Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Kovas 29 Sekmadienis
 

Moteravyriai

2010-07-21 18:42 | Komentarai | Komentarų (37)

Administratorių administratoriaus V.Adamkaus aplinka per žiniasklaidą džiūgavo, kad Lietuvoje kaip niekur kitur Europoje, pavyko atskirti administruotojus nuo visuomenės (KK nuotr.)

Herodoto "Istorijoje" yra aprašytas vienas istorinis įvykis:

Persų Medų valstybės Karalius Kyras okupavo galingą ir karingą karalystę Lydiją. Po mūšio Kyras dovanojo gyvybę Lydijos valdovui Krezui (560-546 m. pr. m. e.) ir paskyrė jį savo asmeniniu patarėju.

Lydijos vyrai buvo stiprūs, drąsūs, karingi ir kilmingi, todėl po kiek laiko Lydija sukilo bandydama nusimesti Persų Medų tironiją. Persai Medai numalšino sukilimą, o Kyras įsakė sunaikinti visus Lydijos vyrus.

Tuomet buvęs Lydijos valdovas Krezas paprašė Kyro paklausyti jo patarimo ir nežudyti Lydijos vyrų. Jis pasakė: "Didysis Kyrai, man gaila savo tautos, todėl prašau palikti juos gyvus. O tam, kad jie daugiau nebesukiltų prieš tavo valdžią, tu tiesiog priversk šios šalies aukštuomenės šeimas atiduoti savo berniukus mokytis į teatralų, aktorių ir dainorėlių mokyklas. Labai greitai tie vyrai taps kaip moterys ir tu galėsi valdyti šią šalį amžinai."

Nuo Kyro laikų visose okupuotose teritorijose niekas nebenaikina aukštuomenės. Juos tiesiog techniškai paverčia skystakiaušiais moteravyriais. Inteligentiškiais pupuliukais. Kaip ir visos moterys, moteravyriai tampa irzlūs, aikštingi, besipešantys dėl visokių niekučių, pastoviai vienas kitą apkalbinėjantys ir ieškantys saugumo savo buičiai užtikrinti. Aišku, periodiškai tie moteravyriai išsilaisvina iš juos valdžiusio tikro vyro (valstybės, kuri nėra valdoma moteravyrių), bet po kiek laiko, nebežinodami ką su ta laisve daryti, išsirieję tarpusavyje, moteravyriai ieško kitos tironijos, galinčios užtikrinti jų moterąvyrišką buitį ir patogumus. Tokie moteravyriai nevaldo savo šalies ir nesirūpina savo valstybe, jie tiesiog patologiškai pradeda bijoti savo tautos, todėl visaip nuo jos atsiriboja ir dreba tik dėl savo buities ir "elitinės" padėties patogumų.

Jau kelis šimtus metų mūsų galinga valstybė yra okupuota svetimų tautų. Mums buvo suteikti keli šansai atgauti valdžią savo šaliai, bet mes nepasinaudojom. Moteravyrių tapatybės įskiepytas bailumas davė savo.

Tokia yra gyvenimo realybė. Okupuotos valstybės prižiūrėtojai iš vietinio moteravyriais paversto elito paskiria administratorius ir vėliau labai akylai stebi, kad jie neišsilaisvintų iš savo moteravyriškos tapatybės, o svarbiausia, kad būtų vykdoma teisinga administratorių (moteravyrių) atranka. Jiems nustatomos griežtos ribos ir veiklos taisyklės.

Apsižvalgykite aplinkui – mūsų tauta savo šalies nevaldo. Mūsų moteravyriai gyvena sau, pastoviai ieškodami užsienietiškų užtarėjų, o tauta gyvena sau, nešdama dvigubą lažą. Mes išlaikom savus moteravyrius ir dar per užsienietiškus bankus ir įvairias kitas finansines struktūras vergaujam kitoms tautoms.

Lietuvos teritorija ir joje gyvenanti žmonių populiacija jau pora šimtų metų yra administruojama paskirtų administratorių, veikiančių pagal šios teritorijos valdovų (kaskart skirtingų) nustatytas administracines taisykles.

Administratorių administratoriaus V.Adamkaus aplinka per žiniasklaidą džiūgavo, kad Lietuvoje kaip niekur kitur Europoje, pavyko atskirti administruotojus nuo visuomenės. T.y. Lietuvos teritorijoje gyvenančių žmonių įtaka mūsų šalį administruojančioms struktūros yra minimali, jeigu nepasakyti griežčiau – nulinė.

Tai – ilgos ir sudėtingos sisteminės pertvarkos rezultatas. Kiekvienoje ministerijoje sėdėjo (ir sėdi) dešimtys užsienio patarėjų ir koregavo (koreguoja) mūsų teisės aktus pagal jiems vieniems žinomą sistemą ir tikslus.

Be abejo, čiabuviams neaiškinama visa sistema, kuri buvo (ir yra) dėliojama iš atskirų dalių. Šių svetimų tikslų įgyvendinimui įkinkytos čiabuvių administracijos struktūros, kurios sukurtos pagal užsieniečių nustatytus modelius. Mes neturime jokios įtakos ne tik teismams, teisėsaugai ir valstybės biurokratijai, bet mes neturime jokios įtakos netgi "šiukšlių surinkėjams" – savivaldai. Visa mūsų valstybės struktūra tiesiog šaukte šaukia, kad tai okupuota teritorija, kurioje gyvena beteisiai čiabuviai, o juos administruoja okupantų paskirta administracija.

Bet kokio gero administratoriaus funkcija – kuo tvarkingiau vykdyti nurodymus ir laikytis teisės aktų. Dažnai viešoje erdvėje girdime, kad tas arba kitas administratorius nevykdė vieno arba kito teisės akto reikalavimų. Būtent teisės aktų reikalavimų vykdymas, arba ne, yra šio administratoriaus darbo vertinimo kriterijus. Pagal juos, Jis yra arba pasmerkiamas, arba išteisinamas.

Pagrindinis skirtumas tarp administratoriaus ir bendruomenės lyderio yra toks: Administratorius vadovaujasi įstatymo raide, bendruomenės lyderis žiūri esmės. Jei sekimas raide neša nuostolius bendruomenei, bendruomenės lyderis niekada neseks raide. Administratoriui nesvarbu rezultatas, jam svarbu vykdyti raidę. Pridirbęs nesąmonių (sąmoningai arba ne) ir savo administruojamai bendruomenei pridaręs aibę nuostolių, administratorius visada šūkauja "vsio zakonno", "kalta sistema" ir būna išteisinamas. Jis puikiai žino, jog bendruomenė neturi jokios įtakos jo postui. Bendruomenės lyderis po tokių dalykų nedelsiant prarastų pasitikėjimą ir valdžią.

Dar truputį istorijos. Senovės Romoje liaudžiai atstovavo konsulai, kurie turėjo labai plačius įgaliojimus. Jie galėjo netgi sustabdyti Romos senato priimtų įstatymų galiojimą. Romoje įstatymai taip pat dažnai neatitikdavo visuomenės interesams. Matydami tai, liaudžiai atstovaujantys konsulai (kurių darbas priklausė nuo rezultatų, o ne nuo raidės laikymosi) neduodavo tokiam įstatymui teisinės apsaugos, todėl šios teisės turėtojas negalėdavo ja pasinaudoti. Tai buvo vadinama plika teise (Ius nudum).

Vladimiras Troščenka

2010-07-21

Komentarai

 

 

 
 1. labai protingai pasakei. O pono Adamkaus povyza-tai tikras motervyrio atvaizdas. Be to, jo visi draugai Čikagoje jį charakterizuoja kaip gėjų ir pederastą. Matyt, toks ir yra. O Lietuvą valdo motervyriai…

  Thumb up 2 Thumb down 0

 2. Reliatyviai geras pastebejimas. Visu pirma reikia-atimti is kataliku baznycios teise egzistuoti,nes jie ir ju pasekejai yra vagiu ir banditu palikuonys ,garbinantys banditizma.Poto suteikti laisve dakotams, visi jankiai grizta i savo siknaskyle Anglija.Poto russkije liudi,nezinantys savo kilmes, susigruda i maskvos apylinkes ir issimokina sneket fino ugriskai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Gal laikas Lietuvos žmonėm atsikratyti nuo pedofilų ir žudikų klano statytinio, VALDO ADAMKAUS ? AR NORITE TOLIAU IŠLAIKYTI ŠĮ SENĄ MARAZMATIKĄ, KURIS PADARĖ MILIJARDINIUS NUOSTOLIUS LIETUVAI ? Susimastykite, kodėl jis buvo išrinktas Prezidentu ? Per pirmą jo kadenciją buvo prasuktos didžiausios Lietuvos istorijoje aferos, kiek Lietuva prarado ? ar kas už jas buvo patrauktas atsakomybėn ? Buvo organizuota nemažai politinių nužudymų, kurie neištirti. VSIO ZAKONNO.
  Vėliau žmonės išsirinko R. Paksą, nes pavargo nuo neveiksnaus, sukriošusio marazmatiko, kuris dirbo tik KLANUI. Bet kai R. Paksas pabandė supurtyti KLANĄ, ir kai pradėjo jis purtyti teisėsaugą ir saugumą, visas klanas pakilo prieš jį. Greitai organizavo apkaltą. (jei euroros teismo nuosprendis bus palankus R. Paksui, ar atsakys EX Aukščiausiojo teismo pirmininkas KURYS. Ar bus išreikalauti nuostoliai iš jo regreso tvarka ?) Po apkaltos vėl įkišo seną marazmatiką V. Adamkų, kuris tik rankom plojo kai jį gyrė, ir medalius kabino kaip L. Brežnevas. Per antrą jo kadenciją Lietuva išviso buvo nuvaryta į bankrotą, ir dar prieš baigdamas kadenciją, kad daugiau pakenkti Lietuvos žmonėm, jis pasirašė mafijos sukurtą LEO LT, nors buvo gerai informuotas, kieno čia kurinys. O kiek kainavo LEO uždarymas ? O SVARBIAUSIA, KUR DINGO EUROPOS MILIJARDAI, SKIRTI ATOMINĖS UŽDARYMUI ? TAI GAL REIKTŲ KREIPTIS, Į TEISMĄ IR IŠREIKALAUTI IŠ JO KAIP BUVUSIO VALSTYBĖS VADOVO, REGRESO TVARKA, VALSTYBEI, IR LIETUVOS ŽMONĖM PADARYTUS NUOSTOLIUS ? Ir vėlgi per antrą V. Adamkaus kadenciją buvo ivykdyti garsiausi politiniai nužudymai. Ir vėl neištirti. VSIO ZAKONNO.
  TAI AR NORITE LIETUVOS ŽMONĖS TURĖTI IŠLAIKYTINĮ ANT SAVO SPRANDO, KURIS TIK KENKĖ LIETUVAI IR JOS ŽMONĖM ?
  O gal pats V. Adamkus papasakos, už ką jį nekentė Amerikoje ?

  Thumb up 2 Thumb down 0

 4. ale kokia sarmata ant svieto kad turejom vada ismaltaruri pyderasta, isivaizduokit kazkur amerike negrai zvengia , sako o ta dviesena kimsau kad net zvyge, pfuuuuuuuuuuuuui

  Thumb up 3 Thumb down 0

  • I would like to thnkx with the efforts you’ve got set in cosiompng this web site. I’m hoping the same high-grade web site submit from you in the upcoming as well. In fact your creative creating abilities has inspired me to have my own web site now. Genuinely the running a blog is spreading its wings quickly. Your write up is actually a excellent example of it.

   Thumb up 1 Thumb down 0

 5. Džiugu, kad pagaliau vis daugiau straipsnių paaiškinančių tikrąją valdymo esmę ir kolonijinį pasaulio imperijos buvimą ką kruopšiai slepia nuo masių įvairių šalių administratoriai. Beabejo ateityje reikėtų daugiau tokių straipsnių paaiškinant giliau pasaulinės imperijos valdymo ypatumus. Net neabejoju, kad Lietuva yra kolonija ir esame zombuojami "ziniasklaidos" ir kitomis masių valdymo priemonėmis atseit kokie mes laisvi ir kaip mes čia gerai gyvename "laisvos rinkos" sąlygomis. Kažkas beabejo gyvena gerai, bet jų yra mažuma. Ir dar pabaigai metodologija tai vienas stipriausių ginklų valdant mases ir tai reiškia, kad esant būtinybei administratoriai turi visus svertus iš juodo padaryti baltą ir atvirkščiai. Jie valdo ir formuoja masių sąmonę taip kaip jiems patogiau…

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? (1)
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities” (1)
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (5)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...