Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Birželis 25 Šeštadienis
 

Mintys po tiesioginės TV3 laidos, arba kam nepatogus K.Krivickas?

2011-03-07 22:34 | Naujienos | Komentarų (345)

"Geriau mirk kaip Drąsius, negu gyvenk kaip prokuroras", - įsitikinę mergaitės gynėjai (KK nuotr.)


Giedrė Gorienė

Po TV3 žinių vietoj kas sekmadienį rodomų ypač tendencingų I.Makaraitytės vedamų „Savaitės komentarų“ (tapusių V.Adamkaus ruporu ir nesėkmingai bandančių reanimuoti kadenciją baigusį prezidentą dar vienam politiniam šuoliui), kaip suprantu, turėjo būti tiesioginė laida apie planuotą TV3 televizijos uždarymą, t.y. licencijos atėmimą kažkuriam laikotarpiui (mat Generalinė prokuratūra, o tiksliau tie, kurie nuo pat pedofilijos bylos pradžios siekė nugesinti šią bylą bei užgniaužti žiniasklaidą – kad šiukštu nepasirodytų prokuratūros oficialiajai versijai prieštaraujanti versija, kreipėsi dėl TV3 licencijos sustabdymo, tik D.Valys, sužinojęs apie tai, tą prokuratūros prašymą atšaukė). Tačiau laida akivaizdžiai nukrypo nuo temos – joje buvo bandoma įrodyti, kad: 1) K.Krivickas – visiškai ne žurnalistas, 2) Darius Valys padarė labai blogai, jog atsiėmė prokurorės prašymą dėl licencijos TV3 sustabdymo, 3) pedofilijos byloje pati didžiausia katastrofa – tai D.Kedžio mama (mergaitės močiutė). Be viso to, TV3 tiesioginiame eteryje – specialioje laidoje, kur dalyvavo ir TV3 žinių tarnybos vadovas, buvo tiesiai šviesiai pasakyta: šita televizija bus tik tada gera, kada joje neliks K.Krivicko.

Jeigu tai būtų buvęs kovos ringas, tai paveikslą būtų galima nupiešti taip: vienoje ringo pusėje – TV3 atstovas, kitoje – A.Maldeikienė (buvusio K.Čilinsko vadovaujamo JDJ valdybos narė), Seimo narys V.Stundys ir žurnalistas A.Račas. Kitaip sakant, trise vieną puolė. O A.Maldeikienė ir A.Račas atrodė tarsi kokie A.Kliunkos, R.Jancevičiaus ar R.Petrausko pasamdytieji – taip atkakliai gynė juodųjų prokuratūros strategų poziciją, kad net kilo nejauki mintis – ar tik nebus ši porelė naujieji Lavastė-2 ir Gaivenis-2?

Kitas prokurorų pozicijos šalininkas – A.Račas teigė, jog pedofilijos bylos nušvietimas K.Krivickui – tik biznis ir reitingai. Tai esą naudinga ir TV3 televizijai ir esą būtent dėl to K.Krivicko laida „neuždaroma‘.

Štai čia A.Račui norėčiau labai paprieštarauti: pedofilijos bylos nušvietimas ne pagal oficialiąją prokuratūros versiją yra ne biznis, o grynas nuostolis, kadangi esant šitoje barikados pusėje galima sulaukti tik didžiulio spaudimo – pinigais čia anaiptol nekvepia. Priešingai – jeigu esi kitoje barikados pusėje ir viešini oficialiajai prokuratūros versijai prieštaraujančią versiją, gali sulaukti tik grasinimų ir „kibiro pamazgų“.

Aš pati po Garliavos įvykių net keletą kartų buvau įspėta apie tai, jog nerašyčiau apie Drąsiaus Kedžio nužudymą – esą tai labai pavojinga. Supratau: jeigu jau įspėja, kad nerašyčiau ta tema, vadinasi, einama teisinga kryptimi. Ir tai dar labiau patvirtina D.Kedžio artimųjų spėjimus, jog D.Kedys iš tiesų buvo galimai nužudytas.

Esu įsitikinusi: jeigu prokuratūra šitos nužudymo bylos neištirs, tą padarys žurnalistai. Vardan tos Lietuvos…

Dar 2009 m. lapkričio 16 d. Seime vykusioje konferencijoje apie pedofilų klaną Lietuvoje sakiau: ši pedofilijos byla – tai mafijos prokuratūroje stuburas. Tereikia ištirti šią bylą, ir mafijos stuburas bus perlaužtas – teisėsaugoje pagaliau prasidės permainos. Tačiau kaip ir kiekviena mafija, taip ir ši – tarsi aštuonkojis, kurio čiuptuvai apraizgę visas svarbiausias institucijas – įskaitant įstatymų leidybos kalvę, todėl kova su šita supuvusia sistema bus nuožmi, sunki ir ilga…

Tiesa, keistas sutapimas: po to, kai net du kartus mane įspėjus, kad nerašyčiau apie D.Kedžio mirties aplinkybes, aš vistiek nesustojau ir šitą temą tęsiau, vienas aukštas pareigūnas (manau, atstovaujantis pareigūnui grupei), mandagiai įspėjęs mane apie gresiančius pavojus, jeigu rašysiu apie D.Kedį, matyt, nusprendė, kad manęs vis tiek neperkalbės, ir todėl pasirinko gana racionalų šito klausimo sprendimo būdą – „Karštą komentarą“ bandė neutralizuoti, pasiuntus savo agentą į Garliavą.„Dabar mūsų tarnyba situaciją pilnai kontroliuoja“, – jau vėlų rudenį piktdžiugavo dar pavasarį mane „auklėjęs“ pareigūnas… Tik ar ilgai?

Neilgai trukus, juodųjų strategų grupei teko nosis nukabinti: nepaisant gudrių strategų (tai jie, mano žiniomis, neaišku nuo ko iki šiol ir saugo L.Stankūnaitę (o iš tiesų tai aišku nuo ko – kad, kai mergaitė bus sugrąžinta L.Stankūnaitei, jos abi skubiai būtų išgabentos iš Lietuvos), „Karštas komentaras“ ir toliau tęsia žurnalistinį tyrimą dėl Drąsiaus Kedžio mirties aplinkybių…

Aš nesutinku su A.Maldeikiene, kad pedofilijos istorijoje D.Kedžio mama (mergaitės močiutė) yra pati didžiausia katastrofa. Mano nuomone, didžiausios katastrofos yra tos močiutės, kurios dėl kelių šlamančių dengia savo prievartaujamas anūkes ir gina savo anūkių prievartautojus. Tuo tarpu Drąsiaus Kedžio motina yra Mama iš didžiosios raidės – jos sūnus žuvo nuo pedofilų klano rankos, kuomet pakilo ieškoti teisybės savo mažametės dukrelės pedofilijos byloje…

O grįžtant prie TV3 uždarymo (siekimo atimti licenciją), turiu savo tvirtą nuomonę: tai buvo gerai suplanuota operacija, siekiant ne tik TV3 uždarymo – bet per šią procedūrą ir generalinio prokuroro Dariaus Valio nuvertimo (priverstinio atsistatydinimo). Deja, planas nepavyko ir atsistatydino… generalinio prokuroro pavaduotojas Tomas Staniulis.

Beje, Generalinė prokuratūra ketino uždaryti ne tik TV3, bet ir „Karštą komentarą“ (tas pats pretekstas – neva pažeistos D.Kedžio dukrelės teisės, o, be to, KK dar publikuota ir mirusio Drąsiaus Kedžio nuotrauka – kad visuomenė pamatytų, kaip atrodo žmogus, neva užspringęs savo skrandžio turiniu). Tik šis „fintas“ juodiesiems prokurorams neišdegė – „Karštas komentaras“, užuot puolęs Darių Valį, kreipėsi į generalinį prokurorą, kad būtų išaiškinti prokurorai, galimai darę spaudimą žurnalistų etikos inspektorei Z.Zamžickienei dėl „Karšto komentaro“.

Aišku, Generalinės prokuratūros prokurorė Olga Zabelina, net neapklaususi manęs, atsisakė pradėti ikiteisminį tyrimą, tačiau nepaisant to, sužinojau, kad, pasirodo, Z.Zamžickienė mane gąsdino prokurorais, norėdama mane … sudrausminti, kad aš laikyčiausi įstatymų. Išvertus į paprastą lietuvių kalbą, tai gali reikšti, kad aš nekiščiau nosies nei į pedofilijos bylą, nei į Drąsiaus Kedžio nužudymo bylą.

