Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 14 Sekmadienis
 

N.Venckienė: „Jeigu teisingumą galima pasiekti tik būnant valdžioje, tuomet aš kursiu partiją“

2010-10-23 14:23 | Naujienos | Komentarų (446)

Drąsiaus Kedžio sesers N.Venckienės atkirtis E.Žiobienei: 'Taip, 'violetinėje minioje' esu ir aš - Kauno apygardos teismo teisėja. Ir aš manau taip, kaip ta minia mąsto - kad valstybėje nėra tvarkos ir reikia kažką daryti' (KK nuotr.)

Jau praėjo daugiau nei metai nuo 2009 m. spalio 6 d. Vilniaus apygardos teismo nutarties dėl įtarimų pareiškimo L.Stankūnaitei, tačiau įtarimai jai nėra pareikšti. Dar daugiau – nuo praėjusių metų spalio 5 d. L.Stankūnaitė yra saugoma už mūsų, mokesčių mokėtojų, pinigus nežinia nuo ko – jos saugojimui per mėnesį išleidžiama apie 70 tūkst. litų.

Per šiuos metus prokuratūra akivaizdžiai „advokatavo“ L.Stankūnaitei, nors prokuratūros kaltinamajame akte juodu ant balto parašyta: Andrius Ūsas kaltinamas tvirkinęs D.Kedžio dukrelę L.Stankūnaitės nuomotame bute.

Gegužės 14 d. Kėdainių rajono apylinkės teismo teisėjas B.Varsackis parengiamajame posėdyje, nedalyvaujant N.Venckienei, neišnagrinėjus įrodymų ir neperėjus į teismo posėdį, per 15 minučių išnagrinėjo bylą ir nutartimi skubiai nusprendė mergaitę sugrąžinti L.Stankūnaitei, t.y. tą pačią dieną. Ir tik dėka Lietuvos žmonių, skubiai susirinkusių į Garliavą, mergaitė nebuvo atimta iš Venckų ir šiandien dar yra gyva.

„Jeigu ne žmonės, mergaitė dabar tikriausiai jau būtų nužudyta“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Lygiai prieš mėnesį Policijos departamentas suorganizavo L.Stankūnaitės spaudos konferenciją, į kurią pakvietė tik savus, prokuratūros pusę pedofilijos byloje palaikančius žurnalistus.

Spalio 11 d. Panevėžio apygardos teismas turėjo priimti sprendimą dėl Venckų skundų, kuriais Venckai siekia, kad būtų pareikšti įtarimai L.Stankūnaitei, o kaltinimas A.Ūsui perkvalifikuotas iš mažametės mergaitės tvirkinimo į seksualinį prievartavimą. Tačiau spalio 11 d. netikėtai susirgo teisėjų kolegijos pirmininkas E.Gladutis ir nepasirašė teismo sprendimo, nors du teisėjai šį sprendimą jau pasirašė. „Karšto komentaro“ šaltinių duomenimis, jau spalio 5 d. buvo priimtas sprendimas atmesti Venckų skundus.

Šalia to, siekiant padaryti N.Venckienei kuo didesnį spaudimą, L.Stankūnaitė nuolat rašo skundus dėl tariamos mergaitės nepriežiūros. Vieną L.Stankūnaitės skundą žodis į žodį perrašė Vaiko teisių apsaugos kontrolierė E.Žiobienė ir perrašytą L.Stankūnaitės skundą jau kaip savo atsiuntė N.Venckienei.

Po Garliavos įvykių L.Stankūnaitė siekė, kad mergaitė būtų paimta iš N.Venckienės ir apgyvendinta vaikų namuose.

Per šiuos metus prokuratūra akylai saugojo L.Stankūnaitę ne tik nuo įtarimų pareiškimo pedofilijos byloje, bet taip pat ir kad nebūtų iškelta baudžiamoji byla dėl L.Stankūnaitės poveikio mažametei nukentėjusiai, nors D.Kedžio dukrelė išsamiai papasakojo teisėsaugininkams, kad mama liepė nepasakoti nieko apie A.Ūsą, o, be to, yra ir tokio spaudimo mažametei nukentėjusiajai įrodymas. Per antrą mažametės apklausą L.Stankūnaitei buvo sudarytos sąlygos atvykti į policiją, įlėkti į kabinetą, kur vyko mažametės apklausa, ir uždrausti mergaitei pasakoti apie A.Ūsą. „Nieko daugiau nepasakok“, – įlėkusi į apklausos kambarį užriko L.Stankūnaitė, ir mergaitė tą kartą daugiau nieko nepasakojo.

Be prokurorų, L.Stankūnaitės „neliečiamybę“ saugo ir teisėjai. Prieš savaitę Vilniaus miesto 3 apylinkės teismas atmetė N.Venckienės pareiškimą privataus kaltinimo tvarka pradėti ikiteisminį tyrimą dėl L.Stankūnaitės šmeižto, nors L.Stankūnaitė viešai apkaltino Venckus, kad mergaitė „visus devynis mėnesius buvo tvirkinama jų šeimoje“.

Be akivaizdaus prokuratūros ir teismų „advokatavimo“ L.Stankūnaitei, matosi akivaizdi prokuratūros pozicija – apkaltinti D.Kedį teisėjo J.Furmanavičiaus ir L.Stankūnaitės sesers nužudymu, taip pat siekimas nuslėpti tikrąsias D.Kedžio mirties aplinkybes – nors ant D.Kedžio kūno yra akivaizdūs smurto pėdsakai, prokuratūra teigia, kad D.Kedys mirė „užspringęs savo skrandžio turiniu“.

„Jeigu teisingumą galima pasiekti tik būnant valdžioje, tuomet aš apsisprendžiau – kursiu partiją“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Gali būti, kad apie partijos steigimą N.Venckienė paskelbs po Panevėžio apygardos teismo sprendimo atmesti Venckų skundus ir nepareikšti įtarimų L.Stankūnaitei.

N.Venckienė įsitikinusi, kad netrukus iš jos bus atimta ir teisėjos mantija. Mat jai Teisėjų etikos ir drausmės komisija iškėlė drausmės bylą dėl tariamai neetiškų dokumentų užvadinimų kompiuteryje apie L.Stankūnaitę. Be to, lapkričio 15 d. Kauno apygardos teisme prasidės N.Venckienės bylų patikrinimas – tikimasi surasti bent kokį „kabliuką“, dėl ko būtų galima iš teisėjos N.Venckienės atimti teisėjos mantiją.

„Žmonės gali iškęsti nepriteklių, tačiau neteisybės pakęsti negali. Žmonėms reikia teisingumo. O teisingumo Lietuvoje nėra – tą labai akivaizdžiai rodo ir mano brolio mergaitės prievartavimo byla. Ir jeigu tam, kad būtų surasta teisybė, reikės įkurti partiją ir ateiti į valdžią, tuomet aš apsisprendžiau – aš kursiu partiją“, – „Karštam komentarui“ sakė N.Venckienė.

Tuo tarpu Vaiko teisių apsaugos kontrolierei E.Žiobienei, išvadinusiai D.Kedžio dukrelę nuo pedofilų klano gynusius ir ginančius žmones "violetine minia", N.Venckienė nori pasakyti: "Jeigu tie žmonės yra "violetinė minia", tuomet ir aš, Kauno apygardos teismo teisėja, esu toje "violetinėje minioje". Ir aš mąstau taip pat, kaip ir ta minia – kad valstybėje nėra tvarkos ir reikia kažką daryti".

Plačiau apie galimą N.Venckienės partijos įkūrimą skaitykite kitą savaitę laikraštyje „Karštas komentaras“.

KK inf.

2010-10-23

Komentarai

 

 

 
 1. Žmonės gali iškęsti nepriteklių, tačiau neteisybės pakęsti negali. Žmonėms reikia teisingumo. O teisingumo Lietuvoje nėra – tą labai akivaizdžiai rodo ir mano brolio mergaitės prievartavimo byla. Ir jeigu tam, kad būtų surasta teisybė, reikės įkurti partiją ir ateiti į valdžią, tuomet aš apsisprendžiau – aš kursiu partiją“, – „Karštam komentarui“ sakė N.Venckienė.
  na zodziai tavo verti demesio……saunuole tu neringa.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Bet priestarauji prokuroram (kuriuos gini). Jie sake jog viskas padaryta (zmogzudystes) profsionaliai, viskas apskaiciuta iki smulkmenu. Ir nuzudymas, ir atsitraukimas, ir pasislepimas, kad net aras nesugavo, nors miestas buvo uzdarytas. Koks idiotas taip sugebetu, o prokurorai pavadino profesionalu, gudriu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Va ir jūs suprantate,kas čia vyksta ir kodėl ypač po AMB baigties ėmė tiek uodegų lįsti į viršų.O juk AMB buvo artimas J.Primakovo bičiulis.Jei nežinote,legendinis Jevgenijus Primakovas-SVR(Služba vnešnej razvedky) vadovas,buvusios KGB 2-osios valdybos(žvalgyba) įpėdinės.Tik nepainiokite SVR su GRU!
  Kas galėtų paneigti,kad SVR aprūpindavo AMB kompromatu prieš kitus,ypač senesnės kartos,Lietuvos veikėjus,todėl ir buvo tylu?
  Kažką tai gali turėti bendro ir su Kauno pedofilijos byla,mat AMB bendražygiai beveik choru gina Ūsą ir Furmanavičių,prokurorus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. P.s. Idomu ar venskai turi pistoleto ekspertyze. Nes nei vienas zudikas, tuo labiau teisejo, nelaikys pistoleto, bet atsikratys iskarto. Neismete jo vietoje todel, kad siais laikai imanoma nustatyti gamybos metus, vieta pagal paimtus kitus palyginimui. Jeigu tai tikrai tas pats, tai zude kazkas is saugumo (LT, RUS, baltarus) kurie nebijojo kad gali kazkas patikrinti. Negi save tikrinsi. Reiktu padaryti pakartotine balistine, kilmes ekspertize, gali pasirodyti kad tai visai kitas ginklas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Va,va ir man taip atrodo.Dabar ten Maskvoje vyksta saugumieciu klanu-grupuociu itaku visose sferose inirtinga kova, persigrupavimas.Ten siaucia toks pat ‘bezpredelas’,’vory v zakone’,absoliutus nesiskaitymas su zmonemis kaip ir pas mus.Taip,kad galima drasiai sakyti visa blogybe pernesama ir i Lietuva

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Del prisipazinimo abejoju. Ziurint kaip dirbo KGB (klano istakos is ten), buvo norima padaryti ji idiotu, kad tardyme, teisme, sauktu jog visi pedofilai, kad juos visus reikia iszudyti ir t.t. Kad jis numire, tai cia kazkas nesusideliojo. Palaima matyt vaziavo jo "pasiimti", bet kazka pamate baisaus ir atsiusake. Po tokio prokuroru "darbo", buvo imtasi kaip pamokancio (prokurorus) reikalo. Todel tiek daug kliurkiu (galimai padarytu specialiai)radimo vietoje (atspaudai, degtines butelis su vandeniu ir t.t.)kad jei neemete tada, dabar sukites patys. Nes aisku kad prokurorai nedalyvavo jo ismetime prie mariu. Tai padare kiti, nebijodami, zinojo kad prokuroram reikes issisukti patiem. Galimai dabar jie juokiasi is ju pastangu, nes zino kad isduoti tikru zudiku negales.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Viskas nesiaipsau.Andriuko tevas KGB aukletinis, ir teisingai narpliojate-viskas veda i OGPU. Ilga tai istorija.Ir Andriuko biznelis su cekistais susijes.Ir cia ju pas mus nemazai, ir jie vadovauja paradui.Viskam.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. 2009.11.12 ketv.vakarą Usas buvo atveztas su sulauzyta koją į "Raud.kryziaus" klin. ligonine.Medikai teige -buvo girtas,susilauze,paslydes savo namuose Noreikiskiugyv..Moteris (turbut Guoda Usiene) kvietusi greitaja nurode,kad pagalbos reikia Andriui MARCINKUI…….Kodel butent sia Marcinkaus pavarde panaudojo.Gal prisimine EBSW laikus,kai ten saugos tarnybai vadovavo KGB generolas Romas Marcinkus,buves LTSR KGB pirmininkas.S/metu R.Marcinkus gyvena Maskvoje,vadovauja vienam is saugumieciu klanu-"Pekino" prupuotei.Jis dažn.atvaž.i Lietuva,ypac glaudziai bendrauja su socdemokratais ir Darbo p…………………Gal Usas sia pavarde panaudojo ne siaipsau?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. komentaras po uso mirties: cia byla zudike?!?!? Nors pagal paty petrauska paskutiniai du lavonai buvo atsitiktines mirtys. Tai ar tik neissidavei ponai petrauskai????

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Idomu. Pas ka jis nuomavo ta autobusiuka? Jeigu butu tiesa, vadinasi vel prokurorai prisimelavo, kad kedys autobusiuka pirko kazlu rudoje. Jeigu ka zinai, pasakok, gal ka issiaiskinsime.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Eik kur nori,demokratija-niekas negali uzdraust tau kaisiot savo galva i subine :)))))Tavo galva -ka nori ta ir gali daryt, reikia pasakyt-tau labai tinka fekalai ant ausu :))))) pydere :)))))))

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. 1.Sviesiausio atminimo A.Uso mazu mergaiciu globeju ir saunaus imitimo partija. 2.Juodaskverniu tarybines prokuraturos broliu puolusiu nuodemiu prieglobstin partija. 3.Didzios jo prakilnybes Vladimiro Putino mesteltu kauliuku griauzeju partija.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Beskaitinejant strp.,balsaslt radau įdomią inform. apie EBSW G.Petriko bylą: "Jau antrąkart į teismą kviesti neatvyko EBSW viceprezidentas Algirdas Pašukevičius ir IKHK valdybos pirmininkas Valdas Krasnickas. Pareigūnams pavyko sužinoti, kad V.Krasnicko jo deklaruotoje gyvenamoje vietoje niekas nematė jau 10 metų, o A.Pašukevičius pasirodo retai. Jis esą dažniausiai būna soduose, esančiuose Žiegždriuose, arba Palangoje." ………………….Ir vel tie Ziegzdriai?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. kur noriu , ten einu , kelias laisvas , DEMOKRATIJA, blyn. Kaifuokit , venckofilai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. padug-nės eikit į Lrytą,klano ruporą ,ten yra ką dergti,AMB,Lub-y ,gerą jo draugą,taip mielus valstybinius vagis,kurie greit sės

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. …., Neringa vistiek bus SEIME…. KAD ZMOGZUDYS, KAS ĮRODE? AS MANAU, KAD KEDYS NE ŽUDE, TAI TIK JUSU ….NUOMONE, jUS MATET, KAD JIS NUZUDE,,,,,,

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Panevėžys neša Neringą ant rankų į seimą?Tokią gležnutę, tokią žmogžudžiuko bendradarbiukę , tokią nekaltą , kaip jos failai.Atiduokit vaiką motinai ir nešiokit Neringą ir savo krašto žmogų iki apsikakojimo. VALIOOOO.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. ,,Jūsų nuomonė
  Jei dabar būtų rinkimai į Seimą, už kurią partiją balsuotumėte?
  N.Venckienės partiją 75%
  Tėvynės sąjungą – Lietuvos krikščionis demokratus 8%

  Socialdemokratų partiją 4%

  Darbo partiją 3%

  Partiją Tvarka ir teisingumas 4%

  Liberalų ir Centro sąjungą 1%

  Liberalų sąjūdį 2%

  Lietuvos liaudies partiją 0%

  Dar neapsisprendęs 3%
  Na matome, kaip liaudis balsuotu uz tave NERINGA

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. tegul susikiša jie tą Neringos teisėjos mantiją, mes Neringą ant rankų į Seimą išnešim.
  pritariu siam komentarui.
  stiprybes, kantrybes, istvermes ir tikejimo NERINGAI.
  MES SU TAVIMI.
  ATRODAI TOKIA TRAPI, GLEZNUTE…..BET BUVAI, ESI IR BUSI STIPRI, ŠAUNUOLE TU NERINGA.
  as ir klonio gatveje ir panevezyje su tavimi, ir tavo seima.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. NUMIRSIU iš juoko. Kedys nešaudė , šaudė blogiečiai pedofilai, Kedys tik susirinko šautuvus , triūsikus , samdytą autobusiuką ( kokio velnio samdė-pinigų neturėjo kur dėt) , plaukų dažus , paliko mylimai sesei popieriaus lapus su savo parašu, ir išvažiavo, pabėgo. KO, NUO KO , KAM, KODĖL?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Todėl ir pagrobė Kedį,nes teisiškai jam neturėjo ko prikišti,o daužydami išgauti "prisipažinimus" bijojo,nes Venckai teisininkai,greitai būtų išsiaiškinę ir pasodinę sadistus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Kažkaip net 400 neuskaičiuoju. Ko gero komentatoriai teisūs, kad aš klystu dėl rėmėjų skaičiaus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. Normalus teisejai,kaip pvz.B.Liatukas pedofilus nuteisia tik pagal vaiko parodymus.Nedaugzodziausiu-negausite usuriniai mergaites ir taskas.Gero vakaro

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. Tai kada ji turjo pulti? Niekas nezinojo kur kedys, todel lauke, gal pasirodys. Bet radus toki, dar prokuroru melas apie DNR ant pistoleto (kuriu nebuvo) parode kad cia buvo sudarytas scenarijus kaip pasalinti furma (liudininka) ir tuo paciu "padeti" usi, apkaltinant kedi zmogzudyste. Jeigu butu ne teisininku seima, ir nebutu reikalave, jau seniai butu viskas "isaiskinta" ir byla baigta. Butu usas reabilituotas. bet zmones ir seima pradejo aiskintis prokuroru mela, padave i teisma usa del pedofilijos, todel buvo nutarta ji "pasalinti", kad nebutu itariamojo ir mepradetu usas teisme pliurpti apie klana. Dar likus stanke, kurios irgi nedaleis iki teismo, jeigu zmones netyles, venskai eis teisiniu keliu, stanke turi buti pasalinta is bylos.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 25. Lietuvos ryto“ žurnalistę nustebino ir dar vienas Leono poelgis. Atsisakęs duoti interviu, jis pasiūlė pasikalbėti su verslininku Regimantu Šapalu ir net padiktavo jo mobiliojo telefono numerį.

  * Kodėl šis žmogus gali būti įdomus?

  * „Taip, aš gyvenu tame pačiame name kaip ir J.Furmanavičius. Mano sūnaus sklype Noreikiškėse pareigūnai surado nusikaltimo vietoje matytą mikroautobusą. Yra ir daugiau sutapimų – kitas mano sūnus gyvena Vaišvydavoje, kaip ir nužudytoji V.Naruševičienė, o vaikystės draugas yra Jonas Bielskis (Kauno nusikalstamo pasaulio šulas, sutikęs bendradarbiauti su teisėsauga. – Red.)“, – pribloškė atvirumu šaldymo įrangos verslą turintis R.Šapalas.

  * Kaunietis neneigė ir to, kad Leoną pažįsta nuo 1972 metų. Pastarąjį kartą jį po ilgo nesimatymo buvo sutikęs praėjusią savaitę Laisvės alėjoje. Tąsyk Leonas apie teisėją J.Furmanavičių pasakęs tik tiek: „Jis buvo blogas tardytojas“.

  * „Tai intrigų meistras. O apie teisėją J.Furmanavičių aš esu geros nuomonės. Žinau, kokia suma jam buvo siūloma mano sūnaus byloje, tačiau teisėjas pinigų nepaėmė“, – kalbėjo verslininkas.

  * Dar viena įdomi aplinkybė – prieš devynerius metus R.Šapalas buvo susikibęs su tuomečiu Kauno miesto apylinkės teismo teisėju Arvydu Stankumi. Tas skandalas plačiai nuskambėjo. Šiuo metu A.Stankus dirba Kauno apygardos teismo baudžiamųjų bylų skyriuje.

  * 2000 metų gegužės 25-ąją Vilniaus gatvėje tarp R.Šapalo ir A.Stankaus įvyko konfliktas. Verslininkas teigė, kad jam važiuojant teisėjas šoko į gatvę ir ėmė šaukti: „Aš jus, mafiozai, sutvarkysiu“, o vairuotojui sustojus ir atidarius langą trenkė kumščiu per veidą, ištraukė iš automobilio.

  * Muštynių metu teisėjas apspardė verslininko automobilį ir įlenkė variklio dangtį, sužeidė ranką, o R.Šapalas nutraukė A.Stankui švarką ir suplėšė marškinius. Teisėjas tąsyk „Lietuvos ryto“ žurnalistei aiškino, kad R.Šapalas ant jo užvažiavo ir pirmas smogė kumščiu.

  * Konfliktas tęsėsi ir kitą dieną Kauno apylinkės teisme – pamatęs čia verslininką teisėjas vėl jam užsimojo, o šis, sprukdamas nuo persekiotojo, įbėgo į posėdžių salę, kurioje bylą nagrinėjo teismo pirmininkas. Tačiau vėliau incidento dalyviai susitaikė, todėl baudžiamoji byla nebuvo iškelta.

  * „Gal taip norėjo nuo savęs nukreipti dėmesį į mane, nes žinojo apie šį incidentą“, – svarstė R.Šapalas, paklaustas, kodėl Leonas žurnalistei paminėjo būtent jį.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras