Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Rugpjūtis 14 Sekmadienis
 

N.Venckienė: „Jeigu teisingumą galima pasiekti tik būnant valdžioje, tuomet aš kursiu partiją“

2010-10-23 14:23 | Naujienos | Komentarų (446)

Drąsiaus Kedžio sesers N.Venckienės atkirtis E.Žiobienei: 'Taip, 'violetinėje minioje' esu ir aš - Kauno apygardos teismo teisėja. Ir aš manau taip, kaip ta minia mąsto - kad valstybėje nėra tvarkos ir reikia kažką daryti' (KK nuotr.)

Jau praėjo daugiau nei metai nuo 2009 m. spalio 6 d. Vilniaus apygardos teismo nutarties dėl įtarimų pareiškimo L.Stankūnaitei, tačiau įtarimai jai nėra pareikšti. Dar daugiau – nuo praėjusių metų spalio 5 d. L.Stankūnaitė yra saugoma už mūsų, mokesčių mokėtojų, pinigus nežinia nuo ko – jos saugojimui per mėnesį išleidžiama apie 70 tūkst. litų.

Per šiuos metus prokuratūra akivaizdžiai „advokatavo“ L.Stankūnaitei, nors prokuratūros kaltinamajame akte juodu ant balto parašyta: Andrius Ūsas kaltinamas tvirkinęs D.Kedžio dukrelę L.Stankūnaitės nuomotame bute.

Gegužės 14 d. Kėdainių rajono apylinkės teismo teisėjas B.Varsackis parengiamajame posėdyje, nedalyvaujant N.Venckienei, neišnagrinėjus įrodymų ir neperėjus į teismo posėdį, per 15 minučių išnagrinėjo bylą ir nutartimi skubiai nusprendė mergaitę sugrąžinti L.Stankūnaitei, t.y. tą pačią dieną. Ir tik dėka Lietuvos žmonių, skubiai susirinkusių į Garliavą, mergaitė nebuvo atimta iš Venckų ir šiandien dar yra gyva.

„Jeigu ne žmonės, mergaitė dabar tikriausiai jau būtų nužudyta“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Lygiai prieš mėnesį Policijos departamentas suorganizavo L.Stankūnaitės spaudos konferenciją, į kurią pakvietė tik savus, prokuratūros pusę pedofilijos byloje palaikančius žurnalistus.

Spalio 11 d. Panevėžio apygardos teismas turėjo priimti sprendimą dėl Venckų skundų, kuriais Venckai siekia, kad būtų pareikšti įtarimai L.Stankūnaitei, o kaltinimas A.Ūsui perkvalifikuotas iš mažametės mergaitės tvirkinimo į seksualinį prievartavimą. Tačiau spalio 11 d. netikėtai susirgo teisėjų kolegijos pirmininkas E.Gladutis ir nepasirašė teismo sprendimo, nors du teisėjai šį sprendimą jau pasirašė. „Karšto komentaro“ šaltinių duomenimis, jau spalio 5 d. buvo priimtas sprendimas atmesti Venckų skundus.

Šalia to, siekiant padaryti N.Venckienei kuo didesnį spaudimą, L.Stankūnaitė nuolat rašo skundus dėl tariamos mergaitės nepriežiūros. Vieną L.Stankūnaitės skundą žodis į žodį perrašė Vaiko teisių apsaugos kontrolierė E.Žiobienė ir perrašytą L.Stankūnaitės skundą jau kaip savo atsiuntė N.Venckienei.

Po Garliavos įvykių L.Stankūnaitė siekė, kad mergaitė būtų paimta iš N.Venckienės ir apgyvendinta vaikų namuose.

Per šiuos metus prokuratūra akylai saugojo L.Stankūnaitę ne tik nuo įtarimų pareiškimo pedofilijos byloje, bet taip pat ir kad nebūtų iškelta baudžiamoji byla dėl L.Stankūnaitės poveikio mažametei nukentėjusiai, nors D.Kedžio dukrelė išsamiai papasakojo teisėsaugininkams, kad mama liepė nepasakoti nieko apie A.Ūsą, o, be to, yra ir tokio spaudimo mažametei nukentėjusiajai įrodymas. Per antrą mažametės apklausą L.Stankūnaitei buvo sudarytos sąlygos atvykti į policiją, įlėkti į kabinetą, kur vyko mažametės apklausa, ir uždrausti mergaitei pasakoti apie A.Ūsą. „Nieko daugiau nepasakok“, – įlėkusi į apklausos kambarį užriko L.Stankūnaitė, ir mergaitė tą kartą daugiau nieko nepasakojo.

Be prokurorų, L.Stankūnaitės „neliečiamybę“ saugo ir teisėjai. Prieš savaitę Vilniaus miesto 3 apylinkės teismas atmetė N.Venckienės pareiškimą privataus kaltinimo tvarka pradėti ikiteisminį tyrimą dėl L.Stankūnaitės šmeižto, nors L.Stankūnaitė viešai apkaltino Venckus, kad mergaitė „visus devynis mėnesius buvo tvirkinama jų šeimoje“.

Be akivaizdaus prokuratūros ir teismų „advokatavimo“ L.Stankūnaitei, matosi akivaizdi prokuratūros pozicija – apkaltinti D.Kedį teisėjo J.Furmanavičiaus ir L.Stankūnaitės sesers nužudymu, taip pat siekimas nuslėpti tikrąsias D.Kedžio mirties aplinkybes – nors ant D.Kedžio kūno yra akivaizdūs smurto pėdsakai, prokuratūra teigia, kad D.Kedys mirė „užspringęs savo skrandžio turiniu“.

„Jeigu teisingumą galima pasiekti tik būnant valdžioje, tuomet aš apsisprendžiau – kursiu partiją“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Gali būti, kad apie partijos steigimą N.Venckienė paskelbs po Panevėžio apygardos teismo sprendimo atmesti Venckų skundus ir nepareikšti įtarimų L.Stankūnaitei.

N.Venckienė įsitikinusi, kad netrukus iš jos bus atimta ir teisėjos mantija. Mat jai Teisėjų etikos ir drausmės komisija iškėlė drausmės bylą dėl tariamai neetiškų dokumentų užvadinimų kompiuteryje apie L.Stankūnaitę. Be to, lapkričio 15 d. Kauno apygardos teisme prasidės N.Venckienės bylų patikrinimas – tikimasi surasti bent kokį „kabliuką“, dėl ko būtų galima iš teisėjos N.Venckienės atimti teisėjos mantiją.

„Žmonės gali iškęsti nepriteklių, tačiau neteisybės pakęsti negali. Žmonėms reikia teisingumo. O teisingumo Lietuvoje nėra – tą labai akivaizdžiai rodo ir mano brolio mergaitės prievartavimo byla. Ir jeigu tam, kad būtų surasta teisybė, reikės įkurti partiją ir ateiti į valdžią, tuomet aš apsisprendžiau – aš kursiu partiją“, – „Karštam komentarui“ sakė N.Venckienė.

Tuo tarpu Vaiko teisių apsaugos kontrolierei E.Žiobienei, išvadinusiai D.Kedžio dukrelę nuo pedofilų klano gynusius ir ginančius žmones "violetine minia", N.Venckienė nori pasakyti: "Jeigu tie žmonės yra "violetinė minia", tuomet ir aš, Kauno apygardos teismo teisėja, esu toje "violetinėje minioje". Ir aš mąstau taip pat, kaip ir ta minia – kad valstybėje nėra tvarkos ir reikia kažką daryti".

Plačiau apie galimą N.Venckienės partijos įkūrimą skaitykite kitą savaitę laikraštyje „Karštas komentaras“.

KK inf.

2010-10-23

Komentarai

 

 

 
 1. pamirsau parasyti, kad tas treneris parase laiska Kedziui apie tai ka mate. Zukauskiene ziniasklaidoje patvirtino, kad tas laiskas yra.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Beje, koks ten kulturizmo treneris (leonas), sakantis asmeniskai senai pazystantis A.Usa ir jo teva, sakesi mates, kad prie baltu buriu atvaziavo sidabriniu mersu visa ketveriuke su vaikais? Kiek suprantu jis melavo. Bet kodel Uso draugui meluoti, kad Usas buvo pazystamas su Furmanavicum? Sakesi viska paneigs jeigu ta treneri paviesins. Nesuprantu. Ar tai Uso draugas speciliai norejo pakisti Furmanaviciu? Nes yra Uso tel, pokalbis kur jis sako, kad jau tas teisejas tiksliai ivardintas, dabar jau reikia stumti buldozeri. Galima pagalvoti, kad pats Usas tam treneriui liepe pameluoti Kedziui apie Furmanaviciu. Kokia visgi makalyne toje byloje.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. galima , ane? Ko Čekanavičiaus nenušovė iki šiol , nepamastei? Norėjo ***** su neringa vienu šūviu atsiskaityt su Furmanavičium ,- taip ir padarė . Ir nušovė Naruševičienę pakeliui. O drasius slapstėsi, dažėsi, nervai trūko- išėjo kaip išėjo. Atsikvepė lengviau Neringa , ir pradėjo pult. Ji tik po Drasiaus mirties pradėjo pult , negi akli ir nematot?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Beje, ne tik Furmanavicius su Usu pries spalio 5 bijojo buti negyvi, bet ir Kedys. Kiek pamenu KK rase, kad jis buvo atejes, persigandes, sake, kad dabar ji tikrai nuzudys. Man atrodo, kad visus juos ta pati plaukuota ranka iszude. Visi jie bijojo. Bet nei niekas is ju del tu baimiu niekur nesikreipe. Taigi gali buti kazkoks neleagalus reikalas cia.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. visi bijojo šiziko Kedžio, nes tas grasino viešai. Ir gerai, kad galą gavo Kedys , slapstėsi kaip bailys , plaukus dažėsi ir vistiek galą gavo….

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Furmonavičius policijos žiniomis, Kauno apygardos teismo vadovams jis yra rasitaręs, kad gali būti nužudytas. Šie rimtai į tai nesureagavo – nepranešė policijai, nepasiūlė išvykti atostogų. Andrius Ūsas spalio 5 išvakarėse irgi neramiai miegojo, gėrė migdomuosius. Nesuprantu, ką jie žinojo?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Buves vairuotojas …
  Dirikas buvo labai geras teisėjo Furmonavičiaus dragas (2009.10.21 19val.40min. LNK abipus sienos laida) rodė net nuotraukas kur jis su Furmonavičium apsikabines vos nesibučiuoja, dėl to taip laisvai grasino teismais. dabar man jau viskas aišku kokio lygio reikia būti teisėju, jei tavo draugas "Altolekio" direktorius. Manau, kad visi teismų sprendimai, kurie buvo altolekio laimėti(jei tokių yra) turėtu būti peržiūrėtos. Dabar man jau nekyla jokių abejonių kas buvo teisėjas Furmonavočius. Na kas yra altolekio direktorius ir kas už to veido slepiasi ankščiau ar vėliau bus išaiškinta.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. TEGUL BŪNA PARTIJOS NARYS , IR LOBOVAS , IR VLADAS LUKOŠEVIČIUS. VISI JIE VERTI…..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. kas tas V. Kairys, verslininkas turintis imone Garliavoje, uzsiema kroviniu gabenimais, tarptautiniai marsrutai. Ar jis nieko bendra su tyreja R.Kairiene neturi? Nes ji irgi is Garliavos. Jeigu turi, tai man keistai atrodo to verslininko lindimas i eteri, kaip geras Furmanaviciaus draugas netiketai zurnalistam papasakoja, kad jam Furmanavicius pries mirti neva papasakojo (tik jam vienam kaip supratau), kad buvo susitikes su Kedziu ir sis Furmanavicui neva pasakes, nezinai kas uz manes stovi. Galbut yra zmoniu kuire zino? Nes jeigu sieti zudyniu byla su kontrabandom, stambiom (jau zurnalistai siejo Usa, Kraujutaicius), tai man atrodo labai logiska, kad Furmanaviciaus draugas uzsimineja tarptautiniais pervezimais. Nezinau, cia tik mano speliones. Bet ta pavarde, du skirtingi zmones vienoje byloje, o dar Stankunaite skundzia ta Kairiene. Didele makalyne.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Esu pagyvenusi, į jūsų partiją nestosiu, bet kad balsuosiu už jus – prižadu. Tik reikia gero rėčio, kad atskirtumėt visokius prisiplakėlius ir provokatorius. Sėkmės jums ponia Venckiene.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Užpirkite daugiau popieriaus.Tai JŪS tapsite "Drąsiaus partijos" ruporu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Šis Seimas neištrauks visą kadenciją.Reikia surinkti kadrus,sustyguoti programą.Jokeriais neturi virsti ši partija.Mes turime ateiti valdyti ir tarnauti dešimtmečiams,o gal ir šimtui metų,kol TIESA žmonėms pabos.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. aldona, audrone. Bet su tom aiskiaregem jau cirkai dedasi. O, kad su daktarais cia kazkas susije mane jau senai nuojauta kamuoja. As manau, kad Furmanavius neitiki kazkokiem verslininkam. Gal jis turejo teisti koki kontrabandininka kuris santazavo koki garsu verslininka?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. 1. LL šaltiniai teigia, kad pedofilijos bylą tiriantiems prokurorams derėtų apklausti ir Algį Mažeiką, restoranų tinklo „Bernelių užeiga“ savininką. Pasakojama, kad Henriko Daktaro motina Jadvyga Daktarienė prasitarusi, kad dar pernai liepą, kai D.Kedys savo dukros pasakojimus įdėjo į internetą, neva A.Mažeika ieškojo samdomo žudiko.
  ……………..2. 2008-09-04 straipsnis (Aiskiarege Audrone)..2005 metais nesutarimai tarp gerai žinomą Kauno restoranų tinklą „Bernelių užeiga“ valdžiusios bendrovės akcininkų G. Remeikos ir Algirdo Mažeikos kilo po to, kai partneriai kaltino vienas kitą verslo žlugdymu ir reikalavo grąžinti skolas.

