Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Rugsėjis 26 Šeštadienis
 

Medžiaga dėl D.Kedžio mirties švedų ekspertus pasieks po dviejų savaičių

2011-01-07 16:45 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (96)

Drąsiaus Kedžio mirties aplinkybes Švedijos ekspertai pradės tirti po dviejų savaičių (KK nuotr.)

„Viskas jau suruošta – ir teisinės pagalbos prašymas, ir lydraštis, teliko gauti paskutinius vertimus, ir medžiaga dėl Drąsiaus Kedžio mirties aplinkybių bus išsiųsta tirti švedų ekspertams“, – „Karštam komentarui“ sakė D.Kedžio mirties aplinkybes tiriantis Generalinės prokuratūros prokuroras Aidas Mažeika.

Pasak jo, šiuo metu jau gauta 80 proc. medžiagos vertimų. „Per dvi savaites tikimės gauti paskutinius vertimus, ir visa išversta medžiaga bus išsiųsta į Švediją“, – „Karštam komentarui“ sakė Generalinės prokuratūros prokuroras.

Medžiaga dėl D.Kedžio mirties – mūsų ekspertų išvados, įvykio vietos duomenys, specialistų konsultacijos, papildoma medžiaga (10 mūsų specialistų tyrimo išvadų), D.Kedžio artimųjų pateikto nepriklausomo specialisto išvada, taip pat Danijos, Švedijos specialistų konsultacijos, Miuncheno specialistų išvados – yra verčiama į anglų kalbą.

Švedų ekspertams taip pat bus pateiktos D.Kedžio nuotraukos (darytos tiek įvykio vietoje (2010-04-17), tiek skrodimo metu (2010-04-19), tiek artimųjų padarytos D.Kedžio nuotraukos, parsivežus kūną iš Vilniaus, po kūno teismo medicinos ekspertizės), kūno tomografijos medžiaga.

„Kita medžiaga, jeigu reikės papildomai, bus pateikta Švedijos ekspertų pareikalavimu“, – „Karštam komentarui“ sakė prokuroras A.Mažeika.

Būtent nuo švedų ekspertų priklausys, ar bus atliekama D.Kedžio kūno ekshumacija, ar ne.

„Nukentėjusiųjų specialistas išvadą surašė neapžiūrėjęs kūno, pagal esamą medžiagą. Gal ir Švedijos specialistams užteks esamos medžiagos? Tačiau jeigu medžiagos neužteks ir Švedijos ekspertai pareikš, jog reikia ekshumuoti kūną, tuomet bus atliekama ekshumacija“, – redakcijai sakė prokuroras A.Mažeika.

Medžiaga, pagal kurią Švedijos ekspertai turėtų nustatyti, kaip tikimasi, tikrąją Drąsiaus Kedžio mirties priežastį ir tuo išsklaidyti Lietuvos visuomenėje tvyrančias abejones dėl D.Kedžio mirties aplinkybių, į anglų kalbą yra verčiama Anglijoje.

Pasak prokuroro A.Mažeikos, švedų specialistai sutiko, kad jiems siunčiama medžiaga dėl D.Kedžio mirties priežasties nustatymo būtų išversta į anglų, o ne į švedų kalbą.

„Eurojust, kuris turi sutartis su vertimų biurais, neatrado, kas šią medžiagą išverstų iš lietuvių kalbos tiesiai į švedų kalbą. Buvo pasiūlymas medžiagą išversti į anglų kalbą, o iš anglų – į švedų. Tačiau dėl mažesnių sąnaudų ir dėl to, kad verčiant nebūtų padaryta kokių esminių klaidų, buvo nuspręsta medžiagą išversti į vieną – anglų kalbą“, – „Karštam komentarui“ sakė prokuroras A.Mažeika.

Kaip žinia, Generalinė prokuratūra yra oficialiai paskelbusi, kad D.Kedys, kuris buvo rastas negyvas 2010 m. balandžio 17 d. ant Kauno marių kranto, mirė „užspringęs skrandžio turiniu“. Tuo tarpu D.Kedžio artimieji įsitikinę, jog D.Kedys buvo nužudytas. Nepriklausomo specialisto išvadoje teigiama, kad D.Kedys buvo nuskandintas.

Tikimasi, kad tarptautinė ekspertizė Švedijoje pagaliau atsakys į klausimą, kokia iš tiesų yra D.Kedžio mirties priežastis.

Generalinės prokuratūros prokuroras A.Mažeika „Karštam komentarui“ sakė nežinantis, kiek užtruks tyrimas Švedijoje.

„Tokios apimties tarptautinė ekspertizė yra atliekama pirmą kartą, todėl kiek ji užtruks, nežinia. Be abejo, tai priklausys dar ir nuo to, ar užteks švedų ekspertams nusiųstos medžiagos, ar ne – ar papildomai dar reikės daryti kūno ekshumaciją“, – KK sakė Generalinės prokuratūros prokuroras Aidas Mažeika, tiriantis D.Kedžio mirties aplinkybes.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Rezonansinė byla,palūpiai politikams ir teisėtvarkininkams dreba,postų masiškai atsisakoma,o vertėjų į anglų kalbą nesuranda.
  Pagaliau juk visos bylos net nereikia versti,išvadas turi padaryti švedai pagal turimą skrodimo medžiagą,nematę mūsų ekspertų išvadų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. “Paskutinės naujienos: klanas kitą savaitę pradeda versti Darių Valį, kad nenukapotų klano čiuptuvų prokuratūroje!”
  ……………..
  Klanas ruošia atsakomąjį smūgį

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Is lietuviu kalbos i anglu vers Anglijoj?Ar tai ten jau daugiau lietuviskai mokanciu nei Tevynej? Ka as zinau,bet kai toks isvykstanciuju kiekis… visko gali but.Manau sau,maz jau laikas butu grizt,idant Tevyne tuscia neliktu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Kad pakeliui nedingtų, mėginius į Švediją Mariukas naktimis terboje ant pačių pėsčiomis neš. Grynai saugumo sumetimais. Išankstinis maršrutas ne tik skelbiamas nebus, bet ir bus laikomas griežčiausioje paslaptyje.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Pamiėk bent tris to baisaus, viską valdančio pedofilų klano narius.

  Thumb up 0 Thumb down 0

   • Na tai ar parašysite kedofilai nors tris pedofilų klano pavardes? Jau visai užmigote ant violetinių laurų. Kedys pats trumpiau nei per metus sugebėjo “atrasti du pedofilus” o Jūsų tūkstantinė minia dar nei vieno neištraukėte iš pedofilų “klano”. Apgailėtinai atrodo, susimastykite…

    Thumb up 0 Thumb down 0

 5. As manau, kad prie iskrypeliu ir zmogzudziu bylos, padoriu saziningu teisininku, iskrtypeliu klanas neprileido.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Be reikalo vargo su tuo vertimu, visi mokyti žmonės Švedijoje gerai moka angliškai. O iškrypėlio žmogžudžio, pedofilo ir šmeižiko Kedžio nuotraukų su gėlėm galėtų ir nerodyti, nes įžeidimas tai yra doriems Lietuvos žmonėms.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. As pvz\. buciau nesutikes, kad tyrima darytu Svedija, kurioje iskrypeliu siutejimai baisesni nei Lietuvoje. Ten jau jie patys nezino kuris vyras, kuri moteris. As manau ten dalis zmoniu jau yra mutantai. Ko nepadare Hitleris legeriuose su zmoniu bandymais tai dabar iteisinta. Taip, kad nusikalteliai kurie vykdote nusikaltimus ir bandymus su zmonemis jus pranokstate gerb. HITLERI. Jei jis pabustu tai manau pirmas zodis butu, brangieji jus pranokote visus mano lukescius. Tai ar gali zydas smerkti HITLERI?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Man kartais susidaro įspūdis, kad čia keli skirtingi žmonės pasirašinėja Babos slapyvardžiu, nes stilius skiriasi.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • senoji stankunava nemoka lietuviskai rasyti, ji rusakalbe. ir siaip jai dzin greiciausiai.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Susidaro įspūdis, kad Mažeika padorus prokuroras, ir jis prie tiesos prisikapstys, kaip manot?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Būtų padorus – seniai tą tyrimą būtų nutraukęs. O dabar ieško subinėj sliekų.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 9. į rašliavias, kurias rašo senis, pasivadinęs ,,baba” vardu ir apsimetantis moterimi. Ar dar verta su tokiu diskutuoti?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Nesuprantu, koks skirtumas nuo ko – švendrės lapo ar „auksinės“ perdozavimo jis mirė? Visvien nei ieškos, nei ras, kas tą Drąsių taip privaišino. Be to ir poniai teisėjai bei jos mamytei labiau rūpi brolienę-marčią pasodinti nei brolio-sūnaus „vaišintojus“ nustatyti. P.s. Tai kap su tuo petunijomis apsodintu bunkeriu – kankino ten Drąsių „pedofilai“, ar ne? Gal kokie norvegai iš kvapo nustatinėja, Drąsius sodino tas petunijas ar ponia kirpėja?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Stankūnaitė nebuvo ir nėra nei brolienė, nei marti, todėl į padorią šeimą čia šitos biologinės nepiešk.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Gal Tamstelė malonėtumėte išsamiau pakomentuoti, kaip į tokią padorią, kultūringą ir turtingą nutrijų augintojų šeimą jų biologinis sūnelis persitempė iš gatvės tokią nusidėjėlę, virš keturių metų su ja kartu gyveno, pridirbo vaikų, vertė nepilnametę darytis abortus, išmetė su vienu iš neabortuotų į gatvę, o tik šiai susiradus globėją bei užtarėją ir tik pakvipus alimentais praregėjo, kad ana, būdama penkiolikmetė pasileidėlė jį suvedžiojo, staiga labai visa gentis pamilo išvarytos pasileidėlės vaiką ir visais frontais puolė įrodinėti, kad vaikas Kedžių genties nuosavybė, švelniai tariant, ne visai teisėtomis priemonėmis?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • kiek abortų ir nuo ko stankė prisidariusi dar prieš susipažįstant su Kedžiu, tai čia stankės sąžinės reikalas. O jei stankė nebūtų kramčiusi prezervatyvų, tai nebūtų ir pastojusi. Bet labai knietėjo degradų atžalėlei įsitvirtinti Kedžių šeimoje. Bet po šėtono ženklu gimusiai nesinorėjo gyventi žmoniškai, tai dabar ir turim krūvą lavonų ir prievartautas mergaites, nesulaukusias teisingumo iš klaninės teisėsaugos.

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • leisk atspėti-ar tik ne kedo pusbrolio žmona,tokia raminta steponkevičienė papasakojo,kaip laima kramtė prezervatyvus?nu labai įtikinamas pasakojimas.

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • Kas įrodė, kad Laima kramtydavo prezervatyvus? Iš kur šitas briedas išlindo? Kodėl taip akcentuojama apie tuos prezervatyvų kramtymus?

      Thumb up 0 Thumb down 0

  • Aišku, kad kankino, tik kol pedofilų klanas valdo teisėsaugą, tol niekas to netirs.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • O ką tavo nosis sako, babulyt, kas ten tas petunijas pasodino ir kodėl šešias? Neužuodi? :)

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Užuodžiu. Net per stiprų odekolono kvapą. Bet kol kas nesakysiu. Viskam savo laikas.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • tos petunijos jau išsivadėję,jau net amerikonai ant kvapo nesuprastų,kas vargo jas sodindamas.bet,kaip tu teisingai pastebėjai,šeimynykščiams pirmam plane dabar Laimos įkišimas už grotų kokiems aštuoniems metams,ir nereikia čia jokio teismo(citavau kedo biologinę mamkę)ir mergaitės pasilikimas sau ant visai

   Thumb up 0 Thumb down 0

    • gerai,kad tik visokio plauko zylėms ir apipešiotiems žvirblams teismų nereikia.savo lizduose jie viską patys išsiaiškina,o pas mus,žmones teismai pasako kas kaltas,o kas ne

     Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Kiek čia pliurpsi tas nesąmones, kad mergaitė primokinta? Pabandyk primokinti penkių metų vaiką. Po Kliunkos fiasko visai tau stogas nuvažiavo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. tai cia tik baige paruost vertima o dar kol nusius kiek praeis laiko,ir turekim minty dar kai gausim atsakyma kol ji isvers i lietuviu kalba,manau kad ne vienas bylos dalyvis gali ir sava mirtim numirti

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. na,jei tu žinai,kad buvo,tai varyk duot parodymų,gal ir byla pajudės,gal tik tavo parodymų ir trūksta.aš jokių parodymų duot negaliu,nes kas gi duoda parodymus apie tai,ko nebuvo?čia tik garliavos medalininkai taip sugeba

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • jei jokiu parodymu duoti negali kad nebuvo,tai ko siunti?I mano klausima atsakymas vienas-ar kas nors is psichiatru,psichologu irode arba bent oficialiai pareiske kad vaikas meluoja?Tikrai ne,reiskia vaikas sako tiesa.O irodymus rinkti privalejo prokuratura,na, vienas jau prisirinko.Idomu,kokiais keliais kiti iseis is prokuraturos?

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • TAI GAL BUVAI SEKLYS MORKA,SEKEI IR VISKA ZINAI?IR IS KUR PAS TAVE TOKIE GABUMAI…A?

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • tiesiog moku skaityti viesai pateikiama informacija.Ar as pateikiau nauja info?Tikrai ne.Nebent jus skaityti nenorite arba nemokate:))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • O ar tamsta skaitei psichologų išvadas? Ar laikei tuos dokumentus savo rankose? Tai, kas yra pateikta viešai, tai yra tik keli sakiniai iš tų išvadų. Tokiais sakiniais kaip: mergaitė nemeluoja, suvokia realybę ar pan. galima interpretuoti dvejopai, kas šiuo metu ir vyksta.

     Thumb up 0 Thumb down 0

 14. nu areiciu devui jau eina i gera puse kedzio reikalai eina i gera puse manoma kad viskas su laiku isaiskes sekmes ir stiprybes venckams ir kedzems

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. kad ir letai, bet vis tik juda reikalai i sviesiaja puse. Ypac po antano drebulio atsistatydinimo, manau, vyksta kazkokie kriminalineje prokuraturoje persirikiavimai, kurie gali visa pedofilijos marazma pagaliau isaiskinti. STIPRYBES VENCKAMS, KEDZIAMS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. na,bent mano subinei svilt pagrindo tikrai nėra.nepažįstu nei vienos iš kariaujančių pusių asmeniškai.rašau grynai savo nešališką nuomonę ir putų ant kompo iš nasrų neleidžiu,kaip kai kurie čia komentuojantys.ir dar drįstu pratęsti savo mintis,manydama,kad kedo šeimynėlę jau visai nedomina jo mirties aplinkybės(gal jie geriau už visus prokurorus žino,kaip viskas buvo iš tikrųjų?).dabar jų visos pastangos ir pajėgos sutelktos į tai,kaip kuo ilgiau mergytę išlaikyt savo gniaužtuose(čia tam,kad spektakliukas kuo ilgiau neišaiškėtų),ir kaip galima labiau su žemėmis sumaišyti ir sužlugdyti jauną mamą,nes su kiekviena diena atsiranda vis daugiau tikinčių jos nekaltumu.todėl ir bandoma kabintis už kažkokių alimentų,nors tos nutrijos puikiai supranta,kad mergytės mama nedirba ne savo noru,o būtent jų haliucinacijų dėka sudarius tokias aplinkybes.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • haliucinacijos???na na…zinai kad nieko nebuvo?irodei kad vaikas melavo?tau netik putos is nasru krenta,bet ir is smegenu paskutinis proto lasas istisko.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • O ko Tamsta taip įsitikinusi, kad buvo, ir kad mergaitė tėvelio su sesyte teisėja neprimokinta, ant manekeno tobulai suvaidino? Matėte tikriausiai, kaip senoji Kedienė, net prieš kamerą užsimiršusi, ją perkreiptu veidu piktai tampė, prievartaudama pasakyti, kad nenori važiuoti į pasimatymą su Stankūnaite? Tai kaip tas svetimas vaikelis psichologiškai „apdirbinėjamas“, kai komeros akis į juos nežvelgia?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • zinau kaip lengva pagauti vaika meluojant,tad nedarykite is mergaites super aktores.Ji ne vaidina,o pasakoja savo baisius isgyvenimus.Visa kita tik emocijos ir iskreipti faktai,bylos tyrimo eiga ir “nelaimingos mirtis” tik irodo i koki mesla stankunaite ilipo ir itrauke dukra.Sekmes jums toliau kabinti makaronus,manes tai neveikia:))

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • Negi Tamstai dar iki šiol nedašunta, kad tos „nelaimingos mirtys“ nei su Stankūnaite, nei Drąsiaus su Neringa suprojektuota „priešūsine pedofilija“ neturi nieko bendrą. Jos tik bandytos, pasinaudojant pedofilijos skandalo proga, pritempti, įkomponuoti į tą skandalingą istoriją ir taip justiciškai pateisinti visuomenei, bei užtušuoti tikruosius tų žmogžudysčių politinius kėslus. Bet kuriuo atveju, kas jau kas, bet Laima tikrai nieko nei žudė, nei prievartavo, nei savo dukros pardavinėjo. Niekas to neįrodė, ir niekas jos dar už nieką nenuteisė. Gal žinote, kas tai per daiktas tokia „Nekaltumo prezumcija“ ir su kuo ji valgoma?

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • Kaisioji visiems nekaltumo prezumpcija (net teisingai sito zodzio parasyt nemoki) Laimos atzvilgiu, taciau pati jos nepaisai pildama purvus ant Kedzio. Dvigubi standartai? Nes dviguba morale tamsteles. Isvirkscia esate ir prarugusi. Weu…

      Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Drasiaus Kedzio arimiesiems patarciau sia medziaga pasiusti i dar kokias penkias uzsienio salis,kad gauti objektyvu atsakyma.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. tik jau ne svedai turi tai tirti.siu artimu kaimynu tarpe tikrai yra nemazai pedofilu,kurie noretu nevarzomai prievartauti lietuviu vaikus.reikejo siusti ne i europos sajungos sali.arba bent jau i austrija ar sveicarija.nemanau,kad svedai siame tyrime bus patikimi.prisiminkim assange atveji…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Gražiai pasakoja Mažeika, bet kieno tomogramą ir kitus mėginius išsiųs tai neaišku. Ant tokios aferos ėjo tai,matyt, kažkiek ir pasiruošė, kad galai pasislėptų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. neduok dieve Švedijos tyrėjai papuls “pedofilai” , ir kur tada “teisybės” ieškoti vaje vaje

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. jei kedo artimieji tūkstančiu procentų įsitikinę,kad tas drąsuolis buvo nužudytas,reiškia taip ir buvo.tik reikia išsiaiškinti,ar ne tie,kurie taip tą tvirtina,ir padėjo kedui palikti šią ašarų pakalnę(GALIMAI)

  Thumb up 0 Thumb down 0

     • Ne, ne Kristina. Mano vardas Agota. Ponia, save vadinanti Liudvika, aš jau jauna tai tikrai nebebūsiu, bet Tamstai pabūti smirdančia sena padla, su Dievulio ir gerų žmonių padėjimu, dar šviečiasi perspektyvoje. Taip, kad per daug neišsikalbėkit… Gali sugrįžti…

      Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Vilniaus universitetas baltarusių studentams siūlys nemokamas studijas ir stipendijas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (5)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (5)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (7)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas (1)
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Naujų potyrių miegamajame suteiks vibratoriai poroms (1)
Kas yra vibratorius, greičiausiai, sakyti nereikia. Šis malonumų šaltinis paprastai...
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą? (2)
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai (1)
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį (1)
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...