Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Rugpjūtis 14 Sekmadienis
 

N.Venckienė: „Jeigu teisingumą galima pasiekti tik būnant valdžioje, tuomet aš kursiu partiją“

2010-10-23 14:23 | Naujienos | Komentarų (446)

Drąsiaus Kedžio sesers N.Venckienės atkirtis E.Žiobienei: 'Taip, 'violetinėje minioje' esu ir aš - Kauno apygardos teismo teisėja. Ir aš manau taip, kaip ta minia mąsto - kad valstybėje nėra tvarkos ir reikia kažką daryti' (KK nuotr.)

Jau praėjo daugiau nei metai nuo 2009 m. spalio 6 d. Vilniaus apygardos teismo nutarties dėl įtarimų pareiškimo L.Stankūnaitei, tačiau įtarimai jai nėra pareikšti. Dar daugiau – nuo praėjusių metų spalio 5 d. L.Stankūnaitė yra saugoma už mūsų, mokesčių mokėtojų, pinigus nežinia nuo ko – jos saugojimui per mėnesį išleidžiama apie 70 tūkst. litų.

Per šiuos metus prokuratūra akivaizdžiai „advokatavo“ L.Stankūnaitei, nors prokuratūros kaltinamajame akte juodu ant balto parašyta: Andrius Ūsas kaltinamas tvirkinęs D.Kedžio dukrelę L.Stankūnaitės nuomotame bute.

Gegužės 14 d. Kėdainių rajono apylinkės teismo teisėjas B.Varsackis parengiamajame posėdyje, nedalyvaujant N.Venckienei, neišnagrinėjus įrodymų ir neperėjus į teismo posėdį, per 15 minučių išnagrinėjo bylą ir nutartimi skubiai nusprendė mergaitę sugrąžinti L.Stankūnaitei, t.y. tą pačią dieną. Ir tik dėka Lietuvos žmonių, skubiai susirinkusių į Garliavą, mergaitė nebuvo atimta iš Venckų ir šiandien dar yra gyva.

„Jeigu ne žmonės, mergaitė dabar tikriausiai jau būtų nužudyta“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Lygiai prieš mėnesį Policijos departamentas suorganizavo L.Stankūnaitės spaudos konferenciją, į kurią pakvietė tik savus, prokuratūros pusę pedofilijos byloje palaikančius žurnalistus.

Spalio 11 d. Panevėžio apygardos teismas turėjo priimti sprendimą dėl Venckų skundų, kuriais Venckai siekia, kad būtų pareikšti įtarimai L.Stankūnaitei, o kaltinimas A.Ūsui perkvalifikuotas iš mažametės mergaitės tvirkinimo į seksualinį prievartavimą. Tačiau spalio 11 d. netikėtai susirgo teisėjų kolegijos pirmininkas E.Gladutis ir nepasirašė teismo sprendimo, nors du teisėjai šį sprendimą jau pasirašė. „Karšto komentaro“ šaltinių duomenimis, jau spalio 5 d. buvo priimtas sprendimas atmesti Venckų skundus.

Šalia to, siekiant padaryti N.Venckienei kuo didesnį spaudimą, L.Stankūnaitė nuolat rašo skundus dėl tariamos mergaitės nepriežiūros. Vieną L.Stankūnaitės skundą žodis į žodį perrašė Vaiko teisių apsaugos kontrolierė E.Žiobienė ir perrašytą L.Stankūnaitės skundą jau kaip savo atsiuntė N.Venckienei.

Po Garliavos įvykių L.Stankūnaitė siekė, kad mergaitė būtų paimta iš N.Venckienės ir apgyvendinta vaikų namuose.

Per šiuos metus prokuratūra akylai saugojo L.Stankūnaitę ne tik nuo įtarimų pareiškimo pedofilijos byloje, bet taip pat ir kad nebūtų iškelta baudžiamoji byla dėl L.Stankūnaitės poveikio mažametei nukentėjusiai, nors D.Kedžio dukrelė išsamiai papasakojo teisėsaugininkams, kad mama liepė nepasakoti nieko apie A.Ūsą, o, be to, yra ir tokio spaudimo mažametei nukentėjusiajai įrodymas. Per antrą mažametės apklausą L.Stankūnaitei buvo sudarytos sąlygos atvykti į policiją, įlėkti į kabinetą, kur vyko mažametės apklausa, ir uždrausti mergaitei pasakoti apie A.Ūsą. „Nieko daugiau nepasakok“, – įlėkusi į apklausos kambarį užriko L.Stankūnaitė, ir mergaitė tą kartą daugiau nieko nepasakojo.

Be prokurorų, L.Stankūnaitės „neliečiamybę“ saugo ir teisėjai. Prieš savaitę Vilniaus miesto 3 apylinkės teismas atmetė N.Venckienės pareiškimą privataus kaltinimo tvarka pradėti ikiteisminį tyrimą dėl L.Stankūnaitės šmeižto, nors L.Stankūnaitė viešai apkaltino Venckus, kad mergaitė „visus devynis mėnesius buvo tvirkinama jų šeimoje“.

Be akivaizdaus prokuratūros ir teismų „advokatavimo“ L.Stankūnaitei, matosi akivaizdi prokuratūros pozicija – apkaltinti D.Kedį teisėjo J.Furmanavičiaus ir L.Stankūnaitės sesers nužudymu, taip pat siekimas nuslėpti tikrąsias D.Kedžio mirties aplinkybes – nors ant D.Kedžio kūno yra akivaizdūs smurto pėdsakai, prokuratūra teigia, kad D.Kedys mirė „užspringęs savo skrandžio turiniu“.

„Jeigu teisingumą galima pasiekti tik būnant valdžioje, tuomet aš apsisprendžiau – kursiu partiją“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Gali būti, kad apie partijos steigimą N.Venckienė paskelbs po Panevėžio apygardos teismo sprendimo atmesti Venckų skundus ir nepareikšti įtarimų L.Stankūnaitei.

N.Venckienė įsitikinusi, kad netrukus iš jos bus atimta ir teisėjos mantija. Mat jai Teisėjų etikos ir drausmės komisija iškėlė drausmės bylą dėl tariamai neetiškų dokumentų užvadinimų kompiuteryje apie L.Stankūnaitę. Be to, lapkričio 15 d. Kauno apygardos teisme prasidės N.Venckienės bylų patikrinimas – tikimasi surasti bent kokį „kabliuką“, dėl ko būtų galima iš teisėjos N.Venckienės atimti teisėjos mantiją.

„Žmonės gali iškęsti nepriteklių, tačiau neteisybės pakęsti negali. Žmonėms reikia teisingumo. O teisingumo Lietuvoje nėra – tą labai akivaizdžiai rodo ir mano brolio mergaitės prievartavimo byla. Ir jeigu tam, kad būtų surasta teisybė, reikės įkurti partiją ir ateiti į valdžią, tuomet aš apsisprendžiau – aš kursiu partiją“, – „Karštam komentarui“ sakė N.Venckienė.

Tuo tarpu Vaiko teisių apsaugos kontrolierei E.Žiobienei, išvadinusiai D.Kedžio dukrelę nuo pedofilų klano gynusius ir ginančius žmones "violetine minia", N.Venckienė nori pasakyti: "Jeigu tie žmonės yra "violetinė minia", tuomet ir aš, Kauno apygardos teismo teisėja, esu toje "violetinėje minioje". Ir aš mąstau taip pat, kaip ir ta minia – kad valstybėje nėra tvarkos ir reikia kažką daryti".

Plačiau apie galimą N.Venckienės partijos įkūrimą skaitykite kitą savaitę laikraštyje „Karštas komentaras“.

KK inf.

2010-10-23

Komentarai

 

 

 
 1. 1.Vieninga tauta
  2. Drasi tauta
  3. Zmoniu partija
  4. Lietuvos garbe
  5. Santaros partija
  6. Ateities partija
  7. Neprikausoma partija.
  Siulykite daugiau.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Žiegždrių psichiatrinė ligoninė yra Kauno rajono Žiegždrių gyvenvietėje. Žemėlapyje pažiūrėkite Kauno rajone už Girionių miškų akademijos važiuojant tiesiai. Ten dešinėje yra kelias į Šlienavos gyvenvietę kur buvo surastas Drasiaus Kedžio lavonas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. ZR Radijas vel infekuoja kompiuterius !!!
  Siandien mano PC Antivirus progr., BANDANT IEITI I ZR Svetaine, ne karta rode
  tai, kas yra apacioje…
  P.S. Tai buvo seniau ne karta atsitike mano PC. Tada, pries pora metu, dar
  neturejau geresnes apmokamos ANTIVIRUS progr.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Neringa, nes po to kai sajudis nuzudes drakona pats issigime i drakona, kai partiju ideologija teliko pinigai, jusu pasirinkimas toliau kovoti uz teisybe teisiniu budu daugumai zmoniu suteikia vilti ateiti i rinkimus ir balsuoti. Taip Lietuvio pagrindinis bruozas-nuolankumas, bet neteisybes jis nepakelia.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Seniai reikėjo kurti partiją , tik kad neatsitiktų kaip su vienos nakties Prisikėlimo partija ,,, kuri buvo sukurta mafijos , kad pritraukti žmones …
  Tik su tikraja partija , kuriai priklausytų dauguma Lietuvos piliečių galima būtų pažaboti žudikus prokurorus , ir iškrypėlius kurie užima aukštus postus . Tai liečia ir mūsų Prezidentę , kuri tik deklaruoja gerus norus ,,, o kaip žinote , gerais norais pragaras grystas .

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. kas taves praso siulyti? O tu noretum istoti i asilu partija? Gali kurti savo, pasikviesi Betingi, Kliunka, visa Usu seima, nes jie megsta buti visa seima vienoje partijoje. Ar dar daugiau zmoniu rastum?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Žmonės nusivylę visomis partijomis, kur kalbama viena, o daroma visai kas kitą.
  Naujos politinės jėgos, kuri realiai atstovautų visuomenės interesus susikūrimo labiausiai bijo tos vadinamos tradicinės partijos, nes jos jau pakankamai prisidirbo.
  Kad ir kaip vartytų kailius ir bėgiotų iš partijos į partiją – žmonės šiais veikėjais jau nepsitiki.
  Reikia naujų, nesusitepusių, turinčių idėjų, kaip išeiti iš krizės, apsaugoti nuo pedofilų ir kitokių iškrypėlių mūsų vaikus ir vertybes, puoselėti savo kultūrą, išsaugoti nuo sunaikinimo mediciną, atgaivinti žemės ūkį, verslą, panaikinti monopolijas ir valdančiųjų privilegijas žmonių.
  Neringa ir Aidas Venckai yra teisininkai, kurie galėtų su kitų žmonių pagalba bandyti reanimuoti Lietuvos teisėsaugos sistemą, kad ji tarnautų ir gintų žmogų, o ne pati save.
  Taip kad nieko nelaukę kurkit naują partiją, kurios nariais galėtų būti tik jokiai partijai iki šiol nepriklausę žmonės, kad tie "nepakeičiamiji" veikėjai vėl į valdžią nesulystų.
  Bent jau būtų už ką balsuoti rinkimuose.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. iskesti galima daug ka..bada, nepritekliu, skausma..bet tai kas darosi dabar yra viskas..paprastam lietuviui liko daugu daugiausia 3metai.. arba dabar kilti arba viskas..lieka tik emigracija.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Kauno apskrities viršininko administracija skelbia viešą 35,28 kv. metrų bendro ploto negyvenamųjų patalpų, esančių Žiegždriuose, Kauno rajone (viešojoje įstaigoje Žiegždrių psichiatrijos ligoninėje), nuomos konkursą. Patalpos naudojamos telekomunikacijų paslaugoms teikti.

  Pradinis nuomojamų patalpų nuompinigių dydis su pridėtinės vertės mokesčiu – 149 litai per mėnesį. Nuomos sutarties trukmė – 5 metai.
  Paraiškos dalyvauti konkurse su pasiūlymais pateikiamos iki š. m. birželio 10 d. 9 val. Kauno apskrities viršininko administracijai (vyr. specialistė Gintarė Putrienė, 2 aukšto salė, L.Sapiegos g. 10, Kaunas).

  Papildomą informaciją apie nuomojamas patalpas teikia komisijos narė Genovaitė Buzienė Kauno apskrities viršininko administracijos 307 kabinete arba telefonu 22 99 41.

  Komisijos posėdis vyks Kauno viršininko administracijos 4 aukšto salėje š. m. birželio 10 d. 11 val.

  Pradinis įnašas 447 Lt Paskelbimo data – 2008-06-08

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. kas zinot, kokioje gatveje yra Ziegzdriu psich ligonine? PNiekur nearndu gatves, raso tik seniunja. Per zemalapi rodo tik kazkoki psciatrijos padalini Muitines gatveje. Norejau pasidometi apie kokias cia patalpas raso komentatoriai salia tos psichiatrines. Itartinu firmu neradau toi muitines gatvei, tik G.F gyvenamasias patalpas. Ar jis nebuvo Uso ir Muntiano bendrapartietis? Gal ten tos patalpos kur tetrapakus gamino?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Ivairios grupuotes prisigamino savo atstovu (per partijas) valdzioje. O kas atstovauja visuomene? Jau nuo senoves buvo zinoma simboliu ir pavadinimu reiksme. Pavadinimas taip pat asocijuojasi su su veikla, vertybemis. Pvz.: Jeigu pasivadinsi setono partija, nors deklaruosi zmogiskasias vertybes,- sekmes nesitikek. Jeigu pavadinsit "teisingumo", tai ir asocijuosis tik su teisesaugos-teisetvarkos deklaravimu. Siulau pavadinima,-"Visuomenes partija". Tai atitiktu visuomenes interesu atstovavimo deklaravima. O sekme priklausytu nuo musu paciu. Kuo mes patys busime aktyvesni veikloje, tuo ir sekmes tikimybe bus didesne. Bet jei vel lauksim kol kas nors kitas uz mus viska atliks, tai tikrai tokiu atsiras ir atliks, tik neaisku kaip ir i kieno interesu

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Labai taikliai pastebėjote – tai tarsi mūsų valstybei paskutinis šansas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. manes niekas neklausia, bet man kazkaip vis sukasi "paskutinio sanso partija". Juk sedim tokiam mesle, apie kurio egzistavimo mastus tik neseniai suzinojome. Ir tai – tik apie pacia virsunele. Puvinys taip giliai isimetes, kad tik is tokios desperacijos kiles violetinis judejimas gal dar turi sansu kazka pakeisti. Jeigu ne….Tiesiog po musu gali nebebuti musu. Sekmes ir istvermes mums visiems!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Šiuo metu Lietuvoje nėra nė vienos partijos, kuri būtų už žmogų. Apie teisingumą nė kalbos nėra, kadangi visose partijose LT teisininkų klano atstovai. Gal dabar, kai įsikurs ši partija, Lietuvoje žmogus bus vadinamas žmogumi, o ne violetine minia, buduliais?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Apie socdemus puikiai žinom iš 2k projektų. Mano pasirinkimas aiškus; Socdemams ir konservatoriams NE.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Musu šeimos aplinkoj irgi apie 40 balsų, tik už Neringos partija. Pirmyn už tiesą

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Tikras Dondromidonas, nepatinka- nestok. Ko čia kitus agituoji? Ž monėms patarėjo nereikia. Be tavęs apsispręs.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. nepraleido mano komentaro, kur tarp kitų dalykų siūlau partiją pavadinti tiesiog Violetine. Nepasirašysiu, tai gal praleis

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Kas mum Mera rinkt neleido? Konservos.Tata zinoma jau metuose,ant jo pykti griekas,bet likusieji tai itartini.Valdove lyg ir pritare.Gal tai tas lakmusas? O jei kaunieciam leisti rinkt savo policijos komisara? Tai gal su kaunieciais sveikintis prades? I tualeta p.Kersi leis uzeit? Ir speliot dabar nereiktu,kada ta Betingi pasodins,jei mestelenai neisrinke butu vyriausiuoju prokuroru.Kazkur lygtai zmones gyvena kaip zmones.Idomu ka p.Neringa i tai?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Miela Neringa,mano artimuju seimos nariu apie 25 -Jus jau turite tiek kandidatu i savo busima partija, o kur dar musu draugai?!Sveikiname,remsime visais imanomais budais-nedvejokite!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Mes, Kanados trečiabangiai imigrantai, už violetinę partiją. Ponia Venckiene, mes su Jumis. Stiprybės ir ištvermės naujoje veikloje, tikimės, kad galit daug padėti Lietuvos teisėsaugos voratinkliuose-išvalyti nuo purvo ir neteisybių…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Dziaugemes visa seima, kad Neringa kurs partijA,BUTINAI EISIME BALSUOT(NORS ANKSCIAU NEIDAVOME),nes musu seima ir gimine taip pat priklauso tai violetinei miniai.Stiprybes Jums Neringa.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. Ne partijos pavadinime esme, o tai, ka ta partija veikia. Buvo pavadinimuose ir "tiesu", ir "sviesu", ir "kregzduciu"… bet nieko aiskaus, kadangi visi deklaruoja kova su blogiu, darba zmoniu labui, o ka is turim – matom… Pavadinimu nieko deklaruoti nereikia. Grazbylauti – taip pat. Todel manau, kad jei nuo Drasiaus drasos viskas prasidejo, tai ir eikime jo Keliu. Balsuociau uz "Drasiaus kelia"- nuo sio pavadinimo jau dabar surpuliukai pe kuna prabega. Drasiau, mes tesim tai, ka pradejai, del ko pasiaukojai, o Tavo sese Neringa bus musu svyturiu!

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras