Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Rugpjūtis 19 Pirmadienis
 

Lietuvos valstybingumo aritmetika su „n“ nežinomųjų

2010-11-22 08:59 | Naujienos | Komentarų (45)

Artėjant Lietuvos nepriklausomybės 20-mečiui, labai gaila, bet turime konstatuoti, jog savo saugumo mes neturime (KK nuotr.)


Giedrė Gorienė

Praėjus 20 metų po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo ir graudžiai konstatavus, kad per tuos 20 metų Švedijos taip ir nepasivijome, t.y., kad galiausiai likome prie supuvusios geldos, nors kitos iš komunistinio režimo išsivadavusios valstybės mus ir pralenkė (pvz., Estija), šiandien pagaliau galime imti ir panagrinėti – o vis dėlto, kas kaltas, kad Lietuva vis murdosi vietoje ir nė žingsnio nežengia pirmyn?

Norint atsakyti į šį klausimą, matyt, reikia sugrįžti prie trijų raidžių kombinacijos – KGB ( į lietuvių kalbą išvertus – Valstybės Saugumo Komitetas).

Apie KGB vaidmenį Lietuvai atkuriant nepriklausomybę, matyt, būtų galima ištisą disertaciją parašyti, nes tas procesas neįvyko be KGB skilimo iš vidaus ir aktyvaus dalyvavimo, išlaisvinant Baltijos šalis (apie tai byloja vieno KGB papulkininkio iš KGB archyvo išnešta dvigubo KGB-CŽV agento „Fermerio“ byla). Viena KGB dalis laimino „perestroiką“ ir Tarybų Sąjungos žlugimą (materialistinė dalis, kurios rankose buvo KGB auksas ir pinigai), kiti – nedidelė dalis idealistų, vylėsi, kad Tarybų Sąjunga kaip nors išsilaikys. Tačiau kai kurie faktai rodo, kad, prasidėjus „pertvarkai“ ir „pakvipus“ Baltijos šalių nepriklausomybėmis, KGB ir TSKP (LKP) tam procesui ruošėsi labai aktyviai. O būtent – pateiksiu tik vieną pavyzdį iš savo asmeninės patirties.

Labai gerai prisimenu, kas vyko Šiluvoje, Raseinių r., 1988 metų rudenį per Šiluvos atlaidus, vadinamąsias Šilines (mat pati esu kilimo iš Raseinių). Tą vakarą tėtis man griežtai uždraudė išeiti iš namų, kadangi rajone buvo didelis „čp“ – po rajoną siautėjo vietinis KGB su Komunistų partija ir krūvomis draugovininkų. Priežastis – į Šiluvos atlaidus atvyko disidentė Nijolė Sadūnaitė. Draugovininkus į autobusą žygin į Šiluvą prieš N.Sadūnaitę rikiavo Raseinių KP 1-asis sekretorius A.Baranauskas.

Tuomet dar buvau mokinė ir nežinojau, kas ta Nijolė Sadūnaitė, bet pagal tai, kokia Raseinių rajone ir pačiuose Raseiniuose per Šilines buvo „čp“ padėtis (praktiškai – komendanto valanda), supratau, kad tai „kažkokia grėsmė tarybinei santvarkai“.

Tačiau po beveik metų išaušo 1989-ųjų rugpjūčio 23-osios rytas. Ir ką jūs manot – tas pats kompartijos pirmasis sekretorius, dar prieš metus per Šilines ant ausų statęs visus komunistus, nekomunistus ir kagėbistus dėl į Šiluvos atlaidus atvykusios disidentės Nijolės Sadūnaitės, jau rikiavo autobusus – įsivaizduokit, nemokamai – Raseinių rajono žmonėms į Baltijos kelią vykti!

Tada šitokio staigaus pokyčio Raseinių rajono kompartijos pirmojo sekretoriaus elgesyje niekaip negalėjau suprasti. Tuo tarpu dabar, žvelgiant iš 20 metų atstumo, akivaizdu: kadangi „valdžia keičiasi“, buvo duota komanda „pasikeisti kepures“. Ir tokiu būdu tie, kurie dar 1988 metais kovojo su disidente Nijole Sadūnaite, kaip grėsme „tarybinei santvarkai“, 1989 metais jau rengėsi naujam vaidmeniui – patrioto vaidmeniui nepriklausomoje Lietuvoje…

Taigi, grįžtant prie temos, kodėl Lietuva per 20 nepriklausomybės metų taip ir nepasivijo Švedijos (ar net nepriartėjo prie Švedijos), akivaizdu: atsakymas į šį klausimą yra ta pati tarnyba, kuri Baltijos keliui kompartijos pirmiesiems sekretoriams davė leidimą organizuoti žmonėms nemokamai autobusus…

O dabar pamąstykime: tarybiniais laikais, kaip žinia, Lietuvoje veikė KGB. Be KGB leidimo nei į užsienį neišvažiuosi, nei karjeros nepadarysi. KGB veiklą kontroliavo kompartija, o šalyje knibždėte knibždėjo KGB agentų. Ir staiga vieną dieną, įsivaizduokit, pasikeičia geopolitinė situacija: subyra TSRS, Baltijos valstybės atkuria nepriklausomybę.

Kaip jūs manot, o kur dingo tie keli šimtai tūkstančių tarybinėje Lietuvoje buvusių KGB agentų? Spėju, kad Maskvos palaimintieji (tie, kuriems buvo numatyti pagrindiniai ir antraplaniai vaidmenys Lietuvos nepriklausomybės scenarijuje) puolė ant kelių CŽV, Mosadui, Mi6, lenkų ir kitų šalių žvalgybų tarnyboms, tapo dvigubais, trigubais, keturgubais ar net penkiagubais agentais ir puolė tarnauti naujiems šeimininkams – Maskvai renka informaciją ES ir NATO struktūrose, Lenkijai prastūminėja jos interesus, JAV padeda eksportuoti „spalvotąsias revoliucijas“ ir blokuoti ES vieningų kariuomenės pajėgų įkūrimą, t.t., ir pan. Izraelio Mosado veikla – ne tokia matoma, kaip kitų, tačiau turbūt skaudžiausiai juntama – sklando kalbos, kad būtent Mosado statytinis Lietuvoje yra uždėjęs leteną ant nacionalinio banko įkūrimo (t.y. neleidžia steigti nacionalinio banko) ir proteguoja tariamų skandinavų bankų finansinius interesus Lietuvoje. Rašydama apie skandinavų bankus Lietuvoje sąmoningai prirašiau žodį „tariamų“, kadangi jeigu kalbos apie Mosado statytinį aukštose pareigybėse Lietuvoje yra tiesa, tuomet skandinavų vardas gali būti tik priedanga Lietuvoje esantiems bankams – gal už jų iš tiesų stovi kokie nors Amerikos žydai, o už tų Amerikos žydų – Mosadas?

Taigi, sudėliojus visą mozaiką, ir paaiškėja, kodėl turime tai, ką turime, t.y. kodėl mūsų išrinktieji nedirba Lietuvai, – ogi kaip dirbsi Lietuvai, jos piliečiams, kaip žiūrėsi valstybės interesų, jeigu šeimininkai yra svarbiau? O jeigu dar vienos valdžios komandos nariai tarnauja skirtingiems šeimininkams… Tuomet tie, kurių šeimininkų interesams iškyla pavojus, skuba imtis priemonių susidariusiai padėčiai ištaisyti: gal reikia inicijuoti Prezidento apkaltą, o gal – priešlaikinius Seimo rinkimus? Tuo tarpu apie Lietuvos interesus aš jau nekalbu – visus 20 metų mūsų valdžia iš viso nesirūpino Lietuva… Nes įsivaizduokit, ar galimas žaidimas vienoje komandoje, siekiant valstybės pergalės, jei, pvz., vienas krepšinio (valdžios) penketuko žaidėjas, užuot perdavęs kamuolį saviems, perduoda kamuolį žydų „Mosadui“, antras, atėmęs kamuolį iš saviškio, – meta lenkams, trečias skuba atiduoti kamuolį JAV, ketvirtas – rusams, o penktas iš viso stovi aikštės vidury ir laukia, – kas už kamuolio permetimą pasiūlys didesnę sumą, tam ir pames?!

Jeigu mūsų krepšininkai pagal tokį principą būtų atstovavę Lietuvai pasaulio čempionate, kaip jūs galvojate, kokia būtų buvusi tokio žaidimo pasekmė? Galiu atsakyti – situacija būtų tokia pati, kokioje dabar yra mūsų Lietuva – nei bū, nei mė…

Taigi, štai ką reiškia, kai valdžioje – dvigubi, trigubi, keturgubi ar net penkiagubi! Graudu? Deja… Tiesa, pažiūrėjus, kaip klanas (teisėsaugos mafija) veikia išvien, gesindamas garsiąją pedofilijos bylą, norėčiau garsiai pasvojot: jeigu mūsų valdžia veiktų kaip mafija, kaip pedofilų klanas garsiojoje Kauno pedofilijos byloje, jeigu mūsų valdžia taip ieškotų būdų patvarkyti šešėlinę ekonomiką ir kontrabandą, kaip kad klanas ieškojo būdų nugesinti ir nugesino pedofilijos bylą, tuomet iš šešėlinio verslo būtų ištrauktas ne milijardas ir ne du… Nes jeigu klanas (mafija) imasi, tai tikslui pasiekti jokios priemonės nėra tabu…

Ir kas sako, kad mūsų valdžia – tai mafija? Pažiūrėkit į skylėtą valstybės biudžetą – jei mūsų valdžia būtų mafija, valstybės biudžetas būtų pilnas. O skylių biudžete pridaryti gali tik dvigubi, trigubi ar keturgubi…

Tai ar turime mes Valstybės saugumo departamentą? Ach, tiesa, turime – turime statomus antrus „valdovų rūmus“. Juose įsikurs VSD. Tik ar iškilus naujam VSD pastatui mūsų valstybė pasidarys švaresnė nuo dvigubų, trigubų ar keturgubų? Kaži…

Komentarai

 

 

 
 1. Stebint komentaru apie 2x3x4x ir t.toliau agentu veikla Lietuvoje maza skaiciu, galima daryti isvada, kad si tema tiesiogiai liecia vos ne trecdali virs 35 amziaus gyventoju ,vienaip ar kitaip susijusiais su VSD ,KGB ir t.t . . . Tenka tik apgailestauti,kad Lietuveliai taip ibauginti ir priklausomi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Tauta dėkoja Tatai už išsaugotą “teisinę demokratiją” valdomą čekistų.Už tai reikia dėkoti A.A.AMB(kurį po mrties AMBAL-aitės mrėjo padaryti didžiausiu Lietuvos kataliku),FERMERIU ŪKGB ir CŽV agentui),bei Dašai Polikarpovnai kompartijos narei nuo 19 metų į J.E.krėslą rekomenduotą pono LANDSBERG.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Vinokuras tai Dievo išrinktosios tautos sūnus,todėl jam nėra neįmanomų dalykų.Kas mokėsi istorijos žino,kad 1917 metais per Vokietiją,kariaujančią su Rusija,iš Šveicarijos pravažiavo vagonas Dievo išrinktos tautos atstovų daryti Rusijos revoliuciją.Traukinio keleiviai Vokietijos genštabo pastangų dėka buvo aprūpinti rusiškais aukso rubliais,todėl Rusijoj labai lengvai padarė Rusų revoliuciją.Po tos revoliucijos iš 48 komisarų(ministrų) buvo 1 rusas Antonov Ovsejenko,1 osetinas Stalin,1 latvis Smilga,1 gudas Dzeržinsjij,likusieji 44 Dievo išrinktos tautos sūnūs.Kartoju,kad šitas cirkelis,kur tebuvo vienas rusas vadinosi RUSIJOS REVOLIUCIJA.Mes Lietuvos avinai, pasitikėję išeiviu iš Dievo išrinktos tautos Vytul Landsberg iki šiol nesuvokiame,kad ponas Landsberg išgelbėjo stalininę čekistinę teisėsaugą,o
  Lietuvos aukščiausio rango ponai iki šiol “nesuvokia”,kad išsigimėliai tyčiojasi iš mažamečių vaikų ,nes taip reikia TATAI-V.LANDSBERG.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Nu taip, visi kalti, tik ne aš…Kiek dar tą žmogelį Landsbergį dergsit, jis subūrė tautą šauniai išeit iš okupantų, kurie stabdė gyvenimą, tik mes asilai vis įsikibę į rusų skverną, visą laiką laikom valdžioje komunistus ir jų sukurtą korupciją ir dejuojam, keikiam ir šmeižiam tuos, kurie atidarė tą dėžę, kurioje buvome įkalinti…

   Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Įdomios tos sąsajos tarp žydų ir Skandinavijos.Visada stebėjausi,kaip hipis ir pacifistas A.Vinokūras per metus tapo Izraelio armijos karininku,o paskui vistiek sugrįžo į Švediją?Prisiminkite,kokia karinė operacija 1978-79m.vyko Artimuosiuose Rytuose ir kokia tikimybė,kad karininku tapęs Vinokūras joje nedalyvavo?
  Viskas gal ir nieko,jei ne staiga,kaip Pilypas iš kanapių iššokęs “apžvalgininkas”,net ir neprašomas klykiantis apie savo kovą “dėl Lietuvos reikalo” Švedijoje ir,net nepavykūs išprovokuoti oponento,prikaišantis jam antisemitizmą…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Atvirai provokuoja agentus,sakydama tiesą.
  Man patiktų,jeigu viešai ji per spaudą jų pasiteirautų: ar jie turi jau parengę jos nužudymo arba lėto nuodijimo planą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. straipsnio autorius parase tai ka nesunku suprast ir kiekvienam sveiko proto nedegradavusiam kaimo zmogui.visokie vsd gudruciai isivaizduoja kad jie labai paslaptingi ir nenuspejami,istikruju struciai ikise galvas i smeli.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Goda Balandis 13 d, 2011Sutinku, kad straipsnyje bmklaaa apie Europos identiteto išlaikymą politiniu lygiu, atskirose ES šalyse. Tačiau kiekvieno europiečio pajutimas ir kiekvienos šalies pozicija europietiškos tapatybės atžvilgiu ir formuoja bendrąjį Europos identitetą. Todėl svarbu kaip eilinis ES pilietis suvokia save kaip europietį. Ir ar naujieji ES gyventojai sieja save su europietišku identitetu ar ne, o jei sieja, tai koks jų supratimu yra tas identitetas.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Ponia Giedre -tai puikus straipsnis.Būkite atsargi ponai Jums būtinai keršys.Sėkmės.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. gal zinot ,kas dalios senelis buvo is motinos puse?kas buvo tevas -aisku ir zinoma,bet kalbama,kad senelis lyg ir maskvoj gyveno.bet ne rusas buvo…

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Do you think some people can do this if they have no cptoumers at home? Like me now for example, i am currently looking for a part time job and don’t have pc at home and at the same time looking for a stable job so that i can provide for my family’s need. Please help me with this, how many hours a weed do I have to give to do this part time job. Thank You very much

   Thumb up 0 Thumb down 0

 9. dar pridekim daukantine “kailiu cecho” majore(dabar tur but jau pulkininke}-ir vaizdas del dabartines musu padeties darosi daug daug aiskesnis…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Na tarkim,saugumas dirba puikiai,Kaip Junokas ten ar panasiai.Perduoda “medziaga” kliunkiui,o tas ir marina,ba tik marint ir moka.Ir siaip,atkakliai “nematoma”,kad saugumas,prokuratura,teismai,net prezidentas,viskas viskas,yra Seimui pavaldus ir bet kuri is ju Seimas gali kaip mat ispirdolint,vos panorejes.O atkakliai “nematoma” kada?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • dėl kliunkos ,kad ir amžius -stalčių daug ,taro jų galima paklysti…žiūrint į kurį stalčių dedi

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • vejas galvoje rašo:Galiu ptaakysi, kad irgi labai panašiai, prieš kelis metus esu buvus pas dietologę, Daivos Pipiraitės kolegę. Viskas ėjosi labai gerai, palikau kažkur 8 kg, bet taip ir liko tie nelemti 5-7 kg. Turiu valgiaraštį, bet vis atsipalaiduoju ir nukrypstu nuo jo. Žinau ko trūksta, tai šiek tiek valios ir disciplinos, bei atsilaikyt prieš užkandžiavimus (kas turi 2 mazus vaikus, tai turbut supras, ką reiškia jiems gaminti, nesuvalgytas, paliekamas maistas ir t.t.) ir galbūt trūksta tikrai rimtos motyvacijos. Taip atrodo, na kas čia tie 5 kg, tai ne 10 ir ne 15 kg dėl ko vertėtų vėl kreiptis. O tie 5 kg sunkiausia ir krenta. Kol kas manau kad motyvacijai sugrąžinti užteks to, kad matau kaip svarstyklių skaičiai pamažu eina į didesnę pusę, kai kurie rūbai ima veržti ir šito pasiskaitymo, įkvėpimo iš jūsų. Galbūt net šis mano komentaras bus tam tikras pasižadėjimas sau pačiai ir motyvacija iki vasaros atsikratyt 5-7 kg O dėl briedžio, tai viskas gerai kas gerai baigiasi, tikiuosi daugiau neteks jų sutikti tokiom aplinkybėm

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • puikiai ,kai įmonės komunistai,(kaune) prigrasė mums 22m,man tada buvo,kad niekur nesišlaistytumėmė,nes blogai baigsis,prieš metus buvusi prie paminklo ,kažkokoks paminėjimas(ten dalyvavo Sadūnaitė ,Terleckas…)-kaip pamenu šlykštūs laikai buvo

   Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Apie Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo juodąjį scenarijų, kurį paruošė KGB, kalbama ir rašoma jau senokai, tačiau, kaip nebūtų keista, ir konservatoriai, ir komunistai šį klausimą vieningai neigia. Tačiau faktai byloja ką kitą. Sužlugdyta pramonė, žemės ūkis, bankinė sistema, išvogtas Lietuvos turtas ir pagaliau beviltiškai prasiskolinusi tariamai nepriklausoma suvereni valstybė, tai tokios šiandienos realijos. Ir kas skaudžiausiai, jau nebėra išeities, Lietuva kaip valstybė žlugusi, nes nuosekliai vykdomas žydų-masonų pasaulio užvaldymo planas. Rotšildai, Rokfeleriai, Morganai ir dar keletas žydų finansinių oligarchų valdo ir kontroliuoja apie 80 procentų pasaulinių finansų išteklių. Jų siekis sukurti pasaulinę finansinę sistemą ir taip kontroliuoti visas valstybes sėkmingai vykdomas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Gal viskas paprasčiau?Gal tiesiog mes,”jaunosios demokratijos”,pagal išankstinį KGB scenarijų,tapome Rusijos “Trojos arkliais” NATO ir ES?

   Thumb up 0 Thumb down 0

 12. pagaliau suvokema…bet dar nepakankamai…nes Lietuvos ūkį(visa teise),paprasčiause pasisavino-parlamentine gauja(signataru klanas), kuris sekmingai ir toliau daro įtaka..visais aspektais..bet kurio klausimų.nes VSD buvo sukurtas slaptam-politinem susidorojimui, sekmingai vykde veikla.(pociuno žudykas-kirto LR siena neatasizimejas,,bet baltarusijos terminale jis yra.”AGENT”.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Stieg Larssen and his common-law wife were sncutah communists and she is presently on a tour flogging her own book and the notion that they did not marry (and she is therefore not entitled to any of his estate as he died intestate) because they were investigative journalists in danger from extreme right wing forces when all the danger in Scandinavia has been from communists and an active KGB. Not a single journalist interviewing her is knowledgeable enough or unbiased enough to challenge her on her laughable paranoia about the right in a cluster of countries being destroyed by her side, the Left. Neither has any book critic pointed out the contradictory fantasy painted by Larssen’s extreme feminism in his books (The Trilogy’s Original Title was “Men Who Hate Women”) when women in fact rule the roost in Scandinavia, and men have been feminized. No mention either that the rapists in Scandinavia are imported from Muslim countries. Hopefully Larssen’s heirs, his estranged father and brother are more in touch with reality than the author and his bitter life companion whom he left in the lurch and who’s squeezing out some money riding on his coattails.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Ankstyvą 1987 metų pavasarį Dūkšto miestelio Ignalinos rajonas Apylinkės tarybos patalpose tuometinės rajono moterų tarybos pirmininkės gydytojos draugės M. Kalvaitienės nurodymu ir iniciatyva buvo organizuotas iškilmingas gimimo liudijimų įteikimas naujiems Lietuvos tarybų socialistinės respublikos piliečiams. Nors tėveliams vaikų gimimo liudijimai buvo reikalingi jau anksčiau, bet šios veikėjos nurodymu Dūkšto vykdomajame komitete gimimo liudijimų išdavimas buvo sustabdytas iki renginio. Iš aplinkinių kaimų tėveliai su naujagimiais buvo atvežti Dūkšto kuro aparatūros remonto gamyklos autobusu, kuriuo pasirūpino tuometinis Kuro aparatūros komunistų partijos grupės sekretorius Povilas Kalvaitis, Kalvaitienės vyras. Skambėjo muzika, Kalvaitienė įteikinėjo gimimo liudijimus, sveikino naujagimių tėvelius. Pabaigoje Marijona rėžė kalbą, kad labai džiugu, kad tėveliai šiandien čia susirinkę supranta, kad religija tai tamsa, kad kuriamos naujos socialistinio gyvenimo tradicijos, kad vaikai nenešami krikštyti į bažnyčią (nors dauguma, o gal ir visi paslapčiomis jau buvo pakrikštyti bažnyčioje), kad žmonių sąmonėje įsitvirtina socialistinio gyvenimo būdas. . .
  . . . Kitą vasarą šita veikėja jau mynė dviračio pedalus paskui Zigmą Vaišvilą link trečio atominės bloko statybos, tapo aktyviausia Sąjūdžio veikėja rajone, dar po kurio laiko organizavo . . Kryžiaus statybą ir jo šventinimą Dūkšto miestelyje. Rinkosi statybininkus garsiai reikšdama frazę „man komunistai kryžiaus nestatys“.
  Bandė patekti į Seimą, tačiau nesėkmingai, bet rajone valdžią į savo rankas buvo suėmus stipriai. Rajono saugumo šefas atvažiavęs į Dūkštą paslėpdavo užkampyje kur savo mašiną ir pas ponus Kalvaičius praleisdavo po gerą pusdienį. Kaip vietiniai juokaudavo – saugumas su ataskaita pas Marijoną atvažiavo. Būsimas rajono meras irgi vizitus Dūkšte pradėdavo nuo ponios Marijonos aplankymo.
  Po kurio laiko ponai Kalvaičiai užsivilko Lietuvos kariuomenės uniformas. Dabar jau užtarnautame poilsyje su atitinkamomis pensijomis ir su pataisyta savo biografija, kurioje nerasi nė žodelio apie tarnystę komunistų partijai ir ne eiliniais nariais, o vadovaujančiais kadrais.
  Seimo rinkimai 1996m. http://www3.lrs.lt/n/rinkimai/seim96/kandvl.htm-17479.htm

  Dalyvavęs Marijonos renginyje

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Daug tokiu dar yra ir jie neturi tokio….budavo Kucios,Kaledos,Velykos kaip buvome verciami kaiptik tom dienom tai inventorizacija,revyzija,mokymai,seminarai,kad tik negryztume laiku i namus o isgirde kalbant apie sias sventes,net pazaluodavo.O dabar vienas is tu funkcionieriu gieda baznytinem chore,kytas katalykiskus vaiku darzelius kure…..juokingai atrodo,kai savanoriai su velevom i baznycia eina o ju gretose musu buves portorgas zengia.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Saunuole Giedre .Tiesiai i desimtuka pataikei.Jau is Juknevicienes pasisakymo per televizija, kur ji gina Damuli,kuris dibdamas VSD aiskiai gyne Rusijos interesus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Romas TGruodis 17, 2010 10:28Gerb. A.L., as ir naigleu atsakyti ? sita klausima. B?tent d?l sito j?s ir turite SUSITARTI. Jei pasakysiu as arba nutars direktorius, tai nebus J?SU sprendimas.Zinau, kad tokiu klausimu beprotiskai sunku surasti visiems tinkama sprendima. Zinau, kad pasiekus kompromisa paprastai nukencia visi. Zinau, kad dauguma gali uzkapoti kokia balta varna. Zinau ir realia situacija.Bet tuo mes ir skiriam?s nuo gyv?nu, kad galime susitarti, neperkasdami viens kitam gerkl?s bei lemti savo likima, neatiduodant jo ? piemens rankas.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • 5.0 out of 5 stars grreat game I rellay liked this movie because of the fast pace and the chemistry between the two stars of this movie.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 15. ŠVENTĄJAI TREJYBEI per sunkių darbų NĖRA.
  Ką kūrė MASONAI šimtmečiais bus sunaikinta,nes MELAS yra VIRUSAS,sunaikinantis patį ŠEIMININKĄ.
  Dieve,atstatyk TIESĄ.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Kada Lietuvoje užaugs Tadas Blinda ir dorai pakovos už LIETUVOS žmonių vergovę, šviesią vaikų ateitį, kada mes galėsime bent pakeliauti, ar į teatrą nuvažiuoti, čia pat, Lietuvoje, kada mes nebijosime vienas kitam pažiūrėti į akis ir pasakyti, kad aš šiandien sotus, laimingas?
  …………………………………………. Pasvajok.jei tu nieko nedarysi pats/pati, tai niekas nieko ir neiškovos dėl tavęs. Kodėl mąstai, kad kažkas kažką turi daryti DĖL TAVĘS? Skęstančiųjų gelbėjimas -pačių skęstančiųjų reikalas

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Aštriai nušviečiantis straipsnis. Ačiū autorei, kuri gali bent tiek nušviesti apie Lietuvos žmonių apgaudinėjimą. O Lietuvos teisėtvarka prokuratūra, saugumas yra dar didesnė mafija už Italijos, Graikijos, nors mes lietuviai esame ne žmonės, o bukagalviai, graikai kovoja, streikuoja, o mes esame avinų banda, nusileidžiame turtuolių vojažams po Raudonąsias jūras, turistaujančius į pedofilinį Tailandą ir kitur. Kada Lietuvoje užaugs Tadas Blinda ir dorai pakovos už LIETUVOS žmonių vergovę, šviesią vaikų ateitį, kada mes galėsime bent pakeliauti, ar į teatrą nuvažiuoti, čia pat, Lietuvoje, kada mes nebijosime vienas kitam pažiūrėti į akis ir pasakyti, kad aš šiandien sotus, laimingas? O Dieve, padėk išlikti mūsų brangiai Lietuvėlei, apsaugok nuo masonų ložės, gelbėk Lietuvą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Didziausias obuoliu lisupas, kad viskas veikia! Turiu iPhone 4 nei karto nebuvo pakibes, ka paspaudi ta padaro, tuo tarpu pastoviai girdziu is draugu komentarus istraukus androidini ar panasu prietaisa:- pala perkrausiu, kazko pakibo , arba paprasius paleisti FLASH reikalaujanti video:- standartine narsykle pastoviai luzineja, o sita nepalaiko flasho ir t.t.Visiems, kurie skundziasi programu brangumu yra iseitis jailbreak.Ar jums reikia flasho?*Zaidima uzkraus vargais negalais, bet jo nepazaisit, nes nera mygtuku.*Narsant po puslapius lauksit, kol uzkraus visas nereikalingas reklamas.Man vienintelis trukumas obuoliu, kad nera atminties korteles.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 18. As visa laika sakiau, kad Lietuva valdo zydai ir parsidave Lietuviai, dirbe rusijos saugume. Jus vien paziurekite i lensbergi KGB agenta slapyvardziu ,,dedule,,tai jo vedami akli Lietuvos baudziauninkai ji garbino ir kai kas ji garbina. Tai gauja suzlugde Lietuvos valstybe. Jus man pasakykite kokie zverys valdo Lietuva? Jei prievartaujami vaikai ir kudykiai, zudomi neitike ir visi tyli. O kur dedule dinges ar jis nemato problemu? O kur zydkrikscioniu partija? Ar ir tie nuejo su iskrypeliu klanu? O kur baznycia ar ir tie paskende pedofilu skandaluose o gal ir yra sukurta zydkrikscioniu tikejimas ir baznycios, kad butu prievartaujami vaikai?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Fortuyn doceerde de maxsistirche theorie, dat was he9e9l wat anders dan klakkeloos de propaganda van de KGB overpennen en Sovjetdissidenten in een kwaad daglicht stellen. Verder was Fortuyn ook nooit lid van de CPN, enkel van de PvdA.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Yra racijos siuose pamastymuose. Nes kitokio loginio paaiskinimo visam sitam bardakui nera.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. praskolinti Lietuvą kapitaliai,sunaikinti gamybinius objektus,priversti dėl bedarbystės emigruoti jaunimą ir NUSAVINTI teritoriją už skolas.
  Tai turi įvykti per 15 metų,nes sionistai su PROJEKTU PAŽADĖTOJE ŽEMĖJE patyrė fiasko.
  Deja,nors ir kaip keista, bet būtent nuo Lietuvos jiems prasidės KATASTROFA kaip tautai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Samo bih još dodao test opšte kulture i nivoa eicelignntije. Takve slučajeve možeš naći i u mnogim drugim sferama života. Generalno su ljudi stoka, da rekoh stoka, kada je u pitanju guzovača od firme. Ako su dobili neku stvar na korištenje onda se vode rezonom peri deri!btw. moram pohvaliti new look sajta !

   Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
J. Imbrasas: Trakai turi problemų, kurias reikia nedelsiant spręsti
Naktinis darbas – tikriausiai kancerogeniškas
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą 
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Prezidentė: Švęskime Vasario 16-ąją, kaip išsivadavimo ir laisvės šventę! (21)
Brangieji, atkurtoji mūsų valstybė skaičiuoja naują šimtmetį savo ilgaamžėje istorijoje. Švęskime Vasario 16-ąją,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Teismas vėl atmetė „MG Baltic“ reikalavimą atlyginti 13 mln. Eur tariamą žalą (7)
Lietuvos apeliacinis teismas dar kartą atmetė ieškovės UAB „MG Baltic...
Rusijos žurnalistas A.Nevzorovas nufilmavo Medininkų žudynes? (281)
Kas iš tiesų įvyko 1991-ųjų metų liepos 31 d. naktį...
Aukščiausias teismas abejonių dėl įrodymų Medininkų byloje neišsklaidė (38)
Nors Aukščiausiasis teismas vasario 28 d. ir paliko galioti Apeliacinio...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (1)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...