Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Gruodis 5 Ketvirtadienis
 

Lietuvos kandidato į Eurokomisarus kompetencija Europarlamento neįtikino

2010-01-15 18:25 | Politikų tribūna | Komentarų (29)

Prof. K.Prunskienė (KK nuotr.)

Tai, kad dabartinė Lietuvos Vyriausybė nespinduliuoja kompetencija ir netrykšta ryžtu, yra didelė mūsų nelaimė. Lūkesčiai, kad ji pasimokys iš klaidų ir stebuklingu būdu ims tempti vežimą iš duobės, į kurią pati ir įstūmė Lietuvos ekonomiką bei žmonių gyvenimą , yra beviltiški. Kompetencija kurti ir stiprinti savo valstybės ir jos žmonių gerovę jos griovimo praktikoje neatsiranda. Todėl tenka , nors ir su nedidele viltimi, tikėti kitais stebuklais:

1. kad J.E. Prezidentė priims lemtingą Lietuvai sprendimą nesusitvarkančios su savo misija Vyriausybės atžvilgiu;

2. pati Vyriausybė ir ją suformavusios partijos pasitrauks nuo jų nesuvaldyto valstybės vairo;

3. jas „patrauks“ nuo to vairo kitokia Seimo dauguma arba netgi kitas – naujas Seimas.

Kaip Lietuva įveiks šią problemą – mūsų vidaus reikalas. Skaudus ir apmaudus.

Dabartinei valdžiai tenka prisiimti atsakomybę ir už savo kandidatų į Eurokomisarus tinkamumą. Sunku pasakyti, kas padarys mažiau žalos Lietuvos autoritetui ir įvaizdžiui Europoje – A. Šemetos užblokavimas svarstymo metu, jo nepaskyrimas, ar nemokšiškas ir nesėkmingas jo darbas, jį paskyrus.

Jei galvotume ne tik apie įvaizdį, o ir apie ES ir jos narių naudą, atsakymas būtų vienareikšmis – tokioms pareigoms reikalinga neabejotina kompetencija. Ar jos pakaktų Lietuvos kandidatui ir kokias pasekmes atneštų nesėkminga veikla – turėjo būti galvojama prieš siunčiant kandidatą į Briuselį. Fiasko būtų nemalonus ne tik tiems, kurie nesavikritiškai vertina savo partinius kolegas, bet ir visiems, kam rūpi Lietuvos garbė ir sėkmė.

Prof.dr. Kazimiera Prunskienė,

Nepriklausomybės akto signatarė

2010-11-15

Komentarai

 

 

 
 1. Hmmm Yup jokios abejones , “Google” yra labiausiai puikus už dienoraštį , išskyrus šiandien žodis paspauskite Izlepis , kaip dienoraščių , nes jos SEO yra gerai apibrėžta jau .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Im really lucky to have the opportunity to read such a well written with useful details on topics that a lot of people are interested on. Go ahead do what you do as we enjoy reading spot on articles by an author who is obviously knowledgeable on their chosen subject.The fact that the data stated are all first hand on actual experiences even help more.I’ll be subscribing this Red Moon » Blog Archive » Pic of the Day, 4-8-09 with much interest. Keep up the good work, catch you later..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Na gal dar – ne KOHEC FILMA. zinant kaip jie daro ziuresim gal tikrai ja pakiso pedofilu "advokatai" ale Virgutis…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Sutinku su profesorės beveik visomis išsakytomis mintimis, išskyrus vieną; "dabartinė Lietuvos Vyriausybė nespinduliuoja kompetencija ir netrykšta ryžtu" —— atsiprašau, bet tikrai trykšta ryžtu kuo ilgiau išsilaikyti valdžioje

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. manau KK nera kurios nors vienos partijos zyniasklaida,kad man tas nepatinka tai tas,o tikrai nepriklausomas zyniu skeidejas ir leidzia pasisakyti visiems kas tai protingai daro
  – nors daug kam tiesa nepatinka ir noretu,kad tik apie kazka gerai rasytu nors ir tamstos nelabai gerai daro…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Nuvilia kk taip reklamuodamas Prunskienę juk pensininkė ir kaip visos padorios bobutės eitų anūkų prižiūrėti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. neblogai būtų kai ką prisiminti.
  Pabandykim sudėliot mozaiką iš fragnmentų.
  Štai Iškauskas straipsnyje "Ar įmanomi Sausio 13 įvykiai dabar?" rašo:
  _
  "Pernai rugsėjį duodamas interviu laikraščiui „Komsomolskaja pravda“, V. Uschopčikas teigė, kad klausimą dėl žuvusiųjų reikia užduoti tuometiniam krašto apsaugos ministrui Audriui Butkevičiui. Jis nepasikuklino pareikšti, esą žmones šaudęs pats A. Butkevičius, o jis, V. Uschopčikas, apie tai turintis visas žinias, tik jam jau įkyrėję kalbėti apie tai. V. Uschopčikas tikina, kad tvirtinimai, jog tai jis leido žudyti žmones – melas. Tuomet užsienyje buvęs A. Butkevičius žadėjo šiuos jam metamus kaltinimus pakomentuoti artimiausiu metu, kai sugrįš į Lietuvą, bet atsako V. Uschopčikui taip ir neišgirdome._""

  O juk tai labai susišaukia su komentaro "Kam tarnauja prokuratūra" (balsas lt) pateiktais pastebėjimais:
  _
  "Laisvas laikraštis vienu metu buvo įdėjęs interviu su Au.Butkevičiaus pasigyrimais, kad jis atvedė Wiljamsą į Lietuvą. O atsakomybė už "Mažeikių aferą" iki šiol verčiama konservatoriams. Tuo metu L.L. rašė ir apie tai, kad Sadecko "Komisarų biure" buvo suklastotos pažymos apie Mažeikių įmonės neveiksnumą. Pažymų blankus neva Au.Butkėvič buvo "nudžiovęs" iš vienos JK ekspertų organizacijos. Ta organizacija paneigė davusi tokias pažymas ar tyrusi Mažeikių įmonės veiklą. Neužilgo Mažeikių direktoriaus ir jo sūnaus galva lekia nuo pečių, tiesiogine šių žodžių prasme. Kas galėjo užsakyti tokią žmogžudystę? Nebent tie, kurie turėjo kontaktą (teisinį ar ne) su nusikalstamomis gaujomis? "Komisarai? Prokuroorai? Kas žino? Išeitų neblogas Holivudui scenarijus. :)
  O kaip su Pociūnu? Kodėl nebuvo tiriama mūsų diplomato Antano Nesavo paslaptinga žūtis Gruzijoje? Juk ir Pociūnui pirmiausia buvo pasiūlyta būtent Gruzija… _"

  Kokią galima padaryti išvadą?
  Ir per sausio 13 Audrius Butkevičius pasirūpino "alibi" – išvyko tą dieną į užsienį. Ir per "savanorių" maištą, Bražuolės tilto sprogdinimus jis apsirūpina. O žinant, kad tai žmogus, vėliau tobulinęs savo "juodas technologijas" net Einšteino institute, tai gali įtarimus tik sustiprinti… ir ypač jei patikėsime ką rašė apie Au. Butkevičių Kanados diplomatas ir narko/ginklų biznio tyrinėtojas Peter Skott? (išvertė KArštas Komentaras)kad jis priklausė nusikalstamai mafijos grupuotei FAR WEST ltd, kurią Skott’as įtaria ir kai kuriomis teraktomis? Ir kuri turėjo ryšių tiek Kremliuje, tiek Baltuosiuose rūmuose? Būtent AU.Butkevičiaus pavardę P.Skott mini buvo greta tokių "gigantų" kaip Berezovskis…dabar radęs prieglobstį JK.

  Berezovskis, kaip žinome, nėra Putino draugas. Tad kaip suprasti ir kaip traktuoti Prunskienės dabar įkurtą partiją, kurioje figūruoja ir tas pats įžymusis "juodųjų technologijų meistras, perbėgėlis iš Pakso, per Paleckį, pas Prunskienę (trys PPP:) – Audrius Butkevičius? Ar ši partija įkurta su Rusijos palaiminimu, ar su Berezovskio mafijos gangsterių palaiminimu?
  Man neaišku:)
  Gal visgi Baltarusijos globojamas generolas nemelavo?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Jokia ideologija neturi būti kemšama prievarta, aišku? Kartoju, Dievas davė žmogui LAISVĄ VALIĄ ir Pats šios savo nuostatos nepažeidinėja. Juolab jos neturi pažeisti jokie ideologai. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad tiek Dievas, tiek šėtonas siekia tų pačių tikslų – suvienyti žmoniją. Bet jie tai daro labai skirtingais būdais ir tikslu. Jei Dievo tikslas yra žmonijos išgelbėjimas, tai šėtono, atvikščiai. Apraizgęs Pasaulį savo tinklu jis stengiasi visas žuveles sugauti jų pražudymui. Tautos suartėti gali tik per taikų bendradarbiavimą, pagarbą, meilę, o ne prievarta bandant jas sutrupinti, sumaišant tarpusavyje ir per tokią fragmentaciją paprasčiausiai užvaldant, sunaikinant . Didžiausias nesąžiningumas ir yra tame, kad visa tai daroma pasitelkiant apgaulę ir melą. Meilė sujungia du žmones į šeimą, šeimą į giminę, giminę į tautą, tautas į žmoniją. Tai natūralus Dievo nubrėžtas vienybės kelias. Ir čia nebūtų vietos baimei, jei ne šėtonas (nuo Dievo atsiskyrusi ego mąstymo sistema). Todėl ir teigiu, kad ne Radžvilas bijo, bet jūs bijote Tiesos, bijote Meilės, bijote Krikščionybės, kuri tą meilę skleidžia ir bandote mums patiekti vietoj visų krikščionybės vertybių, kurių didžiausia ir yra MEILĖ, kažkokius tai pakaitalus – PLACEBĄ, kaip tai įvardino savo genialiam kūrinyje Jrga Ivanauskaitė. Džiaugiuosi, kad dar ne visus protus užkrėtėte šia melo bacila. Jums lengviau pavyko su patiklia Vakarų visuomene, bet jums nepavyks su tais, kurie jūsų melu jau gyveno jūsų sukurtoje, gulagų darbu paremtoje, sovietinėje melo imperijoje,. Aišku? Lietuviai yra pakankamai sveika tauta, kone viena iš sveikiausiai mąstančių. Ir mes padarysime viską, kad ES jūs nepaverstumėte dar vienu gulagu. Tepadeda mums Dievas. Amen.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Didžiausia blogybė yra tai, kad didžioji dalis Briuselio parlamento narių, didžioji dalis EK komisarų yra mažai kompetentingi žmonės. Šemeta nėra už juos prastesnis. Nomenklatūra tik permetama iš vienos vietos į kitą. Direktyvas ir kitus EK dokumentus ruošia eiliniai darbuotojai arba samdytos firmos. Paprastai autoriai lieka nežinomi. Be abejo Šemetai reikėjo rimčiau pasiruošti, surengti sau šio egzamino repeticiją. Panašiai kaip TV laidoje "Kas laimeės milijoną".

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. stojusi į vieną gretą su tais kurie šmeižia nuskriaustą mažą mergytę Prunskienė įsikalė paskutinę vinį į savo politinės karjeros taurę

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Prunskiene ir KGB – vieniem svarbu kitiem do lampocki, Prunskiene ir Gaivenis – Prunskienei KOHEC FILMA.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. turėjau omenyje kad prunskienė niekad nepareiškė nuomonės apie prokuratūrą

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Apskritai prokuratūra niekad nepareiškė savo nuomonės apie prokuratūrą. O dėl tos Gaivenio laidos, tai Prunskienė manau čia sudarė su velniu sandėrį kad Paulauskas jai padeda teisme išsivalyti šatrijos nakleiką, o ji su Paulausku gaivenio duetuose gins pedofilus

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Kiek prisimenu, Prunskienė sakė, kad prokuratūra bylų nevilkina. Ji apskritai yra linkusi palaukti ir remtis prokuratūros ir teismo išvadomis. Manau, kad tai ją pakankamai apibūdina. Prieš pedofiliją ji formaliai pasisako tik tam, kad susirinkti populiarumo taškus, bet niekada atvirai nepareiškė neigiamos nuomonės dėl prokuratūros veiksmų, slopinant tyrimą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. atvyrai pasikysiu..jau juokingi darosi Prunskienes Lietuvos gelbejimo planai.. nebera jokiu sansu i seima papulti.. dar kai su pedofilais susidejo tai is vis geriau i viesaja erdve nebelistu.. kgb yra kgb, bet Gaivenis amziams kremais issitepe, o visi kas jo laidose filmuojasi yra velniai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Jeigu būtų skiriamas Lietuvoje, "kompetencijos" pakaktų. Todėl ir rezultatus turime, kada "dirba" tokie "kompetentingi".

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Vargu, ar tokiems (tokioms) kada nors gali būti gana. Nori gelbėt Lietuvą ir gana.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Naujas seimas – tai pirma sarasine, nepakeiciamoji Satrija – Prunskiene. Gal jau gana, eik anuku daboti, o ne prie lovio riebaus braukis, ar dar mazai prisigrobei su visa savo seimynele?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Atsiprašau, taip pat ir visų už negražų išsireiškimą. Tai iš pykčio ir nevilties. Jau ir taip tas kandidatas neišsilaikė vietoje, į kurią buvo paskirtas, o dar ir susimovė klausimuose. Tai juk gėda visai valstybei, kad tik tokį surado. O SLF lyderiai – savo vietoje…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Kodėl profesorė? juk ir Socialistinio liaudies fronto lyderiai, atrodo, nenusišneka. Nebebt jie netinka todėl, kad su pirštais valosi užpakalį. Jums geriau žinot

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Profesorė šimtą kartų teisi. Na ar ne gėda "ant visos Europos", kad pirštais užpakalį valomės? Nerasti tinkamo žmogaus į ne tokias ir svarbias pareigas! Siūlau profesorę į tą vietą. Tikrai nenusišnekėtų…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. as ne sita boba Gaivenio laidoje filmavosi? man atrodo,kad ji pedofilus gine.. siaubas..kaip jai vaiku negaila..geriau jau patiletu ir nebelistu i viesuma kartu su Paulausku. Politiniai lavonai su pasvinkusiu pedofilu kvapeliu.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/geriausios-puko-dainos-2019-302454
Video reportažas


bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/geriausios-puko-dainos-2019-302454

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (7)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (2)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (1)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (1)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (1)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (3)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (1)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (3)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (2)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...