Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Rugsėjis 17 Penktadienis
 

Minske susitarta dėl ugnies nutraukimo Donbase

2014-09-05 16:59 | Užsienis | Komentarų (158)

Konflikto sureguliavimo Rytų Ukrainoje derybose Minske - istorinis lūžis: susitarta dėl taikos Donbase

Minske pasirašytas protokolas dėl ugnies nutraukimo Donbase rugsėjo 5 d. nuo 19 val. Maskvos laiku. Kaip praneša užsienio žiniasklaida, iš viso protokole įtraukta 14 punktų. Juose numatytos ir ugnies nutraukimo kontroliavimo procedūros bei apsikeitimas belaisviais.

Minske vykusiose konflikto sureguliavimo derybose Kijevui atstovavo buvęs Ukrainos prezidentas Leonidas Kučma, Maskvai – RF ambasadorius Ukrainoje Michail Zurabov, ESBO – specialus atstovas Chaidi Taljavini, Doneckui – „DLR“ premjeras Aleksandras Zacharčenka ir vicepremjeras Andrejus Purginas, Luganskui – „LLR“ vadovas Igoris Plotnickis.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. “JEI V.PUTINO STAIGA NELIKTŲ” Nemanau, kad taip pas delfistus samprotaujančiam analitikui Mariui Laurinavičiui vertėjo užkibti ant apklausos meškerės. Situacija yra tokia, kad dauguma Lietuvos gyventojų yra absoliučiai nusivylę Rusijos imperijos politika ir nebetiki jokiomis pozityviomis permainomis. Net ir pasikeitus “carui”. Tai klaidingas dialektikos supratimas. Kiekvienos šalies politika daugiau ar mažiau keičiasi net ir pasikeitus kuriom nors arti arti valdžios esančiui. Jei autorius mano, kad už V.Putino yra dar kur kas agresyvesnės jėgos, trokštančios sudraskyti kaimynus ir sukelti pasaulinį karą, tai nematau tokiam teiginiui įrodymų. Vado klika yra tokia įžūli ir agresyvi, kad net net komunisto Ziuganovo sapaliojimai atrodo šiek tiek minkštesni. Žinoma, yra toks Žirinovskis, turintis liaudyje kartais net 20 procentų siekiantį palaikymą. Toks politinis klounas ir isterikas yra pavojingas, tačiau sutramdomas. Rodyti pirštu į kokį nustumtą Duginą ar “caro” aplinkos patarėjus galima, tačiau verta suprasti, kad jie laikysis įsikibę į savo vadą ir skęs kartu su juo. Kad jie dabar pataikauja “carui” susiriesdami ir išsitiesdami dar nieko nepasako. V.Putinas suranda būdų, kaip išlaikyti aplinkinių klanų vidinio susipriešinimo intrigą. Tai jam padeda juos visus valdyti. Jei kai kas šoks per virsmą gelbėtis, tai tokiam ne valdžia berūpės, o kaip išgelbėti prisigrobtus milijardus, kurie guli įšaldyti užsienio bankuose.

  Rusijos, kaip tautos mentalitetas yra daugiau mažiau žinomas. Jis dar nuo bolševizmo laikų užprogramuotas siekti teisybės, užuojautos ar paniekos pagal valdžios siūlomą supratimą. Pasikeitus dezinformacijai į informaciją, kas antras daugianacionalinės šalies pilietis gal nusisuktų nuo tokių skęstančiųjų visiems laikams. Prasmekit, atseit… Gal dar ir nusipjautų, kad tiek laiko buvo kvailinamas. Kaip pralaužti “dezo” ledyną? – nežinau. Gal būtent po pavadinime panaudoto “staigiai neliktų” jis pradėtų aižyti, trūkinėti ir tirpti. Kas galėjo prieš 100 metų pagalvoti, kad bolševikai staiga sugriaus Rusiją ar prieš 30 metų pagalvoti, kad Sojūzas taip staigiai subyrės. Tad pavyzdys staigių permainų imperijoje yra. Kad Grozne ar Maskvoje valdžią perėmė tokios galimai korumpuotos bei agresyvios jėgos – sava istorija. Beje, Čečėniją rusai pralaimėjo galutinai. Ten jiems nebėra kas veikti. Belieka tik “jaunėlio” Kadyrovo nusikaltėlišką klaną finansiškai remti. Tai, kad autorius dar ir gąsdina V.Putino praradimu – atrodo keistai. Šio vieta ant Hagos teismo suolo, tad jokios tokios užuojautos ar palaikymai yra visiškai niekinės vertės. Kiekvienas nusikaltėlis privalo atsakyti pagal atliktas nusikaltėliškas veikas. Ir ne kitaip. Vokietijos fašizmo hidrai galva buvo nukirsta. Stalinas pasivadino nugalėtoju, nors apie jo sandėrius su fašistais prieš karą – žinoma pakankamai. Naujasis Rusijos imperijos agresyvus šovinizmas daugelyje taškų sutampa su bolšekiniu “raudonu dažymu” ar Hitlerio “Mein Kampf” sapaliojimais. Ar Pasaulis dar nepakankamai pasimokė?

  Thumb up 0 Thumb down 4

  • Vienintelė Pikaso svajonė: ateina Putinas su balta vėliava rankose pas D.Grybauskaitę ir prašo prijungti Rusiją prie Lietuvos. Pats nuolankiai padeda galvą ant kaladės, o kaukėtas Pikasas užsimoja kirviu…
   Ko gero, Pikasas ir bus tas, prie Grybauskaitės per „Dvyračio žynios“ rodomas galvų kapotojas.

   Thumb up 1 Thumb down 1

 2. Lietuviškoji propaganda melu, faktų iškraipymais iki visiškai priešingų, falsifikacijomis, nutylėjimais jau peržengė elementaraus padorumo ribas. Ypač, informuodami apie Ukrainos įvykius.
  Pvz., visi, rėkę, kad “Boingą” numušė separatistai, – užsičiaupė, nes aiškėja, kad tai padarė Ukraina. Tik Lietuva vis dar skalambija: kalti “teroristai”.
  ESBO stebėtojai daug kartų paneigė Kijevo pranešimus apie įsiveržusias Rusijos tankų ir šarvuočių kolonas, bet Lietuvos š_dmaliai vis rėkia ir rėkia: “Rusai puola!!!”

  Kas norit pamatyti tai, ko neparodo mūsų “laisvosios” televizijos, žiūrėkit:
  mlik.ru/news-video .
  kaban.tv/tv-table .
  anna-news .

  Thumb up 3 Thumb down 1

 3. Su teroristais, bei jų rėmėjais neįmanoma tartis, susitarti ir tikėtis, kad susitarimas bus vykdomas. Tai ta publika, kuriai nusipjauti į tarptautinių santykių normas, moralę ir atsakomybę. Demokratinių šalių politikai gali sėkmingai suvaidinti, kad jie bent iš dalies tiki kažkokiomis mistinėmis paliaubomis, tačiau tai veda tik į dar didesnę aklavietę. Tikėtis, kad Rusijos režimo lyderiai po kelių mėnesių viešo melo bei apgaulių gali staiga pasikeisti yra labai naivu. Ką ten mėnesių… Imperinė politika tiek sovietmečiu, tiek ir dabartinio režimo metu nuosekliai rodo savo agresiją prie kitas šalis ir paramą Pasaulyje klestinčiam terorizmui. Virtinė žinomų pavyzdžių gali tą faktą tik patvirtinti.

  Kiekviena kartą naujam agresijos pliūpsniui imperinis režimas ruošiasi iš anksto, veikia pagal numatytą, retsykiais kiek pakoreguojamą planą. Jo atgarsius galima pastebėti ir Lietuvoje. Ne šiaip sau visokių “bielinių”, “janutienių” ar “vaišvilų” buvo suorganizuotas platus puolimas prieš ryžtingai besielgiančią prezidentę. Dabar į priekį šioje srityje metamos naujos jėgos. Tai, kad “periferinė” spauda seniai tarnauja nebūnantiems buvusiais – vieša paslaptis. Tikslingiau pažvelgti, kaip šiomis dienomis reaguoja mažiau susikompromitavę politilogai ir žiniasklaidos lyderiai. Čia galima pastebėti šiokius tokius pozicijų skirtumus. Jei kai kurie leidiniai (pvz. delfistų. lietžinių, balsiečių ir valatkos) parodo platesnį nuomonių spektrą ir bent jau vizualiai stengiasi padoriau atspindėti esamą situaciją, tai kitur padėtis kur kas sudėtingesnė.

  Jei koks “lietryčio” savaitės anonimas puola aiškinti, kad taikos sutartis yra ryški Rusijos pergalė, o ukrainiečiai labai jos siekė, tai toks dvilypumas atrodo keistai. Viskas gali būti kur kas paprasčiau. Tikėtina, kad Rusijos ir vietinių teroristų pajėgos nori turėti šiek tiek laiko, kad užgrobtas teritorijas galėtų “suvirškinti”. Žinoma, neatsisakant plano toliau vykdomu puolimu sujungti Rusiją su okupuotu Krymu. Okupuotam Donecko ar Lugansko gyventojui atsisakyti siūlomo Rusijos paso gali būti netgi nesaugu. Tai sena, dar Gruzijos teritorijose P.Osetijoje ir Abchazijoje naudota taktika. Jei žvelgti plačiau, tai demokratinės šalys turi įsisąmoninti, kad bolševizmas, komunizmas bei neošovinizmas visais laikais ir visur pripažįsta tik jėgą. Kokia forma ta jėga gali būti? – klausimas, kiekvienu atveju reikalaujantis atsakymo pagal konkrečią situaciją. Griežtesnės sankcijos Rusijos režimui, kurios tikriausiai gali būti paskelbtos jau šį pirmadienį, nemalonios “caro” klikai, bet jos gali būti suprantamos jos oponentams, kurių kontūrai imperijos valdžios piramidėje vis ryškėja. Okupacinių sėkmių euforija, kurią istorija mena ankstesnių pasaulinių karų laikotarpių gali išgaruoti kaip blogas sapnas, kurio daug kas kiloję rankas ir šaukę agresyvius šūkius gali nebenorėti net prisiminti. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas dabar aukštybėse. Aukščiau tik Kremliaus žvaigždžių šviesa. Kai krentama iš tokio aukščio išlikti būna labai sudėtinga. O juk tas kritimas bus, jei žmonija susitelks tam, kad išvengti lemtingo trečiojo pasaulinio…

  Thumb up 0 Thumb down 8

  • Na Pikasui, kaip ir jo šefui, valgyti neduok, tik leisk paloti ant Putino. Atimk iš jų priešus, kaip mat kojas pakratys, nes be priešų jau gyventi nebesugeba.
   O prie ko čia, Pikasai, tas Vladimiras Putinas, kai Kijevo Ukraina veda derybas dėl pilietinio karo nutraukimo su Donbaso bei Lugansko laisvomis demokratinėmis respublikomis? Manau, kad Tamstos tik prielaidomis grindžiama propaganda jau žmonių nebeveikia, nes visi jau nuo Pakso vertimo laikų, Tamstą perkando.
   Atsiprašau, bet Tamsta nuo Venckienės jau mažai besiskiri, žymiai perlenkdamas propagandinę etiką. Kurį galą Tamstai ar Tamstos Šefui tas Putinas taip primynė, kad neatsimerkdamas spiegi tą patį – ūūūūūūūū… Putinas puola… ūūūūūūūūū… gelbėkit!!! – be sustojimo?

   Thumb up 3 Thumb down 2

 4. valstibes tskant premjerai atstovavo KĄ ?

  Nu arkliui aišku. bet ru narodui -patinka.

  Thumb up 0 Thumb down 1

 5. reike pakeisti azerbidziano kondensator in tyualet papier china. Tada ne ( galės }

  pirkti Australijos urano bombikei . Tai jau senai šunims nereikejo pardawinieti.

  Tik dabar dašuto ?

  Thumb up 0 Thumb down 2

 6. man nupist smegenius

  2014-09-06 – 18:30

  Bet kad pas mus mieste vid. greitis 250 . Tai ką daryt ?

  Thumb up 0 Thumb down 2

 7. Minske susitarta dėl ugnies nutraukimo Donbase
  2014-09-05 16:59 | Naujienos | Komentarų (141)

  Share on facebook Share on twitter Share on email Share on print More Sharing Services

  Konflikto sureguliavimo Rytų Ukrainoje derybose Minske – istorinis lūžis: susitarta dėl taikos Donbase

  Minske pasirašytas protokolas dėl ugnies nutraukimo Donbase rugsėjo 5 d. nuo 19 val. Maskvos laiku. Kaip praneša užsienio žiniasklaida, iš viso protokole įtraukta 14 punktų. Juose numatytos ir ugnies nutraukimo kontroliavimo procedūros bei apsikeitimas belaisviais.

  Minske vykusiose konflikto sureguliavimo derybose Kijevui atstovavo buvęs Ukrainos prezidentas Leonidas Kučma, Maskvai – RF ambasadorius Ukrainoje Michail Zurabov, ESBO – specialus atstovas Chaidi Taljavini, Doneckui – „DLR“ premjeras Aleksandras Zacharčenka ir vicepremjeras Andrejus Purginas, Luganskui – „LLR“ vadovas Igoris Plotnickis.

  KK inf.

  Komentarai

  Vardas pavardė

  El. pašto adresas

  trinat , ar daugiau ?
  DAR JAIGU

  20 14-09-06 – 18:24

  K AŽKOKS nyger prisilies prie dalės – duosu į snuki.

  – konser watorio me ksta beretė –

  ri mas.

  Thumb up 0 Thumb down 2

  • Jiaigu tryni-tai trink viską.

   ale kas ta Garbė ? Už šūdus juk moka min plius rublis .

   Thumb up 0 Thumb down 1

 8. Tik nesveikas zmogus gali palaikyti putina,stalina,hitleri,huseina ar dar koki ujobka,taigi pasitikrinkit sveikata,kas tryksta meile jiems.

  Thumb up 4 Thumb down 4

  • mat kaip gražiai bataljone išmokė suplakti šūdiną kokteilį. sveikinu.
   visus neįtinkančius landsbauskaitės režimui sumesti į vieną krūvą.

   Thumb up 2 Thumb down 0

  • Nuotrauka nr 8. Nei pridesi, nei atimsi. Garbe savanoriui! buves savanoris Algirdas Onaitis. visa kita -pidarasu kremas.

   Thumb up 2 Thumb down 5

   • prikalbinau Betuką, dabar kalbinu Dianuką. Kad, jeigu reiks, paimtų raktus nuo buto.

    Thumb up 0 Thumb down 2

  • kas ka nori ta ir slovina,ar kas turi nurodineti ka slovinti?ar tik ne tu su idijotu algirdu cia tokie mokinti

   Thumb up 4 Thumb down 4

  • stebiuosi kaip tu nepavargsti,rupinkis savim nes dievas mato kad nukvakai visiskai

   Thumb up 3 Thumb down 4

   • baigsis tik po to , kai sukūrensim paskutinį vatniką. Tskant jo striukę.Bet vyras vyro – nebučiuos kaip koks briežnewas. Ale kur jis gimė ? su tokiais antakiais galėjo nors zūbus prisirišti kad neįkristų besibučiuojant į svetimą burą.

    Pyst ir dale kibina ir tas juodas ir anas lažosis…..

    Betuk ! ko žiopsai ??!

    Thumb up 1 Thumb down 1

  • prižiūrėjo į Kašubos griūvantį Gediminą – o man patinka, ir nuskaptawo Mindaugą….. nieko kownas nesuprato,kas wilnoj darosis ? gal wamzdis ant Neries, ar statūjos ant žalio tilto. ?

   Dūšioj esu kownoWilnensis. Daugiau Wilnensis .

   Thumb up 0 Thumb down 1

 9. ir bet koks ru negaus net pavalgyti pas mane. O katunskytė žwiegz po ruski.

  Sarmata ( gėda ).

  Thumb up 3 Thumb down 3

  • o tu zviegsi angliskai,ir koks skirtumas?juk laisve ka nori ta ir spiegia ar jums beretes jau sikna issuto nuo sedejimo krie kompu ir lojimo,au,au au,kiek galima,karavans eina toliau ir apsieis tikrai epsieis be idijotizmo,t,y,be fasistu

   Thumb up 3 Thumb down 3

 10. rusai džiaugiasi čiurkinu ar lavrovu- tegul džiaugiasi.

  U r aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

  Thumb up 3 Thumb down 3

 11. kuo labiau
  prasigerusi zurnaliste gina stankousius, tuo labisu vercia tiketi, kad Kedys teisus bu

  Thumb up 7 Thumb down 1

   • galvojau kad pedofilu klanas taciau negalvojiau kad toks didelis ir galingas,praktiskai nuzude visus ir toliau susidorojia su likusiais,ir nera nei teisingumo nei pries pastatyti kpzkokios jegos kuri geletu pasipriesinti siam pedofilu klanui BAISU

    Thumb up 8 Thumb down 0

 12. insivaisdinu. kad man Ąžuolyno gžybų paragaut niera šanso. Iškentėsiu..Juk galima gyventi ir su MIASo kakaKUTAS.

  Atomo siekis ant Lietuvos. Jo man pasakas pasakojo.

  Bet toks yra A.Tamašauskas dzūkas chem fake.

  Albinas mano Mamytės pusbrolis neturi AUTO.

  Nes pasirodo – kad galima netgi visą gyvenimą pragyvent čia pat . Nes ČIA gyventi PRIVALOMA.

  Thumb up 0 Thumb down 3

   • Jeg tror det er snakk om ett glass, ikke hele flaska og litt til Rf8dvin ilenhonder visstnok mye sunt som ikke kommer med i hvitvin. Jeg tror det kommer fra skall, stilker og steiner som fe5r gje6re med i rf8dvina (gir rf8dfargen!), men ikke i hvitvin.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Вбивцею українців є Путін, тому в Україні прагнуть до НАТО

  Thumb up 2 Thumb down 1

 14. kai tik lianzberginiai komentatoriai sulenda, taip ir uzkemsa eteri savo debilizmais , normaliai net paskaityt negali protingu minciu. Varykit jus geriau i koki Delfi ar sudryti ir ten reikskites obliai.

  Thumb up 6 Thumb down 5

  • teisingai,ka tos beretes cia veikia,juk turi jie tu portalu,bet vat negali nepadulkine kitiems proto,tokia jau ju praktika,patys zviegia patys musa,na prasyko ta kara hoholai,prasyko ir ka dar galit pakniaukti,pralaimeti irgi reik moketi

   Thumb up 4 Thumb down 3

 15. tai man pasirodė, kad žemių per mažai ?

  NE ne . mum reikia, kad jūs dirbtumėt. Žemės duosim. Derlių pasiims FSB.

  estuką, kad miaso fašist valgyti ? Galėjo mane pasiimt kas miegzta kauliukus.

  Atsiduosiu po 17.99 lito. IKI. Pirkau. Nemoku taupyt.

  Pienionzy prašau perwesti į kowno kapines.

  Thumb up 3 Thumb down 1

  • ten tų gžybų reikia išdarinėt ?

   Man tai pacinka voveruškos nuo Dzūko ir dar Ąžuolyne vekuoti baravykai it kiti toki ant acto ir kaip snargliai.

   Ale uždarė priwažiavimą prie Metelio ir prie Dusios.

   Prunskiinė irgi apsitvėrė.

   Man Julytė sako : Atskriskit. Parodysiu Boston , neWyork.

   Ko tu myži – sakau. Pabuwai Pažaisly wos wienuolė tavo Tomo nesupakavo

   Durnei.

   Pažiūriek kaip Obama Werbuoja, o ji Laužosi.

   Wis geriau negu balčytis lentom nešioti. Betukai .

   Thumb up 0 Thumb down 2

 16. tai man pasirodė, kad žemių per mažai ?

  NE ne . mum reikia, kad jūs dirbtumėt. Žemės duosim. Derlių pasiims FSB.

  Thumb up 3 Thumb down 1

 17. kad NENUGALĖSI
  …. dar B etu kui ilgai aiškinau apie Wa lęsą. Netiki. Musėt matė, kai Jis nuvirto su domino. Ir D DR juokėsi …. Tai ko čia juoktis ?

  Jis apdovanotas NO BEL p rice.

  O kuo apdovanoti tie – kurie juokiesi ?

  Thumb up 1 Thumb down 1

 18. lenkai apsiskelbs nowarusija sudėty ? Bet ne Žetšpospolita sudėty ?

  Ką darysim ?

  Thumb up 0 Thumb down 2

  • mes tuodu Brolius jau išmokėm, kad ir be lentelės gyvent Įmanoma.

   ir nėra taip baisū be lentelės gyvent. Norėt tik reikia.

   Dėl manęs jie gali pasakoti ir lenkiškai. Kaip nori.

   Tai man gėda , kad suprantu tik polska. deutsch, ruskij ir mokinuosi ukrainskij.

   Jiem – broliam – ar reikia LENTELIŲ ?

   Nemačiau jokių krepšinio rungtynių. Šiaip parašiau ant SMAGENU.

   Thumb up 0 Thumb down 1

  • pradesim kara su Rusija Tu busi armijos sviesulys.kap musu grybe,nes vieno proto ( ty nebuvimas proto)

   Thumb up 6 Thumb down 2

   • Kjempeflotte Rita :) Se5 kjekt at du er med pe5 slanker’n du ogse5! Tusen takk for preemin jeg fikk fra deg i ge5r. Planene er allerede klare, men det fe5r bli en hemmelighet enne5 😉 Ha ei fortsatt god helg Rita :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • JAU nesilaiko.
   D.Tymčukas: teroristai pažeidžia paliaubas ir apšaudo Ukrainos karius. /15min./

   Thumb up 4 Thumb down 4

   • o ko tik 15 min skaitai?dar delfi paskaityk:) ten dar ne tas bus parasyta:)))))))

    Thumb up 5 Thumb down 6

 19. Visiems koloradams! Svarbu!
  Reikalas toks.Estas turėjo atominę bombą ,kurią gavo iš Obamos. Jis turėjo ją susprogdinti sankt peterburge ir sukelti visuotinę paniką. Mūsų pareigūnai tai sustabdė. Šlovė jiems! Prezidentas dabar kala medalį, sakė, įteiks pirmai progai pasitaikius, kai tik jie išsipagirios.

  Thumb up 6 Thumb down 8 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
3 patarimai, norintiems puikiai pasiruošti anglų kalbos valstybiniam brandos egzaminui
Kaip pasirinkti plautuvę virtuvei?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Pasiruošimas jūsų tobulai kelionei: ką verta žinoti? 
Manote, kad pats laikas atitrūkti nuo kasdienybės ir bent trumpam leistis į nuotykius?...

Dovanos sužadėtuvių proga: kaip pasveikinti įsimylėjėlius? 
Neseniai susižadėję draugai pakvietė paminėti ypatingą įvykį? Nėra dvejonės, dalintis džiaugsmu – smagu,...

Tabu temos poroje – kaip jų atsikratyti? 
Jaučiate, kad mylimas žmogus su jumis nėra šimtu procentų atviras? Normalu, visiems pasitaiko...

Praktiškos dovanos žmonėms, besidomintiems konditerija 
Draugų rate turite žmogų, kuris kiekvieno susitikimo metu atsineša kažką saldaus? Jo šokoladiniai...

Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...