Gaila, kad, kai prokurorai siekė susidoroti su „Karštu komentaru“, kitos žiniasklaidos priemonės juokėsi – atseit, „Karštas komentaras“ susireikšmina. Tačiau – faktai parodė, kad „Karštas komentaras“ buvo teisus: prokuratūra nesustojo tik ties „Karštu komentaru“ – ėmėsi ir TV3. Ir vėl į viešumą išlindo žurnalistų etikos inspektorės Zitos Zamžickienės pavardė.

Turbūt mažai kas žino, kad p. Z.Zamžickienė, prieš tapdama žurnalistų etikos inspektore, net dvi kadencijas iš eilės dirbo Seimo kontroliere. O kaip jūs galvojate, kas buvo jos kolegė Seimo kontrolieriaus įstaigoje? Tokia Albina Radzevičiūtė. Mergautinė pavardė nieko nesako? Nieko, tuoj sudėliosim visus taškus ant „i“ – ponia Albina Radzevičiūtė yra tokio prokuroro (dabar jau buvusio) Algimanto Kliunkos brolio žmona. O kieno rankos, kalbant apie 2009 m. spalio 5 d. žudynes, Generalinėje prokuratūroje spaudos konferencijoje drebėjo? Teisingai – A.Kliunkos.

Taigi, kas, kalbant apie Z.Zamžickienės „nemeilę“ A.Kliunkos „ypač nemylimai“ žiniasklaidai, gali paneigti, kad…?

O kalbant apie Kristupą Krivicką ir laidą „Akistata“, galiu pasakyti: ir ačiū Dievui, kad tokia laida yra. Ir ačiū Dievui, kad Kristupas Krivickas, nepaisant visų institucinių represijų, tęsia savo žurnalistinį tyrimą pedofilijos byloje, nes – esu įsitikinusi, tiesa tiek pedofilijos, tiek ir Drąsiaus Kedžio mirties bylose bus palaidota tą pačią minutę, kai tik žiniasklaida bus užgniaužta (užspausta).

Beje, žurnalistų ir leidėjų etikos komisija, išnagrinėjusi tūlo K.Radzevičiaus (koks keistas sutapimas – prokuroro (buvusio) A.Kliunkos brolio žmona yra Radzevičiūtė) skundą dėl manęs – kad, imdama interviu iš Venckienės, savo klausime paminėjau „Kedžio nužudymo bylą“, nes esą taip klaidinu visuomenę, kadangi oficialiai D.Kedys mirė „užspringęs savo skrandžio turiniu“, – skundą mano atžvilgiu atmetė. Šiuo klausimu norėčiau pasakyti: ir pati prokuratūra iki šiandien nežino, kokia tikroji D.Kedžio mirties priežastis – dėl to atliekama net tarptautinė ekspertizė. O tai, kad nors prokuratūra D.Kedžio mirties bylos neperkvalifikavo į nužudymo bylą, tačiau D.Kedžio mamą ir seserį N.Venckienę pripažino nukentėjusiomis šioje byloje, rodo viena – kad vis dėlto D.Kedžio mirties byla neoficialiai yra laikoma D.Kedžio nužudymo byla…

Ir pabaigai: apie tai, kad K.Krivicko laidą „Akistata“ reikia uždaryti, pirmą kartą rimtai prabilta ne 2010 m. lapkričio 26 d., bet kur kas anksčiau – po laidos, kurioje buvo atliktas eksperimentas – parodyta, kaip galėjo būti nužudytas Drąsius Kedys. Ir būtent po tos laidos ne tik prokuratūros, bet ir policijos kuluaruose šnabždėtasi: jog „Akistatoje“ parodytame eksperimente kai kurios detalės esą atitiko faktines D.Kedžio nužudymo aplinkybes…

Taigi, kam ir kodėl nepatogus Kristupas Krivickas ir kodėl reikia uždaryti „Akistatą“? Atsakymas vienareikšmiškas: kad mergaitės tragedija ir D.Kedžio mirtis liktų tik slogus prisiminimas, o tiesa šioje istorijoje – kad būtų amžiams užgniaužta. Nes “Akistata” yra paskutinis tiesos mohikanas, kalbant apie pedofilijos bylą Televizijos erdvėse…

(Tiesa, žiūrint į pedofilų klano konvulsijas prokuratūroje, kyla klausimas: pedofilų klanas – Tiesą, ar vis dėlto … atvirkščiai?????)

Komentarai

 

 

 
 1. Atsiprasau patikslinsiu Kaip mano tv3 ziniu laida jeigu laimingas bilietas buvo nr. 48 tai Kiek bus 7 paduaginti is 7 ?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Tai laimingiausia diena mano gyvenime iki šiol , kai aš žiūrėti šiuos } funny videos šioje vietoje , nes po visos dienos darbo buvau labai pavargęs ir dabar jaučiasi puikiai .

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. cia aprasei toc toc kaip apie LZS pirmininka, mano nuomone. Subjektyvumas, kazkokie asmeniniai aspektai, nuoskaudos, kersto troskimas, argumantacijos stoka ir tt. Krivickas visika priesingybe o del Aponviciutes neturiu nuomones, neskaitau.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. O kas toks Račas? Istorikas šiek tiek valdantis plunksną. Ir ne jam spręsti kas žurnalistas o kas ne. Šiaip tai iki šiol gerbiau Račą už jo straipsnius, pasisakymus bloge, televizijoje. Bet šiuo atveju, po šitos TV3 laidos, visai juo nusivyliau. Parsidavė ar ką?
  Kažkodėl laidoje niekas neužsiminė apie melo pilnas Gaivenio (Leškevičiaus) laidas. Kodėl niekas negrasino uždaryti LNK? Gal todėl, kad jie gynė prisimelavusią ir vis dar nuo nežinia ko saugomą princesę Stankūnaitę?
  Visi apsimeta, kad gina mergaitę. Na, ir Maldeikienė ne ką geiau už Račą pasirodė. Ko jai ten reikėjo lįsti jei nesekė ir nesidomėjo byla? Ką ji ten apie Krivicko laidas galėjo pasakyti? Tiesiog keistai surežisuota laida atrodo lyg pagal kažkieno užsakymą nevykusiai pravesta.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • del tos laidos. Nors siap man Racas patiko ir patinka, tik sia tema manau jis mazai ka zino, na nemanau, kad jis domejosi ka Gaivenis rode, kas ka melavo, kas kaitaliojo parodymus, kokia laida tikrai paviesino mergaites veida (net veida). Pademonstravo truputi nekompetencija ir tiek mano galva. Maldeikiene tai isvis ne prie ko, nezinau kodel ja ten kviete. Pazirejus laida supratau, kad tai tebuvo sou, na bajeris, pasityciojo is saves ir tiek.

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • o gal Maldeikiene ten ejo, nes nesurado kitu zmoniu kurie tos pacios nuomone?. Jo, gerai, kad kokio dziudo meistro nepasikviete arba balerinos.

    Thumb up 72 Thumb down 0

  • jau kuris laikas stebiu Račo skleidžiamas ‘tiesas’, tačiau kyla abejonės, kad ir tas vyrukas krizės laikotarpiu parsidavė tiems, kas daugiau jam sumoka, o gaila,- buvo geras žurnalistas (:

   Thumb up 72 Thumb down 0

 5. is esmes , krivickas tokio pat lygioo zurnalistas, kaip apanaviciute neva teisininke. pries prisistatinedama skambiai teisininke , galetu ir trumpa savo atstovautu bylu sarasa pateikt, kodel ji tokia nusipelniusia teisininke save cia issistatineja. is jos visu neva straipsniu ciklo aisku, kad atstovavo per visa savo teisininkes karjera tik vienoje, dideles apimties zemes byloje, kaip pati ivardina. is jos neva nuoseklumo, stulbinanciu minciu suoliu , sunkoka supra\ast ar didele apimtis zemes, ar visgi bylos, juolab , deretu savo skaitytojams ir paaiskinti, kad byla,kuri yra kotiruojama kiekviename jos straipsnyje, daugiau nei glaudziai, susijusi su jos seima, todel itarti, kad rasliava , tik jos subjetyvus ispudiai, visai nekyla jokio pagrindo. beje, kaip teisininke , turetu visuomenei paaiskinti, kad bylose teismuose atstovauti gali tik advokatai , ju padejejai ir pan, apanaviciutei, deja , kaip galima suprasti is jos straipsniu , ganetinai toli. skundu, prasymu, pareiskimu ir etc., rasymas , daznai ir napgristu , nereikalauja jokio teisinio issilavinimo. juos neprasciau suraito ir mano kaimyne zoja

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. o negali buti, kad Usas ar net Naruseviciene gyvi yra? Kazkur skaiciau, kad kartais nusiklateliams kurie sutinka bendradarbiauti su prokuraura suteikiamas sansas pasikeisti pavarde ir iskeliauti i uzsieni. Na tas pats galejo buti su nenustatytu galimu itariamojo zudiko bendrininku, tikk tada neaisku, kodel Stankunaite saugo. Na o siap galvoju, kad tas nenustatytas bendrininkas buvo nustatytas, kadangi nerado jokiu sasaju su Kedziu o gal rado sasajas su aa krikstateviu pvz, tai dabar nebeliko ka daryt, paskelbe, kad liemene kabejo ant sedyniu, Kedys dvejais auto tipo vienas vazinejo, Usas kalbedamas apie du zmones apsiriko ir tt.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. geras straipsnis labai tiksliai ivertinantis tai kas vyko laidoje, dekui autorei.
  Kad Racas pardavineja savo nuomone tai nieko naujo, keista kad Maldeikiene pasizyminti kaip “teisybes gyneja” stojo ginti prokuraturos. Dar keista, kad buvo siuloma nutraukti TV3 licenzija, o ne tik uzdaryti Krivicko laida, gal todel, kad TV3 turi ir kitu laidu parodanciu prokuraturos kaip pedofilijos gynejos ir slepejos darba.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Juk del tokių (abejingų, nesusigaudančių, priklausomų ir pan.) visuomenėje žinomų žmonių kaltės įvyko tragedija – juk Drasius beveik visiems, tokiems visuomenėje žinomiems , turintiems vienokį ar kitokią galią , buvo nusiuntes informaciją (tame tarpe ir Račiui). Po šios laidos pasidarė aiškiau, kad pokyčių visuomenėje reikės dar palaukti….

  Geras p. Stankūnaitės demaskavimo klausimas:
  o ra�o: 2011-03-09 – 17:54

  KODĖL L.STANKŪNAITĖ NEPADUODA Į TEISMĄ p. VENSKIENĘ DEL KALTINIMO PARDAVINĖJUS DUKRĄ?

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • gersnis kalusimas butu, kodel Stankunaite neskunda mergaitei panaikintos apsaugos? Po Uso mirties. Pagrindinis prokuroro argumentas buvo, Usas mires, mergaites nebera nuo ko saugoti, bet stai Stankunaite buvo nuo ko, be kita ko, mergaites apsauga pasirupino Venckiene. Tai kur tie zudikai “galimi”? Stankunaites ar Venckienes pusesje?

   Thumb up 72 Thumb down 0

 9. vakar vel Radzeviciaus bloge apie Krivicka skaiciau, naujas straipsnis yra :)). Na as supratau, kad jam didziausias izeidimas yra nebuti zurnalistu, todel taip vadina Krivicka, plius dar gandonesiu apsaukia, zinoma be argumentu. Man pvz visai nesvarbu zurnalistas tas Krivickas ar ne zurnalistas, svarbu, kad nemelavo o melavo bei smeize taip vadinami zurnalistai. Va kas skaudziasuia JU supratime, kad zurnalistai gali meluoti, ir tai nepazeidzia vaiko interesu, o Krivickas pazeidzia, nes paviesino mergaites tapatybe, beje kaip ir “tikrieji” zurnalistai, kurie net neuzdenge mergaites veido rodydami ja. Ka darysi, kazkas nenormalaus vyksta toje vadinamoje zurnalistikoje.
  Beje, galite ten pas ji nesistengti rasyti komentaru, nelabai tikiu, kad praleis, mano istryne.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras