Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Rugpjūtis 8 Pirmadienis
 

N.Venckienė: „Jeigu teisingumą galima pasiekti tik būnant valdžioje, tuomet aš kursiu partiją“

2010-10-23 14:23 | Naujienos | Komentarų (446)

Drąsiaus Kedžio sesers N.Venckienės atkirtis E.Žiobienei: 'Taip, 'violetinėje minioje' esu ir aš - Kauno apygardos teismo teisėja. Ir aš manau taip, kaip ta minia mąsto - kad valstybėje nėra tvarkos ir reikia kažką daryti' (KK nuotr.)

Jau praėjo daugiau nei metai nuo 2009 m. spalio 6 d. Vilniaus apygardos teismo nutarties dėl įtarimų pareiškimo L.Stankūnaitei, tačiau įtarimai jai nėra pareikšti. Dar daugiau – nuo praėjusių metų spalio 5 d. L.Stankūnaitė yra saugoma už mūsų, mokesčių mokėtojų, pinigus nežinia nuo ko – jos saugojimui per mėnesį išleidžiama apie 70 tūkst. litų.

Per šiuos metus prokuratūra akivaizdžiai „advokatavo“ L.Stankūnaitei, nors prokuratūros kaltinamajame akte juodu ant balto parašyta: Andrius Ūsas kaltinamas tvirkinęs D.Kedžio dukrelę L.Stankūnaitės nuomotame bute.

Gegužės 14 d. Kėdainių rajono apylinkės teismo teisėjas B.Varsackis parengiamajame posėdyje, nedalyvaujant N.Venckienei, neišnagrinėjus įrodymų ir neperėjus į teismo posėdį, per 15 minučių išnagrinėjo bylą ir nutartimi skubiai nusprendė mergaitę sugrąžinti L.Stankūnaitei, t.y. tą pačią dieną. Ir tik dėka Lietuvos žmonių, skubiai susirinkusių į Garliavą, mergaitė nebuvo atimta iš Venckų ir šiandien dar yra gyva.

„Jeigu ne žmonės, mergaitė dabar tikriausiai jau būtų nužudyta“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Lygiai prieš mėnesį Policijos departamentas suorganizavo L.Stankūnaitės spaudos konferenciją, į kurią pakvietė tik savus, prokuratūros pusę pedofilijos byloje palaikančius žurnalistus.

Spalio 11 d. Panevėžio apygardos teismas turėjo priimti sprendimą dėl Venckų skundų, kuriais Venckai siekia, kad būtų pareikšti įtarimai L.Stankūnaitei, o kaltinimas A.Ūsui perkvalifikuotas iš mažametės mergaitės tvirkinimo į seksualinį prievartavimą. Tačiau spalio 11 d. netikėtai susirgo teisėjų kolegijos pirmininkas E.Gladutis ir nepasirašė teismo sprendimo, nors du teisėjai šį sprendimą jau pasirašė. „Karšto komentaro“ šaltinių duomenimis, jau spalio 5 d. buvo priimtas sprendimas atmesti Venckų skundus.

Šalia to, siekiant padaryti N.Venckienei kuo didesnį spaudimą, L.Stankūnaitė nuolat rašo skundus dėl tariamos mergaitės nepriežiūros. Vieną L.Stankūnaitės skundą žodis į žodį perrašė Vaiko teisių apsaugos kontrolierė E.Žiobienė ir perrašytą L.Stankūnaitės skundą jau kaip savo atsiuntė N.Venckienei.

Po Garliavos įvykių L.Stankūnaitė siekė, kad mergaitė būtų paimta iš N.Venckienės ir apgyvendinta vaikų namuose.

Per šiuos metus prokuratūra akylai saugojo L.Stankūnaitę ne tik nuo įtarimų pareiškimo pedofilijos byloje, bet taip pat ir kad nebūtų iškelta baudžiamoji byla dėl L.Stankūnaitės poveikio mažametei nukentėjusiai, nors D.Kedžio dukrelė išsamiai papasakojo teisėsaugininkams, kad mama liepė nepasakoti nieko apie A.Ūsą, o, be to, yra ir tokio spaudimo mažametei nukentėjusiajai įrodymas. Per antrą mažametės apklausą L.Stankūnaitei buvo sudarytos sąlygos atvykti į policiją, įlėkti į kabinetą, kur vyko mažametės apklausa, ir uždrausti mergaitei pasakoti apie A.Ūsą. „Nieko daugiau nepasakok“, – įlėkusi į apklausos kambarį užriko L.Stankūnaitė, ir mergaitė tą kartą daugiau nieko nepasakojo.

Be prokurorų, L.Stankūnaitės „neliečiamybę“ saugo ir teisėjai. Prieš savaitę Vilniaus miesto 3 apylinkės teismas atmetė N.Venckienės pareiškimą privataus kaltinimo tvarka pradėti ikiteisminį tyrimą dėl L.Stankūnaitės šmeižto, nors L.Stankūnaitė viešai apkaltino Venckus, kad mergaitė „visus devynis mėnesius buvo tvirkinama jų šeimoje“.

Be akivaizdaus prokuratūros ir teismų „advokatavimo“ L.Stankūnaitei, matosi akivaizdi prokuratūros pozicija – apkaltinti D.Kedį teisėjo J.Furmanavičiaus ir L.Stankūnaitės sesers nužudymu, taip pat siekimas nuslėpti tikrąsias D.Kedžio mirties aplinkybes – nors ant D.Kedžio kūno yra akivaizdūs smurto pėdsakai, prokuratūra teigia, kad D.Kedys mirė „užspringęs savo skrandžio turiniu“.

„Jeigu teisingumą galima pasiekti tik būnant valdžioje, tuomet aš apsisprendžiau – kursiu partiją“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Gali būti, kad apie partijos steigimą N.Venckienė paskelbs po Panevėžio apygardos teismo sprendimo atmesti Venckų skundus ir nepareikšti įtarimų L.Stankūnaitei.

N.Venckienė įsitikinusi, kad netrukus iš jos bus atimta ir teisėjos mantija. Mat jai Teisėjų etikos ir drausmės komisija iškėlė drausmės bylą dėl tariamai neetiškų dokumentų užvadinimų kompiuteryje apie L.Stankūnaitę. Be to, lapkričio 15 d. Kauno apygardos teisme prasidės N.Venckienės bylų patikrinimas – tikimasi surasti bent kokį „kabliuką“, dėl ko būtų galima iš teisėjos N.Venckienės atimti teisėjos mantiją.

„Žmonės gali iškęsti nepriteklių, tačiau neteisybės pakęsti negali. Žmonėms reikia teisingumo. O teisingumo Lietuvoje nėra – tą labai akivaizdžiai rodo ir mano brolio mergaitės prievartavimo byla. Ir jeigu tam, kad būtų surasta teisybė, reikės įkurti partiją ir ateiti į valdžią, tuomet aš apsisprendžiau – aš kursiu partiją“, – „Karštam komentarui“ sakė N.Venckienė.

Tuo tarpu Vaiko teisių apsaugos kontrolierei E.Žiobienei, išvadinusiai D.Kedžio dukrelę nuo pedofilų klano gynusius ir ginančius žmones "violetine minia", N.Venckienė nori pasakyti: "Jeigu tie žmonės yra "violetinė minia", tuomet ir aš, Kauno apygardos teismo teisėja, esu toje "violetinėje minioje". Ir aš mąstau taip pat, kaip ir ta minia – kad valstybėje nėra tvarkos ir reikia kažką daryti".

Plačiau apie galimą N.Venckienės partijos įkūrimą skaitykite kitą savaitę laikraštyje „Karštas komentaras“.

KK inf.

2010-10-23

Komentarai

 

 

 
 1. Te veda laisva DRĄSIAUS dvasia Tave ir TAUTĄ tiesos keliu.
  Mes švesime pergalę.Dievas mus stebi ir palaiko.Pirmyn.Nelauk.Nusivilk pati mantiją išdidžiai ir viešai.Tegul klanas padaro išvdą,kad jie nesi pavaldi.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Jeigu tik taip galima atsikratyti šitų parazituojančių darinių, kurie dabar seime ir kurie vaizduoja partijas- tai aš už Venskienės partiją balsuosiu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. gerk maziau. Vaidenasi jau tau from UK:))) nes po balbieriskio krumus bebraidziojant liezuvi persiplesi ir uzspringsi nuosavo skrandzio turiniu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. partijos gemalas jau uzmegztas, reiketu kazkaip ji cezario pjuviu ishlupt:)))))dv7tng

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. O aš kursiu tironų, vagiu ir pedofilų "greito atstatydinimo" komiteta…. Kol nebus radikalių metodų tol tik kalbėsim…..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. full ignor, besirde ir apsimelavusi persona, mes nesutinkam kad uz mus kazkas nuomone savo fioletine piesia:))VISA ISEIVIJA SMERKIA SMEIZIKE TEISEJA IR JOS SHUTVE, IR NIEKADA NEPALAIKEM IR NEPALIKYSIM FIOLETINIO TVAIKO KUR JIS BESMIRDETU

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Noriu ir as pasiulyti, na o siulyti siuo atveju labai nesunku.Yra sakoma , kad kiekvienam vardas duodamas neatsitiktinai ir ji mes savotiskai isgyvename. Taigi Drasius visu simtu procentu pateisino savaji. Buvo leidziami milionai ir skelbiamas drasios Lietuvos ivaizdis is kurio gavosi "snipstas" vemti vercia galvojant apie drasu brazauska, ar kirkila, drasia prunskiene ir kitus drasuolius kurie sake, kad kol kabes sitas skuduras as nekalbesiu….ar panasiai.Jie vel purvinomis kojomis susoko i lovi, na o idealistai nusokinejo nuo palangiu, ar buvo numesti….Drasius pasake ir padare.Jis pasake , kad kovos iki galo, tik ta gala jie pasistenge kaip imanoma pagreitinti.Istorija ir visagalis laikas isaiskins ka patyre Drasius iki nuzudymo, tada liaupsinsime ne taip, kursime filmus, paminklus vadinsime gatves, na o dabar lengviausiai pasisaipyti.Miela Neringa, yra tik du imanomi naujos partijos pavadinimaitai "Drasiaus kelias", arba dar geriau "Drasus Kelias" todel kad Drasus tai toli grazu ne patogus , susitaikeliskas ir taip pat toli grazu nelengvas. Jus pati geriau uz mane zinote koks jis sunkus, bet kaip ir partijos pavadinimas jis yra vienintelis teisingas. As butinai noriu buti jusu partijos nariu.Lauksiu informacijos kaip juo galima tapti. Su pagarba

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Angelina Zalato-rienė siūlo perskaityti arabų išminčiaus K.Džibra-no pastebėjimus apie tautą, kurie parašyti lyg specialiai mums:

  Apgailėkite tautą, nešiojančią drabužius, kurių pati neaudžia, valgančią duoną, kurios pati neaugina, ir geriančią vyną, kuris teka ne iš jos vynspaudės.

  Užjauskite tautą, kuri pakelia balsą tik tada, kai ištinka paskutinioji, kuri neturi kuo didžiuotis, vien griuvėsiais, ir niekada nesukils, nebent kai jos galva atsidurs tarp budelio kirvio ir trinkos.

  Užjauskite tautą, kurios politinis veikėjas yra lapė, filosofas – žonglierius, o menas – skylių lopymas ir beždžioniavimas.

  Užjauskite tautą, kuri naują savo valdovą sveikina trimitais , o atsisveikina patyčiomis, kad vėl kitą sveikintų trimitais.

  Apgailėkite tautą, kurios išminčiai nukvaišę nuo senumo, o stipruoliai dar tik lopšyje.

  Apgailėkite tautą, susikaldžiusią į dalis, kai kiekviena dalis save laiko tauta.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Neskaiciau tos knygos.O jusu nuomone,kas galetu buti tas Zvejys ir kas Ta alsinama Zuvis ir ko siekiama?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. kad pavarde rasai mazaja, parodai savo zema issilavinima , prie ko cia gerbiu, negerbiu, niekas taves nepraso gerbt, ar negerbt,

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Cirkas isvaziavo – klaunai pasiliko. Gal visas sitas sou ir buvo del to sukurtas. Islinko tikrosios venckienes (rasau is mazosios raides, nes tikrai jos negerbiu ) uzmacios.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Besidomintys pedofilijos byla, perskaitykite romano forma parašytą knygą "DIEVO ŠNIPAS." Tai šių dienų įvykiai ir rasite pedofilų bylos veikėjus-prototipus. Tai ispanų rašytojo ir žurnalisto Juano Gomezo-Jurado knyga. Jos pasirodymas lietuvių kalba 2006 metais nelabai buvo pageidaujamas kai kurių institucijų. Vilniuje knygų mugėje dalyvavo ir pats knygos autorius. Perskaičius knygą gali susidaryti vaizdas kuo gali baigtis pedofilijos byla. Dar kitas pastebėjimas. Kad ir didžiausią žuvį galima pagauti kad ir su silpniausia valktimi, turint kantrybės ją privarginant. Duodant galimybių nutolti ir vėl pritraukti link kranto ir kada žuvis nualsinama, ji išgriebiama į krantą. Taip elgiamasi ir su šia byla

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Numesto Drasiaus kuno padetis veidu i purva ir dar netoli giminiu jau ir kiekvienam aisku,kad tai ‘atvirlaiskis’su ispejimu.Kas ir kam duoda zenkla?Gal tai galingesnio uz Lietuvos galingus t.y lietuviską "Koza nostra"??? Neatmesciau galimybes,kad tai daro kokia nors "Pekino" grupuote,kuriai vadovauja iseivis is Lietuvos…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. sakai eisi i valdzia, kad ir toliau galetum visiems akis draskyti ? taigi sakei , kad ten visi pedofilai , visi iki vieno , tai ko ten brauniesi ? sedi ir dabar pedofilu klane, ale kol is ten tave kas iskrapstys , labai pavargs ! nebesiklijuoja visi tie tavo pedofilai nors tu ka, subursi bandiugas sakai ir kieta pabusi, kaip ir tavo brolelis gi mafijozas buvo , snukius visiems dauze, jam sautuva nesiotis patarinejai, o dabar ir pati oficialiai bandiuga patapsi, nebetkokia, o su teisiniu issilavinimu !

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Man patinka " Zmoniu partija". Dar galetu buti "Drasi Lietuva" (jeigu neuzpatentuota) arba "Teisinga Lietuva"

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Ne geriau sukurkite savo partija ir pasivadinkite " PEDOFILŲ IR ŽUDIKŲ PROKURORŲ " partija , nes puse ten tokių iškrypėlių , o į sekretores paimkite Šalašavičiūtę su Žiobiene , jos jums ir sysalus nugrauž , nes vaikų jau neparūpins . Galėsite organizuoti ekskursijas kur nudvėsė ŪSAS SU FURMA , pašalinti jų pačių bendražygių .

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. O gal pasivadinkit "Žudiko kelias" – bus viskas aišku, nereikės net programos.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Partija turi buti skaitlynga, saziningu zmoniu, bet problema kad tiek rasti patikimu zmoniu ("patvoriniai" netinka) yra nelengvas darbas. Tai turetu prasideti kaip judejimas, kuris jau dabar pareikalautu is esamos valdzios veiksmu, su konkreciais nurodymais. Dabar apie nusikaltimus raso ekspertai.eu, lietuvos zinios, TV3 laidos, ir viskas. reik kad pasisakytu-susiburtu dar nedegradave jauni teisininkai, ekonomistai ir kiti. burtis galetu apie venskus, bet dabar pilamas visas brudas ant ju del viesosios nuomones sudarymo. Tokiem zmonem kurie mato neteisybe, jau dabar prodoma ks bus jei jie palaikys atvirai venskus. Bus juodinami, ieskoma kazkokiu praeities nuodemiu. Tvarka virsuje galima tik susivienijus zmonem kurie mato sita bardaka ir gali pareikalauti veiksmu is visos valdzios. Jeigu elito valstybeje nebuna saziningo, tada tik revoliucijos padeda. Tas pats buvo kirgizijoje, kur visa valdzia zmogu laike antrarusiu, o saujele valde juos (durnino) kaip norejo. Reik kad toks stulpinas ir kiti, kurie nebijo klano, sazine auksciau visko, jungtusi i "vieneta", judejima. Cilinsko judejimas man nepatinka, nes jis nori tribunolu, nori kad tie patys nusikalteliai ikurtu tribunola. Tai atrodo panasiau i uzsakyta show, temti guma ir nukreipti demesi. Dabar reikia bandyti "violetine revoliucija", taikia ir demokratine. .

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. ziegzdriai – 2010 10 23 22:56
  kai paskelbs pavardę ,bus kaip tai lietuvių kalbos specialistei……
  jūs tai buka,ir protu nepasižymit

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Trūksta labai trūksta Lietuviams vienybės , tik susivienyje mes galime ko nors pasiekti . Reikia imtis radikalių priemonių , imtis tū pačių metodų kaip ir mūsų valdžia , ir niekaip jie negalės apkaltinti neteisėtais veiksmais prieš teisėtai išrinktą valdžią ,,, nes ši valdžia pati yra neteisėta ,,, nes organizavo žudynes ir genicidą prieš savo liaudį , o svarbiausiai prieš vaikus , ir tam yra pakankamai irodymų .

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. maladiec nersa!!! pasiimk i partija visus 400 buduliu ir nepamirsk stomos, grazulio, uokos, sustausko pasiimt. prognozuoju jums sviesia ateiti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. "Vieningos tautos" – kaip skambiai!!! Bet tauta nera vieninga… Nejaugi lauksime kol susivienys? Tai gal nelaukim, Tie, kurie susivienyje, tegul eina toliau "Drasiaus keliu"!!!

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Į ką atkreipti dėmesį renkantis avalynę vasarai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras