Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Rugsėjis 18 Šeštadienis
 

Medininkų byla: galimai tikruosius žudikus nusikaltimo vietoje užtikęs N.Medvedevas 20 metų apie tai tylėjo (papildyta)

2013-05-10 09:37 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (434)

 Nikolajus Medvedevas galimai matė tikruosius Medininkų muitinės poste išžudytų pareigūnų žudikus, su jais bendravo ir 20 metų apie tai tylėjo


Giedrė Gorienė

Apeliaciniame Teisme nagrinėjant nuteistojo iki gyvos galvos Konstantino Michailovo skundą, paaiškėjo skandalingas faktas.

Iškvietus liudyti  buvusį Aukščiausios Tarybos deputatą Nikolajų Medvedevą, paaiškėjo, kad šis politikas galimai akis į akį buvo susitikęs su Medininkų muitinės posto iššaudytų Lietuvos pareigūnų žudikais.

Pagal N.Medvedevo liudijimą, jis į nusikaltimo vietą buvo atvykęs anksčiau už prokurorus ir už greitąją. „Kai atvykau, saulė buvo ne aukščiau horizonto linijos“, – teisme sakė N.Medvedevas.

Tai galėjo būti apie 4.45-5.00 val. ryto.

Atvykęs jis teigė pamatęs pareigūnus, „kurie su juo kalbėjo lietuviškai“.

N.Medvedevas neprisiminė asmenų, su kuriais bendravo, skaičiaus, tačiau jų buvo daugiau negu du.

Jį pasitikę vyrai, N.Medvedevo liudijimu, vilkėjo „pilkos spalvos uniformomis“.

Kaip žinia, pilkos spalvos buvo tarybinės milicijos uniformos (Lietuvos policijos uniformos spalva buvo žalia, policininkų uniformos buvo pakeistos 1991 metų pavasarį).

Kaip teisme paliudijo N.Medvedevas, atvykęs į Medininkų muitinės postą, jis priėjo prie namelio, jame pamatė daug kraujo, negyvus pareigūnus (kaip vėliau paaiškėjo, du pareigūnai dar tuo metu buvo gyvi ir, jeigu būtų laiku suteikta medicininė pagalba, gal ir antrą pareigūną, ne tik Tomą Šerną, būtų pavykę išgelbėti). Kiek namelyje buvo pareigūnų, N.Medvedevas sakė neskaičiavęs – tiesiog pamatė, kad ten guli žmonės. Į namelio vidų neįėjo, nes bijojo.

N.Medvedevas sakė tuo metu neabejojąs, jog nusikaltimo vietoje bendrauja su pareigūnais: pilkos spalvos uniforma, prie šono – kaburas su pistoletu. Be to, jie kalbėjo lietuviškai.

Tiesa, kas tie pareigūnai, kokie, iki šiol nėra aišku.

N.Medvedevas teisme teigė, kad, kaip buvusiam kariškiui, jam nebuvo abejonių, jog žudikai atvažiavo nuo Baltarusijos pusės.

Jis taip pat sakė, kad prie muitinės vagonėlio pamiškėje rado pasalą: žolė buvo išgulėta, mėtėsi nuorūkos. Ir kai jis apie tą pasalą pasakė tiems „pareigūnams“, kuriuos aptiko žudynių vietoje, jie esą  pasakė Lietuvos Respublikos Atkuriamojo Seimo nariui nekreipti į tai dėmesio – neva muitininkai čia mergas vežiojasi.

Į Medininkų muitinės postą Nikolajus Medvedevas teigė atvykęs Seimo „Volga“. Joje buvo radio telefonas.

Paklaustas, ar jis kam nors paskambino – į prokuratūrą, policiją – ir pranešė apie tai, ką rado, N.Medvevedas atsakė, kad „ne“.

Į klausimą „kodėl?“, N.Medvedevas  atsakė: „Aš blogai atlikau savo pareigas“.

Paklaustas, ar skambino į Aukščiausiąją Tarybą ir informavo, kas atsitiko Medininkų muitinės poste, N.Medvedevas vėl atsakė neigiamai. Į klausimą „kodėl?“ vėl atsakė, kad „blogai atliko savo pareigas“.

„Kai 2003 metais buvote Laikinosios Seimo tyrimo komisijos, tyrusios Medininkų įvykius, pirmininkas, ar apie tai papasakojote komisijai?“ – teisme paklausė N.Medvedevo.

Į šį klausimą N.Medvedevas ir vėl atsakė neigiamai.

Paklaustas „kodėl?“, ir vėl pakartojo, kad „aš blogai atlikau savo pareigas“.

Nikolajus Medvedevas taip pat negalėjo atsakyti, kodėl jis net 20 metų nesikreipė į teisėsaugos institucijas ir nepapasakojo apie savo vizitą į Medininkų muitinės postą ir galimą bendravimą su Lietuvos pareigūnų žudikais. „Aš blogai atlikau savo pareigas“, – tik kartojo N.Medvedevas Apeliacinio Teismo posėdyje.

Taigi, paaiškėjo, kad vienas pirmųjų atvykęs į nusikaltimo vietą N.Medvedevas (pirmas oficialus pranešimas, kad Medininkų muitinės poste rasti nužudyti Lietuvos pareigūnai, pagal oficialią bylos medžiagą, buvo užfiksuotas 6.03 val., o N.Medvedevas atvyko apie 4.45-5.00 val.) ne tik, kad neinformavo teisėsaugos apie nusikaltimą Medininkuose, bet ir neiškvietė greitosios pagalbos,  – tiesiog ramiausiai grįžo į Vilnių Seimo „Volga“. Apžiūrėjęs nusikaltimo vietą, parvažiavo atgal į Seimo viešbutį.

Beje, o kaip Nikolajus Medvedevas apskritai atsidūrė Medininkų žudynių vietoje?

Liudydamas Apeliaciniame Teisme, N.Medvedevas sakė neprisimenantis, kas jam konkrečiai paskambino ir pranešė apie įvykius Medininkų muitinės poste, bet tai buvo lietuviškai kalbantis vyras, ir N.Medvedevas tada supratęs, jog jam skambina darbuotojas iš Aukščiausios Tarybos Vidaus reikalų ir krašto apsaugos komisijos (ne komisijos narys; AT Vidaus reikalų ir krašto apsaugos komisijos pirmininkas tuomet buvo J.Laucius, pavaduotojas – S.Pečeliūnas).

Kadangi N.Medvedevas teigė supratęs, jog apie įvykį jį informavo tos komisijos darbuotojas (įdomu kas ir kaip sužinojo apie Medininkų žudynes, nes tuo metu naktinių budėjimų nebuvo Seimo komisijoje nebuvo), teisme buvo paklaustas, ar sugrįžęs raportavo komisijai, ką rado Medininkuose.

Į šį klausimą N.Medvedevas vėl atsakė neigiamai ir vėl tarsi užsikirtusi plokštelė pakartojo tą patį: „Aš blogai atlikau savo pareigas“.

Apeliacinio Teismo posėdyje paklaustas, kas jam žinoma apie vienintelį nuteistą Medininkų byloje K.Michailovą, N.Medvedevas atsakė, kad jis K.Michailovo Medininkuose nematė ir nieko apie jo dalyvavimą Medininkų žudynėse nežino. Apie Rygos OMON’o dalyvavimą Medininkų pasienio posto užpuolime jis taip pat jokių duomenų ir įrodymų neturi.

Teismo paklaustas, kas jam yra žinoma apie Kremliaus politiką “sistemingai ir masiškai užpuldinėti, žudyti ir žaloti Lietuvos gyventojus ir pareigūnus”, N.Medvedevas atsakė, kad jis nieko apie tokios politikos egzistavimą nežino ir nėra girdėjęs, kad kam nors būtų buvęs duotas nurodymas tai daryti. Apie Kremliaus vykdytą politiką 1990-1991 metais didžiąja dalimi jam yra žinoma tik iš pokalbių su Kremliaus “virėjais, padavėjais ir kirpėjais”.

Beje, prokuratūra Nikolajų Medvedevą, galimai mačiusį tikruosius žudikus ir su jais bendravusį, apklausė jau po K.Michailovo nuteisimo Vilniaus apygardos teisme.

Komentarai

 

 

 
 1. Manau, kad N.Medvedevas padorus žmogus, o ta jo kartojama frazė apie blogai atliktą pareigą gal susijusi su jo ilgamete kariškio patirtimi. Nesivadovauti emocijomis kalbėti teisme tik tai ką galima pagrįsti.Teko su juo asmeniškai bendrauti rinkiminės kampanijos į Lietuvos TSR Aukščiausiają tarybą 1989 m. metu.

  Thumb up 4 Thumb down 3

  • bet man jo padorumas paaiškėjo kai kovojo dėl “signatarų” RENTOS. Gerai prisiminkite koks buvo vienas iš pirmųjų reikalavimų — jokių privilegijų valdžios atstovams. Į ką tai pavirto ?

   Thumb up 4 Thumb down 2

 2. ka du desimtmecius tas zmogysta sapnuodavo? Gal matyta kraupu vaizda namelyje? Kodel po to tyliai nenusisalino nuo pareigu? Turejo uznugari? Gal kas juo manipuliavo, laike baimeje,? Paprastai, zmones sprunka is nusikaltimo vietos kai supranta esantys pakisti. Arba bailiai, arba kazkuo prisideje prie ivykio. O pagalbos neiskviesti gali tik menkysta. Nera zodziu.

  Thumb up 8 Thumb down 1

 3.  Nikolajus Medvedevas turi nurodyti kas verte ji tyleti,arba nesti baudziamaja atsakomybe uz nusikaltimo ir galimu nusikalteliu slepima.

