Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Spalis 25 Sekmadienis
 

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos kreipimasis į Lietuvos žmones dėl Seimo rinkimų

2020-10-08 14:05 | Naujienos | Komentarų (13)

Prezidentas Gitanas Nausėda. Nuotr. iš lrp.lt

Mieli Lietuvos žmonės, piliečiai,

šią savaitę gyvename Seimo rinkimų nuotaikomis. Jau netrukus kartu su Jumis žengsiu prie balsadėžių.

Balsuojame sudėtingu pandemijos metu. Tačiau koronavirusas negali ir neturi tapti priežastimi atsisakyti savo pilietinės teisės ir pareigos. Rinkimų apylinkėse sudarytos visos sąlygos saugiai balsuoti.

Nėra geresnio meto parodyti, kad mes visi kartu esame Tauta, kurianti savo valstybę. Nėra kito būdo užtikrinti, kad didžiulė balsų įvairovė, skirtingos mūsų idėjos ir troškimai atvestų prie bendrų sprendimų. Nepaprastai svarbu, kad Tautos atstovai tarnautų visiems Lietuvos žmonėms, o ne atskiroms interesų grupėms.

Todėl šiandien aš kreipiuosi į Jus, Lietuvos žmones – nebūkite abejingi.

Balsuokite aktyviai. Balsuokite atsakingai. Balsuokite už tai, kad mūsų šalis klestėtų ir siektų aukščiausių tikslų.

Negalime nuolat kapstytis praeityje, ieškoti tariamų priešų, kurti sąmokslo teorijų. Turime unikalią progą pasinaudoti savo gebėjimais ir Europos Sąjungos galia, žengti didelį žingsnį į priekį. Kurkime socialiai teisingą, žalią ir inovatyvią Lietuvą – Gerovės Lietuvą.

Iki susitikimo prie balsadėžių!

Gitanas Nausėda, Lietuvos Respublikos Prezidentas

Komentarai

 

 

 
 1. NEBŪTŲ SEIME ir pusės Lansberginių gaujos , jeigu FNTT ir LRGP vaikpisių bendrininkas E. Pašilis vykdytų savo pareigas
  Nenuginčijami faktai su Šimonytės , Kubiliaus , Vasiliausko ir KGB prosti-tutės Grybauskaitės nusikaltimų irodymais …..Kiek šeimų prarado būstus , kiek nusižudė , o kiek pabėgo iš lietuvos ?…..
  PASIŽIŪRĖKITE YouTube …..
  Kokią paslaptį saugo G. Nausėda, Šimonytė ir Lietuvos bankas?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. soko esi -žydas…tai reikėjo banki ir dirbc..žydas Lietuvos Prezidentas…gal sapne …kas Lietuvoje gali balsuoti už žydą….kas privalo patikrinti Prezidento Tautybę…!Ar bus tas pats ,kaip su grybu musmire….!..

  Thumb up 2 Thumb down 0

 3. Pašvilpk, tautos atstovų ten nėra. Yra grobuonių atstovai, pasiruošę ir toliau grobti, taip, kaip ir iki šiol buvo grobiama. Kai kurie iš jų jau dabar, dar neišrinkti, o jau prisilakę!

  Thumb up 9 Thumb down 0

 4. Pagoglinkit straipsni “ „Neliečiamieji“ agonijoje arba „Snoras“ bus konservatorių saulėlydis?”

  Thumb up 4 Thumb down 0

 5. Kirgizai siuo metu gaudo valdininkus ir deputatus.Pagave duoda malku,,,,-smulkmena, bet vis tiek malonu,-kad kazkas tokiu budu ivedineja socialini teisinguma ;-)))

  Thumb up 5 Thumb down 0

 6. Pagoglinkit straipsnį – „Snoro“ akcininkų ieškinys prieš Lietuvą didėja nuo 1,1 mlrd. iki 2,5 mlrd. eurų”. Snoras tikrai bus konservatorių saulėlydis.

  Thumb up 7 Thumb down 1

 7. ir durnam gali but aisku, kad tarp eiluciu pasakyta,kad nebalsuoti uz dabartinius valdanciuosiu…
  Atsiprasau, jei klystu.

  Thumb up 8 Thumb down 0

 8. Jėzaus žodžiai
  2020 10 09 14 val. 30 min.

  Aš, Jėzus, anuomet kalbėjau, kad esu Kelias, Tiesa ir Gyvenimas. Ko jūs nuklydote nuo tyrojo kelio, kuriuo turėjote eiti, neiškeičiant trilogijos esmės?
  Būkite budrūs, vaikeliai, žemėje, nes tame laike jau įvyksta Didžioji Apokalipsė. Jaunus kunigus vykite lauk, nes jie be priesaikų imidžo išėjo kunigauti. Pridėtinis stalas, tai kelias į didįjį pragarą, tai mokau Aš, Jėzus Nenugalimasis. Vykite lauk vyskupų kongregacines prielaidas, jie sukėlė didžiulį šurmulį dėlei aukojamųjų mišių. Senieji valdo jaunus, todėl tiek daug jaunuomenės išžaginama. Sakiau anuomet, kad didieji proviršūniniai vyskupai bei kardinolai turėjo būti vedę, nes juose perdega sperma ir ima viršų seksiniai stigmatoriai.
  Kovokite visi prieš naująjį modernizmą ir išmeskite lauk pridėtinius stalus, leiskite man, Jėzui, lengviau kvėpuoti. Atitverkite grotelėmis kunigus nuo visuomenės, jie tikri lėbautojai zakristijų imidže. Imkite, vaikeliai, pagalius ir vykite raguotąjį taip, kad bažnyčių viduje nebūtų trošku dėl rūkančių bei naudojamų narkotikų kunigų tarpe. Palaiminsiu poznanietį Micholą Voznizkį, kad pradėjo kovą su didžiu Galijotu. Būk, sūnau, budrus ir pasisaugok savųjų kunigų, nes jie pirmieji išeina manęs, Jėzaus, žudyti.

  Thumb up 1 Thumb down 1

 9. Sukilimas
  _____________
  Jau 7 seimai yra apsišaukėliai (antikonstituciniai).
  Vadovaujantis visagale konstitucija, reikia žinoti, kad:
  – seimas – antikonstitucinė (neteisėta) neišjungtų komunistų (kgb’istų,
  stribvaikių, …) sueiga, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime), o daugiau apie tai naudojant nuorodą – ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo;
  – prezidentas užsiima neteisėta nusikalstama antikonstitucine veikla su neteisėtu (stribvaikių, …) seimu;
  – premjeras neteisėtas, nusikaltėlio prezidento pasiūlytas bei
  neteisėto seimo patvirtintas;
  – ir tt.
  Tai žinant, sprendžiasi bemaž visos problemos Lietuvoje tik prieš tai Tautai reik susigrąžinti gaujų pasisavintą Lietuvos r bei tv (Lrt).
  ___________________________
  Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
  režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų.
  2020 spalio 8

  Thumb up 13 Thumb down 1

 10. Seimo rinkimus pasitinkant. Apmąstymai apie maitėdas, vagis, spalinę vagių „schodkę“, naikinamą Lietuvą says:

  Vadinsiu viską savais vardais. Vietą, kur susirenka 141 vagis, aš vadinsiu tiesiai – vagių „schodke.“ Trisdešimt metų tie vagys piso mums protą, trisdešimt metų metų jie naikino Lietuvą, jie ją plėšė, trėmė, apvaginėjo, apgaudinėjo, prievartavo, pardavinėjo, varė iš namų, nuodijo užnuodytu maistu, melavo. Jie sistemingai naikino mediciną, švietimą, mokslą, kultūrą, kalbą, šeimą, moralę, tikėjimą, žagino vaikelius. Jie badu marino ir žudė senelius, jie jaunimą išvarė duoneliauti į užsienį.

  Jie ir toliau tai darys, nes jie vagys, jie renegatai, konformistai, jie lietuvių tautos naikintojai, jie mūsų tautos maitvanagiai.

  Sakote, ten, toje vagių „schodkėje“, yra sąžiningų. Bet jei žmogus mato, kad greta daromas nusikaltimas, bet neužkerta tam kelio, juk tai irgi yra nusikaltėlis, juk tai irgi yra vagis, jis iš tos pačios vagių gaujos, jis irgi vienas iš jų, jis irgi nusikaltėlis.

  Dabar ir vėl šitie maitvanagiai renkasi į būrius, kranksi, ir vėl rengiasi į Lietuvos mirties puotą, ir vėl spalį šitie vampyrai ir monstrai šoks Lietuvos mirties šokį. Jų tikslas nužudyti Lietuvą, jie 30 metų siekė jos mirties.

  Kaip baisu. Per 30 metų sugriauta pramonė, sugriautas ūkis, šalis išvogta, milijonas gyventojų išvaryta į užsienį, šalis nugirdyta, džiovininkė, ubagė, nuskurdėlė, praskolinta, išduota, įbauginta, okupuota, okupantams mokanti kontribucijas, be savų pinigų, kolonija, sutrypta okupantų kareivių batais, ir dar užsėjama svetimo tikėjimo, papročių, svetimos kultūros, mažaraščiais socialiniais parazitais – „pabėgėliais“.

  Beveik nėra tokio ekonomikos rodiklio, tokios socialinės pozicijos, pagal kurią Lietuva nebūtų uodegoje Europos Sąjungos, to Europos tautų kalėjimo, į kurį per klastą ir apgaulę, už proškus ir alų, buvome per prievartą įvaryti.

  Užtai galime „pasigirti“ vagių poršais, bentliais, mazeračiais, vilomis-dvarais paežerėse, Valakampių miške, Nidoje, kitose gražiausiose vietose, nacionaliniuose parkuose ir draustiniuose.

  Jiems nereikia Lietuvos. Vienas išsigimėlis, deleguotas į Briuselį net sakė, kad reikia konstruoti naują, įvairių „genetinių kompozicijų lietuvį“. Sakote, kad tai kalbėjo idiotas. Žinoma idiotas, Lietuvos naikintojai, šitie maitvanagiai, jie visi yra idiotai. Jie nesuvokia, kad sunaikinę savo tautą ir valstybę, lietuvių namus, jie tarptautinės finansinės žydijos rankose liks tik vergais – „gojais“, purvinais galvijais.

  Gal jau paskutinė bus ta spalinė vagių „schodkė“, nes dar po keturių metų gal neliks to tautų kalėjimo ES, mums nupirkto už proškus ir muilą, neliks tų Briuselio bepročių junkerių, merkelių, olandų, viso šito niekingo liberalizmo mėšlo, visos šitos pedofilokratijos ir pederastokratijos, kuri, net neabejoju, sukilusių Europos tautų bus išmėžta į gilią istorinio mėšlo duobę.

  Eikime į vagių „schodkės“ rinkimus, mieli tautiečiai, bent pasižiūrėti į vagių plakatus, tansparantus, labai gali būti, kad tai bus paskutinė šių maitėdų ir vagių „schodkė“, paskutinė jų puota. Pasižiūrėkime į tuos Lietuvos maitvanagius, tuos mūsų tėvynės naikintojus, reikia pažinti, ką teisime ir statysime prie sienos, vardan laisvos ir okupanto batų nemindomos Lietuvos, vienintelių lietuvių namų pasaulyje.

  Thumb up 20 Thumb down 0

  • pacaneli tarp rimtu vagiu yra nerasytas kodeksas ir jie jo laikosi,ka tu cialygini nepalyginamus dalikus,sitas meslas ne prieko prie vagiu,meslas vagia net is pensininku ko nedaro rimti vagys

   Thumb up 6 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pasaulinės širdies dienos proga Molėtų meras prisimena savo istoriją: „Gydytojai padovanojo antrą šansą gyventi“
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Bendras Lietuvos ir Prancūzijos Prezidentų ir Latvijos Ministro Pirmininko pareiškimas dėl demokratijos išsaugojimo (1)
2019 m. liepos 16 d. pristatydama politinius prioritetus Europos Parlamentui...
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (6)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...