Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 2 Antradienis
 

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas rėžė antausį apygardos teismui

2014-11-04 22:05 | Teisėsauga | Komentarų (27)

KK nuotr.

VšĮ „Karių teisių gynimo centras“ dar kartą pasiekė reikšmingą pergalę byloje grąžinant Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos kariūną, kuris, mūsų vertinimu, buvo nepagrįstai atleistas.

Kartais tikrai stebina pirmos instancijos teismo keliaklupsčiavimas ministerijoms, nulėmęs jau šiuo metu panaikinto tada Vilniaus apygardos administracinio teismo priimtą neteisėtą “sąžiningą” sprendimą.

Šiandien buvo gautas Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo (LVAT) išaiškinimas, kuriuo buvo rėžtas geras antausis Vilniaus apygardos administraciniam teismui (VAAT). Toks LVAT išaiškinimas džiugina ir suteikia viltį ateityje turėti ir sąžiningus teismų sprendimus. LVAT nurodoma, kad žemesnis teismas buvo visiškai neteisingas, pažeidė Konstitucijoje ir Konvencijoje įtvirtintą praktiką ir principus.

Ši problema, kada pirmos instancijos teismai iš esmės nesigilina į bylos esmę ir priiminėja į kairią ir į dešinę ministerijoms palankius sprendimus, kurie prasilenkia su teisingumu, egzistuoja seniai ir vangiai nyksta iš teismų sistemos.

Šiuo konkrečiu atveju, kaip gerai išaiškino LVAT, VAAT priėmė sprendimą tieisog perrašydamas atsakovo atsiliepimo motyvus, visiškai nesigilindamas į bylos esmę ir tokiu būdų elgdamasis neteisingai, nevykdydamas teisingumo, o tik palaikydamas vieną iš proceso šalių – LKA.  Konstatuota, kad VAAT nesilaikė nei Konstitucijos, nei Europos žmogaus pagrindinių laisvių ir teisių konvencijos (toliau – Konvencija) teismų sprendimams keliamų reikalavimų formai ir turiniui.

Šis LVAT sprendimas yra tik tarpinis iki kol bus galutinai išspręsta byla, tačiau LVAT suteikė viltį, jog VAAT iš naujo išnagrinės bylą įsigilinęs į bylos esmę ir ištirs įrodymus sąžiningai.

Laimonas Jakas

Komentarai

 

 

 
 1. Algirdas. 2014-11-05 – 07:59

  Skic, kolorade!
  ——————-
  pedis Vanka. 2014-11-05 – 08:20.
  prorusiškųjų separatistų brigados „Pizrak“ vadas serGejus Mozgovojus(!) paskelbė, kad,
  -Jaunoms moterims griežtai draudžiama lankytis kavinėse ir užeigose!
  rašo lenta.ru.
  …sbylas mecta idiota.
  ——————–

  Atsakyti

  sokolovas – putino gaidys. 2014-11-05 – 08:27

  „visos užeigos, visi naktiniai klubai pilni moterų“-betvarke!
  Doram pedikui ner kur pailseti.
  ……………………………………………………..
  pedis vanka ir jam atsakantis – vienas ir tas pats algirdas onaitis (IP: 78.56.235.204), kuris dažniausia pasirašinėja algirdo, lenin v razlive ir t.t. nikais.

  Thumb up 0 Thumb down 4

 2. Lietuvos Aukščiausiajam Teismui
  Gynėjų g. 6. 01109 Vilnius.

  Kasatorius: Rimantas Petrikas, gyv. Lietuvininkų g. 33a. Šilutė. Tel: 867370715

  Kasacinis skundas
  2014 m. lapkritis 3 d.
  Dėl Lietuvos Apeliacinio Teismo 2014 m. rugsėjo 24 d. nutarties.

  Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjas Artūras Driukas 2014 m. rugsėjo 24 d. apeliacine rašytinio proceso tvarka išnagrinėjo atsakovo Rimanto Petriko atskirąjį skundą dėl Klaipėdos apygardos teismo 2014 m. birželio 10 d. nutarties ir nutarė: Klaipėdos apygardos teismo 2014 m. birželio 10 d. nutartį palikti nepakeistą. Paskirti R. Petrikui 10.000 Lt baudą už ATSKIROJO SKUNDO PADAVIMĄ Lietuvos apeliaciniam teismui. Nurodė, kad atsakovas per 14 dienų gali prašyti teismą paskyrusį baudą ją panaikinti. Teisėjas A. Driokas 2014 m. spalio 8 d. nutartimi nutarė: R. Petriko prašymą dėl paskirtos baudos panaikinimo atmesti, nurodė, kad nutartis per 7 dienas atskiruoju skundu skundžiama Lietuvos Aukščiausiajam Teismui per Lietuvos apeliacinį teismą.

  Lietuvos Aukščiausiąjį Teismą, kuriam suteikti aukščiausi įgaliojimai atstatyti valstybėje teisingumą, nuolankiai prašau įvertinti Lietuvos apeliacinio teismo 2014 m. rugsėjo 24 d. nutartį, kuri valstybėje be precedentinė ir naikintina vadovaujantis šiais motyvais:
  Teisėjo A. Driuko 2014 m. rugsėjo 24 d. nutartis prieštarauja Klaipėdos apygardos teismo 2014 m. birželio 10 d. nutarčiai, kurioje teisėjas Žydrūnas Bertašius nustatė R. Petrikui šios nutarties apskundimo tvarką ir terminą, prieštarauja ir Lietuvos Konstitucijai, kurios 30 str. nurodo, kad asmuo turi teisę kreiptis į teismą. R. Petrikas yra nubaustas 10.000 Lt bauda už tai, kad vykdydamas Klaipėdos apygardos teismo 2014 m. birželio 10 d. nutartį kreipėsi į Lietuvos apeliacinį teismą su atskiruoju skundu.
  Neteisingas ir teisėjo A. Driuko 2014 m. spalio 8 d. nutarties dėl 10.000 Lt baudos, nurodymas – apskųsti šią nutartį ATSKIRUOJU SKUNDU Lietuvos Aukščiausiajam Teismui. Apskundus, kaip nurodyta, minėtą nutartį atskiruoju skundą Lietuvos Aukščiausiajam Teismui per Lietuvos apeliacinį teismą, pats teisėjas atmeta savo nurodymą, kaip klaidingą ir sau paaiškina, kad Lietuvos Aukščiausiajam Teismui rašomas ne atskirasis skundas, bet Kasacinis skundas.

  Lietuvos Aukščiausiajam Teismui atsisakius nagrinėti šį kasacinį skundą, įsiteisėjusi Lietuvos apeliacinio teismo 2014 m. rugsėjo 24 d. nutartis taps, kaip precedentas valstybės teismams už teismo nutarčių vykdymą piliečius bausti 10.000 Lt baudomis, o Lietuvos teisėtvarka taps neadekvati pati sau, nonsensu Europos teisinių valstybių tarpe.

  Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Civilinio proceso kodekso 359 str. 2 d. prašau: panaikinti Lietuvos apeliacinio teismo 2014 m. rugsėjo 24 d. nutartimi R. Petrikui skirtą 10.000 Lt baudą.
  Pridedu: Lietuvos apeliacinio teismo 2014 m. rugsėjo 24 d. nutarties 2 nuorašus.

  Rimantas Petrikas:

  P.S. Nereikia būti teisininku, kad suprastum, jog galimai pasitelkus valstybės teismus ir jų teisėjus, vykdomas Lietuvos valstybės milijoninio turto esančio likviduojamoje UAB „Rusnės tvenkiniai“ reketas. Žuvininkystės tarnybos direktoriaus Vytauto Grušausko 2011 m. rugsėjo 19 d. suklastoto rašto Nr. R18-1272 (2,22) pagrindu ir galimai pasitelkus pavaduotoją Aidą Adomaitį, buvusį valstybės sekretorių Antaną Gontą, žinojusį aplinkybes – Žemės ūkio ministrą Vigilijų Jukną, viceministrą Rytį Šatkauską, kuriam pradėtas ikiteisminis tyrimas, galimai Klaipėdos prokuratūros viešo intereso gynimo skyriaus prokurorę Editą Rutkauskaitę, galimai dalyvaujant Seimo, Tvarkos ir teisingumo partijos nariui Remigijui Žemaitaičiui, siekiama dešimtis tūkstančių baudomis sunaikinti pareiškėjo šeimą už tai, kad vadovaudamasi valstybės įstatymais neskiria Žuvininkystės kontorai valstybės ir jos žmonių turto, o siekia atsiskaityti su savo akcininke – Lietuvos valstybe.

  Jos Ekscelenciją Lietuvos Prezidentę Dalia Grybauskaitę nuolankiai prašom, atkreipti dėmesį į tai, kad mūsų šeima ir tūkstančiai, šimtai tūkstančių valstybės piliečių metų metus tampomi po teismus ko pasėkoje – neviltis, skurdas, nedarbas, per amžių amžius neregėta emigracija:

  Ar gali Lietuvos valstybės vardu vykdyti teisingumą Lietuvos apeliacinio teismo teisėjas Artūras Driukas būdamas nekompetentingas, nežino savo nutarties apskundimo tvarkos ir skiria 10.000 Lt baudą už teismo nutarties įvykdymą?
  Ar gali dirbti teisėju Klaipėdos apygardos teismo teisėjas Žydrūnas Bertašius, kuris iš LR Seimo perėmė įstatymo leidėjo funkcijas, kaip asmeniškai naudinga patvarkė LR Civilinio kodekso 2.108 str. 1 d. sakinio pradžią sujungė su pabaiga ir įteisino naują įstatymo straipsnį: Juridinio asmens dalyviams priėmus sprendimą likviduoti juridinį asmenį teismas privalo paskirti likvidatorių?
  Klaipėdos apygardos teismo teisėjas Almantas Padvelskis:
  • Byloje turėdamas oficialius ištuokos dokumentus teismo posėdyje rašytinio proceso tvarka SUTUOKĖ R. Petriką ir tokiu būdu – nevertindamas „sutuoktinės“ parodymų, priteisė 20.000 Lt.
  • Byloje turėdamas oficialų VĮ Registrų centro 2004-09-21 dokumentą „Dėl statuso įregistravimo“ Nr. 2050/05-5229 nutarė, kad tai klastotė ir priteisė sumokėti 18.000 Lt. Dėl šio sprendimo R. Petrikienė nuteista baudžiamojoje byloje 2400 Lt.
  • Teisėjas A. Padvelskis byloje turėdamas Žuvininkystės tarnybos direktoriaus Vytauto Grušausko 2011 m. rugsėjo 19 d. suklastotą raštą Nr. R18-1272 (2,22), priteisė bendrovei ir akcininkams sumokėti 68.000 Lt už tai, kad siekia atsiskaityti su savo akcininke – Lietuvos valstybe.

  Thumb up 2 Thumb down 1

  • Elementaru, kalbama apie tai, kad pirmos instancijos teisme eilinį kartą paminta teisė, o teisingumas aprašomuoju atveju buvo vykdomas ministerijos klerkų telefoninės teisės pagalba. Paskambina aukštas ponas ar ponia iš ministerijos teisėjui, sako reikia, kad būtų taip, o ne kitaip, teisėjui ar teisėjai belieka atsakyti, taip, supratau, bus padaryta ir padaro taip kaip reikia. Velniop tą teisę, juk visi savi žmonės, ar ne?

   Thumb up 4 Thumb down 2

  • Tai reiškia, kad atnaujins procesą !
   Iš administracinių bylų teisenos įstatymo:
   2. Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas nagrinėja prašymus dėl proceso atnaujinimo administracinėse bylose, kurios užbaigtos įsiteisėjusiu teismo sprendimu, nutarimu ar nutartimi.

   Thumb up 0 Thumb down 1

 3. nesupratau pateiktos informacijos prasmės, kai perskaičiau ,cituju …”Šis LVAT sprendimas yra tik tarpinis iki kol bus galutinai išspręsta byla, tačiau LVAT suteikė viltį…….. ” Pagarbiai

  Thumb up 5 Thumb down 1

   • Administracinių bylų teisenos įstatymas reglamentuoja:
    20 straipsnis. Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo kompetencija

    1. Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas yra:

    1) apeliacinė instancija byloms, kurias išnagrinėjo administraciniai teismai kaip pirmosios instancijos teismai;

    2) (neteko galios nuo 2011 m. sausio 1 d.);

    3) vienintelė ir galutinė instancija byloms dėl norminių administracinių aktų, kuriuos priėmė centriniai valstybinio administravimo subjektai, teisėtumo, taip pat šio įstatymo 15 straipsnio 1 dalies 12 punkte nurodytoms byloms;

    4) galutinė instancija byloms pagal skundus dėl Vyriausiosios rinkimų komisijos sprendimų ar neveikimo, išskyrus tuos, kurie priskirti Konstitucinio Teismo kompetencijai;

    5) galutinė instancija administracinių bylų priskyrimo atitinkamiems teismams klausimais.

    2. Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas nagrinėja prašymus dėl proceso atnaujinimo administracinėse bylose, kurios užbaigtos įsiteisėjusiu teismo sprendimu, nutarimu ar nutartimi.
    …..
    Taigi, Aukščiausias teismas jau nenagrinėja administracinių bylų.

    Thumb up 0 Thumb down 1

  • Sveiki, aAlgirdas,
   Ši žinia reiškia, kad buvo panaikintas neteisėtas sprendimas, byla vėl bus atversta VAAT, tačiau galutinis sprendimas dar tik bus, kada vėl bus baigta nagrinėti byla VAAT ir (jeigu bus apeliacija) LVAT.
   Todėl šis sprendimas yra tarpinis.

   Thumb up 1 Thumb down 0

 4. Kol galios teisėjų absoliutus nebaudžiamumas už neteisingai priimtus sprendimus, nuosprendžius ar nutarimus, tol neišvengiamai geometrine progresija didės su teisingumu visai nesusijusių sankcijų kiekis, nes Lietuvoje teisingumą vykdo nepakaltinama Uždaroji Akcinė Bendrovė “Lietuvos Teismai”.

  Thumb up 9 Thumb down 2

 5. prorusiškųjų separatistų brigados „Pizrak“ vadas serGejus Mozgovojus(!) paskelbė, kad,
  -Jaunoms moterims griežtai draudžiama lankytis kavinėse ir užeigose!
  rašo lenta.ru.
  …sbylas mecta idiota.

  Thumb up 2 Thumb down 10

 6. O kas bus tam teismui, kuris pažeidė Konstituciją? Jis ir toliau ją pažeidinės niekam netrukdant?

  Thumb up 15 Thumb down 2

 7. bet NETIKIU. Turbūt autorius ne Lietuvos teismo nutartį perskaitė. Lietuvoje taip nebūna.

  Thumb up 11 Thumb down 4

  • Sveiki,

   Tikrai viskas vyko Lietuvos teisme. Tačiau ir pačiam buvo sunku patikėti, jog LVAT pagaliau padarė tai, ką privalo daryti kasdien. :)

   Thumb up 1 Thumb down 0

 8. rusai turi žurnalistų,-kanalas “DOZD” jauni, išsilavinę ,garbingi,tai ne kai kurie mūsiškiai drebantys dėl darbo..turėtų būtų ne tik išvaizda grąži,bet ir vIDUS ŠVARUS ..O KADA JIS JUODAS,……argi turėsit daugiau pinigų,kai ką nors apdergsit ,paprašyti…….kas tie pinigai-KAI SĄŽINĖ JUODA……….IR UŽSITARNAUSIT BLOGĄ KARMĄ NE TIK SAU,BET IR VAIKAMS , ANUKAms……………….baisiausia,kai šeima gėdijasi….kai negali pakelti akių iš gėdos,bet užtai prabangia mašina,prabangiu undaroku………žurnalistą įsivaizdavau tokį,kaip Politkovskaja…….nesinori ir skaityti,tokių kaip buv kom tiesos,juk jei redaktorius neleistų spausdinti ,straipsnių žeminančių -SĄŽININGĄ ŽMOGŲ………NUO KADA ,KYŠIŲ NEIMANTI -TEISĖJA -PŪLINYS????????

  Thumb up 7 Thumb down 1

 9. GAL KAS NORS NUTEIS ŽINIASKLAIDĄ – už melą dėl ĮVYKIŲ UKRAINOJE ir pirmiasiai SEIME neatsiranda NĖ VIENOS partijos, kuri AIŠKIAI PASAKYTŲ- Ukrainoje vygdomas GENOCIDAS prieš TAIKIUS GYVENTOJUS< VAIKUS< SENELIUS>>IR VISA europos sąjunga su GRYBE priešaky- vėlgi TO NEMATO… čia kaip su 13 sekundžių, tipo niekas nenaudojo prievartos…išmėgino šitą varijantą ir dabar toliau skerdžia net BEGINKLIUS… TAI KUR TA DEMOKRATIJA IR EUROPOS SĄJUNGOS VERTYBĖS ???

  Thumb up 11 Thumb down 3

  • o ką mes turim partijų,tai visi buvę,jiems niekas nerūpi,tik kad brežnevinis valdymas išsilaikytų…ir kas už išgrogstytą lietuvą netektų atsakyti…….ar mes turim premjerus,net gėda sakyti-silpni per daug……….jie tik tam,kad visi liktų valdžioje……….KOL NEDUS VALDŽIOJE KAITOS,KOMUNISTAI DAR ILGAI VALDYS IR BUS WSIO ZAKONO………..kol neateis jaunimas per rinkimus nepabalsuos…….gabus jaunimas turi susitelkti -dėl lietuvos ateities……..kol langai bus kreivi,nei vienas valstybinis vagis nebue pasodintas……mes nenorim ,kad jie sėdėtų,norėčiau ,kaip bankiriai bėgtų per rubežių per vieną naktį viską palikę………..

   Thumb up 7 Thumb down 2

 10. del VAAT negalioja Lietuvos konstitucija ? tai kokios valstybes konstitucija jiems galioja ,gal Izraelio ?tai jei taip tai tegul ir dingsta is Lietuvos ,jau tikrai tu teismu cirkai nusibodo.

  Thumb up 10 Thumb down 2

 11. kazin ar garliavos byloje nera pazeista konstitucija.Butu labai gerai,kad atsirastu tokiu teiseju,kurie saziningai perziuretu byla.Nesvarbu,kieno tiesa,svarbu TIESA,nejaugi taip ir liks sukirsinta visuomene,nejaugi viskas i vienus vartus,taip niekada nebuna.

  Thumb up 19 Thumb down 1

  • Nei vienas teisejas nenori “prigerti baluteje” arba paspringti “savo skrandzio turiniu”

   Thumb up 5 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...