Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Birželis 25 Šeštadienis
 

Mintys apie „dirbančiųjų gynėjus“ po profsąjungų mitingo

2011-03-21 09:05 | Naujienos | Komentarų (41)

Profesinių sąjungų mitingas (KK nuotr.)

Šių metų kovo 19 d. kelios profesinės sąjungos surengė mitingą. Pagrindiniai reikalavimai buvo didinti minimalų atlyginimą bent iki 1 tūkst. Lt, įvesti progresinius mokesčius, mažinti maisto ir komunalinių paslaugų kainas.

Vienas iš mitingo organizatorių A.Černiauskas pareiškė:

„Per tuos dvejus metus, kurie praėjo nuo ankstesnio mitingo, Vyriausybė visą dėmesį skyrė verslui, visos lengvatos bus skirtos jam: sumažintas pelno mokestis, kai kuriems sektoriams mažėjo pridėtinės vertės mokestis (PVM). Todėl, mūsų nuomone, dabar turėtų būti atsižvelgta į paprastą žmogų ir lengvatos suteikiamos paprastiems žmonėms, kad jie galėtų pajusti, jog krizė tikrai pasibaigė. Kol iki Seimo rinkimų buvo pakankamai didelis laikotarpis, valdžia daugiau tenkino rėmėjų poreikius, gal dabar, mes tikimės, ji atsigręš į rinkėjus, kurie už juos balsuos“.

Man toks dirbančiųjų „gynėjo“ pasisakymas panašus į farsą (farsas – storžieviški juokai, išdaigos), nes jie reiškia pretenzijas valdžiai už tuos sprendimus, kuriuos priimant jie patys dalyvavo ir tam pritarė.

Ar ne dviveidžio pono A. Černiausko parašas yra po „nacionaliniu susitarimu“, kuris gynė ne žmonių, bet oligarchinės viršūnės interesus? Juk tai buvo žmones skurdinantis susitarimas, kuris sulaužė tūkstančių žmonių likimus.

Ar ne „nacionaliniame susitarime“ buvo numatyta sumažinti kapitalo mokestį, o dirbantiesiems dar labiau „suveržti diržus“, kitaip tariant, buvo įtvirtintas sutarimas mažinti bazinę mėnesinę algą, nuo kurios atlyginimas skaičiuojamas visam biudžetiniam sektoriui – mokytojams, gydytojams, kultūros darbuotojams, pagal darbo sutartį dirbantiems valstybinėse įstaigose ir t.t.

Pasirašant „nacionalinį susitarimą“ Vyriausybė kartu su verslo, profesinių sąjungų ir nedirbantiems atstovaujančiomis organizacijomis susitarė dėl to, kaip solidariai įveikti precedento neturintį ekonomikos sunkmetį. O iš tikro, tai buvo dar viena fikcija suskilusioje geldoje, kurios tikra paskirtis pridengti Vyriausybės jau priimtus sprendimus, t.y. valdžios naktinius eksperimentus.

Sakoma, iš istorijos ir klaidų mokomės, bet mūsų kaip valdytojai taip ir „dirbančiųjų gynėjai“ matyt istorijos nestudijavo, nes vieni nusprendė „suveržti diržus“, o kiti besąlygiškai tam pritarė. Bolševikai ir tie per metus sugebėjo suvokti, kad jei rudenį iš ūkininko atėmei visus grūdus, kitąmet iš jo nieko nebepaimsi net su kavalerijos pulku – nes ūkininkas jau bus po žeme, miręs iš bado.

Aš puikiai pamenu, kai „darbuotojų atstovai“ slaptai derėjosi su Vyriausybe, kiti, kritikuodami valdžią ir geltonąsias profsąjungas, tam priešinosi. Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas (NPPSS), bandydamas atkreipti į tai dėmesį, organizavo akciją „Basas pareigūnas – nesaugūs žmonės“, ugniagesiai, siekdami parodyti savo nepritarimą, dviračiais važiavo į Prezidentūrą, protestavo ir Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos, vadovaujamos dr. Alekso Bružo, ir kitos profsąjungos, kurios nepriklauso „dirbančiųjų gynėjų“ centrams.

Ar to nematė Artūro Černiausko vadovaujama Lietuvos profesinių sąjungų konfederacija ir kiti parsidavėliški profsąjunginiai centrai?

Mane labiausiai nustebino šiame farse dalyvavusių „dirbančiųjų gynėjų“ centrų vadovų gabumai, juk juos išlaiko tie patys dirbantieji, ant kurių kupros ir krito visų tų fiktyvių susitarimų našta. Reikia turėti unikalių gabumų, kad atstovaujant dirbančiuosius, jiems „suveržti diržus“ ir dar už tai, iš to paties dirbančiojo, gauti pinigų iš sumokamo nario mokesčio.

Nepamenu kas parašė, bet tiksliai – „kvailos yra tos vargo pelės, kurios leidžiasi pačios iškastruojamos, ir atvirkščiai – riebios ir protingos yra tos pelės, kurios minta katino išėdomis“.

Nacionalinis susitarimas jau tada buvo sukompromituotas, kadangi tuo pat metu buvo tariamasi su Vyriausybe dėl tų pačių „dirbančiųjų gynėjų“ centrų finansavimo.

Reikia pripažinti, kad mūsų partokratinėje sistemoje profesinės sąjungos suaugo su politinėmis partijomis, o partijos su verslo grupėmis. Viskas tampa vientisa dalimi ir atstovaujama tik savo asmeniniams, o ne visuomenės interesams. Nors visuomenei viešųjų ryšių pagalba formaliai yra parodoma, kad partnerystė plėtojama, vyksta derybos, kuriose ginamas visuomenės interesas.

Viso šio farso pasekmės tokios, kad sumažėjus dirbančiųjų perkamajai galiai, vienos įmonės bankrutavo, kitos buvo priverstos trauktis į šešėlį mažindamos darbuotojų skaičių ir algas, prasidėjo milžiniška bedarbystė, iš Lietuvos emigravo šiurpą keliantis žmonių skaičius. Dėl to „Sodra“ negavo papildomų įmokų ir yra ties bankroto riba. Ar „dirbančiųjų gynėjai“ neprisidėjo prie to, kad Asmens bankroto įstatymas tapo ne išeitis, o būtinybė? Ar „dirbančiųjų gynėjai“ neprisidėjo prie to, kad Lietuva pirmauja savižudybių skaičiumi?

Dabar susidaro toks įspūdis, kad „dirbančiųjų gynėjai“ prabudo iš letargo miego, bet ar tikrai prabudo? Ar tai nėra pasirengimas naujam farsui? Ar galima patikėti tokiu dviveidžių nuoširdumu, kurie jau kartą išdavė? Čia daugiau panašu į eilinę viešųjų ryšių akciją be jokio tęstinumo.

Rimas Armaitis

Komentarai

 

 

 
 1. Reikia manyti,kad tokių profsąjungų atstovų, Pensininkų Sąjungos “Bočiai” atstovų, pasirašiusių Nacionalinį susitarimą,kaip Vyriausybės veiksmų priedangos dokumentą,veiksmuose yra baudžiamojo nusikaltimo požymiai, nes jų nei profsąjungų suvažiavimai, nei Lietuvos pensininkų koks nors suvažiavimas nedavė įgaliojimų pasirašyti tokį tautą smaugiantį susitarimą.Šie asmenys vistiek turės už tai atsakyti kaip atlikę veiksmus be įgaliojimų t.y.piktnaudžiavę tarnyba ir turėtų atlyginti Lietuvos piliečiams-pensininkams ir kt.padarytą turtinę ir moralinę žalą. A.Černiauskas , P.Ruzgus neturi išvengti atsakomybės .

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Ir iš kur tavo, sušiktas provokatoriau, tokios “žinios”: “prievartavo”, “homofilino”, “išdavė”. Juodini mirusį, vadinasi, užsitrauki sau nelaimę, kurios neatpirks tau mokami judo sidabriniai.Užkabinta rimta tema, tai labai stengies nuvesti į šalį…Tęskim apie profesinius pakaitalus…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Pas mus, Lietuvoje, profesinių sąjungų nėra. Yra jų surogatas. Iš pat pradžių sugadintas tų trupinių, kurie buvo numesti nuo gausaus buvusių profsąjungų turto, seniai prichvatizuoto. Apsimestinės nuo viršaus iki atskirų įmonių. Priėjo iki to, kad stambesnių įmonių direktoriai “lyderiais” stato giminaičius, ir tokia “profesinė sąjunga” su keliais parsidavusiais nariais, deda parašus, kaip tikra. O susikūrusią tikrą, išėda iš įmonės drastiškais diskriminaciniais veiksmais, net giminaičių nepalieka ramybėje. Žinoma, yra išimčių, bet bendras vaizdelis – nekoks. Profesinės sąjungos vis dar tarybinės, stovinčios ne dirbančiojo pusėje. O iš tarybinių buvo labai lengva vogti: jos buvo teisėsaugos apeinamos, kaip nevertas dėmesio objektas. O gal tokia buvo partijos valia?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Kažin, ar tokio Žilio (na to, kuris apmyžęs prokuratūros laptus dingo) ieškos ar ne? Galėtų Neringa dar papildomai vieną pareiškimuką prokurorams brūkštelėti. Kaip ne kaip, o bene porą metų anas prievartavo ir homofilino mylimą Neršos broliuką. O paskui išdavė, iškviesdamas jį pražučiai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Nereiktu komentuoti ar piktintis dauniuko/ės komentaru kuris niekaip nesiriša su straipsnio tema. Geriau apsvarstykite, kodėl profesinės sąjungos tokios kokias turime ir kas ir kodėl sukurpė tokius įstatymus, jog visuomenė ir dirbantieji virto pigia darbo jėga.
  Tikriausia visi supranta jog tokie organizuoti mitingai, kurių priežiūrai buvo sutelktos didelės pajėgos yra neveiksmingos.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Na supraskit pagaliau, kad negali visi būti tokie protingi kaip Tamsta ar teisėja Neringa. Labai nuobodus būtų gyvenimas jei tokių kaip aš durnių ant svieto nebūtų. Jūs protingieji visai nuo savo protingumo išprotėtumėte. Ant durnių protingieji tik ir laikosi.

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • O kodėl turėčiau kažkur varyti? Man ir čia patinka. Jei Tamstai nepatinka – tai Tamsta ir varyk. Be to net ir nežinau, kur toks lietsudy gyvena. Gal adresiuką malonėtumėt. Ar čia tas liedsudy kokia nauja pedofilijos atmaina ar vietovės pavadinimas? P.s. Tarp kitko, kiek dienų Tamsta lankėte mokyklą? Ačiu.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Kas tas profsąjunginis mitingas ir kam jis įdomus? Kažkokia elementari kasdienybė. Va rytoj , tai bus piketų ir mitingų – visi kedofilai, kaip žirniai, pasipils į gatves. Nešutkės, – Klaipėdoje bus teisiamas nabašnikas!!! Ir ne už bet ką, o už nukrypusią nuo lytinių santykių standartų menamą orentaciją. Galimai, žinoma,…
  Matau, daug kas nesupranta, kodėl pedofilino Kedytę tryse, o teisia už tai tik vieną Andrių? Nesuprantu ir aš. Gal Andrius buvo to pedofilklano brigadierius?Jei Andrių Ūsą teisią po mirties, tai kodėl neteisia po mirties Jono Furmonavičiaus ir už akių – Aido? Na ir kas, kad nedašuto Kedytei, prieš leidžianis laižyti, pavardės bei pareigų to Aido paklausti? Juk galėtų ir be pavardės nuteisti, arba kaltę suversti Aidui Miliniui. Kaip ne kaip – grupinis… Nuteistų visus tris a†a po kokį dešimtį metelių. Iškastų, susodintų gražiai Lukiškėse ant vienų gultų ir demonstruotų viso pasaulio turistams, kaip Lietuvoje kedyčių pedofilintojai net po mirties už savo menamus nukrypimus nuo lytinių santykių standarto bausmę, kaip kokią už griekus pakūtą, atlikinėja. Fainumėlis. Eičiau ir aš pasižiūrėti, kaip trys nabašnikai sėdi kalėjime. O jei už tą demonstravimą rinktų dar ir pinigus, tai A.Kubilius nuo savo plikės paskutinius plaukus nusirautų, nežinodamas, kur panaudoti surinkto perpildyto biudžeto lėšas. Kokias penkias atomines jėgaines už juos pastatytų, kad visai ES prigamintos elektros užtektų. Juk kas atsispirtų pagundai savo akimis pamatyti sėdinti kalėjime pirmą pasaulyje nabašniką, kiek tas paveizėjimas bekainuotų? Sėdi sau ramiai už grotų, devyniomis spynomis užrakinti kad nepabėgtų, trys papuvę susitraukusiais sysalais nabašnikėliai, o pėsčių, važiuotų, plaukiančių, skrendančių, turistų srautai ir minios iš viso svieto ir visų pasaulio pasviečių pasigrožėti lietuviškos pedofilijos išdavomis bei pasekmėmis ir kovos su pedofiliniais klanais patirties perėmimui tik plūsta plūsta plūsta plūsta… Fainumėlis neapsakomas… Jooo, net pati Venckienė nesitikėjo, kad taip toli nueis. Manė – viens – du – ir kanditatė į marčias patvarkyta. Deja, ir ji, kaip ir tie žudynių strategai, žiauriai pro šikšnelę pramovė. Bet … užtat visi pasaulio pedofilai, vien tik vaiką pamatę, kilometrinį lanką pro šalį duos.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Šaunuolė ta mūsų babytė, kedofilai labai susierzina kai babytė kažką protingo parašo. Ir iš tiesų, kodėl Venckienė prašo tik Ūsą net ir po mirties per teismą “nuteisti”, kodėl nereikalauja Aido paieškos, kodėl nereikalauja Furmanavičių nuteisti? Visi tik pyksta ant babytės, bet babytė 100, ką čia 100 – 1000 kartų protingesnė už visą gvardiją kedofilų.

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • Tai čia tik apšilimas buvo.Va rytoj teisme tai aš visam gražume suspindėsiu,ty su kojine ant galvos.

    Thumb up 72 Thumb down 0

   • Dar reikėtų pridėti, kodėl visą garą eikvoja į švilpuką – nuteisti nabašniką ir pasodinti Laimą, o anei pirštelio nepajudina ir anei pusę lūpų neužsimena apie broliuko žudikus? Labai jau įtartinas ir daug papildomo pamąstymui peno sukeliantis tamstos teisėjos elgesys.

    Thumb up 72 Thumb down 0

   • Babytei asmenybes susidvejinimas, o gal net susitrejinimas 😀 Pati su savimi diskutuoja, pati save pagiria, savimi pasidziaugia 😀
    Kokios cia ligos pozymiai?

    Thumb up 72 Thumb down 0

  • teikdams, kad islys gyvates i sviesa snypsti, grasinti ir savu zudyti, neklydo jog ras zmones juodam automobilyje susijusi asmeni.

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • Tik nepradėk čia dabar Vaido Milinio prie kedofilinės istorijos privedinėti. Mažai kam yra žinoma, jog tie patys ale tipo aiškiaregiai dirba toms struktūroms, kurioms tokių ale aiškiaregių prireikia. Beje apie V.Milinio automobilio markę ir spalvą nieko nebuvo rašyta.

    Thumb up 72 Thumb down 0

    • nei shulija, nei as apie ji neuzsiminem. gal peduk, subine tau dega, issidavei tuparike.

     Thumb up 72 Thumb down 0

     • Kur aš jau girdėjau tokį pasakymą – “apsišvietei, tuparike…” Blyn čia gi Kupriukas, o gal Goriukas? Tuparike tu tuparike…

      Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Kas čia per pasakymas nėra ko juodinti renginio. niekas ir nejuodina, bet pastebima daug trūkūmų – kas nustatė kad mitinge leisti kalbėti reikia milijonieriui Matulevičiui , Paleckiui, arba šou atstovei Donaldai.
  Organizatoriai nekordinavo veiksmų – mitingą pradėjo net nespėjus kolonai ateiti į aikštę. Nebuvo minimos atvykusios delegacijos, leidžiama šnekėti Paulauskui kuris teikė įstatymo projektą dėl darbo santykių liberalizavimo ir po to eiliniam profsąjungiečiui atleisti nebereikėjo…

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Didžiausias trukumas, jog lietuviai labai lengvai leidžiasi mulkinami ir todėl lyderiais pasiskelbę juos gali mulkinti ir mulkinti. Tai rodo ir didelis skaičius įtikintu jog jie patys išsirenka savo valdančiuosius ir vis išsirenka blogai. Atrodo jog lietuviui yra lengviau priimti bet kokio oratoriaus kalbas nei pačiam pajudinti smegenis ir pabandyti atskirti kalbas nuo darbų.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Įvyko iš ketvirto karto pagaliau suorganizuotas kovo mitingas. Atsiliepimų daug ir įvairių. Siūlau pasiginčyti su anarchisto V.Balkaus vertinimais:
  —————————————————————————————————
  Bijančios savo pačių šešėlio vadinamosios oficiozininės profsąjungos vis tik surengė pasivaikščiojimą primenančią eiseną, pasibaigusią kažkuo panašiu į monologų skaitymo vakarėlį atitinkamo profilio ligoninėje.
  —————————————————————————————————
  Profsąjungų, partijų aktyvistai ir šiaip aktyvūs žmonės, puikiai suvokdami, kad dalyvauja labiau iš pareigos nei iš pašaukimo, puikiai bendravo rateliuose pernelyg nekreipdami dėmesio, kas vyksta ant alaus pilstymo palapinės pavidalo scenos.
  —————————————————————————————————
  Laiko pasiruošti maloningai valdžios leistam renginiui buvo užtektinai, todėl į akis krito vaizdinės medžiagos gausa. Kūrybiškiausi buvo švietimiečiai, kurie bent jau netempė su savimi pabodusių plakatų su visomis „gėdomis“ ir „šalin Vardenį Pavardenį“.
  —————————————————————————————————
  Kiti akivaizdžiai nutarė, kad renginys „įskaitinis“, todėl ir išraiškos formos turi būti santūriai nuobodžios. Vėliavų iš tiesų buvo nemažai. Kai kas vėliavų turėjo daugiau nei atvestų į akciją šalininkų.
  —————————————————————————————————
  Mistika pakvipo išskleidus pagrindinį eisenos plakatą „Alkanas žmogus – žvėris, alkanas vargšas – revoliucionierius“. Argi žmogus, t.y. homo sapiens, ir vargšas (matyt vadinamas homo pauper) yra skirtingos rūšys? Šis keistas šūkis galėtu reikšti ir prašymą: „Mieloji valdžia, kuo skubiau pamaitink vargšus, kad jie netaptų baisiais revoliucionieriais“. Pamaitintas vargšas, netapęs revoliucionieriumi, tenkina eitynių organizatorius.
  —————————————————————————————————
  Už nugaros žygiuojantys būgnininkai ir tyliai slenkanti likusi minia sustiprino įspūdį, kad vyksta kažkoks ritualinis veiksmas, per kurį svarbiausia nukeliauti iki galutinio taško išlaikant rimtą veido išraišką. Per laidotuves, o viskas ir priminė laidotuvių procesiją, tai būna kapo duobė.
  —————————————————————————————————
  Nežinia, ar būčiau žygiavęs toliau, jei minioje nebūčiau pamatęs kelis gyvus veidus. Mielai prie jų prisijungiau. Štai čia pirmą kartą išgirdau eilinių profsąjungiečių ir vidurinės grandies aktyvistų nuomonę, kad tikroji eisena privalėjo įvykti kaip ir buvo numatyta – vasario 19 d., kuomet, kaip mes visi puikai žinome, prisidengdama J.Marcinkevičiaus laidotuvėmis, valdžia atšaukė leidimą renginiui, o profsąjungų funkcionieriai, šiek tiek dėl vaizdo pasispyrioję, noriai su tuo sutiko.
  —————————————————————————————————
  Oratorių kalbos butų visiškai nuobodžios, jei ne keli netikėtų minčių pliūpsniai. Taip viena „statusinė“ profsąjungietė atrado, kad: „Mus slegia vakarietiškas kapitalizmas ir rytietiškas socializmas“. Prisipažinsiu, kad vargiai atrandu „senajai“ Europai būdingų „sušvelninto“ kapitalizmo apraiškų Lietuvoje, o ji dar ir „rytietišką socializmą“ mato.
  —————————————————————————————————
  Kitas oratorius po trumpos įžangos apie šlovingą lietuvių tautos praeitį padarė stulbinančią išvadą, kad visos bėdos dėl to, kad mes atitrūkome nuo dievo. Pasirodo susirinkusieji turi „sugrįžti prie dievo“. Aš jau beveik įtikėjau, kad tučtuojau privalome pulti ant kelių ir čia pat sudaužyti savo niekingas galvas į grindinį.
  —————————————————————————————————
  Rezoliucijos priėmimas, ko gero, buvo tas vienintelis momentas renginyje, kuomet po kelių Černiausko raginimų susirinkusieji parodė tam tikras emocijas. Tiesa, kalbant Sysui ir Paleckiui atsirado keli triukšmo židiniai (keletas švilptelėjimų ir pora plojimų).
  —————————————————————————————————
  Žodžiu, visi tie, kurie sakė, kad šis renginys yra garui išleisti, labai suklydo. Nebuvo jokio garo. Kaip niekad buvo tylūs ir ramūs buvo net pensininkai – kovingasis lietuviško protestinio judėjimo avangardas.
  —————————————————————————————————
  Aikštė pastebimai ištuštėjo dar nepasibaigus mitingui skirtam laikui. Gal išvargino ilgas trypčiojimas belaukiant eitynių pradžios prie Seimą aptvėrusio gardo, gal kalbos nuvylė, o gal vis dėlto atsirado supratimas – jei jau teko ateiti į beprasmį renginį vien tam, kad nuramintum sąžinę, tai bent jau nereikia kentėti iki renginio pabaigos.
  —————————————————————————————————
  Iš V.Balkaus straipsnio

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. sakykite ką norit o vis tik geriausiai ir pakalbėjo Algimantas Matulevičius pradedu tikėti kad iš jo Tautos ateities forumo gali gautis kažkas gero

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Jei jau Matulevičius nušalintas nuo politinės įtakos, tai turi patikėti jog ilgam. O kad nieko nesigauna pono Matulevičiaus sukurtai politinei, jau ne vieneri metai, turėtu įtikinti jog ir toliau mažai kas patikės šio pono žodžiais.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Tokios profsąjungos ir jų organizuojami mitingai geriausiu atveju kelia juoką, o jei tikriau tai pasipiktinimą. Patys pasirašė susitarimą ir dabar sukelia juoką Kubiliui su savo mitingais ir vaikiškais reikalavimais.
  Reikia organizuoti streikus, blokuoti benzino kolonėles, prekybos centrus dėl kiekvieno kainų pakėlimo, piketuoti prie visokiausių pirkėjų teisių gynimo ir t.t. organizacijų arba jas išvaikyti velniop, naikinti visokius visuomenės sveikatos centrus, sutvarkyti absoliučią betvarę sveikatos sistemoje, išvaikyti ligonių kasų ir vaistų kontrolės sukčius ir t.t. ir t.t.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Tai juoktis iš kvailių lyg tai ir negražu, ypatingai iš tokių kurie ragina piketuoti ar boikotuoti prie įstaigų kurios sukurptos, remiamos ar išlaikomos savos vyriausybės ir seimo. Atrodo lyg tai be seimo ar vyriausybės tylaus ar įstatymais paremtų pritarimų kyla kainos ir kalti tik prekybininkai jei jų antkainių nereguliuoja valstybę valdantieji.
   Tad juoktis iš paties komentaro, lyg tai irgi negražu, nes tik didelis kvailys ir lietuvis gali tokius peizalus sukurti, kuriuose visa kaltė permetama nuo nesugebančiu valdyti valstybę ant sugebančiu tokioje valstybėje egzistuoti ir turtėti.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Taigi vyksta zmoniu mazinimo programa,pagal NWO(naujo pasaulio tvarka)plana.Ko inksciat dabar,kai Lietuva pardavet uz alaus buteli ir skalbimo milteliu poka?Profsajunga tai kazkieno biznelis kur jus sumetat savo grasius.Bet tas neilgam.Taip menkinamos profsajungos isnyks.Tai yra daroma todel,kad kaip tokiu profsajungu neliktu.Vergo dalia jau uzgule musu pecius ir lozungai jau nebepades mums.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Autorius puikiai parase apie „patogias“, vyriausybes finansuojamu profsajunginius centru veidmainiska veikla Lietuvos dirbanciuju, pensininku atzvilgiu, nes „patogiu“ profesiniu sajungu vadovu kalbos sio atveju primina ligoni kuris pats save musa ir rekia gelbekit. Kazkaip isdavikai neatsimena ka pasirase nacionaliniame susitarime, o dabar kaltina kitus. Po nacionalinio susitarimo, kuris sumazino dirbanciuju atlyginimus, pensijas, bei suteike lengvatas monopolininkams yra Lietuvos profesiniu sajungos konfederacijos, Lietuvos profesines sajungos „Solidarumas“ ir Lietuvos darbo federacijos parašą.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Ponui A. Černiausui seniai nesuprantamos dirbančiųjų bėdos, jis gyvena jau kitame laiko matmenyje. Tai ne žmogus o sukčius mintantis iš Profsąjungų vardo. Na visų bėdų nevardinsiu, bet man gaila tų apgautųjų profsąjungiočių, kurie tokiems „darbuotojų atstovams“ moka varganus pinigėlius, nario mokesčio pavidalu, tik tam, kad ponai nieko jiems nepadėtų, nieko nedarytų. Aš tą gaują iš LPSK jau kitaip nevadinu – sukčiai ir melagiai. Va taip.
  O dėl mitingo. Na ir kas. Reikalavimus įteikė. O kokia jų eiga? Kaip ir visada į šiukšlių dėžę! Juk ta šventoji trijulė net neįsivaizduoja, kad reikalavimai yra pirma instancija kolektyvinio ginčo. Po to turi sekti taikinimo komisija, po jos kiti žingsniai. Ko gero kito nieko nebelieka, kaip nepatenkinus reikalavimų ir , taikinimo komisijoje nepasiekus susitarimo, sekantis žingsnis streikas. Bet jiems iki streiko, kaip man iki mėnulio. Tad, ko verti reikalavimai, jei jiems neduodama tolimesnė eiga?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Lietuvoje nera nei tikru partiju (pagal klasikini partijos supratima), nei tikru profsajungu (pagal klasikini profsajungu supratima). Yra tik Lietuva uzgrobes politinis-oligarchinis-kriminalinis klanas

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Ko jūs tikitės iš buvusio milicninko?-jeigu jis buvo išvytas net iš milicijos.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Šlykštu buvo žiūrėti, kaip prof.primininkas pravedinėjo mitingą, kaip jis, rėkė visa gerkle ant žmonių: “Ar girdite, kodėl visi tylite?” Šitoks bjaurus stačiokiškumas buvo matomas iš įmitusio profsąjungos lyderio. Ar jie bent prisiims atsakomybę už Lietuvos žmonių išvarymą iš gimtinės dėl nedarbo, ar bent vienoje šalyje yra tiek žmonių privedusių prie savižudybės? Ar prisiims bent mažą atsakomybę šie Vyriasybės ir profsąjungų lyderiai, patys gaudami šimtatūkstantines algas, o kitiems palikę tik kartuves. Man didelė gėda, kad rinkau tokią partiją, kuri taip išsityčiojo iš žmonių bejėgiškumo ir privedė prie skurdo, o daugiausia, tai turėtų jausti dviveidžiai profsąjungos vadovai ir jų pasekėjai. Gėda jiems, kad kovojome už laisvą Lietuvą, o turime ubagynę su didžiuliais mokesčiais ir nepritekliais ant duonos riekės. Kodėl kaimynė Lenkija parodė, kaip reikia gerbti ir mylėti savo žmones, Estija, kuri atsuko nugarą Lietuvos Vyriausybei ir nukeliavo su iškovota laisve tvirtu šalies žingsniu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Nei mesytes,nei desrytes tik raudonos veliavytes…Profsajunga kazkodel mitinguoja su socdemu partijos veliavytemis,man tai daug ka pasako…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. ‘baba’, užmatyta rujos metu: www. youtube .com/watch?v=SS_WZQJe9C4

  Arba tiesiog search: baba is kk

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Reikia nutraukti imokas i privacius pensijinius fondus ir suteikti galimybe zhmonems atsiimti pinigus is tu fondu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Netikėkite vilkui ėriuko kailyje. (Biblija). Vilkas buvo JDJ griovėjų tarpe, kas paneigs, kad įsitrynęs į profsąjungas, prisidės ir prie jų griovimo.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras