Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 8 Pirmadienis
 

Maža mergaitė – kovos prieš neteisybę simbolis

2010-05-24 11:13 | Politikų tribūna | Komentarų (93)

D.Kedžio dukrelės tragedija suvienijo žmones tiek Lietuvoje, tiek emigracijoje (KK nuotr.)

Per dvidešimt nepriklausomybės metų šalis prisižiūrėjo tiek tikrų, tiek ir surežisuotų skandalų, kad, atrodo, jau niekuo neįmanoma nustebinti. Tačiau mažosios Drąsiaus Kedžio dukrelės kraupi istorija sukrėtė net dalį abejingų ir niekuo jau nebetikinčių šalies gyventojų. Manau, kad jau antrus metus besitęsiančiam pedofilijos skandalui neliko abejingų.

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad visuomenė susiskaldžiusi: vieni už Kedį, kiti – prieš. Bet taip atrodo tik iš pirmo žvilgsnio ir tokį įspūdį nori sudaryti angažuota, klano valdoma žiniasklaida. Realiai nėra dviejų nuomonių – yra labai maža dalelė abejojančių, bet ji tikrai maža. Tuo tarpu didesnei daliai šalies žmonių gaila mažos mergaitės ir to, ką jai teko patirti, iškentėti ir to, kas jos dar laukia ateityje. Tai – netušti žodžiai, jie patvirtinti konkrečiais faktais.

Šio straipsnio autorius organizavo parašų rinkimą po peticija LR Prezidentei. Peticijos reikalavo, kad D.Kedžio dukrelės perdavimo motinai klausimas būtų sprendžiamas ne anksčiau nei bus išnagrinėti visi galimi skundai į aukštesnes teisines instancijas. Per keletą dienų buvo surinkta daugiau nei 10 000 parašų ir perduoti Prezidentei.

Parašų rinkimo akcija tęsiama toliau, nes problema dar neišspręsta. Tame pačiame tinklapyje atsirado dvi iniciatyvos su įžeidžiančiais pavadinimais „Stop Kedžių/Venckų cirkui“, kurios jau savaitę bando rinkti parašus ir surinko apie porą šimtų, ir tai ne teigiamų parašų; ir antra „Minios diktatūrai –Ne“, kurią pasirašė apie 30 žmonių.

Manau, šie faktai kalba patys už save. Tarp kitko, „anti“ peticijoms internetinėje erdvėje buvo žymiai daugiau reklamos nei mūsų peticijai. Išvada paprasta – žmonės skiria pelus nuo grūdų ir nereikia ponams S.Šedbarui, E.Kūriui ir kompanijai pykčio perkreiptais veidais koneveikti mūsų žmones, vadinant juos vos ne visuomenės atmatomis. Tai buvo daroma Nacionalinio transliuotojo laidoje „Teisė žinoti“, kurios vedėja R.Miliūtė.

Iki kokio amoralumo ir ciniškumo žemumų save „vadinantis“ elitas nusirito, kad leidžia sau į bendrapiliečius žvelgti iš aukšto, niekingai apie juos atsiliepti ir raginti teisėsaugą imtis smurto prieš taikius mažytės, bejėgės mergaitės gynėjus? Dar baisiau yra tai, kad niekas šių kalbų nepasmerkia ir net nekritikuoja. Tačiau kiek daug eterio laiko skiriama K.Uokos ir P.Gražulio elgesiui gėjų parado metu! Simptomatiška ir premjero A.Kubiliaus pozicija: „teismo sprendimą nedelsiant vykdyti“, o leiskite paklausti – kodėl jūs nevykdote teismo sprendimo dėl atimtų pensijų sugrąžinimo?

Manau, kad mūsų tam tikrų žiniasklaidos ir visuomenės veikėjų angažuotumą, kalbant apie pedofilijos skandalą, teisėsaugai derėtų labai rimtai ištirti. Tik kur rasti nesusietų ir neangažuotų pareigūnų, kurie turėtų drąsos ir ryžto tai padaryti sąžiningai? O visgi gal atsiras? Mes kviečiame teisėsaugos, sąžiningus pareigūnus, kuriems atsibodo ši melo, niekšiškumo ir nusikaltėlių dangstymo sistema atsiliepti ir burtis, kad bendromis jėgomis apgintume savo vaikus, apvalytume savo Tėvynę nuo baisios degradacijos, vykstančios geometrine progresija.

Mes kreipėmės į LR Prezidentę, nes niekaip nesuprantame, kodėl A.Ūsui pareikšti kaltinimai ir jis bus teisiamas, o L.Stankūnaitei ne, nors visiems suprantama, kad be mamos A.Ūsas ir kiti negalėjo su mergaite bendrauti. Be to, visi rėkia, kokia blogietė N.Venckienė, kad nevykdo teismo sprendimo ir neatiduoda vaikučio L.Stankūnaitei, o pamiršo dar 2009 metų spalio 6 d. kitą teismo sprendimą, įpareigojantį Vilniaus apygardos prokuratūrą iškelti bylą L.Stankūnaitei.

Pasirodo, prokurorams galima nevykdyti teismų sprendimų, ir dėl to jų nekritikuoja ponai S.Šedbaras ir E.Kūrys – čia „vsio zakonno“.

Kokia veidmainystė, ponuliai! Be to, jau ir Kėdainių Apylinkės Teismo teisėjas pripažino, kad jo sprendimas galėjo būti kitoks, jei jis būtų žinojęs visas aplinkybes. Įsiklausykite – teisėjas pripažįsta, kad sprendimas gali būti kitoks. Vadovaujantis šia logika, kas gali paneigti, kad aukštesnės instancijos teismas tikrai atsilaikys daromai įtakai ir sprendimas bus kitoks. Tai kaip galima dabartinį, ypač po paties teisėjo komentarų, abejotiną sprendimą vykdyti nedelsiant? Juk mažoji mergaitė ne koks pelų maišas, kurį vis galima perdavinėti iš rankų į rankas.

Mes atkreipėme LR Prezidentės dėmesį į tai, kad teismas neįvertino, o, kaip dabar aiškėja, ir nežinojo, jog L.Stankūnaitė neturi pastovios gyvenamosios vietos ir darbo, taip kad neaišku, kur ir iš ko mažoji mergytė bus išlaikoma. Man pačiam būnant Garliavoje teko matyti, kad dabar ji gyvena tikrai gerai ir nori ten pasilikti.

Nepamirškime ir tos aplinkybės, kad tarp a.a. D.Kedžio ir L.Stankūnaitės buvo sudaryta savanoriška sutartis, kad mergaitė gyvena pas tėvą. Vadinasi, L.Stankūnaitė neturėjo jokių didelių norų pati auklėti dukrą. Ir dar vienas pastebėjimas tiems cinikams, kurie norėtų mergaitės parodymus, kad ji buvo seksuliai tvirkinama, sutrinti į miltus. Patariu, nuvažiuokite į Garliavą, pasikalbėkite su kaimynais ir su psichologais, ir jums visos abejonės dings – suprantama, tuo atveju, jei nesate pedofilų klubo narys.

Man, peržiūrėjus filmuotą medžiagą, viskas tapo aišku, bet išklausius kaimynės pasakojimus, pasidarė baisu, kaip mūsų žemelė gali nešioti tokius niekšus.

Šioje skaudžioje istorijoje atsirado keletas prošvaisčių. Pirmoji, tai teisėjo prisipažinimas, kad sprendimas galėjo būti kitoks. Antra, kad po 10 000 parašų įteikimo LR Prezidentė paragino ne tik apginti mergaitę, o ir visus skundus nagrinėti skubiai. Tai dar kartą įrodo, kad mes, piliečiai, nebūdami abejingi, tikrai galime daug nuveikti. Turime įvertinti, kad mano prieš keletą metų su keliais kolegomis išaiškintas „valstybininkų“ klanas yra tampriai persipynęs su pedofilų klanu. Jie – labai įtakingi ir vieningi. Kai tik buvęs VSD vadovas A.Pocius neteko darbo, jis buvo priglaustas su „Lietuvos rytu“ susietoje teisinėje firmoje, o kai Prezidentė išmetė iš valstybinės tarnybos poną M.Laurinkų, jis vėlgi priglaustas šiame dienraštyje. O didžiausias visokių įtartinų ir gali būti net nusikalstamų užduočių vykdytojas buvęs VSD vadovo pavaduotojas ir pilkasis kardinolas D.Dabašinskas šiltai sau sėdi diplomatinėje tarnyboje.

Matyt, tai ne atsitiktinumai. Jie praktiškai valdo šalies specialiąsias tarnybas ir gali bet kokį prieš juos kovojantį žmogų apipilti purvais ar kitaip su juo susidoroti. Jų bijosi valdžia, nes jie sugeba išversti iš postų jiems neįtinkančius. Didžiausia bėda, kad jų niekas nekontroliuoja ir jie gali šioje šalyje daryti ką nori, niekas jų nesutramdo. Prezidentė pabandė tik keletą jų pajudinti, o koks kilo klyksmas, kad ateina totalitarinis valdymas. Išeitis – vienintelė. Išeitis – netikėti jų šmeižtais, jų keliamais skandalais, o Vienytis ir dar kartą Vienytis. Tik atmetę, kas mus skiria, ir radę, kas jungia, Mes tapsime Stiprūs.

Mažoji Drąsiaus Kedžio dukrelė tapo mūsų žmogiškumo simboliu. Mes atsibudome, atsikvošėjome iš nuolankios vergo būsenos ir supratome, kad, jei neapginsime jos, esame neverti Žmogaus vardo. Nes gindami ją giname ir savo vaikus, giname savo teisę į žmogišką orumą, kurį jau baigia sutrypti amoralūs ir visa sau leidžiantys mūsų vergvaldžiai.

Manau, kad nelaimingų ir skriaudžiamų vaikų šalyje yra ne vienas. Netvarkos ir neteisybės šalyje irgi jau per daug. Masė nesprendžiamų problemų – apie jas kalbėsime ir jas spręsime. Tačiau dabar turime visi suprasti, kad kova vyksta ne tik už mergytės likimą. Kova vyksta pirmiausia mūsų sąmonėje. Mes turime patikėti, kad galime ir privalome savo namuose, Lietuvoje, tvarkytis patys, o ne leisti mus stumdyti visokiems svieto perėjūnams, klanų veikėjams.

Būkime dėkingi mergaitei, kad ji per savo kančias atvėrė mums akis ir supratome, kaip esame apsileidę ir atsidavę niekšų malonei. Dėkokime jai, kad ji padeda mums vienytis, kartu veikti ir pasijusti šios šalies tikraisiais šeimininkais, kuriems ne vienodai, kas joje vyksta.

Dr. Algimantas Matulevičius

2010-05-24

Komentarai

 

 

 
 1. jau metas mylinciai motinai aplankyti savo dukra. Motinai niekas nebaisu, jei ji tikrai myli. Iki Vencku duru palydes sargyba, po to gales pati viena pabendrauti su dukrele. Grazu butu ir gal Stankunaite sutiktu, bet jos niekas neleis—ji pedofilu rankose, dar prasitars ka nors. Ji dabar belaisve, kaip Drasius buvo ju baisiose rankose.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Garliava. SOS Popiežiui!

  Surinkite Google: "DElfi- Popiežius per mišias užsnūdo".
  JeI popiežius nemiegotų, jis išgirstų Garliavos avių šauksmą:
  "Prašome tikrų Šv. Tridento Mišių Garliavoje"!
  Sielos ištroško- miršta be tikrų Sakramentų, jie reikalingi Garliavos sodybos apsaugai, mažutėlių apsaugai. Pedofilų gretos telkiasi, o Roma ir Popiežius miega.

  Malda.
  Viešpatie, prikelk Popiežių iš miegų, jei turi nors vieną tikrą kunigą savoje puolusioje modernistinėje Bažnyčioje, lai atsiunčia į Garliavos sodybą- Širdžių skausmo tvirtovę, paaukoti tikras Tridento Šv. Mišias- sielų gyvybei sustiprinti!
  1 Garbė Dievui, 60 Tėve mūsų, 1 Sveika, Marija, 1 Tikiu į Dievą Tėvą…Amen.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. idomiausia, kad kaltu net ieskoti nereikia, jie visi patys i akis zmonems lenda. Vien sios mazutes mergytes istorija kiek smikiu istempe i dienos sviesa. be abejo galima sudaryti ilgiausia sarasa "nekaltu zmoniu", bet apsiribosiu keliais" – salaseviciute nekalta, kad pagrobe vaika is darzelio, nekaltas tas ponas versackis (ar kaip ji ten velnias), kad budamas teiseju, prieme sprendima nezinodamas visu aplinkybiu (idomu, kaip jis gali dirbti teiseju?), nekalti tie mentai ikise zveja durnynan uz tai, kad paskambino mentams papasakodamas, ka mate ten, kur veliau buvo numestas a.a. Drasius. nekaltas tas senis plikis lept, kad neleido neriklausomo eksperto stebetojo teisemis darant a.a. Drasiaus kuno autopsija. Zodziu susirink ilgesni nekaltu zmoniu sarasa. O kalta vienintele Neringa, suteikdama galimybe mergaitei nors kuri laika pragyventi vaikystes metus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Velniai bijo maldu,ta jau visi pamatem jie bejegiai,velnius isvaro maldomis,o kas jiem belieka tik smeizti dorus piliecius ir nesvarbu kaip jie apsirenge adidas treningais ar labdariniais skudurais.Teisybe visada nugali,o smeizikam ir pedrilom pelkeje vieta.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Gerbiami garliaviškiai,apie teisėsaugoje dirbančių sovietinių piderasų siautėjimą Lietuvoje informuokite Romos Popiežių.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Pagarba laikrascio redaktoriui. Surado aukso gysla, kur gali is runkeliu pinigelio ismelzt ir pasikelt savo reitingus. Sedi turbut ir pats juokiasi kokiu veju cia prirases, o runkeliukai musu tik skaito ir putojasi. Vaje vaje, vien pedofilai valdzioj ir policijoj. O ka daugiau daryti, kai gyvenime nieko negali pasiekti, tada belieka ieskoti kaltu. Juokas ima is Jusu, mielieji runkeliai, susiraskit geriau darbus, maziau laiko liks nesamonem uzsiiminet.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Ar tai kumsčio politika Garliavoje, ponai- pedofilų gynėjai?:

  Žegnojimasis.
  + VARDAN DIEVO TĖVO, IR SŪNAUS, IR ŠVENTOSIOS
  DVASIOS. AMEN.

  Viešpaties Jėzaus Christaus malda.

  TĖVE MŪSŲ, kuris esi danguje! Teesie Šventas Tavo vardas. Teateinie Tavo karalystė. Teesie Tavo valia, kaip danguje, taip ir ant žemės. Kasdieninės mūsų duonos duok mums ir šiandiena. Ir atleisk mums mūsų kaltes, kaip ir mes atleidžiame savo kaltininkams. Ir neleisk mūs sugundyti, bet gelbėk mus nuo pikto. Amen.

  Švenčiausiosios Trejybės pagarbinimas.

  GARBĖ DIEVUI TĖVUI, ir Sūnui, ir Šventajai Dvasiai.
  Kaip buvo pradžioje, dabar ir visados, ir per amžius. Amen.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. matot, zmones, kai mes nustojom rasyti ir skaityti komentarus lryte, pediku palaikymo komanda pradejo landzioti cia su savo sudinais kometarais. tokiu budu jie "batareikas" nori pasikraut.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. keista, kad p. Andriukaiciui pilietines visuomenes judesiai Garliavoje atrodo kaip siaubo sapnas. As pirma karta per savo 60 metu amziu pamaciau, kad LT POLICIJA moka ir gali dirbti KITAIP, be "bananu" svaistymosi, gerbiant paprastus zmonelius…Pirma karta pajutau, kad POLICIJA nepasidave nurodymams is auksciau "fas"/kuriai, paulauskai, andriukaiciai, sedbarai, valatkos../, o NAUDOJO TAIKIUS BUDUS, RODANT PAGARBA ZMOGUI. Tik tiek.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. jei bus baudos, duokit zinoti – daugelis zmoniu sumokes uz juos baudas. Tas antstolis nesuprato zodziu "negalima eiti" ir brovesi. Todel ir buvo apstumdytas. Tegu dziaugiasi, kad negavo i duda.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Neims galas tos melagės NERŠOS – 2010 05 24 14:39

  Galėtum sukurpti ir šviežesnį komentarą, matyt galvelė nedirba, kad nukopijuoji ir leki per tinklalapius?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Siekiama nubausti prie Venckų ir Kedžių namų teismo antstolį stumdžiusius žmones (lietrytis)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. bet mergaites gyvenimas tyai visas susiktas. kaip bebutu… man labiausaiig aila mergaites. kokia bebutu tiesa, bet mergauitei gyvenimas jau praktiskai pasiktas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Sveika ta sūka kaip ridikas. Pirma kai sakė Sukčienė,kad Neringutė "lovoj guli" ir "vemia"-ji kuo ramiausiai interviu šviežutuką Kudabienei davė…Nu nebent apsitriestų iš solidarumo su broliuku debiliuku

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. kazin raso"- 2010 05 24 14:00
  kazin kas apsiimtu globoti tuos vaikus,kuriu tevai neturi pastovios gyvenamos vietos,darbo?siais laikais tokiu tukstanciai.juk neturinciu savo namo ar buto,taip pat darbo,tikrai daug.tai atimkim is tokiu vaikus.gal bagociai kedziai su savo familija gausia visus priglaus"

  TAI KAD LABIAUSIAI TAI USAS TOKIU NORI. JIS GI VISOMIS PRIEMONEMIS STENGIASI TAI PADARYTI. JAM TOKIE BEDALIAI LAAA> BAI REIKALINGI.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. ziurejau as ta laida slykstu buvo klausyti,beje klausimu uzduoti tam ponuliui taip pat nesigavo,nes kol ejo laida saitas buvo uzblokuotas vadinasi atsakinejo i savo paciu klausimus

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. buvo vienas inteligentas ir intelektualas "Veido"redakorius, pasakes, problema ne garliavoje ,o vilniuje

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. LABAI SIULAU PASIGILINTI I PASRASIUSIU"STOP KEDZIU/VENCKU CIRKUI" PETICIJA PAVARDES- RASITE IDOMIU ASMENYBIU [pvz. prezidenturos korespondencijos skirstytoja ir t.t.]

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. kazin kas apsiimtu globoti tuos vaikus,kuriu tevai neturi pastovios gyvenamos vietos,darbo?siais laikais tokiu tukstanciai.juk neturinciu savo namo ar buto,taip pat darbo,tikrai daug.tai atimkim is tokiu vaikus.gal bagociai kedziai su savo familija gausia visus priglaus?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. kas zinote ar Alma Adamkiene turejo seseru ar broliu? internete nerandu tos informacijos. dekui

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Galiu garantuoti, kad patektų Šedbaras per sąrašus, nes tokių, kaip jūs, kurie domisi politika, visuomenėje vykstančiais dalykais, yra nedaug. Dauguma yra veršiai, jiems viskas tas pats, jiems svarbus tik savas pilvas, tą matau savo aplinkoje.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. JUS DRASUS ZMOGUS .JUS KOVOTOJAS UZ VAIKUS.JEI NE JUS , TAI PEDOFILU TEISME NEBEBUTU LIUDININKES.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. Autorius: Victor Suvorov
  Pavadinimas: "Razgrom" (rusų kalba),leidykla ACT, 2010 m.
  Citata(vertimas), psl.82: "Yra mergaičių pagal iškvietimą. Yra berniukų pagal iškvietimą. Ir yra akademikų pagal iškvietimą".

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Į ką atkreipti dėmesį renkantis avalynę vasarai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras