Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Rugsėjis 19 Sekmadienis
 

Medininkų byla: į teismą liudyti neatvykę buvę omonininkai bus apklausti Latvijos ir Rusijos teismuose

2013-05-17 11:54 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (122)

Konstantinas Michailovas nesupranta, už ką septintus metus jis laikomas Lietuvos kalėjime. KK nuotr.


Giedrė Gorienė

Lietuvos Apeliaciniame Teisme nagrinėjamoje Medininkų byloje – pusės metų pertrauka. Nepaisant Generalinės prokuratūros prokurorų M.Dūdos ir R.Stankevičiaus prieštaravimų, teismas nusprendė pasinaudoti teisinės pagalbos sutartimis su Latvija bei Rusija ir apklausti į teismą liudyti kviestus, tačiau neatvykusius buvusius Latvijos omonininkus A.Kuzminą, I.Dežinį, I.Puziną, I.Gorbanį, V.Pužajų ir V.Michailovą.

„Gerbiamas teisme, aš tikrai neprašyčiau šių liudininkų apklausti, jeigu tai būtų antraeiliai liudininkai. Tačiau tai yra „raktiniai“ liudininkai, ir nuo jų priklauso mano likimas. O prokuratūra daro viską, kas įmanoma ir neįmanoma, kad tik jie nebūtų apklausti“, – penktadienį vykusiame Apeliacinio teismo posėdyje kalbėjo Vilniaus apygardos teismo nuteistas iki gyvos Konstantinas Michailovas.

Generalinės prokuratūros atstovai šioje byloje motyvavo, esą tai, jog teismas nusprendė apklausti K.Michailovo gynėjų norimus apklausti liudytojus, išsiuntė jiems šaukimus, tačiau liudininkai į Lietuvą neatvyko, rodo, jog teismas išnaudojo visas įmanomas priemones, kad jie būtų apklausti, ir ties tuo klausimu reikėtų padėti tašką.

Tačiau teismas, pasitaręs, nusprendė buvusius omonininkus apklausti Latvijos ir Rusijos teismuose pagal jų gyvenamąją vietą.

Šių buvusių omonininkų parodymai gali būti labai reikšmingi nagrinėjant Medininkų bylą.

2003 m. gegužės 28 d. Generalinės prokuratūros prokuroras R.Stankevičius kreipėsi į Vilniaus m. 2 apylinkės teismą, prašydamas patvirtinti I.Gorbanio alibi, ir teismas nutartimi nustatė, kad trys Rygos omonininkai – I.Gorbanis, V.Michailovas ir K.Nikulins (dabar Michailovas) tą naktį, kai įvyko Medininkų žudynės, iš Vilniaus OMON‘o bazės nebuvo išvažiavę.

Kaip žinia, ši byla iš politinės jau tampa geopolitine.>>>

Komentarai

 

 

 
  • Nesikabinėkit prie gerbiamų prokurų. Jie padarė viską, kad tas žmogžudys genocidininkas būtų teisingai nuteistas ir supūdytas, kaip supuvo mūsų vyrai kapuose. Nedrįskit jų liesti ir bloguoju minėti. Lietuvos Prezidentė pati žadėjo jiems po Vyties kryžiaus ordiną įteikti, o Vyriausybė – premijas išmokėti. daugiau tokių prokurorų, kaip ponai Stankevičius, Verseckas ir Dūda, Lietuvai reikia. Tada nebeliks nei vienos raudonosios bacilos mūsų žemėje.

   Thumb up 0 Thumb down 4

   • esi ne patriotas, o visiškas idiotas; labai tikiuosi, kad advokatas parodys prokurorams, kaip NEGALIMA TIRTI BYLŲ

    Thumb up 4 Thumb down 0

    • Ką jis išmano šitas raudonškuris šunadvokatis, Lietuvą pardavęs baisiau už Judą?

     Thumb up 0 Thumb down 4

     • ne kažkieno klonas, o mechaninis landsbergio šuniukas. nemažai tokių idiotų tata priperėjo.

      Thumb up 3 Thumb down 0

   • daugiau tokių, ir Lietuvą bus galima aptverti kaip vieną didelį konclagerį, kuriame visi bus nuteisti be jokių įrodymų vien dėl to, kad jie raudoni bacilos, nes jų kraujas raudonos spalvos

    Thumb up 4 Thumb down 0

   • ir žadėjo apdovanojimą už bylos ištyrimą, bet nepatikėsiu, kad žadėtų apdovanojimą už tai, kad tik kas nors kaip nors kad ir be įrodymų būtų pasodintas. Jeigu šitą bylą ištirs advokatas, tai būtent advokatas ir bus vertas apdovanojimo

    Thumb up 3 Thumb down 0

   • Teisejams ir prokurorams sioje byloje turetu buti skirtas vienintelis apdovanojimas^ atimti teise dirbti juridini darba iki gyvos galvos ir komandiruoti i Ispaja mandarinus skinti, naudos daugiau bus.

    Thumb up 2 Thumb down 0

 1. Negasdinkit. Geriau patyrinėkit tuos advokarus, ypač tą seną kgbistą Marcinkevičių. Kiek leisit jiems tyčiotis iš Lietuvos Teisingumo? Ar neaiškiai pasakė pirmas teismas, net trys teisėjai: tas padvisėlis omonovcas nužudė mūsų vyrus. Ko jums dar reikia? Ko trūksta? Ką, jau teismo nuosprendžiu netikit? Parazitai…. Aplipo Lietuvą iš visų pusių ir baigia gyvą suėsti.

  Thumb up 1 Thumb down 6

  • gal tamsta įrodymus pateiktum? Ar galvoji, kad galima nuteisti žmogų vien dėl to, kad tiesiog reikia padėti paukščiuką, kad byla ištirta? Kur tie įrodymai? Įskaitant dingusius įkalčius.

   Thumb up 4 Thumb down 0

  • tik ne tokia teisėjų kolegija, kurioje už teisėjų vardo pažeminimą išmestas iš teisėjų Dovidaitis

   Thumb up 4 Thumb down 0

  • Prie ko čia advokatas, jeigu byloje, kur dursi, ten skylė? Brokas akis drasko, vat

   Thumb up 5 Thumb down 0

  • rūkyt norėjo, gal naktį nemiegojo, nes gal katės po langais kniaukė, o gal tiesiog ne ta koja iš lovos išlipo, užsėdo ne ant tos šluotos ir nuskrido ne į tą pusę :)

   Thumb up 3 Thumb down 0

 2. NIEKIENO NEKONTROLIUOJA NEDESOVIETIZUOTŲ KOLABORANTŲ, VYRIAUSIOJO ADMINISTRACINIO TEISMO VAGIŲ IR NETIRIAMŲ TEISĖJŲ NUSIKALTIMŲ AUKA says:

  Prezidentė korumpuotą, degradavusią, posovietinę teisinę-teisminę sistemą viešai įvardijo KLANU, kalbėjo, kad teismai turi būti sąžiningi, objektyvūs ir nešališki, tačiau melo ir neteisingumo KLANAS tebeegzistuoja.
  KLANAS TEISME PAVOGĖ MANO RAŠYTINIUS ĮRODYMUS – DOKUMENTUS, kuriuos aš įteikiau LVAT’ui. Į mano prašymus atstatyti bylose pavogtus įrodymus arba man juos gražinti, LVAT’o pirmininkas R.Piličiauskas ir jo pavaduotojai atsirašinėja, akivaizdžiai sukčiaudami, meluoja, pavogtų įrodymų man negražina.
  Generalinis prokuroras D.Valys, turintis išskirtinę teisę ir pareigą, netyrė mano skundo dėl dokumentus pavogusių teisėjų veiksmų, o VAT teisėjas Stasys Lemežis (buvęs sovietinis vyr. prokuroras) įteisino dokumentų vagystę ir neteisėtus prokurorų veiksmus.
  KLANAS nusavino nuosavybę, kurią statė mano tėvas „Katalikų kronikos“ bendražygis, pripažintas Lietuvos nepriklausomybės gynėjas – savanoris, televizijos studijos ir bokšto gynėjas, žydų gelbėtojas, KGB‘istų persekiotas ir terorizuotas, Valstybės apdovanotas ir pagerbtas ne vieno muziejaus stenduose.
  Remdamasis reikiamos galios registro dokumentais, teisingumo, aš ieškojau visose įmanomose KLANO pakopose: Registrų centro (RC) Komisijoje, Vyriausioje administracinių ginčų komisijoje (VAGK), Teisingumo ministerijoje (TM) ir visuose įmanomuose teismuose. Ginčijau akivaizdžiai suklastotus išvestinius RC dokumentus. Bylą tarp manęs ir TM, kurio sūnus T ministro patarėjas Tomas Baranovas, nenusišalinęs nagrinėjo buvęs Komunistų partijos nomenklatūrininkas, kolegijos pirmininkas Anatolijus Baranovas. KLANAS įteisino akivaizdžiai suklastotus RC išvestinius dokumentus.
  Tai primena pasakėčią „Vilkas ir ėriukas“ apie ėriuko bylinėjimąsi su vilku vilkų teisme.
  KLANAS tapo irštvomis nedesovietizuotiems kolaborantams KGB‘istams, komunistams ir jų giminaičiams.
  Prezidentės paskirtas LVAT’o pirmininkas R.Piličiauskas, nereaguoja į mano prašymą dėl teikimo procesui atnaujinti.
  R.Piličiauskas LVAT’o pirmininku paskirtas pagal Prezidentės vienasmenišką išskirtinę privilegiją, jis Seime neprisiekė, jo paskyrimo procedūroje Seimas nedalyvavo, todėl LVAT’as bylose ignoravo Seimo kontrolierių išvadas ir sprendimus, kuriais nustatyti RC direktoriaus K. Sabaliausko ir T ministro pažeidimai, jiems taikytos poveikio priemonės, tačiau besikeičiantys ne‘Teisingumo ministrai, turėdami įstatymuose įrašytas prievoles kontroliuoti RC ir Teismų vadovų administracinę veiklą, jų nekontroliuoja.
  Administraciniai teismai negina piliečio-žmogaus nuo valstybės institucijų tarnautojų savivalės ir biurokratizmo, bet dangsto dokumentų suklastojimo faktus, vykdo neteisingumą, dubliuoja bendrosios kompetencijos teismus, kuriuose taip pat nagrinėjamos administracinės bylos, mano atveju ginčijasi su jais dėl bylų teismingumo, stumdo jas tarp savęs ir vilkina nagrinėjimą. Būtina administracinius teismus panaikinti (reorganizuoti į bendrosios kompetencijos).
  Konstitucinis teismas nuolat pažeidinėja Konstitucijos 5 str. 3 d., aš neturiu teisės į jį kreiptis dėl teismų ir teisėjų įvykdytų Konstitucijos pažeidimų. Teismas netenkino mano prašymo kreiptis į KT.
  EŽT Teisme, TM deleguoti Lietuvos atstovai, mano pareiškimą cenzūravo.
  Esu beteisis prieš KLANĄ, kuris savo „vidiniais įsitikinimais“ pamynė Konstituciją, kitus įstatymus, teisingumą, sąžiningumą, savo garbę ir pareigas.
  IŠ NETEISĖS PADARYTA TEISĖ, NES NEDAVIAU KYŠIO.
  KAS TEIS TEISĖJUS IR VALSTYBĖS „TARNAUTOJUS“, MANE AKIVAIZDŽIAI APVOGUSIUS, KURIUOS AŠ BRANGIAI IŠLAIKAU?
  KAS GRĄŽINS LVA TEISME NEVIENĄ KARTĄ PAVOGTUS MANO ĮRODYMUS-DOKUMENTUS IR NUOSAVYBĘ, NUSAVINTĄ IŠ AKLO, VISIŠKOS NEGALIOS, BUVUSIO BEJĖGIŠKOJE BŪSENOJE, ŽMOGAUS?
  Atsiprašau už konkretų nevilties šauksmą tyruose.

  Thumb up 0 Thumb down 3

  • O tu nueik pas tuos advokatus ir pasiprašyk, kad jie tave kaip tą omonovcą gintų. Tada ir pamatysim viską.

   Thumb up 0 Thumb down 3

   • ir yra advokatai, kad gintų, aišku, valstybiniai nesiskaito, nes jie gina prokurorus

    Thumb up 4 Thumb down 0

 3. Tokia advokatų veikla- pilnas bylos griovimas ir trukdymas teisingumui. Ar už tai nėra jokios atsakomybės?????

  Thumb up 0 Thumb down 9

 4. byra po biski landsberginiu koncervu kortu namelis… Melo kojos trumpos, byloja liaudies ismintis… ar ne taip Pikaseli, gal tartumei zodeli, ar jau visai issikevepei bemeluodamas?

  Thumb up 6 Thumb down 0

 5. o kur zmogaus teisiu gynejai, ko tyli uzpakalius surauke, ka cia viskas tvarkoje sitoje byloje?

  Thumb up 5 Thumb down 0

  • Teisių gynėjai pasirodo tik tada, kai jiems leidžia kasmet juos dotuojanti politinė valdžia. Iki tol, nei vienas iš jų nekiša pirštų ten, kur …. karšta :(

   Thumb up 8 Thumb down 0

   • tai cia ir arkliui aisku, klausiu kad susivestume paraleles, juk dvigubi standartai ir pan…

    Thumb up 5 Thumb down 0

  • O kur jūs matėt Lietuvoj “teisių gynėjus” ? Aš matau tik vieną žmonių bei tiesos gynėją- Karštą Komentarą ! Juk ne šiaip sau mano kraštiečiai sako- Karštą Komentarą skaitai- tamsoj šviesą pamatai, su KK bendrauji, -reiškia tu protauji ! Karšto Komentaro žodis,- ir…kliūtis įveikti noris…, Karštą Kibirkštį regi, ir naktis nėra baisi…

   Thumb up 4 Thumb down 2

   • Na, ne vien jūs, dzūkai, KK vertinate ! :) Štai pas mus, vėjuotam pamary, irgi kalbama- Karštą Komentarą skaitysi,- kaip žuvėdra tu skraidysi, Karštą Komentarą gausi,- tai visas bangas įveiksi !…

    Thumb up 4 Thumb down 2

 6. kaip šiam be ĮRODYMU NETEISĖTAI NUTEISTAM iki gyvos galvos žmogui tiek laiko gaunasi išlaikyti sėdėdamas kalėjime ir žinodamas , kad beveik visa Lietuvos teisėsauga ypač Vilniaus apygardos teismas yra degradavęs ir korumpuoti.
  Komentarai aišku daugumoje palaikantis ši žmogų tačiau visi komentuojantis nors trumpai įsivaizduokit save jo vietoje….
  Juk niekam nepaslaptis, ypač praktikuojantiems teisininkams, kad skirtunas ir dovydaitis ne vienintelis tokie Vilniaus apygardos teisme.
  Apie tai puikiai žino ir stt bei kitos tarnybos be abejo turi ir medžiagos bet laukia šia medžiaga panaudoti ne laiku ir galimai neteisėtiems veiksmams. Tačiau ir be slaptųjų tarnybų medžiagos vien tik patikrinus ir įšanalizavus priimtus šiame teisme sprendimus…. kas antra ( jeigu ne dažniau ) sprendimą reikia pripažinti absurdišku ir nusikalstamu.
  Bet ką čia sakysi jeigu vsd dar, raštu, spaudimą teismams ir prezidentūrai…..
  Ir kodėl tyli drauge grybauskaite ???

  Thumb up 8 Thumb down 1

  • o kodėl tik paulausko? kad jis npatinka landsbergiui?
   ar kas žino, ar tikrai buvo ta juosta, kada ji dingo?
   ar ne landsbergio kišeninio prokuroro laikais?
   o gal dingo prieš 20, 15, 10, 8, 6, 4 metus?

   Thumb up 4 Thumb down 2

   • negink čia draugo Paulausko, nes Landsbergis tai generaliniu prokuroru nebuvo ir ne Landsbergis atidavė Stankevičiukui tirti Medininkų bylą

    Thumb up 6 Thumb down 1

    • o kodėl neginti paulausko? kad jis nepatinka landsbergiui?

     “o kodėl tik paulausko? kad jis npatinka landsbergiui?
     ar kas žino, ar tikrai buvo ta juosta, kada ji dingo?
     ar ne landsbergio kišeninio prokuroro laikais?
     o gal dingo prieš 20, 15, 10, 8, 6, 4 metus?”

     Thumb up 0 Thumb down 1

  • Karštas Komentaras vienintelis siekia tiesos, taip pat ir šioje byloje. Žingsniai gal ir atrodo “maži”, tačiau jie yra kryptingi bei veržlūs !

   Thumb up 4 Thumb down 1

   • Pritariu tamstai ! Juk ne šiaip sau mano kraštiečiai sako- Karštą Komentarą skaitai- tamsoj šviesą pamatai, su KK bendrauji, -reiškia tu protauji ! Karšto Komentaro žodis,- ir…kliūtis įveikti noris…, Karštą Kibirkštį regi, ir naktis nėra baisi…

    Thumb up 3 Thumb down 0

 7. rodo, kad žiemą įvyks Medininkų bylos laidotuvės, gedulingus pietus finansuos Generalinė prokuratūra

  Thumb up 6 Thumb down 0

 8. negi jūs rimtai galvojat, kad čia prokurorai asmeniškai žlugdo bylą?
  negi nesuprantat, kad čia valstybinės svarbos reikalas?
  juk jei paaiškėja, kad net tas vienintelis turimas nuteistasis – nekaltas, kas lieka iš 22 metus tirtos bylos, iš begalinių, 22 metus besitęsiančių riksmų, kad sovietai žudė?
  kur tada dėtis asntirusiškiems konservatoriams ir didžiajam “rusai puola” landsbergiui? gali net pasirodyti, kad teisus “savi šaudė į savus” paleckis?
  per tuos 22-ejus metus niekas net nebandė rišliai paaiškinti, kam naudingas buvo tas užpuolimas, žudynės. tiesiog kaip aksiomą privalom priimti, kad kažkokie išprotėję kraugeriai atlėkė iššaudė ir tuo turim tikėt beatodairiškai.
  nors kaip tik sovietams tai buvo absoliučiai nenaudinga. po kelių dienų turėjo įvykti aukštų jav pareigūnų vizitas, tarptautinė padėtis ir taip įtempta, o čia dar įduodamas kapitalnas koziris į priešininkų rankas: va ką sovietai daro – žudo nepriklausomybės siekiančius. ar ne tuo koziriu iki pamėlynavimo naudojosi landsbergis (ir dabar naudojasi ne tik tarptautinėj arenoj, bet ir lietuvoje jam neįtinkantiems skandinti).
  čia pe rdaug tamsi politika, kad nuo kažkokio prokuroro priklausytų klausimo sprendimas.
  na o nors vienas atpirkimo ožys yra ir tai gerai. vis kažkaip galima pateisinti 22-jus metus besitęsiančią liniją – rusai puola. va, nors vieną pagavom ir pasodinom

  Thumb up 10 Thumb down 1

  • jei prokurorams patinka būti atpirkimo ožiais, jų problemos. Bet Konstitucija ir Prokuratūros įstatymas sako, kad jie NEPRIKLAUSOMi. O jeigu jie nori įtikti kam nors iš politikų, ką padarysi, – byla sprogs, ir tikrai sprogs, o atpirkimo ožiais liks jie, prokurorai. Ir tai šimtu procentu bus.

   Thumb up 6 Thumb down 0

  • Visiškai sutinku. TSRS struktūroms tikrai nebuvo naudingas šis “prieš jas vienijantis kraujas’, TSRS tikrai nebuvo naudinga, kad prieš ją nusiteiktų ir dar abejoję žmonės…Juk kraujas “sutelkia bei pažadina’, kraujas “įtikina’, kraujas- taipogi propaganda !
   Jokio logiško paaiškinimo savo “oficialioms” versijoms TSRS demonizuotojai neturi, išskyrus mitus, esą “TSRS struktūros buvo kraugeriai, monstrai, patologiniai žudikai” ir t.t….

   Thumb up 7 Thumb down 1

   • kad kraujas yra propaganda tai žino tik spec.tarnybos, o plačioji visuomenė yra dezinformacijos auka

    Thumb up 5 Thumb down 0

  • sutinku, bet politikai tik rekia, o prokurorai – raso ir sodina!! Stankevicius 20 metu dydviris, aiskinantis sovietu nusikaltyma. Jis puikiai mate, kad irodimu pries Michailova nera, bet vistiek pratesdavo suemima, ir dziaugesi kai buvo priimtas sprendimas nuteisti iki gyvos galvos. Vadinasi jo ir jo seimos gerove auksciau uz Michailovo ir jo seimos gerove? Kiekvienas atsako uz savo darbus. Tad ateis laikas ir jam. O politikai – prostitucija seniai ekzistuoja ir dar ilgai ekzistuos

   Thumb up 4 Thumb down 0

 9. iš tiesų labai keista ir įdomi ta vieta su tuo jo pilietybės pakeitimu, kaip kad sakė kazokas

  Thumb up 5 Thumb down 1

 10. ……Generalinės prokuratūros atstovai šioje byloje motyvavo, esą tai, jog teismas nusprendė apklausti K.Michailovo gynėjų norimus apklausti liudytojus, išsiuntė jiems šaukimus, tačiau liudininkai į Lietuvą neatvyko, …….

  Aga, atvyks, sedes 3-4 metus. Pas juos protas gi ne prokuroriskas :) :)

  Thumb up 6 Thumb down 0

 11. tai jeigu alibi jau teisme nustatytas, ką veikia Michailovas tuomet ant šito suolo?

  Thumb up 3 Thumb down 0

  • ar nematai, knygą skaito :) Latvijoje turbūt negalėjo skaityti, tai atvežė į Lietuvą, uždarė ir sako: skaityk kiek tik nori, iki gyvos galvos galėsi skaityti :) :)

   Thumb up 4 Thumb down 0

   • lietuviu kalba ismoks, gales perskaityti skelbima laikrastyje, del laikrodzio, kuri rado prie vagonelio :) :)

    Thumb up 5 Thumb down 0

    • dar kiek pasėdės ir žiūrėk parašys bescelerį: Nacionaliniai Lietuvos prokuratūros ir teismų ypatumai :)

     Thumb up 4 Thumb down 0

 12. Oho, neįtikėtina – teismas pirmą kartą priėmė kažkokį sprendimą ne pagal prokuratūros poziciją? Dar kartą perskaitysiu straipsnį, nes tikrai netikiu tuo ką skaitau

  Thumb up 6 Thumb down 0

 13. kad tik K.Michailovas liktu gyvas, kol ateis apklausos protokolai is Latvijos bei Rusijos

  Thumb up 5 Thumb down 0

  • o aš galvoju, kad po tų apklausų Latvijoje ir Rusijoje Medininkų bylą tyrusių prokurorų atžvilgiu gali būti pradėti tarnybiniai patikrinimai…. Ar tik prokuroras koks nepaseks Venckienės pavyzdžiu????

   Thumb up 3 Thumb down 0

   • greiciau bus autoivykis. Tragedija ivyks, kaltas – girtas Jonas traktorininkas ???!!!

    Thumb up 5 Thumb down 0

    • Kažin, ar lažybų punktai priimtų statymus dėl prokuroro Stankevičiaus: ištemps iki bylos pabaigos ar išeis iš prokuratūros?

     Thumb up 4 Thumb down 0

  • Rimtas pastebėjimas. Ir kai kurių pokštavimai čia, manau, kad ne vietoje.
   Juk kas tas Michailovas? Šiaip, žmogelis. O ši byla, ne taip pasisukusi, valstybės “pamatus” gali sudrebinti.
   Nelikus nuteistojo juk ir liudytojai nebereikalingi taptų. Ir jų liudijimai…

   Thumb up 3 Thumb down 0

 14. [na kazduju zadnicu iest prieprava] kiekvienam uzpakaliu yra kaip sakova vaistu – esme tame,kad gali tiems pareiguna buti mesti tarptautiniai kaltinimai bylos galimos falsifikavimui…

  Thumb up 4 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
3 patarimai, norintiems puikiai pasiruošti anglų kalbos valstybiniam brandos egzaminui
Kaip pasirinkti plautuvę virtuvei?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Pasiruošimas jūsų tobulai kelionei: ką verta žinoti? 
Manote, kad pats laikas atitrūkti nuo kasdienybės ir bent trumpam leistis į nuotykius?...

Dovanos sužadėtuvių proga: kaip pasveikinti įsimylėjėlius? 
Neseniai susižadėję draugai pakvietė paminėti ypatingą įvykį? Nėra dvejonės, dalintis džiaugsmu – smagu,...

Tabu temos poroje – kaip jų atsikratyti? 
Jaučiate, kad mylimas žmogus su jumis nėra šimtu procentų atviras? Normalu, visiems pasitaiko...

Praktiškos dovanos žmonėms, besidomintiems konditerija 
Draugų rate turite žmogų, kuris kiekvieno susitikimo metu atsineša kažką saldaus? Jo šokoladiniai...

Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...