Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Spalis 29 Ketvirtadienis
 

Mergaitė ir prezidentė

2010-05-25 11:55 | Politikų tribūna | Komentarų (62)

'Mažoji mergaitė Garliavoje iš tikrųjų yra prezidentės sąjungininkė, be agitacijų ir net kvietimo sukvietusi Lietuvos žmones, trokštančius tėvynėje tikrų permainų, išdrįsusius kraštą pavergusiems valdantiems klanams ištarti: gana' (president.lt nuotr.)

Mergaitė galėjo padaryti tai, ko nepajėgė guviausi žurnalistai, politologijos autoritetai, įtakingiausi laikraščiai ir net TV ekrano vilko Arūno Valinsko liaudiški juokeliai – sugriauti Dalios Grybauskaitės įvaizdį.

Net tais retais atvejais, kai prezidentės nekentėjams pavykdavo iškapstyti kokį nors jai nepalankų faktą, jis visuomenės būdavo atmetamas kaip iš piršto laužtas pramanas, nes neatitikdavo to įvaizdžio. Bet štai prasidėjo Garliavos įvykiai, kurių pagrindinė herojė – mažoji Kedžio dukra savo likimu nebyliai, tačiau neatremiamai šaukte šaukia, jog Lietuvoje viskas po senovei, niekas nesikeičia, net ir po prezidentės pradėtos teisėsaugos vadovų rotacijos.

Ta rotacija, pašalinant labiausiai susikompromitavusius veikėjus, vyksta tik dėl rotacijos, tiksliau – dėl reitingų ir garo – pritvinkusio visuomenės pasipiktinimo – nuleidimo. Tačiau naujai paskirtieji yra ne ką vertesni, o kartais priverčiantys stvertis už galvos. „Kokią dar Dunką pasirinks?“- nusišaipė mano buvęs profesorius, nūnai bičiulis, išvydęs kandidatės į generalines prokurores nuotrauką. Čia jis perfrazavo dar studijų Maskvoje laikų auksinę puikaus dramaturgo Aleksandro Volodino frazę „Pusti Dunkų na Evropu“ (“Išleisk Dunką į Europą“). Nors dėl tos prokurorės buvo laiku susigriebta, tačiau tokių „Dunkų“ prezidentei pernelyg dažnai pakišama, ypač – teisėsaugos srityje. Gal kai kurios patarėjos prezidentūroje yra kaip ta Dunka, išleista į Europą?

Antai savo svarų žodį visą Lietuvą įaudrinusioje istorijoje paskelbė ir naujoji vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė (tai ne prezidentės, o Seimo pirmininkės Irenos Degutienės pasirinkimas). Stojusi į Laimutės Stankūnaitės gynėjų gretas, E.Žiobienė pabandė moralizuoti, kad Kedytės artimieji neturėtų nuteikinėti mergaitės prieš mamą. Neblogas būtų patarimas, jeigu jis būtų duotas bent prieš gerus metus, kai dar nebuvo Drąsiaus Kedžio kraupaus „filmo“ ir laiškų, kur pati mergaitė pasakoja apie motiną, dėdes ir jų didelius „sysalus“. Bet smarkiausiai naujoji vaiko teisių apsaugos kontrolierė apsijuokė, kai užsimojo visu įstatymo griežtumu smogti Kauno miesto Vaiko teisių apsaugos tarnybai, nepateikusiai teismui išvadų dėl L.Stankūnaitės gyvenamosios vietos, į kur turi būti perkelta jos dukra. Tačiau kauniškės tarnybos moteriškės galėjo apžiūrėti tik L.Stankūnaitės tėvų namus, kuriuose ji seniai nebegyvena.

