Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Rugsėjis 17 Penktadienis
 

Minske susitarta dėl ugnies nutraukimo Donbase

2014-09-05 16:59 | Užsienis | Komentarų (158)

Konflikto sureguliavimo Rytų Ukrainoje derybose Minske - istorinis lūžis: susitarta dėl taikos Donbase

Minske pasirašytas protokolas dėl ugnies nutraukimo Donbase rugsėjo 5 d. nuo 19 val. Maskvos laiku. Kaip praneša užsienio žiniasklaida, iš viso protokole įtraukta 14 punktų. Juose numatytos ir ugnies nutraukimo kontroliavimo procedūros bei apsikeitimas belaisviais.

Minske vykusiose konflikto sureguliavimo derybose Kijevui atstovavo buvęs Ukrainos prezidentas Leonidas Kučma, Maskvai – RF ambasadorius Ukrainoje Michail Zurabov, ESBO – specialus atstovas Chaidi Taljavini, Doneckui – „DLR“ premjeras Aleksandras Zacharčenka ir vicepremjeras Andrejus Purginas, Luganskui – „LLR“ vadovas Igoris Plotnickis.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. patiko apal člieno su marškiniais apranga ir PROTINGAS pasisakymas minsko televizoriui . Šaunuolis novorusijos respublikos VADOVAS !

  Tai kiek ten tų respublikų ?

  O jam davė papūst į alkotesterį ?

  OBSE ar kaip ten jie vadinasis – DUGNO DUGNAS ru sartyre. Toi – Toi .

  Thumb up 3 Thumb down 2

 2. Kas nežino to, jog Urainoje karas kilo tik dėl to, kad ten “atostogavo” raSSiejos saldafonai. Jei šių “atostogautojų” ten nebutu, tai nebutu ir karinių veiksmų bei civilių žudinių. Visą kaltę dėl to krenta ant kremliaus plastmasinio sąžinės (jei jis tokią turi aplamai). P.S. Kiek raSSiejai kainuos Lugandonijos išlaikymas?

  Thumb up 3 Thumb down 6

 3. Jokiu paliaubų nebus. Ne tam padare valstybes perversma, ne tam sukele pilietini kara. Ukrainos oligarhai (Dievo isrinktos tautos atstovai), palaikomi finansiniu grupuociu (savo tautos atstovu) is anapus Atlanto, kovos iki paskutinio ukrainiecio (tiek is rytu, tiek is vakaru Ukrainos). O karui pasibaigus gales pigiai susipirkti tai kas liks is Ukrainos

  Thumb up 9 Thumb down 2

 4. ne maidano ir geru zmoniu zuvimo, o putkino ir jo oligarchu likvidavimo sausu budu…!!!

  Thumb up 4 Thumb down 3

  • ar tu nors kiek suvoki kas tas maidanas ir su kuom jis valgomas,deja ne vien tik nuo jankiu bulkuciu kuriomis neva sere maidano kvailius

   Thumb up 4 Thumb down 4

 5. ar čia kokia falšyvkė ?

  Nes oficialiai vadinasi:

  – donecko LIAUDIES respublika,

  – lugansko LIAUDIES respublika .

  Tai kur dingo NARODAS ? Grįžo namo medinėse dėžėse 200 ?

  Thumb up 3 Thumb down 3

  • tavo durnio ziniai isbegiojo narodas,o kita dali banderos iszude,kasdar tau kvailiui neaisku

   Thumb up 1 Thumb down 1

 6. Kai iš Ukrainos grįžo be kojos,tada pastebėjo,O kai grįžta be galvos,tada užkasa kaip šunį,už valdiškus pasigeria kaip kiaulės, ir vėl garbina Putiną.Kas per vampyrų tauta?

  Thumb up 2 Thumb down 3

  • Tu taip nesakyk. Kiekviena tauta elgiasi skirtingai.
   Daleiskim:

   estai – kukli tvorelė ir laukų gėlytės spalvotos. Balta. ( spalva ),
   lietuviai – kuo didesnis, arba brangesnis paminklas už kaimyno. Bet vistiek tvarko kapelius ,
   rusai – balanomis apžėlusi vieta su įbesta surūdijusia metaline žvaigžde Kas keli metai chebra su telniažkėm ir vodke nueina pamianūt. Įpila ir anam. Sako – nie nado ševelyt pracha. Išgeria už tą pamirusį, pavalgo sėmečkių, numeta kancarą, ir eina toliau gadinti pasauliui gyvenimą.

   dėl ru kapų. Tai gim. Lietuvoj ruskės – mano Rimutės tetos – jos Mamytės brolio žmonos paaiškinimas su mano paryškinimu.

   Thumb up 3 Thumb down 4

 7. bijosiu važiuot in Wilno, kad mane soliecznykų apačlienai nepagautų ir neišvežtų pas vatnikus. Nowapolrasiejos siena juk čia pat. Ir biški moku ru-pol jazykas ?

  Thumb up 1 Thumb down 2

  • Jokiu budu nerizikuokit.
   Televizorius rode, kaip jusu jaunelis brolis bande pasprukti is wilno atgal i kowno ant motocikles net 230 km/h greiciu.
   -pasivijo skrebai. uzmuravojo demonai. baisu…

   Thumb up 5 Thumb down 1

 8. Paliaubos. Rusu kariskiai gerai pailseja grizta pas protevius.
  Російські вояки повертаються у трунах зі «смертельної відпустки» .
  liet. -koks Chuilo, tokios ir atostogos.

  Thumb up 3 Thumb down 4

   • labas rytas ponas Rimai.
    Pavydziu ukrainieciams. Priekyje koloradas, uz nugaros Tevyne. Kiekvienas gali pasirinkt. Lietuviui prasciau. Uzpakaly pediku paradas -priesakky pedofilu teismas.

    Thumb up 4 Thumb down 1

  • Jei nebutu marazminio Maidano, revoliucijos su visais banderu siautejimais, nebutu ir paskesniu ivykiu, tiesa nugali. Ir nepradek cia aiskint isvestiniu dalyku, o jei visiskai nesimiega tai varyk i Ukraina ir padek ten susitvarkyt jiems gyvenima, ko ci sedi nuo ryto iki vakaro ir varai savo triedalus. Pradedant Maidanu viskas buvo pastatyta ant melo, del to niekas ju ir nepalaiko.

   Thumb up 11 Thumb down 3

 9. “Andriaus Ūso šeima šmeižikus užpils ieškiniais”.
  Džiovink suchorius. Ateis ir tavo eilė

  Thumb up 2 Thumb down 1

 10. Jei stebėsime Putino virsmo karingu lyderiu dinamiką, ji kilo nuo Čečėnijos karų iki Gruzijos užpuolimo, iki pirmųjų svetimos šalies bombardavimų ir maksimumą pasiekė Krymo okupacija, kuria praktiškai niekas netikėjo. Visiems atrodė, kad čia jau europinė dalis ir nieko panašaus būti negali. Dabar Rusija įsitraukė ir palaiko karo veiksmus Ukrainos Rytuose.

  Thumb up 3 Thumb down 9

 11. ir nutrina.

  kodėl kitų NENUTRINA ? Wiskas yra BLATAS ? O kiek kainoja rimui. ?

  Kat nenutrytu ?

  Thumb up 0 Thumb down 1

 12. Susiklostė taip, kad labiausiai dėl Ukrainos nepriklausomybės kovojęs vakarinis regionas šiandien tapo šalies valstybingumo atrama. Dauguma žuvusių Maidane buvo iš Vakarų Ukrainos regionų. Tai buvo žmonės, pasiryžę mirti dėl tėvynės, ir jie pirmieji išvyko savanoriais kariauti į Donbasą. Ne todėl, kad jie kažko nekenčia, o todėl, kad jie jaučia atsakomybę už visos valstybės nedalomumą.

  Thumb up 3 Thumb down 12

 13. Štai prieš kelias dienas Rusijos televizijos atvažiavo į šalies pietinį centrą –Vinicą bei Rovno miestus – esą filmuoti prieš vykstantį karą nukreiptus gyventojų mitingus. Tam jie pasinaudojo vienos smulkios ir nereikšmingos, iš esmės „mirusios“ politinės partijos „Liaudies balsas“ priedanga ir bandė papirkti studentus bei kitus norinčius užsidirbti, kad eitų mitinguoti. Bet kai tik filmuotojus išprašydavo „Pravyj sektor“ aktyvistai ar teisėsaugos atstovai, tučtuojau dingdavo ir tie 20 mitinguotojų.

  Thumb up 2 Thumb down 9

   • pirksi DAIKTĄ – išmintingą mobileka – planšet -compjuter už ką ? Pirk – parduok .

    rašyk. Sakė alga didesnė , nei man sunkiai dirbant. O kiek tau pasiūlė bandymam ?

    Thumb up 0 Thumb down 3

 14. sekliuk. Kas dabar m,umi perspės vietoj girnos apie gresiantį pavojų ?

  Tik rašyk Wisiškai slaptai in mein thelephon skambutis.

  Kokis dabar pas mumi generolas ? Vietoj girnos slaptai ?

  Thumb up 0 Thumb down 1

  • kirmeles ir gyvatės ir tarakonai kai bėga. Kaip kokie rusai .

   Naktimis renkasi. O kai uždegi šviesą – bėga kaip tarakonai .

   Baisus parazitas. Vis prie maisto tamsoje. ir su vatniku už gazpromo lediniam tanke žiemą.

   Žiauru. Gaila rusų tautos.

   Thumb up 2 Thumb down 3

 15. ne Radau
  Y our c omment is awaiting moderation.
  201v4-09- 05 – 23:05

  gžybų Ąžuolyne. Todėl pirkau ir nagrinėju kirm

  Thumb up 0 Thumb down 1

  • skamba apgavai. Netikiu tuo. Nežiūrint shewrono myžaičių.

   Susikalbėsim. Persigalvosim wisi. Ir Odinas daugiau nerieks ant manęs.

   Thumb up 0 Thumb down 1

 16. Na ir ką tas Petro laimėjo, sukišęs į žemę keliasdešimt tūkstančių savo valstybės piliečių, sugriovęs miestus, sužlugdęs šalies ekonomiką susipykęs galutinai su artimiausiu kaimynu Rusija, ir pridaręs nuostolių net Malaizijai? Kur tie pilietinio karo pasiekimai bei rezultatai? Tai gal reikėtų pirmiau pagalvoti, paskui daryti, o ne atvirkščiai.
  Mūsų vyriausioji karo vadė ponia prezidentė garsiau už visus spiegė, kad Rusija užpuolė Ukrainą ir ją nugalėjusi puls Lietuvą. Pasirodo melavo ir apgaudinėjo – nieko ta Rusija nepuola ir pulti nesiruošia. Teks kažką kitką sugalvoti, kaip visus juodus vidaus darbelius pridengti.
  Įdomu, ar ir toliau spiegs – rusas puola, – ar kokį naują šūkį liaudžiai sukūrusi pakiš, kad nukreipti dėmesį nuo kasdieninės realybės.
  Ką dabar maidaniečiai darys su Linkevičiaus dovanotomis keliasdešimt tūkstančių dujokaukių, kai karas jau pasibaigęs? Perdirbs į akvalangus? Tai gal ir patrankas perkals į žagres? Greičiau atvirkščiai – žagres ir toliau perkalinės į patrankas, nes ruso baimė – amžina ir jau nebeišgydoma. O svarbiausia – labai gera ir tinkama širma įvairiems „įsisavinimams“ pridengti.

  Thumb up 15 Thumb down 4

  • ruskiu teroristai ir toliau drasko Ukraina,terorizuoja taikius zmones,zudo,kur tik rusas pasirodo ten mirtis,zudynes,kraujas

   Thumb up 3 Thumb down 9

  • Apsaugojo nuo sulaukejusiu ruskiu,Charkovo ,Chersono ,Dniepropetrovsko ,Zaporožės ,Odesos , Mykolajivo sritis zmones dziaugiasi,kad ruskiu maras neisplito ir laiku sustabdytas nes kur tik atsiranda teroristai Girkinai,Borodajai,ten smurtas,kraujas ir nusikaltimai

   Thumb up 3 Thumb down 9

  • Putino svajonė buvo po Krymo aneksijos užgrobti dar aštuonias Ukrainos sritis nuo Donbaso ligi Odesos ir sujungti Rusijos žemes su Padniestre bei atitverti Ukrainą nuo Juodosios jūros. Ne veltui, kai separatistai paskelbė apie Lugansko liaudies respublikos sukūrimą, net neturėdami bendros sienos su Rusija, nepripažintos Padniestrės respublikos vadovai oficialiai kreipėsi į Putiną dėl jų priėmimo į Rusijos Federacijos sudėti

   Thumb up 3 Thumb down 8

   • Na, ką tu pasakysi – Putinas savo planais ir svajonėmis su Tamsta dalinasi! Gal Tamsta pas Putiną kokia virėja ar sodininku Kremliuje dirbi, kad pasiguosti ir svajonėmis pasidalinti ateina?

    Thumb up 9 Thumb down 4

 17. Betukai, rusai jau apspjovė š.korėją.

  Tie nors tik gąsdina, kad puls ir dvesia iš bado,

  o vatnikai jau užpuolė, ir dabar siautėja po pasaulį ieškodami BRIKS Honkongo dolerių miaso pticai ar miaso svinja ar miaso arklys gauti mainais už Mongolijos geležinkelį.

  Dabar rusai darys TIK STAMBIAUSIUS pasaulyje PROJEKT !!!

  Thumb up 4 Thumb down 9

  • natūraliniai mainai : tu man miaso arklys, aš tau – garvežį.

   Dar įsipilsiu savaitgalį, kad neužsikvatočiau.

   Progresas.

   Thumb up 4 Thumb down 2

  • Kinija pilnai pareme Rusija, taip kad gali dabar sleptis ir begt pas Lianzberga prasyt uztarimoi , gal jis tave pasleps kur nors skladelyje , ozy.

   Thumb up 5 Thumb down 2

 18. Niekas banditais netiki,juk ruskiu armijos nera Ukrainoi,visiems vaidenas ruskiu zudikai

  Thumb up 7 Thumb down 9

  • slove novosusijos ginejams ir amzinas pakeiksmas hoholams uz nuzudytus vaikus ir sugriautas mokyklas ir vaiku darzelius

   Thumb up 3 Thumb down 2

 19. Kaip yra pranešama, Ukrainos prezidentas Porošenka viešai pripažino išskirtinį V. Putino vaidmenį, pasirašant Sutartį dėl ugnies nutraukimo regione.
  Tik mūsų rusofobams, kaip visada, viskas atrodo atvirkščiai. Kaip ir mūsų valdantiesiems…

  Thumb up 15 Thumb down 4

 20. Kokie dar susitarimai?
  Ugnis bus nutraukta tik tada,kai tiek Ukrainos,tiek Rusijos oligarchams bus įstatyta į subines po “Grad” raketą.
  Galite ir netikėti .

  Thumb up 9 Thumb down 2

 21. … dabar jau visiems tapo aišku, kad žemėje liko tik dvi civilizuotos valstybės – Šiaurės korėja ir Rusija…

  Thumb up 14 Thumb down 5

 22. Sveikinu NATO pasirasius Minske nauja miuncheno sutarti su nauju Europos fiureriu.

  Thumb up 3 Thumb down 12

  • Nebent Putinas jau išsigando (kas mažai tikėtina iš išprotėjusio žmogaus), arba yra priremtas prie sienos savų oligarchų ir žlungančios ekonomikos:

   Член Совета по правам человека при Президенте России Сергей Кривенко:
   «Долг и обязанность каждого российского военнослужащего, если он тем или иным способом оказался на территории Украины, и он это понимает, всеми возможными способами уходить на территорию России» .

   Tokiu atveju, Putinui, kaip valstybės vadovui galas.
   Ar tik nebus šitas video pranašingas: https://www.youtube.com/watch?v=ffC2kiBJoHU#t=52
   (Ukrainiečiai siunčia Putiną į peklą.) 😀

   Thumb up 1 Thumb down 11

  • Nebent Putinas jau išsigando (kas mažai tikėtina iš išprotėjusio žmogaus), arba yra priremtas prie sienos savų oligarchų ir žlungančios ekonomikos:

   Член Совета по правам человека при Президенте России Сергей Кривенко:
   «Долг и обязанность каждого российского военнослужащего, если он тем или иным способом оказался на территории Украины, и он это понимает, всеми возможными способами уходить на территорию России» .

   Tokiu atveju, Putinui, kaip valstybės vadovui galas.
   Ar tik nebus šitas video pranašingas: youtube.com/watch?v=ffC2kiBJoHU#t=52
   (Ukrainiečiai siunčia Putiną į peklą.) 😀

   Thumb up 4 Thumb down 15

 23. Grybauskaite,garsiau sauk,kad rusai puola! Taip garsiai,kad nato nariai issigastu ir neleistu statyt pas mus baziu.

  Thumb up 19 Thumb down 1

 24. Tik niekas tuo netiki. Nei Ukrainoje, nei ES, nei NATO.
  O uniformuoti Rusijos banditai jau grobia Estijos pareigūnus.

  Thumb up 5 Thumb down 17

  • Medininkų tas savo pasakas pasek kitiems.
   Rusai dar tiek neišprotėjo, kad prieš save pradėtų provokacijas, kai sudaryta šitaip sunkiai siekta taika.

   Thumb up 18 Thumb down 4

   • Nepasakei nieko naujo. Kas pasaulyje dar nežino rusų? Vagia, o kai nutveri už rankos rėkia: čia ne aš! Toks jau tas “Ruskij mir”.

    Thumb up 6 Thumb down 19

     • Šito tikėtis gali tik tokios liguistos fantazijos individai, kaip tamsta…
      Kai vieną kartą teks atsakyt pagal LR. BK. 170-jį straipsnį, tai žinosi. Šį kartą veika visiškai atitinka.
      Susirask internete LR BK, ir paskaityk…

      Thumb up 12 Thumb down 6

 25. Mūsų koloradai kaip visada ir visur nepatenkinti. Jie vėl ir vėl čia komentaruose gina tą koloradinę Rusiją. Kaip atpažinti komentatorių latvių gatvės prostitutę: Jie visada savo komentaruose pravardžiuoja arba kritikuoja Venckienę, jie mus vadina labusais, ukrainiečius vadina- banderomis, neigiamai komentuoja apie viską kas susiję su NATO ir Amerika. Pašiepia Landsbergį (sudarant neigiamą įvaizdį). Šitos latvių gatvės prostitutės visada savo komentaruose palaiko rusiškus separatistus, pašiepia LRytą – (suteikiant neigiamą atspalvį). Latvių gatvės prostitutės visada Miško brolius vadina banditais ir t.t. Kiekvienas kuris komentuoja kaip aukščiau pamynėta, tas ir yra latvių gatvės prostitutė.

  Thumb up 4 Thumb down 19

   • Kaip supratau, jis norėjo pasakyti, jog Venckienę užpuls rusai, bet Landsbergis su Nato tam pasipriešins. Ir tai vyks kažkur Amerikoje, Kolorado valstijoje….

    Thumb up 16 Thumb down 0

  • Na ir ligonis…..cia tau ne vieta…cia sveikai mastancios visuomenes dalis raso komentarus,o praplautsmegeniai reiskiasi delfyje,15min ir lietrytyje…tad keliauk i savo erdve:)))))

   Thumb up 0 Thumb down 0

 26. Na gal baigsis pagaliau sis brolzudiskas karas, bet musu freilen poza yra kurstanti neapykanta Rusijos atzvilgiu, garsiausiai ponia rekia apie gresmes is Rusijos , niekas europoje uz ja garsiau nerekia, issirinkot tai ir turekit dabar.

  Thumb up 22 Thumb down 1

 27. kai bus nugesintas šitas židinys, mūsų provokatoriai, tokie kaip Starkevičius, bandys išprovokuoti konfliktą su Rusija dėl Kaliningrado.

  Thumb up 17 Thumb down 1

  • Ko gero, taip…Nes “išorės konfliktai”jiems reikalingi tam, kad nukreiptų liaudies dėmesį nuo vidaus problemų…
   Nes, kai “rusai puola”, yra nustelbiamos ir energetinės aferos, ir kiti valdančiųjų darbeliai.

   Thumb up 24 Thumb down 1

   • taip, nes jau rugsėjį prasideda dėl atominės elektrinės veiksmai, o tauta juk referendume nubalsavusi prieš

    Thumb up 19 Thumb down 1 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
3 patarimai, norintiems puikiai pasiruošti anglų kalbos valstybiniam brandos egzaminui
Kaip pasirinkti plautuvę virtuvei?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Pasiruošimas jūsų tobulai kelionei: ką verta žinoti? 
Manote, kad pats laikas atitrūkti nuo kasdienybės ir bent trumpam leistis į nuotykius?...

Dovanos sužadėtuvių proga: kaip pasveikinti įsimylėjėlius? 
Neseniai susižadėję draugai pakvietė paminėti ypatingą įvykį? Nėra dvejonės, dalintis džiaugsmu – smagu,...

Tabu temos poroje – kaip jų atsikratyti? 
Jaučiate, kad mylimas žmogus su jumis nėra šimtu procentų atviras? Normalu, visiems pasitaiko...

Praktiškos dovanos žmonėms, besidomintiems konditerija 
Draugų rate turite žmogų, kuris kiekvieno susitikimo metu atsineša kažką saldaus? Jo šokoladiniai...

Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...