Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 7 Antradienis
 

Maža mergaitė – kovos prieš neteisybę simbolis

2010-05-24 11:13 | Politikų tribūna | Komentarų (93)

D.Kedžio dukrelės tragedija suvienijo žmones tiek Lietuvoje, tiek emigracijoje (KK nuotr.)

Per dvidešimt nepriklausomybės metų šalis prisižiūrėjo tiek tikrų, tiek ir surežisuotų skandalų, kad, atrodo, jau niekuo neįmanoma nustebinti. Tačiau mažosios Drąsiaus Kedžio dukrelės kraupi istorija sukrėtė net dalį abejingų ir niekuo jau nebetikinčių šalies gyventojų. Manau, kad jau antrus metus besitęsiančiam pedofilijos skandalui neliko abejingų.

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad visuomenė susiskaldžiusi: vieni už Kedį, kiti – prieš. Bet taip atrodo tik iš pirmo žvilgsnio ir tokį įspūdį nori sudaryti angažuota, klano valdoma žiniasklaida. Realiai nėra dviejų nuomonių – yra labai maža dalelė abejojančių, bet ji tikrai maža. Tuo tarpu didesnei daliai šalies žmonių gaila mažos mergaitės ir to, ką jai teko patirti, iškentėti ir to, kas jos dar laukia ateityje. Tai – netušti žodžiai, jie patvirtinti konkrečiais faktais.

Šio straipsnio autorius organizavo parašų rinkimą po peticija LR Prezidentei. Peticijos reikalavo, kad D.Kedžio dukrelės perdavimo motinai klausimas būtų sprendžiamas ne anksčiau nei bus išnagrinėti visi galimi skundai į aukštesnes teisines instancijas. Per keletą dienų buvo surinkta daugiau nei 10 000 parašų ir perduoti Prezidentei.

Parašų rinkimo akcija tęsiama toliau, nes problema dar neišspręsta. Tame pačiame tinklapyje atsirado dvi iniciatyvos su įžeidžiančiais pavadinimais „Stop Kedžių/Venckų cirkui“, kurios jau savaitę bando rinkti parašus ir surinko apie porą šimtų, ir tai ne teigiamų parašų; ir antra „Minios diktatūrai –Ne“, kurią pasirašė apie 30 žmonių.

Manau, šie faktai kalba patys už save. Tarp kitko, „anti“ peticijoms internetinėje erdvėje buvo žymiai daugiau reklamos nei mūsų peticijai. Išvada paprasta – žmonės skiria pelus nuo grūdų ir nereikia ponams S.Šedbarui, E.Kūriui ir kompanijai pykčio perkreiptais veidais koneveikti mūsų žmones, vadinant juos vos ne visuomenės atmatomis. Tai buvo daroma Nacionalinio transliuotojo laidoje „Teisė žinoti“, kurios vedėja R.Miliūtė.

Iki kokio amoralumo ir ciniškumo žemumų save „vadinantis“ elitas nusirito, kad leidžia sau į bendrapiliečius žvelgti iš aukšto, niekingai apie juos atsiliepti ir raginti teisėsaugą imtis smurto prieš taikius mažytės, bejėgės mergaitės gynėjus? Dar baisiau yra tai, kad niekas šių kalbų nepasmerkia ir net nekritikuoja. Tačiau kiek daug eterio laiko skiriama K.Uokos ir P.Gražulio elgesiui gėjų parado metu! Simptomatiška ir premjero A.Kubiliaus pozicija: „teismo sprendimą nedelsiant vykdyti“, o leiskite paklausti – kodėl jūs nevykdote teismo sprendimo dėl atimtų pensijų sugrąžinimo?

Manau, kad mūsų tam tikrų žiniasklaidos ir visuomenės veikėjų angažuotumą, kalbant apie pedofilijos skandalą, teisėsaugai derėtų labai rimtai ištirti. Tik kur rasti nesusietų ir neangažuotų pareigūnų, kurie turėtų drąsos ir ryžto tai padaryti sąžiningai? O visgi gal atsiras? Mes kviečiame teisėsaugos, sąžiningus pareigūnus, kuriems atsibodo ši melo, niekšiškumo ir nusikaltėlių dangstymo sistema atsiliepti ir burtis, kad bendromis jėgomis apgintume savo vaikus, apvalytume savo Tėvynę nuo baisios degradacijos, vykstančios geometrine progresija.

Mes kreipėmės į LR Prezidentę, nes niekaip nesuprantame, kodėl A.Ūsui pareikšti kaltinimai ir jis bus teisiamas, o L.Stankūnaitei ne, nors visiems suprantama, kad be mamos A.Ūsas ir kiti negalėjo su mergaite bendrauti. Be to, visi rėkia, kokia blogietė N.Venckienė, kad nevykdo teismo sprendimo ir neatiduoda vaikučio L.Stankūnaitei, o pamiršo dar 2009 metų spalio 6 d. kitą teismo sprendimą, įpareigojantį Vilniaus apygardos prokuratūrą iškelti bylą L.Stankūnaitei.

Pasirodo, prokurorams galima nevykdyti teismų sprendimų, ir dėl to jų nekritikuoja ponai S.Šedbaras ir E.Kūrys – čia „vsio zakonno“.

Kokia veidmainystė, ponuliai! Be to, jau ir Kėdainių Apylinkės Teismo teisėjas pripažino, kad jo sprendimas galėjo būti kitoks, jei jis būtų žinojęs visas aplinkybes. Įsiklausykite – teisėjas pripažįsta, kad sprendimas gali būti kitoks. Vadovaujantis šia logika, kas gali paneigti, kad aukštesnės instancijos teismas tikrai atsilaikys daromai įtakai ir sprendimas bus kitoks. Tai kaip galima dabartinį, ypač po paties teisėjo komentarų, abejotiną sprendimą vykdyti nedelsiant? Juk mažoji mergaitė ne koks pelų maišas, kurį vis galima perdavinėti iš rankų į rankas.

Mes atkreipėme LR Prezidentės dėmesį į tai, kad teismas neįvertino, o, kaip dabar aiškėja, ir nežinojo, jog L.Stankūnaitė neturi pastovios gyvenamosios vietos ir darbo, taip kad neaišku, kur ir iš ko mažoji mergytė bus išlaikoma. Man pačiam būnant Garliavoje teko matyti, kad dabar ji gyvena tikrai gerai ir nori ten pasilikti.

Nepamirškime ir tos aplinkybės, kad tarp a.a. D.Kedžio ir L.Stankūnaitės buvo sudaryta savanoriška sutartis, kad mergaitė gyvena pas tėvą. Vadinasi, L.Stankūnaitė neturėjo jokių didelių norų pati auklėti dukrą. Ir dar vienas pastebėjimas tiems cinikams, kurie norėtų mergaitės parodymus, kad ji buvo seksuliai tvirkinama, sutrinti į miltus. Patariu, nuvažiuokite į Garliavą, pasikalbėkite su kaimynais ir su psichologais, ir jums visos abejonės dings – suprantama, tuo atveju, jei nesate pedofilų klubo narys.

Man, peržiūrėjus filmuotą medžiagą, viskas tapo aišku, bet išklausius kaimynės pasakojimus, pasidarė baisu, kaip mūsų žemelė gali nešioti tokius niekšus.

Šioje skaudžioje istorijoje atsirado keletas prošvaisčių. Pirmoji, tai teisėjo prisipažinimas, kad sprendimas galėjo būti kitoks. Antra, kad po 10 000 parašų įteikimo LR Prezidentė paragino ne tik apginti mergaitę, o ir visus skundus nagrinėti skubiai. Tai dar kartą įrodo, kad mes, piliečiai, nebūdami abejingi, tikrai galime daug nuveikti. Turime įvertinti, kad mano prieš keletą metų su keliais kolegomis išaiškintas „valstybininkų“ klanas yra tampriai persipynęs su pedofilų klanu. Jie – labai įtakingi ir vieningi. Kai tik buvęs VSD vadovas A.Pocius neteko darbo, jis buvo priglaustas su „Lietuvos rytu“ susietoje teisinėje firmoje, o kai Prezidentė išmetė iš valstybinės tarnybos poną M.Laurinkų, jis vėlgi priglaustas šiame dienraštyje. O didžiausias visokių įtartinų ir gali būti net nusikalstamų užduočių vykdytojas buvęs VSD vadovo pavaduotojas ir pilkasis kardinolas D.Dabašinskas šiltai sau sėdi diplomatinėje tarnyboje.

Matyt, tai ne atsitiktinumai. Jie praktiškai valdo šalies specialiąsias tarnybas ir gali bet kokį prieš juos kovojantį žmogų apipilti purvais ar kitaip su juo susidoroti. Jų bijosi valdžia, nes jie sugeba išversti iš postų jiems neįtinkančius. Didžiausia bėda, kad jų niekas nekontroliuoja ir jie gali šioje šalyje daryti ką nori, niekas jų nesutramdo. Prezidentė pabandė tik keletą jų pajudinti, o koks kilo klyksmas, kad ateina totalitarinis valdymas. Išeitis – vienintelė. Išeitis – netikėti jų šmeižtais, jų keliamais skandalais, o Vienytis ir dar kartą Vienytis. Tik atmetę, kas mus skiria, ir radę, kas jungia, Mes tapsime Stiprūs.

Mažoji Drąsiaus Kedžio dukrelė tapo mūsų žmogiškumo simboliu. Mes atsibudome, atsikvošėjome iš nuolankios vergo būsenos ir supratome, kad, jei neapginsime jos, esame neverti Žmogaus vardo. Nes gindami ją giname ir savo vaikus, giname savo teisę į žmogišką orumą, kurį jau baigia sutrypti amoralūs ir visa sau leidžiantys mūsų vergvaldžiai.

Manau, kad nelaimingų ir skriaudžiamų vaikų šalyje yra ne vienas. Netvarkos ir neteisybės šalyje irgi jau per daug. Masė nesprendžiamų problemų – apie jas kalbėsime ir jas spręsime. Tačiau dabar turime visi suprasti, kad kova vyksta ne tik už mergytės likimą. Kova vyksta pirmiausia mūsų sąmonėje. Mes turime patikėti, kad galime ir privalome savo namuose, Lietuvoje, tvarkytis patys, o ne leisti mus stumdyti visokiems svieto perėjūnams, klanų veikėjams.

Būkime dėkingi mergaitei, kad ji per savo kančias atvėrė mums akis ir supratome, kaip esame apsileidę ir atsidavę niekšų malonei. Dėkokime jai, kad ji padeda mums vienytis, kartu veikti ir pasijusti šios šalies tikraisiais šeimininkais, kuriems ne vienodai, kas joje vyksta.

Dr. Algimantas Matulevičius

2010-05-24

Komentarai

 

 

 
 1. jau metas mylinciai motinai aplankyti savo dukra. Motinai niekas nebaisu, jei ji tikrai myli. Iki Vencku duru palydes sargyba, po to gales pati viena pabendrauti su dukrele. Grazu butu ir gal Stankunaite sutiktu, bet jos niekas neleis—ji pedofilu rankose, dar prasitars ka nors. Ji dabar belaisve, kaip Drasius buvo ju baisiose rankose.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Garliava. SOS Popiežiui!

  Surinkite Google: "DElfi- Popiežius per mišias užsnūdo".
  JeI popiežius nemiegotų, jis išgirstų Garliavos avių šauksmą:
  "Prašome tikrų Šv. Tridento Mišių Garliavoje"!
  Sielos ištroško- miršta be tikrų Sakramentų, jie reikalingi Garliavos sodybos apsaugai, mažutėlių apsaugai. Pedofilų gretos telkiasi, o Roma ir Popiežius miega.

  Malda.
  Viešpatie, prikelk Popiežių iš miegų, jei turi nors vieną tikrą kunigą savoje puolusioje modernistinėje Bažnyčioje, lai atsiunčia į Garliavos sodybą- Širdžių skausmo tvirtovę, paaukoti tikras Tridento Šv. Mišias- sielų gyvybei sustiprinti!
  1 Garbė Dievui, 60 Tėve mūsų, 1 Sveika, Marija, 1 Tikiu į Dievą Tėvą…Amen.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. idomiausia, kad kaltu net ieskoti nereikia, jie visi patys i akis zmonems lenda. Vien sios mazutes mergytes istorija kiek smikiu istempe i dienos sviesa. be abejo galima sudaryti ilgiausia sarasa "nekaltu zmoniu", bet apsiribosiu keliais" – salaseviciute nekalta, kad pagrobe vaika is darzelio, nekaltas tas ponas versackis (ar kaip ji ten velnias), kad budamas teiseju, prieme sprendima nezinodamas visu aplinkybiu (idomu, kaip jis gali dirbti teiseju?), nekalti tie mentai ikise zveja durnynan uz tai, kad paskambino mentams papasakodamas, ka mate ten, kur veliau buvo numestas a.a. Drasius. nekaltas tas senis plikis lept, kad neleido neriklausomo eksperto stebetojo teisemis darant a.a. Drasiaus kuno autopsija. Zodziu susirink ilgesni nekaltu zmoniu sarasa. O kalta vienintele Neringa, suteikdama galimybe mergaitei nors kuri laika pragyventi vaikystes metus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Velniai bijo maldu,ta jau visi pamatem jie bejegiai,velnius isvaro maldomis,o kas jiem belieka tik smeizti dorus piliecius ir nesvarbu kaip jie apsirenge adidas treningais ar labdariniais skudurais.Teisybe visada nugali,o smeizikam ir pedrilom pelkeje vieta.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Gerbiami garliaviškiai,apie teisėsaugoje dirbančių sovietinių piderasų siautėjimą Lietuvoje informuokite Romos Popiežių.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Pagarba laikrascio redaktoriui. Surado aukso gysla, kur gali is runkeliu pinigelio ismelzt ir pasikelt savo reitingus. Sedi turbut ir pats juokiasi kokiu veju cia prirases, o runkeliukai musu tik skaito ir putojasi. Vaje vaje, vien pedofilai valdzioj ir policijoj. O ka daugiau daryti, kai gyvenime nieko negali pasiekti, tada belieka ieskoti kaltu. Juokas ima is Jusu, mielieji runkeliai, susiraskit geriau darbus, maziau laiko liks nesamonem uzsiiminet.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Ar tai kumsčio politika Garliavoje, ponai- pedofilų gynėjai?:

  Žegnojimasis.
  + VARDAN DIEVO TĖVO, IR SŪNAUS, IR ŠVENTOSIOS
  DVASIOS. AMEN.

  Viešpaties Jėzaus Christaus malda.

  TĖVE MŪSŲ, kuris esi danguje! Teesie Šventas Tavo vardas. Teateinie Tavo karalystė. Teesie Tavo valia, kaip danguje, taip ir ant žemės. Kasdieninės mūsų duonos duok mums ir šiandiena. Ir atleisk mums mūsų kaltes, kaip ir mes atleidžiame savo kaltininkams. Ir neleisk mūs sugundyti, bet gelbėk mus nuo pikto. Amen.

  Švenčiausiosios Trejybės pagarbinimas.

  GARBĖ DIEVUI TĖVUI, ir Sūnui, ir Šventajai Dvasiai.
  Kaip buvo pradžioje, dabar ir visados, ir per amžius. Amen.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. matot, zmones, kai mes nustojom rasyti ir skaityti komentarus lryte, pediku palaikymo komanda pradejo landzioti cia su savo sudinais kometarais. tokiu budu jie "batareikas" nori pasikraut.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. keista, kad p. Andriukaiciui pilietines visuomenes judesiai Garliavoje atrodo kaip siaubo sapnas. As pirma karta per savo 60 metu amziu pamaciau, kad LT POLICIJA moka ir gali dirbti KITAIP, be "bananu" svaistymosi, gerbiant paprastus zmonelius…Pirma karta pajutau, kad POLICIJA nepasidave nurodymams is auksciau "fas"/kuriai, paulauskai, andriukaiciai, sedbarai, valatkos../, o NAUDOJO TAIKIUS BUDUS, RODANT PAGARBA ZMOGUI. Tik tiek.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. jei bus baudos, duokit zinoti – daugelis zmoniu sumokes uz juos baudas. Tas antstolis nesuprato zodziu "negalima eiti" ir brovesi. Todel ir buvo apstumdytas. Tegu dziaugiasi, kad negavo i duda.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Neims galas tos melagės NERŠOS – 2010 05 24 14:39

  Galėtum sukurpti ir šviežesnį komentarą, matyt galvelė nedirba, kad nukopijuoji ir leki per tinklalapius?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Siekiama nubausti prie Venckų ir Kedžių namų teismo antstolį stumdžiusius žmones (lietrytis)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. bet mergaites gyvenimas tyai visas susiktas. kaip bebutu… man labiausaiig aila mergaites. kokia bebutu tiesa, bet mergauitei gyvenimas jau praktiskai pasiktas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Sveika ta sūka kaip ridikas. Pirma kai sakė Sukčienė,kad Neringutė "lovoj guli" ir "vemia"-ji kuo ramiausiai interviu šviežutuką Kudabienei davė…Nu nebent apsitriestų iš solidarumo su broliuku debiliuku

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. kazin raso"- 2010 05 24 14:00
  kazin kas apsiimtu globoti tuos vaikus,kuriu tevai neturi pastovios gyvenamos vietos,darbo?siais laikais tokiu tukstanciai.juk neturinciu savo namo ar buto,taip pat darbo,tikrai daug.tai atimkim is tokiu vaikus.gal bagociai kedziai su savo familija gausia visus priglaus"

  TAI KAD LABIAUSIAI TAI USAS TOKIU NORI. JIS GI VISOMIS PRIEMONEMIS STENGIASI TAI PADARYTI. JAM TOKIE BEDALIAI LAAA> BAI REIKALINGI.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. ziurejau as ta laida slykstu buvo klausyti,beje klausimu uzduoti tam ponuliui taip pat nesigavo,nes kol ejo laida saitas buvo uzblokuotas vadinasi atsakinejo i savo paciu klausimus

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. buvo vienas inteligentas ir intelektualas "Veido"redakorius, pasakes, problema ne garliavoje ,o vilniuje

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. LABAI SIULAU PASIGILINTI I PASRASIUSIU"STOP KEDZIU/VENCKU CIRKUI" PETICIJA PAVARDES- RASITE IDOMIU ASMENYBIU [pvz. prezidenturos korespondencijos skirstytoja ir t.t.]

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. kazin kas apsiimtu globoti tuos vaikus,kuriu tevai neturi pastovios gyvenamos vietos,darbo?siais laikais tokiu tukstanciai.juk neturinciu savo namo ar buto,taip pat darbo,tikrai daug.tai atimkim is tokiu vaikus.gal bagociai kedziai su savo familija gausia visus priglaus?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. kas zinote ar Alma Adamkiene turejo seseru ar broliu? internete nerandu tos informacijos. dekui

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Galiu garantuoti, kad patektų Šedbaras per sąrašus, nes tokių, kaip jūs, kurie domisi politika, visuomenėje vykstančiais dalykais, yra nedaug. Dauguma yra veršiai, jiems viskas tas pats, jiems svarbus tik savas pilvas, tą matau savo aplinkoje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. JUS DRASUS ZMOGUS .JUS KOVOTOJAS UZ VAIKUS.JEI NE JUS , TAI PEDOFILU TEISME NEBEBUTU LIUDININKES.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Autorius: Victor Suvorov
  Pavadinimas: "Razgrom" (rusų kalba),leidykla ACT, 2010 m.
  Citata(vertimas), psl.82: "Yra mergaičių pagal iškvietimą. Yra berniukų pagal iškvietimą. Ir yra akademikų pagal iškvietimą".

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...