Mat Kėdainių teisėjas Bronius Varsackis, priėmęs nutartį dėl Kedytės gyvenamosios vietos nustatymo ir dėl skubos tvarka šios nutarties įvykdymo, iš tikrųjų nustatė mergaitės gyvenamąją vietą nežinia kur esančią. Teisėjas pasiuntė mergaitę į niekur. Juk saugomos L.Stankūnaitės adresas yra įslaptintas. Ar ji jau pasirūpino vaikiško dydžio neperšaunama liemene, ar sargybiniai jau prisipirko lėlių ir kitokių žaislų, tikiuosi, tai nebus ginklai. Juokai juokais, tačiau Kėdainių teisėjas pasmerkė vaiką gyventi bemaž kalėjimo sąlygomis.

Tiesa, L.Stankūnaitė anksčiau viešai žadėjo su dukra emigruoti. Bet jeigu egzistuoja pedofilų tinklas, ar jis nenorės atsikratyti dviejų svarbiausių savo nusikaltimo liudininkių, kurioms kada nors gali kilti pagunda juos šantažuoti?

Ar tada neatrodys, kad teisėjas mergaitę skubiai pasiuntė į mirtį? Ir kieno užsakymu? Pedofilų tinklas suinteresuotas, kad L.Stankūnaitė dukrą – svarbiausią kaltinimo liudytoją baudžiamojoje byloje – kuo greičiau išsivežtų iš Lietuvos nežinoma kryptimi, kaip jau buvo išdanginta antroji auka ir liudytoja – nužudytos L.Stankūnaitės sesers dukra. Tai buvo padaryta, be abejo, dėl vaiko interesų, siekiant jį apsaugoti. Tik ar tas apsaugotas vaikas dar tebėra gyvas?

Todėl įtartina ta isterija reikalaujant tuoj pat atimti mergaitę iš globėjos ir atiduoti L.Stankūnaitei. „Net geriausia teta neatstos blogiausios mamos“, – graudeno visuomenę vaikų psichiatras Linas Slušnys. O jeigu ta mama mėgsta gulėti lovoje trise – su dukra ir dėde? Šie koktūs įtarimai nei patvirtinti, nei išsklaidyti, nes jų niekas dorai ir netyrė, prokurorai dėl nežinomų priežasčių užmiršo viešai TV studijoje duotą pažadą – paskelbti L.Stankūnaitę įtariamąja.

Tačiau kodėl tie teisės žinovai, besipiktinantys teisiniu chaosu ir nihilizmu, užmerkia akis, kad civilinė byla, išnagrinėta Kėdainių teisme, yra gelbėjimosi ratas pedofilų baudžiamojoje byloje – grąžinus Kedytę L.Stankūnaitei, ta byla praranda paskutines perspektyvas. Nėra mergaitės – nėra problemos.

Įdomiausia, kad tie patys veikėjai reikalavo nedelsiant vykdyti teismo sprendimą atimant ir Ingos Rinau mergaitę, piktinosi teisiniu nihilizmu, kai šios nutarties vykdymą laikinai sustabdė Aukščiausiasis Teismas. Tada tie veikėjai nekalbėjo apie tai, kad vaikas turi likti su motina, reikalavo nedelsiant perduoti jį vokiečiui tėvui.

Dabar tie patys teisės ir vaikų psichiatrijos bei teisių apsaugos žinovai, surinkti į TV studiją tos pačios Ritos Miliūtės, tais pačiais žodžiais reikalavo nedelsiant vykdyti teismo nutartį ir atiduoti mergaitę L.Stankūnaitei. Vėl nepranokstamas buvo Egidijus Kūris, kuris šįkart net juokavo. Bet tai buvo pakaruoklio humoras, nes faktiškai buvo reikalaujama imtis represijų prieš Lietuvos žmones. Visą praėjusią savaitę viešojoje erdvėje tvyrojo sunkiai paaiškinamas šovinizmas, agresyvumas, kraujo troškimas. Sunkiai paaiškinamas todėl, kad valdžią spaudė įvesti tvarką Garliavoje kai kurie intelektualai ir dar neseniai liberalios demokratijos vertybes gynęs laikraštis.

Be abejo, teismo nutarimą vykdyti būtina, jeigu jis nepriimtinas – skųsti jį aukštesniam teismui. Kito kelio teisinėje valstybėje nėra. Tačiau Garliavoje mes susidūrėme su reiškiniu, kurio neatpažino teisės profesorius E.Kūris, nes tokio dalyko sovietinių universitetų programose nebuvo, socialistinė teisė jį ignoravo. Visa Lietuvos laimė, kad policijos, prokuratūros vadovai ir net paprastas antstolis pasirodė didesni mąstytojai nei Vilniaus universiteto Teisės fakulteto profesūra ir nesileido išprovokuojami, atsispyrė galingam spaudimui griebtis jėgos prieš savo piliečius.

Garliavoje mes išvydome tipišką pilietinio nepaklusnumo aktą, kilusį anaiptol ne staiga, į jį eita beveik dvejus metus, kai visos teisėtos priemonės išbandytos, visos viltys pasiekti teisingumą prarastos. Viskas prasidėjo nuo pirmojo D.Kedžio pareiškimo Kauno policijos komisariatui. Po to tų pareiškimų būta kelios dešimtys – jie stebina savo teisiniu raštingumu, tai brandžios teisinės sąmonės kūriniai (neabejotina, kad skundų autoriui padėjo teisininkai giminaičiai). Ir tik tada, kai visi teisiniai keliai baigėsi aklaviete, Kaune nuaidėjo šūviai. Tai nebuvo išeitis, tik dar viena paskutinė, pati baisiausia aklavietė.

Nedrįsčiau aklaviete vadinti įvykių Garliavoje, nors situacija yra kebli ir toli gražu nedžiuginanti, galinti išsprūsti iš kontrolės ir sukelti anarchiją. Tokios situacijos – visuomet žaidimas su ugnimi. Bet nedera perlenkti lazdos, gąsdinant visuomenę „kumščio teise“ ir net Hitleriu. Juk pilietinis nepaklusnumas gali būti produktyvus atnaujinant visuomenę net tokiose senų tradicijų pozityvistinės teisės valstybėse kaip Amerika (Martino Lutherio Kingo Transporto įstatymo boikotas). Garliavoje regėjome visus pilietinio nepaklusnumo požymius – taikų neprievartinį protestą (protestuotojai policiją sutiko klūpėdami), viešumą (pasirūpinta net tiesiogine transliacija internete). Svarbiausia, iš visos Lietuvos į Garliavą suvažiavo žmonės iš moralinių paskatų, nusivylę ir pasipiktinę neteisingumu. Gindami mergaitę, kurios net nepažįsta, jie nesiekė naudos sau, kuo Andriaus Ūso ir L.Stankūnaitės gynėjai bando apkaltinti Kedžius ir Venckus. Lietuvos žmonės atsisako paklusti neteisingai ir nežmoniškai tvarkai, taikstytis su teismų ir visos teisėsaugos išsigimimu, galiausiai – neleidžia nuslėpti nusikaltimo ir išsaugoti pedofilų tinklo.

Tad mažoji mergaitė Garliavoje iš tikrųjų yra prezidentės sąjungininkė, be agitacijų ir net kvietimo sukvietusi Lietuvos žmones, trokštančius tėvynėje tikrų permainų, išdrįsusius kraštą pavergusiems valdantiems klanams ištarti: gana. Prezidentė, nors ir atsargiai bei apgalvotai ardanti tą iki pamatų supuvusią teisinę sistemą, sulaukia įnirtingo pasipriešinimo ir atsakomųjų smūgių. Kuo ji gali pasitikėti ir pasiremti? Tik Lietuvos žmonėmis, kurie pasiryžę iki galo ginti savo teisingumo viltį – mažąją našlaitę.

„Lietuvos žinios“

2010-05-25

Komentarai

 

 

 
 1. Visu pirma tai filmukas rodo ne koki zdaiimai yra “sudai” o rodo del kokiu priezasciu mes zaidziame nors tai jau nebera smagu. Visu antra tai sita efekta esu pastebejas gan senokai kada po mazdaug 1000 valandu zaidimo tf2 pasidare nuobodus ir nekelentis dziaugsmo, bet vistiek zaidi nes renki item’us na sunkesniais atvejais net perki. O dabar isgirstu kad tai kazkas atrado siektiek erzina. Visu trecia kaip portalo administratorius Originalai galetum nekurstyt flame wars ir nekurt offtopic, nes jau nebe komentarai o chat kanalas gaunasi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Atsisiunčia informaciją iš šios interneto svetainės yra taip paprasta, | , kaip ir spustelėjus pele , o ne kitose interneto svetainėse , kurios pakeičia man čia ir ten interneto puslapiuose .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. kad po 20 metu nepriklausomybes zmones tures patys gintis nuo supuvusios pedofilines teisesaugos kuri juos turetu ginti

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. reik organizuot spaudos su ,,pedofilu klano vadu valdu,,tagl atsako zmonem i klausimus,nes mes lietuviai kaip avinu banda…europioj kura kainas sukelia tai zmioones i gatves iseina,mes del savo ateities nesugebam nieko,avinai mes esam tikri,mum reik vado kas kas roditu kur eiti,nes patys proto neturim,gerai kad nors vienetai pradeda mastyt,bet mastyt neuztenka reik veikti kasbos be veiksmu tusti dalykai….pamastykim nebukim avinu banda….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. reik visuotinio referendumo,uz mazameciu tvirkinima ir prievartavima ,,chemine kastracija,,seimas pataisas atmete kilus pedofilijos skandalui….tik viena mintis pedofilai bijo patys pakliut,tai toks ir musu seimas, o ka i tai prezidente….reik konkretumo,o ne akiu dumimo…karas pedofilu klanui paskelptas reik nesitrauk….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. kas nebuvo Garliavoje tomis dienomis, tas sito negalejo pajausti. kai zmones rinkosi vedini kilniu tikslu ir savo sirdies pasaukti, toje gatveleje o ir salia jos jautesi tokia silta atmosfera, kaip niekur kitur to pajausti negalejai. cia visi buvo draugiskai nuosirdus geranoriski ir demesingi vieni kitiems. tikra atgimusi sajudzio dvasia. toje gatveje jautemes tarsi sventoveje. visi dalinosi tuo duosnos kasniu ir valgydavo tik tada, kai is tikruju budavo isalke.. nors itmapa tvyrojo del nezinomybes kas bus, bet ryzto anei vienam ten buvusiam nepritruko. ir kita diena (ar nakti) ta pati siela saukte sauke eiti ir buti TEN, kur maza mergaite tapusi LIETUVOS simboliu mus pasauke buti.
  aciu visiem buvusiem ir esantiems kartu!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. siaip jau kazka daryti reiktu jau dabar, o ne tuomet, kai mergaite bus atiduota stankei. Tuomet teliks tik apgailestauti. O dabar nematau jokio darymo, o kad nusalintus paskyre i gan siltas vieteles, tai reiskia nedaryma nieko. Grybauskaite darys viska, kad neatsitiktu taip, kaip su Paksu. O sugedus kompams liks ir antrajai kadencijai. Nemanau, kad sia persona reiktu "versti" is sosto, bet kad priversti issakyti savo nuomone – butina. Taigi, prezidente, kuris sprendimas turi buti vykdomas? – versackio ar spalio 9tosios?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • sgs2 boot loaderis nznerakiutas 😉 Aaparatui bent jau kol kas pagal specifikacija analogu nera. Ir tu naiviai tikiesi, kad jam nebus custom romu?:D Nebejuokink.O kitas dalykas. Tas pats visu ispeiktas sgs gavo 2.3 tik ciut veliau nei htc desire. Manai samsungas sukure toki resursais dosniai apdovanota sgs2 vien tik del akimirksnio sloves? Gaus jis papildyma ir ne viena. Cia as taip manau. Tu manai kitaip. Negali zinot kuris teisus ateitis parodys, tad manau galim baigt sia nebelabai vaisinga diskusija 😉

   Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Aš už prezidentę ir tikiuosi,kad ji laikui bėgant padarys Lietuvoje tvarką,bet dabar kai teisėsauga,seimas,savivaldybės korumpuotos,tiesiog jei nėra į ką atsiremti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. KAIP TEVAS ,KAIP KARYS VISADA GINU KIEKVIENA VAIKA IR TĄ KĄ DARO KAUNO RAJONE GARLIAVOS MIESTELIJE ŽMONES -ŠVENTAS KARAS PRIEŠ BLOGI,KURIS ATEINA IŠ VAKARU IR GRESIA LIETUVOS TAUTAI-KOVOKIME UŽ GERBUVI.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Issigimeliai sulindo i vadovaujancius postus ir is tribunos rekia apie teisine valstybe.Nulipe nuo tribunos dirba savo tiesiogini darba-vagia musu moketeju pinigus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Super. Kaip vadovėlis Žiūrėjau filmą apie vedas ir jų kultūrą. Rusišką. Kad yra keletas šimtatūkstantmečių rastų afaertktų. Jie kėlė hipotezę, kad prieš šimtus tūkstančių metų gyvavo pažangi (jei tas žodis tinka) kultūra, vedų kultūra ir jie beveik nepaliko ženklų, nes nestatė ir nekaupė atminties, kas kaip ir jie pasakė, atsirado grubesnėj kutlūroj.Dar prisiminiau info apie Sarmatų kultūrą, kur man pradžioj nebuvo suvokiama, kad neliko pastatų, rašytinių šaltinių, jei jau tokia šauni kultūra buvo. Tada sužinojau apie jų įsiliejimą į gamtą kokios buvo jų šventyklos tam tikros medžių kombinacijos slėnyje arba ant kalvos etc.Man asmeniškai rimta įžvalga kad ne taip jau pažangu kurti pastatus ir fiksuoti išmintį, kuo mes didžiuojamės Nežinau, ar aš čia aiškiai

   Thumb up 0 Thumb down 0

 11. copy/paste – 2010 05 26 23:32
  kopija – 2010 05 26 18:28 pagarba jums! ir tegul dievas jums suteikia daug sveikatos!! didelis aciu, uz sita komentara. "D.Grybauskaitė: teismų sprendimus reikia vykdyti" Taigi JE LR Prezidente Dalia Grybauskaite, mano nuomone, Jus jau nesugebate nieko skurdesnio pasakyti, kaip sia visiskai nuvalkiota fraze, kuri is esmes yra NETEISINGA. Taip atrodo tik tam, kas neturi supratimo apie realu gyvenima. O dabar detaliau. Ne kiekvienas teismo sprendimas turi buti vykdomas, o tik ISIGALIOJES teismo sprendimas! Tai milzininkas skirtumas tarp to kas pasakiau ir tarp to, ka Tamsta JE pasakete. Ir taip yra todel, kad daugybe teismo sprendimu yra visiskas jovalas ir nieko bendro su teisingumu neturintis. Jus JE Prezidente esate atsakinga uz teisingumo situacija Lietuvoje, o jo kaip tik ir NERA, taigi atsakomybe prisiimkite pirmiausiai SAU ir nekaltinkite kitu. Tai reiskia, kad Tamsta, JE Prezedente JUS nevykdote savo Konstituciniu pareigu! NEVYKDOTE pareigu, o vykdote komunistine propaganda. Konkreciai, koki teismo sprendima reikia vykdtyti, ar ta kur Kedainiu susipykes su protu teisejas prieme, ar ta, kur Panevezio teisejas prieme? Kaip ivykdyti du priesingus teismo sprendimus? Jus, JE Prezidente, nei daug nei mazai, esate uz tai pilnai atsakinga, nesviadovaujate teisingumu. Anot gen. prok. pareigas einancio R.Petrausko, Kedys zude vienas… o po jo mirties didziausia apsauga Stankunaitei? Kaip tas mires zmogus gali zudyti? Petrauskas ne kvailys, puikiai supranta, kad tikrieji zudidai yra laisvi, tai ir saugo nuo ju Stankunaite, supranta, kad jie jai neatleis! TAi ir saugo o smeizia nekalta, nuzudytas negali apsiginti. Taigi kai Kedainiu teisejas nulipde pedofilini sprendima, tai kartu pasake, kad geriausiai ir sauniausiai ir saugiausiai mergaitei bus ten, kur yra kesinimosi nuzudyti objektas! Tai ar cia prezidentinis teisingumas, kuri jus agituojate VYKDYTI? Ar jauciate geda ir atsakomybe uz tai ka kalbate. Noreciau tik vieno dalyko paklausti ponios JE Prezidentes: Kodel valdzios institucios niekaip negina mazos trapios mergaites, o gina issijuose pedofilus? Na taip atrodo valzios sprendimai! Ponia JE prezidente, kas yra teisinga ar neteisinga labai priklauso nuo APLINKYBIU ir vienoms aplinkybems esant tas pats sprendimas gali buti teisingas, o kitoms aplinkybems esant, tas pats sprendimas gali buti visikai neteisingas, kaip ir atsitiko Kedainiu teisejui B.V. Tai ar bus sis teisejas padetas i vieta uz neteisinga sprendima, kuris siomis aplinkybemis esant sukeltu didziuli pavoju mazai mergaitei? Manau, kad nebus, nes Jus JE Prezident esate aiskiai NETEISINGUMO ir teisingumo naikinimo puseje. Liuda, bet faktas. Lietuva dar neturejo ir neturi prezidento is didziosios raides, gal tik vilties presidentas buvo garbingas zmogus, o ir tas buvo isduotas….. PRASAU SITA KOMENTARA PLATINTI JIS BUVO PARASYRAS JONO RAMANAUSKO!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Ponia Prezidente patekote į vadoves tokios "valstybės"kurią valdo vagys ,piderasai ir kitų veislių išsigimėliai,užimantys valstybinius postus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Marius O kaip kitaip jei ne su Burst touograffot judrius objektus? Pavyzdžiai “bandą” žvirblių :) Gi jei aparatas “nedidelis” tai dar nerei kia kad skirtas fotkint tik gamtą, fasadus ir kitus stati kus objektus.Beje, objektyvas jo su dangteliu, kas tarkim, stabdo veiksmą :)

   Thumb up 0 Thumb down 0

 13. laisvame laikrastyje yra straipsnis : Pedofilijos tyrimas atves pas Valdą Adamkų? Prasidėjus skandalui dėl nužudyto VSD pulkininko Vytauto Pociūno bei garsiųjų dešimties VSD pažymų, ir Seimui pradėjus parlamentinį VSD veiklos tyrimą, vis dažniau imta kalbėti apie „žydrųjų albinų“ klaną, kurio idėjinis vadovas visada buvo Prezidentas Valdas Adamkus, o klanas taip buvo pavadintas dėl dešiniosios A.Adamkaus rankos – jo patarėjo nacionalinio saugumo klausimais Albino Januškos. V.Adamkus nedvejodamas stojo į VSD pusę, kai iškilo grėsmė šios įstaigos vadovui, buvusiam KGB atsargos karininkui Arvydui Pociui. Iš kur tokia V.Adamkaus meilė „žydriesiems albinams“? Kai V.Adamkus dar gyveno Čikagoje ir dirbo automobilių gamykloje, ir buvo jaunas gražus sportininkas, jis su Alma persikėlė gyventi į didelį namą prabangiame Čikagos priemiestyje. Paaiškėjo, kad tą namą Valdui padovanojo vienas vietinis turtuolis, kurio seksualinė orientacija kėlė kaimynams daug abejonių. Šis V.Adamkaus biografijos puslapis niekada nebuvo plačiai nušviestas, tačiau seni V.Adamkaus draugai žino, kad tai tiesa, o savo namą, kuris pats V.Adamkus mėgdavo vadinti „dvaru“, jis ne pirko, o gavo dovanų iš vieno pagyvenusio dėdulės. „Ar gali būti taip, jog Valdas Adamkus priklauso pedofilų klanui? (bevaikis, impotentas, CŽV agentas) Mano tvirta nuomonė – TAIP“, – internete reiškia savo nuomonę vienas žmogus, prisistatantys „kantu“. „Nežinau, bet intuityviai jaučiu, jog būtent su šiuo žmogumi Lietuvoje prasidėjo visos “negeros” permainos, leidusios už pinigus ne tik nupirkti “prezidento postą”, bet ir įvesti totalų nebaudžiamumą biurokratinio aparato atstovų, – teigia „Kantas“, – kas yra Valdas Adamkus? Tai, jog CŽV (JAV Centrinės žvalgybos valdybos) agentas – tai jo paties biografijos faktas, didžiai vadinama – karinės žvalgybos karininkas. Bet, kodėl Lietuvoje pedofilija susijusi su teisėtvarka, Valstybės saugumo departamentu, STT, FNTT ir kitomis instancijomis ? Nes pinigų ratas yra cikliškas ir daugelis dalyvauja šiame amoraliame vaikų tvirkinimo žaidime" . Plačiau apie tai skaitykite " Laisvame laikraštyje"
  Ziurekite filma:Tyrimas sudrebines klana. taf.lt

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Tai kam reikalinga tokiai mažai valstybei prezidentūra,…tokius didžiulius biudžeto pinigus"suvalgo", o, kaip tokios pedofilijos skandaliguose klausimuose-tiesiog tyli,…tylėjo ir tylės. Todėl ir vyksta tokia betvarkė šaly, kas ką nori tas tą daro. Jau valdžia mus už žmones tiesiog nelaiko, ne tik teisėsauga tyčiojasi, bet valdžia jau iki apatinių nurengė, kuriuos gali per metus tik vieną kartą sau leisti nusipirkti,….manau, kad ne tik prezidentūra visa mūsų šaly nereikalinga, nereikalingi tokiame kiekyje ir seimo nariai-užtektų 50 vnt, per pusę mažinti visas ministerijas-tokioje valstybėlėje tikrai nereikalingos tokios gigantiškos institucijos,….visur nedadaryta,…tai kaip čia toliau gyventi-tikras chaosas visur, taio todėl valdžia ir merdėja, nes tiesiog nebežino nuo ko pradėti tą tvarką daryti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Avinas tu, nieko nesupratai… Del tokiu apsisikeliu ir esam korumpuoti, smirdintys ir bailiai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. "Įvairių teismų sprendimai įvairūs, ir mes, visi piliečiai, žinome, kad sprendimus reikia vykdyti. Tad atsakomybė yra tiek šeimos, tiek policijos", – šiandien pasakė D. Grybauskaitė.
  Šaunuolė, pagaliau išdrįso pasakyti, kad teismo sprendimus vykdyti būtina ir kad Kedžiams patiems teks atsakyti prieš įstatymą.
  Reitingai nėra svarbiausia. Svarbiausia – šalies vadovo ištikimybė Konstitucijai, demokratijai ir teisinės valstybės principams.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Ar ji ant tiek durna ar prisisikus iki ausu? Abiem atvejais i prezidentus netinka. Kas finansavo jos agitacija metai iki rinkimu? Kas finansavo rinkimine kompanija? Ji netik gali kistis (prokuratura pavaldi prezidentei) be t privalo reikalauti pasiaiskinimo del tokiu (vakaryksciu) versiju. Kam tada ji reikalinga, kad klanas uztusuotu savo darbelius ir toliau gyventu? Pakso atvejis kitas, pirma puole juodinti kad geria, agresivus, tada ikiso ruso milijona. Nors prezidentui jis netiko, bet buvo pasiryzes klanam sukti pautus. Todel ji pasalino (apkalta). O juk apkaltai nepriestaravo, netgi antrino konservatoriai, kersydami uz mazeikiu naftos atidavima amerikonui-zydui.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. kad prezidentės pozicija šiuo atveju yra teisinga,jeigu ji pradės kištis į teisėsaugos reikalus,padarys tie tranai jai apkaltą kaip buvo su Paksu.Ji nevisagalė,jau ir taip palaiko mergaitės pusę.Pedofilai ir jų klanas tik ir laukia,kad ji padarys kas netinkama.O tada jau tikrai reiks mums visiems arba sukilti arba išvykti….:(

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Kodėl taip įnirtingai kovoja teisėsauga, kad L.Stankūnaitei būtų gražinta dukrytė,…o kodėl visi nebeprisimename kiek skaudžių ašarų išvergė gerb.Inga Rinau- kodėl Lietuvos teisėsauga nedėjo jokių pastangų, kad neišskirti ją su dukrytę, ji juk padori moteris ir mama,….o kažkokiom motinos vardo nevertom mamom- pasistengta labai daug,….košmaras tikras.
  O dėl prezidentės, tai kiek aš ir mano artimųjų bei pažįstamų balsavo už ją,…tai dabar drąsiai galime pasakyti, kad niekuomet, niekuomet už ją nebalsuosim,…jau tokio vadovės pasyvumo toje pedofilijos byloje niekas negalėjo net įsivaizduoti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Prezidente daro viska kas jos jegose. kantrybes, zmones saugo dabar mergaite ji saugi, o prezidenete manau kontroliuoja padeti. pedofilams ji ir yra didziausia kliutis sioj sistemoj, nenuverskit dar ir jos, nes po to gailesites

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. 2058. Aurelijus 23:58 05-25 IP: 66.102.237.62
  musu, pedofilu nera daug, bet mes sedim atsakinguose postuose, mes elitas! (jau ir viesai tyciojasi is musu!)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. as noreciau tiketi, kad bus ispresta pedofolijos byla, bet negaliu. Nes to tikrai nebus. Jus galvoj, kad jei kreipsites i kitas salis, ju ziniasklaida ir t.t. Jie jums pades? Nera pasauly nei vienos valstybes, kuri nebutu korumpuota. Visas aukstas pareigas uzema kilminguju giminaiciai artiemieji ir t.t. Jau seniai nebera ne kairiuju nei desinuju. Visuose valstybiu istaigu aukstuose pareigose yra PASAULIO VALDOVU zmones. Ir jie seke, kad galetu visus kontroliuoti. Maistas, vanduo ir kiti dalykai, be kuriu dbr mes negaletume gyventi kenkia musu sveikatai. Mes visi ar musu artimieji ir pasmerkti ismirti. O apie lietuva tai isvis patyliu, jei nori cia kaip zmogus gyventi turi buti miljonierius. O be lt tu tik egzituoji baigi mokslus, vargais negalais ir toliau egzitoji. Apie kokias reiksmingesnes pramogas gali tik svajoti, o lietuvoj geriausia pramogu tik pagerti su draugais nes ji neikanuoja brangiai, daug pigiau negu normalus maistas, kuri surasti ir taip labai labai sunku.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. uz prezidente ir LT be pedofilu! garliaviskiams stiprybes linki ramuciai! mes su jumis

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pasaulinės širdies dienos proga Molėtų meras prisimena savo istoriją: „Gydytojai padovanojo antrą šansą gyventi“
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Bendras Lietuvos ir Prancūzijos Prezidentų ir Latvijos Ministro Pirmininko pareiškimas dėl demokratijos išsaugojimo (1)
2019 m. liepos 16 d. pristatydama politinius prioritetus Europos Parlamentui...
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (6)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...