Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Rugpjūtis 8 Pirmadienis
 

N.Venckienė: „Jeigu teisingumą galima pasiekti tik būnant valdžioje, tuomet aš kursiu partiją“

2010-10-23 14:23 | Naujienos | Komentarų (446)

Drąsiaus Kedžio sesers N.Venckienės atkirtis E.Žiobienei: 'Taip, 'violetinėje minioje' esu ir aš - Kauno apygardos teismo teisėja. Ir aš manau taip, kaip ta minia mąsto - kad valstybėje nėra tvarkos ir reikia kažką daryti' (KK nuotr.)

Jau praėjo daugiau nei metai nuo 2009 m. spalio 6 d. Vilniaus apygardos teismo nutarties dėl įtarimų pareiškimo L.Stankūnaitei, tačiau įtarimai jai nėra pareikšti. Dar daugiau – nuo praėjusių metų spalio 5 d. L.Stankūnaitė yra saugoma už mūsų, mokesčių mokėtojų, pinigus nežinia nuo ko – jos saugojimui per mėnesį išleidžiama apie 70 tūkst. litų.

Per šiuos metus prokuratūra akivaizdžiai „advokatavo“ L.Stankūnaitei, nors prokuratūros kaltinamajame akte juodu ant balto parašyta: Andrius Ūsas kaltinamas tvirkinęs D.Kedžio dukrelę L.Stankūnaitės nuomotame bute.

Gegužės 14 d. Kėdainių rajono apylinkės teismo teisėjas B.Varsackis parengiamajame posėdyje, nedalyvaujant N.Venckienei, neišnagrinėjus įrodymų ir neperėjus į teismo posėdį, per 15 minučių išnagrinėjo bylą ir nutartimi skubiai nusprendė mergaitę sugrąžinti L.Stankūnaitei, t.y. tą pačią dieną. Ir tik dėka Lietuvos žmonių, skubiai susirinkusių į Garliavą, mergaitė nebuvo atimta iš Venckų ir šiandien dar yra gyva.

„Jeigu ne žmonės, mergaitė dabar tikriausiai jau būtų nužudyta“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Lygiai prieš mėnesį Policijos departamentas suorganizavo L.Stankūnaitės spaudos konferenciją, į kurią pakvietė tik savus, prokuratūros pusę pedofilijos byloje palaikančius žurnalistus.

Spalio 11 d. Panevėžio apygardos teismas turėjo priimti sprendimą dėl Venckų skundų, kuriais Venckai siekia, kad būtų pareikšti įtarimai L.Stankūnaitei, o kaltinimas A.Ūsui perkvalifikuotas iš mažametės mergaitės tvirkinimo į seksualinį prievartavimą. Tačiau spalio 11 d. netikėtai susirgo teisėjų kolegijos pirmininkas E.Gladutis ir nepasirašė teismo sprendimo, nors du teisėjai šį sprendimą jau pasirašė. „Karšto komentaro“ šaltinių duomenimis, jau spalio 5 d. buvo priimtas sprendimas atmesti Venckų skundus.

Šalia to, siekiant padaryti N.Venckienei kuo didesnį spaudimą, L.Stankūnaitė nuolat rašo skundus dėl tariamos mergaitės nepriežiūros. Vieną L.Stankūnaitės skundą žodis į žodį perrašė Vaiko teisių apsaugos kontrolierė E.Žiobienė ir perrašytą L.Stankūnaitės skundą jau kaip savo atsiuntė N.Venckienei.

Po Garliavos įvykių L.Stankūnaitė siekė, kad mergaitė būtų paimta iš N.Venckienės ir apgyvendinta vaikų namuose.

Per šiuos metus prokuratūra akylai saugojo L.Stankūnaitę ne tik nuo įtarimų pareiškimo pedofilijos byloje, bet taip pat ir kad nebūtų iškelta baudžiamoji byla dėl L.Stankūnaitės poveikio mažametei nukentėjusiai, nors D.Kedžio dukrelė išsamiai papasakojo teisėsaugininkams, kad mama liepė nepasakoti nieko apie A.Ūsą, o, be to, yra ir tokio spaudimo mažametei nukentėjusiajai įrodymas. Per antrą mažametės apklausą L.Stankūnaitei buvo sudarytos sąlygos atvykti į policiją, įlėkti į kabinetą, kur vyko mažametės apklausa, ir uždrausti mergaitei pasakoti apie A.Ūsą. „Nieko daugiau nepasakok“, – įlėkusi į apklausos kambarį užriko L.Stankūnaitė, ir mergaitė tą kartą daugiau nieko nepasakojo.

Be prokurorų, L.Stankūnaitės „neliečiamybę“ saugo ir teisėjai. Prieš savaitę Vilniaus miesto 3 apylinkės teismas atmetė N.Venckienės pareiškimą privataus kaltinimo tvarka pradėti ikiteisminį tyrimą dėl L.Stankūnaitės šmeižto, nors L.Stankūnaitė viešai apkaltino Venckus, kad mergaitė „visus devynis mėnesius buvo tvirkinama jų šeimoje“.

Be akivaizdaus prokuratūros ir teismų „advokatavimo“ L.Stankūnaitei, matosi akivaizdi prokuratūros pozicija – apkaltinti D.Kedį teisėjo J.Furmanavičiaus ir L.Stankūnaitės sesers nužudymu, taip pat siekimas nuslėpti tikrąsias D.Kedžio mirties aplinkybes – nors ant D.Kedžio kūno yra akivaizdūs smurto pėdsakai, prokuratūra teigia, kad D.Kedys mirė „užspringęs savo skrandžio turiniu“.

„Jeigu teisingumą galima pasiekti tik būnant valdžioje, tuomet aš apsisprendžiau – kursiu partiją“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Gali būti, kad apie partijos steigimą N.Venckienė paskelbs po Panevėžio apygardos teismo sprendimo atmesti Venckų skundus ir nepareikšti įtarimų L.Stankūnaitei.

N.Venckienė įsitikinusi, kad netrukus iš jos bus atimta ir teisėjos mantija. Mat jai Teisėjų etikos ir drausmės komisija iškėlė drausmės bylą dėl tariamai neetiškų dokumentų užvadinimų kompiuteryje apie L.Stankūnaitę. Be to, lapkričio 15 d. Kauno apygardos teisme prasidės N.Venckienės bylų patikrinimas – tikimasi surasti bent kokį „kabliuką“, dėl ko būtų galima iš teisėjos N.Venckienės atimti teisėjos mantiją.

„Žmonės gali iškęsti nepriteklių, tačiau neteisybės pakęsti negali. Žmonėms reikia teisingumo. O teisingumo Lietuvoje nėra – tą labai akivaizdžiai rodo ir mano brolio mergaitės prievartavimo byla. Ir jeigu tam, kad būtų surasta teisybė, reikės įkurti partiją ir ateiti į valdžią, tuomet aš apsisprendžiau – aš kursiu partiją“, – „Karštam komentarui“ sakė N.Venckienė.

Tuo tarpu Vaiko teisių apsaugos kontrolierei E.Žiobienei, išvadinusiai D.Kedžio dukrelę nuo pedofilų klano gynusius ir ginančius žmones "violetine minia", N.Venckienė nori pasakyti: "Jeigu tie žmonės yra "violetinė minia", tuomet ir aš, Kauno apygardos teismo teisėja, esu toje "violetinėje minioje". Ir aš mąstau taip pat, kaip ir ta minia – kad valstybėje nėra tvarkos ir reikia kažką daryti".

Plačiau apie galimą N.Venckienės partijos įkūrimą skaitykite kitą savaitę laikraštyje „Karštas komentaras“.

KK inf.

2010-10-23

Komentarai

 

 

 
 1. neringa, saunuole,neringa, saunuole,…..
  penktadieni ziurejau i tave, KLONIO GATVEJE, kai vaziavai pas tevukus ir nusišypsojau….pameni? ir mintimis pagalvojau, kad ji turi buti seime….. Gerai liaudis sako teve ant ranku nunes.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. O kada Buratinas nusipirko "Kauno diena"? O Gudavicius nuo kada redaktorius? Keista, kaip ten issilaiko Asta Kuznecovaite? Tuomet labai nelengva jai ten..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. nedelsiant angliškai ar vokiškai rašote e-mail laiškus žymiausiems Europos ir pasaulio laikraščiams-google nurodyti adresai ir kontaktai.Prašome pagalbos apsaugoti mergaitę nuo pedofilų,nurodykite Drąsiaus filmo peržiūros galimybę angliškais titrais svetainėje prezident.lt Nedelskite,jei nemokat kalbos,o žinot draugų adresus UK IR USA,prašykite jų parašyti.Sėdi ir rašai dabar,jau pradėjai…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Musu valstybei 80% vargsai……….tie 80% ir balsuos uz jusu partija o 20% valdininkai ir ju giminaiciai…….

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Varai kliunkini scenariju ir manai, kad kas nors cia juo patikes? Tavo alaus sugerovai jau seniai taves pasigedo, nesdinkis is cia

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Drąsių nužudė tavo korumpuoti saugumiečiai ir anskčiau ar vėliau tai išaiškės, vėliausiai tada, kada Venckienė ateis į valdžią ir paims saugumo kontrolę į savo rankas. Štai tada ir pamatysim, kam Egidukas lėkė į Vilnių balandžio 15 raportuoti, kad Drąsius negyvas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Romanovas nusipirko Kauno dieną, o Romanovo dešinėje – buvęs generalinio prokuroro pavaduotojas V.Barkauskas. Tai ir visa Kauno dienos politikos pasikeitimo priežastis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. nenumire tas jusu drasius , o prsigeres uzspringo , na nelabai graziai ivyko , bet is dainos zodziu neismesi . labiausiai pasiseke nersai – ir turtas liko jai vienai [ juk tevai su saule negyvens ] ir aiskintis teismuose , ka ji ten prirase be drasiaus zinios ,aiskintis nebereikes , ir aplamai , jei butu ji surade pirmiau , negu nusikapanojo , kazin ar jis nebutu visko suvertes ant savo sesytes ir isdaves , kad ji cia viska uzkure .

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. O tas Stasys-gaidys "Kauno dienos" vyr. redaktorius? Gerbiau si laikrasti,kai atsisake skelbti (ka nuolankiai padare pedofilu rytas) teismo nutarti Neringai, tai kaip dabar suprasti?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. "Lietuva didžiuliu pagreičiu garmėjo į alyvinio cinizmo bedugnę. Net teisėsauga ir politinės valdžios žmonės išsigando rėksmingos minios. Suskliaudus ausis ir pabrukus uodegą stengtasi ją raminti, pirmiausia, nuolankiai vykdant jos keliamus absurdiškus reikalavimus. Dažnai tai buvo daroma paminant teisingumą.
  Generalinis prokuroras Algimantas Valantinas bandė rėksnių diktatui pasipriešinti. Pralaimėjo, buvo priverstas trauktis iš pareigų.

  Kauno apygardos prokuratūros vadovas Kęstutis Betingis irgi priešinosi garliaviniam spaudimui. Taip pat pralaimėjo, buvo išmestas iš posto. Tokį sprendimą priėmęs laikinasis generalinis prokuroras Raimondas Petrauskas neseniai prisipažino tai padaręs bandydamas nuraminti alyvinius rėksnius.
  Bent tiek paguodos, kad pagaliau kažkieno lūpomis pasakyta tiesa. Seimas, valdantieji ir prezidentūros šeimininkė pabūgo tiesiai šviesiai įvardyti, kad sprendimus teisėsaugos srityje neretai priima tik dėl paprasčiausios baimės ir noro nuraminti tuos, kurie šaižiausiai klykia" – įsivaizduojat, kokia baisi ta violetinė minia:))

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Paulauskui tai smugis zemiau juostos, kokia jus ziauri… Ka to vargselio partija darys? Ant kieno nugaros i seima jos? :))

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. manau, kad žodžio Tiesa partijos pavadinime neturėtų būti, nes tiesa kiekvieno akimis žiūrint gali būti skirtinga; Teisingumas? Nelabai, nes žmonės maišysis ir gali savo balsus atiduoti Pakso partijai per klaidą. Reikia pasižiūrėti kitose šalyse kokios dar partijos yra, gal ką gero ir sau naudingo pamatysim.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. ar duosi normalų atkirtį savo redaktoriui, ar ir toliau televizijos laidas perrašinėsi?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. "Per metus, kai liepsnoja tikros ar tariamos "pedofilijos skandalas", susidarė įspūdis, kad šalį pradeda valdyti vis stiprėjantis alyvinės spalvos nihilizmas. Demokratinės teisės prioritetas akivaizdžiai paminamas ne itin intelektualių veidų Garliavoje, susibūrusių prie Kedžių namų tvoros" – panašu, kad Gudavičius rengiasi eiti į Seimą "valstybininkų" kandidatų sąraše.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. ar Gudavičius, ar Valatka – nuo jų straipsnių sklinda tas pats pedofilinis tvaikas

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Perskaičiau Gudavičiaus straipsnį ir siūlau Neringai netempti su partijos įkūrimu, nes klanas glaudžia pečius ir rengiasi smūgiui.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Jie visu nepraleidzia, tiksliau, kai parasai tris komentarus is eiles, tai po to tavo komentaru kuri laika nepraleidzia. Delfi irgi taip daro. Jei nori, kad visada praleistu bet kiek komentaru, reikia rasyt per proxy, kaitaliojanti IP. Dobeliene gi labiausiai ir pasmerket uz tai, kad ji nesugeba uzsimaskuot, naudodama proxy. Taika, patys irgi nesugebat?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. "Vaiko teisių apsaugos kontrolierės Editos Žiobienės atsistatydinimo pareiškimas ir tai, kaip į jį reaguoja įtakingiausi šalies politikai, teikia vilčių, kad Lietuvoje vis dėlto neįsitvirtins rėkiančios minios valdžia ir pavojingas nepakantumas teisei" – S.Gudavičius neteisėtą Varsackio nutartį vadina "pavojingu nepakantumu teisei"???

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. ir viskas butu aisku, tik kodel ir nuo ko saugoma Stankunaite…niekas neatsako is garbingu prokuroru, o gal jie patys pamirso ,kad dar ja saugo? Visko gi buna, juokas pro asaras taip pat…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. "Paradoksalu, bet radikalus E.Žiobienės žingsnis, nors ir padiktuotas alyvinės minios spaudimo, regis, ima keisti tą labai prastą kvapą per šiuos metus įgijusią padėtį. Jeigu Seimui užteks sveiko proto pareikšti pasitikėjimą tik pusmetį dirbančia kontroliere, galima tikėtis, kad nei valdžios įstaigose, nei teismuose nebebus baiminamasi išspręsti gausias "pedofilines" bylas taip, kaip reikalauja teisės kanonai, o ne alyvinių rėksnių interesai" – Kauno dienos redaktorius apsidžiaugė, kad pagaliau po Žiobienės pareiškimo ir pasisakymo teismas galės nebijodamas minios atiduoti mergaitę Stankūnaitei ir išteisinti Ūsą.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Na, Kauno diena kazkada labai Usa mylejo ir mandagiai pasiunte Drasiu po velniu, kai sis kreipesi del savo dukreles…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. tegul susikiša jie tą Neringos teisėjos mantiją, mes Neringą ant rankų į Seimą išnešim

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. Pedofilu sunys loja pedofilrytyje prie Dalios Gudaviciutes ir Kauno dienoje prie Stasio Gudaviciaus (o, koks sutapimas – kas jie vienas kitam?) straipsniu:)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. Po Žiobienės pasisakymo nuvažiavau į parduotuvę ir nusipirkau violetinį megztinį.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Į ką atkreipti dėmesį renkantis avalynę vasarai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras