Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 9 Antradienis
 

Lietuvos ambasadorius Izraelyje: žydai nori apsaugoti žydus nuo vedybų su ne žydais ir nemėgsta B.Obamos

2010-12-16 16:25 | Užsienis | Komentarų (41)

LR prezidentės D.Grybauskaitės vyr.patarėjui atsiųstame Lietuvos ambasadoriaus Izraelyje rašte teigiama, kad dauguma Izraelio gyventojų nemėgsta JAV prezidento B.Obamos (president.lt nuotr.)


Giedrė Gorienė

„Karšto komentaro“ turimo Lietuvos ambasados Izraelyje dokumento „Dėl Izraelio 2010 m. gruodžio mėn. aktualijų“, kurį pasirašė Lietuvos ambasadorius Izraelyje Darius Degutis ir ambasados patarėja Irena Skardžiuvienė, kopija rodo, kad žydų rabinai siekia apsisaugoti Izraelį nuo svetimtaučių, ragindami neparduoti ir nenuomoti pastatų bei žemės ne žydams, o taip pat nori apsaugoti žydus nuo vedybų su ne žydais.

„Gruodžio 7 d. 47 Izraelio municipalitetų rabinai (prie jų vėliau prisijungė dar 200) paskelbė laišką, kuriame raginama nenuomoti ir neparduoti namų ir žemės Izraelyje ne žydams. Kaip aiškinama rabinų laiške, jie stengiasi apsaugoti Izraelį nuo tylaus žemės pardavinėjimo arabams už Saudo Arabijos ir Irano pinigus, nuo nekilnojamojo turto vertės kritimo, nuo žydų vedybų su ne žydais. Tokį rabinų laišką pasmerkė Izraelio Prezidentas ir Ministras Pirmininkas, o taip pat rabinas Yosef Shlomo Elyashiv, iš Lietuvos kilusių žydų ultra-ortodoksų vadovas. Izraelio generalinis prokuroras tiria, ar tokio turinio laiškas negalėtų būti traktuojamas kaip rasizmo šaltinis“, – rašoma Lietuvos ambasadoriaus Izraelyje laiške Prezidentės D.Grybauskaitės vyr.patarėjui D.Semaškai ir dar dešimčiai adresatų.

Savo laiške Prezidentės D.Grybauskaitės vyr. patarėjui ir kitiems adresatams ambasadorius D.Degutis aprašo Izraelio tiek vidaus, tiek užsienio politiką gruodžio mėnesį.

Aprašydamas Izraelio užsienio politiką, mūsų ambasadorius pažymi, kad „Izraelis iš esmės patenkintas JAV valstybės sekretorės H.Clinton penktadienį (raštas datuotas gruodžio 14 d. – G.G. past.) Vašingtone Brookings Institution’s Saban forume išdėstyta pozicija dėl konflikto sureguliavimo. Izraeliui svarbu, kad JAV deklaruoja neketinanti primesti savojo konflikto sprendimo scenarijaus, kad supranta Izraelio sienų saugumo klausimą ir žada laikytis pozicijos, jog visi pagrindiniai klausimai (core issues) turi būti sprendžiami kartu. (Palestiniečiai tuo tarpu labai nepatenkinti, kad JAV nepasisekė priversti Izraelio pratęsti statybų nausėdijose moratoriumo).”

“27 proc. Izraeliečių nepritaria pasitraukimui iš 1967 metais okuopuotų teritorijų ir palestiniečių valstybės įkūrimui, net jei arabų šalys pripažintų Izraelį. 51 proc. Izraeliečių neigiamai vertina JAV prezidentą B.Obamą, apie pusė apklaustųjų yra įsitikinę, kad arabai nepritars konflikto sprendimui“, – rašoma Lietuvos ambasadoriaus Izraelyje laiške Prezidentės, Seimo ir Vyriausybės atitinkamiems pareigūnams.

Komentarai

 

 

 
 1. Tai mano pirmasis mokėti greitai vizito į šią svetainę , ir esu tikrai nustebęs, kad toks gražus kokybės “YouTube” vaizdo paskelbtas šiuo metu .

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. 1.Pirkti bilietus žydų išvykimui iš Lietuvos į Israelį.
  2.Nukenksminti žydų klaidinimą vykti į Lietuvą.
  3.Išsiaiškinti sovietų NKVD nusikaltimus kodėl Lietuvoje kiekviename miestelyje SSSR karių kapinės, o Wehrmacht ir SS karių tik Vilniuje ir Klaipėdoje, ar tiesą sako, kad ant pakelėse užkastų nukautųjų ir sužeistųjų pribaigimo kapaviečių pastatė paminklus su šešiakampėmis ir dabar ten dvasiškai graudilingai apgaudami psichiškai kankina žydus ?

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Jeigu šiandien kas nors paklaustų lietuvio, kam priklauso Vilnius ir Vilniaus kraštas- lietuviams ar lenkams aišku dauguma iš jų neabejodami pasakytų “taip, Vilnius -Lietuvos dalis ir nėra jokių abejonių dėl to”. Tačiau jeigu kas nors paklaustų lenkų gyvenančiu aplink Vilnių ar Šalčininkų apylinkėse, jis galėtų sulaukti visiškai priešingo atsakymo. Manau, kad daugeliui Lietuvių gana gerai prisimintinas epizodas iš pokalbių su rusais gyvenančiais Lietuvoje, kurie kalba rusiškai, skaito save šitos žemės teisėtais šeimininkais ir dar grąsina Sibiru lietuviams vadindami juos nacionalistais ar panašiai. Žodžiu Lietuviui suprantamas klausimas apie tai, kam priklauso Lietuvos žemė, ir kokių išsireiškimų galima išgirsti tais klausimais ar priemonių sulaukti jei…
   Dėl Izraelio teritorijos yra žymiai tragiškesnė situacija negu mes galime įsivaizduoti sėdėdami prie pietų stalo arba žiūrėdami televizorių. Turbūt nesunku prisiminti, kaip buvo iškraipyta Lietuvos istorija tarybiniais laikais. Tai Izraelio situacija yra kraipoma kaip Hitlerio laikais. Didelė neapykanta prieš Izraelį plinta iš antisemitistų. Ta neapykanta, kurią mes šiandien matome prieš Izraelį, tikrai ne iš Dievo, bet iš velnio apgautų ir apsėstų žmonių, kurie priešinasi Dievui ir Jo tautai. Juk Dievas sako “Tai kaip Nojaus vandenys man. Aš prisiekiau, kad Nojaus vandenys nebeužlies žemės, taip ir dabar prisiekiu, kad nebekeršysiu ir nebebausiu tavęs. Kalnai gali griūti ir kalvos drebėti, bet mano malonė nuo tavęs nebepasitrauks ir mano ramybės sandora tavęs nepaliks” (Iz 54, 9-10)
   Aš laiminsiu tuos, kurie tave laimina, ir prakeiksiu tuos, kurie tave keikia, ir tavyje bus palaimintos visos žemės giminės”. (Pr. 12, 1) Tai dar vienas pažadas, kurį Dievas davė Abraomui ir savo tautai. Žmonės net nesupranta, ką jie daro keikdami Izraelį. Jei neišeina laiminti, tai dėl Dievo baimės geriau būtų patylėti, negu keikti tai, ką Dievas laimina.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 3. žydai,kaip ir lietuviai nori apsaugoti savo tautiecius nuo nutautinimo,nuo asimiliacijos.Zydu skaicius visur pasaulyje mazeja(nereikia ir holokausto),o daugeja tik Izraelyje,Vokietijoje ir Kanadoje.Del žydų vedybų su ne žydais,tai JAV ju jau daugiau nei 55%.Dauguma tokiu seimu vaikai save zydais nelaiko.Ne rabinu kvaili laiskai,o tik repatriacija i Izraeli ir gyvenimas su savo tautieciais gali sustabdyti zydu nutautinimo procesa.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. NWO valdys zydai.Si tukstantmeti turi likti 1 milijardas zemes gyventoju.Del didesnio pelno lietuvis nuodija lietuvi,zydui pakeitus maisto kokybes standarta su daugybe “E” ir kitokiu meslu.Veziniai susirgimai per trumpa laikotarpi padidejo vos ne trigubai.Modifikuoti produktai nepaliks galimybes daugintis.Jei pavyks sulaukti palikuoniu,juos pakirs virusai ir jokie skiepai tam nepades.Bedrabyste ir krize sukele kas?Triaciasis pasaulinis jau vyksta.Gimsta maziau nei mirsta,zuva.Tik kazin ar patiems zydams tada pavyks isgyventi?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. žydu sionistu pagryndinis tikslas sunaikinti virš 5 milijardu žmonou ir kad liktu tik grinakraujai žydai reikai uždrausti santuokas su kitataučiais.nes žydu tauta dievo išrynktoji tauta .paskaitikit SIONO IŠMINČIU PROTOKOLUS tai planas kaip žydai užkariaus visa pasauli . dar yra tokia kniga TANIA tai žydiškas main kamf .sionistai tai padarys su amerykos pagalba nes realiai visa amerika valdo žydas RODŠILDAS su privačiu Amerykos federaliniu rezerviniu banku.tai sionistai organizoja tičinias finansines krizes ,platina labaratorijose sukurtus virusus pvz paukščiu gripas, su sistema xaarp naudoja kaip klimatyni gynkla kurio pagalba galma keisti klimata organizuoti žemes drebejimus kelti cunamio bangas.odar genetiškai modefikotas maistas ,taip žydai naikins GOJUS nes taip jie mus vadina.netikit goglei surinkit džonas kolemonas komitetas300.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. zydai megs Obama,jei jis priestarauja pries arabu zemiu uzgrobima,taigi suprantama kad jis bus priesas,beje vienintelis zmogus kuris bande pasipriesinti zydu savivalei,bet deja,isrinktiesiems niekas nenurodys-jie yra viso pasaulio bamba

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Amžinas Žydas Lietuvoje, sulietuvėjęs. Sveikinu visus žydus su Naujaisiais 2011 metais. Linkiu ramybės Izraeliui ir Palestinai- land of the Covenant.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. LEIDŽIAMA,todėl,kad nuo IzRAELIO prasidės ARMAGEDONAS.Laukite parbėgančių RADIOAKTYVIŲ apipjaustytų užpakalių į Marijos žemę.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Labas rytas čekistai ir jūsų mokiniai,matau,kad su patvorinėm padugnėm puikiai pilate šmeižtą.Ką bjauraus pasakysite šiandien????

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Kalbedami apie tolerancija,smerkdami kitus. Patys (jei tai tiesa) galyma sakyti genocido salininkai ? Ar tai teisybe ?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Isaiah 64:8 –

  אַל־תִּקְצֹ֤ף יְהוָה֙ עַד־מְאֹ֔ד וְאַל־לָעַ֖ד תִּזְכֹּ֣ר עָוֹ֑ן הֵ֥ן הַבֶּט־נָ֖א עַמְּךָ֥ כֻלָּֽנוּ׃

  ‘Al-Tiqtsof YHVH (yahwa) ‘Ad-Me’od Ve’Al-La’ad Tizkor ‘Avon Hen Habet-Na’ ‘Amcha Kula Nu

  Be not wroth, O YHVH (Lord), very sore, nor for ever remember iniquity, Lo, look attentively, we beseech Thee, Thy people are we all.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. 1 Alef = A
  2 Beth = B
  3 Gimel = G
  4 Daleth = D
  5 He = E
  6 Waw = W
  7 Zayin = Z
  8 Heth = H
  9 Teth = U
  10 Yod = Y
  11 Kaf = K
  12 Lamed = L
  13 Mem = M
  14 Nun = N
  15 Samech = O
  16 Ayin = I
  17 Pe = P
  18 Tsadde = V
  19 Qof = Q
  20 Resh = R
  21 Shin = S
  22 Tau = T

  23 JIM = J
  24 CHAF = C
  25 FE = F
  26 XI = X

  J + C + F + X = Jesus CruciFiX
  Source(s):
  life

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Tai visai išmintinga rabinų politika, kurie stengiasi išsaugoti savo naciją ir teritoriją, nes dielės tautų draugystės ir didelio tolerantiškumo kitataučiams vaisius jau šiandien matome Prancūzijoje, Maskvoje, kai kuriose Azijos respublikose kurios
  įėjo į TSRS sudėtį. Laikas į tai atkreipti dėmesį ir Lietuvos politikams.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • jus visur ir visus norite mokyti,gal pamokyk arabus kaip jiems reiktu elgtis,musu nereikia

   Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Jeigu Jungtinių Amerikos Valstijų teisėsugoje būtų susiklosčiusi tokia padėtis kaip Lietuvoje,tai būtų tekę atsistatydinti ne vienam auščiausio rango valstybinės valdžios pareigūnui.Lietuvs Prezidentė net neisiteikė pasikviesti Kedžių šeimyną pokalbiui,Prezidentė apsimeta,kad nieko nebuvo, nieko neįvyko.Tai jums Dėdulės Landsbergio Žmogaus teisių “gynėjo dovana”.Akivaizdu,kad čekistai ir patvorinės padugnės rašo agresyvius ir vulgarius “komentarus”

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Pasigendu reiškinių analizės. Čia tik interneto plagiatas. Ambasadorius turi pranešti, bus Palestina nepriklausoma ar nebus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Nu ir Ambasadorius,blemba.Užuot stiprinęs ir plėtojęs dviejų broliškų tautų (žydų ir lietuvių) draugystę,tai tik pletkavoja.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Galiu papasakot ta tema tikrą istoriją apie tai, kaip “dirba ‘ lietuvės Izraelyje. Viena kaunietė, pusmetį po vedybų buvo puiki žmona ir šeimininkė, o po pusmečio Izraelio pilietis buvo išmestas į gatvę iš savo namų ir dar liko skolingas bankams. taigi …

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • mat kaip buna,o kas sako.kad zydai protingiausi?deja ne visada,pries lietuve dar nera tokio zmogaus kuris ja nugaletu

   Thumb up 72 Thumb down 0

 18. kalbejau su viena ypatingo grozio lietuvaite,kuri su savo vaikinu grizo is JAV.ten vasaros metu dirbo vienoje rusu zydo turimoj parduotuvej.tai jis jai taip pasake:”esi labai grazi,todel turi vaikus gimdyti nuo zydo”.tik tiek..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Man 22 metai. Planavau ištekėti už žydo ir pirkti miško gaisravietės plotelį Izraelyje. Matau, kad rabinai bus rimta kliūtis. Labai teisingai rašo mūsų ambasadoriai. Gerų jiems šventų Kalėdų.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Į ką atkreipti dėmesį renkantis avalynę vasarai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras