Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Rugpjūtis 3 Pirmadienis
 

Maža mergaitė – kovos prieš neteisybę simbolis

2010-05-24 11:13 | Politikų tribūna | Komentarų (93)

D.Kedžio dukrelės tragedija suvienijo žmones tiek Lietuvoje, tiek emigracijoje (KK nuotr.)

Per dvidešimt nepriklausomybės metų šalis prisižiūrėjo tiek tikrų, tiek ir surežisuotų skandalų, kad, atrodo, jau niekuo neįmanoma nustebinti. Tačiau mažosios Drąsiaus Kedžio dukrelės kraupi istorija sukrėtė net dalį abejingų ir niekuo jau nebetikinčių šalies gyventojų. Manau, kad jau antrus metus besitęsiančiam pedofilijos skandalui neliko abejingų.

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad visuomenė susiskaldžiusi: vieni už Kedį, kiti – prieš. Bet taip atrodo tik iš pirmo žvilgsnio ir tokį įspūdį nori sudaryti angažuota, klano valdoma žiniasklaida. Realiai nėra dviejų nuomonių – yra labai maža dalelė abejojančių, bet ji tikrai maža. Tuo tarpu didesnei daliai šalies žmonių gaila mažos mergaitės ir to, ką jai teko patirti, iškentėti ir to, kas jos dar laukia ateityje. Tai – netušti žodžiai, jie patvirtinti konkrečiais faktais.

Šio straipsnio autorius organizavo parašų rinkimą po peticija LR Prezidentei. Peticijos reikalavo, kad D.Kedžio dukrelės perdavimo motinai klausimas būtų sprendžiamas ne anksčiau nei bus išnagrinėti visi galimi skundai į aukštesnes teisines instancijas. Per keletą dienų buvo surinkta daugiau nei 10 000 parašų ir perduoti Prezidentei.

Parašų rinkimo akcija tęsiama toliau, nes problema dar neišspręsta. Tame pačiame tinklapyje atsirado dvi iniciatyvos su įžeidžiančiais pavadinimais „Stop Kedžių/Venckų cirkui“, kurios jau savaitę bando rinkti parašus ir surinko apie porą šimtų, ir tai ne teigiamų parašų; ir antra „Minios diktatūrai –Ne“, kurią pasirašė apie 30 žmonių.

Manau, šie faktai kalba patys už save. Tarp kitko, „anti“ peticijoms internetinėje erdvėje buvo žymiai daugiau reklamos nei mūsų peticijai. Išvada paprasta – žmonės skiria pelus nuo grūdų ir nereikia ponams S.Šedbarui, E.Kūriui ir kompanijai pykčio perkreiptais veidais koneveikti mūsų žmones, vadinant juos vos ne visuomenės atmatomis. Tai buvo daroma Nacionalinio transliuotojo laidoje „Teisė žinoti“, kurios vedėja R.Miliūtė.

Iki kokio amoralumo ir ciniškumo žemumų save „vadinantis“ elitas nusirito, kad leidžia sau į bendrapiliečius žvelgti iš aukšto, niekingai apie juos atsiliepti ir raginti teisėsaugą imtis smurto prieš taikius mažytės, bejėgės mergaitės gynėjus? Dar baisiau yra tai, kad niekas šių kalbų nepasmerkia ir net nekritikuoja. Tačiau kiek daug eterio laiko skiriama K.Uokos ir P.Gražulio elgesiui gėjų parado metu! Simptomatiška ir premjero A.Kubiliaus pozicija: „teismo sprendimą nedelsiant vykdyti“, o leiskite paklausti – kodėl jūs nevykdote teismo sprendimo dėl atimtų pensijų sugrąžinimo?

Manau, kad mūsų tam tikrų žiniasklaidos ir visuomenės veikėjų angažuotumą, kalbant apie pedofilijos skandalą, teisėsaugai derėtų labai rimtai ištirti. Tik kur rasti nesusietų ir neangažuotų pareigūnų, kurie turėtų drąsos ir ryžto tai padaryti sąžiningai? O visgi gal atsiras? Mes kviečiame teisėsaugos, sąžiningus pareigūnus, kuriems atsibodo ši melo, niekšiškumo ir nusikaltėlių dangstymo sistema atsiliepti ir burtis, kad bendromis jėgomis apgintume savo vaikus, apvalytume savo Tėvynę nuo baisios degradacijos, vykstančios geometrine progresija.

Mes kreipėmės į LR Prezidentę, nes niekaip nesuprantame, kodėl A.Ūsui pareikšti kaltinimai ir jis bus teisiamas, o L.Stankūnaitei ne, nors visiems suprantama, kad be mamos A.Ūsas ir kiti negalėjo su mergaite bendrauti. Be to, visi rėkia, kokia blogietė N.Venckienė, kad nevykdo teismo sprendimo ir neatiduoda vaikučio L.Stankūnaitei, o pamiršo dar 2009 metų spalio 6 d. kitą teismo sprendimą, įpareigojantį Vilniaus apygardos prokuratūrą iškelti bylą L.Stankūnaitei.

Pasirodo, prokurorams galima nevykdyti teismų sprendimų, ir dėl to jų nekritikuoja ponai S.Šedbaras ir E.Kūrys – čia „vsio zakonno“.

Kokia veidmainystė, ponuliai! Be to, jau ir Kėdainių Apylinkės Teismo teisėjas pripažino, kad jo sprendimas galėjo būti kitoks, jei jis būtų žinojęs visas aplinkybes. Įsiklausykite – teisėjas pripažįsta, kad sprendimas gali būti kitoks. Vadovaujantis šia logika, kas gali paneigti, kad aukštesnės instancijos teismas tikrai atsilaikys daromai įtakai ir sprendimas bus kitoks. Tai kaip galima dabartinį, ypač po paties teisėjo komentarų, abejotiną sprendimą vykdyti nedelsiant? Juk mažoji mergaitė ne koks pelų maišas, kurį vis galima perdavinėti iš rankų į rankas.

Mes atkreipėme LR Prezidentės dėmesį į tai, kad teismas neįvertino, o, kaip dabar aiškėja, ir nežinojo, jog L.Stankūnaitė neturi pastovios gyvenamosios vietos ir darbo, taip kad neaišku, kur ir iš ko mažoji mergytė bus išlaikoma. Man pačiam būnant Garliavoje teko matyti, kad dabar ji gyvena tikrai gerai ir nori ten pasilikti.

Nepamirškime ir tos aplinkybės, kad tarp a.a. D.Kedžio ir L.Stankūnaitės buvo sudaryta savanoriška sutartis, kad mergaitė gyvena pas tėvą. Vadinasi, L.Stankūnaitė neturėjo jokių didelių norų pati auklėti dukrą. Ir dar vienas pastebėjimas tiems cinikams, kurie norėtų mergaitės parodymus, kad ji buvo seksuliai tvirkinama, sutrinti į miltus. Patariu, nuvažiuokite į Garliavą, pasikalbėkite su kaimynais ir su psichologais, ir jums visos abejonės dings – suprantama, tuo atveju, jei nesate pedofilų klubo narys.

Man, peržiūrėjus filmuotą medžiagą, viskas tapo aišku, bet išklausius kaimynės pasakojimus, pasidarė baisu, kaip mūsų žemelė gali nešioti tokius niekšus.

Šioje skaudžioje istorijoje atsirado keletas prošvaisčių. Pirmoji, tai teisėjo prisipažinimas, kad sprendimas galėjo būti kitoks. Antra, kad po 10 000 parašų įteikimo LR Prezidentė paragino ne tik apginti mergaitę, o ir visus skundus nagrinėti skubiai. Tai dar kartą įrodo, kad mes, piliečiai, nebūdami abejingi, tikrai galime daug nuveikti. Turime įvertinti, kad mano prieš keletą metų su keliais kolegomis išaiškintas „valstybininkų“ klanas yra tampriai persipynęs su pedofilų klanu. Jie – labai įtakingi ir vieningi. Kai tik buvęs VSD vadovas A.Pocius neteko darbo, jis buvo priglaustas su „Lietuvos rytu“ susietoje teisinėje firmoje, o kai Prezidentė išmetė iš valstybinės tarnybos poną M.Laurinkų, jis vėlgi priglaustas šiame dienraštyje. O didžiausias visokių įtartinų ir gali būti net nusikalstamų užduočių vykdytojas buvęs VSD vadovo pavaduotojas ir pilkasis kardinolas D.Dabašinskas šiltai sau sėdi diplomatinėje tarnyboje.

Matyt, tai ne atsitiktinumai. Jie praktiškai valdo šalies specialiąsias tarnybas ir gali bet kokį prieš juos kovojantį žmogų apipilti purvais ar kitaip su juo susidoroti. Jų bijosi valdžia, nes jie sugeba išversti iš postų jiems neįtinkančius. Didžiausia bėda, kad jų niekas nekontroliuoja ir jie gali šioje šalyje daryti ką nori, niekas jų nesutramdo. Prezidentė pabandė tik keletą jų pajudinti, o koks kilo klyksmas, kad ateina totalitarinis valdymas. Išeitis – vienintelė. Išeitis – netikėti jų šmeižtais, jų keliamais skandalais, o Vienytis ir dar kartą Vienytis. Tik atmetę, kas mus skiria, ir radę, kas jungia, Mes tapsime Stiprūs.

Mažoji Drąsiaus Kedžio dukrelė tapo mūsų žmogiškumo simboliu. Mes atsibudome, atsikvošėjome iš nuolankios vergo būsenos ir supratome, kad, jei neapginsime jos, esame neverti Žmogaus vardo. Nes gindami ją giname ir savo vaikus, giname savo teisę į žmogišką orumą, kurį jau baigia sutrypti amoralūs ir visa sau leidžiantys mūsų vergvaldžiai.

Manau, kad nelaimingų ir skriaudžiamų vaikų šalyje yra ne vienas. Netvarkos ir neteisybės šalyje irgi jau per daug. Masė nesprendžiamų problemų – apie jas kalbėsime ir jas spręsime. Tačiau dabar turime visi suprasti, kad kova vyksta ne tik už mergytės likimą. Kova vyksta pirmiausia mūsų sąmonėje. Mes turime patikėti, kad galime ir privalome savo namuose, Lietuvoje, tvarkytis patys, o ne leisti mus stumdyti visokiems svieto perėjūnams, klanų veikėjams.

Būkime dėkingi mergaitei, kad ji per savo kančias atvėrė mums akis ir supratome, kaip esame apsileidę ir atsidavę niekšų malonei. Dėkokime jai, kad ji padeda mums vienytis, kartu veikti ir pasijusti šios šalies tikraisiais šeimininkais, kuriems ne vienodai, kas joje vyksta.

Dr. Algimantas Matulevičius

2010-05-24

Komentarai

 

 

 
 1. Didziausia pagarba Vencku ir Kedziu seimoms! Jus palaiko 95%Lietuvos gyventoju!Tauta su Jumis!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Mergaitė ne tai kedofilų sugalvotos kovos įrankis. kovos įrankis ir simbolis – du labai skirtingi dalykai. edžio garbinimas, tai žudiko garbinimas. Linkiu nuoširdžiai kiekvienam kedofilui pajusti žudiko ranką, gal tada atsikvošės.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Didele PAGARBA A.MATULEVICIUI. DIdziuojuos,kad savo balsa atidaviau jam rinkimuose i prezidentus,o ne tam nusmurgusiam JANKUI-PEDALUI,senam,sukrosiusiam BEZDALUI.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Mes, rinkėjai, šedbarą prisiminsim, ir į Seimą daugiau nepateks net pagal sąrašą. Išbrauksime. Kas galite, palaikykite savo archyvuose ir kitas pavardes, kad galėtume paviešinti, kai priartės rinkimai. Šie tipai praleido progą bent patylėti.Žmonių žodis – tai Dievo žodis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. atsiprašau: 1974–1981 m. Lietuvos komunistinio jaunimo sąjungos darbuotojas. komunistinio, o ne komjaunimo…iš vikipedijos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Algimantas Matulevičius neatlaikęs įtampos nutraukė pokalbį, nusisegė mikrofoną ir spruko iš „Savaitės komentarų” studijos.

  J. Butkevičienė į šį aukšto politiko elgesį atsakė komentaru: „Kai kurių mūsų politikų praeitis, matyt, tokia nemaloni, kad jie net patys nenori jos prisiminti.”
  Aišku dabar dar labiau, kad tiesa yra Stankūnaitės pusėje.Ačiū, kad atvėrėt akis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. aišku. jeigu čia tas pats Matulevičius, buvęs komjaunimo jaunimo kažkoks aktyvistas, pramoninkų-"verslininkų" asociacijos įkūrėjas – tai man viskas aišku tada, kokio čia lygio straipsnelis ir kokie čia žmonės renkasi, šitoj bulvarinėje, dviejų popieriukų dydžio, šperoje. sėkmės pilstyt purvus ir toliau. bet amžiname teisme visi bus lygūs. :DDD

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. kaip toj dainoj: "žodžiai, vien žodžiai, liejas jie lyg iš rago gausybės"… Mergaitės ir jos A+A tėvelio istorija pagaliau pajudino žmones. Nebenorime būti oligarchų, lobistų, monopolininkų, svetimšalių bankininkų, nesąžiningų darbdavių ir jų gerovei, tarnaujančios mūsų valdžios, vergais. Jei jau pakilome, tad kelkimės visi, ne vien Garliava. Žodžių neužtenka, reikia keisti įstatymus, keisti visą korumpuotą sistemą, reikia naujos politinės jėgos, jėgos, kuriai Lietuvos piliečio ir jo Valstybės gerovė būtų pirmoje eilėje, o ne sava, bei jai prijaunčiančių gerovė. Autoriui ačiū už straipsnį. Čia jau jokių žodžių nebereikia.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Toks ispudis, kad prie Uso ir Stankunaites teisesauga net prisiliesti bijo. Matosi "neginkluota akimi", kaip sako rusai:)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Amerikos lietuvių mitingas Čikagoje, vaizdo įrašas:
  ustream.tv/recorded/7167378

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. IR ĮTARIU, ČIA PEDOFILAS PRIEŠ PEDOFILĄ SUKILO. ČIA GAL KOKS PANAŠUS, KAIP TOKS "ŽMOGAUS TEISIŲ" GYNĖJAS, ŽYMUS VEIKĖJAS KAUNE IŠ Č. RAIDĖS ČIA NAGUS PRIKIŠO? Nes tiek žinot, ir tokį š varyt gali tik toks pats pedofilas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. jis vienintelis objektyvus žinių teikėjas, ne taip, kaip lietrytis ar delfis.Čia net ir komentatorių intelektas didesnis, nors pasitaiko vienas kitas marazmatikas

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. TOKS VAIZDAS, KAD VISAS ŠITAS MĖŠLAS YRA SUKURTAS TŲ PAČIŲ "TEISYBĖS" IEŠKOTOJŲ. JIE NORI DARYT BETVARKĘ VALSTYBĖJE IR PASINAUDODAMI VENCKAIS TĄ DARO,BET IRGI NE BE SAUGUMO ŽINIOS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. bankrutuos , kai pasibaigs pedofilijos byla , nes siuo metu ji sudaro tik abieju klanu aprasymo ”medziaga”?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Cia daugiau prideti nera ko. Bet kaip numesti ta junga nuo kupros – cia tai klausimas. Dekui Algimantai uz aisku padeties nusvietima.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. ar galima stankūnaitei susitikti su mergaite be liudininkų?"Motinėlė" ar nenunuodys kokiais saldainiais, kuriuos pakiš "dėdės".Regis, kad pati stankūnaitė nėra adekvati, jai jau seniai praplautos smegenys, ji tik zombis

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Sudaryk dingusių be žinios vaikų registrą internete.Policija slepia šia informaciją.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Raštiškai išsiųsti registruotu laišku pakvietimą Stankūnaitei atvykti susitikti su dukra į Kedžių namus be kaukėtų monstrų su vaikų teisių darbuotojomis.Laiškus išsiųsti Gen. prokuratūrai,Teismuiir Vaikų teisių tarnybai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Raštiškai išsiųsti registruotu laišku pakvietimą Stankūnaitei atvykti susitikti su dukra į Kedžių namus be kaukėtų monstrų su vaikų teisių darbuotojomis.Laiškus išsiųsti Gen. prokuratūrai,Teismuiir Vaikų teisių tarnybai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. VISAS UZSIENIS [PALAIKO VENCKUS…
  AMERIKA, UK,AIRIJA, OLANDIJA !!!!!!!!!!!!!!!!
  VISI KAS MATO IR DOMISI SIA ISTORIJA PALAIKO IR PALAIKYS IR PADES KOVOTI!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Vienykite tautą po TIESOS vėliava.Mergaitės ir kitų išnaudojamų vaikų problemą,sekso vergių,narkotikų problemas išspręsime tik laimėję rinkimus į Seimą didele persvara ir pakeitę klaninę sistemą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Venckus palaiko ne tik garliaviskiai , bet irmes, visi , lietuvos zmones, gyvenantys cia , Lietuvoje ir uzsienyje. VENCKU SEIMA PALAIKO NE TIK LIETUVIAI ; BET IR VSO PASAULIO ZMONES: tEISINGAS a: mATULIAVECIAUS STRAIPSNIS: sITIE VALSTYBININKAI IR PEDOFILU KLANAS PER DVIDESIMT METU VISKA LENGVAI PEREME I SAVO RABNKAS IR UZMIRSO TOBULETI: lIKO PRARASTOSIOS KARTOS ZMONEMIS ; ATSILIKUSIAIS IR JAU NESUGEBANTYS PRISITAIKYTI : jIE ZINO TIK LINKSNIUOTA: mANO IR MAN: Jie yra agresyvus iz ziaurus. Jie plustasi ,jie grasina. Tai slibino agonija Ir ji vis dar pavojinga . Todel zmones teisingai elgiasi kovodami. Prezidente turetu buti ryztingesne ir kryptingai vykdyti Lietuvos svarinimo nuo situ atsilikeliu, susijungti drauge su zmonemis. Jei , kas bandytu pasipriesuinti Prezidentei , lietuviai ja tuoj pat apguintu . Prezidente , musu jega vienybeje. Nebijokite ryztingu zingsniu. Su mumis dori treisesaugininkai , dori zurnalistai , visi saziningi zmones, kuriems nusibodo gyventi metu metus xskurdzioje , atsilikusioje salyje, kokia padare kotupcionieriai ir klanas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Kėdainių teisėjui Varsackiui turėtų būti kuo skubiau surengta neeilinė atestacija.Kelia labai rimtų abejonių jo teisinė kompetencija.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Iškart po 2009m. spalio 5-os dienos tragiškų įvykių Kaune, pabandžiau surašyti, mano nuomone, svarbiausius klausimus, į kuriuos derėtų teisėsaugai atsakyti. Dabar tų klausimų virtinė jau reikalauja korekcijos. Vietoj dešimt paminėtų klausimų, dabar jau yra ir naujų, kurie taip pat atsakymo prašosi:

  1. Kas nužudė Kaune ir jo rajone teisėją J.Furmanavičių ir Naruševičienę?
  2. Kas prievartavo dvi mažametes mergaites? Kuriose vietose tai buvo daroma? Kas yra trečias dėdė – aukštas blondinas Aidas (ar Aidis)? Kas tai nusikaltamai veikai savadavo?
  3. Kas vilkino, dangstė galimus pedofilus bei trukdė tyrimui? Kodėl nebuvo ilgą laiką reaguota į daugybę D.Kedžio prašymų dėl galimo dviejų mergaičių prievartavimo įvairioms teisėsaugos ir valdžios institucijoms? Jei tai darė policijos, prokuratūros ar vaikų teisių gynimo pareigūnai, tai kas jie tokie?
  4. Kodėl prokuratūra nevykdė Vilniaus apygardos teismo įsigaliojusio spalio 6d. sprendimo ir neiškėlė įtarimų L.Stankūnaitei iki šios dienos? Kas turi atsakyti už tokį teismo nutarimo ignoravimą? Kas apskritai panaikino tesinius įtarimus dėl savadavimo L.Stankūnaitei?
  5. Kodėl nebuvo atlikta psichologinė ekspertizė antrai mergaitei ir leista ją išgabenti jos tėvui į užsienį? Ar iškelta, gal jau 8 byla Naruševičiui yra nutraukta ar jis vis dar kaltinamasis?
  6. Kodėl pedofilijos byloje A.Ūsas ir L.Stankūnaitė turėjo tuos pačius advokatus, kai jų interesai byloje galėjo būti visai priešingi?
  7. Kas paėmė iš darželio mažylę, neatsiklausęs jos globėjų ir netgi jiems nežinant bei uždarė ją į vaikų raidos centrą, nors jame jokios psichologų teisinės apklausos nebūna atliekamos? Kokie medikai mažylę "gydė nuo slogos", liepė jai visą laiką ramiai gulėti lovoje ir kodėl ji po savaitės gydymo dalinai prarado atmintį?
  8. Kodėl vietoj susikompromitavusios vaikų teisių kontrolierės R. Šalaševičiūtės, parodžiusios didelį abejingumą galimai prievartautoms mergaitėms į šį postą buvo paskirta E.Žiobienė, kuri savo veikloje jau buvo įrodžiusi, kad ji skirtingai žiūri į vaikų apsaugą nuo žalingos informacijos, negu LR Seimas?
  10. Kas tie vyrai, kurie užpuolė Drąsių Kedį kelyje su draugu ir gąsdino susidorojimu? Kaip buvo tvirtinama, D.Kedžio draugas užčiuopė pas vieną užpuoliką ginklo dėklą. Įdomu, ar ir
  kriminaliniai nusikaltėliai specialiuose dėkluose pistoletus prie savęs laiko?
  11. Kodėl nebuvo iš esmės patikrinta versija apie prokurorą pedofilija kompromituojantį įrašą J.Furmanavičiaus rankose, kurią šis savo žūties dieną žadėjo pasiimti į darbą ir perduoti vieno laikraščio redaktorei? Kur dabar tas įrašas ir koks jo turinys? Kas gąsdino asmenį, pranešusį apie kompromituojantį prokurorą įrašą, susidorojimu su jo dukra, gyvenančia Jonavoje?
  Manau, komentaras įžeidžiantis
  Pikasas2 2010-05-24 11:11
  12. Kodėl tyrimo dėl galimo pedofilijos atvejo metu buvo padaryta tiek daug policijos ir prokuratūros darbo spragų: laiku nepadarytos kratos, neapklausti galimai svarbūs liudininkai, iš bylos išimti kai kurie telefoniniai įtariamųjų pokalbiai ir t.t.
  13. Kodėl liudijęs Jonas apie jam nepažįstamų asmenų atnešimą ir numetimą D.Kedžio kūno prie Kauno marių kranto, vėliau tris dienas buvo "gydomas" Žiegždrių psichiatrinėje ligoninėje? Dabar, kaip teigiama, iš savo namų jis neišeina.
  14. Kodėl buvo pateiktos net keturios D.Kedžio mirties ekspertų išvados, o jokiam kitam ekspertui buvo neleista dalyvauti stebėtojo teisėmis? Beje, ekspertų, pagal gen.prokurorą Petrauską buvo 5, o parašas po išvada tik vienas.
  15. Kodėl buvo atliekamos net kelios mažylės apklausų ekspertizės, jei žinome, kad kiekviena iš jų psichiškai žalojo mergaitę? Kiek žinoma, psichologų išvados buvo vieningos: "Mergaitė meluoti nelinkusi". Tad kodėl Kėdainių apylinkės teisėjui prireikė dar vienos ekspertizės, kuri patvirtino tą patį, o išvadą teisėjas padarė skirtingą?
  16. Kodėl teisėjas Varsackas, turėdamas duomenis apie L.Stankūnaitės ir A.Ūso sąsajas jas slėpė ir melavo visuomenei, kad tokių įrodymų neturi? Kodėl teismas neišsiaiškino mažylės gyvenimo sąlygas pas L.Stankūnaitę?
  17. Kodėl policijos ir prokuratūros informacija buvo nutekinama L.Stankūnaitei?
  18. Kur buvo Drąsius Kedys nuo spalio 5 d. iki jo mirties?
  19. Kodėl skambino prokuroras N.Venckienei , klausdamas ar D.Kedys jau turi advokatą, kai pačio D.Kedžio buvimo vieta dar nebuvo žinoma? Kodėl tuo pat metu A.Ūsas atsisakė apsaugos? Kodėl apsauga, kainuojanti 80 tūkst. litų per mėnesį buvo taikoma dviems asmenims? Ar nebuvo galimybių izoliuoti A.Ūsą, kaip įtariamąjį, mažiau kainuojančiais būdais?
  20. Kodėl nebuvo atkreiptas dėmesys į D.Kedžio traumuotą, kruviną galvą, visiškai švarius sprotbačius drėgno ir purvino Kauno marių kranto aplinkoje? Kaip vertinti negyvėlio rankų "angelo pozą", kuri kriminalistų vertinama, kaip priešmirtinė suvynioto kūno būsena? Ką galėtų reikšti išvada – "užspringo žole"?
  21. Kodėl l.e.p. generalinis prokuroras Petrauskas paviešino prokuratūros išvadą, kad "šaudė vienas Kedys", nelaukdamas teisminio nagrinėjimo? Ar jis taip nenusižengė prokurorų darbo etikos taisyklėms?
  Manau, komentaras įžeidžiantis
  KAS JUMS NEAISKU USO PAKALIKAI 2010-05-24 11:09
  JEI NE MINIA MERGAITE SENAI BUTU PAS MOTINA PEDOFILE IR USA PEDOFILA !!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (4)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (3)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (4)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (4)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...