Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Balandis 3 Penktadienis
 

N.Venckienė: „Gal iš tiesų Drąsius jau negyvas?“

2010-03-29 19:07 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (168)

Neringa Venckienė įtaria, kad pareigūnai tik imituoja jos brolio paiešką ir mano, kad gal iš tiesų Drąsiaus Kedžio nėra gyvo (KK nuotr.)

Drąsiaus Kedžio dukrelės globėja Neringa Venckienė teigia, jog prokuratūros žingsniai ją verčia manyti, kad jos brolio Drąsiaus Kedžio jau iš tiesų gali nebūti gyvo.

„Šiandien Kauno apygardos prokuratūroje dėl Drąsiaus dingimo buvo apklausti mano tėvai. Po apklausos abiem duotas pasirašyti pasižadėjimas, kad neviešins duomenų dėl Drąsiaus paieškos. Koks čia dar cirkas? Žinot, gal iš tiesų mano brolio jau nėra gyvo?“ – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Vakar per vieną komercinę televiziją kalbėjęs buvęs generalinis policijos komisaras Vytautas Grigaravičius taip pat neatmetė versijos, kad Drąsiaus Kedžio gali nebūti gyvųjų tarpe. Be to, ekskomisaras teigė, jog dėl spalio 5-osios įvykių Kaune, kada buvo nušauti teisėjas J.Furmanavičius ir L.Stankūnaitės sesuo V.Naruševičienė, žinantis ir kitokių versijų – ne vien tą, jog šias žmogžudystes galėjo įvykdyti tik D.Kedys.

Šiandien Drąsiaus Kedžio sesuo Neringa Venckienė taip pat sužinojo, jog pedofilijos byla, kuri, pasak žiniasklaidos, turėjo būti pradėta nagrinėti jau balandžio pabaigoje, sugrąžinta į Vilniaus apygardos prokuratūrą.

Tai reiškia, kad Drąsiaus Kedžio dukrelės tvirkinimu įtariamas Andrius Ūsas, iš anksto jau šventęs pergalę šioje byloje ir viešai teigęs, kad „teisme mes padarysim“, šampano atidarymą turės nukelti vėlesniam laikui – Panevėžio miesto apylinkės teismas, susipažinęs su byla, rado joje procesinių pažeidimų ir bylą grąžino prokurorams.

„Pagal įstatymus, taip ir turėjo būti“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Mat, kaip jau rašėme, susipažinęs su pedofilijos bylos medžiaga ir matydamas, kad ikiteisminiame tyrime neatlikta daug procesinių veiksmų, Aidas Venckus pateikė prašymą papildyti ikiteisminį tyrimą. Tačiau Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroras Ramūnas Šileika šį A.Venckaus prašymą atmetė. Todėl, pasinaudodamas savo procesine teise, nukentėjusios mažametės įgaliotasis atstovas Aidas Venckus tokį prokuroro R.Šileikos nutarimą apskundė Vilniaus apygardos vyriausiajam prokurorui R.Jancevičiui. Kovo 18 d. Aidas Venckus gavo tokio turinio raštą:

„Vilniaus apygardos prokuratūroje gautas jūsų skundas dėl Vilniaus apygardos prokuroro 2010 metų vasario 23 d. priimto nutarimo, kuriuo buvo atmestas jūsų prašymas papildyti ikiteisminį tyrimą panaikinimo. Informuojame, kad šiuo metu baudžiamoji byla yra perduota teisminiam nagrinėjimui, todėl jūsų skundo, kuriuo jūs prašote panaikinti minėtą nutarimą ir papildyti ikiteisminį tyrimą, nagrinėjimas yra negalimas“.

Dokumentą pasirašė Vilniaus apygardos prokuratūros vyr.prokuroro pavaduotojas B.Maculevičius.

Dabar prokuroras B.Maculevičius galės išpildyti Aido Venckaus prašymą – papildyti ikiteisminį tyrimą. Nes Panevėžio miesto apylinkės teismas pedofilijos bylą, kurioje D.Kedžio dukrelės tvirkinimu įtariamas Andrius Ūsas jau šventė pergalę, grąžino Vilniaus apygardos prokuratūrai.

Be to, pasak Neringos Venckienės, sugrąžinus bylą bus galima išnagrinėti ir dar vieną Aido Venckaus bei Neringos Venckienės skundą.

Mergaitės globėjai ikiteisminio tyrimo teisėjui apskundė Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroro R.Šileikio nutartį, kuria A.Ūsui, L.Stankūnaitei, V.Naruševičienei ir J.Furmanavičiui nutrauktas ikiteisminis tyrimas dėl D.Kedžio dukrelės prievartavimo, jų veiksmuose neradus nusikalstamos veikos.

„Kadangi byla buvo išsiųsta į Panevėžio miesto apylinkės teismą, ikiteisminio tyrimo teisėjas negalėjo nagrinėti mūsų skundo. Dabar ikiteisminio tyrimo teisėjas galės išreikalauti iš Vilniaus apygardos prokuratūros baudžiamąją bylą ir išnagrinėti mūsų skundą“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

KK inf.

2010-03-29

Komentarai

 

 

 
 1. hello!,I love your writing so much! percentage we communicate extra approximately your article on AOL? I require an expert in this area to solve my problem. Maybe that’s you! Looking forward to look you.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. I do like the way you have framed this situation plus it really does supply us some fodder for consideration. On the other hand, because of just what I have witnessed, I simply wish as other opinions pile on that folks remain on issue and don’t get started on a soap box involving the news du jour. Anyway, thank you for this exceptional point and while I do not necessarily agree with it in totality, I respect the viewpoint.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Naked ape hypothesis sunlight particularly facial hair will. Indications but that may also shades the selection once other diseases.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. I desire through several several weeks to have almost any renovation on this particular problem, say thanks to you regarding this kind of information

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. The information and comments on your site, very nice. We follow all the time.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. This particular info looks like new in fact requires a bit of time walking around on the web, I have to admit that I love

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Thanks for your ideas. One thing I have noticed is always that banks and also financial institutions know the dimensions and spending behavior of consumers while also understand that plenty of people max out their cards around the holiday seasons. They properly take advantage of this kind of fact and commence flooding your current inbox as well as snail-mail box along with hundreds of Zero APR credit card offers right after the holiday season comes to an end. Knowing that if you are like 98% in the American open public, you’ll hop at the possiblity to consolidate card debt and transfer balances for 0 rate credit cards.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. jau uzkniso karstas komentaras,po debiliskai nesamoninga rasliavele kaskart pameta,o visi net velykas uzmirse puola kaip suo kaula ir urzgia.nekirsykit zmoniu bent pries didziasias sventes

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. To vitas,
  Ir man atrodo, kad sita istorija sufabrikuota, o Drasiaus neber. Jei butu jis, tai pirmu numeriu Stankunaite ir Usas eitu po kulka. Labai noretusi tiket, kad yra kitaip. Dar yra vilties lasiukas. Gal atsiras, jei teisesauga nuteis iskrypelius. Ar kitu atveju gryztu pabaigt darbo.
  Bet kokiu atveju si istorija parode, kad teisesauga niekada nepades apginti musu vaiku. Uz savo vaikus pirma linco teismo budu isspresciau viska, o paskui jau ir pasedet galeciau.
  Tokie neturi teises gyvent. Nupjaut desras kiekvienam!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Padaro laimos ir pedofilo uso nuotraukos ir straipsniai anglu kalba per facebooka yra issiuntineti visam pasauliui.Labai daug zmoniu jau paraso .Ir visi zino,kaip jie atrodo!Pasaulis smerkia juos!!!Sunku bus jiems kur pasislepti:)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. neringa geriausia zino kur jos broliukas,cirkas tesiasi,teisininkai venckai virsta klounais

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Niekas nieko nesuprato,nezinojo ir nesuzinojo pries zudant.Nieko jie ir nesuras.Kai Draius nores,tada ir parodys kad jis gyvas.Jie cia gali po visa pasauly lakstyt-NERAS.Viskas yra stebiama ir laukiama,niekur jie nepabegs ir nepasisleps.Kaip Drasiukas lauke teismo metus,taip ir cia palauks dar truputi.Viskas savu laiku..

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? (1)
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities” (2)
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (2)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (5)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...