Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Vasaris 26 Penktadienis
 

Medininkų muitinės posto tragedijai paminėti – žygis aplink Lietuvą

2015-08-01 19:31 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (77)

Lietuvos "Foresterių" klubas išvyko į šešių dienų kelionę aplink Lietuvą Medininkų tragedijos 24-ąsias metines paminėti. Žygio vadovas - Vitas Petruškevičius. KK nuotr.

Rugpjūčio 1-ąją iš Medininkų muitinės posto, kuriame prieš 24 metus įvyko kruvinoji, taip iki šiol ir neišaiškinta tragedija – buvo nužudyti septyni Lietuvos muitinės ir policijos pareigūnai ir tik vienas liko gyvas, į žygį aplink Lietuvą išvyko „Foresterių“ klubo atstovai.

Žygis, kurios tikslas – paminėti Medininkų muitinės posto tragediją, prisiminti nelengvą Lietuvos nepriklausomybės kelią, aplink Lietuvą truks šešias dienas.

Išvykdami į kelionę, žygio dalyviai padėjo vainiką prie žuvusiems pareigūnams pastatyto monumento, uždegė žvakutes, aplankė muitinės, kuriame buvo rasti žuvusiųjų kūnai, vagonėlį. Jame – grindų, išteptų žuvusiųjų pareigūnų krauju, fragmentas.

Tačiau, deja, Lietuvos nepriklausomybės pradžioje pralietas kraujas iki šiol šaukiasi teisingumo – mat teisėsauga ir valdžia iki šiol taip ir neparodė politinio noro išsiaiškinti tikruosius Medininkuose nužudytų pareigūnų žudikus, o tenkinasi tariamu nusikaltimo išaiškinimu.

Todėl žygio dalyviai kelionės metu ne tik diskutuos apie Medininkų įvykius, tačiau ir sieks, kad kuo daugiau žmonių pasiektų ir tai, kas slepiama po oficialiąją žudynių tyrimo versija – į kelionę išsivežė knygų „Nusikaltimas valstybės vardu. Medininkų žudynių byla melo ir klastočių labirintuose“, kurios bus padovanotos žmonėms.

Žygio organizatorius – Vitas Petruškevičius. Jo dėdė Vytas Petruškevičius buvo Lavoriškių muitinės posto viršininkas, pirmasis tą naktį nufilmavęs Medininkų žudynių vietą, tačiau jo vaizdo medžiaga iš prokuratūros paslaptingai dingo.

Komentarai

 

 

 
 1. ką atleis po žygio iš užimamų pareigų,tada suprasite kas sėdi prie lovio.

  Thumb up 2 Thumb down 1

 2. Žygeiviams ir Autorei. Per jūsų žygius ir darbus Lietuva, sužinojusi teisybę apie Medininkų bylą, atsikvošės!

  Thumb up 2 Thumb down 1

  • Jei per ketvirtį amžiaus neatsikvošėjo, tai dėti viltis į atsikvošėjimą pamačius kokį tai pravažiuojantį propagandistą, beviltiška.

   Thumb up 3 Thumb down 0

  • …, kuris bijo rašyti ir gilintis į Medininkų tragedijos tyrimo aplinkybes ir bylos keistenybes.

   Thumb up 1 Thumb down 0

 3. Žiūrėkite kokį vaidina dabar Putinas patriotą ir stačiatikį.Nachuje jis taip daro?Čia tik vyksta rusų liaudies smegenų užtriedinėjijimas ir ne kitaip.Juk tas pats Putka vaikščiojo daugel metų paskui Jielcino shikamąją ir diskomforto nejautė nuo bezdalų kvapo.O gal jie pakalnutėmis kvepėjo,kad nepajuto kaip Boria sudrąskė visą imperiją ir valstybinį turtą ekspropijavo?
  Tiesą pasakius,man nusishikt ant tos TSRS.Aš čia rašau tik dėl pirmapradės TIESOS.
  Išrenkime visus iki gimtųjų marškinėlių.

  Thumb up 1 Thumb down 6

 4. Kokia euforija!kokie komplimentai!gorienė ištyrė!!!kokia ji drąsi!!!tiesiog šviesuole!!!tautos iškeltoji!!!! Vos ne dievo motina!!!!

  Thumb up 1 Thumb down 7

 5. Norėčiau šįkart sutikti su Baba.
  Juk net arkliui aišku,kad švęsdami bernvakarį niekas iš jų nepagalvojo,kad bešvenčiant susidarys aplinkybės tapti didvyriais po mirties su jais iš anksto to klausimo visiškai nesuderinus.
  Kažin kodėl tokios šlovės nenori nei Jaša,nei Daša,nei “Fermeris”?
  Visi kažkodėl kabinasi nageliais ir dantimis kad tik netaptų didvyriais po mirties.

  Thumb up 7 Thumb down 0

 6. O Giedrė šaunuolė! Ir drąsuolė! Tikra didmoterė!
  Neturiu daugiau prie to nei ką pridėti, nei atimti.

  Thumb up 7 Thumb down 0

  • Taip, Giedrė šioje byloje išties atskleidė pačią esmę!
   Giedrės žurnalistinis tyrimas sugriovė visą mūsų teisėsaugos sukurtą “butaforiją” šioje byloje…
   Giedrės tyrimui, jo veržlumui bei išsamumui, tikrai nėra lygių. Ir ne vien Lietuvoje.
   Šaunuolė Giedrė !

   Thumb up 9 Thumb down 0

 7. Ar iš reikalo žudė, ar dėl spektaklio?
  Aš manau,kad dėl spektaklio.
  Juk jeigu kažkurios personos poste būtų trukdžiusios pravežti kontrabandą,tai jas būtų paprasčiausiai perkėlę dirbti į kita postą arba išgrūdę iš darbo.

  Thumb up 8 Thumb down 1

 8. Atsiprasau. Nebaigta mintis: …Baigtusi versiju kurimas ir nebebutu drumsciama mirusiuju ramybe – galetu ramiai ilsetis.

  Thumb up 3 Thumb down 1

  • kad mūsų politikams ir teisėsaugininkams to nesuprasti, todėl tos versijos bus ir bus kuriamos, nes tai kas dabar yra teisme yra totalus ir neįtikimas absurdas

   Thumb up 7 Thumb down 0

 9. Šernas tyli, nes iki šiol byloje nėra jo kraujo tyrimų. Paimti kraują paėmė girtumui nustatyti, o atsakymų byloje nėra.

  Thumb up 5 Thumb down 2

    • Tiek su promilėm, tiek ir be promilių jie ne didvyriai – jie paprasčiausios atsitiktinai valdovų parinktos politinės aukos už mūsų visų laisvę ir nepriklausomybę. Juk jie ne patys aukojosi, o juos paaukojo.
     Net senovėje nekalti avinėliai ne patys lipdavo ant aukuro už ką tai aukotis, o žyniai, valdovų nurodymu, juos ten surištus gyvus kepdavo, kad rūsčius dievus užganėdinti. Grįžtame prie viduramžių tradicijų. Tik dabar jau ne avinėlius, o pačius žmones aukojame. Progresas…

     Thumb up 7 Thumb down 1

     • Didžiavyriais tampama po mirties ir tame promilės reikšmės neturi ..o tai kad menkinate ,.matyt stebėtis tuo netenka.:)

      Thumb up 0 Thumb down 5

     • Niekas čia nieko net nesiruošia menkinti. Va, kiek čia seniai, pagal oficialią valdovų versiją vienas toks saugumietis Vytautas girtas Bresto viešbutyje bemyždamas iškritęs per langą iš devinto aukšto, Prezidento V.Adamkaus po mirties buvo net ordinu už tokį žygdarbį apdovanotas, panašiai, kaip ir tie septyni paaukoti ant nepriklausomybės laužo.
      Kame čia matai menkinimą. Kaip tik didžiuojamės, na gal ne tiek pačiais didvyriais, o daugiau tais, kurie juos tokiais didvyriais, be jų pačių sutikimo padaro.

      Thumb up 5 Thumb down 0

  • Sužalojimo, reikalaujančio skubios, o ypač intervencinės medicininės pagalbos, atveju kraujas pilnai ištiriamas iškarto ir neatidėliotinai prieš pradedant ją teikti ligoniui. Dėl to, jei byloje nėra atsakymo apie gerb. Tomo Šerno stovį ir galimai buvusį girtumo laipsnį byloje, tokie duomenys privalo būti jo ligos istorijoje.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Vargu, ar Serna nutilde desra, o greiciau posakis: “niekas nenorejo mirti”, pagal kuri buvo pastatytas filmas. Neaisku kodel tylejo Medvedevas? Kam teko su juo bendrauti – apibudina labai teigiamai.
  Turbut pati didziausia dovana ir prisiminimas apie zuvusius, butu – tiesa, kas atliko juoda darba ir kodel. Baigtusi versiju kurimas ir neKas zino, gal ju nekaltai pralietas kraujas saukiasi teisingumo?

  Thumb up 8 Thumb down 0

 11. Mane labiausiai stebina Sernas, kuris pradzioj atpazino uzpuolikus, o poto kazkodel galimai del storesnes desros kasnio ”viska pamirso”.

  Thumb up 7 Thumb down 1

   • Jeigu Tamstai, pone Labas, kas iš „organų“ pasakytų – arba tyli, kaip žemė, arba pagydome, kaip po komos prakalbusį R.Rubavičių – ir pats viską užmirštum.
    Niekas nenorėjo, nenori ir niekada nenorės mirti… Mirties baimė užprogramuota kiekvieno genuose.

    Thumb up 7 Thumb down 0

 12. Ar visi buvo sušaudyti,kurie dalyvavo bernvakaryje?Gal buvo tokių,kurie pasiplovė iš vakarėlio šiek tiek anksčiau?
  Kažkokia moteris tą naktį turėjo budėti,bet jai davė išeiginę kažkas?
  Štai to “Kažkas” ir reiktų klausti kodėl jis taip elgėsi.
  Oj ,užshiktos sąžinės dūsta bendradarbių krūtinėse…

  Thumb up 7 Thumb down 0

 13. Kada bus pavisinti 1991 rugpjuti pasirasyti Vagnitiaus ir Vilniaus omon slaptieji protokolai?

  Thumb up 4 Thumb down 0

 14. Akcija- veiksmas tinkamas …netgi tuo atvejų jei jo tikslai abejotini , dalinti knygas su sąmokslo teorijos užuomazga ..„aš žinau“ pasak tos pačios nutūpusios lemtingos musės, skamba atitinkamai ..Visa tai primena norą paspekuliuoti nebūtais dalykais . Aš nežinau ar užtektų ant rankos pirštų jei imtume skaičiuoti visus tuos Lietuvoje kurie bandė ir bando savaip perpaišyti Lietuvos įvykius pagal savo galimas prielaidas..Iš kitos pusės valstybės istorija tampa tikra tik tada kai ji apauginama įvairiomis PASAKOMIS, kaip savo laikų to neišvengė nei viena kita jauna besikurianti valstybė , o sakyti tai ką manai yra didesnė demokratinė vertybė nei tas jos turinys . Taip ir vertinti reiktu .. mojuokime linkėkime jiem sėkmės ..bet tyliai ir užjauskime …‘jie įtikėję savo tiesa‘. ..nors tai yra geriau nei aplamai niekuo nesidomėti .

  Thumb up 0 Thumb down 6

  • Taip, visos valstybės turi savo legendas. Ir mes turime. Ir Medininkai galėjo būti graži legenda. Tačiau kai politikai susimanė, kad teisėsauga paaukotų auką, nesvarbu ką, svarbu, kad būtų, ir ne jokių įrodymų, tai ir legendai iškilo grėsmė. Ir graži legenda baigia sužlugti. Ir sužlugs. Ir galiausiai paaiškės, kad ne visi buvo didvyriai, kad ir privilegijos už girtumą artimiesiems nepriklauso.
   Vienžo, norėjo aukos, gavo. Bet gaus ir karčią teisybę tuo pačiu.
   Aukščiausias Teismas turės pasisakyti ir pareigūnų girtumo klausimu.
   O kai tas klausimas pasieks ir EŽTT…
   Kas kaltas tada bus?

   Thumb up 5 Thumb down 0

   • EŽTT ..vertina ne teismu nuosprendžiu teisėtumą ,..o padarytus teisinius procedurinius veiksmus . Ne jo kompetencija vertinti teismo nuosprendžius. Sūlau nustoti kvailinti “itikėjusius”.

    Thumb up 0 Thumb down 6

    • Tai kad pas mus tų legendų – net šakėmis kabink. Mažeikiai, Panevėžys, Antaviliai, Bražuolė, Pakaunė, Brestas, Medininkai, Garliava, Vilnius, etc… Kur pirštu besi – ten į politinę legendą pataikysi. Tik kad jos visos tokios labai nuo realybės nutolusios, neįtikinančios ir be pabaigos. Visas jas be dvasių išduoto „leidimo suprasti“, labai sunku sveiku protu ne tik suvokti, bet dar sunkiau, neturint konkrečių įrodymų, ir išsakyti. Suprast supranti, o pasakyti, kad dvasių neužrūstintum, – negali. Vienintelis išsigelbėjimas nuo „organų“ vizito – pačiu populiariausiu žodeliu tapęs – „GALIMAI“. Taigi, taigi,- kaipgi…

     Thumb up 4 Thumb down 0

     • – už ta GALIMAI galite ir Vytautui padėkoti ..puikus išradimas ..kai reikia pasakyti neaprėpiamus protu dalykus. Savotiškai iteisinta MELO forma.
      – i sveikata baba ..bėl tik tik liežuvis juo naudojantis nenudžiutu. ..ir akmenimis artimi neužmėtitu…kaip pasileidėlĖS .:)

      Thumb up 0 Thumb down 5

 15. Komentarose suprakaitaves darbuojasi”plauna zmonems smegenys”reikiama linkme.Sujuokino

  Thumb up 0 Thumb down 1

  • – inflirtuotas provokatorius . Senus kaliošus daug sudėtingiau išmesti… nei atrodo iš pirmo žvilgsnio .:)

   Thumb up 0 Thumb down 6

 16. Kam ir ka Lietuvoje dirba Lietuvos teisesauga ir nac.saugumas?Vsio po zskonam nekaltsi lietuvius puola ir dengia savo duondavius???

  Thumb up 1 Thumb down 0

 17. Vargsai kacapai. Visi juos tik provakuoja ir provakuoja. Net letapedziai suomiai. O Gulagas tik pleciasi ir pleciasi. Tai Karelija “isvaduoja”, tai Krima.
  Tai Osetija, tai Donbasa.
  Dabar dvigalvis Cernobylio broileris iskart i abu saldzius kasnelius laizosi: Narva ir Odesa.
  Kas pirmas ruskeli isprovokuos, vien Chuilo tezino…

  Thumb up 0 Thumb down 7

 18. Lietuva sapnų šalis.
  Vilnius buvo įkurtas Gediminui susapnavus geležinį vilką (bielogoriačka).
  O va,”Dėdulė” Palangoje miegojo užsidaręs langus ir prisibezdėjęs paryčiais susapnavo Medininkus…
  Orakulas ,gulintis kojugalyje,išvaražino,kad reikia siūsti Medvedį patikrinti.
  Medvedis ,patikrinęs nurodytą vietą,situaciją rado tokią kaip “Dėdulė” buvo susapnavęs pribezdėtame kambaryje.
  Po to pagal “Dėdulės” sapną teko iš TSRS narvo išleisti russkij bolšoj Miedviej.

  Thumb up 5 Thumb down 0

 19. Juk Lietuva buvo tik TSRS imperijos sprogimo detonatorius.Visi įvykiai Lietuvoje buvo kuruojami sionistinio GRUšnykų flango,užmaskuojant samanomis.Lietuvos nepriklausomybės paskelbimas visiškai nieko nereiškė.Būtų norėję,būtų pervažiavę kaip Čekoslovakiją.
  Galvoju,kad Jelcinas ir Gorbis vaidino gerą/blogą policininką,tam ,kad užtriesti protą .
  Juk iš tiesų visa tai buvo reikalinga tam,kad būtų galima privatizuoti valstybinį kapitalą.Ir pažiūrėkite kas tai darė.Ogi KGBešnykai išverstaskūriai lenktais nagais į save.
  Jei tai būtų buvęs ne spektaklis,tai Medininkų žūdynės būtų buvusios išaiškintos per 30 dienų.

  Thumb up 8 Thumb down 1

 20. Gal iš tiesų Jielcinui reikėjo kozirio prieš “silovikus”,todėl paprašė mūsų “Dėdulės” paorganizuoti pykš pokšt.
  Juk mūsų “Dėdulė” iš prigimties moka apsimesti durneliu kai reikia .Ir balselį nuturavoti moka nekalčiausią,ir piktintis oj kaip moka.

  Thumb up 10 Thumb down 1

  • Jelcinas veikė čia per Gračiovo liniją – jo vietininkus KAD? O KAD = Makutynovičius

   Thumb up 2 Thumb down 1

   • Gal ir taip.
    Beje, Gračiovas puikiai žinojo apie ruoštą “pučą” Maskvoj…
    Liepos 10-ją pradėjęs eit RTFSR prezidento pareigas Jelcinas rugpjūčio 19-ją nebuvo sulaikytas….
    Po to- trys dienos. Saulė švietė pro retas debesų properšas, kaitino bekraštį asfaltą…Gal todėl jos tokios ilgos tada atrodė…Trys JELCININIO PERVERSMO, kaip vėliau paaiškėjo, dienos.
    “Valdžios ašies” perdavimas nuo Gorbačiovo link Jelcino pasibaigė rugpjūčio 21-ją…Girta Maskva šventė demokratijos pergalę, tikrieji demokratai gatvėmis šlitinėdavo “keturiomis”…Istorija įvertins, ji ir žodį tars, ir tiesą paviešins…

    Thumb up 6 Thumb down 0

 21. Yra duomenų, kad jau gerokai po 1991-jų rugpjūčio B. Makutynovičius, atsidūręs Rusijoje ( šalia Sankt-Peterburgo), uoliai dirbo Jelcino “demokratams” ( Rusijos spaudoj kiti buvę Vilniaus omonininkai paliudijo apie tai).
  Taigi, prie Medininkų įvykių galėjo prisidėt ir “Jelcino aplinka” ( juk tada artėjo esminis momentas X ).
  Gal būtent tai paaiškina “paradoksą”, kad Rusijos valdžią tenkina dabartinė padėtis su Nikulino apkaltinimu, ir pan.
  Juk Jelcino, kaip buvusio RF vadovo, dabartinė RF valdžia NIEKADA NEBUVO PASMERKUSI. Visi kankorėžiai geriausiu atveju lekia į Gorbačiovą…

  Thumb up 6 Thumb down 0

   • Jeigu tai tikrai būtų buvusi Rusijos keršto akcija, Tai R.Rubavičius nebūtų nužudytas, o būtų dedamos visos pastangos išgydyti ir būtų saugomas kaip brangiausias deimantas, galintis konkrečiai paliudyti žudikų identifikaciją. T.Šernas tokios lemties išvengė dėka to, kad buvo stipriai sužeistas į galvą ir neturėjo nieko prisiminti, arba jo nepageidaujamus prisiminimus visada buvo galima pavadinti kliedesiais.

    Thumb up 6 Thumb down 0

    • Ne “Rusijos keršto akcija”. Tiesiog tai buvo naudinga Jelcinui bei jo “demokratams”. Tada dar TSRS buvo dvi “valdžios ašys”- Gorbačiovo bei Jelcino (Rusijos prezidento, išrinkto tą pačią vasarą).
     Beje, 1991-jų vasarą tuometinė Lietuvos valdžia iš viso bloguoju Rusijos neminėdavo, nes orientavosi į Jelcino “demokratų” palaikymą. Purvais buvo drabstomi TSRS šalininkai, nepersidažiusieji komunistai…
     “Rusija kerštauja, rusai puola…”- tai jau iš dabartinio periodo retorikos…

     Thumb up 6 Thumb down 1

     • dar prisiminkime, ką sakė Audrius Butkevičius:
      “…. o po Medininkų Bušo susitikimo centras persikėlė nuo Gorbačiovo ant Jelcino”

      Thumb up 5 Thumb down 0

     • Būtent.
      Beje, liepos 31-ji, data kokia!
      Vidurys tarp dviejų kitų esminių datų: Liepos 10-ją Jelcinas pradeda eiti Rusijos ( tuomet dar RTFSR) prezidento pareigas. O rugpjūčio 19- “pučas” Maskvoj, kuomet Jelcinas netrukdomas nuvyko prie Rusijos AT rūmų, ir ėmė laipioti į tankus su savo kalbelėmis…Ir jau tos pačios dienos vakarą visi Maskvos spekuliantai-komersantai patraukė “ginti demokratijos”.
      Dar po trijų dienų “pučas”, iškėlęs Jelciną į valdžią, “pralaimėjo”. “Svorio centro slinktis” baigėsi.

      Thumb up 5 Thumb down 0

     • Saulėlydis 2015-08-01 – 22:59
      Ne “Rusijos keršto akcija”. Tiesiog tai buvo naudinga Jelcinui bei jo “demokratams”

      Suintrigavote. Gal malonėtumėte konkrečiau, kaip tie Medininkai buvo naudingi Jelcinui bei jo „demokratams“? Ir kodėl būtinai Medininkai? Tai gal ir N.Medvedjevui Jelcinas iš Maskvos Volgą atsiuntė su tuščiais mineralinio buteliais, kaip įrodymą, kad tai tikrai Jelcino užsakymas. Ir Tatai liepė tuoj pat pagarsinti, kad visas svietas žinotų, o ne tik Maskvoje besilankantis G.Bušas? O kai nauda iš tų žudynių nepasitvirtino, įsakė A.Paulauskui sunaikinti ir taip labai skystus įrodymus bei likviduoti išgyvenusius pavojingus liudininkus ir nurodyti tyrėjams perspektyvoje tirti tą bylą iki tol, kol visi net nebeprisimins, kaip apie kokį Žalgirio mūšį, kas tie Medininkai iš vis tokie ir kas ten kada vyko.
      Taigi, kuo tie Medininkai taip buvo naudingi Jelcinui? Ir ką jis tuo septynių pasieniečių nužudymu konkrečiai išlošė?

      Thumb up 2 Thumb down 0

 22. Kaip šiandien atmenu tą rytą.Išėjo “Dėdulė” ir pasakė,kad kalta Rusija dėl žudynių.
  Tada aš pagalvojau,kad tai jo darbas,nes taip gerai žino.

  Thumb up 7 Thumb down 0

   • aš tą rytą pamenu, kažkoks vyras rodė Lietuvos ir Rusijos sutartį tą rytą ir TV aiškino, kad čia tikrai ne Jelcino Rusijos darbas

    Thumb up 3 Thumb down 0

  • 1991 metais, ypač vasarą, po to, kai liepos 10-ją RTFSR prezidentu buvo išrinktas Jelcinas, Lietuvos valdantieji iš viso neminėdavo Rusijos “vardo be reikalo”, t.y. neigiamame kontekste. Tada buvo puolama Tarybų Sąjunga, ir jos vadovybė. Tad galėjo būti kalbama “sovietai”, “komunistai”, “kgb”, “omonas”, “sovietų armija”, bet tik ne “Rusija”. Tokia jau buvo tuomet situacija…

   Thumb up 7 Thumb down 0

 23. Paklauskite kas jį siuntė paspoksoti į lavonus naktį.
  įtariu,kad agentas “Dėdulė” per vyriausybinį ryšį,bet tegul jis pasako pats.

  Thumb up 7 Thumb down 0

 24. lietuviai negali ,nes 39 baudz.bylas iskels vienam zygiuotojui!

  Thumb up 6 Thumb down 1

 25. Užrašas po nuotrauka:
  „Lietuvos “Foresterių” klubas padėjo vaikiną prie Medininkuose žuvusių pareigūnų monumento“(citata).
  Įdomu, kurį ten vaikiną padėjo. Negi Konstantiną Nikuliną užvertė ant paminklo?

  Thumb up 3 Thumb down 0

 26. O ką apie Medininkus mano Valentinas Mazuronis?
  Ir kodėl tame žygyje nedalyvauja V.Landsbergis, A.Paulauskas, Audrius Butkevičius ir kiti suinteresuoti nusikaltimo išaiškinimu valdovai su savo pavaldinių palyda?
  Pavažinėjus po Lietuvą ir pakalbėjus su žmonėmis, gal kokių naujų idėjų ir versijų atsirastu, nes sukurtos vos ne prieš ketvirtį amžiaus, jau beviltiškai pasenę ir jomis mažai kas betiki.

  Thumb up 5 Thumb down 0

  • Aha, babyte, tegu pirmiausia Paulauskas, Landsbergis ir Ko atvaziuoja i Medininkus ir pakalba su ten gyvenanciais zmonemis, ka jie apie oficialia versija ir to ruselio pasodinima mano

   Thumb up 5 Thumb down 0

  • reikėtų kokį konkursą paskelbti naujoms versijoms? Na, kad labiau įtikinamos būtų

   Thumb up 5 Thumb down 0

   • atimti tas išmokėtas 500 000 rublių premijas, konvertuojant į eurus ir sumokėti už geriausiai sukurtą naują versiją

    Thumb up 5 Thumb down 0

    • Jeigu manes kas paprašytu sukurti naują versiją, tai aš sukurčiau tokią:
     Pagaliau Vytautas Profesorius Landsbergis prisiminė, kaip ilsėdamasis Palangoje susapnavo pranašišką sapną, kad ateiviai marsiečiai, pasivertę Rygos omonininkais, sušaudė Medininkų pasienio posto darbuotojus. Prasibudęs staiga griebė telefoną ir davė nurodymą N.Medvedjevui patikrinti pranašiško sapno versiją.
     Pasirodo – akurat! Kaip pirštu į Dangų. Medvedjevas atraportavo, kad gyvų lyg ir nebėra, ką jam patys marsiečiai-žudikai, kurie dar ten tebebuvo ir aptarinėjo rezultatus, patvirtino. Beliko tik paskelbti žiniasklaidoje, kad rusas mus užpuolė ir duoti nurodymą Generaliniam prokurorui A.Paulauskui būtinai surasti tai patvirtinančius įkalčius ir ką nors pasodinti. Kas po to įvykio jau dvidešimt keturi metai ir daroma.
     Kodėl taip ilgai? Taigi marsiečių tai nepasodinsi. Tenka kažkam iš realių žemės gyventojų bandyti tą etiketę kabinti. O tai užtrunka. Bet…
     Bet nieko nėra amžino. Kada nors ir to pranašiško sapno realistinės detalės išryškės…

     Thumb up 5 Thumb down 0

     • versija, beliko ją į operatyvinę pažymą perrašyti ir pradėti marsiečių paiešką :)

      Thumb up 3 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Nugaros masažai – kiekvienam
Moderni maisto pramonės įranga
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip derinti skirtingus interjero stilius? 
Šiuolaikinis interjero dizainas pasižymi stilių įvairove. Nuo modernaus iki klasikinio, nuo minimalistinio iki...

Vilniuje atsidarė naujas globos skyrius 
Vilniuje atsidarė VšĮ „Sveikatos metai“ įkurtas „Senjorų avilio“ globos skyrius, kuriame teikiamos ilgalaikės/trumpalaikės socialinės...

Greitas ir patikimas įmonių steigimas 
Įmonių steigimas kartu su profesionalų pagalbą vyksta greitai ir paprastai. Iš tiesų nereikia...

Greitas ir patikimas apleistos apskaitos tvarkymas 
  Reikalingas apleistos apskaitos tvarkymas, kuriuo pasirūpins patyrę buhalteriai? Skaitote kaip tik tai,...

Kalėdos – puikus metas nudžiuginti ne tik kitus, bet ir save 
Vis labiau artėjant Kalėdoms daugelis pradeda ieškoti dovanų artimiesiems ir skiria tam nemažai...

Kaip išsirinkti tobulą kvapą namams? 
Namų kvapai padeda sukurti norimą atmosferą: prabangią, gaivią, atpalaiduojančią ar bet kurią kitą....

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...