Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Rugpjūtis 8 Pirmadienis
 

N.Venckienė: „Jeigu teisingumą galima pasiekti tik būnant valdžioje, tuomet aš kursiu partiją“

2010-10-23 14:23 | Naujienos | Komentarų (446)

Drąsiaus Kedžio sesers N.Venckienės atkirtis E.Žiobienei: 'Taip, 'violetinėje minioje' esu ir aš - Kauno apygardos teismo teisėja. Ir aš manau taip, kaip ta minia mąsto - kad valstybėje nėra tvarkos ir reikia kažką daryti' (KK nuotr.)

Jau praėjo daugiau nei metai nuo 2009 m. spalio 6 d. Vilniaus apygardos teismo nutarties dėl įtarimų pareiškimo L.Stankūnaitei, tačiau įtarimai jai nėra pareikšti. Dar daugiau – nuo praėjusių metų spalio 5 d. L.Stankūnaitė yra saugoma už mūsų, mokesčių mokėtojų, pinigus nežinia nuo ko – jos saugojimui per mėnesį išleidžiama apie 70 tūkst. litų.

Per šiuos metus prokuratūra akivaizdžiai „advokatavo“ L.Stankūnaitei, nors prokuratūros kaltinamajame akte juodu ant balto parašyta: Andrius Ūsas kaltinamas tvirkinęs D.Kedžio dukrelę L.Stankūnaitės nuomotame bute.

Gegužės 14 d. Kėdainių rajono apylinkės teismo teisėjas B.Varsackis parengiamajame posėdyje, nedalyvaujant N.Venckienei, neišnagrinėjus įrodymų ir neperėjus į teismo posėdį, per 15 minučių išnagrinėjo bylą ir nutartimi skubiai nusprendė mergaitę sugrąžinti L.Stankūnaitei, t.y. tą pačią dieną. Ir tik dėka Lietuvos žmonių, skubiai susirinkusių į Garliavą, mergaitė nebuvo atimta iš Venckų ir šiandien dar yra gyva.

„Jeigu ne žmonės, mergaitė dabar tikriausiai jau būtų nužudyta“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Lygiai prieš mėnesį Policijos departamentas suorganizavo L.Stankūnaitės spaudos konferenciją, į kurią pakvietė tik savus, prokuratūros pusę pedofilijos byloje palaikančius žurnalistus.

Spalio 11 d. Panevėžio apygardos teismas turėjo priimti sprendimą dėl Venckų skundų, kuriais Venckai siekia, kad būtų pareikšti įtarimai L.Stankūnaitei, o kaltinimas A.Ūsui perkvalifikuotas iš mažametės mergaitės tvirkinimo į seksualinį prievartavimą. Tačiau spalio 11 d. netikėtai susirgo teisėjų kolegijos pirmininkas E.Gladutis ir nepasirašė teismo sprendimo, nors du teisėjai šį sprendimą jau pasirašė. „Karšto komentaro“ šaltinių duomenimis, jau spalio 5 d. buvo priimtas sprendimas atmesti Venckų skundus.

Šalia to, siekiant padaryti N.Venckienei kuo didesnį spaudimą, L.Stankūnaitė nuolat rašo skundus dėl tariamos mergaitės nepriežiūros. Vieną L.Stankūnaitės skundą žodis į žodį perrašė Vaiko teisių apsaugos kontrolierė E.Žiobienė ir perrašytą L.Stankūnaitės skundą jau kaip savo atsiuntė N.Venckienei.

Po Garliavos įvykių L.Stankūnaitė siekė, kad mergaitė būtų paimta iš N.Venckienės ir apgyvendinta vaikų namuose.

Per šiuos metus prokuratūra akylai saugojo L.Stankūnaitę ne tik nuo įtarimų pareiškimo pedofilijos byloje, bet taip pat ir kad nebūtų iškelta baudžiamoji byla dėl L.Stankūnaitės poveikio mažametei nukentėjusiai, nors D.Kedžio dukrelė išsamiai papasakojo teisėsaugininkams, kad mama liepė nepasakoti nieko apie A.Ūsą, o, be to, yra ir tokio spaudimo mažametei nukentėjusiajai įrodymas. Per antrą mažametės apklausą L.Stankūnaitei buvo sudarytos sąlygos atvykti į policiją, įlėkti į kabinetą, kur vyko mažametės apklausa, ir uždrausti mergaitei pasakoti apie A.Ūsą. „Nieko daugiau nepasakok“, – įlėkusi į apklausos kambarį užriko L.Stankūnaitė, ir mergaitė tą kartą daugiau nieko nepasakojo.

Be prokurorų, L.Stankūnaitės „neliečiamybę“ saugo ir teisėjai. Prieš savaitę Vilniaus miesto 3 apylinkės teismas atmetė N.Venckienės pareiškimą privataus kaltinimo tvarka pradėti ikiteisminį tyrimą dėl L.Stankūnaitės šmeižto, nors L.Stankūnaitė viešai apkaltino Venckus, kad mergaitė „visus devynis mėnesius buvo tvirkinama jų šeimoje“.

Be akivaizdaus prokuratūros ir teismų „advokatavimo“ L.Stankūnaitei, matosi akivaizdi prokuratūros pozicija – apkaltinti D.Kedį teisėjo J.Furmanavičiaus ir L.Stankūnaitės sesers nužudymu, taip pat siekimas nuslėpti tikrąsias D.Kedžio mirties aplinkybes – nors ant D.Kedžio kūno yra akivaizdūs smurto pėdsakai, prokuratūra teigia, kad D.Kedys mirė „užspringęs savo skrandžio turiniu“.

„Jeigu teisingumą galima pasiekti tik būnant valdžioje, tuomet aš apsisprendžiau – kursiu partiją“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Gali būti, kad apie partijos steigimą N.Venckienė paskelbs po Panevėžio apygardos teismo sprendimo atmesti Venckų skundus ir nepareikšti įtarimų L.Stankūnaitei.

N.Venckienė įsitikinusi, kad netrukus iš jos bus atimta ir teisėjos mantija. Mat jai Teisėjų etikos ir drausmės komisija iškėlė drausmės bylą dėl tariamai neetiškų dokumentų užvadinimų kompiuteryje apie L.Stankūnaitę. Be to, lapkričio 15 d. Kauno apygardos teisme prasidės N.Venckienės bylų patikrinimas – tikimasi surasti bent kokį „kabliuką“, dėl ko būtų galima iš teisėjos N.Venckienės atimti teisėjos mantiją.

„Žmonės gali iškęsti nepriteklių, tačiau neteisybės pakęsti negali. Žmonėms reikia teisingumo. O teisingumo Lietuvoje nėra – tą labai akivaizdžiai rodo ir mano brolio mergaitės prievartavimo byla. Ir jeigu tam, kad būtų surasta teisybė, reikės įkurti partiją ir ateiti į valdžią, tuomet aš apsisprendžiau – aš kursiu partiją“, – „Karštam komentarui“ sakė N.Venckienė.

Tuo tarpu Vaiko teisių apsaugos kontrolierei E.Žiobienei, išvadinusiai D.Kedžio dukrelę nuo pedofilų klano gynusius ir ginančius žmones "violetine minia", N.Venckienė nori pasakyti: "Jeigu tie žmonės yra "violetinė minia", tuomet ir aš, Kauno apygardos teismo teisėja, esu toje "violetinėje minioje". Ir aš mąstau taip pat, kaip ir ta minia – kad valstybėje nėra tvarkos ir reikia kažką daryti".

Plačiau apie galimą N.Venckienės partijos įkūrimą skaitykite kitą savaitę laikraštyje „Karštas komentaras“.

KK inf.

2010-10-23

Komentarai

 

 

 
 1. Kazkam zeme po kojom linguoja,kas bus jei Neringa tikrai eis i polytika.Vyskas padalyta,susitarta-as tau ,tu man.Matosi kaip panikuoja visi esantys prie lovio.Esate saunuole p.Neringa.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. failus lyginti su mergaites problemomis.padarykite statistika, bus 99 ant vieno procento.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. neringute, VALIOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.
  dar tau daugiau stiprybes, istvermes, pazveljk kokia statistika. Tai liaudis ir tai mastanti liaudis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Jūsų nuomonė
  Jei dabar būtų rinkimai į Seimą, už kurią partiją balsuotumėte?
  N.Venckienės partiją 74%

  Tėvynės sąjungą – Lietuvos krikščionis demokratus 7%

  Socialdemokratų partiją 3%

  Darbo partiją 3%

  Partiją Tvarka ir teisingumas 4%

  Liberalų ir Centro sąjungą 1%

  Liberalų sąjūdį 2%

  ietuvos liaudies partiją 0%

  Dar neapsisprendęs 5%

  neringa , kaip NUOSTABU, VENCKIENEI VALIOOOOOOOOOOOOOOO

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. taip, kartais netiketai pavardes islenda is pasamones. Arodo noredamas neprisiminsi, o kai staigiai ka pasakai ir islenda. Matyt taip ir buvo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. failai, tai dar nereiskia, kad kazkas baisaus, tai juokinmga, protingam normaliai mastanciam zmogui…..
  kad zmogaus nebera, cia problema……
  Jei tik del failu…., tai musu teisine valstybe butu tikra teisine….

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. neringa, tu saunuole….ir tavo brolis ATA SAUNUOLIS, skaudu…. GERBIU IR MYLIU JUS IR SEIMA JUSU…………..
  klonio gatve, tai mano dalis, nors mane skiria 120 kilometru.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. 09.08 – 2010 10 25 09:15
  Tai aš parašiau, ir nešmeižiu, bet sakau , ką viešai pasakė prokurorai , jie įrodė ir viešai tai pareiškė, bet pagal teksta: del mergaites vel ne zmones priims sprendima, is to komentaro jau matosi, kad stankunaites salis. Venckienes smeisti tikrai neleisiu……
  komentaras yra uzfiksuotas, o autorius bus tikrai isaiskintas, nebukime prokurorais….ir nekalbekime ju zodziais.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. prokurorai sake daug, bet cia rasineti, teismo nuosprendziu, kas turi teise, dergti venckiene, kas bebuve as pati ji susirasiu, nes technika tobula ir ”zmogzudziuko seserimi” venckienes nelaikysit.
  auksto intelekto zmones, supranta, kad smeiztu grasinimais, mes toli nenueisim.
  venckiene, tolerantiska, mandagi. Ar girdejote kas nors kad piltu kvailystes?
  o failai kaip rasote, tai ten tegu sprendzia teisesauga.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. nesuprantu, ka jie irode? Niekur nemaciau? O ta ka irode, veliau nuskambejo kaip melagyste.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. man vakar irgi uzkliuvo EBSW. Kai ieskojau kokios nors info apie ta treneri kuris Usus pazinojo ir Kedziui laiska nusiunte su Furmanaviciaus pavarde. O atsekiau iki bylos del EBSW, ten toks J.B buvo uzpultas o tas sporto treneris dave melagingus parodymus. Taigi tas J.B ir bylinejosi del EBSW. Net G.Furmanaviciaus pavarde ten makaluojasi.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Tai aš parašiau, ir nešmeižiu, bet sakau , ką viešai pasakė prokurorai , jie įrodė ir viešai tai pareiškė.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. na tai, kad nera to teisingumo, jei prokurorai galejo pameluoti del Kedzio DNR, prikurti kitu pasaku, kodel gi neprikurus ant Venckienes? Jai bylu skaityti jau nebeduos, nes tada visi melai isaiskeja.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. GERBEMIEJI, kas gali atsekti si komentara
  ,,2010 10 24 21:27
  Panevėžys neša Neringą ant rankų į seimą?Tokią gležnutę, tokią žmogžudžiuko bendradarbiukę , tokią nekaltą , kaip jos failai.Atiduokit vaiką motinai ir nešiokit Neringą ir savo krašto žmogų iki apsikakojimo. VALIOOOO”
  Kur yrodyta kad kedys zmogzudis? Kaltieji nera kalti kol teismas neirode kaltes, o sis komentatorius, jau kedi nuteise. Tai palaikantiems venckiene mums labai
  naudinga, kompetetingi kompiuteristai tai sugeba atsekti, tada zinosime, kas cia pasejo ta sekla.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. plaukų dažus , paliko mylimai sesei popieriaus lapus su savo parašu, ir išvažiavo, pabėgo. KO, NUO KO , KAM, KODĖL?
  …………………………ai, nu jo, nusidaze plaukus ir lakste po europa interpolo paieskomas ar ne?O gal nusidaze plaukus ir uzsidare bunkeryje? O gal nusidaze plaukus, nes vaiksciojo po Kauna, galvojo neatpazins? O gal nuaugusios saknys rodo, kada buvo daryti "beglio" plakatai su juodais plaukais?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. jei nebuvo nusikaltimo, tai ir itarimai nebus pareiksti, jei tu smeizei zmones ir uzvirei ta istorija, teks atsakyti.Taigi neverkslenk, tai ka isvardinai ir yra teisingumas tavo atzvilgiu.Ne apie politika galvok, o dziovink dziuvesius, intrigante.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. NERINGA, STIPRYBES, STIPRYBES, STIPRYBES…………..
  ISTVERMES………..MES SU TAVIMI

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Nesielk kaip klano vasalė.Nesakyk ką ruošies daryti,tegul mato jie Tavo darbus.Turi veikti staigiai ir ryžtingai,bet ne pliurpti:-"Ei,klane ,dabar aš tau smogsiu,saugokis".

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Avinai,ožai daug kartų jums ai6kinau,kad visos Lietuvos bėdos kyla iš čekistinės teisėsaugos,kurią išgelbėjo Kauno Tata Landsbergis,Dušanskių ir Slavinų draugas ir bendramintis.Kauno turgaus intelektualai,-jūs didelė jėga, vireną gražią dieną nuvažiuokite pas Tatą ir jo mums parinktą Prezidentę ir nuspręskite,kuo pakeisti čekistinę teisėsaugą,o gal ją paliksite,nes ji labai daug padėjo Tatai,Šlepetiniui ir AMB

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Tai kaip čia išeina? Lietuva lygtai nepriklausoma? Man atrodo, kad dar mums Lietuvoje labai tinka Smetonos laikų pasakymas: "Lietuva – mūsų, o mes – rūsų". Va ką reiškia pilnos desovietizacijos įstatymo nenoras priimti. Aišku, kad energetiškai Lietuva visiškai priklausoma nuo rytų kaimynės. Dėl to niekaip per dvidešimt metų taip vadinamos nepriklausomybės neprasimušam jungčių su vakarais.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. prieš mėnesį klanas šuo išmetė Laimute,dabar Žiobienę,nori mums parodyti,kokio "aukšto lygio specialistės" -siaubiakas,Žiobienė taip grąžiai šypsosi,kaip PETRAUSKAS,gal draugeliai

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. paklausius per tv3 anonsą "Akistatos",kuriame Žiobienė reiškiasi, net Valatka liaupsina Žiobienę,iš kur Degutienė tokią baidyk-lę "kvalifikuotą teisinin-kę"surado,jei tik į juodają prokuratūrą, nuostabūs kū-rio darbo vaisiai

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. O ant VSD spaudzia stabdzių pedalą plaukuota ranka is Maskvos,turinti pilna bagazniką kompromatų ant VSD ir kai kurių veikejų.Jie Lietuvoje šeimininkauja kaip savo namuose.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. Kad tas visas žmogžudystes organizavo saugumas nekyla net jokios abejonės. Dėl to policija ir prokuratūra bei teismai negali nieko padaryti. Stabdžių pedalas spaudžiamas iš VSD.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Į ką atkreipti dėmesį renkantis avalynę vasarai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras