Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 8 Trečiadienis
 

Lietuvos kandidato į Eurokomisarus kompetencija Europarlamento neįtikino

2010-01-15 18:25 | Politikų tribūna | Komentarų (29)

Prof. K.Prunskienė (KK nuotr.)

Tai, kad dabartinė Lietuvos Vyriausybė nespinduliuoja kompetencija ir netrykšta ryžtu, yra didelė mūsų nelaimė. Lūkesčiai, kad ji pasimokys iš klaidų ir stebuklingu būdu ims tempti vežimą iš duobės, į kurią pati ir įstūmė Lietuvos ekonomiką bei žmonių gyvenimą , yra beviltiški. Kompetencija kurti ir stiprinti savo valstybės ir jos žmonių gerovę jos griovimo praktikoje neatsiranda. Todėl tenka , nors ir su nedidele viltimi, tikėti kitais stebuklais:

1. kad J.E. Prezidentė priims lemtingą Lietuvai sprendimą nesusitvarkančios su savo misija Vyriausybės atžvilgiu;

2. pati Vyriausybė ir ją suformavusios partijos pasitrauks nuo jų nesuvaldyto valstybės vairo;

3. jas „patrauks“ nuo to vairo kitokia Seimo dauguma arba netgi kitas – naujas Seimas.

Kaip Lietuva įveiks šią problemą – mūsų vidaus reikalas. Skaudus ir apmaudus.

Dabartinei valdžiai tenka prisiimti atsakomybę ir už savo kandidatų į Eurokomisarus tinkamumą. Sunku pasakyti, kas padarys mažiau žalos Lietuvos autoritetui ir įvaizdžiui Europoje – A. Šemetos užblokavimas svarstymo metu, jo nepaskyrimas, ar nemokšiškas ir nesėkmingas jo darbas, jį paskyrus.

Jei galvotume ne tik apie įvaizdį, o ir apie ES ir jos narių naudą, atsakymas būtų vienareikšmis – tokioms pareigoms reikalinga neabejotina kompetencija. Ar jos pakaktų Lietuvos kandidatui ir kokias pasekmes atneštų nesėkminga veikla – turėjo būti galvojama prieš siunčiant kandidatą į Briuselį. Fiasko būtų nemalonus ne tik tiems, kurie nesavikritiškai vertina savo partinius kolegas, bet ir visiems, kam rūpi Lietuvos garbė ir sėkmė.

Prof.dr. Kazimiera Prunskienė,

Nepriklausomybės akto signatarė

2010-11-15

Komentarai

 

 

 
 1. Hmmm Yup jokios abejones , “Google” yra labiausiai puikus už dienoraštį , išskyrus šiandien žodis paspauskite Izlepis , kaip dienoraščių , nes jos SEO yra gerai apibrėžta jau .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Im really lucky to have the opportunity to read such a well written with useful details on topics that a lot of people are interested on. Go ahead do what you do as we enjoy reading spot on articles by an author who is obviously knowledgeable on their chosen subject.The fact that the data stated are all first hand on actual experiences even help more.I’ll be subscribing this Red Moon » Blog Archive » Pic of the Day, 4-8-09 with much interest. Keep up the good work, catch you later..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Na gal dar – ne KOHEC FILMA. zinant kaip jie daro ziuresim gal tikrai ja pakiso pedofilu "advokatai" ale Virgutis…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Sutinku su profesorės beveik visomis išsakytomis mintimis, išskyrus vieną; "dabartinė Lietuvos Vyriausybė nespinduliuoja kompetencija ir netrykšta ryžtu" —— atsiprašau, bet tikrai trykšta ryžtu kuo ilgiau išsilaikyti valdžioje

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. manau KK nera kurios nors vienos partijos zyniasklaida,kad man tas nepatinka tai tas,o tikrai nepriklausomas zyniu skeidejas ir leidzia pasisakyti visiems kas tai protingai daro
  – nors daug kam tiesa nepatinka ir noretu,kad tik apie kazka gerai rasytu nors ir tamstos nelabai gerai daro…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Nuvilia kk taip reklamuodamas Prunskienę juk pensininkė ir kaip visos padorios bobutės eitų anūkų prižiūrėti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. neblogai būtų kai ką prisiminti.
  Pabandykim sudėliot mozaiką iš fragnmentų.
  Štai Iškauskas straipsnyje "Ar įmanomi Sausio 13 įvykiai dabar?" rašo:
  _
  "Pernai rugsėjį duodamas interviu laikraščiui „Komsomolskaja pravda“, V. Uschopčikas teigė, kad klausimą dėl žuvusiųjų reikia užduoti tuometiniam krašto apsaugos ministrui Audriui Butkevičiui. Jis nepasikuklino pareikšti, esą žmones šaudęs pats A. Butkevičius, o jis, V. Uschopčikas, apie tai turintis visas žinias, tik jam jau įkyrėję kalbėti apie tai. V. Uschopčikas tikina, kad tvirtinimai, jog tai jis leido žudyti žmones – melas. Tuomet užsienyje buvęs A. Butkevičius žadėjo šiuos jam metamus kaltinimus pakomentuoti artimiausiu metu, kai sugrįš į Lietuvą, bet atsako V. Uschopčikui taip ir neišgirdome._""

  O juk tai labai susišaukia su komentaro "Kam tarnauja prokuratūra" (balsas lt) pateiktais pastebėjimais:
  _
  "Laisvas laikraštis vienu metu buvo įdėjęs interviu su Au.Butkevičiaus pasigyrimais, kad jis atvedė Wiljamsą į Lietuvą. O atsakomybė už "Mažeikių aferą" iki šiol verčiama konservatoriams. Tuo metu L.L. rašė ir apie tai, kad Sadecko "Komisarų biure" buvo suklastotos pažymos apie Mažeikių įmonės neveiksnumą. Pažymų blankus neva Au.Butkėvič buvo "nudžiovęs" iš vienos JK ekspertų organizacijos. Ta organizacija paneigė davusi tokias pažymas ar tyrusi Mažeikių įmonės veiklą. Neužilgo Mažeikių direktoriaus ir jo sūnaus galva lekia nuo pečių, tiesiogine šių žodžių prasme. Kas galėjo užsakyti tokią žmogžudystę? Nebent tie, kurie turėjo kontaktą (teisinį ar ne) su nusikalstamomis gaujomis? "Komisarai? Prokuroorai? Kas žino? Išeitų neblogas Holivudui scenarijus. :)
  O kaip su Pociūnu? Kodėl nebuvo tiriama mūsų diplomato Antano Nesavo paslaptinga žūtis Gruzijoje? Juk ir Pociūnui pirmiausia buvo pasiūlyta būtent Gruzija… _"

  Kokią galima padaryti išvadą?
  Ir per sausio 13 Audrius Butkevičius pasirūpino "alibi" – išvyko tą dieną į užsienį. Ir per "savanorių" maištą, Bražuolės tilto sprogdinimus jis apsirūpina. O žinant, kad tai žmogus, vėliau tobulinęs savo "juodas technologijas" net Einšteino institute, tai gali įtarimus tik sustiprinti… ir ypač jei patikėsime ką rašė apie Au. Butkevičių Kanados diplomatas ir narko/ginklų biznio tyrinėtojas Peter Skott? (išvertė KArštas Komentaras)kad jis priklausė nusikalstamai mafijos grupuotei FAR WEST ltd, kurią Skott’as įtaria ir kai kuriomis teraktomis? Ir kuri turėjo ryšių tiek Kremliuje, tiek Baltuosiuose rūmuose? Būtent AU.Butkevičiaus pavardę P.Skott mini buvo greta tokių "gigantų" kaip Berezovskis…dabar radęs prieglobstį JK.

  Berezovskis, kaip žinome, nėra Putino draugas. Tad kaip suprasti ir kaip traktuoti Prunskienės dabar įkurtą partiją, kurioje figūruoja ir tas pats įžymusis "juodųjų technologijų meistras, perbėgėlis iš Pakso, per Paleckį, pas Prunskienę (trys PPP:) – Audrius Butkevičius? Ar ši partija įkurta su Rusijos palaiminimu, ar su Berezovskio mafijos gangsterių palaiminimu?
  Man neaišku:)
  Gal visgi Baltarusijos globojamas generolas nemelavo?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Jokia ideologija neturi būti kemšama prievarta, aišku? Kartoju, Dievas davė žmogui LAISVĄ VALIĄ ir Pats šios savo nuostatos nepažeidinėja. Juolab jos neturi pažeisti jokie ideologai. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad tiek Dievas, tiek šėtonas siekia tų pačių tikslų – suvienyti žmoniją. Bet jie tai daro labai skirtingais būdais ir tikslu. Jei Dievo tikslas yra žmonijos išgelbėjimas, tai šėtono, atvikščiai. Apraizgęs Pasaulį savo tinklu jis stengiasi visas žuveles sugauti jų pražudymui. Tautos suartėti gali tik per taikų bendradarbiavimą, pagarbą, meilę, o ne prievarta bandant jas sutrupinti, sumaišant tarpusavyje ir per tokią fragmentaciją paprasčiausiai užvaldant, sunaikinant . Didžiausias nesąžiningumas ir yra tame, kad visa tai daroma pasitelkiant apgaulę ir melą. Meilė sujungia du žmones į šeimą, šeimą į giminę, giminę į tautą, tautas į žmoniją. Tai natūralus Dievo nubrėžtas vienybės kelias. Ir čia nebūtų vietos baimei, jei ne šėtonas (nuo Dievo atsiskyrusi ego mąstymo sistema). Todėl ir teigiu, kad ne Radžvilas bijo, bet jūs bijote Tiesos, bijote Meilės, bijote Krikščionybės, kuri tą meilę skleidžia ir bandote mums patiekti vietoj visų krikščionybės vertybių, kurių didžiausia ir yra MEILĖ, kažkokius tai pakaitalus – PLACEBĄ, kaip tai įvardino savo genialiam kūrinyje Jrga Ivanauskaitė. Džiaugiuosi, kad dar ne visus protus užkrėtėte šia melo bacila. Jums lengviau pavyko su patiklia Vakarų visuomene, bet jums nepavyks su tais, kurie jūsų melu jau gyveno jūsų sukurtoje, gulagų darbu paremtoje, sovietinėje melo imperijoje,. Aišku? Lietuviai yra pakankamai sveika tauta, kone viena iš sveikiausiai mąstančių. Ir mes padarysime viską, kad ES jūs nepaverstumėte dar vienu gulagu. Tepadeda mums Dievas. Amen.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Didžiausia blogybė yra tai, kad didžioji dalis Briuselio parlamento narių, didžioji dalis EK komisarų yra mažai kompetentingi žmonės. Šemeta nėra už juos prastesnis. Nomenklatūra tik permetama iš vienos vietos į kitą. Direktyvas ir kitus EK dokumentus ruošia eiliniai darbuotojai arba samdytos firmos. Paprastai autoriai lieka nežinomi. Be abejo Šemetai reikėjo rimčiau pasiruošti, surengti sau šio egzamino repeticiją. Panašiai kaip TV laidoje "Kas laimeės milijoną".

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. stojusi į vieną gretą su tais kurie šmeižia nuskriaustą mažą mergytę Prunskienė įsikalė paskutinę vinį į savo politinės karjeros taurę

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Prunskiene ir KGB – vieniem svarbu kitiem do lampocki, Prunskiene ir Gaivenis – Prunskienei KOHEC FILMA.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. turėjau omenyje kad prunskienė niekad nepareiškė nuomonės apie prokuratūrą

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Apskritai prokuratūra niekad nepareiškė savo nuomonės apie prokuratūrą. O dėl tos Gaivenio laidos, tai Prunskienė manau čia sudarė su velniu sandėrį kad Paulauskas jai padeda teisme išsivalyti šatrijos nakleiką, o ji su Paulausku gaivenio duetuose gins pedofilus

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Kiek prisimenu, Prunskienė sakė, kad prokuratūra bylų nevilkina. Ji apskritai yra linkusi palaukti ir remtis prokuratūros ir teismo išvadomis. Manau, kad tai ją pakankamai apibūdina. Prieš pedofiliją ji formaliai pasisako tik tam, kad susirinkti populiarumo taškus, bet niekada atvirai nepareiškė neigiamos nuomonės dėl prokuratūros veiksmų, slopinant tyrimą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. atvyrai pasikysiu..jau juokingi darosi Prunskienes Lietuvos gelbejimo planai.. nebera jokiu sansu i seima papulti.. dar kai su pedofilais susidejo tai is vis geriau i viesaja erdve nebelistu.. kgb yra kgb, bet Gaivenis amziams kremais issitepe, o visi kas jo laidose filmuojasi yra velniai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Jeigu būtų skiriamas Lietuvoje, "kompetencijos" pakaktų. Todėl ir rezultatus turime, kada "dirba" tokie "kompetentingi".

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Vargu, ar tokiems (tokioms) kada nors gali būti gana. Nori gelbėt Lietuvą ir gana.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Naujas seimas – tai pirma sarasine, nepakeiciamoji Satrija – Prunskiene. Gal jau gana, eik anuku daboti, o ne prie lovio riebaus braukis, ar dar mazai prisigrobei su visa savo seimynele?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Atsiprašau, taip pat ir visų už negražų išsireiškimą. Tai iš pykčio ir nevilties. Jau ir taip tas kandidatas neišsilaikė vietoje, į kurią buvo paskirtas, o dar ir susimovė klausimuose. Tai juk gėda visai valstybei, kad tik tokį surado. O SLF lyderiai – savo vietoje…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Kodėl profesorė? juk ir Socialistinio liaudies fronto lyderiai, atrodo, nenusišneka. Nebebt jie netinka todėl, kad su pirštais valosi užpakalį. Jums geriau žinot

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Profesorė šimtą kartų teisi. Na ar ne gėda "ant visos Europos", kad pirštais užpakalį valomės? Nerasti tinkamo žmogaus į ne tokias ir svarbias pareigas! Siūlau profesorę į tą vietą. Tikrai nenusišnekėtų…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. as ne sita boba Gaivenio laidoje filmavosi? man atrodo,kad ji pedofilus gine.. siaubas..kaip jai vaiku negaila..geriau jau patiletu ir nebelistu i viesuma kartu su Paulausku. Politiniai lavonai su pasvinkusiu pedofilu kvapeliu.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...