Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Lapkritis 17 Sekmadienis
 

Mindaugui Puidokui – žmonių raginimai kandidatuoti į Lietuvos prezidentus [Ar kandidatuos, M.Puidokas atsakys pirmadienį]

2019-02-08 11:54 | Politika | Komentarų (23)

Seimo narys Mindaugas Puidokas. KK nuotr.

Kovos prieš norvegišką vadinamąją vaikų atėmimo sistemą simboliu tapęs Seimo narys Mindaugas Puidokas raginamas kandidatuoti į Lietuvos Respublikos prezidentus. Toks raginimas, kurį palaiko šimtai žmonių, sparčiai plinta socialiniuose tinkluose.

„Artėjant prezidento rinkimams Lietuva dar neturi kandidato, kuris aiškiai atlieptų žmonių lūkesčius ir tikrai atstovautų pilietinį interesą. Vienintelis politikas, kuris nuosekliai ir sėkmingai kovoja prieš pražūtingą sistemą – DR. MINDAUGAS PUIDOKAS.

Mūsų valstybė egzistenciniame pavojuje, pilietinė visuomenė negirdima ir ignoruojama.

Po nepriklausomybės emigravo daugiau kaip 700 tūkstančių jaunų ir darbingų piliečių. Lietuva nenumaldomai praranda geriausią savo genofondą.

Valdžioje esantys partokratai visiškai nepaiso žmonių nuomonės ir savavališkai laimina tokius tautai ir valstybei lemtingus sprendimus, kaip Jungtinių tautų migracijos paktas. Valdžia beatodairiškai stumia kontroversiškos Stambulo konvencijos ratifikavimą.

Vyriausybės institucijos vykdo Konstitucijoje įtvirtintų pamatinių žmogaus ir šeimos teisių pažeidimus. Sąmoningai vilkinami vaiko teisių sistemoje esančių problemų sprendimai.

Europinių fondų ir mokesčių mokėtojų lėšos naudojamos neefektyviai ir nusikalstamai švaistomos. Nėra valstybinio sektoriaus, kuris nebūtų apraizgytas lėšas „siurbiančių“ organizacijų.

Toliau plynai kertami miškai saugomose Lietuvos teritorijose. Vardan stambaus verslo intereso, rizikuojant žmonių sveikata, statomos šiukšlių deginimo įmonės, Lietuvą paversiančios svetimų atliekų utilizavimo šalimi.

Švietimo sistema ir toliau kryptingai žlugdoma. Reali valstybės valdymo reforma nėra vykdoma.

Valdžios sprendimai priimami chaotiškai ir nesitariant su visuomene. Pilietiškumas ir patriotizmas telikęs tik valdžios sakomose kalbose.

Žmonės privalo atgauti pasitikėjimą ir tikėjimą savo valstybe, privalo tapti pilnateisiais savo valstybės šeimininkais. Tai įmanoma tik per žmonių skausmui ir rūpesčiams neabejingą prezidentą. Tik ryžtingas, naujos kartos ir ant tvirto vertybinio pamato stovintis politikas gali pagaliau pasukti Lietuvos ir jos žmonių likimą teigiama linkme.

Pakvieskime Mindaugą Puidoką atstovauti mus visus ir kandidatuoti Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose 2019 metų gegužę“, – rašoma socialiniuose tinkluose plintančiame pareiškime.

M.Puidoko atsakymas – pirmadienį

„Gavęs kvietimą kandidatuoti į LR Prezidentus, noriu padėkoti visiems, už išreikštą begalinį pasitikėjimą. Mes išgirdome vieni kitus bendruose darbuose, reikaluose, veikloje. Šį raginimą priimu kaip didžiulę atsakomybę, didžiulį iššūkį. Didelis būrys palaikančiųjų įkvepia imtis veiksmų ir siekti permainų, tačiau puikiai supratau, kad vienas to padaryti neįstengsiu. Išreikštas pasitikėjimas verčia iš naujo apmąstyti tokią galimybę ir toliau intensyviai tęsti jau pradėtus darbus. Laiko tikrai nėra daug, savo apsisprendimą ketinu išsakyti pirmadienį 11 h per spaudos konferenciją Seime. Didžiuojuosi savo šalimi, noriu, kad ja didžiuotųsi esama ir sekančios kartos“, – socialiniame tinkle į žmonių raginimus kandidatuoti į LR prezidentus atsakė Mindaugas Puidokas.

Komentarai

 

 

 
 1. puola gerb.Puidoka,nes jis isgirdo verianti vaiku klyksma kai ju jaunos sirdutes yra plesiamos is teisingai ir dorai auklejanciu tevu namu,is silumos,meiles i bauginancia nezinia ir kur uz pinigus juos “paglobos” kazkas…Baisu,kodel ziobienes,sakalienes negrobia vaiku is cigonu taboro,kodel jiems mazuciams reikia nesioti narkotikus narkomanams,ka jie mato nuo pat mazumes?Kodel negrobiama is tikrai asocialiu,pasalpiniu,kur geriama uz vaiku pinigus,kodel ugdoma veltedziu karta uzuot juos idarbinus…Labai jau daug tvenkiasi “kodel.”,nes valdzia nenori isgirsti tylaus zmoniu protesto pries akiplesiskai vykdoma neteisybe mylinciu ir pasiaukojanciu tevu sauksma.

  Thumb up 2 Thumb down 0

 2. įdėja dar padauginti skaičių nors 5 kandidatais labai pataisytų nuotaiką gintanui

  Thumb up 2 Thumb down 0

 3. Vien mintis ,kad Mindaugas taps KARALIUMI,visoms sisteminėms ŽIURKĖMS įvarė nervinio pobūdžio DIARĖJĄ.
  ĖSKIT …ir TR IESKIT,nabagės.

  Thumb up 4 Thumb down 0

 4. matyt yra broileris su konservine gauja. Jiems visiska desperacija, laksto visom pusem perversmininkai, mala radijas, tv varo i vienus vartus, bruveriai, urbonaites, deividai, simonytes ir kubiliukai, rasos ir razmos. Visa liberastu gauja su tulpem parengtyje

  Thumb up 6 Thumb down 0

 5. Iš nieko jis neatims balsų-per skystos blauzdos ,nes pagal įsitikinimus Jis yra konservliberalas. Ir blogas paukštis kuris teršia savo lizdą.Baisu ji rinkti prezidentų,nes yra skystas savo nusistatymams ir gali parduoti ir Lietuvą jeigu kur atsiras tinkamesnis pasiūlymas.

  Thumb up 2 Thumb down 6

 6. Vienintele viltis,kad gerb.Puidokas sutiks su siuo sunkiu pasiulymu,pasiaukos vardan Lietuvos.Jei taip ivyktu,tai zmones keturiomis turetu ropoti prie balsadeziu.Visi mato kaip grobiami vaikai,toliau bus dar baisiau.Jauni tevai gyvena baimeje,nezinioje.Tris men.bando taisyti BARNEVERNETO projekta,bet vis priesinasi dauguma kaip grobuonys,bijodami prarasti grobi.Uz musu pavogtus vaikus globejai dar gauna virs desimt karto didesni atlygi,o tevai sunkiai ardami,gauna 50 eu.(aciu ir uz tai).Kas gali paaiskinti,ka reiskia tevams prarasti vaika???Atsirado viltis,kad turesime uz ka atiduoti balsa.Galima tureti ir maziau pavalgyti,galima ir taupiai gyventi,bet prarasti vaika,TAI GYVENIMO PABAIGA.Manau zmones tures proto pasirenkant prezidenta.Aciu Mindaugai uz suteikta vilti.

  Thumb up 7 Thumb down 2

 7. Tautos prezidentas bus tas, kuris:
  – paleis antikonstitucinį seimą;
  – paskelbs įpatingąją padėtį, sunaikinto ūkio tvarkymui;
  – užsiims Putino vadovaujamos okupantų gaujos išprašymu (išvedimu) iš Karaliaučiaus (Tvankstės) krašto.

  Thumb up 0 Thumb down 7

  • o dieve, kaip gerai parašei dėl rusų kareivių Kaliningrade.Kad bųtų teisėta, reikia mums referendumo būdu prabalsuot kad Rusijos Dūma tuojau pat priimtų rezoliuciją išlaisvinti Karaliaučių ir atiduotų Lietuvai arba Ukrainai

   Thumb up 1 Thumb down 0

  • o dieve, kaip gerai parašei dėl rusų kareivių Kaliningrade.Kad bųtų teisėta, reikia mums referendumo būdu prabalsuot kad Rusijos Dūma tuojau pat priimtų rezoliuciją išlaisvinti Karaliaučių ir atiduotų Lietuvai arba Ukrainai .

   Thumb up 1 Thumb down 0

 8. Mindaugas yra visiems realus kandidatas ir nereiks rinktis is blogu maziau blogo. Nes sis variantas yra garantuotai geras.

  Tikekimes jis priims kvietima.

  Thumb up 8 Thumb down 5

 9. ŠVIESOS era prasidėjo.
  Šviesos žmonės rinksis Šviesos Prezidentą.
  Puidokas išeis į antrą turą garantuotai.

  Thumb up 11 Thumb down 4

 10. Mindaugai,kandidatuok i prezidentus.Turetum daug sancu laimeti.Nes siuo metu tiesiog nera uz ka balsuoti.ir dar,isrinktas prezidentu turesi galimybe buti nesugadintas zmogus.O seime tave sugadins,nes aplinka kenksminga zmoniskumui.(teroristine landsbergine partgauja juk neeliminuota is seimo)??

  Thumb up 10 Thumb down 3

  • Būtų gaila… A. Juozaitis daugiau nusipelnęs ir geriau tinka būti prezidentu

   Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Jei kandidatuos dr. Puidokas, tai atims Skvernelio balsus ir tas tikrai neišeis į antrąjį turą. Gal tai ir gerai. Kam mums neišsilavinęs policininkas?

  Thumb up 10 Thumb down 4 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (7)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (2)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (1)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (1)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (1)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (3)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (1)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (3)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (2)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...