Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Spalis 20 Sekmadienis
 

N.Venckienė: “Psichologo pagalba reikalinga ne mergaitei, o L.Stankūnaitei”

2010-10-10 16:17 | Naujienos | Komentarų (80)

N.Venckienė mano, jog tai, kad L.Stankūnaitė prieš kiekvieną pasimatymą su dukra konsultuojasi su psichologu, rodo, jog L.Stankūnaitė nemoka bendrauti su dukra (KK nuotr.)

D.Kedžio dukrelės biologinė motina Laimutė Stankūnaitė interviu žiniasklaidai ne kartą skundėsi, kad, gyvendama pas Venckus, mergaitė esą yra neprižiūrima, psichologiškai kankinasi.

“L.Stankūnaitė ir vėl meluoja – nuo liepos 15 d. mergaitė nevaikšto pas psichologą, nes psichologas pasakė, kad psichologo mergaitei nereikia, kad mergaitė visiškai atsigavusi. Tuo tarpu Laimutei Stankūnaitei psichologo reikia prieš kiekvieną pasimatymą su dukra – pusvalandį prieš pasimatymą L.Stankūnaitė konsultuojasi su psichologu”, – “Karštam komentarui” sakė D.Kedžio dukrelės globėja Neringa Venckienė.

Jos manymu, tos psichologo konsultacijos prieš pasimatymą su dukra rodo, kad Laimutė Stankūnaitė nemoka bendrauti su dukra.

KK inf.

2010-10-10

 

Komentarai

 

 

 
 1. to Lina cia ,kaip supratau , raso pati Laimute- pardaveja savo dukrytes….. Todel taip ir rasai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. skaitykit laikrascius, zinias is uzsienio- argi aklos jus linos, kiek pedofilijos atveju… simtai, tukstanciai…kosmaras, plaukai piestu stojasi, kai mamos sako, atseit, kaip neparduoti dukters skaistybes, kvaila butu, tokie pinigai ir skolas visas sumokesi ir dar daug kam uztaks…skaitykit,jei dar mokat ta daryt, nes paskaicius komentarus, nervai nenesa apie tas nuomones. isminciu pasirodo uzderejo lietuveleje, kurie kvaksi kaip susitare- pedofilu cia nera

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Iskur gali issigimele moketi bendrauti su savu kudykiu jei ji mato tik pelna is mergaites. Nera pelno, nereikia ir mergaites, nebent iskrypeliai nori megaite susigrazinti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. "Ekspertai.eu" dėl tikslesnės informacijos, kas sėdėdamas Seimo rūmuose begėdiškai teršia Seimo, o kaip dabar paaiškėjo, ir Valstybinės lietuvių kalbos komisijos vardą, kreipėsi į Valstybinės lietuvių kalbos komisiją.

  Valstybinės lietuvių kalbos komisijos pirmininkė Irena Smetonienė informavo, kad komisija atliko tyrimą. Nusidėjęs asmuo nustatytas ir apie visą tai, atlikus reikalingus formalumus, bus informuojama ateinančią savaitę.

  RAMINKIS, TUOJ BŪSI ATLEISTA IŠ DARBO, RAMINKIS, PERSONA, RAŠANTI IŠ IP:193.219.60.17

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Jei jūs manote, kad Laima apšmeižta, vadinasi didžiausia melagė buvo 4 metų mergaitė??
  Geriau pasakykite, ar jūs tikite, kad 4-5 metų vaikas gali būti primokyktas šitaip įtikinamai meluoti? Taip meluoti, kad apgauti net 4 ekspertizių psichiatrus? Kurie pareiškė, kad mergaitė nefantazuoja, o pasakoja tiesą.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 6. O jus visaziniai galit garantuoti, kad Laima butent kalta. Ji gal ir nebuvo ideali motina (bet ir tai, ka mes zinom, tai tik is venckienes interviu), bet niekada nepatikesiu kad ji pardavinejo dukra. As dar karta kartoju, cia yra mano nuomone ir as turiu teise i ja, kaip ir tu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Tu juokinga!Venckiene tau "nemaloni persona",reiskia pedofilijos nebuvo?Tu taip garantuota,tu viska zinai?Ir todel vaika-mamai?O tu padaryk tik mazyte prielaida kad vaikas sako tiesa…ar tu ir tada busi uz laima?Tu gali galvoti ka tik nori,bet garantuoti uz laimos nekaltuma negali!Nebent neturi kuom galvoti….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Kaip viskas paprasta, turiu pasirinkimo laisve, arba galvoti kaip venckiene, arba buti apsaukta debile ir t.t.Parodo tikra veida venckienes salininku. As nieko neizeidziau, tik issakiau savo nuomone.Esu mama, auginanti du vaikus, turinti padoria seima. Taigi, nesu nei pedofile ar kokia ten dar. Netikiu sita istorija , cia tikrai kazkas ne taip. Tark kitko, mano pazystami ir draugai, 99 % galvoja tai pat. Sekmes jums venckienes salininkai, mokinkites tolerancijos kito nuomuonei.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Na ir kas , jei Venckiene eitų seiman ? Skirtusi nuo ten dešimtmečiais sėdinčių vėsaičių , šaulienių , graužinienių,bradauskų klanistų , santechnikų, suvirintojų ,cirkininkų …. tuo,kad yra teisinga ir protingą, mokyklą baigusi aukso medaliu.Drasi moteris. Palaikome. Sekmes.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Tikras veidas atsiskleidzia ,kaip sakoma ylos maise nepaslepsi),Stankunaite gyvena savo iprasta gyvenima ir saugininku globoje,jos kerui pasiduoda ir savo pareigas ??? einantys pareigunai(net nenumanydami,kad kasa sau duobe),bet matosi,kad ten viena chebra (visiems uztenka),kad dabar bijos kaltinti Stankunaite,kad patys nebutu apkaltinti paleistuvavimu.Viskas akivaizdu–intervju policijos globoje–,o Stankunaite dziaugiasi suvysciusi grupe ziopliu,jei vienu daugiau ar vienu maziau…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. manau Stankūnaitei išgyventi padėtų kaltinimų pareiškimas, nes įkalintai likti gyvai reliau nei dabar…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Pritariu, kad Stankunaite konsultuoja psichologai, o dar geriau butu, kad ja psichiatrineje pradetu gydyti. Siaip normaliai motinai nereikalingos jokios psichologo konsultacijos, ji zinos kaip bendrauti su savo vaiku. Beje, ponia Venckiene ant paneles Stankunaites "purvu nepila", atvirksciai, "fundamentalioji" mamele smeizia mergaites globejus, o kad failus savo kompiuteryje pavadino liaudiskais keiksmazodziais – ne nusikaltimas. Tikrai, kad siaubas kai ginamos / saugomos motinos – suteneres kaip valstybine vertybe.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Gerb.Neringa, Jus VIENINTELIS sviesos spindulelis, niurioje Lietuvos padangeje…. Savo
  aplinkoje, nepazystu nei vienos seimos,kuri (nors sirdies gilumoje) nepalaikytu Jusu SVENTOS
  kovos uz brolio dukrele… Laikykites, gerbiama Neringa,… Neabejoju, kad TAUTA, viska mato
  ir viska supranta, kas cia vyksta….. Emigruoja tik SILPNIEJI ir nusivylusieji… DVASISKAI STIPRUS, kovoja iki paskutinio kraujo laso… Butent toks, buvo ir Jusu brolis, a.a – Drasius …..
  Kovoja, nes zino, kad ju puseje – TIESA….!!! Butent uz TIESA ir TEVYNES GARBE, bet ne uz
  vieta prie sotaus lovio, kovojo ir zuvo, tukstanciai Lietuvos DIDVYRIU, pokario metais….
  Is ju buvo nieksiskai tyciojamasi… Ju (zuvusiuju) kunus, NKVD- istines padugnes "demonstravo"
  provincijos miesteliu aikstese. Bet JIE kovojo iki paskutinio atodusio. Ir zuvo NENUGALETI !!!
  Nors siandien JU garbei statomi paminklai,bet (akivaizdu),kad neaiskios pakraipos „veikėju“ užvaldyta TEVYNE, nenumaldomai grimzta i melo, cinizmo ir TOTALAUS nesiskaitymo
  su TAUTA , liuna……:((( Pilys ir dvarai, ezeru pakrantese, dygsta tarsi grybai po lietaus……..
  Paprasti, nuskurdinti zmogeliai, paskutiniu metu, beveik oficialiame lygyje ivardinami-"batviniu",
  "padugniu", "neaiskiu elementu", "garliaviniu", "patvoriniu" ir panasiais epitetais… Ar tai nieko Jums neprimena??? Per 20 tariamos "nepriklausomybes" metu, paprasti zmones (valdziazmogiams) buvo reikalingi tik tam, kad kas keleri metai prabalsuotu taip vadinamuose – "rinkimuose"…..
  Balsuok, nebalsaves, bet "priekinese Seimo linijose" ir TV ekranuose, svyti vis TIE PATYS, koktus ir atgrasus (tik vemima),normaliam zmogui sukeliantys -"abrozdeliai"… :((( Ar tik ne JIE, diriguoja visam sitam (kaip taikliai pastebejo a.a V.Petkevicius) "Durniu laivui"….??? O gal ir jie, tera tik uz
  virvuciu tampomos marionetes? Tada kyla klausimas, o kas tas "Lelininkas", tampantis virvutes???
  Sakiau, sakau ir sakysiu…. Gerb. Neringa,- kovokite iki pergales, uz padugniu isniekinta, brolio dukrele. !!! EIKITE i politine scena…!!!!!!!!! Alternatyvos nebera… Nes uz JUSU peciu, stovi ir
  su Viltimi i JUS zvelgia, – paniekinta, praskolinta ir isprievartauta TAUTA……….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Mes, padorūs šalies piliečiai, nesuvokiame, kad tokios tarpe mūsų dar yra…. Mergytė buvo kaip daiktas paaukotas pedofilams dėl jos motinos gerovės,..tai dabar jus siūlote antrą kartą visam laikui ir negrįžtamai paaukoti visiškam jos(mergytė) sielos sunaikinimui, o ką jau bekalbėti apie fizinį kūna… Gal jūs tokia pati kaip stankūnaitė, tai nieko nuostabaus, kad taip viešai košiate savo mintis….., pažiūrėkite kas darosi aplinkui- dalis žmonių vis sparčiau degraduoja, užsiima vaikų prievartavimų, kiti talkina juos tai daryti,…mes juk esame tauta-katalikiško tikėjimo ir jokiu būdu negalime paklydusiems asmenims daleisti, kad mergytė būtų toliau skriaudžiama,…mes žinome ir esame įsitikinę, kad Viešpats palaikys kovojančius žmones dėl TEISYBĖS,…jeigu įvyktų atvirkščiai ir mergytė b(tū atiduota nemotinai stankūnaitei, tai galima sakyti, kad ŠĖTONAS valdo beveik visus…ir kova su juo jau turėtų būti griežtesnė,…atsiverskite p.Lina, dar nevėlu tai padaryti, nes su TIESA ir GĖRIU yra kur kas maloniau gyventi, nei su blogiu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. baikit iskrypeliai nesamones rasineti. Ta biologine sliundra is meiles mergaitei pasimatymu metu moko mergaite kaip vyrams patikti. Sliundra buvo sliundra ir liks.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...