Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Vasaris 26 Penktadienis
 

Malaizija: atsakomybę dėl lėktuvo numušimo turi prisiimti Ukraina

2014-07-29 14:04 | Užsienis | Komentarų (43)

Malaizija pareiškė, kad dėl "Boeing-777" tragedijos atsakomybę turi prisiimti Ukraina. Stop kadras

Malaizija pareiškė mananti, kad atsakomybę dėl Malaizijos lėktuvo, skrydis MH17, nukritimo turi prisiimti Ukrainos valdžia, praneša wantchinatimes.com, remdamasis Singapūro laikraščiu „Lianhe Zaobao“.

Malaizijos transporto ministras Liow Tiong Lai laikraščiui sakė, kad Ukrainos valdžia turi prisiimti atsakomybę dėl šios nelaimės, kadangi tai buvo Ukrainos oro erdvės kontrolieriai, kurie leido MH17 skristi per šalies erdvę, kai liepos 17 d. buvo numuštas iš Amsterdamo į Kuala Lumpur skridęs lėktuvas ir nužudyti juo skridę 283 keleiviai ir 15 įgulos narių.

Pasak Malaizijos transporto ministro, Ukrainos oro erdvės kontrolieriai nepranešė MH17, kad neleidžiama įskristi į regioną, nors tai buvo Ukrainos valdžios atsakomybė pranešti Boeing 777-200ER lėktuvui, jei buvo koks nors pavojus.

Paklaustas apie amerikiečių žurnalo „Newsweek“ mestus kaltinimus dėl lėktuvo numušimo pro-rusiškiems kovotojams Ukrainoje, kaip tarptautinėje bendruomenėje buvo spėliojama, Malaizijos transporto ministras Liow Tiong Lai pasakė, kad reikia daugiau laiko, kad būtų patvirtintas šitos informacijos šaltinis, ir Malaizijos vyriausybė neskubės daryti išvadų, kol nebus visiškai tikrai žinoma, kas atsakingas už numušimą.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Mat po antrojo pasaulinio yra tekę pamaukt runkelinio alaus. Taigi visiems lotynskas raideles paišantiems, norėčiau pasiūlyt temą apie taip vadinamą “žiniasklaidą”. Taigi egzistuja tokia nuomonė, kad Žinios yra praktikoje įgyvendinta informacija. Taigi runkelis, turėdamas informaciją, sutveria kažką praktiško, materialaus, naudingo. Taip, kaip Dievas. Juk pirma buvo mintis – žodis ir tik paskui pasaulis, žmones. Taigi išeitų, kad viskas, kas parašoma, pasakoma ir parodoma yra tik informacija. Bet tai tik ta, kurią pritaikius galima sutverti, ką nors naudingą runkeliams ir ne tik jiems. Mat dar yra išrinktoji tauta ir yra nusipelnę gyventi geriau. Va taip yra įgyjamos Žinios. O ta informacija iš kurios niekas neišeina yra ti pletkai ir pliurpalai ,tiksliau analas. Taigi žvilgterėję kokias temas paišo, savę vadinantys žiniasklaida, analizatoriai pamatysim, kad visas info tik apie valdžiažmogius, turtuolius-plėšikus, piderus, subines, papus ir “rasieja puola”. Niekas nerašo apie tuos, kurie, savo rankomis, visą tą pidentosą maitina, rengia, šildo. Kaip jiems sekasi gaunant minimumą išgyventi, pamaitinti, aprengti, sišildyti savo šeimas. Kaip sekasi į užtarnautą poilsį įšėjusiems išgyventi taip beprotiškai kasdien kylant kainoms. Niekas nerašo, ką jie galvoja, ką kalba. Ir visiems tiems riebiems snukiams ir storoms subinėms visiškai neįdomu. Taigi nėr jokios žiniasklaidos. Tai ką turim yra tik raidžių makaluotojai, kad užkrušt smegenėles ir būt laimingiems runkelinio įkalus. Bet tada buvo pokaris viskas sugriauta, sujaukta, išžudyta. O dabar kas? Vien melas, melas ir dar kartą melas. Taigi analas.

  Thumb up 2 Thumb down 0

 2. Ukraina prisiimt atsakomybe, jeigu jau Grybauskaite su savo ziniasklaida istyre ir zino kad sove ir kas sove. Nafik tie tyrimai? Kiek islaidu ant tyrimu, yra ekstrasensu Amerikoj ir Lietuoj ir viskas aisku.

  Thumb up 1 Thumb down 1

 3. Šiuolaikinė politinio teisingumo samprata: pilietinio karo metu neutralios šalies keleivinį lėktuvą numuša Ukraina, o pasaulines ekonomines sankcijas už tai taikomos Rusijai. Visokius „maidanus“ organizuoja Amerika, o atsakomybė už tai lipdoma Rusijai. Rusija tai čia prie ko, jei ukrainiečiai tarpusavyje pešasi, o atskiros Ukrainos pavaldume esančios teritorijos nepriklausomybės užsigeidė?

  Thumb up 9 Thumb down 2

  • babut ar girdėjai anegdotą kaip chuliganai parke bando prisikabinti prie “bomžo” ? duoda jam skardinę alaus ir sako atidaryk-tas atidaro-o tada jam sako – o dabar uždaryk…

   Thumb up 1 Thumb down 2

 4. Ukrainą imynė į kaku, o gal ir į minų lauką, kai tik JAV vedamas eisi taip ir iminsi.

  Thumb up 8 Thumb down 2

  • J.Kerry pasakė, kad ne mes būsime, jei Ukrainos su Rusija sienos branduolinėmis galvutėmis prifarširuotomis raketomis nepapuošime.

   Thumb up 1 Thumb down 0

 5. liepos 29 dieną
  —“Общие потери бронетехники врага за вчерашний день в Шахтерске 125 (сто двадцать пять) машин, включая танки, БМП, бронетранспортеры. Умножаем на количество экипажей – получаем совсем внушительный результат.”
  Tą pačią dieną —
  “”Президент Порошенко четко заявлял, и это повторил мне министр Климкин несколько минут назад. Украинцы готовы перейти к прекращению огня сейчас. Не в будущем. Сейчас”,
  Bet, klausimas —- kodėl iki tos dienos Ukrainos kariuomenė šaudė lėktuvo kritimo zonoje ?

  Thumb up 10 Thumb down 2

  • o kodėl tuomet Ukraina apšaudo lėktuvo katastrofos prieigas ir tuo trukdo atvykti tarptautiniams ekspertams?

   Thumb up 7 Thumb down 2

 6. Sokolovo, sito Putino gaidzio, verta informacja.
  …jeigu ruskis “zamacil’ Grozna iki pamatu, -kalti cecenai.
  …jeigu okupuotoje Lietuvoje Paneriuose saude zydus, -kalti lietuviai.
  …jeigu stribu bataljonas nusiaube Garliava, -Polikarpovna cia Ne Prie Ko.

  Thumb up 6 Thumb down 12

 7. brangieji, kiek Lietuva išleidžia teismams? O dar konstituciniam teismui? Taigi, pasirodo, galima išsiversti visai be tų teismų! Paskambintų mūsų Grybauskaitė Keriui, o tas telefonu ir pavarytų: kaltas, kaltas, nekaltas, nekaltas, kaltas, ir t.t. Kam tie įrodymai, jeigu “pasakė Keris”? Ale kiek pinigų, kur išleidžiame teismams ir teisėjams, sutaupytume!!!
  Kiek kainuoja minutė į JAV? Tikrai sutaupytume. Ir grąžintume pensininkams pavogtas pensijas.
  Gal mūsų valdžia galėtų apie tai pagalvot?

  Thumb up 22 Thumb down 2

  • Super! Tai būtų dar viena, ir net esminė, “vilties prezidentės” “pažangioji reforma”.
   Aišku, Grybauskaitė yra teisingumo “reformatorė”, “vienintelė teisinga”, bet Keris juk labiau patyręs…:)
   :)
   P.S. Lig šiol D.G. tik pono Landsbergio klausydavo. Na, bet gal per šią kadenciją ir Kerį dažniau prisimins…

   Thumb up 15 Thumb down 1

 8. Turbūt jau ir ta Malaizija patapo Kremliaus agente…. Ir kur link ritasi pasaulis? Keri, gelbėk greičiau!!!

  Thumb up 16 Thumb down 0

 9. kad po tokio Malaizijos pareiškimo amerikiečiai jau krausis mantą ir vyksta į Malaiziją skalūninių dujų ieškoti :)

  Thumb up 18 Thumb down 1

 10. bajerio – tai Malaizija netiki, ką pasakė Keris? Kokie dar įrodymai? Pasakė Keris, kad čia tų prorusiškų separatistų ir Rusijos darbas, ir taškas. O jeigu Malaizija užsimanys dar kokių nors įrodymų, tai tas Keris sekantį Maidaną surengs Kuala Lumpure. Ir žinos tada Malaizija, kaip netikėti Kerio žodžiu.
  Vat :)
  Gerai pavariau, net pačiam patiko :)

  Thumb up 18 Thumb down 1

 11. “seube” — esi elementariausias trolis. Kad toks nebūtum charakterizuok savo informacijos šaltinį. aAlgirdas

  Thumb up 2 Thumb down 4

  • :) šaltinis feisbukas :) o nuotaukoj aiškiai matyti kaip pats v.v.pupinas šauna į MH17 :)

   Thumb up 7 Thumb down 0

   • CŽV pagaliau paklausė Gorienės ir pateikė satelito nuotrauką? Tiesiog puiku! Taip ir toliau :)

    Thumb up 5 Thumb down 0

  • …ir dar. dabar aš atsiprašau. dėl trolio. atsakykite kolega kas ir kur dabar rašo teisybę?

   Thumb up 4 Thumb down 0

   • su Jumis sutikti, nes rasti minimaliai objektyvią informaciją dabartinėje žiniasklaidoje , ko gero neįmanomas dalykas. Asmeniškai aš, skirtingai nuo Jūsų
    manau, kad nebūtina prisidėti prie šios kampanijos ( ką ,beje, bando daryti ir KK su
    spausdinimu akivaizdžios trolinės info kažkokio žydo blogerio) Pagarbiai aAlgirdas

    Thumb up 3 Thumb down 0

 12. Ar. siustum savo žmoną per mišką į namus jei žinotum kad ją gali. Išprievartauti? Ukrainos valdžia lėktuvą siuntė. Žinodama kad ji gali numusti

  Thumb up 14 Thumb down 2

  • na, per mišką žmoną gali siųsti tik toks vyras, kuris nori žmona atsikratyti :)

   Thumb up 4 Thumb down 0

 13. ar as kaltas,kad pas mane i namus, atejo zmonos meiluzis ir ja patvarke ???? Prie ko cia Ukraina ????

  Thumb up 1 Thumb down 12

 14. Jooo…
  Ukraina kalta ,kad Rusija užėmė Krymą.
  Ukraina kalta už tai kam supykdė Putką,
  Ukraina kalta kam geria vandenį,
  Ukraina kalta už tai ,kad pagimdė Rusiją.
  Ukraina kalta nes “Rossijai chočietsia kūšatj”.

  Thumb up 7 Thumb down 21

  • ar sugebi tik rašyti ar vis tik dar sugebi mąstyti. Visi paties teiginiai tinka vaikų darželio vaikučiams. Pagalvok apie teiginį — pilnam JAV vadovavimui pasauliui šiuo metu labiausiai trukdo Rusija …. (Kinija kol kas dar nuošalyje). O kas dabar yra Ukraina ……. tai visiškai toks pat darinys kokia buvo Rusija prie Jelcino. Pagarbiai aAlgirdas

   Thumb up 10 Thumb down 4

 15. siuncia per juos teritorija skrendancius keleivinius lainerius i karo lauko zona. Kur jos pacios kariniai lektuvai numusinejami Tai ji arba nori kad ta lektuva numustu.ARBA PATI NUMUSA IR APKALTINA KITUS.Noredama pakelti didziuli triukma pasaulyje

  Thumb up 31 Thumb down 3

 16. mano galva, vyksta galingas kol kas šaltas karas, kuriame vienoje pusėje JAV – kitoje, bet kuri šalis pabandžiusi parodyti, kad JAV nėra pasaulio BAMBA. Kol kas JAV sekasis, vien todėl ,kad antiamierikietiškas frontas nesusivienijęs. Argi taip baigtusi JAV invazija Irake, jei arabų šalys būtų vieningos, argi “krįstu” Gadafi, jei tie patys arabai nekovotų tarpusavyje….. Klausimas tik kodėl jie nesusivienija? Nejaugi tam “nepadeda” JAV ? Klausimų daugiau negu atsakymų, nors beveik visur matomai ar ne dalyvauja JAV. Paneikite kas galite mano mintis. Pagarbiai

  Thumb up 20 Thumb down 5

 17. DĖKUI KARŠTAM KOMENTARUI UŽ ISTORINĘ DRĄSĄ! UŽ TIESĄ! UŽ RYŽTĄ!

  O kaip norėtųsi, be galo,
  Kad ir ant Žemės, kaip ant stalo,
  Kvepėtų duona, ne mirtim…

  J. Marcinkevičius.

  Nuoširdžiai dėkui Karštam Komentarui, kuris vienintelis drąsiai, ryžtingai, objektyviai skelbia tiesą apie kruvinos Kijevo chuntos nusikaltimus. Juk tai- karo nusikaltimai! Tai civilių gyventojų, tarp jų ir vaikų, žudynės…
  Karšto Komentaro, kuris yra priešakinėje šios Tiesos atskleidimo bei atsikovojimo linijoje, drąsa yra ir istorinė, ir metodologinė. Nes nūdienos Vakarų pasaulis, kurio ideologijos spąstuose yra ir mūsų šalis, vienareikšmiškai pateisina bei palaiko kruvino Kijevo režimo nusikaltimus. Ir Vakarų ideologija yra itin agresyvi bet kokio objektyvaus požiūrio į Ukrainos įvykius atžvilgiu.
  Apie “karo nusikaltimus” mėgsta postringauti ir mūsų valdantieji. Bet tik tuomet, kai reikia žūt-būt surast ( ar pritempt) kaltuosius dėl ketvirčio amžiaus senumo įvykių-”legendų”, kurios, kad ir kokios bebūtų naudingos mūsų valdantiesiems, kelia vis daugiau abejonių. Vis daugiau žmonių sulaikoma bei tardoma dėl tariamai “karo” nusikaltimų, kurių tyrimas po 23 metų yra užprogramuotas net objektyviai aklavietei. O tikruosius karo nusikaltimus, kuriuos nūdien vykdo Kijevo chunta, mūsų valdantieji su kaupu pateisina!
  Būtent todėl dabar itin reikšminga yra KK drąsa šioje tematikoje. O sugretinimai, kuriuos čia pateikiau, visaverčiai parodo Karšto Komentaro drąsos ISTORIŠKUMĄ. Tad- DĖKUI KARŠTAM KOMENTARUI UŽ ISTORINĘ DRĄSĄ!

  Thumb up 21 Thumb down 6

 18. Is WorldPress:
  NEW MH17 SENSATION: German experts point finger at Ukrainian air-force jets.

  Surface to air missile attack ruled out as calibre of cockpit bullet holes puts Ukraine pilots in the frame for MH17 murders

  This is what a German pilot-cum-air technology expert Peter Haisenko has just published on the subject of the MH17 disaster (my emphases):

  ‘The misfortune of the Malaysian MH 017 is known to all. The flight
  recorder is in England and is being evaluated. What can come of this?
  May be more than you want to accept….if you look at the image of
  Cockpit-Fragments, this picture is certainly shocking.
  Entry And Exit holes from bullets in the area of the Cockpit. This is not speculation, but analysis of clear facts: the cockpit
  shows clear evidence of bullet holes. You can see the entry holes and
  some exit points. The edges of the bullet holes are bent inwards,
  these are much smaller and round in shape. A 30mm calibre. The exit
  holes are less well formed and the edges are torn outwards.
  Furthermore it is visible that the exit holes have torn the double
  aluminium skin and bent them outwards. That is to say, splinters from
  inside the cockpit blew through the outside of the cabin. The open
  rivets have also been bent outwards….There is only one conclusion one can make, and that is that this: the
  aircraft was not hit by a missile. The damage to the aircraft is
  exclusively in the cockpit area….


  Now read this (also German) article by defence expert Bernd Biederman, who offers equally sound reasons why the
  shooting down could NOT have been from a surface to air missile:

  ‘ the shooting down of the Malaysian
  Boeing on July 17 in the Eastern Ukraine “could not have been hit by a
  surface to air defense missile” .

  This is the assessment of retired Colonel Bernd Biedermann in an
  article for the daily newspaper published in Berlin “new Germany”
  (Thursday edition). Had splinters from a surface to air missile hit
  the plane, it would have immediately caught fire, argues the NVA
  anti-aircraft missile specialist. His reasoning is because of the
  “enormous frictional heat that the splinters generate on penetrating
  the fuselage. A single splinter contains the same kinetic energy as a
  40-ton freight car hitting the buffers at 60 kilometers per hour.” In
  the case of the Malaysian Boeing, scattered fires had broken out after
  the impact with the ground, because hot debris from the aircraft had
  come in contact with combustible materials.

  Biedermann is familiar with Soviet and Russian air defense technology,
  he led units in the duty officer system in East Germany and taught at
  the Military Academy in the field of anti-aircraft missile troops.’

  Articles are beginning to appear across the Web to the effect that Angela Merkel is disturbed by (and growing tired of) the incessant US propaganda being emitted in favour of its energy agenda….and so we must perhaps in turn view these articles in the light of her alleged new agenda concerning the creation of an alternative bloc to that of America. (More on this here in the near future).

  But spin or not, these analyses make sense. The US State Dept has now shifted its position from ‘Russian atrocity’ to ‘tragic accident’. The above opinions suggest that neither are true: they suggest strongly that the Ukrainian air force took out MH17.

  Thumb up 8 Thumb down 2

  • ką darys Linkevičius ir visi kiti, kurie rėkė, kad “terorizmas”, numušė raketa????

   Thumb up 19 Thumb down 2

   • Ne tik Linkevicius nusiplaus, bet ir amerikonai gali nesunkiai, nes irodyti kad tai padaryta pagal tradicini amerikoniska “”false flag”” principa, nebus taip lengva…
    Na bet jau turejote tada suprasti kodel ivyko Ukrainos valdzios pokyciai pries keleta dienu…
    Na, o toliau JAV teks vystyti konflikta Ukrainoje jo gilejimo linkme, kaip ir prideti kita””falšyvą veliavelę”” dar kur nors kitur kuo arciau Rusijos…
    Na pvz. sukurpti tiesiogini””kontaktą”” tarp NATO ir Rusijos lektuvų ar karo laivų…

    Thumb up 13 Thumb down 1

    • Žmonės nedurni, vieną kartą gali apgauti su ta “false flag”, antrą, na, dar trečią, bet paskui jau tai pradeda akivaizdžiai badyti akis.

     Thumb up 15 Thumb down 1

    • Be to, ,matyt, jau Malaizija irgi žino, iš kur vėjas pučia, dėl to ir pareiškė, kad skubotų išvadų nedarys

     Thumb up 18 Thumb down 1

 19. Tik Ukraina ir turi atsakyti…Juk jeigu Lenkijoj numuštų lėktuvą tai negi atsakytų Lietuva?

  Thumb up 17 Thumb down 2

 20. taip turi priisimti ukraina, BET KALTININKĄ SURADUSI PRIVALO IŠKELTI JIEMS IEŠKINĮ IR NUBAUSTI ,NUSIKALTĖLIUS SUIMTI

  Thumb up 12 Thumb down 1 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Nugaros masažai – kiekvienam
Moderni maisto pramonės įranga
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip derinti skirtingus interjero stilius? 
Šiuolaikinis interjero dizainas pasižymi stilių įvairove. Nuo modernaus iki klasikinio, nuo minimalistinio iki...

Vilniuje atsidarė naujas globos skyrius 
Vilniuje atsidarė VšĮ „Sveikatos metai“ įkurtas „Senjorų avilio“ globos skyrius, kuriame teikiamos ilgalaikės/trumpalaikės socialinės...

Greitas ir patikimas įmonių steigimas 
Įmonių steigimas kartu su profesionalų pagalbą vyksta greitai ir paprastai. Iš tiesų nereikia...

Greitas ir patikimas apleistos apskaitos tvarkymas 
  Reikalingas apleistos apskaitos tvarkymas, kuriuo pasirūpins patyrę buhalteriai? Skaitote kaip tik tai,...

Kalėdos – puikus metas nudžiuginti ne tik kitus, bet ir save 
Vis labiau artėjant Kalėdoms daugelis pradeda ieškoti dovanų artimiesiems ir skiria tam nemažai...

Kaip išsirinkti tobulą kvapą namams? 
Namų kvapai padeda sukurti norimą atmosferą: prabangią, gaivią, atpalaiduojančią ar bet kurią kitą....

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...