  Thumb up 14 Thumb down 1

 4. tokie žmonės, blogai atlikę savo pareigas, neigėdija lig šiol gauti valstybines pensijas. Kiek dar išgamų liko LT…

  Thumb up 14 Thumb down 1

   • visi Jūsų minimi atvejai susiveda į paprastą atsakymą – žmogus turi valgyti ir, kai kurie nori valgyti ne tik duoną, bet pasigardinti ją ir sviestu. Gal prisimenate, kai su ašaromis akyse ponas Medvedevas gynė “signatarų” teisę į duoną su sviestu?

    Thumb up 3 Thumb down 1

 5. kad būti šimtu nuošimčiu įsitikinusiu režisieriaus tapatybe būtina turėti kažkokį protokolą, nes negalėjo gi veiksmai atliekami ekspromtu

  Thumb up 1 Thumb down 2

 6. ar jam, kaip ir Burokevičiui pasėdėjus c y p ė j e “GERIAU ATLIKTI SAVO PAREIGAS “…..

  Thumb up 2 Thumb down 1

 7. Klausimas apmastymams ar prokurorai byla nevilkina????????? Reik dar komisijos tai komisijai tirti :)

  Thumb up 8 Thumb down 1

 8. liudijimas tik dar kartą patvirtino mūsų prokuratūros darbo broką tiriant Medininkų bylą

  Thumb up 15 Thumb down 1

 9. kaip ten iš tiesų yra su tuo Michailovo kaltumu ar nekaltumu, bet akivaizdu, kad byla iki galo neištirta ir nenustatyti tie lietuviškai kalbėję užpuolikai, apie kuriuos kalbėjo Šernas ir kuriuos susitiko Medvedevas

  Thumb up 15 Thumb down 2

 10. Ar pastebejote, jog visa nepriklausoma, nekorumpuota Lietuvos ziniasklaida (?) apie tai TYLI?

  Thumb up 24 Thumb down 1

 11. Bet Kauno radijo matavimu prietaisu institutas buvo slaptas, ten vadovais dirbo saugomieciai. Tai reiskia sis zmogus yra KGbistas.

  Thumb up 13 Thumb down 2

  • nepainiokite žmonių savo išmislais —- tokio tipo įmonėse buvo atskiras (pirmas skyrius), kuris atstovavo KGB, dar dažniausiai tokią funkciją vykdė ir kadrų skyrius.
   Visi kiti galėjo bendradarbiauti arba nebendradarbiauti, tai pasirinkimo laisvė. kaip ir tai, kad būdavo ganėtinai daug “stukačų”, t.y. apmokamų ir net nmeapmokamų KGB pagalbininkų.

   Thumb up 9 Thumb down 2

  • perduok linkėjimus tave išperėjusim tatai.
   tave ir kitus mechaninius jo šuniukus, patriotus-idiotus.
   na ir šiaip tavo kolegas šmeižikus.

   Thumb up 5 Thumb down 1

 12. atrodo,kad visi jau su protu susipyke,dar didesnes fantazijos negu pedofilijos byloje.Pagal to straipsnio duomenis Medvedeva reikia teisti,kad paliko sužeistus žmones nelaimes vietoje ,kad niekam nepraneše apie žudynes ir iš kur jis sužinojo apie jas
  Vadinasi jis yra Lietuvos priešas.

  Thumb up 15 Thumb down 1

  • kaip greit idiotai suranda priešus. ir dar lietuvos.
   jei jis galvojo, kad nusikaltimo vietoje sutiko pareigūnus, tai kam jis dar turėjo pranešti?

   Thumb up 4 Thumb down 2

 13. Na paskaicius matosi, kad braizas tas pats ir Medininku zudynes ir D.K tragedija. Vietiniai zmones sneka ta pati, kad Kedys tele skambuciu ankstu ryta buvo pakviestas atvykti pas Naruseviciene, bet tik islipus is masinos, jam buvo uzsuktos rankos ir igrustas i masina.

  Thumb up 11 Thumb down 1

  • o faktai rodo, kad pedofilas kedys tiesiog nušovė du žmones.
   nužudęs biginklę moterį, jis sėdo į savo busiuką ir važiavo m kol padarė avariją.
   žmonės šmeka, kad venckienė prisidėjo prie žudynių organizavimo.
   faktai rodo, kad venckienė sulaužė daug likimų, psichlogiškai žagino svetimą vaiką.
   kur tik nagus prikišo venckakedynas – ten tragedijos.
   čia kaip tik į temą, apie tavo idiotiškus “panašumus” su medininkų įvykiais.

   Thumb up 1 Thumb down 9

   • anonimai,kodel pabegai is palatos?kokia ten pas jus netvarka,gydo gydo,o sie paima ir pabega ir vel is naujo reiks gyditi,vien islaidos nuo tokiu nepaklusniu ligoniu

    Thumb up 3 Thumb down 0

 14. Abejone kelia tai,kad nuzude ,atsisedo ir lauke kol Medvevas atvaziuos,kad pabendrauti.O tas lyg niekur nieko,pabendravo ir laimingas nuvaziavo namo.Tai kas cia per nesamones,ar zmogus jau nupuso,ar norima suversti kalte saviskiams.Gal pas mumis todel taip ilgai nieko teisesauga nedirba,kad ilgainiui galima butu atkimsti buteli ir paleisti melo dzina.Tada jau bus teip ir ne kiteip,anot dviraciu paneles mokytojos Leokadijos.

  Thumb up 8 Thumb down 1

 15. TSRS sunaikinimo planas Plano (A. Daleso doktrinos) autorius A. Dalesas (Allan W.Dullas -1893 –1969) – nuo 1947m. (įkūrimo) dirbo JAV CŽV. 1942-1945m. vadovavo politinei žvalgybai Europoje. 1953-1961 m. – CŽV direktorius. „Šaltojo karo“ ideologas, vienas iš žvalgybinės veiklos prieš TSRS ir kitas socialistines valstybes organizatorių.
  Ištrauka:

  ” __Pasibaigs karas, viskas nurims ir nusistovės. Ir mes visas turimas jėgas: visą auksą, visą savo materialinę galią skirsime žmonių bukinimui ir apkvailinimui! Žmogaus smegenys ir sąmonė turi gebėjimą keistis, todėl pasėję Tarybų Sąjungoje chaosą, mes nepastebimai pakeisime tikras vertybes netikromis ir priversime žmones tomis netikromis vertybėmis tikėti.
  Kaip? Mes subursime aplink save bendraminčius, surasime sąjungininkus pačioje Rusijoje. Epizodas po epizodo bus pradėta vykdyti grandiozinė pačios nepaklusniausios Žemėje tautos žūties tragedija, galutinis ir nesugrąžinamas tautos sąmonės užgesinimas. Pavyzdžiui, iš meno ir literatūros mes palaipsniui išguisime jo socialinę esmę; dailininkus ir rašytojus atpratinsime domėtis išraiška ir tyrinėjimu procesų, kurie vyksta tautos gelmėse. Literatūra, teatras, kinas – viskas vaizduos ir šlovins pačius žemiausius žmogiškus jausmus. Mes visokeriopai palaikysime ir padėsime taip vadinamiems dailininkams, kurie įkyriai kals į žmonių sąmonę sekso, smurto, sadizmo, išdavystės kultą – žodžiu, visokį amoralumą.
  Valstybės valdyme sukursime chaosą ir sumaištį. Nepastebimai, bet aktyviai ir nuolatos sudarysime sąlygas valdininkų despotiškumo klestėjimui. Biurokratizmas ir vilkinimas bus laikomi dorybėmis. Sąžiningumas ir padorumas – išjuokiami – taps niekam nereikalingi ir virs praeities atgyvenomis. Įžūlumas, akiplėšiškumas, melas, apgaulė, girtuoklystė, narkomanija, gyvuliška baimė vienas kito ir begėdiškumas, išdavystė, nacionalizmas, priešiškumas kitoms tautoms – visų pirma priešiškumas ir neapykanta rusų tautai – visa tai mes kultivuosime vikriai ir nepastebimai, kol visa tai suvešės ir įsitvirtins.
  Tik nedaugelis, visai nedaugelis įtars ar net supras, kas vyksta. Bet tuos žmones mes įstumsime į beviltišką padėtį, paversime juos pajuokos objektais, rasime būdų juos apjuodinti ir paskelbti visuomenės atmatomis. Rausime dvasines šaknis, suvulgarinsime ir naikinsime tautinės doros pagrindus.
  Taip mes naikinsime kartą po kartos. Pradėsime nuo vaikų ir bręstančių paauglių – skaldysime, demoralizuosime ir morališkai smukdysime jaunus žmones. Mes padarysime juos cinikais, nepraustaburniais ir kosmopolitais*.
  Štai taip mes tai padarysime!”

  A.Dalesas (A. Dullas)__

  P. S. Planas formaliai nebuvo įgyvendinamas, bet JAV prieš TSRS metė visą propagandinės mašinos galią – vien antitarybinių radijo stočių, kuriose dirbo rinktiniai melo ir propagandos specai, išlaikymui kasmet skirdavo apie 1 milijardą tuometinių dolerių (dabar būtų kokie 4-5 mlrd.) – bei taikė ekonominę blokadą.

  Šaltinis: “JAV CŽV direktorius Alenas Dalesas”, 2007 m.
  Knygą anglų klb. išleistą JAV, pagal 2004 m. išslaptintus CŽV archyvus, buvo galima nusipirkti “amazon”.

  Thumb up 6 Thumb down 4

   • tai vaistai nuo galvos skausmo (atsiprašau, kad rusiškai,tingiu versti) -“Бывший госсекретарь США, советник по национальной безопасности США, эксперт в области международных отношений, лауреат Нобелевской премии мира мистер Киссинджер всегда был яркой фигурой на политическом олимпе. Не так давно, несмотря на почтенный возраст (в мае этого года ему исполняется 89 лет), он возглавлял список 100 ведущих интеллектуалов мира.

    И вот недавно он поделился с репортером американского The Daily Squib своим видением ситуации в мире и, в частности, на Ближнем Востоке. Беседа складывалась настолько откровенной, что помощники политика ее прервали, а журналиста попросили покинуть помещение.

    Приводим перевод высказываний Киссинджера:
    «Соединенные Штаты ослабляют Китай и Россию, а последним гвоздем в крышке гроба будет Иран, который, конечно же, является главной целью Израиля. Мы до сих пор позволяли Китаю наращивать военную мощь, а России восстановиться от «советизации». Все это для того, чтобы дать им ложное ощущение бравады, это же их быстрее и погубит. Мы как меткий стрелок, который подначивает слабака взять ствол. И как только он потянется к оружию – пиф-паф.
    Надвигающаяся война будет настолько жесткой, что выиграть может лишь супердержава. А это мы, ребятки.
    Именно поэтому ЕС так торопится сформировать супергосударство – они знают, что грядет, и, чтобы выжить, Европе нужно стать единой и сплоченной. Срочность, с которой они все это делают, говорит мне о том, что они прекрасно осведомлены о приближающемся противостоянии.
    О, как же я мечтал об этом сладостном моменте!»
    И еще. Несмотря на то, что элита будет в своем безопасном раю и специальных убежищах, им тоже не мешает быть поосторожнее – их укрытия тоже могут быть повреждены».
    «Мы сказали нашим военным, что нам нужно завоевать семь стран на Ближнем Востоке для получения их ресурсов. Работа почти выполнена.
    Все знают, что я думаю о военных, но должен признать, они уж слишком старательно следовали приказам. Осталась последняя ступенька, а именно Иран, который полностью изменит баланс. Сколько еще Россия и Китай будут стоять в сторонке и смотреть, как Америка все подчищает? Мы растормошим и грозного русского медведя, и китайский серп и молот, и вот тогда в дело должен будет вступить Израиль. Ему придется биться со всей своей мощью, чтобы уничтожить как можно больше арабов. Если все пойдет хорошо, половина Ближнего Востока станет израильской.
    За последнее десятилетие мы хорошо натренировали нашу молодежь на компьютерных играх. Интересно было увидеть новую игру Call of Duty Modern Fare 3 («Зов долга: современная война-3»). Она же полностью отражает то, что произойдет в ближайшем будущем, – это предсказывающее программирование. Наша молодежь – и в США, и на Западе в целом – готова, потому что они запрограммированы быть хорошими солдатами, пушечным мясом. И когда им прикажут выйти на улицу и биться с этими сумасшедшими китайцами и русскими, они подчинятся приказу.
    Из пепла мы построим новое общество, останется лишь одна сверхдержава, победит мировое правительство. Не забывайте, что у Соединенных Штатов лучшее оружие, у нас есть такие штучки, каких у других нет и в помине. И мы все это продемонстрируем, когда настанет время».
    На этой оптимистичной ноте интервью неожиданно было прервано. Помощник Киссинджера поспешил выпроводить журналиста за дверь.”

    Thumb up 2 Thumb down 2

  • su jo sveikata viskas tvarkoje ir joks jis ne agentas, tiesiog žmogui, kaip sakoma, sąžinė neleido teisme sakyti netiesos, todėl pasakė jos tik dalį. Bėda, kad toji dalis pareikalavo ir kitų dalių, nes buvo akivaizdžiai padarytas nusikaltimas — palikti sužeisti žmonės niekam apie tai nepranešus. Sąžinei senaties nėra, štai ji ir prabudo.Belieka laukti TESINIO.

   Thumb up 10 Thumb down 1

 16. Šioje melo valstybėje beveik kiekvienas jau tapo savamoksliu Šerloku Holmsu.
  Tai pafantazuosiu ir aš šia tema.
  1-as variantas. Superfantastinis. Niekur tas Medvedevas ankstų rytą nebuvo, pasakoja pasakėles, nes šitų jo parodymų lyg ir niekas kitas nepatvirtina. Galimos priežastys:
  a) dėl senatvinio proto suminkštėjimo (iki šiol to nebuvo pastebėta, bet dabartinis liudijimas – su ryškiomis atminties skylėmis).
  b) pliurpia pagal kažkieno komandą. O komanduoja didelis ir galingas, nes po tokio liudijimo turėtų ir pats įtariamuoju tapti, jei būtų be “stogo”.
  .
  2-as variantas. Medvedevas pasakoja dalį tiesos. Galimos priežastys:
  a) dėl senatvinio proto suminkštėjimo prarado savisaugos jausmą, o sąžinė jau seniai graužė. Sunkiai įmanoma, nes Medvedevo protas visada veikė puikiai, o dėl tokių žmonių sąžinės turėti iliuzijų neverta.
  b) duoda parodymus pagal komandą. Ir labai keistus parodymus – pasako A, o toliau – “neprisimenu”, “bijojau”, “blogai atlikau pareigas”. Praktiškai duoda parodymus pats prieš save. Ir nebijo? Be gero “stogo” tai – savižudybė.
  .
  Išvada paprasta. Bylos režisierius įleido į sceną naują aktorių. Matyt reikėjo.
  Tik tas režisierius vis labiau darosi jau nebe numanomas, o žinomas.
  -Povilas-

  Thumb up 11 Thumb down 0

  • jei jau nutatėte, kad režisierius žinomas tai gal galite jį įvardinti.Pagarbiai

   Thumb up 4 Thumb down 0

   • jeigu pats nesusivoki,tai kodel nori,kad kitas galva paguldytu.Ar nesupranti ,kokioje valstybeje gyvenam. o protingas žmogus moka tarp eilučiu skaityti ir viska suprasti.Tam mes mokyti visa okupacini gyvenima

    Thumb up 2 Thumb down 2

   • Matai, tiesą aš nusistatinėju tik pats sau. Kitaip melo valstybėje negalima.
    Štai senasis Kedys pasakė garsiai, kad Ūsas svetimuose namuose triusikus demonstruoja – ir šast Kedžiui byla.
    Taigi, prieš garsiai sakant, tenka stipriai pagalvoti, net jei ir visu tūkstančiu procentų būtum tikras savo teisumu.
    -Povilas-

    Thumb up 7 Thumb down 2

    • gerbiamasai, netikiu kad valstybė pasiekė tokį lygį, kad žinant faktą, patvirtintą tikrais dokumentais reikia ikažko bijote

     Thumb up 1 Thumb down 2

    • o kodėl apie kedžio “pasakymą” nekuri variantų?
     kuk senis kedys ‘prisiminė” tik po 4 metų.
     iki teismo apie tai jis niekad niekam neužsiminė. kai 2012m. teisme jis papaskojo tą istoriją, jo paklausė, kodėl jis iki šiol tylėjo, nesakė tyrimo metu ir t.t. kedys pareiškė, kad jo niekas apie tai neklausė. ar galima surast idiotiškasnį paaiškinimą? juk jo neklausė ir ar matė ūsą su kaklaraiščiu, su kojinėm, su skrybėle ir t.t,.
     tuo labiau, kad paties senio kedžio ir liudininkų parodymais, kedys niekad nėra užėjęs į vidų. tačiau po kelių metų “prisiminė” matęs per sienas.
     ir tokiam idiotui venckiniui kaip tu, tas “sąmonės nušvitimas” pasirodo vadinasi ne bukas šmeižtas, o “garsiai pasakė” ir už tai gavo bylą.
     kaip manai, kodėl durniai taip mėgsta reikštis? kadangi klausimas asmeniškas, tai gali neatsakyt.
     ir kodėl durnius taip traukia prie venckakedyno?

     Thumb up 0 Thumb down 3

     • Tai pageidauji, kad neatsakyčiau?
      Meluoji ir bijai, jog tavo melas bus paneigtas?
      Štai tau citata iš spaudos:
      “E.Motiejūnas neatkreipė dėmesio ir į tai, jog apie A.Ūso „triusikus“ V.Kedys atvirai liudijo ir teisme dėl gyvenamosios vietos nustatymo – tik kažkodėl prieš metus duoti parodymai nebuvo melagingi, o jau vėliau jie kažkokiu būdu neva pasidarė nusikalstami.
      Keista ir tai, jog apie tai, kad girdėjo V.Kedį kalbant apie „triusikus“, šaltinių teigimu, sutiko paliudyti žurnalistė Asta Kuznecovaitė, kurią E.Motiejūnas laiko „pilietišku žmogumi“.Keisčiausia, jog kaltinimą V.Kedžiui turėsianti padėti palaikyti A.Kuznecovaitė, tik patvirtino, jog dar prieš trejus metus V.Kedys privačioje aplinkoje pasakodavo, jog yra matęs A.Ūsą vienomis trumpikėmis.”
      -Povilas-

      Thumb up 2 Thumb down 2

   • gal tau dar duoti rakta nuo buto kur pinigai sudeti?jei pats nesupranti,o esi visai nesupratingas arba “durniu”ijunges,tai kodel nori kad kas kitas tavo ziniomis rupintusi,pats,tik pats turi galvoti,na nebent megzta berete smegenu likucius uzspaude…

    Thumb up 0 Thumb down 2

 17. Jei tai tiesa, tai sodint greta Michailovo, gal tada vienas kitą atpažins. Ko gero, ir daugiau panašių, blogai atlikusių savo pareigas, yra. Todėl ir pirmasis vaizdo įrašas dingo. Gal ir Paleckio žodžiuose tada tiesos yra? Juk ir Medvedevą visi savu laikė…

  Thumb up 7 Thumb down 1

  • vadinasi visus su rusiškom pavardem niekada nereikia laikyti savais ,ka jie bekalbetu ,nes tada niekada neapsiriksi,jeigu pora ju ir bus lojalus musu valstybei ,bet dauguma ne,o be to jo tas keistas irodinejimas ,kad jis graikas ,tai kodel rusiška pavarde ,o ne lietuviška ,kuriuos labiau panašios viena i kita.

   Thumb up 3 Thumb down 2

   • tai sakai esmė pavardėj.
    o ar tu įsivaizduoji, kad didelė dalis lietuviškų pavardžių yra slaviškos kilmės?
    pvz. prie tv bokšto žuvo kovaliukas. grynai iš tų, “kuriais negalima pasitikėt” kilusi pavardė (koval).
    suprantu, kad tokiam naciui kaip tu, ką nors aiškint beprasmiška. tokie kaip tu – viena didžiausių grėsmių lietuvai, tikrieji lietuvos priešai, siekiantys, kad būtų amžina nesantaika, pjautynės, raganų medžioklė… ir kad dėl to lietuva būtų silpna.

    Thumb up 2 Thumb down 1

   • Rusiška, nes sovietmečiu graikiška pavardė reiškė, kad žmogus nepatikimas. Graikija juk soc. lageriui nepriklausė. Jį dar iš armijos buvo kuriam laikui pašalinę už tai. Tai matyt prisitaikė prie partijos linijos, pasikeitė pavardę į rusišką, įstojo į SSKP kaip visi žmonės, kuriems dirbo daugiau, nei eiliniu inžinierium.
    O tie jo parodymai tai aiškiai smirda. Kai suėjo senatis, tai atseit liežuvis atsirišo. Tai kodėl OMON kvietėsi jį sąjūdietį? Savas buvo?

    Thumb up 3 Thumb down 0

  • O tamsta manai, jog kitose valstybėse nėra parsidavusių politikų? Kitose valstybėse nebūna netiriamų (“nutiriamų” ) bylų, tarp jų ir rezonansinių?
   Pasidomėk, kaip JAV buvo “tiriama” Kenedžio nužudymo byla, gal plačiau mąstysi….

   Thumb up 4 Thumb down 2

 18. Tas Medvedevas ne pagalvojo,kad jam paskambino telefoniniai sukčiai,šoko strimagalviais ir važiavo?Nuvažiavo,patikrino viską,ar iš tiesų taip,ir grįžo ramiai ( mašinoje buvo telefonas) .Štai tarp kokių žmonių gyvename.Kokios nuomonės turime būti apie savo valstybę,ir ar galime jaustis joje saugūs? kiek dar tokių kaip Medvedevas yra aukščiausiuose valdžios sluoksniuose?Kuo galima pasitikėti?

  Thumb up 12 Thumb down 0

  • a.a.Dambrauskas buvo neteisus -“L.Dambrauskas. Kovo 11-osios tragizmas
   Daug kas susimąsto, ar Kovo 11-osios Aktas nėra visuomenės apgaulės aktas. Manau, kad to akto galėjome išvengti, jeigu būtume suteikę juridinę teisę 1990metų vasario 7d. Aukščiausios Tarybos nutarimui dėl neteisėto Lietuvos įjungimo į TSRS 1940 metų birželio-liepos mėnesiais. Būtų buvęs milžiniškas ekonominis efektas, nes Kovo 11-osios Aktas tapo pasipelnymo ir spekuliacijos aktu. Būtų atkritę vadinamieji signatarai su savo „nuopelnais“ ir privilegijomis
   …….“ Likimo ironija – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimas buvo patikėtas tarybinių laikų išugdyto mentaliteto veikėjams, kurie, neturėdami nė mažiausio supratimo , kas yra demokratija ir piliečių teisės, pereidami iš autoritarinio režimo sampratų prie demokratinių , paprasčiausiai pačią demokratiją suvulgarino, pagal reikalą ir naudą ją sutapatindami su anarchija
   Visų mūsų nelaimė, kad Kovo 11 -sios Aktą pasirašė ne tie, kurie buvo pasiryžę krauju jį ginti ir gynė, o tarybiniais metais išugdyti, išauklėti, puikiai įsisavinę homo sovieticus visas „proletariato“ diktatūros ekonomines, socialines, demagogines įmantrybes. Socializmo griovėjais tapo tie, kurie daugiausia naudos iš to turėjo ..“

   Gerai įsiskaitykite ir pradėkite nagrinėti visus įvykius per šią prizmę, labai daug kas paaiškės

   Thumb up 8 Thumb down 1

   • Tas jau buvo aišku prieš 22 metus ,kaip viskas vyks,kai Lansbergis buvo paskelbtas tvartelių ir kolūkių griovėju,o Daktaras vos ne vieninteliu kriminalu Lietuvoje.O komunistiniai KGB viską grobė su shemučių,pamėtėtų iš Maskvos ,pagalba.Be Maskvos rankos jie nebūtų tokie galingi.Manau,ir pošiai dienai sėkmingai veikia,numesdami kokį kaulą kam reikia. Fui.

    Thumb up 7 Thumb down 1

    • bet istorinė tiesa tokia, kad veikė ir CŽV veikėjai, ko gero žymiai efektyviau nei KGB

     Thumb up 3 Thumb down 2

    • o svarbiausia ,kad nebuvo desovietizacijos istatymo,todel visi komunistai ir KGBistai sulindo i valdžia.Reikia nors dabar ji ivesti.Kodel Estija sugebejo tai padaryti ,o mes ne.

     Thumb up 5 Thumb down 0

     • klystate, kas gi buvo pirmuoju atkurtos Estijos Prezidentu. Taigi kalba apie kažkokį desovietizacijos įstatymą yra paprasčiausias smegenų pudravimas. Ar buvo nors vienas tikras disidentas prileistasa prie valdžios? Gal Sabutis galėjo būti už kažkokią desovietizaciją. Veikėjai iš esmės, kad nusibaltinti savo biografijas sugalvojo tik vieną
      tikrą lietuvišką žodį TARYBINIS pavertė neaiškiu SOVIETŲ – tai ir buvo DESOVIETIZACIJA

      Thumb up 4 Thumb down 0

 19. Jei tai teisybe taip iseitu, kad Medvedevas yra bendrininkas????????? Pasiguglinkite ,,,Turime tik Valstybes karikatura” Ten gerai apzvelgia Radzvila

  Thumb up 11 Thumb down 0

 20. TYRĖ -,o .kad pats ten buvo UŽMIRŠO.
  Teisinėje valstybėje jį AREŠTUOTŲ per 24 valandas.
  Na,bet mes esame tik TEATRALINĖ VALSTYBĖ.

  Thumb up 13 Thumb down 0

  • Deja, senatis suėjo. Senatis yra būtent TEISINĖS VALSTYBĖS “iššliauža”….

   Thumb up 3 Thumb down 0

 21. Būti naiviems.Tokių kaip Medvedevas,pilna Lietuva,jie kenkia kiek galėdami.Dainavimas susiėmus už rankučių,aišku,gerai,bet kažin ar labai padeda,jei nedirba atitinkamos tarnybos.

  Thumb up 4 Thumb down 0

 22. Tai reiskia, jis yra bendrininkas, taip suprasciau. Kodel jis niekam nepranese ir idomiausia,, kas jam pasake apie zudynes?

  Thumb up 10 Thumb down 0

  • J. Lauciaus ir S. Pečeliūno (kas yra baisiau už pačią mirtį) pavaldiniai, kiek suprantu. Ir ne pranešė, bet pakišt norėjo. Po tokios prielaidos, darosi suprantama kodėl, nesuteikęs pagalbos išvažiavo ir kodėl tylėjo. Drąsus, kad nors dabar prabilo, nors tos kumeliukus pjaunančios kregždės Daukanto a. stogą turi. Prokurorams nemažą uždavinį uždavė- išsisukt ir išsuk tą kažką tai reikia. Kitaip karjera gali susvyruoti ir žadėtas milijonas nuplauks. O kai Michailovas laimės tarptautiniam teisme, tai mokėsim mes. Gerokai turėtų susidaryti- keliasdešimt milijonų, nei ne daugiau, už tokią žmogaus egzekuciją.

   Thumb up 13 Thumb down 1

   • kodel dabar gini ta Michailova.Kaip Medvedevas pasirodo išdavikas taip ir visi rusai yra nelojalus Lietuvai.Tai nereikia nei vieno ju nei ginti ,nei užjausti.

    Thumb up 1 Thumb down 4 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
3 patarimai, norintiems puikiai pasiruošti anglų kalbos valstybiniam brandos egzaminui
Kaip pasirinkti plautuvę virtuvei?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Pasiruošimas jūsų tobulai kelionei: ką verta žinoti? 
Manote, kad pats laikas atitrūkti nuo kasdienybės ir bent trumpam leistis į nuotykius?...

Dovanos sužadėtuvių proga: kaip pasveikinti įsimylėjėlius? 
Neseniai susižadėję draugai pakvietė paminėti ypatingą įvykį? Nėra dvejonės, dalintis džiaugsmu – smagu,...

Tabu temos poroje – kaip jų atsikratyti? 
Jaučiate, kad mylimas žmogus su jumis nėra šimtu procentų atviras? Normalu, visiems pasitaiko...

Praktiškos dovanos žmonėms, besidomintiems konditerija 
Draugų rate turite žmogų, kuris kiekvieno susitikimo metu atsineša kažką saldaus? Jo šokoladiniai...

Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...