Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Spalis 28 Trečiadienis
 

Mergaitė ir prezidentė

2010-05-25 11:55 | Politikų tribūna | Komentarų (62)

'Mažoji mergaitė Garliavoje iš tikrųjų yra prezidentės sąjungininkė, be agitacijų ir net kvietimo sukvietusi Lietuvos žmones, trokštančius tėvynėje tikrų permainų, išdrįsusius kraštą pavergusiems valdantiems klanams ištarti: gana' (president.lt nuotr.)

Mergaitė galėjo padaryti tai, ko nepajėgė guviausi žurnalistai, politologijos autoritetai, įtakingiausi laikraščiai ir net TV ekrano vilko Arūno Valinsko liaudiški juokeliai – sugriauti Dalios Grybauskaitės įvaizdį.

Net tais retais atvejais, kai prezidentės nekentėjams pavykdavo iškapstyti kokį nors jai nepalankų faktą, jis visuomenės būdavo atmetamas kaip iš piršto laužtas pramanas, nes neatitikdavo to įvaizdžio. Bet štai prasidėjo Garliavos įvykiai, kurių pagrindinė herojė – mažoji Kedžio dukra savo likimu nebyliai, tačiau neatremiamai šaukte šaukia, jog Lietuvoje viskas po senovei, niekas nesikeičia, net ir po prezidentės pradėtos teisėsaugos vadovų rotacijos.

Ta rotacija, pašalinant labiausiai susikompromitavusius veikėjus, vyksta tik dėl rotacijos, tiksliau – dėl reitingų ir garo – pritvinkusio visuomenės pasipiktinimo – nuleidimo. Tačiau naujai paskirtieji yra ne ką vertesni, o kartais priverčiantys stvertis už galvos. „Kokią dar Dunką pasirinks?“- nusišaipė mano buvęs profesorius, nūnai bičiulis, išvydęs kandidatės į generalines prokurores nuotrauką. Čia jis perfrazavo dar studijų Maskvoje laikų auksinę puikaus dramaturgo Aleksandro Volodino frazę „Pusti Dunkų na Evropu“ (“Išleisk Dunką į Europą“). Nors dėl tos prokurorės buvo laiku susigriebta, tačiau tokių „Dunkų“ prezidentei pernelyg dažnai pakišama, ypač – teisėsaugos srityje. Gal kai kurios patarėjos prezidentūroje yra kaip ta Dunka, išleista į Europą?

Antai savo svarų žodį visą Lietuvą įaudrinusioje istorijoje paskelbė ir naujoji vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė (tai ne prezidentės, o Seimo pirmininkės Irenos Degutienės pasirinkimas). Stojusi į Laimutės Stankūnaitės gynėjų gretas, E.Žiobienė pabandė moralizuoti, kad Kedytės artimieji neturėtų nuteikinėti mergaitės prieš mamą. Neblogas būtų patarimas, jeigu jis būtų duotas bent prieš gerus metus, kai dar nebuvo Drąsiaus Kedžio kraupaus „filmo“ ir laiškų, kur pati mergaitė pasakoja apie motiną, dėdes ir jų didelius „sysalus“. Bet smarkiausiai naujoji vaiko teisių apsaugos kontrolierė apsijuokė, kai užsimojo visu įstatymo griežtumu smogti Kauno miesto Vaiko teisių apsaugos tarnybai, nepateikusiai teismui išvadų dėl L.Stankūnaitės gyvenamosios vietos, į kur turi būti perkelta jos dukra. Tačiau kauniškės tarnybos moteriškės galėjo apžiūrėti tik L.Stankūnaitės tėvų namus, kuriuose ji seniai nebegyvena.

Mat Kėdainių teisėjas Bronius Varsackis, priėmęs nutartį dėl Kedytės gyvenamosios vietos nustatymo ir dėl skubos tvarka šios nutarties įvykdymo, iš tikrųjų nustatė mergaitės gyvenamąją vietą nežinia kur esančią. Teisėjas pasiuntė mergaitę į niekur. Juk saugomos L.Stankūnaitės adresas yra įslaptintas. Ar ji jau pasirūpino vaikiško dydžio neperšaunama liemene, ar sargybiniai jau prisipirko lėlių ir kitokių žaislų, tikiuosi, tai nebus ginklai. Juokai juokais, tačiau Kėdainių teisėjas pasmerkė vaiką gyventi bemaž kalėjimo sąlygomis.

Tiesa, L.Stankūnaitė anksčiau viešai žadėjo su dukra emigruoti. Bet jeigu egzistuoja pedofilų tinklas, ar jis nenorės atsikratyti dviejų svarbiausių savo nusikaltimo liudininkių, kurioms kada nors gali kilti pagunda juos šantažuoti?

Ar tada neatrodys, kad teisėjas mergaitę skubiai pasiuntė į mirtį? Ir kieno užsakymu? Pedofilų tinklas suinteresuotas, kad L.Stankūnaitė dukrą – svarbiausią kaltinimo liudytoją baudžiamojoje byloje – kuo greičiau išsivežtų iš Lietuvos nežinoma kryptimi, kaip jau buvo išdanginta antroji auka ir liudytoja – nužudytos L.Stankūnaitės sesers dukra. Tai buvo padaryta, be abejo, dėl vaiko interesų, siekiant jį apsaugoti. Tik ar tas apsaugotas vaikas dar tebėra gyvas?

Todėl įtartina ta isterija reikalaujant tuoj pat atimti mergaitę iš globėjos ir atiduoti L.Stankūnaitei. „Net geriausia teta neatstos blogiausios mamos“, – graudeno visuomenę vaikų psichiatras Linas Slušnys. O jeigu ta mama mėgsta gulėti lovoje trise – su dukra ir dėde? Šie koktūs įtarimai nei patvirtinti, nei išsklaidyti, nes jų niekas dorai ir netyrė, prokurorai dėl nežinomų priežasčių užmiršo viešai TV studijoje duotą pažadą – paskelbti L.Stankūnaitę įtariamąja.

Tačiau kodėl tie teisės žinovai, besipiktinantys teisiniu chaosu ir nihilizmu, užmerkia akis, kad civilinė byla, išnagrinėta Kėdainių teisme, yra gelbėjimosi ratas pedofilų baudžiamojoje byloje – grąžinus Kedytę L.Stankūnaitei, ta byla praranda paskutines perspektyvas. Nėra mergaitės – nėra problemos.

Įdomiausia, kad tie patys veikėjai reikalavo nedelsiant vykdyti teismo sprendimą atimant ir Ingos Rinau mergaitę, piktinosi teisiniu nihilizmu, kai šios nutarties vykdymą laikinai sustabdė Aukščiausiasis Teismas. Tada tie veikėjai nekalbėjo apie tai, kad vaikas turi likti su motina, reikalavo nedelsiant perduoti jį vokiečiui tėvui.

Dabar tie patys teisės ir vaikų psichiatrijos bei teisių apsaugos žinovai, surinkti į TV studiją tos pačios Ritos Miliūtės, tais pačiais žodžiais reikalavo nedelsiant vykdyti teismo nutartį ir atiduoti mergaitę L.Stankūnaitei. Vėl nepranokstamas buvo Egidijus Kūris, kuris šįkart net juokavo. Bet tai buvo pakaruoklio humoras, nes faktiškai buvo reikalaujama imtis represijų prieš Lietuvos žmones. Visą praėjusią savaitę viešojoje erdvėje tvyrojo sunkiai paaiškinamas šovinizmas, agresyvumas, kraujo troškimas. Sunkiai paaiškinamas todėl, kad valdžią spaudė įvesti tvarką Garliavoje kai kurie intelektualai ir dar neseniai liberalios demokratijos vertybes gynęs laikraštis.

Be abejo, teismo nutarimą vykdyti būtina, jeigu jis nepriimtinas – skųsti jį aukštesniam teismui. Kito kelio teisinėje valstybėje nėra. Tačiau Garliavoje mes susidūrėme su reiškiniu, kurio neatpažino teisės profesorius E.Kūris, nes tokio dalyko sovietinių universitetų programose nebuvo, socialistinė teisė jį ignoravo. Visa Lietuvos laimė, kad policijos, prokuratūros vadovai ir net paprastas antstolis pasirodė didesni mąstytojai nei Vilniaus universiteto Teisės fakulteto profesūra ir nesileido išprovokuojami, atsispyrė galingam spaudimui griebtis jėgos prieš savo piliečius.

Garliavoje mes išvydome tipišką pilietinio nepaklusnumo aktą, kilusį anaiptol ne staiga, į jį eita beveik dvejus metus, kai visos teisėtos priemonės išbandytos, visos viltys pasiekti teisingumą prarastos. Viskas prasidėjo nuo pirmojo D.Kedžio pareiškimo Kauno policijos komisariatui. Po to tų pareiškimų būta kelios dešimtys – jie stebina savo teisiniu raštingumu, tai brandžios teisinės sąmonės kūriniai (neabejotina, kad skundų autoriui padėjo teisininkai giminaičiai). Ir tik tada, kai visi teisiniai keliai baigėsi aklaviete, Kaune nuaidėjo šūviai. Tai nebuvo išeitis, tik dar viena paskutinė, pati baisiausia aklavietė.

Nedrįsčiau aklaviete vadinti įvykių Garliavoje, nors situacija yra kebli ir toli gražu nedžiuginanti, galinti išsprūsti iš kontrolės ir sukelti anarchiją. Tokios situacijos – visuomet žaidimas su ugnimi. Bet nedera perlenkti lazdos, gąsdinant visuomenę „kumščio teise“ ir net Hitleriu. Juk pilietinis nepaklusnumas gali būti produktyvus atnaujinant visuomenę net tokiose senų tradicijų pozityvistinės teisės valstybėse kaip Amerika (Martino Lutherio Kingo Transporto įstatymo boikotas). Garliavoje regėjome visus pilietinio nepaklusnumo požymius – taikų neprievartinį protestą (protestuotojai policiją sutiko klūpėdami), viešumą (pasirūpinta net tiesiogine transliacija internete). Svarbiausia, iš visos Lietuvos į Garliavą suvažiavo žmonės iš moralinių paskatų, nusivylę ir pasipiktinę neteisingumu. Gindami mergaitę, kurios net nepažįsta, jie nesiekė naudos sau, kuo Andriaus Ūso ir L.Stankūnaitės gynėjai bando apkaltinti Kedžius ir Venckus. Lietuvos žmonės atsisako paklusti neteisingai ir nežmoniškai tvarkai, taikstytis su teismų ir visos teisėsaugos išsigimimu, galiausiai – neleidžia nuslėpti nusikaltimo ir išsaugoti pedofilų tinklo.

Tad mažoji mergaitė Garliavoje iš tikrųjų yra prezidentės sąjungininkė, be agitacijų ir net kvietimo sukvietusi Lietuvos žmones, trokštančius tėvynėje tikrų permainų, išdrįsusius kraštą pavergusiems valdantiems klanams ištarti: gana. Prezidentė, nors ir atsargiai bei apgalvotai ardanti tą iki pamatų supuvusią teisinę sistemą, sulaukia įnirtingo pasipriešinimo ir atsakomųjų smūgių. Kuo ji gali pasitikėti ir pasiremti? Tik Lietuvos žmonėmis, kurie pasiryžę iki galo ginti savo teisingumo viltį – mažąją našlaitę.

„Lietuvos žinios“

2010-05-25

Komentarai

 

 

 
  • Smagu matyti atukviys žmones savo asmeniniu indėliu prisidedančius prie šios idėjos platinimo ir palaikymo, skatinančius visos Kužių bendruomenės aktyvumą renkant 1ct monetas ir taip padedančius studenčiokams siekti užsibrėžto tikslo. Šaunuoliai kužiškiai!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 1. Labai logiški ir svarūs argumentai. Įdomu, kaip prokuratūra pagrįs šitokių akivaizdžių faktų ignoravimą? Darbuotojų ar profesionalumo stoka? :-) Nors gal ne viskas taip jau neprofesionalu… Cituoju vieną jūsų pateiktą argumentą,:"Tyrejai vykde prokuroru uzduoti isimti visus vaizdo irasus is visu tasku, kurie irengti isores filmavimui numatomame autobusiuko vaziavimo kelyje nuo zudyniu vietos iki Uso gyvenamosios vietos." Kodėl jis man "užkliuvo"? Ogi todėl, kad remiantis įvairiais šaltiniais (nevyriausybiniais), lygiai taip pat buvo pasielgta ir po Rugsėjo 11 pentagono atakos!? Kodėl? Galimai todėl, kad niekur nebūtų užfiksuotas ir į viešumą nepatektų(nevisai pasisekė)tas objektas, kuris iš tikro atakavo pentagoną, nes tokia filmuota medžiaga galimai prieštarautų oficialiai versijai? Pas mus mąstai aišku ne tie, bet oficialioji versija taipogi egzistuoja…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Nustokite jus viena karta gynti prezidente. Ar jus kvaili ar tik apsimetat. valantino skyrimas teiseju, tyla kai liaudis kovoja ir t.t. Jeigu ji noretu ir matytu kad nesusitvarko, ivestu prezidentini valdyma. Vistiek nera jokios tvarkos ir teisines valstybes. Kirgizijos variantas dar gali kazka pakeisti, o lesbe (buvo net wikipedijoje iki rinkimu) tik vygdo klano nurodymus. Tik neaisku kodel, ar del kompromatu, kuriu turi, ar pati jam priklauso.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. as labai gerbiu ir didziuojuos prezidente.Nebukit valinskai,kurie tik ir ziuri kaip apjuodinti prezidente,nes matyt ju klanui,p.Grybauskaite netinka.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Puikus straipsnis. Aišku, ginsim iki galo savo teisingumo viltį – mažą mergaitę.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Šitame "seime" šiandien buvo "svarstomas" prokuratūros darbas.Dauguma avinų ir vištų balsavo kaip reikia naujo tipo Centro Komitetui ir Tatai.Šauniai pasisakė STOMA,tikiu,kad Tata jį prakeiks,už tat Tata galės pasidžiaugti visų laikų demagogu ir palaižūnu V.Andriukaičiu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Mes, teisininki , mokslninkai, menininkai,okytoji , kulturos darbuotojai , studentas, darbininkai ir tarnautojai , vyresni ir jaunesni atydziai stebime Prezidentes zngsnius. Su kuo ji ir pries ka ji, apgins ji maza mergyte, imsis valyti Lietuva nuo klano ir valstybininku ar praslys pavirsiumi del ivaizdzio Europje. Jei eis su zmonemis, laime. Dabar labai era sitauacija. Jei jos neisnaudos, zmones nuo jos nusigres , tuomet klanas ir valstybininkai , ja iveiks.Kovbok, Prezidente uz mergaite, taip Tu kovotum uz tiesa, uz Lietuva. Juk netiki Kliunkos pasakomis. Patikek , liaudies ismintimi ir pasiryzimu svarinti Lietuva,

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Vaizdo įraše teisėjo J.Furmanavičiaus žudikas neatpažįstamas, bet prokuratūra D.Kedžio kalte neabejoja (atnaujinta)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Teisingumo institutas, vertindamas viešai skelbiamą kategoriško pobūdžio informaciją apie D.Kedžio kaltę nužudant J.Furmanavičių bei V.Naruševičienę, pabrėžė, kad tokie teisėsaugos institucijų veiksmai kertasi su Konstitucijoje apibrėžtu nekaltumo prezumpcijos principu ir diskredituoja Lietuvos teisėsaugos sistemą.

  Teisingumo instituto direktorius Valdemaras Stancikas nurodo, kad Konstitucijos 31 straipsnyje parašyta, kad asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

  "Apmaudu, kad šią nuostatą akivaizdžiai pamiršo tiek Generalinės prokuratūros, tiek kitų teisėsaugos institucijų atstovai, be teismo viešai ir kategoriškai nurodantys nužudymų vykdytojus. Toks teisėsaugininkų elgesys tik didina ir taip maksimalią ribą šioje istorijoje pasiekusią teisinio nihilizmo koncentraciją bei įtampą visuomenėje. Teismas jau niekada negalės nustatyti D.Kedžio kaltės, nes jis miręs, o alternatyvų teismui šiai funkcijai atlikti teisinėje valstybėje ieškoti nedera.“ – teigia V.Stančikas.

  Viešai išplatintame Teisingumo instituto pranešime sakoma, kad pagal Europos žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvenciją, nekaltumo prezumpcijos pažeidimas sudaro pagrindą ginti pažeistas teises Europos žmogaus teisių teisme.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. ?????,
  2010 05 25 14:36
  Kai rado a.a. D. Kedžio kūną ir jo neatpažino, tai sakė, kad neturi su kuo palyginti pirštų atspaudų, o dabar pasirodo tų atspaudų buvo visur pilna. Tai kodėl neatpažino, kelias dienas tyrimus "darė"… Gal kūnas buvo be pirštų pagalvėlių????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. kazkaip,
  2010 05 25 14:32
  primena anu laiku anekdota: kai du baltieji policininkai stovi prie negro lavono su 35 durtinem zizdom ir vienas kitam sako: "paziurek kokia siaubinga savizudybe…"

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. koks bus lezbes is briuselio paskyrtas naujas generalinis prokuroras,ne ka geresnis kaip laikinas ir paulauskas bendrai paemus

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Kovo mėn. "Lietuvos žinios" pripažintas vieninteliu LR neetišku laikraščiu. Ne be pedofilų užtarėjo, Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos irmininkės pavaduotojo L. Slušnio pagalbos ir komentarų. Kažin ką jie laiko etiškais – pedofilrytį?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. siulau isleisti prokuraturos pasaku-padavimu rinkini ir nuo kitu mokslo metu itraukti i pradinuku privalomos grozines literaturos sarasa

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Gerbiamieji ir gerbiamosios,apie jkokią teisėsaugos valdininkų rotaciją pliurpiama Vasiliausko "Lietuvos žiniose".Reikia kelti klausimą,kad būtų sukurta Lietuvos teisėsauga,atitinkanti civilizuotų šalių standartus.Dabartinė prostalininė NKVD-istinė "teisėsauga" su homoseksualizmo ir piderastijos prieskoniais Lietuvą veda į pražūtį.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. vsd vadovas pakeistas , vaikų teisių kontrolierė pakeista , o vistiek murgdomės tame pačiame š..e. Ar nelaikas būtų vadovams apsiimti tiesioginėmis pareigomis , t.y. ginti vaikų teises ir visuomenę nuo apraizgiusio Lietuvą voratinklio . Kada Vsd vadovas atsakys į klausymą " kas tas AIDIS MIEŽELIS ?"

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Straipsnis vertingas pirmiausiai tuo, kad pabrėžia dvejopą visuomenės akcijos tikslą. Tai ne tik ir ne tiek gailestis, kad Mergaitė pateks pas blogą motiną, bet ir siekimas išvengti pavojaus, kad pagrindinė liudytoja pateks į vieną lovą su ja ir įtariamuoju, kurie parodymus pakreips savo naudai. Juk kaip tik dėl to, deklaruodami rūpestį teisingumo vykdymu, nerimauja visokie ten šūdbarai. Viena liudytoja pavyko atsikratyti, atidavus nelabai geram tėvui, o štai antrosios – vis dar ne. Mergaitė priklauso motinai, ji pas ją pateks, svarbu, kad tai įvyktų ne prieš teismo posėdį, o kaip galima vėliau po bylos išsprendimo ir apeliacijų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Tik nesudaužykite,nes ilgai buvo perėtas.Tegul Valys valo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Kurt politinę partiją.Ir kuo greičiau,tuo geriau.Kas vadas.Stosiu į gretas ir aš,nors niekada jokiai partijai nepriklausiau.Reikia veikti,kai esame ant bangos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Zmones, turim reikalauti PRISIEKUSIUJU TEISMO Uso byloje, nes jau 99 proc. aisku kaip ta byla pasibaigs… O ypac po siandien, kai netruko prokurorai paskelbti, kad neva nuzude Furmonaviciu ir Naruseviciute…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Kliunkis,žemaitiškai reiškia užperėtą kiaušinį, kurį sudaužius neapsakomas dvokas pasklinda. Čia tik aliuzija į tai kas vyksta mūsų??? Lietuvoje. Nežinau, kodėl taip drebėjo pono Kliunkos balsas per šiandienos konferenciją, kodėl vėl su šypsena kalbama apie tragiškus dalykus? Mano akimis spektalis – drama tragiškas, bet aktoriai neprofesionalai, tad ir gimė pamąstymas apie užperėto ir sudaužyto kiaušinio dvoką… Manęs niekaip neįtikino žmogus erelio akimis, iš už 400 metrų matymo tvirtinantis, kad tai A+A Drąsiaus autobusiukas, bereikalinga preliudija buvo kažkoios pilietiškos pilietės laiško citavimas, besaikis velionio šovinių mėtymas po visas mašinas, nelogiškas A+A ponios laukimas prie kompiuterio, laukiant kol ateis žudikas ir jam savanoriškai atidarant duris. Žodžiu, užperėto kiaušinio dvoko, čia kur kas daugiau, nei gryno oro.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Platinam 12:14 05-25

  Tarp milzinisko srauto komentaru buna ir analitiskai pagristu vertinimu. Manau, kad del argumentuoto teisinio svorio, besiremencio ne emocijomis, bet faktinemis teisinemis aplinkybemis ir ju analitiniu ivertinimu, visiems kartu bus lengviau pralauzti i viena visuma suaugusi teisetvarkos ir VSD pedofilini – korupcini kiauta. Prokuroras Petrauskas, o pries tai ir Valantinas, nustate paskelbdami, kad du asmenys baltu autobusiuku su " Kauno keliu" lipdukais atvaziavo ir nuzude Furmonaviciu po to Naruseviciene. Lipdukus pagaminti reklamos firmoje uzsake Drasius Kedys. Pagal prokuroru versija-tai nenugincijamas ir tiesioginis zmogzudystes faktinio irankio irodymas. Bet pamastom ir paanalizuojam faktus. Ar is tikruju taip yra, kaip stengiasi itikinti prokuroras Petrauskas ? Taip, D.Kedys turejo balta autobusiuka. Bet tai ne tas , kuris buvo rastas prie Uso namu ! Toki pati balta autobusiuka su galiojanciu draudimu ir tech. apziura nezinomi asmenys nupirko is prokurorams nustatyto asmens, bet sios transporto priemones neregistravo. Toliau. Buvo reklamos firmoje uzsakyti lipdukai " Kauno keliai" . Asmuo, kuris uzsakinejo lipdukus, prisistate, kad jis dirba Kauno keliuose ir prase uzregistruoti uzsakova butent Drasiu Kedi. Bet veliau darbuotojai patvirtino, kad uzsakyma vykde tikrai ne D. Kedys. Neabejotina, kad pirko balta autobusiuka ir uzsake lipdukus " Kauno keliai" tiesioginiai Furmonaviciaus ir Narusevicienes kileriai, kurie demesio atitraukimui panaudota transporta paliko prie Uso namu. Tai kyla klausimas : kodel neieskoma (net nebuvo sudaromi foto robotai) asmenu, kurie pirko nusikaltimo iranki- autobusiuka ir lipdukus ? Juk tikruosius kilerius ne tik mate sie zmones, bet ir betarpiskai su jais bendravo. Buvo paskelbta, kad reklamos firmoje buvo isimtos vazdo iraso kasetes. Tai kokiam tyrimui iseme vaizdo iraso medziaga ? Tai kodel visiska tyla, kas toks buvo nufilmuotas ? Tyrejai vykde prokuroru uzduoti isimti visus vaizdo irasus is visu tasku, kurie irengti isores filmavimui numatomame autobusiuko vaziavimo kelyje nuo zudyniu vietos iki Uso gyvenamosios vietos. Toks veiksmas paaiskinamas labai paprastai : isores stebejimo kamera uzfiksuos video pravaziuojantyji- kas is tikruju sedi prie vairo ar salia jo. Zinant ta aplinkybe, kad tyreju komanda Paulausko atrinkta is Minsko Dzerzinskio vardo aukstosios mokyklos apsolventu : abejingu apsileideliu, girtuokliu, amoraliu tinginiu, o kitaip oficialiai Petrausko vadinamu auksciausios kvalifikacijos specialistais – tai realiai tiketina, kad ne is visu tasku iseme video irasus. Gal dar yra galimybe perziureti tu tragisku dienu irasus ir kitose gretimose gatvese. Pagal irasus galima nustatyti is kur atvaziavo kileriai. Be to, Kauno miesto pagrindines sankryzos, bei daugelis eismo ruozu filmuojama. Klausimas prokurorui Petrauskui : gal rysites paaiskinti, kodel nesiaiskinama, kas isores video kamerose uzfiksuoti lipduku uzsakovai ir " Kauno keliu" autobusiuko tos dienos vaziuotojai ? Furmonaviciaus nuzudimo vie

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. As EU dirbu vienoje uzsienio mokykloje pedagoge-psichologe.Esu gerai susipazinusi ir studijavusi pedofilijos auku simptomus ir galiu vienareiksmiskai pasakyti, kad si mergyte buvo PRIEVARTAUTA. Analizavome su savo kolegomis video ir mergytes piesinius. Teisineje valstybeje sitos vaizdines priemones jau BUTU negincijami pedofilijos faktai, nes tokio amziaus mazameciai vaikai neturi hiperseksualizuotu fantaziju ir nepiesia zmogaus figuru su isreikstomis genitalijomis. Man keista pasirode ir tai, kad vaikui skiriama begale ekspertiziu, kas vaiko teises ir pedofilijos aukas ginancioje valstybeje yra GRIEZTAI draudziama.Kiekviena ekspertize- tai priminimas vaikui tu situaciju, ka teko patirti. O jei vaikas staiga atsisako susitikti su mama- tai tik dar vienas pozymis, kad jam tas asmuo asocijuojasi su prievarta. Patarciau kreiptis i uzsienio tyrejus, nes Lietuvoje kol kas nematau specialistu, parengtu dirbti pedofilijos atvejais.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Autorius: Viktor Suvorov
  Knyga: "Razgrom" 2010, ACT,rusų kalba.
  Vertimas: "Yra mergaičių pagal iškvietimą. Yra berniukų pagal iškvietimą. Ir yra akademikų pagal iškvietimą".

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Jo… šita byla turbūt ir Strasbūre būtų rezonansinė.Pasaulis turbūt dar to nematė.Prievartauta mergaitė,pasiguodžia tėvui-tėvas randamas nužudytas,o mergaitė atiduodama sutenerei motinai, ir pedofilija įtariamam krikštatėvui,kurį ji gina.O kadangi Stankūnaitė neturi gyvenamos vietos ir ruošiasi gyventi pas tėvus (iš kurių jiems buvo atimtos teisės auginti savo dukrą),tai teismo sprendimas būtų tikrai "logiškas".Nors vaikai nekalti dėl tėvų klaidų, bet beliks tik palinkėti tokio gyvenimo jų pačių vaikams.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. Kol gen prokuratūroje dirbs Kliunka su likusia Paulausko šaika, tol jokių permainų Lietuvos teisėsaugoje nesitikėkite. Pradedant Kedzio byla, tada Pociuno, Dekanidzes, Kiesu ir t.t. VISAS tas bylas REIKIA PERZIURETI. Ir visur itariu tvarkesi lietuviska mafija su antpeciais. Nes kildavo gresme klanams, privatizacijos reikalams ir t.t. Ir kaip paulauskas- pagrindinis strategas, tipo teisines valstybes statytojas/ drysta per TV advokatauti usui? Viesai, drasiai su visa savo suknista kompetencija…ir su SYPSENA. Atseit, nieko cia nebuvo, kazkoks nesusipratimas, pletkai…,o mergaite atseit greiciausiai fantazuoja.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pasaulinės širdies dienos proga Molėtų meras prisimena savo istoriją: „Gydytojai padovanojo antrą šansą gyventi“
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Bendras Lietuvos ir Prancūzijos Prezidentų ir Latvijos Ministro Pirmininko pareiškimas dėl demokratijos išsaugojimo (1)
2019 m. liepos 16 d. pristatydama politinius prioritetus Europos Parlamentui...
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (6)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...