Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Vasaris 20 Trečiadienis
 

Lietuvos „teisingumas“ neįtikino JTO: R. Paksas skinasi kelią į prezidento rinkimus

2012-06-11 20:07 | Naujienos | Komentarų (130)

Jungtinių Tautų Organizacijos (JTO) Žmogaus teisių komitetas paskelbė R. Pakso komunikatą apie žmogaus teisių pažeidimus apkaltos proceso metu preliminariai priimtinu. KK nuotr.


Vilis Normanas

Kad Lietuvos teismai akivaizdžiai virsta teisės parodija, liudija ne tik vis didesnis visuomenės pasipiktinimas šia institucija, bet ir objektyvūs faktai. Šį kartą „lietuviškas“ teismo sprendimas neįtikino JTO jurisdikcijos. Rolandas Paksas žengė pirmą tvirtą žingsnį į būsimus prezidento rinkimus. Dabar neaišku, kas nutiktų, jeigu visi, turintys pinigų, nuspręstų apskųsti Lietuvos teismų sprendimus. Tikriausiai tokiu atveju šalis bankrutuotų greičiau, nei Andriui Kubiliui antrą kartą tapus premjeru. Trumpas rašinys apie R. Pakso teisinę pergalę ir interviu su jo teisiniu atstovu – teisės mokslų daktaru Stanislovu Tomu, specialiai „Karštam komentarui“.

2012 m. birželio 6 d. Jungtinių Tautų Organizacijos (JTO) Žmogaus teisių komitetas paskelbė R. Pakso komunikatą apie žmogaus teisių pažeidimus apkaltos proceso metu preliminariai priimtinu. Tą pačią dieną JTO Žmogaus teisių aukštojo komisaro sekretoriatas persiuntė R. Pakso komunikatą Lietuvos Vyriausybei ir davė jai keletą mėnesių pasiaiškinti.

Šios bylos tikslas yra įrodyti, kad apkalta buvo neteisėta (pažeistas principas „nėra bausmės be įstatymo“), kad draudimas eiti Prezidento, Ministro Pirmininko, ministro, Seimo nario, teisėjo, Konstitucinio Teismo teisėjo ir valstybės kontrolieriaus pareigas nuo pat jo įvedimo dienos buvo neteisėtas (rinkimų teisė, teisė į valstybės tarnybą), kad Konstitucinis Teismas buvo šališkas ir priklausomas nuo politikų.

Buvusiam Prezidentui atstovaujantis Paryžiaus teisininkas dr. Stanislovas Tomas kvestionuoja kiekvieną žmogaus teisių pažeidimo epizodą: Prezidentas Valdas Adamkus taip pat išimties tvarka teikė Lietuvos pilietybę verslininkams, kurie vėliau, tai yra 2002 m. gruodžio 6 d., rėmė jo rinkimų kampaniją. Tokių epizodų labai daug. Bylose prieš Baltarusiją. Komitetas jau buvo pripažinęs, kad vieno politiko baudimas už tai, kas normalu kitiems politikams, yra šiurkštus žmogaus teisių pažeidimas. Europos žmogaus teisių teismas nepatikėjo Konstitucinio Teismo „dvasia“ ir pripažino, kad iki 2004 m. gegužės 25 d. neegzistavo jokio draudimo dalyvauti rinkimuose. Negali būti jokio įstatymo, kuris priimamas vienam konkrečiam žmogui. Lietuvos Vyriausybė, siekdama išvengti atsakomybės, nesėkmingai bandė sakyti, kad šis draudimas buvo įvestas 1992 m. Priešingai nei Europos žmogaus teisių konvencija, Paktas apima ne tik teisę būti renkamam į Seimą, bet ir teisę būti renkamam Prezidentu, eiti Ministro Pirmininko pareigas. Vienoje byloje prieš Šri Lanką Komitetas jau išaiškino, kad rinkimų teisės atėmimas 7 metams yra „neproporcingas ir neprotingas“.

Ši išvada taip pat taikoma Prezidento rinkimams ir Ministro Pirmininko pareigoms. JTO Komitetas prižiūri Tarptautinio politinių ir pilietinių teisių pakto vykdymą, konstatuoja Pakto pažeidimus, o taip pat gali inicijuoti sankcijų įvedimo procedūrą prieš valstybę, kuri piktybiškai nesilaiko savo tarptautinių įsipareigojimų gerbti žmogaus teises.

Kaip išaiškino Komitetas savo jurisprudencijoje, tuo atveju, jeigu valstybės konstitucija prieštarauja Paktui, turi būti laikomasi būtent Pakto, o ne Konstitucijos, reikalavimų. Tai yra oficiali JTO pozicija.

Dar daugiau, Pakto viršenybė prieš Lietuvos Konstituciją seka iš Europos Sąjungos Sutarties 2 straipsnio. Jeigu savo laiku Lietuva nebūtų sutikusi su šiomis sąlygomis, jos nebūtų priėmę į ES. Lietuvos Respublika lieka nepriklausoma valstybe ta prasme, kad ji gali bet kada išstoti iš ES ir iš JTO. Niekas tankais Lietuvos nelaiko. Nuo išstojimo dienos, ES ir JTO teisė praras viršenybę prieš Lietuvos Konstituciją.

Dr. S.Tomas: “Viską dar galima atsukti atgal”

Dr. Stanislovas Tomas atsakė į „Karšto komentaro“ klausimus.

– Ką šis laimėjimas JTO jurisdikcijoje reiškia Lietuvai? Ar dabar R. Paksas galės kandidatuoti į LR prezidento postą? Kokios nuobaudos laukia Lietuvos?

-Ši pergalė yra tik pirmas, bet būtinas etapas. Džiaugiuosi dėl šio rezultato, kadangi jis vėl pakelia į orą visus apkaltos faktus. Viską dar galima atsukti atgal. Jungtinių Tautų teisės lygmenyje R. Paksas gali būti visiškai išteisintas.

Pergalė Strasbūre ir ateinanti pergalė JTO rodo, kad, deja, Lietuvos aukščiausieji teisėjai ne visada seka vakarietiškomis žmogaus teisių normomis. Manau, kad laimėti bylą visai įmanoma iki 2015 m. Tokiu atveju R. Paksas galės pristatyti rinkėjams savo naują prezidento programą.

Kalbant apie nuobaudas, niekada nesi tikras dėl to, kokio masto bus tavo pergalė. Teisinis neapibrėžtumas yra globali realybė. R. Paksas greičiausiai turės teisę į prarastus atlyginimus, bet jam rūpi pats principas, pats žmogaus teisių viešpatavimo faktas, o ne pinigai.

-Dabar Lietuvoje labai daug kalbama apie teisines problemas, kaip, Jūsų nuomone iš tiesų yra? Ir kas blogai mūsų valstybėje su pačia teise? Kodėl lietuviai labiausiai nepatenkinti teisingumu? Atrodo, kad teisingumo gynimui belieka viena vieta – tarptautiniai teismai. Kaip tai pakomentuotumėte?

-Bendras vakarietiškos teisinės kultūros bruožas yra tai, kad teisėjas privalo vadovautis teise. Deja, Lietuvoje teisėjui dažnai yra tiesiog nusispjauti į tai, ką tu pasakoji apie žmogaus teises. Jis žiūri į tavo popierius kaip į švarų lapą, jis tavęs tiesiog nemato – lyg būtum tuščia vieta.

Žema kompetencija ir arogancija yra Lietuvos kasdienybė. Todėl taip ir išeina, kad Strasbūras ir JTO lieka paskutine viltimi.

Mane stebina politikų veidmainystė – jie visi remia žmogaus teises rinkiminės kampanijos metu. Tačiau, kai reikia priimti konkrečius sprendimus, jie mažina Europos žmogaus teisių teismo finansavimą tam, kad bylos būtų nagrinėjamos po 6 metus, jie net drįsta siūlyti Europos žmogaus teisių konvencijos pakeitimus, kuriais mažinamos žmogaus teisės.

Po rinkimų kai kurie Lietuvos politikai, praradę bet kokį gėdos jausmą, pradeda sakyti, kad tarptautinės žmogaus teisės mums neprivalomos – nes mes turime savo Konstituciją.

Mano teritorija yra Strasbūro Teismas, Jungtinės Tautos, Europos teisingumo teismas. Siekiant pergalės tarptautinėse instancijose, labai svarbu pradėti remtis Europos ir JTO teise jau pačiame pirmame Lietuvos teisme. Svarbu žinoti, kad pralaimėjus (arba ne pagal visus punktus laimėjus) Strasbūro Teisme, turime dar atviras duris į JTO.

-O kaip paprastam piliečiui apsiginti Strasbūre ar JTO, jeigu jis neturi daug pinigų advokatams? Ką patartumėte? Ir ko mus visus gali pamokyti Lietuvos teisingumo pralaimėjimai tarptautiniuose arbitražuose?

-Esu susidūręs su daugybe atveju, kai procedūra Strasbūre ar JTO kainuoja pigiau nei eiliniame Lietuvos apygardos teisme. Tam tikrais atvejais Strasbūras gali padengti dalį advokato kainos.

Strasbūre ir JTO nėra jokių žyminių mokesčių.

Kita vertus, procedūros Strasbūre ir JTO yra pakankamai techninės – yra labai daug precedentų, be kurių sunku važiuoti. Todėl svarbu turėti šalia gerą specialistą. Advokatas turi tobulai mokėti angliškų ir prancūzų kalbas – niekam nesiūlyčiau siųsti savo dokumentus lietuvių kalba.

Visa mūsų patirtis su tarptautinėmis instancijomis rodo, kad nereikia prarasti vilties, jeigu nesiseka įtikinti Lietuvos teisėją. Nereikia nuleisti rankų – viską dar įmanoma atsukti atgal.

-Ir paskutinis klausimas: kaip, jūsų nuomone, būtų pasibaigusi Garliavos istorija, jeigu ji būtų nagrinėjama Strasbūre?

-Sunku pasakyti, ar sprendimas dėl vaiko perdavimo iš viso būtų priimtas, jeigu Lietuvos teisinėje sistemoje būtų buvęs įprotis nuo pat pradžių vadovautis Europos precedentų teise. Nemanau, kad buvo visiškai atsižvelgta į geriausią vaiko interesą.

-Ačiū už pokalbį.

Komentarai

 

 

 
 1. gal tapšnių ir nuskriaudė kgb-vsd šutvė bet tapšniukas priklauso kitai rusijos spec tarnybų grupei – gru. o kaip kitaip paaiškinti tapšniaus santykius su jurijum borisovu, borisovas gi aiškiai priklausė gru. o kaip žinia kgb ir gru užsienyje tarpusavyje konkuruoja. vakarų pasaulyje dažniausiai laimi gru, o buvusiose sovietinėse respublikose, tarpe kurių yra ir Lietuva, bei soc lagerio valstybėse dažniausiai laimi rusijos kgb struktūros, nes čia veikia seni patikrinti kgb kadrai, infiltruoti visuose valstybinės valdžios struktūrose, neišskiriant ir partijų. na o spec tarnybos apsoliučiai užvaldytoss. gru tokių galimybių neturi, todėl tapšnius ir pralaimėjo..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Tamsta Prezidente, gerbiu Jus, todėl leidžiu sau pasakyti tai, ką galvoju. Gal būt Jums ir nepatiks, tačiau geriau karti tiesa, nei saldus melas. Išsivalykite Tvarkos ir teisingumo partijos gretas nuo iškrypėlių, karjeristų-demagogų ir tuščiagarbių pilvakalbių. Vien tik pasižiūrėjus į Mazuronį, žmonėse “kalbančia žila barzda” vadinamu, bloga darosi.Natūralu, jog stiprų lyderį, kaip šūdinės musės, aplimpa įvairiausio plauko marginalai. Atsikratykite jų. Nejaugi Jums dar negana medalinskų ir kutraičių ar kitokių mėšlių, pardavusių Jus už tris judo skatikus? Nejaugi nieko nepasimokėte iš tos istorijos. Prezidente, atminkite, jog sekantį kartą, kai Jus purve nuskandins taip vadinami “ištikimieji” bendražygiai, Jūsų nebeišgelbės nei Srasbūras, nei JTO. Patikėkite, geriausius, sąžiningiausius TT partiečius alkūnėmis jau išstumdė prie lovio besibraunantys marginalai. Į Seimo rinkimus Jūs einate tuščiomis rankomis ir nesitikėkite gerų rezultatų. Buvau Jūsų partijos gretose ir sprukau iš jos už galvos susiėmęs, kai tik pamačiau ir supratau, kas ten vyksta. Linkiu Jums sėkmės, kuri priklausys tik nuo Jūsų paties išminties.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Na, Kūreli, tai kaip dabar bus, kai atgal sugrįš konstitucinės dūšelės? Ar užteks finansų susimokėti Paksui už padarytas skriaudas? Turėtų užtekti, juk gerą “kušą” gavai už paslaugas iš “šlepetinio” prezidento šutvelės.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Pirmiausiai issivalyk savo partija nuo visokiu iskrypeliu zemaitaiciu.Ar Lolasvili vel burtininkaus partijoje?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Aukso zodziai “zema kompetencija ir arogancija”… Uz kiekvieno sprendimo stovi juk konkrecios pavardes…vargsai teises studentai, kai jiems desto tokie “asai”. Kodel gi nepaemus dabar interviu is ju.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. kad daeitu iki ITO,politikai stengiasi pakliuti i europarlamenta. Ten jau ir pinigai atitinkami,ir rysiai,ir galimybes. Paprastam zmogeliui tai negresia. O kas del paskutinio sakino,tai labai abejotinai skamba. Reiskia galima vaika apgaule pasisavint,nes jeigu vaikui labiau patiks gyvent pas turtinga”teta”,jis gali ten ir pasilikt. O kaipgi motinos teises tada skamba ITO ar Strasbure?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Pirmiausia tai turi buti Motina, o ne sutenere. Antra motina turi tureti kur gyventi ir tureti darba, kad galetu pramaitinti save ir vaika. Vaikas ne rankine,- siandien nesioju, o rytoj ismetu.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Tai kam sakoma priesaika Tėvynei?

  Sulaužai – pailsi vieną kadenciją ir vėl iš naujo gali prisiekinėti :DDDDD
  Tai, kam su ta priesaika iš viso terliotis?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Lietuviai nepasimokina – būtinai dar kartą užlips ant to paties grėblio. prieš nuimant jis nebesuvokė savo veiksmų ir elgesio. Norime dar kartą pabandyti ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Ar galima atsukti atgal paviesintus tapsnuotojo pokalbius ir jo komandos , kurie sieke asmeniskos naudos ir kenkia Lietuvai ?
  Kas turejo nors truputi proto , tas jau suprato , kad sis politinis lavonas su savo pasmirdusia partija , seniai turi buti istorijos siukslyne .
  Kai paskaiteme ka jie prisidirbo , tai , manau reikia uz tokius darbus – sodinti , bet cia Lietuva , svogeriu krastas , visi paristi reikaliukais , pinigiukais …

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • 100 proc.tikslumu!
   Geresnio apibudinimo nerastum!
   Zmogus prarades Realybes jausma nori dar karta bandyt ?Kai sitiek chaoso Lietuvoje?O ka pats dare,padare ,kad tauta leistu antra kart uzlipt ant zaizdotos sielos?
   NE!
   NE!
   NE!
   Varyk is cia,nepasotinamasis…….

   Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Cia tai bent. Neringa, nenuleiskit ranku, kaip sako p. Tomas. Dar gali viskas
  pasikeist. As manau, kad stanke sedetu uz grotu. Nes ten jai vieta. Matot, kas
  musu teismuose vyksta. Kaip cia suprast, kad teisejas Cininas staiga susirgo?
  Tipo, po pirmo posedzio nuejo i sporto sale. Tai pas juos darbo metu galima
  spportuoti? Kazkokia komedija, tikrai. Jis taip raso savo tinklapy.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Stanislovas Tomas tai šaunuolis, bet su juo Paksas neteisingai pasielgė., kai išrinko į EP net padėjėju nepaėmė, o vaikinas gabus .

  Klausimas, kada R. Paksas pradės keisti savo artimiausią aplinką , kuri jam teikia neteisingą informaciją . Taip buvo su Stanislovu Tomu ir kitais

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Va, ir lenda Kūrio dvasios, kurias jis anksčiau matė tik vienas. Kūry, molči apie Garliavos mergaitę, nes nieko apie teisę nerauki, ir lauk iš teisės profesorių į nemokšų profesorius.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Šaunuolis Stanislovas, ir Prezidentas, kad nenuleidžia rankų ir parodo Lietuvos teismų realybę. Sunkiai sutelpa į galvą, kad Konstitucinis teismas galėjo būti įtakojamas politikų. Tai apie kokią teisinę valstybę kalbam..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Rolandai, ko tau ten reikia.Buvai kuom norejai, bet netau tas seimas ir valstybes vairas, ten reikia stipriu dvasiškai ir fiziškai zmoniu, nebrisk antra karta i ta pacia upe, kurk ka nors savo ir irodysi kad gali. o gal esi tinginys ir nori lengvai uzdirbamos duonos su sviestu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • zole.nes sita visai tau “nepadeda”tiesiog kenkia tavo ir taip isklerusiai smegeninei

   Thumb up 0 Thumb down 0

 15. kai zmones po mirties yra padaromi neveiksniais ir atiminejami palikimai :) N.Venckiene teisinike ji zino kaip apsiginti nuo melo.O ka daro paprastas zmogelis?? Nueina galva nuleides ir uzsidaro savo namuose. Zmones tikisi teisingumoo per teismus …vsio po zakonam…. yra apvagiami:)

  Thumb up 0 Thumb down 0

   • ka darysi,mat vaikas ismoko ikelti smailika tai ir kaiso i visas skyles,na vaikas ir lieka vaiku,ko is jo noret,gal suaugs kada…

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • Ale,matyt,patiko,tai dar karta nori!
   na ir apetitas pas zmogu,niekad negana….
   deja,nuveiktus darbus matem—-sansu jokiu,nulis!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Nieko sukciai atgal neatsuks……
  laiko nesugrazinsi….
  Buvo laikas—vaikeli,turejai sansa irodyt,kas tu esi!
  Praradai—-kaput!
  reikia nauju,dar negairintu veju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  O tu jau gairinai,garinai! Kaput!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • tai jau ne tavo tuscios puodines reikalas,eik anuku ziureti nepolitikuodama zinove mat

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • O Mociute nedurna,ka tu pyksti ant jos,kad ji turi savo tvirta nuomone?
    Zmogus praejes Gyvenimo Mokykla,turi nuomone,zino ,ka sako….
    Ko tu pyksti ant jos?

    Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Gydytoja nė karto nesinaudojo sezoninėmis vakcinomis 2
Teisingumo ministras atleido Klaipėdos antstolę 1
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Prezidentė: Švęskime Vasario 16-ąją, kaip išsivadavimo ir laisvės šventę! (14)
Brangieji, atkurtoji mūsų valstybė skaičiuoja naują šimtmetį savo ilgaamžėje istorijoje. Švęskime Vasario 16-ąją,...

Sovietų kariuomenės nusikaltimai Lietuvoje: prieš ir po okupacijos (1)
Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras internetinėje svetainėje www.kgbveikla.lt baigė publikuoti dokumentus apie nusikalstamą...

Rusijai gresia vadinamojo S. Magnitskio akto Europos variantas (13)
EP Užsienio reikalų komitete pirmadienį apie 17.30 val. Lietuvos laiku bus svarstoma rezoliucija...

Mirė žinomas disidentas Petras Cidzikas (16)
Sausio 21-ą, paryčiais, mirė žinomas disidentas ir visuomenininkas, pogrindžio spaudos platintojas, politinių bado...

In memoriam. Mirė lietuvybės puoselėtojas Tomas Vaisieta    (2)
Trečiadienį, 2018 m. lapkričio 21 d., paryčiais mirė žymus, ilgametis Lietuvos naciobnalinio dramos...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
R.Šalaševičiūtė: Teismo psichiatrijos ekspertų problemos, iškeltos konferencijoje, turėtų tapti pagrindu įstatymų pakeitimams
Vasario 8 d. Lietuvos Respublikos Seime vyko Socialinių reikalų ir...
Ką atsakyti M. Puidokui? (41)
Kvietimas dr. Mindaugui Puidokui kandidatuoti į Lietuvos prezidento postą Lietuvai...
R. Morkūnaitė-Mikulėnienė: „Premjeras dirbtinai kelia konfliktus ir skatina aplinkos sektoriaus stagnaciją“   (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūno pavaduotoja Radvilė...
 
Teismas vėl atmetė „MG Baltic“ reikalavimą atlyginti 13 mln. Eur tariamą žalą (7)
Lietuvos apeliacinis teismas dar kartą atmetė ieškovės UAB „MG Baltic...
Rusijos žurnalistas A.Nevzorovas nufilmavo Medininkų žudynes? (281)
Kas iš tiesų įvyko 1991-ųjų metų liepos 31 d. naktį...
Aukščiausias teismas abejonių dėl įrodymų Medininkų byloje neišsklaidė (38)
Nors Aukščiausiasis teismas vasario 28 d. ir paliko galioti Apeliacinio...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Interneto paslaugų teikėjai savo sąskaita privalės blokuoti prieigą prie interneto svetainės linkomanija.net
Lietuvos apeliacinio teismo teisėjų kolegija, apeliacine tvarka išnagrinėjusi ieškovės asociacijos...
Vilniaus rajono kelyje – tragiška nelaimė. Žuvusiųjų artimiesiems – Prezidentės užuojauta (7)
10.36 val. Vilniaus r., Melkio k., kelyje Pikeliškės – Maišiagala. 35 km.,...
Alytaus policija įspėja: mūsų mieste nėra vietos „mirties pardavėjams“
Rugsėjo 6-oji nerami buvo Ulonų seniūnaitijos gyventojams, čia Alytaus apskrities...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (1)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
Išaugo šauktinių pasitenkinimas tarnybos sąlygomis kariuomenėje
Auga šauktinių pasitenkinimas tarnybos sąlygomis. Lyginant su 2016 m., 2018...
Tarptautinėse pratybose „Rapid Trident 2018“ Ukrainoje Lietuvos kariai dalijosi patirtimi, kaip geriau taikyti NATO standartus (2)
Rugsėjo 14 d. Ukrainos Lvovo srityje, Yavoriv poligone baigėsi didžiausios...
Kroatija tęs dalyvavimą Lietuvoje dislokuojamame NATO batalione
„Lietuva dėkoja Kroatijai už sprendimą vėl atsiųsti savo karius į...
 
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (20)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sirijoje – raketų smūgis, JT ST atmetė Rusijos parengtą rezoliuciją (26)
Naktį iš penktadienio į šeštadienį JAV, Prancūzijos ir Didžiosios Britanijos...
Baltarusija raginama stabdyti Astravo atominės elektrinės statybą (2)
Birželio 27 d. Europos Tarybos Parlamentinė Asamblėja (ETPA) plenarinės sesijos...
Sportas   Laiškai
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
Prezidentė pasveikino plaukikus R. Meilutytę ir D. Rapšį su Europos čempionato aukso ir bronzos medaliais
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Danijoje vykstančiame Europos plaukimo...
 
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...
Netektis advokato Arūno Marcinkevičiaus šeimoje (7)
Advokato Arūno Marcinkevičiaus šeimoje – netektis: lapkričio 1 d. po...
Kaip „Vašingtono agentai“ pavirto „žaliais žmogeliukais“ [Propagandos demaskavimas] (78)
Metalo ir medienos darbuotojų profesinė sąjunga nuoširdžiai dėkoja spaudos atstovams,...