Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 18 Ketvirtadienis
 

N.Venckienė: „Jeigu teisingumą galima pasiekti tik būnant valdžioje, tuomet aš kursiu partiją“

2010-10-23 14:23 | Naujienos | Komentarų (446)

Drąsiaus Kedžio sesers N.Venckienės atkirtis E.Žiobienei: 'Taip, 'violetinėje minioje' esu ir aš - Kauno apygardos teismo teisėja. Ir aš manau taip, kaip ta minia mąsto - kad valstybėje nėra tvarkos ir reikia kažką daryti' (KK nuotr.)

Jau praėjo daugiau nei metai nuo 2009 m. spalio 6 d. Vilniaus apygardos teismo nutarties dėl įtarimų pareiškimo L.Stankūnaitei, tačiau įtarimai jai nėra pareikšti. Dar daugiau – nuo praėjusių metų spalio 5 d. L.Stankūnaitė yra saugoma už mūsų, mokesčių mokėtojų, pinigus nežinia nuo ko – jos saugojimui per mėnesį išleidžiama apie 70 tūkst. litų.

Per šiuos metus prokuratūra akivaizdžiai „advokatavo“ L.Stankūnaitei, nors prokuratūros kaltinamajame akte juodu ant balto parašyta: Andrius Ūsas kaltinamas tvirkinęs D.Kedžio dukrelę L.Stankūnaitės nuomotame bute.

Gegužės 14 d. Kėdainių rajono apylinkės teismo teisėjas B.Varsackis parengiamajame posėdyje, nedalyvaujant N.Venckienei, neišnagrinėjus įrodymų ir neperėjus į teismo posėdį, per 15 minučių išnagrinėjo bylą ir nutartimi skubiai nusprendė mergaitę sugrąžinti L.Stankūnaitei, t.y. tą pačią dieną. Ir tik dėka Lietuvos žmonių, skubiai susirinkusių į Garliavą, mergaitė nebuvo atimta iš Venckų ir šiandien dar yra gyva.

„Jeigu ne žmonės, mergaitė dabar tikriausiai jau būtų nužudyta“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Lygiai prieš mėnesį Policijos departamentas suorganizavo L.Stankūnaitės spaudos konferenciją, į kurią pakvietė tik savus, prokuratūros pusę pedofilijos byloje palaikančius žurnalistus.

Spalio 11 d. Panevėžio apygardos teismas turėjo priimti sprendimą dėl Venckų skundų, kuriais Venckai siekia, kad būtų pareikšti įtarimai L.Stankūnaitei, o kaltinimas A.Ūsui perkvalifikuotas iš mažametės mergaitės tvirkinimo į seksualinį prievartavimą. Tačiau spalio 11 d. netikėtai susirgo teisėjų kolegijos pirmininkas E.Gladutis ir nepasirašė teismo sprendimo, nors du teisėjai šį sprendimą jau pasirašė. „Karšto komentaro“ šaltinių duomenimis, jau spalio 5 d. buvo priimtas sprendimas atmesti Venckų skundus.

Šalia to, siekiant padaryti N.Venckienei kuo didesnį spaudimą, L.Stankūnaitė nuolat rašo skundus dėl tariamos mergaitės nepriežiūros. Vieną L.Stankūnaitės skundą žodis į žodį perrašė Vaiko teisių apsaugos kontrolierė E.Žiobienė ir perrašytą L.Stankūnaitės skundą jau kaip savo atsiuntė N.Venckienei.

Po Garliavos įvykių L.Stankūnaitė siekė, kad mergaitė būtų paimta iš N.Venckienės ir apgyvendinta vaikų namuose.

Per šiuos metus prokuratūra akylai saugojo L.Stankūnaitę ne tik nuo įtarimų pareiškimo pedofilijos byloje, bet taip pat ir kad nebūtų iškelta baudžiamoji byla dėl L.Stankūnaitės poveikio mažametei nukentėjusiai, nors D.Kedžio dukrelė išsamiai papasakojo teisėsaugininkams, kad mama liepė nepasakoti nieko apie A.Ūsą, o, be to, yra ir tokio spaudimo mažametei nukentėjusiajai įrodymas. Per antrą mažametės apklausą L.Stankūnaitei buvo sudarytos sąlygos atvykti į policiją, įlėkti į kabinetą, kur vyko mažametės apklausa, ir uždrausti mergaitei pasakoti apie A.Ūsą. „Nieko daugiau nepasakok“, – įlėkusi į apklausos kambarį užriko L.Stankūnaitė, ir mergaitė tą kartą daugiau nieko nepasakojo.

Be prokurorų, L.Stankūnaitės „neliečiamybę“ saugo ir teisėjai. Prieš savaitę Vilniaus miesto 3 apylinkės teismas atmetė N.Venckienės pareiškimą privataus kaltinimo tvarka pradėti ikiteisminį tyrimą dėl L.Stankūnaitės šmeižto, nors L.Stankūnaitė viešai apkaltino Venckus, kad mergaitė „visus devynis mėnesius buvo tvirkinama jų šeimoje“.

Be akivaizdaus prokuratūros ir teismų „advokatavimo“ L.Stankūnaitei, matosi akivaizdi prokuratūros pozicija – apkaltinti D.Kedį teisėjo J.Furmanavičiaus ir L.Stankūnaitės sesers nužudymu, taip pat siekimas nuslėpti tikrąsias D.Kedžio mirties aplinkybes – nors ant D.Kedžio kūno yra akivaizdūs smurto pėdsakai, prokuratūra teigia, kad D.Kedys mirė „užspringęs savo skrandžio turiniu“.

„Jeigu teisingumą galima pasiekti tik būnant valdžioje, tuomet aš apsisprendžiau – kursiu partiją“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Gali būti, kad apie partijos steigimą N.Venckienė paskelbs po Panevėžio apygardos teismo sprendimo atmesti Venckų skundus ir nepareikšti įtarimų L.Stankūnaitei.

N.Venckienė įsitikinusi, kad netrukus iš jos bus atimta ir teisėjos mantija. Mat jai Teisėjų etikos ir drausmės komisija iškėlė drausmės bylą dėl tariamai neetiškų dokumentų užvadinimų kompiuteryje apie L.Stankūnaitę. Be to, lapkričio 15 d. Kauno apygardos teisme prasidės N.Venckienės bylų patikrinimas – tikimasi surasti bent kokį „kabliuką“, dėl ko būtų galima iš teisėjos N.Venckienės atimti teisėjos mantiją.

„Žmonės gali iškęsti nepriteklių, tačiau neteisybės pakęsti negali. Žmonėms reikia teisingumo. O teisingumo Lietuvoje nėra – tą labai akivaizdžiai rodo ir mano brolio mergaitės prievartavimo byla. Ir jeigu tam, kad būtų surasta teisybė, reikės įkurti partiją ir ateiti į valdžią, tuomet aš apsisprendžiau – aš kursiu partiją“, – „Karštam komentarui“ sakė N.Venckienė.

Tuo tarpu Vaiko teisių apsaugos kontrolierei E.Žiobienei, išvadinusiai D.Kedžio dukrelę nuo pedofilų klano gynusius ir ginančius žmones "violetine minia", N.Venckienė nori pasakyti: "Jeigu tie žmonės yra "violetinė minia", tuomet ir aš, Kauno apygardos teismo teisėja, esu toje "violetinėje minioje". Ir aš mąstau taip pat, kaip ir ta minia – kad valstybėje nėra tvarkos ir reikia kažką daryti".

Plačiau apie galimą N.Venckienės partijos įkūrimą skaitykite kitą savaitę laikraštyje „Karštas komentaras“.

KK inf.

2010-10-23

Komentarai

 

 

 
 1. miela Neringa,siūlau "TIESOS PARTIJA(Drąsiaus kelias)".Būtent taip ir registruoti,juk yra pavyzdys TS(Lietuvos konservatoriai).Būkite budri prieš niekšų žabangas,provokacijų netrūks,nes Jūsų pareiškimas kurti partiją kai kam ledinis dušas ir dantų griežimas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. dabartinių politikų baliuke, tai vienas žinomas veikėjas labai dėkojo Valatkai, kad rašo blogus straipsnius apie Venckienę, sako "įsisvaizduoji kas bus kai Venckiene ateis į valdžią, rimvydai, to nedaleisk, rašyk kuo baisiau apie Venckienę, drabstyk purvu" ar neatsimeni J.D.? tą dieną kai tris kartus iki pietų į Panevėžį sulakstei? nu dabar valatka vykdo tavo užsakymą. Lietrytis nesupranta-violetine spalva-aptaskyta Drasiaus krauju-nesupurvinama.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Turime klaunų partiją su Valinskų priešakyje, greit turėsime avantiuristų partiją su Venskien ijos gimine priešakyje

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. miela Neringa,partijos pavadinimas NETURI BŪTI TOKS,KAD JĮ UŽGOŽTŲ KITŲ PARTIJŲ PAVADINIMAI ARBA BENT DALINAI DUBLIUOTŲ KITOS PARTIJOS PAVADINIMĄ.Jis turi būti ryškus ir įsimenantis,iš jo pavadinimo iškart turi būti aišku,kad TAI NEEILINĖ SMEGENŲ PLOVIMO PARTIJA.Pasiūliau "Tiesos ir sąžinės partija",bet buvo pastebėta,kad jis pernelyg emocingas,nors man taip neatrodo,tada gal tiesiog "TIESOS PARTIJA".SUKURKIT PARTIJOS INFORMACINĮ FILTRĄ-JOKIŲ PRISIPLAKĖLIŲ IŠ KITŲ PARTIJŲ NĖ ARTYN,STOJANT Į PARTIJĄ PAGRINDINIS DOKUMENTAS SODROS KNYGELĖ SU ATŽYMOMIS KUR DIRBĘS.O PAVADINIMAS TOBULĖS.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Vilniaus arkivyskupas metropolitas Audrys Juozas Bačkis, 2009 gruodžio 25 d.:

  Atsibuskime iš apsimetinėjimų sapno, kuris pridengia mūsų tikrovę! Šventiniai fejerverkai neužgoš prievartaujamų ir kankinamų vaikų verksmo. Nuodėmės perkrikštijimas „patogios“ tiesos ar tolerancijos vardu neatneš ramybės ir taikos.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. zinokit brangioji, kad butent ta PREZIDENTE ir reiks guldyti ant menciu, nes ji ir yra to pedofilu klano akyvi nare

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Nebutinai. patogiau butu, "isplovus smegenis" pateikti i viesuma. Bet matant kokie kliurkadielai viskuo uzsiima, visko gali buti. Gal ir ten kazkas nepavyko.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. 17:20val bus kartojama V,Matuleviciaus laida "Zrnalist.tyrimas" per BTV,api Uso ‘zuti’,kalbes liudininkaiis kuriu vienas jau pasikore.Butinai paziurekite

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. „Jeigu ne žmonės, mergaitė dabar tikriausiai jau būtų nužudyta“
  Žiobienė per pusę metų,eidama VTAT kontrolierės pareigas,taip ir nesugebėjo pasidomėti vyresnės mergaitės likimu.Jei vyresnioji mergaitė yra visai ne Vokietijoje,o jau nužudyta,tai išeitų,kad Žiobienė yra nusikaltimo bendrininkė.Sprendžiant iš visiško informacijos apie vyresniąją mergaitę nebuvo ir tai,kad VTAT net nepasidomėjo jos likimu(KODĖL?),galima daryti prielaidą,kad jos jau nebėra gyvųjų tarpe…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. oi nesakykite taip. Labai gudrus zingsnis butu kita partija pavadinti panasiai. Zmones painiotusi ir tikrai susipainiotu. O "Drasiaus kelio" ne su kuo nesupainiotum ir panasaus pavadinimo nesukurtum. Tai labai svarbu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Taigi,darbdaviui prašant ir DB pritariant,migracijos departamentas leidžia įdarbinti trečios šalies pilietį.Tas juk dirbs pigiau už lietuvį.Stebuklingu būdu atitinka jo kvalifikacija,jis tenkina visus reikalavimus(be jokio vertinimo ar konkurso),o svarbiausia – pasirašo visas išgalvotas sąnaudų sumas.Niekas gi jo nesukontroliuos kažkokioje NVS valstybėje.Ir šis kvalifikuotas asas su šimtu litų – pirmas bernas savo kaime.Nesiskųs,nestreikuos.Visiems gerai.Todel LDB nekeliama bedarbių vairuotojų kvalifikacija(kad ir tie patys ADR kursai),niekas neruošia ateičiai jaunų šios perspektyvios profesijos atstovų.Niekam nerūpi,kad lietuviai tampa bedarbiais,jų šeimos – pašalpų prašytojomis,o net ir tie juokingi svečių atlyginimai papildo kitų valstybių biudžetą.
  Tarkime,kad mums pasisekė ir mus priėmė į darbą.Čia prasideda kita įdomioji dalis.Tiek iki krizės,tiek ir dabar,vairuotojo atlyginimas yra 1041 lt/mėn "ant popieriaus",arba apie 840 lt/mėn po mokesčių.Bent jau už tokį pasirašome(būtų gerai dar ir gauti…).Visa kita – komandiruočių dienpinigiai,skirti pravalgymui užsienyje.Šiuos gi,vyriausybė leido mažinti iki 50 procentų.TIK VAIRUOTOJAMS…Gal mes angelai ir turime būti sotūs šventa dvasia???
  Negana to,savininkas pareiškia,kad mokės kokių 20 lietuviškų centų už nuvažiuotą kilometrą,o už atlyginimą ir dienpinigius – tik pasirašysi,kad gavai.Tai yra didžiulis AETR ir LR įstatymų pažeidimas,bet darbdaviai nebijo to skelbti vieša

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. O aš ir nereaguoju:)) štai mūsų pažįstami jau narius į Venckienės partiją skaičiuoja :)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. palaikau Neringą.Sėkmės,stiprybės.Balsuosim,prisijungsim.Po žiobienės akibrokštų esame šokiruoti ne mažiau turbūt negu jūs.Tačiau,nieko ji čia nepagąsdino.Mums visai tinka būti toje violetinėje minioje:) o savo tikrą veidą tai tikrai parodė,visi kas girdėjao aiškiai suprato kam ji dirba ir kiek ji verta.Gėda buvo klausytis.Tokias pareigas užimanti pareigūnė manau turėtų labiau valdytis ir galvoti ką kalba.Labai jau susireikšmino……

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Nekreipkite dėmesio į "Pisako" komentarus, tiesiog ignoruokite kaip liaudis sako – jei durnius užsėdo skverną, tai tą skverną nukirpk ir nueik. Reaguodami nesuteikite perdaug jam garbės

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Girdėjau, kad Panevėžio turguje tik apie tai visi ir kalba. Sakė, palaikymas didžiulis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Teisingai, Prezidentė nori kovoti su klanu, bet negali. Susivienysim į Venckienės partiją ir padėsim Prezidentei ant menčių paguldyti klaną :)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. kad Kūris dabar kokiam kabake su klaniniais bandys paskubomis naują strategiją prieš "violetinę minią" kurti. O D.Valį kažin ar šį kartą pasikvies?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Pati didziausia zmogaus beda, kai jis pradeda tiketi savo melu. Kam ta propoganda del 400? Jus viska kartojate ka pasako klaniniu "sunys". Stanke pasake kad kedys narkomasnas, jus kartojoye kol ji sugalvojo kita "prievartauta buvo namie pas globejus". Dabar iseidama viena nevisprote, kuri net garbingai nemoka pasitraukti is pareigu (ziobiene) kaltina visus, tik ne save. Dar pasake 400 ir jum gana. Isakymas "atejo" loti ir prasidejo "400…..400…..400…. Pradekite rasyti savo mastyma, aiskinkite kodel netikite tuo kas akivaizdu. Vaikas apkaltino, prokurorai pareiske kaltinimus, kliunkus su petrausku prisimelavo tam kad apkaltinti kedi ir istraukti usa su stanke (tuo paciu furma ir naruseviciene).
  P.s. Ziurekite kad nesigautu paskui taip jog klaniniai jus kaltins. Jie taip nesake, nedare, bet "liaudis" (jus uztarejai) tai sakete, blogai supratote.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. su tokiu pareiškimu suteikė daugeliui žmonių viltį, kad pagaliau gal bus bent viena partija, kuri pasirūpins Lietuvos žmonėmis. Juk kai žmogus pats stipriai nukentėjęs, tai supras ir kitus. Vardan Drąsiaus atminimo…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. as ir mano vyras savo balsais remsime Venckus! Pritariu komentatoriui,kad JIE turi buti kartu! Tai JU stiprybe ir jiega! o mes JUS remsime! Svekinu uz gera sprendima,vel sviesos spindulelis tamsoje…

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Elektriniai katilai plačiam pasirinkimui
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras