Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 3 Trečiadienis
 

Mergaitės artimieji galvoja, kad pareigūnai bando užliūliuoti žmonių budrumą ir mergaitę bandys „imti“ pirmadienį

2012-04-22 20:19 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (342)

Plakatas ant Vilniaus miesto 2 apylinkės teismo pastato, kur nagrinėjama pedofilijos byla. KK nuotr.

D.Kedžio dukrelę globojanti Neringa Venckienė „Karštam komentarui“ sakė mananti, kad trečiadienį jai Kauno apygardos teisme įteiktas antstolės S.Vaicekauskienės patvarkymas – ultimatumas geruoju atvežti mergaitę į Kauno apskrities VPK ir čia ją perduoti L.Stankūnaitei – nieko nereiškia. „Jie ir be to patvarkymo, nelaukdami balandžio 26 dienos, gali bandyti „imti“ mergaitę“, – mano mergaitės globėja.

Mergaitės artimieji taip pat mano, kad dar kartą bus bandoma drastiškai „imti“ mergaitę, galbūt net pirmadienį.

„Susidariusi situacija mus ir mūsų kolegas verčia manyti, kad pirmadienį ryte labiausiai tikėtinas bandymas nuskriausti Kedžio dukrelę (ankstyvas laikas, mažai žmonių). Todėl visi, kas galite, visi, kas gyvenate netoli Garliavos, visi, kas esate už mergaitę, kas galite atvykite į Klonio gatvę 5.30 val., kad kartu su mergaite sulauktume 6 val. ryto, kai pradeda galioti leidimas prievarta imti vaiką iš jo namų“, – rašoma socialiniame Facebook tinklapyje platiname kvietime rinktis prie mergaitės namų.

Rašoma, kad pirmadienį savo kalbose akcentavo tiek generalinis policijos komisaras S.Skvernelis (kad pirmadienį tarsis ir galvos, kaip paimti mergaitę), tiek L.Stankūnaitės advokatas G.Černiauskas (kad nelauks, kol baigsis N.Venckienei duotas ultimatumo laikas – iki balandžio 26 d., o kad dar pirmadienį galvos), be to, ir antstolė S.Vaicekauskienė pareiškė, kad tuoj vėl veiks.

„Taip bandoma užliūliuoti žmonių budrumą“, – rašoma Facebook ir kviečiama būti ypač budriems Garliavoje pirmadienio ankstyvą rytą.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. ir vel pasisiko, jau koki 15 karta nepasitvirtina jos toe speliojimai. as tai manau kad nieks neims iki 26. nes tada bus negincijamas irodymas kad Ponia nevykdo sprendimo. pagrindas bylai. p tada gal jau ir ims.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Kaip nereikia Stankūnaitės-motinos periimant mergytę???? tai iš vis neaišku kur jau tada mergytę įkalins … kažkas čia jau visai “nusipeizino” iš šios pedofiliškos grupuotės … tai kad mergytės reikia ne motinai, o šiai chuntai jau visiškai aišku … motina mergytę ras ir po pedofilijos teismų – kam skubėti, … nejaugi Stankūnaitė negali pasipriešinti šiai chuntai???? juk mergytė gyva, saugi, pavalgiusi, aprenkta ir t.t. … ji niekur nedings … jeigu tikrai esi motina L.S arba nori ja būti – rask drąsos ir pasipriešink visai šiai chuntai – spjauk drąsiai jiems į akis – palik tą suknistą saugomą butą ir išlįsk į šviesą – nei tu, nei mergytė jiems nerūpi – jiems rūpi tik panaikinti įkalčius … jeigu tu esi motina – tai padarysi tai – tik daugiau drąsos … nebijok – nes chuntai visiškai tu nereikalinga … išeik – ir pasakyk TIESĄ … tave tikrai vėliau ar anksčiau tai supras ir mergytė …

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Dar vienas pasiūlymas kaip apsaugoti mažylę nuo pagrobėjų:

  Reikia sodybon atvežti (ir patogioj vietoj įmūryti) nedidelio skersmens ir kelių metrų ilgio – METALINĮ VAMZDĮ (tokį, kad lengvai galėtų įlysti VAIKAS ŠTURMO METU, tačiau NIEKAIP – SUAUGUSIEJI….

  Kad šturmovikai ims pjaustyti vamzdį su “bulgarkėmis” ar “vindyti” vaiką iš vamzdžio – ašarinėmis dujomis, nors visko gali nutikti šiame DURNIŲ LAIVE,
  bet visgi – MAŽAI TIKĖTINA (ypač jei vieta bus apginkluota TV-kameromis) – negi Antstolė su kačerga krapštys neklusnų vaiką??? :-)))))

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Jūs statybininkas,o anūkei SLĖPTUVĖS nesugebate įrengti.
  Marš pirkti GREITAI STINGSTANČIO CEMENTO ir užbetonuokite rūsyje aklinai vieną patalpėlę,kad į ją patekti galėtų tik per nedidelę iškirstą skylę lubose iš pirmo aukšto.
  Ištikus alarmui,Mergaitė per skylę šmurkšt kaip voveraitė,o kaukėtas iš paskos galvą šmukšt ir užstringa rakum.VA čia, kovų užgrūdinta Skučiėnė šluotkočiu į šikamąją bakst ir aleliuja nabagui.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. GIRDĖJOT – advokatas sakė nereikia stankės…. Mergaitės NELEISKIT NET PRIE nematytų MOTERŲ , tegu keletą dienų neina arti nematytų žmonių… TEN dabar daug mašinų, JIE GALI būti paprastoj , ne policijos mašinoj….ir įsitemti….taigi PO PAGROBIMO, sakys , kad išsivežė socialinė darbuotoja…………………..MOTERŲ nepažįstamų SAUGOKITĖS !!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. JIE GALI ĮSIŠLIETI Į MINIĄ – BE KAUKIŲ – šito labaiusiai reikia byjoti…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Dar vienas dalykas, jie gali APSIMESTI – buti padorūs be kaukių….tiesiog įsišlieti į vadinamą minią….va šito labiausiai reikia bijoti, mergaitė šiom dienom, net po kiemą turi vaikščioti prižiūrima tikrų savų …BE TO TAI GALI BŪTI MOTERIS !!!!! MOkinkit mergaitę neiti arti svetimų žmonių….TIK ŠIOM DIENOM NEITI PRIE SVETIMŲ arčiau kaip per 3 tris didelius žingsnius…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. demesio !! O Jus nepagalvojote kad Jie(policajai ir tie su kaukemis) gali imt Vaika nakti tarp 3 ir 5 kai zmones Ir Jus Miegate ! Blaiviai mastant tai geriausias laikas panasiems veiksmams! N.Venckienei! Tikiu Jus ATKOVOSIT VAIKO TEISES i NORMALU GYVENIMA! Galetumete sustiprinti lauko priegas is vidaus kad ir 10 min jie praras ir tai geras laikas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. sklepas-rūsys? Jei nėra-skubiai iškaskite.
  kai kaukieti -į butą, mergaitę-į rūsį. Rūsys turi turėti išėjimą kažkur toli nuo namų.

  :(
  Ir BŪTINAI mergaitei įgikite PROTINGĄ, IŠDRESIRUOTĄ vokiečių aviganį-jis neleis niekam jos skriausti. NIEKAM.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Suva gerai taip pat ! Bet cia maskvos sargibinis ar kas nors is tu kur SSSR laikais buvo naudojami kaliniams saugot! Bet vel gi reikia laiko kad jis priprastu prie aplynkos

   Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Jei vaikas neina, vienintele iseitis antstolei kreiptis i teima, kad ji negali ivykdyti sprendimo, nes vaikas atsisako eiti. Vat tok paprastas sprendimas, bet jo nera, nes antstole suinteresuota matyt asmeniskai (?) bet kokiom priemonem atiduoti pagrindine pedofilijos bylos liudininke. Butina sia isgama traukti baudziamojon atsakomyben! Tegu sedi kalejime uz savo uoluma!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • būtų Prezidentė, ji senai nušalintų antstolę, PAREIKALAUTŲ iš Gen.prokuroro imtis skubių veiksmųžBAUDŽIAMOSIOS bylos antstolei.

   Dabar jai svarbūs skubus vyr.administracinio teismo sprendimas dėl leidimo gėjų parado :(((((

   Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Jei žmonės laikytų ištiestas trispalves, ar valdžios jėgos struktūros išdrįstų jas plėšyti? Įdomus išeitų videoreportažas… :O)

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • jog geriausis pasipriešinimo būdas-visiems atsisėsti ant žemes.Policininkams bus sunku susitvarkyti su visais. Pakels vienus, atsisės kiti. Beja, VISŲ žmonių nesusodins :)
   Ir tai BUS POLITINĖ byla. O kokiais laikais buvo politinės bylos?? Stalino.
   Stalino laikai grįžo?

   Thumb up 0 Thumb down 0

 12. N.Venckienė turi perduoti mergaitę kažkam????
  Juk Jai iki šiol NEPANAIKINTOS globėjos teisės.
  Ji ir ATSAKO už mergaitę. jei ji ją perduos kažkam, ir mergaitė žus, ding , N.Venckienė ir bus apkaltita, jog atidavė mergaitė į nesaugią aplinką, PRADANGINO LABAI SVARBIĄ liudytoja PĖDOFILIJOS byloje.

  JOKIŲ D.Kėdytės PERDAVIMŪ NIEKAM nEGALI būti .JOKIŲ.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Neleiskit mergaitei zuti!
   nepraraskit realybes jausmo!
   Dings mergaite!
   neatiduokite mergaites!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 13. SITA PEDOFILIJOS BYLA ,TAI DAR VIENAS DIDELIS SUREZISUOTAS SPEKTAKLIS/// GEDA !KODEL VAIKU TEISES ATSTOVAUS IS VILNIAUS???/ VEL VISKAS I VIENUS VARTUS PEDOFILU NAUDAI….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Kam mums tokia visuomene, kur tiesos nera. Sedit patogiose vietose ir bijot kvyktelt. Jus nesat zmones, nes esat priristi prie savo kuno ir imidzu. Jums nusispjaut i mergaites kancia. Valstybe valstybe teise teise, rektumet bet ka, tik issaugotute savo gyvenimeli. Jis nieko vertas, jei rupinates tik savimi.Akli ir kurti, nes norit tokiais but. Geda kad, jus padarai, esat tarp zmoniu.Dievas globoja “mazucius”…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Negraudu, nes jie saugo nuo labai galimos sąvadautojos jos buvusią, o gal ir būsimą mažametę auką. Kaip jūs visi pedofilų “filai” siekiate apeiti šį faktą! O jis patvirtintas keleto aukų krauju ir gyvybėmis…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Šitos jūsų baimės, tai ne kas kitas, kaip užslėptas noras pritraukti kuo daugiau ufonautų į Garliavą. Skučienei liūdna, kai gretos praretėja.

  Thumb up 0 Thumb down 0

   • Kokią nuomonę galmia susidaryti apie šį telefoną palaikius jį rankose parą. Ir kaip kontrastą dar galite pasižiūrėti, koks buvo pirmasis korporacijos Apple

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • o kai lietuvoj vaikuciu pamazejo? nepasidare liudna kai pasirinkimas decreas’ino? juk maziau rinktis i ka savo pimoala badyt gaidziam pasidare :( ai bet tiesa, jus tarp savu irgi mekstat, tai maza beda pokolkas turbut, GAIDŽIAM!

    Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Šlykštu kai Valsybėj nebaudžiami viešpatauja PEDOFILŲ KLANAS pasitelkęs teisėsaugą ir vaikų tesių kontrolierę.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Jūs rašote pedofilų klanas. Argumentuokit. Konkrečiai išvardykit nors keletą pavardžių. Už savo žodžius išleistus į viešą erdvę turite jausti atsakomybę.

   Thumb up 0 Thumb down 0

    • Pedofilu pavardes seniai isklotos, net labai didelis sarasas pateiktas.Truputi daugiau paskaitinekit, netik , kas nukrenta po nosim

     Thumb up 0 Thumb down 0

   • visi sarasai juodu ant balto,skaityk ir zinosi,ir niekas Taves nebijo,gasdintoja atsirado!
    Kad taip uz teisybe kovotum!
    Oi reikia lietuvai sluotos!
    Geros sluotos ir gerai subine isplakt ,ypac visai Neteisesaugai!
    visi turetu sest kalejiman,sitokia geda nieko nedaro,netiria ir sedi rankas susideje,atsieit’gesina lauzus’ tauta Mato,zino kas yra kas. Visos pavardes ,vardai,negalvokite,kad mes kvailiai…Mes—-ne!
    Krito mergaites kraujas ant Jusu seimu juodas seselis slenka ir dabar….
    Mes matome kas yra kas lietuvoje!
    lietuvele mazyte ,kad nezinotum!
    geda!
    Geda!
    I kapa nesites sita Mergaites ,zmoniu skausma!
    kape daug nereikes,atsilebavote cia ,ten uzteks dvieju metru ir pas valnius pragare degsite….Ir kaip nebijo Dievo!

    Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Paskaitau komentarus. Neatsistebiu žemo lygio žargonais. Kokia čia publika rašo? Nejaugi, taip žemai kritome?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • tas ,,aukštas lygis”? PARODYK.

   Kai Kryževičius N.Venckienę vadino pūliniu? kai Žiobienė
   baudžia vaikų teisių kontrolierę už tai, jog ji GYNĖ Kėdytės teisėes, sustabdė
   tolimesnį fizinį ir psichologinį smurtą ? ir t.t. ir t.t.?
   Tavo ,,aukštas lygis”-tai PĖDOFILŲ lygis????:(

   Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Ką jūs saugote? Nuo motinos atskirtą vaiką. Ar čia labai kilni misija? Labai žema, tiesiog nusikalstama. Ar nevertėtų pamąstyti?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • kuri ir ABAR rašo, jog jos vaikų tinkamai pasirūoins Valstybė ? valdtybė, bet ne ji?????

   Tau viskas su galva gerai?

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • o tamsta bruzaitei taip pat vaikus atiduotumet? Ar tai, kuri vis gimusi uzsmauge ir imete i konteineri, o gal tai, kuri badu marino Neduka??? Sakysit neirodyta, kad stanke yra pedofile, pardavinejo vaika? Bet vaiko zodziai YRA – 5 ekspertizes nesukirto vaiko ar tai nieko nesako? 5 ekspertizes ir specialiai nedirbanti teisesauga. Teismuose pedofilai nuteisiami TIK remiantis vaiko zodziais, o mes siuos zodzius turime! Nevarykit fantaziju apie vaiko primokyma, jau laimos keliu fraziu stai jau kiek metu neismokina, o cia vaika. Nebent irodykite – primokinkite savaji ir pateikite visai visuomenei pavyzdziu! Jei to padaryti negalite – uzsiciaupkite!

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • butent,motinos vaikus pakaria,pasmaugia,imeta i ezerus,nunuodija,Visame pasaulyje pilna bylu,kur motinos uzgniauzia savo pacios pirstais uzsmaugia Mazylius. pilna Bylu.panarsykite internete—suzinosite…..Kuo lietuva isskirtine/
    akmens amzius—-pas Mamyte geriausiai! Taip ,pas gera Mamyte…..Bet ne pas ta ,kuri tvirkina mazamete,ir kur Orgijos vyksta. o kaip teko matyti —jos vyksta,vyko….
    na ir sakykite,kodel liudininkai dingo//?
    Jei nieko nebutu ivyke,kodel zmones dingo//
    aplamai,didziausi pedofilai—Teisesauga ir ta reikia ivardint!
    Sventos karves! Teisesauga—-didziausias,juodziausias Sarasas!
    Nes jei butu nekorumpuota Teisesauga,sitas juodas Dbesys seniai jau butu issklaidytas!
    zmones ,ivardinkite daiktus tikraisiais ju vardais!
    nezaiskite Zmoniu likimais!
    nusikalteliai,kurie stabdo ir visaip kitaip Deda Sunku Fasad a ant Bylos,netiriamos bylos,stai sitie ir yra Didziausi ,juodziausi nusikalteliai1!1!
    Negi taip sunku suvokt?
    Vadinkime viska tikraisiais vardais,’nesukime ratu”……

    Thumb up 0 Thumb down 0

 20. manau atejo tas laikas kad jau reikia imti uz sakiu jeigu policija susivienijo su vaikapisiais.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. žinote,kaip pasižiūrėti Klonio g.tiesiogiai? Visa laiką rodė dabar nuo balandžio 18d užstriges šone KK.Ačiū.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. ne , dar nepaeme , matomai … sciglinskas saugo , tik kamera siandiena kazkaip skersai stovi , nelabai matosi tas aptvaras- tik dangus ir vienas kitas seselias vis pasilenkiantis virs kameros .gal negraziai is ryto atrodo , kad nesifilmuoja visu grazumu … ka , ten tie saugotojai nusaugotu , vienas storas , kaip parsas , kitas girtas , kaip kiaule ….

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • saugotojai, sako žmogus planuoja o Dievas juokiasi , na tegu saugu, tikiuosi, kad šį kartą mūsų proto bokštai nesusimaus, gal dvi bobos ir vienas diedukas neišdurs šitiek protingų

   Thumb up 0 Thumb down 0

 23. vaiką Garliavoj, ten jai labai gerai, vien dėl to, kad nereikia į mokyklą. dovaniniai koncertai, apsauga apie namą, joks pedofilas nepavogs, palikim, tegu užauga beraštė įbauginta pedofilais ant viso pasaulio pikta žvėriukė, besidairanti nuolat pro langą, visus vadinanti šlykštynėmis ir pedofilais palikim, nes to nori Kedžiai, Venckai ,Skučienė.Stoma ir daugelis komentatorių, palikim tegu auga linksma ir laiminga

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • palikim aš palaikau jūsų mintį keik galima bauginti mergaitę. Jai reikia gyventi ir džiaugtis vaikyste o ne minia kurį stovi už tvoros.Jau atsibodo jų nesamonės. Teisnėje valstybėje viskas turi vykti teisiškai o ne minios įsitikinimais. Skučienė vėl trimituoja ir kviečia visus į Garliavą . Jau ir nebejuokinga darosi.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • kaip matosi dar vis girtas,ar girta,na jo pirmadienis tokiems-sunki diena,bet galejai savo sudniekio ir nerasytoi,geriau pasichmielink,jei turi pinigu…

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Komentaras pedofiliškas, gal žliobės ar vaicekovskės pakalikių ištrimituotas. Matomai skverno policajai labai susidirbę, nes jų darbas stovėti pakrūmėse pasislėpus ir gerti “kefyrą”, ne kartą teko paklausti, ką darbo metu geriate, ar grietinėlę ar rudą skystimėlį.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Nepusk Miglos!
   Mergaite reikia saugot,nes per daug ju dingo/
   ar gal tu ne is lietuvos/?

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Aš panašiai nervinausi Bet pantigėjau rašyt laiškelį, todėl tiesiog paskambinau nemokamu tel. 117. Ten man maloniai paaiškino, kad reikia skambinti 1600 ir sumaigyti keletą mygtukų..Nuolaidomis nesinaudoju, todėl negaliu pasakyti ar jos pasinaikina atsisakius reklamos ar ne .

   Thumb up 0 Thumb down 0

 24. viespatie, kiek glusu komentatoriu. Taigi Stankei nereikia mergaites, paskaitykit jos interviu Delfi, neseniai buvo ,kad mergaite rupinsis V A L S T Y B E. Jeigu po paemimo dar bus kuo rupintis! Ji reikalinga pedams, kad uzciaupti visam likusiam gyvenimui.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • tu šimtusxkartų dedi tą patį štampą. aišku, kaip visada nėra ir nebus jokios argumentacijos. nebet vienintelė, jūsų nudojama visais atvejais.
   kodėl tas garsusis galingasis klanas jau senaia nepašalino tokiu mirtinų liudininkiu? turėjo milijonus galimybių per pastaruosius keletą metų. ką vaikas kuo vaikas gali būti pavojingas tam klanui, jei gu net venckienė sako, kad mergaitė jau viską pasakė ir net teismuose apklausiama nebus (venckienės žodžiai) ką tas vaikas žino apie mistinį klaną: slaptažodžius, struktūrą, bankų sąskaitas, būstines, sąrašus ar dar betką? kodėl nepašalino stankūnaitės ir gi per daugybę metų?
   atsakymų nebus
   o va toks atvejis, kad venckienė mirtinai įsikabinusi į vaiką, nes jis anksčiau ar vėliau išsipasakos kaip buvo punpuojamas, zombinamas. tai aiški konkreti priežastis, kuri atremiama tik vienu žodžiu – tu pedofilas.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Augustas tėvystės atostogose Apie vakarėlį dar nerpsvaastėm, labiau galva pramušta, kur dėt maškę, baldus ir kaip vaikui greičiau alergijos tyrimą atlikti Bet eigoj, manau, susikristalizuos

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • viespatie , kokia gluse komentatore !!!jei butu tos mergaites mamai nereikeje , ji butu jau seniai jos atsisakiusi ir gyventu laisva ir nevarzoma , jai nera pareiksti jokie kaltinimai .o , jei sneki apie tuos pedus , kuriems ta mergaite reikalinga , tai gal galetumei juos ivardinti , o neklykti , kaip nersa , kuri tu pedu po siai dienai nesurado , o gal ir neiesko , nes sukurtu vaiduokliu juk nesugausi . siaip , paziurejus facebooke i nersos nuotraukas , matosi , bobele jau desperacijoje , jaucia , kad ateis ta diena , kai reikes uz viska atsakyti – uz mergaites zalojima psichiskai , uz nuzudytus zmones uz smeizta … gales pasakoti bliaudama , kaip ja mergaite isdure ir , kaip ji patikejo ….

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • pati tu glusa ir nesamones rasai. Matyt niekad nebuvai pas kgbisnikus pakliuvus. Laima savo noru ikrito i tokia kose, is kurios paciai issikapstyti praktiskai nebeimanoma, nes is ten niekas taip paprastai nepaleidzia. Taip kad nevejuok su savo komentaru.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • Kas keisciausei kad ji nesupranta kad tada joms abiem gali ateit galas.Gausim zinute kad stanke girta vaziavo ir uzsimuso pati ir dukra uzmuso.Arba kad nevilties apimta dukra ir save.Juk kokios jiegos ta daro jie gali viska padaryt.Dar zinoma ir liudytoju atsiras kurie sakys kad mate kaip tas ivyko.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 25. arba atsimins arba nieko,,,,,,,,,,,, pirmu atveju, yra budai ir medikamentai ,,, antru, padaryti tai, kas pradziai jau padaryta ,, paversti i save panasia , ciniska sukta , saltakrauje ir parsidavinejancia ,, O Lietuva bestubure , beteise, nusivylusia , keleto valdzmogiu ir keliu simtu jiems prijaucianciu ir ne tik sadom gomor aistru apsesta teritorija ,, arba xana ,arba atgimimas bet tam reikia jau ne tik dainuoti ir melstis ,,

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...