Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Gruodis 6 Penktadienis
 

Mergaitė seneliui: „Jei nori, kad tau į burną būtų kišamas „sysalas“, pats ir važiuok pas mamą“ (papildyta)

2010-11-11 13:41 | Naujienos | Komentarų (345)

D.Kedžio tėvas pakraupęs: mergaitė iki šiol su siaubu prisimena "sysalų" kišimą į burną, o visa teisėsauga nori sugrąžinti mergaitę L.Stankūnaitei (KK nuotr.)

„Mergaitė nenori grįžti pas mamą“, – „Karštam komentarui“ tvirtino Drąsiaus Kedžio tėvas, mergaitės senelis Vytautas Kedys.

Tuo metu, kai Kėdainių rajono apylinkės teismo pirmininkas V.Kondratjevas nagrinėjo civilinę bylą dėl D.Kedžio dukrelės sugrąžinimo L.Stankūnaitei, mergaitės senelis, žiūrėdamas į prie namų susirinkusius žmones, paklausė anūkėlės: „Turbūt tu nori važiuoti pas mamą?“

„Ir mergaitė man atsakė: „Aš tai nenoriu važiuoti pas mamą, nenoriu, kad man į burną „sysalą“ kištų! O jeigu tu nori, kad tau kištų į burną „sysalą“, tai tu pas ją ir važiuok“. Kaip Dievą myliu, ji taip ir pasakė, nemeluoju“, – „Karštam komentarui“ sakė mergaitės senelis.

Tai, kad teismo dieną mergaitė pareiškė nenorinti, jog būtų sugrąžinta pas mamą ir kad vėl jai būtų kišamas į burną „sysalas“, „Karštam komentarui“ patvirtino ir mergaitės močiutė.

„Būtent taip mergaitė ir pasakė… “, – apsiverkė mergaitės močiutė.

Tuo tarpu Kėdainių r. apylinkės teismo pirmininkas V.Kondratjevas vakar po teismo posėdžio aiškiai pasakė, kad šitoje byloje svarbiausia – „vaiko interesai“, ir leido suprasti, kad D.Kedžio dukrelės gyvenamoji vieta bus nustatyta su L.Stankūnaite, nes pedofilijos byla, pasak teisėjo, su mergaitės sugrąžinimu L.Stankūnaitei nieko bendro neturi.

Iš mergaitės parodymų

2008 m. gruodžio 17 d. Kauno apskrities VPK vaiko apklausos kambaryje psichologės S.Dirvelytės apklausta D.Kedžio dukrelė, duodama paaiškinimus ir pažymėdama ant psichologės jam pateikto piešinio su žmogaus atvaizdu patvirtino, jog Andrius Ūsas, kuris yra storu pilvu, būnant kartu mergaitės motinai Laimutei Stankūnaitei dienos metu laižė jai veidą, nosį, ausis, kaklą, burną, sėdmenis, kuriuos mergaitė vadina „šikna“.

Šios apklausos metu mažametė nukentėjusioji D.Kedžio dukrelė, duodama paaiškinimus ir pažymėdama ant psichologės pateikto piešinio su žmogaus atvaizdu, taipogi patvirtino, jog Andrius Ūsas jai liepė laižyti ir ji jam laižė krūtinę, kojas ir lytinius organus. Ji taipogi nurodė, kad Audrius Ūsas tai darė daug kartų.

Tokie mažametės nukentėjusios parodymai atkartoti ir 2009 m. lapkričio 25 d. specialisto išvadoje.

Bus papildyta

KK inf.Komentarai

 

 

 
 1. “saunuolis diedukas”…… prisijunge prie nersos….. vienas iki siol daug maz normalus toj seimoj atrode, o db ir taip susikto DK gyvenimo dar s–do pridejo… bravo….
  noreciau but kataliku ir tiketi pragaru. kad bent ten savo atsiimtumet…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Ka reiskia tos pentogramos piesiny? Visi atsakymai piesiniuose. Galetu juos viesai ivertinti koks nors labai garsus ir kompetetingas, zinoma nepriklausomas ekspertas-vaiku psichologas is uzsienio.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. atiduokit dukrą , Neringa , jei myli , te važiuoja į susitikimus su Deimante 2 kart per savaitę , nustatytu laiku. kame problema?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Jei Stankunaite tikrai myletu savo dukra, netampytu jos, o pati i susitikimus pas ja atvaziuotu. Dabar vaikas yra traumuojamas tam policijos pastate kauketu pareigunu apsupty, jaucia itampa. O kas laukia mergytes ateity? Atskirtis nuo artimuju, su kuriais praleido didziaja savo gyvenimo dali, atskirtis nuo jai yprastos ir saugios vietos- jos namu, bei nezinomybe su neturincia pastovios gyvenamosios vietos, bei pajamu motina, kuriai galimai gresia pavojus ir ja nuolat lydi ginkluoti kauketi vyrai? Ar susimasto motina, ka vel teks patirt vaikui, jau netekusiam tecio, patyrusiam prievarta? Nei viena mylinti motina nelinketu savo vaikui tokiu isgyvenimu. Ir siaip keista… Juk ilga laika vaiko motinai nereikejo: igrusdavo i savaitini, galiausiai gera valia tevui atidave augint ir nesidomejo, kol staiga mergytes prisireike, kai su Usu susipazino ir ”aitvarai” pinigus nesti pradejo…

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • žinau ,mergaitė visą likusį gyvenimą nekęs motinos,nes ta motina ,gal ir nesuprasdama -ruosė mergaitę prostitucijai

   Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Nesupratau dieduko - perklausykit dar kartą pirmojo interviu pačią pabaigą says:

  Interviu pabaiga keistoka: taip, sako, noriu, kad man į burną sysalą kištų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

   • O man jau atrodo, kad Venckai tiek ją primokė, kad mergaitė jau pati nebežino, ko ji nori,o ko ne. Be to, jei apie “sysalus” ji sužinojo tik iš Kedžio ir Venckienės, iš kur jai žinoti, ar ji to “sysalo” nori, ar ne. Manau, jau vien “raudonas kremas” daug ką pasako – žiopli Venckai nepagalvojo, kad klausimas apie “kremo spalvą” gali būti užduotas.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • Ir vel ta raudona krema kisi kaip argumenta, neva mergyte meluoja. Tik visiski bukiai arba neturintys vaiku sitaip primityviai suvokia vaiko zodzius. Gi ji maziuke buvo, is kur vaikui suprast, kad tas daiktas ir kremas raudoni, nes kruvini… Ar, asile, aiskinti nuo ko, ar pats susivoksi??

     Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Stiprybes siai seimai.
  Kieks jiems dar reikes kenteti.
  Ar nors vienas tiek turime stibrybes.
  Kaip taip galima.
  Paulausko chebra, zmona,buvusi ,teiseja,sunus kurjeris-advokatas,kitas sunelis prokuras,(jau senai isteigta uab)Kurys is kilpos isimtas,
  tikraja to zodzio prasme,dabar tampo uz virvutes kas netingi,
  Sadecko nuotraukos,kur ziuri,kaip berniukus prievartavo
  Rasau tik tai ka as zinau, o dar kiti

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. ka senelis kalba , nemyli ten mergaitės niekas , atiduokit mamai , greičiau , net senelis sudirbinėja , kodėl nemyli ten Deimantės , ji juk jų anūkė , nu baisi šeima , nemyli , bet neatiduoda motinai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Kad vaikeli myli tai matosi, kad myli. Visi vieningi ir visi kovoja pries korumpuotus brudus. Kad ta mama pati nesubrendusi buvo, ka jinai zino ir ka jinai prisidirbo sau ir savo vaikui. Kad tenai kazkoks pedofilijos niunsas buvo tai faktas!!! 4 metu vaikas tokiu dalyku nesugavotu. Siaubas kokie zmones bjaurus buna!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 7. reiskiu savo nuomone remdamasis grybauskaites elgesiu,man ji tik grybauskaite,nors ir istikruju ji niekas daugiau kaipkad grybauskaite,gali sau isivaizduot kad esanti kazkas,bet baravykas miske irgi galvojo kad jis yra karalius kol viena diena tiesiog supuvo ir liko tik nedidele s .kruvele.grybauskaite yra pasakojus jog jos kumyras yra Mahatma Gandis,jai reiketu be skiedimo pasidomet kad ir tuo Mahatma Gandziu.jusu tamstele p[igus ir nuvalkiotas pasiulymas kazko tai isgert ir nusiramint tik nusako jog esat ribotas zmogus ir be savo nuomones,sugalvokit originalu pasiulyma ,bet ne nuvalkiota fraze.arivederci .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. šiais žmonėmis,nes jų akys nesukamos į šoną ,tiesiai šviesiai sakoma,su pakelta galva(nors ir kankinami baisios netekties)….TAI TOKIA ŠEIMA KURI TURI BŪTI PAVYZDYS LIETUVAI,BE GALO DARBŠTI ,DRAUGIŠKA,MŪRU STOJA VIENAS UŽ KITĄ,MERGAITĖ JOJE JAUČIASI BE GALO MYLIMA….ČIA GALI DAUGUMA LIETUVOS VAIKŲ TIK PASVAJOTI TOKIŲ SĄLYGŲ…

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Si seima pavyzdys visoms seimoms ir ne tik. Visa gimine vienas kita palaiko, o kad tokie visi vieningi butu Lietuvoje.
   Pagarba siai seimai. Laikykites.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Žinot pasakysiu tik tiek, as visada tikejau ir tikesiu Kedziu seima, visu pirma del to ,kad nei viena seima nesugalvos tokiu dalyku (nes tai neisgalvojama) cia tokia tragedija, kuri turejo paliesti kiekviena is musu. Mes auginam ar dar auginsim vaikus, ir visi sieksim ,kad jie butu saugus, bet kuo toliau tuo labiau as isitikinu,kad sitoje salyje nesaugu ne tik vaikams,bet ir paprastam zmogui. Ir visada , visada sakiau ir sakysiu,kad man Drąsius yra didvyris. Jis parode kokia didele skyle pas mus teisetvarkoje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. kazin ar dar turi tos bobos koki koziri?nes jau seni kedi mete i arena kai striuka visai pasidare.koks kitas bus ejimas?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. vaikai pradeda kalbet,dar po stalu lakstydami.kalba aiskiai,zino zmoniu pavardes,nusako veido bruozus,pagal ka paskui net teta fotorobota sudaryt gali.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. nereikia visai lietuvai zinot,kad jus pykina.pavemkite,gal pageres,o po to isgerkite siltos arbatos ir bus visai gerai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Stankunaite pasakytu, kad tu esu fundamentalus jos remejas ir itrauktu i savo hipoteka:). Aiskiai matosi , kad esi bevaisis, ar bevaikis, nes nesupranti nuo kokio amziaus vaikai pradeda kalbeti. Nusiplauk savo prasvinkusi sysala ir eik geriau pailseti :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. tamsta esate sadomazochiste,istroskusi sukrecianciu isgyvenimu,kad net dekavojate,kad kazkas jums ju suteike.kaip violetinis-taip nenormalus,jau cia faktas

  Thumb up 0 Thumb down 0 
bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/geriausios-puko-dainos-2019-302454
Video reportažas


bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/geriausios-puko-dainos-2019-302454

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (7)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (2)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (1)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (1)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (1)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (3)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (1)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (3)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (2)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...