Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Lapkritis 29 Sekmadienis
 

Mitingas Kaune: kam iš tiesų rūpi mergaitė?

2012-03-10 20:58 | Foto reportažai. | Komentarų (189)

Stanislovas Stulpinas mano, kad pedofilai jau seniai galėjo būti nuteisti. KK nuotr.

Nors nuo ryto lietus pylė kaip iš kibiro, o apie vidurdienį kiek aprimo, į visuomeninio judėjimo „Drąsiaus kelias“ organizuotą mitingą Kaune susirinko apie tris šimtus žmonių, neabejingų D.Kedžio dukrelės likimui.

Galima sakyti, susirinko drąsiausieji, kadangi mitingo išvakarėse, kaip prisipažino vienas politikas, jam skambino vienas iš vasario 22 d. mitingo prie Prezidentūros organizatorių ir patarė verčiau „nebūti arti tos (pedofilijos bylos – KK past.) istorijos, kadangi dar nežinia kuo viskas baigsis“. Tai yra, jeigu mergaitė bus paimta iš N.Venckienės ir sugrąžinta L.Stankūnaitei, o N.Venckienei bus keliama byla, tai „geriau šalia tos istorijos arti nebūti“. Tai reiškia, kad prieš kelias savaites atsiradę „kovotojai už teisingumą“ Lietuvoje mato tik vieną „neteisingumą“ – tai yra du iš pareigų atleistus FNTT pareigūnus. Tuo tarpu mažos mergaitės istorija ir ilgus metus trunkanti Neringos Venckienės kova dėl šios mergaitės tiems „didiesiems kovotojams“ yra tabu – pasislėpus nuošalyje laukiama, kuo baigsis ši nelygi kova su klanu.

„Aš manau, kad svarbiausia yra nustatyti objektyvią tiesą pedofilijos byloje“, – mitinge kalbėjo buvęs prokuroras Stanislovas Stulpinas, kuris teigė manąs, kad pedofilijos byloje – pakankamai įrodymų, jog baudžiamojon atsakomybėn būtų patraukta ir kaltinamojo pedofilija A.Ūso draugė L.Stankūnaitė.

Tuo tarpu „Motinų klubo“ pirmininkė Birutė Dilpšienė teigė, jog ji ir kitos motinos važiuos piketuoti prie Vyriausybės ir kvies Lietuvos motinas į visuotinę protesto akciją: nemokėti valstybei mokesčių tol, kol bus iš valstybės lėšų saugoma L.Stankūnaitė. „Mes, motinos, protestuojame ir kategoriškai nesutinkame, kad Stankūnaitė būtų saugoma iš mūsų pinigų“, – karštai kalbėjo B.Dilpšienė.

Iš Šiaulių atvykusi visuomenininkė Irena Vasinauskaitė pasiūlė kovos mokytis iš garsios disidentės Nijolės Sadūnaitės.

Na, o įsisteigusios, tačiau Teisingumo ministerijoje dar neįregistruotos politinės partijos „Drąsos kelias“ pirmininkas buvęs kunigas Jonas Varkala sakė, jog „D. Kedys ėmėsi veiklos, kad apgintų savo dukrą, tačiau buvo fiziškai nužudytas, o dabar siekiama nužudyti jo idėjas, nužudyti dar ir psichologiškai“.

„Reikia pagaliau įgauti drąsos ir imtis veiksmų, nes taip, kaip D.Kedžiui, gali atsitikti bet kam: ir teisėjui, ir prokurorui, ir bet kuriam kitam neparankiam žmogui. O tie iš „aukštosios menės“ padarys bet ką, kad niekas nesužinotų tiesos. Elkimės su žmonėmis taip, kaip norėtume, kad jie su mumis elgtųsi“, – teigė Jonas Varkala.

Beje, ne vienas mitingo dalyvis labai nustebo, kad visuomeninės organizacijos „Drąsiaus kelio“ organizuojamo mitingo aktyviai nepalaikė įsisteigusi politinė partija „Drąsos kelias“, nors buvęs kunigas Jonas Varkala, kuris yra „Drąsos kelio“ pirmininkas, – vienas iš šeštadienio mitingo „Neteisingumas Lietuvoje“ organizatorių. Mitingo dieną internete netgi atsirado pranešimas, kad politinė partija „Drąsos kelias“ mitingo Kaune neorganizuoja, taigi žmonės, kurie tiek visuomeninę organizaciją „Drąsiaus kelias“, tiek politinę partiją „Drąsos kelias“ tapatina, galėjo pamanyti, jog D.Kedžio mergaitės šalininkai jokio mitingo apskritai neorganizuoja.

„Drąsos kelias“ politinė partija įsisteigė būtent D.Kedžio ir jos dukrelės tragedijos pagrindu, tuo tarpu dabar, esant lemiamai situacijai, bandoma suskaldyti D.Kedžio ir jo dukrelės rėmėjų stovyklą, tarsi atsiribojama nuo mergaitei apginti surengto mitingo“, – stebėjosi tariamų D.Kedžio dukrelės gynėjų, pasukusių į politiką, veiksmais į mitingą atvykę Garliavos įvykių dalyviai.

Taigi, kam iš tiesų rūpi mergaitė, o kam – tik populizmas ir politika, atskleidė „po lietumi“ įvykęs mitingas „Neteisingumas Lietuvoje“.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Tarp mitingo daliyvių matosi tokia ponia, kuri pati savo vaiką visą laiką žaloja, o kaltę verčia kities. Tai ta su plakatu: apsaugokite mano vaiką Vytį. Apsaugoti reikia šį vaiką nuo tokios motinos. Reikėtų ja pasidomėti ir atskleisti visą situaciją.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. klano laikoma įkaite. veikia kitų valia. tokio baisaus likimo neduokdie nei didžiausiam priešui.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. ” STOP USING FORCE AND VIOLENCE AGAINST AN 8 YEAR OLD CHILD DEIMANTE KEDYTE” – ieškokit per google

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Zmones!Musu rankose galyngas gynklas,internetas!Atakojame visus pasaulio ziniu portalus nuorodomis,kas ka turim!Gerai butu kad butu anglishkas komentaras!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. tas niekšas Stulpinas?? Nuo kada jam PARŪPO žmonės, vaikai???? kadfa išmetė iš prokurat9ros??? IŠVERSKŪRIS.,

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Birutė Dilpšienė pakvietė motinas į pilietinę akciją – nemokėti mokesčių valstybei, kol bus saugoma L.Stankūnaitė.

  Dovanokit, bet šita į liuciferį panaši moteris, tikrai nepanaši į motiną. Maža to, kad šita ponia taip trokšta, kad Laimutė būtų nesaugoma (neaišku kodėl taip desperatiškai? koks motyvas? O gal kėslas?), ji dar ir kitus piliečius kviečia nusikalsti, mokesčių nemokėti:)

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • motyvas – nesaugoti “motinos” pardavinejusios vaika poedofilams, PASODINTI JA I KALEIMA.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Išdūrė tamstelę” šemynėlė”.Kedžiuką “nužudė” Markauckiukas-per daug šnapso įpylė-tas paspringo ir numiro. O “šeimynėlė” nuprausė, perrengė ir nuvilko prie marių, kruopščiai padėjo – kniūpščią- kad šunys “feiso” neapgriaužtų. Viskas kriminalistams žinoma-greitai praneš-apsitriesi ,tamstele,netik pats bet ir visi violetiniai. Laukiam nekantriai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Kodėl mitingas prie Seimo?. PROKURATŪRA DŽIUGAUJA. Tai gal pasirenkame netinkamą vietą?.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. MERGAITĖ RŪPI VISIEMS, O NIEKŠAI TAIP PAT, KAD BŪTŲ KĄ IŠKASTRUOT. Manau, kad TAUTA pakankamai protinga, kad ją galima būtų suskaldyti. Siūlau labai ir labai susirūpinti vaikų saugumu Lietuvoje, nes Žiobienė tik ŽIOBČIOJA PAGAL TEISĖJŲ IR PROKURORŲ MARŠĄ.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Kiek galima skaldyti tautą, mergaitės? Juk 17 dienos mitingo reikalavimuose yra įrašyta ir pedofilijos byla ir baikit vieną kartą tas nesąmones, nes jeigu mergaitės nebus kas apgina, tai padėkosim Karštom K…., kurios išvaikė ir supriešino visus kovotojus už tiesą.

  VISI VIENINGAIĮ MITINGĄ KOVO 17, 14 VAL. PRIE SEIMO!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. gerbiamieji komentarais,kirsinimais,nieko gero nepasieksime. Burkimes,vienykimes visi kartu ir vykime i VILNIU kovo17.d 14.val. UZ MERGAITE uz TEISINGUMA. JUK SI MERGAITE YRA LIETUVOS MERGAITE

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. kažkodėl mitinge nemačiau ir profesoriaus Merkio…. Vilniaus chebra neleido? Irgi liepė palaukti, nes nežinia kaip baigsis mergaitės istorija???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. man labai idomus tie gerbejai stankunaites,rekia kad cia nesamones,kad mergaite primokinta,bet gal galit pasakyt kokiu tikslu tada ji buvo primokyta,kam to reikejo?ir kodel psichiatrai pripazino kad ji nemeluoja?kaip gali mazas vaikas toks gudrus but,apgaut specialistus?manau nereiktu jau taip ginti ta panele is kauno rajono,turiu galvoje stankunaite,is visko matyt prisidirbus ji iki ausu,bet turi itakingus gynejus.Normalioj valstybej senai butu sedejus,gal net elektros kedej,bet kai esam bananu respublikoj,tai ko noret:(

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. taip butinai zadam vykti i Vilniu,buvome cia ir Kaune mitinge,matem kiek puikiu zmoniu buvo net is Siauliu is Klaipedos.Zmones pasiruose ginti vaika,jos nuomone,jos norus su kuo ji nori gyventi,teismas turi isklausyti vaika,tai jos gyvenimas ir niekas uz ji negali jos likimo nusprest.Mergyte jau mastantis,rasantis ir protingas zmogus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Čia vat toks klausimas pasistojo.
   Ar ne geriau būt,jei Šiaulių žmonės Šiauliuose tuo pačiu metu į mitingą būt susirinkę? O Klaipėdos, savam mieste?

   Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Matau, jūs čia kažkokio ketvirto pedofilo Lino pasigedote. Antanienės sapninykas rodo, kad tai galėtų būti A.Kubiliaus patarėjas Linas Linkevičius. Toks pat maktingas, kaip ir Andrius Ūsas. Griebkit.

  P.s. O tai Aidą dar vis tebegaudote? Milinių Vaidas netiko? Ne tas kalibras buvo ar kas?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. cia taip pat bandoma suskirstyti zmones pagal savo skoni.Tai labai negerai.
  KK uzeme keista,nors pilnai suprantama pozicija.Otai reiskia labai daug.Tai reiskia,kad siuo leidineliu tiketi negalima.Manau ,kad jis turi specifini kvapeli.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Burkimės kovo 17 d. 14 val. prie Seimo! Protestuokime prieš neteisingumą, prieš ,,valdomos demokratijos” santvarką.
  Už dorus pareigūnus , už Garliavos mergaitę, prieš nomenklatūros pančius!
  Pasirašykime peticijų portale peticiją, reikalaujančią šalinti visų šalies teisėsaugos struktūrų vadovus už aplaidumą bei už galimą nusikaltimų slėpimą
  Pilietinės koalicijos ,,Už demokratinę teisėsaugą” (UDT) dalyvis

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Burkimės kovo 17 d. 14 val.prie Seimo,protestuokime prieš neteisingumą, prieš ,,valdomos demokratijos” santvarką.
  Už dorus pareigūnus , už Garliavos mergaitę, prieš nomenklatūros pančius…
  Pasirašykime peticijų portale peticiją , reikalaujančią traukti atsakomybėn visus teisėsaugos struktūrų vadovus
  Pilietinės koalicijos ,,Už demokratinę teisėsaugą” (UDT)dalyvis

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Nei kaip negaliu patikėti,kad po dvidešimt su virš metų dar egzistuoja KGB,ir egzistuoja pačių “jėgų žydėjime”,jų darbai ir matosi pedofilijos byloje,tik dabar šios jėgos ypač suaktyvino savo veiksmus,kol dar savi sėdi postuose,ir jaučia,kad tie postai pradeda svyruoti……….linkiu stiprybės Neringai,dar šiek tiek ir išaus naujas teisingas rytas

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Kodėl ėmėte “varyti pleištą” tarp VISUOMENININKŲ ir DRĄSOS KELIO?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Mergyte myli Neringa ir jos teveliai,Neringa ji vadina mamyte,tai reiskia kad ji mergytei brangiausias zmogus,.Sankunaitei jos niekad nereikejo.augo savaitemis savaitiniame darzelyje,prireioke tik kai versla pradejo.prekyba savo vaiku ir dabar jai liepiama ta vaikuti paimti iprazuti/Mes zmones gyva grandine turime ginti sia nekalta mergyte,juk ji turi teise gyventi,uzaugti,

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • kas įrodė prekybą vaiku? Jūsų teiginys yra toks pat teisingas, kaip ir tai, kad Kedys žudė.
   Kažkodėl neatrodo, kad ši byla bus objektyviai naagrinėjama. Mergaitės mamos elgesys viešoje erdvėje šiurpina. Ji to vaiko nemyli tikrai. Kaži, ar iš viso tą vaiką kas myli, gal seneliai Kedžiai…

   Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Pagarba Kedžiams, Venckams ir visiems žmonėms, kurie dalyvavo mitinge.
  O kas neatėjo į mitingą, tai jie neturėtų dejuoti, kad blogai gyvena ar, kad nėra teisingumo mūsų nelaisvoje valstybėje.
  Taigi, ar turite teisę dejuoti…, jeigu patys to teisingumo nesiekiate?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • lenkiu galva pries tuos zmones,kurie pamirse savo rupescius stojo i kova pries issigimelius.jie tikrai pades Neringai isvilkt i dienos sviesa isgamas!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Uz sukurta KGB teisesauginiku klana kuris kaip vieninga nusikalstama grupuote eina pries TEISINGUMA,TAUTA ir VALSTYBE?????? Ir …..ju rankose slaptos pazymos,irodymai,bylos kuriuos gali nebaudziamai jie suklastoti pagal bet koki isankstini uzsakyma ??????????????????????????????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. 3-kos mafijos pagrindais veikiantis KGB banditu klanas. Jie kurs samokslo teorijas,gazdins TAUTA,klastos pazymas,irodymus,bylas kol visa TAUTA nesusirinks kaip Baltijos kelyje ir neatsikovos is KGB banditu klano uzgrobta Lietuvos valstybe!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. vis dar vienas valstybes kumstis!!!! O tame kumstyje teisingumas ir valstybes likimas!!!! LIETUVI NEBUK ABEJINGAS SAVO KRASTO LIKIMUI!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. marusei melnikovai mergaite nerupi, jai rupi tik platforma (karstu komunisciu)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. Kodėl niekas netiria stankės tėvus, kodėl ju abi dukros pardavinėjo iškrypeliams savo kūdikius. Gal stankių tėvai yra užsukę tokį verslą, pardavinėjo savo dukras o dabar jos pardavinėja savo kūdikėllius. gal tas verslas pas stankūnus jau senai klesti. Kaip stankė paprastai reaguoja i visą šį reikalą, prašo pakentėti, pamiršti ir niekam nesakyti. pasiima pinigus ir ieško vėl savo prekei klientų

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
PSO atstovė: tarptautinė žiniasklaida neteisingai suprato audinių keliamą grėsmę COVID-19 plitimui
Žmogaus teisės – vyrų reikalas? 1
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Pastiprinimas medikams: 15 tonų dezinfekcinio skysčio neatlygintinai keliauja į 15 Lietuvos ligoninių (1)
Pasvalio biodegalų gamybos bendrovė „Kurana“ 15 šalies ligoninių dovanoja 15 tūkst. litrų dezinfekcinio skysčio,...

Plaukų kaukėms sudarant daugiatūkstantinį pasirinkimą, svarbu žinoti, į ką atkreipti dėmesį 
Kad plaukų kaukės yra viena svarbiausių priemonių, kurią verta naudoti, norint turėti sveikus...

Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
Lietuva toliau grimzta į skolas:  vidaus rinkoje pasiskolino 30 mln. eurų
Finansų ministerija informavo, kad Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...