Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Balandis 5 Sekmadienis
 

N. Puteikis: teisingumas triumfuos, kai G. Grina ir D. Valys bus atstatydinti, o bylą prieš E. Kusaitę sukurpę pareigūnai – nuteisti

2014-04-04 16:50 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (67)

Naglis Puteikis. KK nuotr.

Lietuvos apeliacinis teismas (teisėjų kolegija Linas Šiukšta, Linas Žukauskas ir Laima Garnelienė) visiškai išteisino Eglę Kusaitę, kuri 4 metus – nuo 2009 m. spalio 24 d., kaip Valstybės saugumo departamento darbuotojai ją suėmė Kaune – buvo organizuotai šmeižiama žiniasklaidoje, vadinant teroriste, ir 10 mėnesių kalinama kalėjime. Apie šį teismo sprendimą kalbamės su Seimo nariu Nagliu Puteikiu.

– Teismas visiškai išteisino E. Kusaitę – ar galima sakyti, kad teisingumas triumfavo, ar tai jau yra tiesos pergalė?

– Teisingumas būtų, jeigu būtų iškeltos baudžiamosios bylos ir būtų teisingai nuteisti tie saugumiečiai ir prokurorai, kurie dirbo Rusijai. Juk byla prasidėjo nuo to, kad mama kreipėsi į valstybės pareigūnus, prašydama pagalbos, kad dukra nebūtų įviliota į paauglių karinius žaidimus. O valstybės pareigūnai, užuot padėję mamai ir nepilnametei mergaitei, skyrė milijonus operatyvinių lėšų tam, kad ji būtų provokuojama, pranešė Rusijos spec. tarnyboms ir kartu su jomis, kaip šiandien konstatavo teismas, užsiėmė visiškai neteisėta provokacija ir panardino visą šeimą į nešvarų žaidimą, kuris buvo naudingas tik Rusijos spec. tarnyboms. Kitaip tariant, Generalinė prokuratūra ir Valstybės saugumo departamentas yra tapę Rusijos spec. tarnybų filialais.

Ir visus tuos provokacinius veiksmus prieš paauglę atliko už mokesčių mokėtojų pinigus, tam buvo išleisti milijonai litų. O viso to priešakyje – sadistas prokuroras Justas Laucius. Kuris matė, kaip jam į kabinetą atvedė be batų, šlapiomis iki kelių kojinėmis, per balą kalėjimo kieme tyčia pervestą E. Kusaitę. Jis tai matė.

Šitoje byloje buvo atliekami ir kankinimai, buvo pažeidinėjamos tarptautines žmogaus teises reglamentuojančios konvencijos. Tai buvo daroma Rusijos naudai, ir tai atliko Lietuvos pareigūnai, kuriuos Lietuvos aukščiausieji pareigūnai apdovanoja ir giria, o prokuroras J. Laucius aukštosiose teisės mokyklose studentams yra teikiamas kaip pavyzdys. Sadistai, dirbantys Rusijai, yra apdovanojami…

Teisingumas triumfuotų tik tuo atveju, jeigu aukščiausi šalies vadovai, ir ypač prezidentė, nes ji skiria generalinį prokurorą ir VSD vadovą, pareikalautų dabartinių vadovų atsistatydinimo ir kad būtų iškeltos baudžiamosios bylos visiems tiems, kurie paminėti šiandieniniame teismo sprendime. Nes jame konstatuota, kad teisėsaugininkai, kurpę šitą bylą, pažeidinėjo įstatymus.

– Kaip Jūs įvardytumėt šiandieninės pergalės kainą?

– Sugadintas žmogaus ir jo artimųjų gyvenimas. Pažeistas visuomenės teisingumo jausmas, nes kelerius metus buvo nuolat pumpuojama, kad ji yra baisi nusikaltėlė, o Lietuva – teroristų rojus. Teismas, be kitų dalykų, konstatavo, kad Rusijos vizos, paso išdavimas, kad Eglė galėtų vykti į Rusiją, rodo, jog tai vyko Rusijos specialiųjų tarnybų nurodymu. Krymo aneksijos fone pasakysiu taip: dar gerokai prieš šitą agresiją Rusija užgrobė Lietuvos Generalinę prokuratūrą ir VSD. Ir aukščiausi valstybės vadovai – prezidentė, tuometinė ir dabartinė Seimo pirmininkės, tuometinis ir dabartinis premjerai – nereaguoja į šituos skandalingus faktus. Tai reiškia, kad mes iš dalies esame Rusijos okupuoti.

Koks toliau bus Eglės likimas? Jos mamos sveikata per šitą bylą buvo labai sugadinta, šeima įbrido į skolas…

– Ir jos pačios sveikata sugadinta, juk ją pačią provokavo, traukė į tuos dalykus, įkalino…

– … ir dabar su tokia dėme, šitaip šmeižta, ji yra likusi be išsilavinimo, su ribotomis galimybėmis įsidarbinti, su skolomis…

– Jeigu Lietuvos teisėsaugininkai nuolat konstatuoja, kad vedžiojimas basomis kojomis yra visiškai normalus, tai kodėl Lietuvos politikams ir teisėsaugininkams turėtų rūpėti mergaitės likimas? Jeigu fizinis kankinimas jiems yra normalus…

Dar noriu išreikšti susižavėjimą šitą sprendimą priėmusiais trimis teisėjais, nes tam reikia turėti labai daug pilietinės drąsos. Nes šitas pareiškimas iš tikrųjų yra prieš prezidentę ir tuometinius ir dabartinius Seimo bei vyriausybės vadovus. Trys teisėjai rado savyje drąsos pasakyti, kad Lietuvos politikai leido spec. tarnybai ir Generalinei prokuratūrai vykdyti Rusijos FSB valią. Tai neįtikėtina pilietinė drąsa, turbūt prilygstanti Konstitucinio teismo teisėjo Egidijaus Šileikio drąsai. Turbūt reikia konstatuoti, kad Lietuvoje prasideda ir teisininkų revoliucija: jau keturi teisėjai sukilo prieš tai, kas Lietuvoje tęsėsi dešimtmečiais.

Komentarai

 

 

 
 1. Rusija leidžia Lietuvai egzistuoti,nes mūsų politikų veiksmai patenkina Maskvos interesus.

  Thumb up 3 Thumb down 0

 2. Kodel nenuteista Venckiene, sukurpusi pedofilojos byla, kurios pasekoje daug zuvusiuju?

  Thumb up 2 Thumb down 14

 3. Kai žinomų nusikaltėlių giminaičiai vienijasi partiniu principu – pavojinga. Rusijos specialios tarnybos žinomų kolaborantų giminaičių pavardes naudoja savo propagandinėse diversijose. Europoje nėra pavyzdžių, kad visuomenė toleruotų, nutylėtų minėtų asmenų dalyvavimą valstybės valdyme. Lietuva yra išimtis – pasidomėkit LSDP partinių sąrašų turiniu. Paleckių, požėlų, stribų vaikaičių per LSDP valdoma Lietuva iki šiol nesugeba teismo keliu įvardinti okupacijos meto Lietuvos gyventojų masinių žudymų, genocido faktus, nes nėra politinės valios. Josifas Stalinas 1949 M.Susluvo paklausė,ar nereikėtų lietuviškas pavardes keisti į rusiškas? Suslovas atsakė, kad nebūtina, nes lietuviai taps sovietžmogiais, šlovinančiais požėlas, paleckius, brazus, LSDP kolaborantų kandidatus į prezidentus…Pagarbiai Arvydas Damijonaitis

  Thumb up 7 Thumb down 1

 4. Vali ir Grgina sodinti !
  Klanas turi gauti savo atpilda uz pilieciu zeminima ir puliniu siautejima.

  Thumb up 7 Thumb down 3

 5. APVOGTAS IR TEBEMULKINAMAS RINKĖJAS, NUKENTĖJĘS NUO NIEKIENO NEKONTROLIUOJAMŲ, NEDESOVIETIZUOTŲ KOLABORANTŲ, KOMUNISTŲ, KGB'istų, TEISMO VAGIŲ KLANO -KASTOS says:

  Prezidentė korumpuotą, degradavusią, posovietinę teisinę-teisminę sistemą viešai įvardijo KLANU, kalbėjo, kad teismai turi būti sąžiningi, objektyvūs ir nešališki, tačiau, niekieno nekontroliuojamas, melo ir neteisingumo KLANAS tebeegzistuoja.
  KLANAS TEISME PAVOGĖ MANO RAŠYTINIUS ĮRODYMUS – DOKUMENTUS, kuriuos aš įteikiau LVAT’ui. Į mano prašymus atstatyti bylose pavogtus įrodymus arba man juos gražinti, LVAT ‘as atsirašinėja, sukčiauja, meluoja, pavogtų įrodymų man negražina, o pirmininko Ričardo Piličiausko pavaduotojas Irmantas Jarukaitis net didžiuojasi tokiu „teisinių santykių stabilumu“, kurio anot jo nevalia ardyti.
  Generalinis prokuroras D.Valys, turintis išskirtinę teisę ir pareigą, netyrė mano skundo dėl dokumentus pavogusių teisėjų veiksmų, o VAT teisėjas Stasys Lemežis (buvęs sovietinis vyr. prokuroras) įteisino dokumentų vagystę ir neteisėtus prokurorų veiksmus, nors LVAT ‘as įrodymų vagystės fakto nepaneigė.
  KLANAS nusavino nuosavybę, kurią statė mano tėvas „Katalikų Bažnyčios Kronikos“ bendražygis, pripažintas Lietuvos nepriklausomybės gynėjas – savanoris, televizijos studijos ir bokšto gynėjas, žydų gelbėtojas, KGB‘istų persekiotas ir terorizuotas, Valstybės apdovanotas ir pagerbtas ne vieno muziejaus stenduose.
  Remdamasis reikiamos galios registro dokumentais, teisingumo, aš ieškojau visose įmanomose KLANO pakopose: Registrų centro (RC) Komisijoje, Vyriausioje administracinių ginčų komisijoje (VAGK), Teisingumo ministerijoje (TM) bei jos Registrų departamente ir visuose įmanomuose teismuose. Ginčijau akivaizdžiai suklastotus išvestinius RC dokumentus. Bylą tarp manęs ir TM nenusišalinęs nagrinėjo buvęs Komunistų partijos nomenklatūrininkas, kolegijos pirmininkas Anatolijus Baranovas, kurio sūnus T ministro patarėjas Tomas Baranovas. KLANAS įteisino akivaizdžiai suklastotus RC išvestinius dokumentus.
  Tai primena pasakėčią „Vilkas ir ėriukas“ apie ėriuko bylinėjimąsi su vilku vilkų teisme.
  KLANAS tapo irštvomis nedesovietizuotiems kolaborantams KGB‘istams, komunistams ir jų giminaičiams.
  R.Piličiauskas LVAT’o pirmininku paskirtas pagal Prezidentės vienasmenišką išskirtinę privilegiją, jis Seime neprisiekė, jo paskyrimo procedūroje Seimas nedalyvavo, todėl LVAT’as bylose ignoravo Seimo kontrolierių išvadas ir sprendimus, kuriais nustatyti RC direktoriaus K. Sabaliausko ir T ministro pažeidimai, jiems taikytos poveikio priemonės, tačiau besikeičiantys ne‘Teisingumo ministrai, turėdami įstatymuose įrašytas prievoles kontroliuoti RC ir Teismų vadovų administracinę veiklą, jų nekontroliuoja.
  Administraciniai teismai negina piliečio-žmogaus nuo valstybės institucijų tarnautojų savivalės ir biurokratizmo, bet dangsto dokumentų suklastojimo faktus, vykdo neteisingumą, dubliuoja bendrosios kompetencijos teismus, kuriuose taip pat nagrinėjamos administracinės bylos, mano atveju ginčijasi su jais dėl bylų teismingumo, stumdo jas tarp savęs ir vilkina nagrinėjimą. Būtina administracinius teismus panaikinti (reorganizuoti į bendrosios kompetencijos).
  Konstitucinis teismas nuolat pažeidinėja Konstitucijos 5 str. 3 d., aš neturiu teisės į jį kreiptis dėl teismų ir teisėjų įvykdytų Konstitucijos pažeidimų. Teismas netenkino mano prašymo kreiptis į KT.
  EŽT Teisme, TM deleguoti Lietuvos atstovai, mano pareiškimą cenzūravo.
  Esu beteisis prieš KLANĄ, kuris savo „vidiniais įsitikinimais“ pamynė Konstituciją, kitus įstatymus, teisingumą, sąžiningumą, savo garbę ir pareigas.
  IŠ NETEISĖS PADARYTA TEISĖ, NES NEDAVIAU KYŠIO.
  KAS TEIS TEISĖJUS IR VALSTYBĖS „TARNAUTOJUS“, MANE AKIVAIZDŽIAI APVOGUSIUS, KURIUOS AŠ BRANGIAI IŠLAIKAU?
  KAS GRĄŽINS LVA TEISME NEVIENĄ KARTĄ PAVOGTUS MANO ĮRODYMUS-DOKUMENTUS IR NUOSAVYBĘ, NUSAVINTĄ IŠ AKLO, VISIŠKOS NEGALIOS, BUVUSIO BEJĖGIŠKOJE BŪSENOJE, ŽMOGAUS?
  KAIP APSIGINTI NUO NIEKIENO NEKONTROLIUOJAMŲ, NEDESOVIETIZUOTŲ KOLABORANTŲ, KOMUNISTŲ VYRIAUSIOJO ADMINISTRACINIO TEISMO VAGIŲ IR NETIRIAMŲ TEISĖJŲ NUSIKALTIMŲ, MELO BEI NETEISINGUMO???
  Atsiprašau už konkretų nevilties šauksmą tyruose, bet portalas DELFI už šį komentarą mane užblokavo. DELFI ATSTOVĖ MAN PAAIŠKINO, KAD NUO GRUODŽIO (po Prezidentės apdovanojimo) DELFI‘je YRA ĮDIEGTA NAUJA CENZŪRAVIMO SISTEMA.

  Thumb up 3 Thumb down 2

 6. pANELĖ EKSKARATISTĖ PABŪGO DISKUTUOTI SU rOPE IR NAGLIU PER lrt RADIJĄ ,KAI TĄ LĖMĖ BURTAI …
  nAGLIS -UŽ PARTINIŲ SĄRAŠŲI NAIKINIMĄ, UŽ PRIS,. TEISMŲ IVEDIMĄ, UŽ RENKAMAS SEN. TARYBAS. TIK UŽ TIESOS PREZIDENTĄ- PUTEIKĮ, O NE NUOLAT GRYBAUJANČIĄ NOMENKLATŪRININKĘ GRYB- Ę, KURI BIJO NET REF.KARTELĘ ŽEMIAU 300 TŪKST. NULEISTI , NES BIJO BAUDŽIAUNINKŲ NUOMONĖS…

  Thumb up 4 Thumb down 4

 7. gal žinote kiek Lietuvos biudžetui ir mokęsčių mokėtojų kišenėms kainuoja septinti metai cirko Medininkų byloje ir dar kainuos?

  Thumb up 4 Thumb down 2

 8. Dar daug panašiai sukurptų bylų yra teismuose, bet apie jas kažkodėl niekas nekalba.

  Thumb up 5 Thumb down 1

 9. kiek visa sita isgalvota istorija kainavo mokesciu moketojams,kas padenge teiseju ir tyreju padarytas klaidas?Kokia kompensacija mokesciu moketojai tures sumoket uz keturis metus smeizto siai merginai?Kas padengs visus tuos nuostolius,gal nemoksos teisejai?Butu teisingiausia isreikalaut is ju asmeniniu santaupu visus patirtus nuostolius ir tokius berascius ismest is darbo be teises eiti belekoki darba susiejusi su istatymais.

  Thumb up 3 Thumb down 2

 10. Dėmesio, Attention, Achtung – čia “Mailiaus” “byla” !

  FNTT tyrėjai ir prokuroras pradėjo ikiteisminį tyrimą “mailiaus” byloje visiškai be jokio pagrindo (tą įrodo FNTT dokumentas) ir nieko – NIEKAM NEĮDOMU.

  FNTT tyrėjai ir prokuroras pagamino netikrą bylą, prirašė “byloje” visiškų nesamonių ir nieko – NIEKAM NEĮDOMU.

  FNTT tyrėjai ir prokuroras vaidino, kad labai dirba, išgalvojo, sukūrė “kaltinimus” “iš lubų” ir nieko – NIEKAM NEĮDOMU.

  FNTT tyrėjai ir prokuroras kartu su žiniasklaida įžūliai melavo visuomenei apie “mailiaus” bylą ir nieko – NIEKAM NEĮDOMU.

  FNTT tyrėjams ir prokurorui padedant ŽŪM (NMA) visiškai be jokio padrindo atmetė, sužlugdė 7 labai gerai paruoštus akvakultūros projektus ir nieko – NIEKAM NEĮDOMU.

  FNTT tyrėjai, prokuroras, ŽŪM, žinisklaida ir konkretūs asmenys padarė milžinišką materialinę ir moralinę žalą “mailiaus” bylos dalyviams ir 5 metus juos šmeižia ir nieko – NIEKAM NEĮDOMU.

  FNTT tyrėjai ir prokuroras, ŽŪM ir kiti veikėjai savo veikimu ir neveikimu iššvaistė Lietuvos valstybės milijonines lėšas tiriant šią “bylą” ir vertinant akvakultūros projektus ir nieko – NIEKAM NEĮDOMU.

  Nors daug kartų buvo kreiptasi į Lietuvos žiniasklaidos priemones, kad būtų išklausyti akvakultūros projketų dalyviai ir nieko – NIEKAM NEĮDOMU (atsisako arba bijo, nes galimai dirba išvien su FNTT ir Generaline prokuratūra)

  Konkretūs Seimo nariai, politikai kišasi į rezonansinę “mailiaus” bylą užsiima demagogija, šmeižia “mailiaus” projektų dalyvius, galimai dirba išvien, organizuotai su FNTT ir Generaline prokuratūra ir nieko – NIEKAM NEĮDOMU.

  Visiems sakoma ir siūloma: atvykite į atvirus teismo posėdžius, paklausykite liudininkų, bylos dalyvių, įsigilinkite į “bylos” absurdą ir tyrėjų melą, ir nieko – NIEKAM NEĮDOMU (toliau skleidžiamas FNTT tyrėjų, prokuroro ir žiniasklaidos melas ir blefas)

  Valstybės kontroliuojančios institucijos nerodo jokio susidomėjimo šia “byla” ir “bylos” gamintojais, jokios reakcijos iš kontroliuojančių institucijų – NIEKAM NEĮDOMU.

  Grubiai pažeidžiamos žmogaus teisės ir įstatymai ir nieko – NIEKAM NEĮDOMU.

  Taigi, kokioje valstybėje mes gyvename? Numerus stultorum in finintus est (lot.). Kvailių skaičius – begalinis. Bet ir čia – NIEKAM NEĮDOMU.

  Thumb up 0 Thumb down 4

 11. N. Puteikis teisingai kelia klausimą. Jis realus kandidatas į Prezidentus.
  Vienintelis iš Seimo narių, kuris atsisakė padidinto atlyginimo.

  Thumb up 15 Thumb down 4

 12. LIETUVOS ŽMOGAUS TEISIŲ STEBĖTOJŲ SĄJUNGA

  1- Ar naudinga ginklų gamintojams, kurie uždirba šimtus milijardu ,kad pasaulyje viešpatautu taika. Kad šalis ne investuotu pinigu į karo mašina .

  2- Ar naudinga teises sargams (teisėjams,prokurorams, advokatams, kaleimų vadams antstoliams ir t.t), kad žmones nedariau nusikaltimu arba nusikalstamumai išvis išnyktu.

  3- Ar naudinga medikams ,vaistininkams, kad žmones mažiau sirgtu arba išvis nesirgtu.

  4- Ar naudinga bankams ,kad žmones pakankamai uždirbtu ir nereikėtu

  5- Ar naudinga socialines pašalpos skirstytojams ,kad neliktu socialinių parazitu ir skirstytoju pajamos sumažėtu 100 milijonu .

  6- Ar naudinga valdžiai ,kad žmones nemokėtu mokesčių ir gyventu turtingai

  7- Užeik čia ir viską suprasi lztss lt

  Thumb up 1 Thumb down 3

 13. Tai ko vertas saugumo komiteto pirmininkas ,dar nori buti prezidentu,tada isvis Rusu armija isileistu daryti tvarkos.Ka veikia rinkimu komisija.

  Thumb up 5 Thumb down 2

 14. Puteiki ar nejauti,kad tu esi tikras konservatorius tik nejauti sito.daraisi panasus i papune vytuka . Labai kartojiesi kai isikandi kokia minti tai kaip suva kaula(persiprasau) jau kad ir primoketum nebalsuociau uz tave.

  Thumb up 1 Thumb down 16

 15. LIETUVOS ŽMOGAUS TEISIŲ STEBĖTOJŲ SĄJUNGA

  Tie, kas neįtinka konservatoriams – tiek verslo, tiek žiniasklaidos, tiek politikos atstovai, – pagal strategiją turėtų būti sodinami už grotų. Laimei, kiaulė ragų neturi, o konservatoriai neturi valdžios.

  „Mes gyvename tokioje valstybėje, kurioje viena partija savo nuolat naudojamą antirusiškumo strategiją ne tik yra pavertusi visos valstybės privaloma politika. Dar blogiau. Gyvename valstybėje, kurioje kiekvienas, bandantis nesilaikyti Tėvynės sąjungos kurso, yra tapatinamas su nepatriotu ar net valstybės išdaviku. Ši strategija yra ne daugiau kaip asmeninių nuodėmių dengimas. Bandoma parodyti, kad tokie antirusiški žmonės, kaip konservatoriai, savo biografijoje negali turėti nieko blogo, pvz., KGB kvapelio.

  Thumb up 13 Thumb down 1

 16. Kai kurios mintus Puteikio manau teisingos. Kažkas gal yra negerai su mūsų visais organais nuo viršaus iki apačios. Panašu, kad gal valdo išdavikai, tautą gal mulkina išdavikai rimtais veidais, vaidina, kad viskas gerai, gyvenimas neva gerėja, o siekia gal jie faktiškai kažko panašaus, kaip Kryme? Sunku atspėti, tačiau, kad gyvenimas negerėja, gal rodo, kad galimai valdo žulikai ir galimai išdavikai?

  Thumb up 17 Thumb down 2

 17. Nežinau, kaip su ta Kusaite, bet mūsų saugumiečiai spėju, kad labai įtartini, spėju gal jie simpatizuoja Rusijai , o gal Lietuvos žilikams. Bet, kad tai būtų rimta institucija tai gal labai abejotina. Įdomu, koks jų gali būti korumpuotumo lygis, kodėl jų STT nepagauna?

  Thumb up 13 Thumb down 2

 18. PASIPRIEŠINK, NEBALSUOK!
  Rinkimų farsui, legitimizuojančiam sistemos užmačias, boikotas !

  Thumb up 8 Thumb down 5

 19. Pikasas yra konservatoriu ruporas,kuris plauna smegeneles tautai ir galimai jis gauna uz ,tai pinigus,tai mano nuomone

  Thumb up 13 Thumb down 8 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? (1)
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities” (2)
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (2)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (5)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...