  Milijonieriumi, garsėjančiu itin plačiomis pažintimis, mėgdavęs prisistatinėti G. Remeika Kaune sužibėjo, kai susipažinęs su aiškiarege Audrone klusniai vykdė jos pažadus. Kalbama, jog siekdamas paveikti tuometį verslo partnerį A. Mažeiką jis keletą mėnesių atlikinėjo įvairius magiškus ritualus.

  Tarp neaiškios reputacijos burtininkės Audronės klientų anksčiau buvo ir daugiau žinomų šalies verslininkų, politikų ir net nusikalstamo pasaulio veikėjų.

  „Balso.lt“ šaltinių teigimu, G. Remeikos vyresnioji duktė G. jau ne vienerius metus palaiko artimus ryšius su praeityje pagarsėjusios Kauno Šilainių rajone suformuotos trijų brolių mašinvagių gaujos nariu. Šios gaujos nariai neretai viešose vietose lankydavosi su Kauno nusikalstamo pasaulio autoritetų tituluojamo Henriko Daktaro bičiuliais.

  Yra duomenų, jog didelės pinigų sumos iš bendros A. Mažeikos ir G. Remeikos bendrovės „Bajorkiemis“ prieš keletą metų buvo pervestos tuometinei Valstiečių ir Naujosios demokratijos partijų sąjungai, vadovaujamai Kazimieros Prunskienės.

  Kalbama, jog vėliau iš Žemės ūkio ministerijai pavaldžios Nacionalinės mokėjimo agentūros G. Remeika gavo Europos Sąjungos lėšų netoliese Trakų statyti nuosavą restoraną „Trakų ………..
  3. (Ta pati aiskiarege, gal kazkur iklimpo?)Advokatė – aiškiaregė Aldona Birutė Jankevičienė, kuri per garsiuosius Garliavos įvykius Drąsiaus Kedžio krikšto mamai Aldonai Skučienei atvežė laišką, esą sudiktuotą Drąsiaus Kedžio dvasios, pasirodo, yra ta pati advokatė, kuri po 2009 m. kruvinųjų spalio 5-os dienos įvykių Kaune dalyvavo Seimo narių S.Stomos, K.Uokos ir G.Songailos surengtoje konferencijoje „Ar Lietuvoje egzistuoja pedofilų klanas?“ Seime.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. kodėl leidžiat tiek daug komentarų, šmeižiančių Neringą? Va ateis ***** su goriuku , nubaus, nušaus , verksite.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Tikrai geras pasiulymas klano partijos pavadinimam. Tik jie gali sukurti tokius epitetus apie savo darba. Bus konkurentai "violetiniu" partijai

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. 1.svendres partija, 2.vemalu partija, 3.nutriju partija, 4.1000 procentu partija, 5.petuniju partija, 6.bunkerio partija…..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. As jau senai su jumis, dar nuo tada, kai paziurejes Drasiaus filma, supratau kas ten ivyko ir e-laiske palinkejau jam stiprybes ir sekmes surandant tuos nieksus. Gaila, kad jam nepavyko to padaryti iki galo, bet jis iskele didele problema visuomeneje, kuri dabar rupi kiekvienam doram Lietuvos pilieciui ir, ieskodami tiesos, drasus zmones sujudins bangas uzpelkejusioje sistemoje ir ja isvalys!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Violetine spalva simbolizuoja dvasini prada, tarpininkavima, kilnuma, pasiaukojima.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. 1.Vilties partija, 2. Gerosios Vilties partija, 3.Rinkėjų partija,4. "Rinkėjų valia" 5.Diemedžio partija, 5. Lūkesčių partija. Mieli komentatoriai – tiesos mylėtojai,siūlykite daugiau.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Prokuratūrai perėmus bylą, pusę metų tyrimas toliau nė kiek nepasistūmėjo. „Nuo 2009 m. pradžios iki birželio mėnesio prokurorai neatliko jokių naujų veiksmų – tiesiog pakartojo policijos tyrėjų atliktą darbą. D.Kedžio skundus generalinis prokuroras kišo į stalčių ir kelis mėnesius nieko su jais nedarė“, – pasakojo pedofilijos skandalo tyrimą atlikusio ir toliau jį tęsiančio Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas Stasys Šedbaras. D.Kedys pyškino raštus generaliniam prokurorui, prašė tęsti tyrimą. Tačiau reikiamos A.Valantino reakcijos nebuvo.

  Nesulaukęs pagalbos iš teisėsaugos, informaciją apie galimą dukros skriaudimą ir skriaudėjus tėvas ėmė siuntinėti šalies vadovams, politikams, žiniasklaidai, kur įmanydamas šaukėsi pagalbos. Jos nebuvo. Prokurorai negynė nei mažametės mergaitės, nei informacijoje jos skriaudėjais įvardintų asmenų, jei jie tokiais vadinti nepagrįstai. Net ir po spalio pradžioje nuaidėjusių mirtinų, dvi gyvybes nusinešusių šūvių generalinis prokuroras dar ir šiandien negali nei patvirtinti, nei paneigti D.Kedžio jam ne kartą pateiktos ar Prezidentūros, politikų bei kitų institucijų persiųstos informacijos. Vilkindami ir taip marindami bylą, per metus prokurorai net pirminių procesinių veiksmų neatliko. „Tyrimui labai būtų padėję, jei kolegos būtų išreikalavę su nurodyta nusikalstama veika susijusių asmenų telefono pokalbių išklotines“, – neslėpė dabar tyrimą atliekantis Vilniaus apygardos prokuratūros labai sunkių nusikaltimų ikiteisminio tyrimo organizavimo skyriaus vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Ramūnas Šileika. Jo viršininkas, Vilniaus apygardos vyriausiasis prokuroras Ramutis Jancevičius dar spalio mėnesį teigė neturintis abejonių, jog reikia pareikšti įtarimus ir mergaitės motinai Laimutei Stankūnaitei. Ypač po to, kai spalio 6 d. Vilniaus apygardos teismas panaikino Kauno miesto apylinkės teismo nutartį, kuria buvo atsisakyta pateikti jai įtarimus. Bet teismų sprendimai sau, o prokurorų veiksmai sau: praėjo trys mėnesiai, o įtarimai L.Stankūnaitei iki šiol nepareikšti. Prokurorai vilkina bylos tyrimą, neskuba, nes žino, kad, praėjus tam tikram laikui, įvyksta pokyčiai, dėl kurių ekspertai nebegali pateikti nepaneigiamų, tvirtų, o tik abejotinas, kaip galimas daryti išvadas. O kai jos tokios, byla sėkmingai numarinama. Juolab, kad iš bylos medžiagos dingo ir tikriausiai nebeatsiras ankstesnės ekspertizės aktas, vaiką apklaususio specialisto išvados… Panašu, kad dėl tik jam žinomų priežasčių A.Valantinas kartais geriau rizikuoja savo karjera ir garbe, negu reikiamai stengiasi, kad kai kuriose bylose būtų atskleista tiesa. Pedofilijos bylos tarp jų užima ypatingą vietą. Ypač, kai galimos pedofilijos gijos veda į valdžią turintį, įtakingą ir turtingą, save elitu vadinantį visuomenės sluoksnį.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras