Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 7 Sekmadienis
 

N.Venckienė: „Jeigu teisingumą galima pasiekti tik būnant valdžioje, tuomet aš kursiu partiją“

2010-10-23 14:23 | Naujienos | Komentarų (446)

Drąsiaus Kedžio sesers N.Venckienės atkirtis E.Žiobienei: 'Taip, 'violetinėje minioje' esu ir aš - Kauno apygardos teismo teisėja. Ir aš manau taip, kaip ta minia mąsto - kad valstybėje nėra tvarkos ir reikia kažką daryti' (KK nuotr.)

Jau praėjo daugiau nei metai nuo 2009 m. spalio 6 d. Vilniaus apygardos teismo nutarties dėl įtarimų pareiškimo L.Stankūnaitei, tačiau įtarimai jai nėra pareikšti. Dar daugiau – nuo praėjusių metų spalio 5 d. L.Stankūnaitė yra saugoma už mūsų, mokesčių mokėtojų, pinigus nežinia nuo ko – jos saugojimui per mėnesį išleidžiama apie 70 tūkst. litų.

Per šiuos metus prokuratūra akivaizdžiai „advokatavo“ L.Stankūnaitei, nors prokuratūros kaltinamajame akte juodu ant balto parašyta: Andrius Ūsas kaltinamas tvirkinęs D.Kedžio dukrelę L.Stankūnaitės nuomotame bute.

Gegužės 14 d. Kėdainių rajono apylinkės teismo teisėjas B.Varsackis parengiamajame posėdyje, nedalyvaujant N.Venckienei, neišnagrinėjus įrodymų ir neperėjus į teismo posėdį, per 15 minučių išnagrinėjo bylą ir nutartimi skubiai nusprendė mergaitę sugrąžinti L.Stankūnaitei, t.y. tą pačią dieną. Ir tik dėka Lietuvos žmonių, skubiai susirinkusių į Garliavą, mergaitė nebuvo atimta iš Venckų ir šiandien dar yra gyva.

„Jeigu ne žmonės, mergaitė dabar tikriausiai jau būtų nužudyta“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Lygiai prieš mėnesį Policijos departamentas suorganizavo L.Stankūnaitės spaudos konferenciją, į kurią pakvietė tik savus, prokuratūros pusę pedofilijos byloje palaikančius žurnalistus.

Spalio 11 d. Panevėžio apygardos teismas turėjo priimti sprendimą dėl Venckų skundų, kuriais Venckai siekia, kad būtų pareikšti įtarimai L.Stankūnaitei, o kaltinimas A.Ūsui perkvalifikuotas iš mažametės mergaitės tvirkinimo į seksualinį prievartavimą. Tačiau spalio 11 d. netikėtai susirgo teisėjų kolegijos pirmininkas E.Gladutis ir nepasirašė teismo sprendimo, nors du teisėjai šį sprendimą jau pasirašė. „Karšto komentaro“ šaltinių duomenimis, jau spalio 5 d. buvo priimtas sprendimas atmesti Venckų skundus.

Šalia to, siekiant padaryti N.Venckienei kuo didesnį spaudimą, L.Stankūnaitė nuolat rašo skundus dėl tariamos mergaitės nepriežiūros. Vieną L.Stankūnaitės skundą žodis į žodį perrašė Vaiko teisių apsaugos kontrolierė E.Žiobienė ir perrašytą L.Stankūnaitės skundą jau kaip savo atsiuntė N.Venckienei.

Po Garliavos įvykių L.Stankūnaitė siekė, kad mergaitė būtų paimta iš N.Venckienės ir apgyvendinta vaikų namuose.

Per šiuos metus prokuratūra akylai saugojo L.Stankūnaitę ne tik nuo įtarimų pareiškimo pedofilijos byloje, bet taip pat ir kad nebūtų iškelta baudžiamoji byla dėl L.Stankūnaitės poveikio mažametei nukentėjusiai, nors D.Kedžio dukrelė išsamiai papasakojo teisėsaugininkams, kad mama liepė nepasakoti nieko apie A.Ūsą, o, be to, yra ir tokio spaudimo mažametei nukentėjusiajai įrodymas. Per antrą mažametės apklausą L.Stankūnaitei buvo sudarytos sąlygos atvykti į policiją, įlėkti į kabinetą, kur vyko mažametės apklausa, ir uždrausti mergaitei pasakoti apie A.Ūsą. „Nieko daugiau nepasakok“, – įlėkusi į apklausos kambarį užriko L.Stankūnaitė, ir mergaitė tą kartą daugiau nieko nepasakojo.

Be prokurorų, L.Stankūnaitės „neliečiamybę“ saugo ir teisėjai. Prieš savaitę Vilniaus miesto 3 apylinkės teismas atmetė N.Venckienės pareiškimą privataus kaltinimo tvarka pradėti ikiteisminį tyrimą dėl L.Stankūnaitės šmeižto, nors L.Stankūnaitė viešai apkaltino Venckus, kad mergaitė „visus devynis mėnesius buvo tvirkinama jų šeimoje“.

Be akivaizdaus prokuratūros ir teismų „advokatavimo“ L.Stankūnaitei, matosi akivaizdi prokuratūros pozicija – apkaltinti D.Kedį teisėjo J.Furmanavičiaus ir L.Stankūnaitės sesers nužudymu, taip pat siekimas nuslėpti tikrąsias D.Kedžio mirties aplinkybes – nors ant D.Kedžio kūno yra akivaizdūs smurto pėdsakai, prokuratūra teigia, kad D.Kedys mirė „užspringęs savo skrandžio turiniu“.

„Jeigu teisingumą galima pasiekti tik būnant valdžioje, tuomet aš apsisprendžiau – kursiu partiją“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Gali būti, kad apie partijos steigimą N.Venckienė paskelbs po Panevėžio apygardos teismo sprendimo atmesti Venckų skundus ir nepareikšti įtarimų L.Stankūnaitei.

N.Venckienė įsitikinusi, kad netrukus iš jos bus atimta ir teisėjos mantija. Mat jai Teisėjų etikos ir drausmės komisija iškėlė drausmės bylą dėl tariamai neetiškų dokumentų užvadinimų kompiuteryje apie L.Stankūnaitę. Be to, lapkričio 15 d. Kauno apygardos teisme prasidės N.Venckienės bylų patikrinimas – tikimasi surasti bent kokį „kabliuką“, dėl ko būtų galima iš teisėjos N.Venckienės atimti teisėjos mantiją.

„Žmonės gali iškęsti nepriteklių, tačiau neteisybės pakęsti negali. Žmonėms reikia teisingumo. O teisingumo Lietuvoje nėra – tą labai akivaizdžiai rodo ir mano brolio mergaitės prievartavimo byla. Ir jeigu tam, kad būtų surasta teisybė, reikės įkurti partiją ir ateiti į valdžią, tuomet aš apsisprendžiau – aš kursiu partiją“, – „Karštam komentarui“ sakė N.Venckienė.

Tuo tarpu Vaiko teisių apsaugos kontrolierei E.Žiobienei, išvadinusiai D.Kedžio dukrelę nuo pedofilų klano gynusius ir ginančius žmones "violetine minia", N.Venckienė nori pasakyti: "Jeigu tie žmonės yra "violetinė minia", tuomet ir aš, Kauno apygardos teismo teisėja, esu toje "violetinėje minioje". Ir aš mąstau taip pat, kaip ir ta minia – kad valstybėje nėra tvarkos ir reikia kažką daryti".

Plačiau apie galimą N.Venckienės partijos įkūrimą skaitykite kitą savaitę laikraštyje „Karštas komentaras“.

KK inf.

2010-10-23

Komentarai

 

 

 
 1. Jei neringos skundai bus patenkinti ir " nuleidus gara " viskas
  liks po senovei tai lietuva pralaimes . Tiesiog si kova liks prisiminimuose kaip seimos kova , kuria stipriai palaike visuomene. Siuo metu situacija yra tokia , kad sustoti nebegalima , net ir gerbiamos teisejus neatleidus is darbo , vistiek ji privalo isteigti partija (teisejai negali dalyvauti politineje veikloje , bet zmones supras , kuri toji tikroji partija ).

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Tam iškrypėliui cha , cha
  Juokiasi visada paskutinis .
  DAKTARAS,,,
  Gydau nuo pederastijos ,,, istatau spiralę į šikną , taip pat gydau nuo pedofilijos , nupjaunu sysalus , įstatau ten pat … Gal į LR Generalinę prokuratūrą isidarbinti ???

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. jūs per tautiečiai,…iš kur toks pasityčiojimas iš nacionalinės nelaimės-juk jau pas mus,šaly,prievartauja mūsų vaikus,…ar girdite-kodėl jūs taip tyčiojatės savo šlykščiais komentarais iš Venckienės, nejaugi nebeturite nei kruopelytės žmoniškumo,…jums reikia tik egzorcisto, kad sielas išvalytų,…jūs kaip Šėtono virusas su užkratu kitoms sieloms,…nesijuokite, nes iš jūsų tyčiosis likimas,…ir nejau jums negaila ne tik mažos nuskriaustos mergytės, bet ir kitų prievartaujamų vaikų,…mes, padorūs mūsų šalies piliečiai,kilsime į kovą prieš pedofilus ir prieš jus-jiems prijaučiantiems,…nes kova mūsų yra ir bus garbinga, mūsų tiesa,šventa tiesa,tikrai nugalės ir mūsų brangi tėvynė Lietuva greitu laiku bus šviesios ateities šalimi,…aišku-be jokių iškrypelių.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. jūs per tautiečiai,…iš kur toks pasityčiojimas iš nacionalinės nelaimės-juk jau pas mus,šaly,prievartauja mūsų vaikus,…ar girdite-kodėl jūs taip tyčiojatės savo šlykščiais komentarais iš Venckienės, nejaugi nebeturite nei kruopelytės žmoniškumo,…jums reikia tik egzorcisto, kad sielas išvalytų,…jūs kaip Šėtono virusas su užkratu kitoms sieloms,…nesijuokite, nes iš jūsų tyčiosis likimas,…ir nejau jums negaila ne tik mažos nuskriaustos mergytės, bet ir kitų prievartaujamų vaikų,…mes, padorūs mūsų šalies piliečiai,kilsime į kovą prieš pedofilus ir prieš jus-jiems prijaučiantiems,…nes kova mūsų yra ir bus garbinga, mūsų tiesa,šventa tiesa,tikrai nugalės ir mūsų brangi tėvynė Lietuva greitu laiku bus šviesios ateities šalimi,…aišku-be jokių iškrypelių.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. jūs per tautiečiai,…iš kur toks pasityčiojimas iš nacionalinės nelaimės-juk jau pas mus,šaly,prievartauja mūsų vaikus,…ar girdite-kodėl jūs taip tyčiojatės savo šlykščiais komentarais iš Venckienės, nejaugi nebeturite nei kruopelytės žmoniškumo,…jums reikia tik egzorcisto, kad sielas išvalytų,…jūs kaip Šėtono virusas su užkratu kitoms sieloms,…nesijuokite, nes iš jūsų tyčiosis likimas,…ir nejau jums negaila ne tik mažos nuskriaustos mergytės, bet ir kitų prievartaujamų vaikų,…mes, padorūs mūsų šalies piliečiai,kilsime į kovą prieš pedofilus ir prieš jus-jiems prijaučiantiems,…nes kova mūsų yra ir bus garbinga, mūsų tiesa,šventa tiesa,tikrai nugalės ir mūsų brangi tėvynė Lietuva greitu laiku bus šviesios ateities šalimi,…aišku-be jokių iškrypelių.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. svarbiausia,kad busimos partijos pavadinime,nebutu JOKIU panasumu i iki siol valdzioje buvusias. Antraip kils sumaistis,kuria bandys npasinaudoti visokios "komsomolkos" ir etc,pudruodamos smegenis neisprususiems skaitytojams.Stiprybes Jums,Neringa !!! TIESA,anksciau ar veliau,nugales !!!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. kol LIUTAI miega, is savartynu islenda – sakalai… Stugauk ir smaukykis is nevilties…. Nes tavo laikas jau baigiasi,debile… :(((

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. kol LIUTAI miega, is savartynu islenda – sakalai… Stugauk ir smaukykis is nevilties…. Nes tavo laikas jau baigiasi,debile… :(((

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Greit nebus ALGIDO KATKAUS , kuris jau bijo išvažiuoti į europą , o ko gi jis bijo gal pats pakomentuos ? Per daug aš jį išviešinau ir prokurorų žudikų greit neliks , o nauja partija bus !!!
  Da ir jums PEDOFILAI ateina galas , patys čiulpkit savo sysalus , arba pasiūlykite R. Šalašavičiūtei su Žiobiene , kurios taip aršiai gyne pedofilų teises ,,, nors atrodo jos turėjo ginti VAIKŲ teises , ar aš klystu ???

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. h t t p://ekspertai.info/index.php?option=com_content&view=article&id=957:apie-vagis-ju-dengejus-prezidente-konstitucija-ir-tt&catid=74:pedofilai-tm&Itemid=93

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. teiseja poniute jau greitai nebus, o partija gales kurti kai iseis is ikalinimo vietos, aisku? KEDOFILAMS:DDDDD

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. tu esi tikras pisakas….Juokini mus visus ,bet jau nebeidomu,jokios logikos ir matome tu vel nori pasidergti ,bet violetiniai dideliu skirtumu laimi. VENSKIENEI STIPRYBES ! Daug ,daug balsuos uz jus ,nes as is dideles gimines ir balsai bus skirti tiktai jums Gerb ,Venskiene. Kurkite partija ,,DIENOS SVIESA"

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Žinote ,,, ant Smetoninių litų buvo užrašyta …. TAVO GEROVĖ … TAUTOS GEROVĖ , tai J. Basanavičiaus žodžiai ,,, kuo geriau gyvena kiekvienas žmogus , tuo geriau gyvena ir tauta. O pas mus kas gaunasi ,,, saujelė iškrypėlių ir žudikų valdo Lietuvą , ir svarbiausia , kad juos dengia Prezidentė , kuri tik deklaruoja gerus norus . Tai gal laikas sukilti prieš neteisėtą valdžią ? Kuri organizuoja žudynes ir skurdina tautą …

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Už violetinę partiją,už Drasiaus kelią,už teisingumą.Skurdas,degradacija todėl,kad nėra teisingumo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. pisakas yra dm ubage is Siauliu   IP: 212.52.44.33 ,neuzilgo paskelbsiu jos pavarde ir adresa..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. manu, kad teisingai pasielgė E.Žiobienė, nes valstybėje jau seniai vieniems įstatymai galioja, kitiems – ne.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. W a r n i n g. I n o r d e r n o t to co mpro mise your sec urity, th is pa ge w ill n ot be
  Acce ssed.A vir us or unw anted pro gram was fou nd in the H T T P da ta of the reques ted
  Pa g e.
  Re qu e st ed U R L: h t t p : / / a d s . Z i n i u r . l t/ w w w /
  Deli ve ry/ afr. Ph p? Zon eid=13 & cb= IN S ERT_RA NDO M_NU MBER_HERE
  Infor mat ion : Co ntains rec ogn ition patt ern of the HT ML /Infe cted. Web Page. Gen
  HT M L scr ipt vir us

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. W a r n i n g. I n o r d e r n o t to co mpro mise your sec urity, th is pa ge w ill n ot be
  Acce ssed.A vir us or unw anted pro gram was fou nd in the H T T P da ta of the reques ted
  Pa g e.
  Re qu e st ed U R L: h t t p : / / a d s . Z i n i u r . l t/ w w w /
  Deli ve ry/ afr. Ph p? Zon eid=13 & cb= IN S ERT_RA NDO M_NU MBER_HERE
  Infor mat ion : Co ntains rec ogn ition patt ern of the HT ML /Infe cted. Web Page. Gen
  HT M L scr ipt vir us

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. labai lietuviška, atėjus į valdžią žmones pamiršti – ir – kurti savo ir giminių šviesią ateitį, deja…

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Į ką atkreipti dėmesį renkantis avalynę vasarai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras