Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Vasaris 26 Penktadienis
 

Malaizijos lėktuvo katastrofa: iš kur buvo paleista raketa?

2015-10-14 14:20 | Užsienis | Komentarų (43)

2014 metų liepą virš Rytų Ukrainos buvo numuštas Malaizijos lėktuvas. Stop kadras

Olandijos tarptautinė saugumo komisija nustatė, kad 2014 metų liepą virš Rytų Ukrainos skridęs Malaizijos lėktuvas buvo numuštas Rusijoje gaminta raketa „Buk“. Tokiai nuomonei neprieštarauja ir Rusijos ekspertai. Tačiau nuomonės, iš kur buvo paleista raketa, išsiskyrė.

Nors tarptautinė komisija savo tyrimo galutinėse išvadose nenurodė, iš kur buvo paleista raketa – esą norint tai išsiaiškinti, reikia platesnio tyrimo, Rusijos žiniasklaidoje skelbiama, jog pradinėse išvadose buvo įrašyta, kad „Buk“ raketa buvo paleista iš gyvenvietės Sniežnyj, kuri tuo metu buvo kontroliuojama vadinamųjų separatistų.

Tuo tarpu Rusijos specialistai įrodinėja, kad raketa atskrido iš Zaroščenskoje kaimo, kur buvo ukrainiečių priešlėktuvinės gynybos kompleksai. Be to, anot Rusijos ekspertų, jeigu Malaizijos lėktuvą numušė zenitinė raketa, tai buvo raketa 9M38, kuri buvo gaminama TSRS iki 1986 metų, o iš Rusijos ginkluotės išimta 2011 metais.

Tam, kad įrodytų savo versiją, Rusijos ekspertai atliko eksperimentą – poligone raketa „Buk“ numušė nurašytą lėktuvą IL-86, kurio fiuzeliažas pagal savo charakteristiką panašus į „Boeing-777“. Eksperimentas esą parodė, kad raketa į „Boeing-777“ buvo paleista 3-4 km kvadrate prie Zaroščenskoje kaimo. Anot ekspertų, raketa kardinaliai pakeisti trajektorijos negalėjo.

Komentarai

 

 

 
 1. Rusija vykdo nepaskelbtą karą prieš Ukrainą. Rusija numušinėja visus lėktuvus, kurie skraido per demokratinę Ukrainą, nes Rusija yra teroristinė valstybė. Teroristai anksčiau ar vėliaus atsakys Hagos tribunole. Juokingas kai kurių trolių klausimas – kas leido skristi per Ukrainą? Kas leido Rusijai vykdyti nepaskelbtą karą prieš Ukrainą? Jei karas prieš Ukrainą nepaskelbtas, tai ir skristi neuždrausta. Rusijai kariauti prieš Ukrainą yra tarptautinės teisės pažeidimas. Kas leido prie Kremliaus sienų nužudyti Rusijos opozicijos lyderį B.Nemcovą? Manau, leido-įsakė tas, kam labiausiai trukdė. B.Nemcovas turėjo surinkęs neginčijamos informacijos apie Rusijos karių žūtis, kurie vykdė teroristines atakas Ukrainoje. Ta B.Nemcovo informacija labiausiai kėlė grėsmę Kremliaus klerkams, nes B.Nemcovas grasino paviešinti žuvusių pavardes, jų verkiančias motinas. Logiška, kad Kremliaus klerkai galėjo užsakyti B.Nemcovo nužudymą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Visada smagu kai žmonės bando vertinti situacija blaiviai užduodami teisingus sau klausimus .. Na kad ir ononimuso ,…gamintojas nėra atsakingas už savo kurinio sukeltus padarinius , ar tai peilis butu ar tai BUK-as kaip koks skrajojantis olandas ..čia pasirodantis ten dingstantis .. Bet juk svarbios ir kitos aplinkybės ,..pav. jei daryti prielaida kad tas BUK- as Ukrainos ,..reiktu ir sau užduoti klausima o kodėl jis ten turėtu būti ..galvoti kad Ukraina buvo pasiruošusi šaudyti į savo ir civilinius lėktuvus provokacijos pagrindu ..neišlaiko jokios kritikos .. o va Rusijos separatistai , jau ne viena Ukrainos dešimti orlaiviu buvo numušę kitomis priemonėmis .. Kitas argumentas kuriuo mėgsta čia manipuliuoti separatizma palaikantis ..ale Rusijoje tokia ginkluotė jau kuris laikas nenaudojama. Na bet tie kas atidžiai domėjosi to konflikto eiga ..juk matė kokio tipo ginkluotė buvo tiekiama į Ukraina separatistams, surūdijusį be tinkamo paruošimo ja paskubomis iškoncervavus, dar nuo sovietų užsilikusiose karinėse bazėse ,..Rusija kaip ir Ukraina kenčia nuo to pasilikusios perteklinio turto ,..kuri iš esmės daug pigiau patiekti į Ukraina ar parduoti Sirijai pusdYkiai ,.nei ja gamyklose perdirbinėti į ANTRINES ŽALIAVAS ..Visa moralė susideda ir tame kad šiandienės karo priemonės yra daug saugesnės , nei ta ką siūlo ir praeities likusi Rusijos griuvena.. o dar už ja ir pinigus dar imti na kad ir palaikant Asada ..tai toks pat žydiškas lupikavimas grojant savo nauda ant svetimos nelaimės .
  Grįžtant prie temos reikia teisti tarptautiniu tribunolų visus tuos kurie prisidėjo šaudant į civilinius lėktuvus ..ir tas argumentas dėl oro erdvės uždarymo ..pritemptas . Visi civiliniai lėktuvai skraido 10000 m ir daugiau m. aukštyje , o tai gana saugus aukščio tarpas visiems ..kol neįtraukiamos visos tokios PVO priemonės ..ir tie kas jas tiekė privalėjo žinoti ir suvokti kuo visa tai gali baigtis .Kas link kaltų nereikia toli ieškoti , jie visi žinomi .

  Thumb up 3 Thumb down 10

 3. Visi kalba apie tai, kas numušė lėktuvą. Kodėl visi tyli, kas leido skraidyt civiliams lėktuvams virš karo zonos? Ukrainos dispečeriams krenta sunki atsakomybė už žmonių aukas.

  Thumb up 15 Thumb down 0

  • Tai išvadose Ukraina kaltinama už tai, kad karo zonoje leido skraidyti civiliniams lėktuvams. Pasiskaityk tamsta, atidžiau ir rasi.

   Thumb up 10 Thumb down 0

 4. Šiaip tai dėl to Malaizijos numušto keleivinio lainerio ir Rusijos klaida. Paliko Kijevui savo nurašytos morališkai bei fiziškai pasenusios karinės technikos metalo laužą, tai Porošenka tuo ir pasinaudojo, kad pakišti Rusijai paršiuką. O visokiems Ukrainą palaikantiems tyrėjams to tik ir tereikia: raketa pagaminta Rusijoje, reiškia – kalta Rusija ir jos Prezidentas.
  Gerai Anonimus savo komentare rašo: jei kas nužudys žmogų suomišku peiliu, kaltinsime Suomiją ir jos Prezidentą? O jei kas iš amerikoniško ginklo ką nors nušaus – Amerika ir jos Prezidentas čia nei prie ko?
  Taigi – visokios nesąmonės taikomos be jokių išlygų tik Rusijai.

  P.s. Tik paklausykite, kaip suvaikėjęs tautos Tata jau per visokias laidas net rusiškai dergia Rusiją ir Putiną. Tikriausiai mano, kad dergdamas lietuviškai gali būti nesuprastas. Jooo, smuko žmogelis iš savo nepasiektų aukštybių į patį pačiausią politikos dugną. Pats laikas nebejuokinti svieto ir pradėti Neryje kilbukus gaudyti…
  „Žiznj ne vozmožno povernutj nazad,
  I vremia ni na myg ne ostanoviš“…
  (Gyvenimo neįmanoma pasukti atgal,
  Ir laiko net akimirkai nesustabdysi…)

  Thumb up 15 Thumb down 1

  • Žinai babulia,nevisiškai žmonės tokie durniau,kaip tau šviečia!
   Tau moka už nesamonių skleidimą,o keli žmogeliai kurie tiki tavo pasakoma net apsiseilioja laukia – ką budraus da parašysi!
   Man tavo pievos nesuprantamos,tau yra viskas negerai…na dar Paksas šiek tiek patinka..
   Eik geriau pas Antaniene santykius aiškintis!

   Thumb up 1 Thumb down 12

   • Kiek Tamsta mokat Babai uz “nesamoniu” skleidima. Kadangi zinote, kad tai nesamones, tai tik Jus ir galite moketi.

    Thumb up 1 Thumb down 4

 5. keistai atrodė Strelkovo atitraukimas po to incidento, gal sutapimas, o gal…

  Thumb up 3 Thumb down 14

 6. Tai kam tuomet JT rezoliucijos projektą dėl Tarptautinio Tribunolo įkūrimo reikėjo vetuoti? Ukrainai gerą norėjo padaryti? Ar iš balos tas rusų gerumas? Nuo kada?
  Kitais metais bus baigtas Olandijos prokuratūros tyrimas ir bus viskas aišku- ir kaimas iš kurio paleista raketa ir konkretūs asmenys valdę tą Buk ir davę įsakymą numušti lėktuvą. Ir tribunolas bus įkurtas jei ne pagal JT rezoliuciją, tai nukentėjusių valstybių iniciatyva.

  Thumb up 3 Thumb down 20

  • “Kitais metais bus baigtas Olandijos prokuratūros tyrimas ir bus viskas aišku- ir kaimas iš kurio paleista raketa ir konkretūs asmenys valdę tą Buk ir davę įsakymą numušti lėktuvą.”
   ————————————–
   Labai idomu.
   Is kur tokios zinios, kad “kitais metais viskas bus aisku”? Kodel kitais o ne 2021?
   Tu tikiesi, kad kitais metais pasikeis politine situacija ir tyrimas bus objektyvus? Naivuolis.
   O kodel iki siol amerikieciai nepateikia nuotrauku is dvieju savo palydovu, kurie tuo laiku kabejo virs Ukrainos? Kodel Ukraina iki siol nepateike dispeceriu pokalbiu irasu ir turimos skridimu valdymo centro medziagos? Kodel be jokiu argumentu iki siol atmetami bet kokie Rusijos pateikti duomenys apie tai ka fiksavo Rusijos radarai? Kodel absoliuciai neatsizvelgiama i rusu raketu gamintoju pateiktus ekspertinius ir eksperimentinius duomenis apie tas raketas ir ju sprogimus, padaroma zala? Tiesiog ignoruojama, kad tokie yra.
   Kodel net nereaguojama i tai, kad yra liudytojas, kuris pasakoja apie Ukrainos naikintuva, ta diena grizusi be raketu? Ir dar galybe “kodel”.
   Juk bet koks tyrimas turi tirti visas imanomas versijas. Tuo tarpu cia viskas atvirksciai: pasirinkta versija ir prie jos bandoma pritempti, pritaikyti tik siai versijai tinkamus duomenis.
   Na ir pagrindinis kodel: kodel sia katastrofa tiria “demokratijos”, o ne kaip iprasta tokiais atvejais – TAK (tarpvalstybine aviacijos komisija). Si komisija ir 1983 virs Sachalino numusto korejieciu lektuvo, ir 1988 amerikieciu numusto keleivinio Irano Boingo, ir 2001 Ukrainos numusto rusu TU-154, ir Smolenske suduzusio lenku lektuvo katastrofas… KODEL SI KARTA – viskas kitaip?

   Thumb up 11 Thumb down 1

   • Kitaip nes pas kai kuriuos komentatorius protas per kraštus liejasi!
    Ir maišo viską kaip jam geriau!
    Svarbu nesamonė parašyti,o paskiau kaip dievas duos!

    Thumb up 1 Thumb down 6

   • Kitais metais avinėli Dievo, todėl, kad taip sako olandų prokuratūra: “Kriminalinio tyrimo rezultatai bus skelbiami 2016 metais”. Matyt žino, jei sako. Galima būtų klausti kodėl taip ilgai tiria? Matyt ne taip lengva surinkti įrodymus kai viena pusė visaip trukdo . O ir bylos apimtis kolosali- 298 žuvusieji! Manau, kiekvienas byloje bus paminėtas- kūno būklė, sužeidimai, ekspertų išvados ir taip toliau.
    Nyderlandai yra demokratinė valstybei tamstos žiniai ir jos prokuratūros tyrimų rezultatai nepriklauso nuo politinės situacijos. Nei trupučio!
    Iš kur žinai, kad ” iki siol amerikieciai nepateikia nuotrauku is dvieju savo palydovu, kurie tuo laiku kabejo virs Ukrainos” ir, kad ” Ukraina iki siol nepateike dispeceriu pokalbiu irasu ir turimos skridimu valdymo centro medziagos” ??? Iz tumbočki, kuri stovi Kremliuje ir kurioje laikoma propaganda? Tai tamstos reikalas tikėti tomis pasakomis, aš tikiu tik Nyderlandų saugumo tarybos ataskaita ir paremtomis įrodymais Komisijos išvadomis.
    “bet koks tyrimas turi tirti visas imanomas versijas”. Jei ta versija išlaužta iš piršto, pavyzdžiui versija: lėktuvą numušė raketa “oras- oras”, raketą numušė marsiečiai ir panašios, tai jos buvo iš pat pradžių atmestos, nes jau pirminėse tyrimo stadijose buvo įrodyta jog lėktuvas numuštas raketa “Žemė-oras”, paleista iš sistemos Buk.
    Tokios tokelės, gerbiamasis. Laukiame kitų metų ir galutinių išvadų. Po to tribunolo. O dar kol tuos nusikaltėlius susems kiek praeis laiko. Galima numanyti jie slėpsis Rusijoje, o Rusija savų nusikaltėlių neišduoda… Kai kurie gali ir išvengti kalėjimo, bet nors įvardinti bus ir tai gerai.

    Thumb up 1 Thumb down 8

    • Jei nusiimtum beretę nuo galvos ir išsigydytum rusofobiją, galėtum mąstyti ir būtų aiškiau.

     Thumb up 7 Thumb down 1

     • Mirtinas argumentas! Kas nors kiek pakritikuoja Rusijos politiką ir jų Putiną, tam uždeda beretę. Patys sau dar nenusibodote?

      Thumb up 1 Thumb down 7

    • “nes jau pirminėse tyrimo stadijose buvo įrodyta jog lėktuvas numuštas raketa “Žemė-oras”, paleista iš sistemos Buk.”
     ————————————-
     Idomu kas kur ir kada tai irode.? Bent jau net si tyrimo komisija tokiu duomenu ar bent uzuominu niekad niekam nedave. Jokiu pirminiu antriniu ar sesioliktiniu stadiju irodymu nepateike. NIEKAD NIEKUR NIEKAM.
     P.S. Na, aisku, jei tu remiesi Kijevo chunta, tai Parsenka kaltuosius nurode praejus pusvalandziui po katastrofos.
     P.S.S. Na o siaip, tai niekad ir nebuvo versijos, kad lektuvas numustas raketa “oras-oras”. Yra PAGRISTI, Rusijos stebejimo technikos duomenys, kuriuose uzfiksuotas kazkoks lektuvas. Tai buvo paskelbta, duomenys perduoti tyrimo komisijai. Taip pat komisijai perduoti domenys ir apie Ukrainos radaru veikima toje zonoje tuo metu. Radaru, kurie ir naudojami paleidziant reketas ir kompleksu “Buk”. Visa tai ir viskas kas neitinka numatytai versijai, atmetame be jokiu argumentu. Tiesiog, tai netinka – tiek ziniu.
     O kokius rezultatus pateiks kriminalinis tyrimas – zinoma tik tau ir Parsenkai su Grybauskaite. Tuo tarpu daznas atvejis pasaulyje, kai tyrimas baigiamas “nesant nusikaltimo sudeties”, “nenustacius kaltininko” ir t.t. Na bet kai kaltininkas nustatomas be turimo per pusvalandi ir paskui pora metu stengiamasi ne tirti o apkaltinti nurodytaji, tai tikrai bus LAUKIAMAS rezultatas. “Demokratijos” triumfuos.
     Net ir tu puikiai supranti “demokratiju” lygi. Sapalioji apie tai kad rezultatai “bus kitamet” ir iskart pareiski, “kad nusikalteliai slapstysis Rusijoje” ir t.t.t. taigi, politiniai rezultatai net ir tokiems bukiems landsberginiams aiskus is anksto.

     Thumb up 5 Thumb down 0

    • “Juk nesunku paskaityti straipsnius,ar rtr pažiūrėti!
     Viskas oficialu”
     —————————-
     Tu tik konkreciai nurodyk ir skubiai perskaitysiu.
     Na o jei pliurpimus laikrascviuose ir tv, tu vasdini oficialiais valstybiniais, tai sekmes ziurent grybovizijas ir landsbergdelfius.
     P.S. Taigi, kad Rusija neige, kad numuse raketa?

     Thumb up 14 Thumb down 1

     • aišku: jeigu raketa rusiška, dar nereiškia, kad Rusija; bet tas klausimas dar atviras

      Thumb up 14 Thumb down 1

 7. Jeigu tai būtų ne Kijevo naujosios valdžios darbas padergti eilinį kartą ant Rusijos, tai seniausiai viskas jau būtų išaiškinta ir sudėliota. Kijevo liesti nevalia, nes už jos nugaros stovi JAV.
  Vilnius tam tikslui panaudojo tik septynis Medininkų pareigūnus, o Kijevas žymiai dosnesnis – mestelėjo net vos ne tris šimtus praskrendančių nieko dėtų žmonių.
  Purvinuose politikų žaidimuose visada nukenčia ne jie patys, o visai niekuo dėti žmonės. Ir niekas už tai neneša jokios atsakomybės.
  Ir tai ne negerai, o netgi labai blogai. Todėl didieji vadai net į tualetą eina iš visų pusių sargybiniais apsikamšę.

  Thumb up 24 Thumb down 2

  • Labai klysti.
   Chunta paaukojo ant “demokratijos” altoriaus ne kelis simtus svetimu valstybiu pilieciu, o kelis ar keliolika tukstanciu Ukrainos. Neskaitant suzeistu, daugiau kaip milijono pabegeliu, sugriautos Ukrainos.

   Thumb up 20 Thumb down 2

    • Jei manai, kad Ukraina to norejo, tai klysti kaip Baba.
     Ukraina nenorejo ir nenori nei karo, nei numustu lektuvu, nei zuvusiu, nei sazalotu, nei tapusiu benamiais, nei virtusiu pabegeliais…
     Nereikia painioti valstybes, zmoniu ir rezimo…
     Lietuvos rezimas irgi troksta karo, skatina neapykanta, isterija. Bet tai nereiskia, kad to nori Lietuva.

     Thumb up 8 Thumb down 0

   • Į Babai 2015-10-14 – 15:50

    Aš jums aiškinu apie batus, o jūs man – apie ratus. Prie ko čia „klysti“?
    Juk šis keleivinis laineris buvo specialiai nukreiptas Kijevo maršrutu per sukilėlių teritoriją, jog pašovus nukristu separatistų valdomoje zonoje, kad įtarimą terorizmu būtų lengviau prikabinti Rusijai, o visas pasaulis atkreiptų dėmesį į Kijevą ir pasmerktų Putiną ir Rusiją. Kas neaišku?

    Thumb up 14 Thumb down 1

     • štatai turi, o kare kaip kare :) informaciniame-propagandos irgi :)

      Thumb up 7 Thumb down 0

     • Po tokių išvadų aišku tik viena, jog tai Ukrainos darbas, nes jei būtų kitaip, V.Putinas būtų ” suvirškintas” su visu savo žarnų turiniu. Noras pakišti rusus begalinis, bet… paršiukų smegenys išvarvėjusios :), o kaip žinia ruso plikomis rankomis nepaimsi.

      Thumb up 6 Thumb down 0

     • Visai smegenų neturi :) ką su kuo lygini apuoke žalias ?

      Thumb up 6 Thumb down 0

 8. kam tos tarptautinės komisijos: paklauskit Landsbergio, jis pasakys, kas kaltas

  Thumb up 19 Thumb down 1

  • Tarptautine komisisja, sudaryta is Parsenkos, Landsbauskaites, Sobakasvilio ir Grybergerio, dar lektuvui nenukritus, jau buvo pareiskusi savo autoritetingas isvadas: Rusai puola, lektuva numuse Putinas.
   Buvo pateikti nepaneigiami irodymai: Ger.Vytauto Profesoriaus Landsbergio apdovanojimu sarasas, ezero, kuriame nuskandinta tukstanciai rusiskuju teroristu nuotrauka ir triju spalvu skardos gabalas.
   Visas demokratinis pasaulis apsipyle audringais plojimais, pereinanciais i ovacijas.
   Geros dienos.

   Thumb up 16 Thumb down 2

 9. “Olandijos tarptautinė saugumo komisija nustatė, kad 2014 metų liepą virš Rytų Ukrainos skridęs Malaizijos lėktuvas buvo numuštas Rusijoje gaminta raketa „Buk“.”
  ———————————————
  Si komisija nei viena raide neuzsimine, kur buvo gaminta raketa, numususi Malaizijos lektuva.
  P.S. Jei Jonas nudure Petra suomisku peiliu, tai tik debilas gali daryti isvada, kad kalti suomiai.

  Thumb up 16 Thumb down 1

 10. katastrofos,nes žmogaus gyvybė prilyginta dulkei.Kodėl Ukraina nepateikė dispečerių pokalbio,sąrašo apie karinių lėktuvų skrydžius?Kodėl po katastrofos dispečerė buvo atleista?Rusai teisūs,kad reikalauja visaverčio tyrimo.

  Thumb up 14 Thumb down 1

  • Taciau padetis tokia, kad Ukrainos chuntos “demokratijos” apkaltinti negali. Juk butu labai nefain….

   Thumb up 16 Thumb down 2 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Nugaros masažai – kiekvienam
Moderni maisto pramonės įranga
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip derinti skirtingus interjero stilius? 
Šiuolaikinis interjero dizainas pasižymi stilių įvairove. Nuo modernaus iki klasikinio, nuo minimalistinio iki...

Vilniuje atsidarė naujas globos skyrius 
Vilniuje atsidarė VšĮ „Sveikatos metai“ įkurtas „Senjorų avilio“ globos skyrius, kuriame teikiamos ilgalaikės/trumpalaikės socialinės...

Greitas ir patikimas įmonių steigimas 
Įmonių steigimas kartu su profesionalų pagalbą vyksta greitai ir paprastai. Iš tiesų nereikia...

Greitas ir patikimas apleistos apskaitos tvarkymas 
  Reikalingas apleistos apskaitos tvarkymas, kuriuo pasirūpins patyrę buhalteriai? Skaitote kaip tik tai,...

Kalėdos – puikus metas nudžiuginti ne tik kitus, bet ir save 
Vis labiau artėjant Kalėdoms daugelis pradeda ieškoti dovanų artimiesiems ir skiria tam nemažai...

Kaip išsirinkti tobulą kvapą namams? 
Namų kvapai padeda sukurti norimą atmosferą: prabangią, gaivią, atpalaiduojančią ar bet kurią kitą....

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...