Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Spalis 19 Antradienis
 

Medininkų byla: galimai tikruosius žudikus nusikaltimo vietoje užtikęs N.Medvedevas 20 metų apie tai tylėjo (papildyta)

2013-05-10 09:37 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (434)

 Nikolajus Medvedevas galimai matė tikruosius Medininkų muitinės poste išžudytų pareigūnų žudikus, su jais bendravo ir 20 metų apie tai tylėjo


Giedrė Gorienė

Apeliaciniame Teisme nagrinėjant nuteistojo iki gyvos galvos Konstantino Michailovo skundą, paaiškėjo skandalingas faktas.

Iškvietus liudyti  buvusį Aukščiausios Tarybos deputatą Nikolajų Medvedevą, paaiškėjo, kad šis politikas galimai akis į akį buvo susitikęs su Medininkų muitinės posto iššaudytų Lietuvos pareigūnų žudikais.

Pagal N.Medvedevo liudijimą, jis į nusikaltimo vietą buvo atvykęs anksčiau už prokurorus ir už greitąją. „Kai atvykau, saulė buvo ne aukščiau horizonto linijos“, – teisme sakė N.Medvedevas.

Tai galėjo būti apie 4.45-5.00 val. ryto.

Atvykęs jis teigė pamatęs pareigūnus, „kurie su juo kalbėjo lietuviškai“.

N.Medvedevas neprisiminė asmenų, su kuriais bendravo, skaičiaus, tačiau jų buvo daugiau negu du.

Jį pasitikę vyrai, N.Medvedevo liudijimu, vilkėjo „pilkos spalvos uniformomis“.

Kaip žinia, pilkos spalvos buvo tarybinės milicijos uniformos (Lietuvos policijos uniformos spalva buvo žalia, policininkų uniformos buvo pakeistos 1991 metų pavasarį).

Kaip teisme paliudijo N.Medvedevas, atvykęs į Medininkų muitinės postą, jis priėjo prie namelio, jame pamatė daug kraujo, negyvus pareigūnus (kaip vėliau paaiškėjo, du pareigūnai dar tuo metu buvo gyvi ir, jeigu būtų laiku suteikta medicininė pagalba, gal ir antrą pareigūną, ne tik Tomą Šerną, būtų pavykę išgelbėti). Kiek namelyje buvo pareigūnų, N.Medvedevas sakė neskaičiavęs – tiesiog pamatė, kad ten guli žmonės. Į namelio vidų neįėjo, nes bijojo.

N.Medvedevas sakė tuo metu neabejojąs, jog nusikaltimo vietoje bendrauja su pareigūnais: pilkos spalvos uniforma, prie šono – kaburas su pistoletu. Be to, jie kalbėjo lietuviškai.

Tiesa, kas tie pareigūnai, kokie, iki šiol nėra aišku.

N.Medvedevas teisme teigė, kad, kaip buvusiam kariškiui, jam nebuvo abejonių, jog žudikai atvažiavo nuo Baltarusijos pusės.

Jis taip pat sakė, kad prie muitinės vagonėlio pamiškėje rado pasalą: žolė buvo išgulėta, mėtėsi nuorūkos. Ir kai jis apie tą pasalą pasakė tiems „pareigūnams“, kuriuos aptiko žudynių vietoje, jie esą  pasakė Lietuvos Respublikos Atkuriamojo Seimo nariui nekreipti į tai dėmesio – neva muitininkai čia mergas vežiojasi.

Į Medininkų muitinės postą Nikolajus Medvedevas teigė atvykęs Seimo „Volga“. Joje buvo radio telefonas.

Paklaustas, ar jis kam nors paskambino – į prokuratūrą, policiją – ir pranešė apie tai, ką rado, N.Medvevedas atsakė, kad „ne“.

Į klausimą „kodėl?“, N.Medvedevas  atsakė: „Aš blogai atlikau savo pareigas“.

Paklaustas, ar skambino į Aukščiausiąją Tarybą ir informavo, kas atsitiko Medininkų muitinės poste, N.Medvedevas vėl atsakė neigiamai. Į klausimą „kodėl?“ vėl atsakė, kad „blogai atliko savo pareigas“.

„Kai 2003 metais buvote Laikinosios Seimo tyrimo komisijos, tyrusios Medininkų įvykius, pirmininkas, ar apie tai papasakojote komisijai?“ – teisme paklausė N.Medvedevo.

Į šį klausimą N.Medvedevas ir vėl atsakė neigiamai.

Paklaustas „kodėl?“, ir vėl pakartojo, kad „aš blogai atlikau savo pareigas“.

Nikolajus Medvedevas taip pat negalėjo atsakyti, kodėl jis net 20 metų nesikreipė į teisėsaugos institucijas ir nepapasakojo apie savo vizitą į Medininkų muitinės postą ir galimą bendravimą su Lietuvos pareigūnų žudikais. „Aš blogai atlikau savo pareigas“, – tik kartojo N.Medvedevas Apeliacinio Teismo posėdyje.

Taigi, paaiškėjo, kad vienas pirmųjų atvykęs į nusikaltimo vietą N.Medvedevas (pirmas oficialus pranešimas, kad Medininkų muitinės poste rasti nužudyti Lietuvos pareigūnai, pagal oficialią bylos medžiagą, buvo užfiksuotas 6.03 val., o N.Medvedevas atvyko apie 4.45-5.00 val.) ne tik, kad neinformavo teisėsaugos apie nusikaltimą Medininkuose, bet ir neiškvietė greitosios pagalbos,  – tiesiog ramiausiai grįžo į Vilnių Seimo „Volga“. Apžiūrėjęs nusikaltimo vietą, parvažiavo atgal į Seimo viešbutį.

Beje, o kaip Nikolajus Medvedevas apskritai atsidūrė Medininkų žudynių vietoje?

Liudydamas Apeliaciniame Teisme, N.Medvedevas sakė neprisimenantis, kas jam konkrečiai paskambino ir pranešė apie įvykius Medininkų muitinės poste, bet tai buvo lietuviškai kalbantis vyras, ir N.Medvedevas tada supratęs, jog jam skambina darbuotojas iš Aukščiausios Tarybos Vidaus reikalų ir krašto apsaugos komisijos (ne komisijos narys; AT Vidaus reikalų ir krašto apsaugos komisijos pirmininkas tuomet buvo J.Laucius, pavaduotojas – S.Pečeliūnas).

Kadangi N.Medvedevas teigė supratęs, jog apie įvykį jį informavo tos komisijos darbuotojas (įdomu kas ir kaip sužinojo apie Medininkų žudynes, nes tuo metu naktinių budėjimų nebuvo Seimo komisijoje nebuvo), teisme buvo paklaustas, ar sugrįžęs raportavo komisijai, ką rado Medininkuose.

Į šį klausimą N.Medvedevas vėl atsakė neigiamai ir vėl tarsi užsikirtusi plokštelė pakartojo tą patį: „Aš blogai atlikau savo pareigas“.

Apeliacinio Teismo posėdyje paklaustas, kas jam žinoma apie vienintelį nuteistą Medininkų byloje K.Michailovą, N.Medvedevas atsakė, kad jis K.Michailovo Medininkuose nematė ir nieko apie jo dalyvavimą Medininkų žudynėse nežino. Apie Rygos OMON’o dalyvavimą Medininkų pasienio posto užpuolime jis taip pat jokių duomenų ir įrodymų neturi.

Teismo paklaustas, kas jam yra žinoma apie Kremliaus politiką “sistemingai ir masiškai užpuldinėti, žudyti ir žaloti Lietuvos gyventojus ir pareigūnus”, N.Medvedevas atsakė, kad jis nieko apie tokios politikos egzistavimą nežino ir nėra girdėjęs, kad kam nors būtų buvęs duotas nurodymas tai daryti. Apie Kremliaus vykdytą politiką 1990-1991 metais didžiąja dalimi jam yra žinoma tik iš pokalbių su Kremliaus “virėjais, padavėjais ir kirpėjais”.

Beje, prokuratūra Nikolajų Medvedevą, galimai mačiusį tikruosius žudikus ir su jais bendravusį, apklausė jau po K.Michailovo nuteisimo Vilniaus apygardos teisme.

Komentarai

 

 

 
 1. Replika į ups 2013-05-10 – 17:16 „vos ne anekdotas“

  Šis anekdotas turėtų prasidėti apytikriai taip:
  Ir prisisapnavo Nikalojui barzdele apšepęs archangelas, kuris pasiuntė jį… (ne, na kodėl būtinai ant trijų rusiškų?), į Medininkus vidurnakty nustatyti aliktų darbų kokybę…
  Po poros valandų tas pats apšepėlis archangelas į tuos pačius Medininkus pasiuntė su kamera tokį Vytautą Petruškevičių nakties tamsoje pafilmuoti kokių nors įkalčių ant Rusijos.
  Tai kas tas stebuklingas archangelas?
  O jau dieną, kai sulėkė visos tarnybos, įkalčiai buvo tokie, kokių reikėjo. Ir jie visi atsirado ant Genproko A.Paulausko stalo. Kadangi tie įkalčiai buvo labai svarbūs ir galėjo netyčia dingti tai Genprokas juos paslėpė. Ir pamiršo kur. Po šiai dien neprisimena. Va V.Lamdsbergis po dvidešimties metų prisiminė ieškoti, Medvedev – kad sveikinosi su vykdytojais, Pertuškevičius – kad etikėtės ant mineralinio butelių buvo rusiškos, dar kažkokia valytoja bobutė (tik jau ne Antanienė), kad kažkokio Ryžov’o vinimi išbraižytą laikrodį prie vagonėlio durų, po visų ekspertų vizitų, rado, o gerbiamas A.Paulauskas, kur nukišo tas mineralinio etiketes – nors užmušk, neprisimena.
  Bet viskas nėra jau taip beviltiška. Gal dar po kokio gero dvidešimtmečio atmintis atšoks – ims ir prisimins. Turėkit tik kantrybės, Dangų gausit, – sako liaudies išmintis.

  Thumb up 8 Thumb down 1

 2. dar ant Neringos skaitau, kad išdrožtų kokią strimėlę iš metalo, tai vistiek vamzdiec.,

  Thumb up 0 Thumb down 3

  • pydare šmeižike.
   medvedevui 80 metų (gimęs 1933).
   kada iš tavęs ar ko nors kito jis reikalavo kokios nors rentos? kada medvedevas ėmė kas jam nepriklauso, kad ko reikalavo iš valstybės, o ne pats valstybei davė?
   jis net neėmė jam pagal įstatymus priklausančio žemės sklypo ir kitų privilegijų.
   bet tai nesvarbu pydariniams runkeliams tiesiog į kraują įaugę šmeižti.

   Thumb up 1 Thumb down 1

   • Kas čia toks susinervaves loja ir seilemis taškosi? ar tik ne Medvedukas? Tai gal paneigsi fakta, kad Medvedevas išrupino sau renta? Ak, jam priklauso? Bet visa šia muzika prasidejo mirus vienam pragerusiam paskutines kelnes signatarui kuris del amziaus negaudavo pensijos ir dar velnias zino del ko – negaudavo darbo. Taip ir atsirado RENTA kuria turejo gauti jokiu pajamu neturintieji vargšeliai. O kaip su tais kurie ir nekilnuojimojo turto turejo ir pensijas nemazas gaudavo? Kaip tas Medvedevas? Kaip jie isigudrino gauti ir pensijas ir rentas ir savo nekilnuojimu turtu ne atsiskaityneti už gaunama išlaikyma, juk renta – ta ir numato. Ak, tai kitokia renta? Lietuviškas variantas? O gal graikiškas?

    Thumb up 1 Thumb down 0

  • Tu ne durnas rimai-akela. Tu tokiu tik apsimeti. Tai tavo hobis. Ir Baba tavo komentarus skaito, tik nežino, ką atsakyti. Jie pas tave gaunasi tokie, kad nežinai žmogus nei kaip vertinti, nei ką atsakyti. Labai jau tokie primityviai seliamoniški.

   Thumb up 3 Thumb down 2

   • Ir ne tik eiliuotai, bet ir būtinai su „bliamba“, kaip mūsų visų be galo mylimo Tatos, nuo kurio prasideda visi rezonansai ir kuriuo jie visi ir baigiasi.

    Thumb up 2 Thumb down 1

    • Pav.:
     Venckiene,
     Ką tu radai toj Amerikoj,
     Bliamba?
     Prokurorienė
     Daro tavo isterikai
     Amba.

     Thumb up 0 Thumb down 1

 3. ar tas omonininko advokatai kartais nėra koks nors buvę kgbistai? kur ir kada jie įgijo šitokios patirties griauti rezonansines bylas?

  Thumb up 2 Thumb down 7

  • Kokias tu čia nesąmones įsikandai. Jei kaltinimas sugriaunamas, tai advokatas tam ir yra, kad sugriautų. Klaustum: kas čia per patirtis taip atmestinai tirti rezonansines bylas, tikintis, kad ko prokurorai su politikais neprifantazuotų, neatsiras advokato, kuris išdrįs tas fantazijas paneigti (sugriauti, pagal tave).

   Thumb up 8 Thumb down 0

   • kam tiek nervų dėl durnių. Nes durnius yra durnius. Arba jis gaudo Tave.

    Daugelis žmonių įsigijo po šuniuką. Nes katytė vaikšto laisvai.

    Nemėgsta žmonės katyčių, nes negali nugalėti.

    Žmogui geriau tarnaujantis šuniuks.
    Tada galima rasti pasiteisinimą.

    Thumb up 3 Thumb down 3

 4. Nebetikiu jais ,vis gražesnes “kiaules “pakiša,bet jau iš tikrųjų chaosas,žaidimai ,žaidimai…….

  Thumb up 3 Thumb down 0

 5. Jei p[asiguglinsite in-te apie N. Medvedevą, tai vienur kažkada buvo rašyta, kad jis net Staliną asmeniškai saugojo, kitur, kad jis karininkas, trečioj vietoj- jūrininkas. O kaip yra in real?

  Thumb up 5 Thumb down 1

 6. Pabandom įjungti vaizduotę:
  Gerokai po vidurnakčio. Nikolajus saldžiai parpia, trečius sapnus sapnuoja. Staiga – ilgas įkyrus, iš visų sapnų prikeliantis laidinio telefono prie lovos skambutis. Nikolajus pakelia. Balsas ragelyje nepažystamas, bet labai įsakmus ir bekompromisinis, liepia tučtuojau keltis ir lėkti revizuoti Medininkų pasienio postą. Nikolajus supranta, kad tai subordinaciniu rangu už jį aukštesnio kadro įsakymas, todėl nedelsdamas šoka į batus, skambina Seimo garažo budinčiam atsiūsti prie durų limuziną, ir su įjungtais švyturėliais (kaip M.Laurinkus į Klaipėdos fazanyną), lekia į Medininkus.
  Ten vaikinukai jau savo kruviną užsakymą įvykdę, ruošiasi namolio. Nikolajus su kiekvienu, rankos paspaudimu pasisveikina, pasiteirauja, kaip sekėsi, užmeta akį į vagonėlyje suguldytus ar koks dar nekruta, padėkoja vaikinams už darbą ir jau be įjungtų švyturėlių paryčiais grįžta namolio, atgal į jau spėjusį ataušti patalą. Apie savo naktinę išvyką niekam nei žodelio. Net V.Landsbergiui neraportavo. 22 metus laikėsi duotų tylos įžadų, o dabar ėmė staiga ir prakalbo…
  Sakykit jūs man, ar dar ką nors kvailesnio įmanoma sugalvoti?

  Thumb up 11 Thumb down 1

    • Arba bendrininkavimas, arba nusikaltimo slėpimas. O tai, kad nesuteikė sužeistiems pagalbos, taip pat baudžiamąja atsakomybe kvepia.

     Thumb up 5 Thumb down 1

     • “kvepėjo” – būtasis kartinis laikas, o ne “kvepia” (nes senatis). Dėl to dabar gali ir prisiminti……

      Thumb up 4 Thumb down 0

     • jo. Kitaip negalim. Jeigu kabinėjamės – kitaip negalim. Siunčiu Tau gėlių.

      Thumb up 3 Thumb down 0

     • Replika į Beta vulgaris:
      „O tai, kad nesuteikė sužeistiems pagalbos, taip pat baudžiamąja atsakomybe kvepia.“
      O Tamstai neatsistoja klausimėlis, kad gal jis vidurnakty ir lėkė tam, jog įsitikinti, kad sužeistųjų tikrai neliko? Juk sužeistieji yra patys pavojingiausi. Per juos perspektyvoje gali atsirasti begalės nemalonumų.
      Va, net garliavinis chuliganėlis, kuris, atseit nušovė teisėja ir savo simpatijos sesytę, taip pat labai sužeistų bijojo, tai kontroliniais pavaišino. O gal iš gailesčio, kad nesikankintų?
      Na, Nikolajus į gailestingąširdį kažkaip nelabai užneša. Tikriausiai lėkė įsitikinti, kad viskas padaryta, kaip buvo suplanuota. Ir kad įsitikinti, jog viskas – OK.

      Thumb up 5 Thumb down 0

     • Ne Baba. Vis tik, apie N. Medvedevą taip blogai aš nemanau.

      Thumb up 3 Thumb down 3

    • O gal jau žino,kad valdžioje visi savi ir jokio pavojaus nebėra-gali pasakoti kaip buvo iš tikrųjų..O kaip kitaip suprast?Išpažintis prieš mirtį?Sąžinė užgraužė?

     Thumb up 3 Thumb down 2

     • kokia čia sąžinė, kokia čia išpažintis – taigi teismas iškvietė liudyti; būtų neatėjęs, būtų su policija atvesdinę – tokia čia ir sąžinė :)

      Thumb up 5 Thumb down 0

   • Taigi JIE absoliučiais durniais MUS su savo visomis tomis žudynėmis, pedofilijomis ir kitais išsidirbinėjimais laiko ant tiek, kad net tikroviškiau apipavidalinti net nesistengia. Et, tiems durniams ir taip sueis, mano JŲ strategai, tai kam čia be reikalo vargintis.
    Va, todėl, mano mielieji, ir visos tos rezonansinių įvykių pateikinėjamos versijos tokios neįtikinamos (kaip Venckienės išgalvoti į ausis kamšomi sysalai), todėl, kad jos nemokšų strategų pateikiamos taip, jog į jokius logikos rėmus neįsipiešia.

    Thumb up 3 Thumb down 1

  • turite lakią fantaziją, ko gero galite konkuruoti su buvusia KK darbuotoja Kristina.

   Thumb up 5 Thumb down 0

  • Kažkaip, labai jau tikroviškai skamba? Ar tik “Baba” nebus pati važiavusi į Medininkus su pačiu Medvedevu? 😀

   Thumb up 5 Thumb down 1

   • gal Baba yra: 1) tas, kuris skambino Nikolajui; 2) tas vairuotojas, kuris vežė Nikolajų; 2) tas su pilka uniforma, kurį Nikolajus aptiko nusikaltimo vietoje :) :) :)

    Thumb up 6 Thumb down 1

     • meilužė iš “Draugystės” viešbučio kambario numerio, gal?

      Thumb up 6 Thumb down 1

     • Antanienė-tikrasis vardas Anka, na ta kur puliemėtčica, dabar augina vaiką ar tai nuo Babos ar nuo kokio kito krasnoarmeico.Pati neturi laiko diskusijom, tai Baba ir reiškia jos mintis.

      Thumb up 7 Thumb down 1

  • “(…) N.Medvedevas tada supratęs, jog jam skambina darbuotojas iš Aukščiausios Tarybos Vidaus reikalų ir krašto apsaugos komisijos (ne komisijos narys; AT Vidaus reikalų ir krašto apsaugos komisijos pirmininkas tuomet buvo J.Laucius, pavaduotojas – S.Pečeliūnas).”
   Ar tik ne čia mįslės raktas? J. Laucius! S. Pečeliūnas! Tai dabar, po Medvbedevo liudijimų, tuos apklausti reikia, gal jie žinos kas ten skambino?

   Thumb up 8 Thumb down 0

 7. KODĖL NIEKAS NEKONTROLIUOJA NEDESOVIETIZUOTŲ KOLABORANTŲ, VYRIAUSIOJO ADMINISTRACINIO TEISMO VAGIŲ IR NETIRIA TEISĖJŲ NUSIKALTIMŲ? says:

  Prezidentė korumpuotą, degradavusią, posovietinę teisinę-teisminę sistemą viešai įvardijo KLANU, tačiau melo ir neteisingumo KLANAS tebeegzistuoja.
  KLANAS TEISME PAVOGĖ MANO RAŠYTINIUS ĮRODYMUS – DOKUMENTUS, kuriuos aš įteikiau LVAT’ui. Į mano prašymus atstatyti bylose pavogtus įrodymus arba man juos gražinti, LVAT’o pirmininkas R.Piličiauskas ir jo pavaduotojai atsirašinėja, akivaizdžiai sukčiaudami, meluoja, pavogtų įrodymų man negražina.
  Generalinis prokuroras D.Valys, turintis išskirtinę teisę ir pareigą, netyrė mano skundo dėl dokumentus pavogusių teisėjų veiksmų, o VAT teisėjas Stasys Lemežis (buvęs sovietinis vyr. prokuroras) įteisino dokumentų vagystę ir neteisėtus prokurorų veiksmus.
  KLANAS nusavino nuosavybę, kurią statė mano tėvas „Katalikų kronikos“ bendražygis, pripažintas Lietuvos nepriklausomybės gynėjas – savanoris, televizijos studijos ir bokšto gynėjas, žydų gelbėtojas, KGB‘istų persekiotas ir terorizuotas, Valstybės apdovanotas ir pagerbtas ne vieno muziejaus stenduose.
  Remdamasis reikiamos galios registro dokumentais, teisingumo, aš ieškojau visose įmanomose KLANO pakopose: Registrų centro (RC) Komisijoje, Vyriausioje administracinių ginčų komisijoje (VAGK), Teisingumo ministerijoje (TM) ir visuose įmanomuose teismuose. Ginčijau akivaizdžiai suklastotus išvestinius RC dokumentus. Bylą tarp manęs ir TM, kurio sūnus T ministro patarėjas Tomas Baranovas, nenusišalinęs nagrinėjo buvęs Komunistų partijos nomenklatūrininkas, kolegijos pirmininkas Anatolijus Baranovas. KLANAS įteisino akivaizdžiai suklastotus RC išvestinius dokumentus.
  Tai primena pasakėčią „Vilkas ir ėriukas“ apie ėriuko bylinėjimąsi su vilku vilkų teisme.
  KLANAS tapo irštvomis nedesovietizuotiems kolaborantams KGB‘istams, komunistams ir jų giminaičiams.
  Prezidentės paskirtas LVAT’o pirmininkas R.Piličiauskas, nereaguoja į mano prašymą dėl teikimo procesui atnaujinti.
  R.Piličiauskas LVAT’o pirmininku paskirtas pagal Prezidentės vienasmenišką išskirtinę privilegiją, jis Seime neprisiekė, jo paskyrimo procedūroje Seimas nedalyvavo, todėl LVAT’as bylose ignoravo Seimo kontrolierių išvadas ir sprendimus, kuriais nustatyti RC direktoriaus K. Sabaliausko ir T ministro pažeidimai, jiems taikytos poveikio priemonės, tačiau besikeičiantys ne‘Teisingumo ministrai, turėdami įstatymuose įrašytas prievoles kontroliuoti RC ir Teismų vadovų administracinę veiklą, tik šaiposi.
  Administraciniai teismai negina piliečio-žmogaus nuo valstybės institucijų tarnautojų savivalės ir biurokratizmo, bet dangsto dokumentų suklastojimo faktus, vykdo neteisingumą, dubliuoja bendrosios kompetencijos teismus, kuriuose taip pat nagrinėjamos administracinės bylos, mano atveju ginčijasi su jais dėl bylų teismingumo, stumdo jas tarp savęs ir vilkina nagrinėjimą. Būtina administracinius teismus panaikinti (reorganizuoti į bendrosios kompetencijos).
  Konstitucinis teismas nuolat pažeidinėja Konstitucijos 5 str. 3 d., aš neturiu teisės į jį kreiptis dėl teismų ir teisėjų įvykdytų Konstitucijos pažeidimų. Teismas netenkino mano prašymo kreiptis į KT.
  EŽT Teisme, TM deleguoti Lietuvos atstovai, mano pareiškimą cenzūravo.
  Esu beteisis prieš KLANĄ, kuris savo „vidiniais įsitikinimais“ pamynė Konstituciją, kitus įstatymus, teisingumą, sąžiningumą, savo garbę ir pareigas.
  IŠ NETEISĖS PADARYTA TEISĖ, NES NEDAVIAU KYŠIO.
  KAS TEIS TEISĖJUS IR VALSTYBĖS „TARNAUTOJUS“, MANE AKIVAIZDŽIAI APVOGUSIUS, KURIUOS AŠ BRANGIAI IŠLAIKAU?
  KAS GRĄŽINS LVA TEISME NEVIENĄ KARTĄ PAVOGTUS MANO ĮRODYMUS-DOKUMENTUS IR NUOSAVYBĘ, NUSAVINTĄ IŠ AKLO, VISIŠKOS NEGALIOS, BUVUSIO BEJĖGIŠKOJE BŪSENOJE, ŽMOGAUS?
  Atsiprašau už konkretų nevilties šauksmą tyruose.

  Thumb up 2 Thumb down 3

 8. AR K. MICHAILOVA NEREIKIA TEIST JEI JIS ZINO KAS ZUDE TAI GAL SU JO PAGALBA IR BUVO ZUDOMI LIETUVOS PAREIGUNAI KAS ATSAKYS ???????????????

  Thumb up 2 Thumb down 3

 9. bet karceryje prisimintų viską kuo puikiausiai.Tokie greit skyla…
  Nenustebčiau,kad jį “DĖDULĖ” pakišo per savo sėbrus.
  Aš jo vietoje kločiau viską ,ką žinau,nes dalinis tiesos sakymas visada būdavo pavojingas.

  Thumb up 5 Thumb down 0

 10. dar vienas Žmogus rašė, kad kalba susitvarko savaime. Tuo ir tikiu. Netikiu LT visų TV diktorių nuoširdumu. Nes manęs nereikia priversti kirčiuoti klAusimai, ar klausimaI.

  O visi sako, kad ne į temą .

  Thumb up 1 Thumb down 2

 11. KAS MOKA ADVOKATAMS UŽ ŠITO RUSKIO GYNYBĄ MEDININKŲ BYLOJE?
  KAM JIE DIRBA? AR NE MASKVAI? KODĖL JIE TRUKDO LIETUVOS TEISINGUMUI? AR UŽ TAI ADVOKATAMS NĖRA ATSAKOMYBĖS?

  Thumb up 0 Thumb down 2

  • kvailų klausimų — TIESA IR TEISINGUMAS yra neįkainuojami, o moka kažkoks Rygos advokatas.

   Thumb up 2 Thumb down 2

  • Dar neaišku kas šitoje byloje trukdo “Lietuvos teisingumui”? Bet tikrai ne advokatai. Jie tiesiog profesionaliai atlieka savo darbą byloje. Lietuvai reikia kuo daugiau šitokių ir panašių į juos advokatų.

   Thumb up 3 Thumb down 0

  • Jei “ruskis”, tai į gynybą neturi teisės? Ir nuo kada gynyba trukdyti teisingumui pradėjo?

   Thumb up 4 Thumb down 0

   • Paskaičius, tai kas rašoma apie Medininkus, susidaro įspūdis, kad tie advokatai vos ne didvyriai? Tai gal jiems dar ir po Vyties kryžių reikėtų įteikti už prokurorų per 20 metų šitaip sunkiai atlikto tyrimo sugriovimą? O kur jų tautinis patriotizmas? O gal jie nelietuviai?

    Thumb up 0 Thumb down 3

    • ką bendro turi profesionalus teisininkas su savo žiniomis ir tautinis patriotizmas?

     Thumb up 4 Thumb down 0

    • Tai gal tas tyrimas nieko vertas, jei jį sugriauti taip lengva. Kaltink prokurorus, bet ne advokatą.
     Net juokingai skamba: prokurorai tyrė, tyrė visus 20 metų, bet atėjo advokatas ir sugriovė. Todėl pykstam ant advokato.
     Jei veidas kreivokas, nebūtinai kaltas veidrodis.

     Thumb up 6 Thumb down 0

 12. dar kai paskelbė Lietuvius kosmine tauta, ir nupirko 1 dm skardinę kinišką dėžutę – pasiūliau į ją įdėti lietuvį. Kad nebegrįžtų nuodyti pasaulio.

  Estai nusiuntė.

  Thumb up 1 Thumb down 1

  • ar žinot kodėl nenusiuntė ? Todėl, kad netilpo nei medinis šaukštas, nei klumpė, nei molinis uzbonas. Nes visi kategoriškai atsisakė drožti mažesnius šaukštus, kol nebus pervesta minimum 100 štukų. Nes tai yra ekologija iš medžio. O keramika plinta plačiai – nuo motoro iki patielnės .

   Gaila. Nebūsim pirmi kosmose prieš Estus .

   Bet juk pirmi įmesti kamuolį į krepšį.

   Thumb up 0 Thumb down 1

 13. Gerai sakė Landsbergis, kad Medininkų bylai atsiradus teisme išaiškės daugelis slėptų dalykų….

  Thumb up 7 Thumb down 0

   • Jau ko nesuprantu, tai ne; kaip gali teismas atmesti advokato kviečiamą liudininką? Tai kaip čia įsikomponuoja žmogaus teisė į pilnavertę gynybą?

    Thumb up 3 Thumb down 0

  • dabar remtis Landsbergio dabartiniais pasakymais, remkitės tuometiniais pono Landsbergio veiksmais, gal ką nors suprasite

   Thumb up 4 Thumb down 0

 14. “Apie Kremliaus vykdytą politiką 1990-1991 metais didžiąja dalimi jam yra žinoma tik iš pokalbių su Kremliaus “vyrėjais, padavėjais ir kirpėjais”.

  Ot čia tai – rimtai DEIMANTINIS prokurorų liudytojas……. 😀

  Thumb up 5 Thumb down 0

 15. Šį paukštį,kaip nusikaltimo bendrininką į teisiamųjų suolą reikia pasodinti. Anuomet tylėjo šiuomet meluoja.

  Thumb up 6 Thumb down 1

 16. Paskaičius komentarus, telieka tik apgailestauti, kad kai kuriems čiakros ir po 22 metų dar neatsiveria.
  Vieniems klaustukais smegeninės užkimštos, kiti stebuklų, kad bus ištirta tikisi, treti, patikėję propaganda, susiriesdami ant rusų varo, ketvirti sunaikintų įkalčių ieško, penkti tik dabar Paleckiu tikėti pradeda…
  Kokie jūs visi apgailėtinai juokingi. Padebesiais skrajojate, o kas panosėje nematote. Gero pasiskraidymo fantazijų sferoje…

  Thumb up 1 Thumb down 3

  • Labai dekui uz palinkejima butinai paskraidysiu (im) ! Bet ne fantazijose o beveik ant zemes ! jeigu leisite zinoma ! Na o klaustukai dar niekam nepamaise as taip galvoju ! )

   Thumb up 2 Thumb down 3

  • dar daugiau klaustukų gali rasti LL apie Raimundo tel. pokalbį.

   Keista . Jokie žmonės taip nesikalba.

   Gal girna taip sapnavo ?

   Thumb up 2 Thumb down 1

   • ką, kaip nors susijęs su Medininkų byla? Gal nesuplakinėk skirtingų bylų į vieną. Nemaišyk rimtos rezonansinės bylos su kaunietišku elementariu žemo lygio kriminalu.

    Thumb up 2 Thumb down 2

    • o kuom skiriasi kriminalinė byla nuo politinės teisingumo atžvilgiu ?

     politinėje galima nuteisti už politiką, ar kaip ? Ar čia yra aukštesnio laipsnio teisybė ?

     Thumb up 1 Thumb down 2

     • tai Medininkų byla politinė, o garliavos elementari kriminalinė

      Thumb up 4 Thumb down 2

     • to šiaip. Kodėl žmogžudystė tampa politika? Gal tada galvokim, kad nužudė ir + politika. Tai daugiau, ar mažiau ?

      Thumb up 2 Thumb down 2

 17. Šlykšti rusiška morda. Viešpatie, Lietuva niekada neišsigelbės nuo skeltanagių priespaudos . Ar nematot, kad nė vienas ruskis, nors ir moka lietuviškai, Lietuvai gero nenori ir nelinki.???????

  Thumb up 1 Thumb down 5

  • bet štai tokie kaip JŪS ir veda Lietuvą prie katastrofos. Tautas reikia GERBTI ko, ko gero, Jūs niekada niekas NEMOKĖ.

   Thumb up 4 Thumb down 0

  • kartais norisi būti skeltanagiu. Ir nebūti lietuviu. Dažnai norisi būti vokiečiu. Rečiau norisi būti negru, ar kinu. Bet tikrai nesinori būti Lietuvos elitu jų susigalvota prasme.

   Thumb up 5 Thumb down 2

 18. Pažiūrėkime, kiek visko įdomaus išlindo bylai atsidūrus apeliaciniame teisme. Taigi iki Strasbūro galima tikėtis ir pačios bylos ištyrimo, aišku, ne prokuratūros pastangomis

  Thumb up 5 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Aukštos kokybės krosnelės namų jaukumui
Kiek kainuoja patvarus ir skoningas paminklas? Kalbiname meistrą
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Gydantys fleitos garsai 
Muzika turi gydančios galios. Teigiama, kad klasikinės muzikos klausymas padeda sumažinti suvalgomą maisto...

Pažintis su miceliniu vandeniu – kaip juo naudotis ir ką reikia žinoti? 
Dauguma moterų ieško idealios makiažo kosmetikos. Produktas, kuris nedirgina odos, jos netraukia ir...

Kas yra šaltas asfaltas ir kam jis mums visiems reikalingas? 
Šaltas asfaltas yra puiki priemonė duobėms taisyti asfaltuotose gatvėse ar keliuose, kiemuose ir...

Dilgėlių arbata – tiems, kurie turi mažakraujystę 
Dėl netinkamos mitybos anemija yra gana dažna šiuolaikinio žmogaus palydovė. Nors atrodo, kad...

Pasiruošimas jūsų tobulai kelionei: ką verta žinoti? 
Manote, kad pats laikas atitrūkti nuo kasdienybės ir bent trumpam leistis į nuotykius?...

Dovanos sužadėtuvių proga: kaip pasveikinti įsimylėjėlius? 
Neseniai susižadėję draugai pakvietė paminėti ypatingą įvykį? Nėra dvejonės, dalintis džiaugsmu – smagu,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Lietuvos bankas su rinkos dalyviais aptarė pinigų išgryninimo tinklo plėtros projekto pažangą
Lietuvos bankui šiemet birželį inicijavus memorandumo dėl grynųjų pinigų prieinamumo...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...