Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 14 Sekmadienis
 

N.Venckienė: „Jeigu teisingumą galima pasiekti tik būnant valdžioje, tuomet aš kursiu partiją“

2010-10-23 14:23 | Naujienos | Komentarų (446)

Drąsiaus Kedžio sesers N.Venckienės atkirtis E.Žiobienei: 'Taip, 'violetinėje minioje' esu ir aš - Kauno apygardos teismo teisėja. Ir aš manau taip, kaip ta minia mąsto - kad valstybėje nėra tvarkos ir reikia kažką daryti' (KK nuotr.)

Jau praėjo daugiau nei metai nuo 2009 m. spalio 6 d. Vilniaus apygardos teismo nutarties dėl įtarimų pareiškimo L.Stankūnaitei, tačiau įtarimai jai nėra pareikšti. Dar daugiau – nuo praėjusių metų spalio 5 d. L.Stankūnaitė yra saugoma už mūsų, mokesčių mokėtojų, pinigus nežinia nuo ko – jos saugojimui per mėnesį išleidžiama apie 70 tūkst. litų.

Per šiuos metus prokuratūra akivaizdžiai „advokatavo“ L.Stankūnaitei, nors prokuratūros kaltinamajame akte juodu ant balto parašyta: Andrius Ūsas kaltinamas tvirkinęs D.Kedžio dukrelę L.Stankūnaitės nuomotame bute.

Gegužės 14 d. Kėdainių rajono apylinkės teismo teisėjas B.Varsackis parengiamajame posėdyje, nedalyvaujant N.Venckienei, neišnagrinėjus įrodymų ir neperėjus į teismo posėdį, per 15 minučių išnagrinėjo bylą ir nutartimi skubiai nusprendė mergaitę sugrąžinti L.Stankūnaitei, t.y. tą pačią dieną. Ir tik dėka Lietuvos žmonių, skubiai susirinkusių į Garliavą, mergaitė nebuvo atimta iš Venckų ir šiandien dar yra gyva.

„Jeigu ne žmonės, mergaitė dabar tikriausiai jau būtų nužudyta“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Lygiai prieš mėnesį Policijos departamentas suorganizavo L.Stankūnaitės spaudos konferenciją, į kurią pakvietė tik savus, prokuratūros pusę pedofilijos byloje palaikančius žurnalistus.

Spalio 11 d. Panevėžio apygardos teismas turėjo priimti sprendimą dėl Venckų skundų, kuriais Venckai siekia, kad būtų pareikšti įtarimai L.Stankūnaitei, o kaltinimas A.Ūsui perkvalifikuotas iš mažametės mergaitės tvirkinimo į seksualinį prievartavimą. Tačiau spalio 11 d. netikėtai susirgo teisėjų kolegijos pirmininkas E.Gladutis ir nepasirašė teismo sprendimo, nors du teisėjai šį sprendimą jau pasirašė. „Karšto komentaro“ šaltinių duomenimis, jau spalio 5 d. buvo priimtas sprendimas atmesti Venckų skundus.

Šalia to, siekiant padaryti N.Venckienei kuo didesnį spaudimą, L.Stankūnaitė nuolat rašo skundus dėl tariamos mergaitės nepriežiūros. Vieną L.Stankūnaitės skundą žodis į žodį perrašė Vaiko teisių apsaugos kontrolierė E.Žiobienė ir perrašytą L.Stankūnaitės skundą jau kaip savo atsiuntė N.Venckienei.

Po Garliavos įvykių L.Stankūnaitė siekė, kad mergaitė būtų paimta iš N.Venckienės ir apgyvendinta vaikų namuose.

Per šiuos metus prokuratūra akylai saugojo L.Stankūnaitę ne tik nuo įtarimų pareiškimo pedofilijos byloje, bet taip pat ir kad nebūtų iškelta baudžiamoji byla dėl L.Stankūnaitės poveikio mažametei nukentėjusiai, nors D.Kedžio dukrelė išsamiai papasakojo teisėsaugininkams, kad mama liepė nepasakoti nieko apie A.Ūsą, o, be to, yra ir tokio spaudimo mažametei nukentėjusiajai įrodymas. Per antrą mažametės apklausą L.Stankūnaitei buvo sudarytos sąlygos atvykti į policiją, įlėkti į kabinetą, kur vyko mažametės apklausa, ir uždrausti mergaitei pasakoti apie A.Ūsą. „Nieko daugiau nepasakok“, – įlėkusi į apklausos kambarį užriko L.Stankūnaitė, ir mergaitė tą kartą daugiau nieko nepasakojo.

Be prokurorų, L.Stankūnaitės „neliečiamybę“ saugo ir teisėjai. Prieš savaitę Vilniaus miesto 3 apylinkės teismas atmetė N.Venckienės pareiškimą privataus kaltinimo tvarka pradėti ikiteisminį tyrimą dėl L.Stankūnaitės šmeižto, nors L.Stankūnaitė viešai apkaltino Venckus, kad mergaitė „visus devynis mėnesius buvo tvirkinama jų šeimoje“.

Be akivaizdaus prokuratūros ir teismų „advokatavimo“ L.Stankūnaitei, matosi akivaizdi prokuratūros pozicija – apkaltinti D.Kedį teisėjo J.Furmanavičiaus ir L.Stankūnaitės sesers nužudymu, taip pat siekimas nuslėpti tikrąsias D.Kedžio mirties aplinkybes – nors ant D.Kedžio kūno yra akivaizdūs smurto pėdsakai, prokuratūra teigia, kad D.Kedys mirė „užspringęs savo skrandžio turiniu“.

„Jeigu teisingumą galima pasiekti tik būnant valdžioje, tuomet aš apsisprendžiau – kursiu partiją“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Gali būti, kad apie partijos steigimą N.Venckienė paskelbs po Panevėžio apygardos teismo sprendimo atmesti Venckų skundus ir nepareikšti įtarimų L.Stankūnaitei.

N.Venckienė įsitikinusi, kad netrukus iš jos bus atimta ir teisėjos mantija. Mat jai Teisėjų etikos ir drausmės komisija iškėlė drausmės bylą dėl tariamai neetiškų dokumentų užvadinimų kompiuteryje apie L.Stankūnaitę. Be to, lapkričio 15 d. Kauno apygardos teisme prasidės N.Venckienės bylų patikrinimas – tikimasi surasti bent kokį „kabliuką“, dėl ko būtų galima iš teisėjos N.Venckienės atimti teisėjos mantiją.

„Žmonės gali iškęsti nepriteklių, tačiau neteisybės pakęsti negali. Žmonėms reikia teisingumo. O teisingumo Lietuvoje nėra – tą labai akivaizdžiai rodo ir mano brolio mergaitės prievartavimo byla. Ir jeigu tam, kad būtų surasta teisybė, reikės įkurti partiją ir ateiti į valdžią, tuomet aš apsisprendžiau – aš kursiu partiją“, – „Karštam komentarui“ sakė N.Venckienė.

Tuo tarpu Vaiko teisių apsaugos kontrolierei E.Žiobienei, išvadinusiai D.Kedžio dukrelę nuo pedofilų klano gynusius ir ginančius žmones "violetine minia", N.Venckienė nori pasakyti: "Jeigu tie žmonės yra "violetinė minia", tuomet ir aš, Kauno apygardos teismo teisėja, esu toje "violetinėje minioje". Ir aš mąstau taip pat, kaip ir ta minia – kad valstybėje nėra tvarkos ir reikia kažką daryti".

Plačiau apie galimą N.Venckienės partijos įkūrimą skaitykite kitą savaitę laikraštyje „Karštas komentaras“.

KK inf.

2010-10-23

Komentarai

 

 

 
 1. cha, o kokiu tikslu dvieju imoniu direktoriui Usui prisireike stoti i partija? Nepagalvojai? Kam verlslininkams, kurie mazai ir taip laiko turi dar stoti i partijas? Kokiu tikslu?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. ant konservatorių puolat? Vaiką pagal Landsbergio skambutį atidavė , Degutienė už , tai ko norit, paukščių pieno?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. mano balsas jums,kiek zinau visi is gimines ir kaiminu draugu didele dauguma,lauksim kada galima bus uzsiregistruot

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. /index.php?option=com_content&task=view&id=614&Itemid=1 gal dar kas neskaitet

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. ji kurs. Jei spės iš vienos neliečiamybės perbėgt į kitą , tai gal spės / arba sės.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Seime paimti 75 vietas ir parodyti tradicinems partijoms su ju satelitais kitokia politika

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Violetinė – spalva, tarpinė tarp mėlynos ir raudonos.

  Violetinė spalva simbolizuoja šlovę, kilmingumą, valdžią, didybę, jėgą, dieviškumą. Krikščionybėje purpuras reiškia nuodėmių atleidimą, atgailą, liūdesį, susilaikymą.

  Įtaka organizmui

  Žydros ir raudonos spalvos derinys įkūnija judėjimo ir ramybės vienybę. Labai teigiamai veikia išsekintą nervų sistemą, taip pat hipofizę, limfą. Violetinė spalva mažina temperatūrą, slopina skausmą, padeda susidoroti su nemiga, migrena, depresija.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Kuriant partija svarbu ne vien emblema, pavadinimas, bet svarbiausia – programa, idėjos, kurias įgyvendinsit, kad gyvenimas Lietuvoje keistusi į gerą.
  Pirmiausia Jūsų programoje turėtų būti akcentuojama kiekvieno valdinimko asmeninė atsakomybė už savo priimamus sprendimus ir tų sprendimų pasėkmes. Nesvarbu kas tai bebūtų: prokuroras, teisėjas, ministras, privačios ar valstybinės įstaigos vadovas.
  Seniai laikas panaikinti valdininkų privilegijas. Jie turėtų gauti tik atlyginimą, kaip ir visi žmonės.
  Mažinti Seimo narių, iš biudžeto besimaitinančių ir viena kitos darbą dubliuojančių įstaigų kiekį.
  Griežčiau kontroliuoti projektus, jų įgyvendinimą.
  Dabartinės partijos nieko šioje srityje nedaro.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Matonis su Stankunaite ruosiasi antrai konferencijai, manau,nes stanke nutylo itartinai….

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. visus siuos puikius pavadinimus ir t.t. pasisavins kitos suinteresuotos partijos, matysit..cia apie tai diskutuoti nereiketu…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Gal ir nebloga idėja dėl partijos emblemos – švyturys, visų žmonių viltis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. o žinant Venckienės užsispyrimą galima suprasti, kad ir labai rimta. jeigu Venckienė apsisprendė, vadinasi, taip ir bus. O mes jai padėsime, nes gana gyventi šitame š..e.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Galime pradeti antiklanine, antisocdemine, antipaulauskine, antikubiline agitacija

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. visa laika musu seima ir balsavo uz konservatorius , nes kazkiek dar tikejome ,kad is visu jie yra padoriausi,,dabar iliuziju jau tokiu nera…matom kas yra kas..Adamkumi smarkiai nusivyleme ..nes aisku kas priveise seime visokiu pediku…taigi viela viltis tik uz nauja p.Venckienes partija – dar tik ta moterim galima tiketi, nes eina tiesiu keliu ir tvirta kaip uola..,o tokiu daugiau nera,kad ir labai sunku, bet ji eina ir tiki tuo ka daro,vadinasi Vilties ir mums dar yra..sekmes Venckams..balsuosim uz jus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Čia žmonės intensyviai renka Jūsų būsimai partijai pavadinimą.
  Manau labai tiktų " Šviesos partija".
  Šviesa išsklaido tamsą. Šviesos labiausiai bijo tie, kurių mintys ir darbai nedori.
  Spalvą jau turite – violetinė spalva – išminties, ramybės, susikaupimo spalva.
  Jūsų partijos simboliu galėtų būti švyturys daugybės žmonių rankose.
  Sėkmės Jums ir Jūsų būsimai partijai.
  Lietuvai reikia naujo sąjūdžio.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Seime paimti 75 vietas ir parodyti tradicinems partijoms su ju satelitais kitokia politika

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Mano šeima nusivylė tais, už kuriuos atiduodavo balsus per rinkimus. Neringa, pirmyn, nes jau nėra kuo kvėpuoti mūsų Lietuvoje.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Tas Gudavicius visai nesupranta, kad gyvename demokratineje valstybeje, kad protestuoja ne tik "mes", bet ir pensininkai, policininkai, yra kurie viesai prie seimo kubiliui galvas kapojo ir nieko. Tik va mes neitikome del to, kad kazkam labai neparanku, tai yra prokuraturai, jie pradejo mus spausti isvadindami minia, neva mes juos spaudziame, vien toks posakis mus padaro kazkokiais kitokiais nei kiti protestuotojai, nes nebuvo tokiu sovietiniu runkeliu kurie viesai sakytu, kad seimo narius spaudzia pemsininkai, tai jie sukande lupas dirba, ir plauna savo mundurus, kas naidojasi, darosi reklamas, bet komsamolke niekada tu protestuotoju nevadino minia ir zinot kodel? Nes butent komsamolke pati prisideda prie pamazgu pilimo ant politiku, spaudimo politikams. Pvz Vinokuras, reke, minia, violetiniai, nekaltumo prezumpcija o kaip atsiliepia apie Kubiliu? Pilsto purvais, ir ant prezidentes, izeidoneja, daro spaudima. Kad pvz ir tada kai Kubiliui galvas kapojo, kodel jis nerase apie nekaltumo prezumpcija? Todel, kad jis tada buvo kitoje minioje ir palaike kita minia, budulius ir pan. O dabar gaunasi taip, kad komsamolke is principo nepalaiko demokratijos ir protestu ir butant musu, nes jiems nera ka aprasineti, nera ka palaikyti, jiems tai duona uzsidirbti, butent jie sufomavo zodi minia, budulis, violetiniai. Kiti zurnalistai irgi megina tuom pasinaudoti, bet jau mastydami ne savo galva, bet neturedami nuomones jie ima komsamolkinius zargonus. Tokia va pas mus falsyva zurnalistika. Neveltui komsamolke ir buvo komsamolke ir bus, tol kol is pagrindu tas laikrastis nemodernes, o jei jis bus skaitomiausias, tai baisu ir pagalvoti, kokiom sovietinem nuoplovom yra ir bus uzfarsiruotos zmoniu galvos. Visa sovietine sistema reikia isvalyti ir pradeti butent nuo zniasklaidos, kuri nerodo pagarbos zmogui, demokratijai maza to specilaiai is principo izeidineja. Aplamai, neturetu taip buti, kad i prokuratura begtu tik isskirtiniai zurnalistai, nes tada prokurorai gali manipuliuoti per ziniasklaida. Jeigu jau demokratija tai demokratija, tegu prieinamos naujienos buna prieinamos visiems o ne tik vienam laikrasciui kuris viska sugeba apversti aukstyn kojom. Tada mes gauname iskreipta realybes vaizda, nes tas laikrastis gan perkamas ir kiti galvoja, kad objektyvus. Nors to objektyvumo kazin ar turi.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. visą nepriklausomybės laikotarpį balsuodavau už konservatorius.Jei Neringa Venskienė kurs partiją-aš tik už ją.Dar laukia šou seme lapkričio mėn.4 d.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. nu kaip galima rasyti ne tai, kad be irodymu, bet, kad dar ir be argumentu, nesuprantu. Tau cia ka, panasu, kad durneliai susirinko? Kaip tau manau yra vietos komsamolkeje, ten gali rasyti be argumentu, nuskambes kaip faktai ir Kliunkos lupu. Sekmes.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. į gerą draugiją tegul nepretenduoja.Su Lavaste,Vyšniauskaite,Valatka tegul šoka meilės valsą.Rimti žmonės nenorės jiems paduoti rankos-su chemikalais bus kvapelį sunku pašalinti.Tik lai jie neužmiršta,kad tie,kuriems jie šiandien tarnauja,patys į juos žiūrės su panieka.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. kad jiems reikia užčiaupti žiniasklaidą, o tada nugesins ir pačią bylą, o tada ir mergaitę paims…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. Astos straipsniu, pastebejau, paskutiniuoju metu mazeja. Cenzura? Laikrastis keicia "orientacija"?

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras