Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Spalis 18 Penktadienis
 

Lietuvai blokuojami vaizdo reportažai apie Luhansko sukilėlių sulaikytus snaiperius

2014-06-20 13:25 | Užsienis | Komentarų (34)

Luhansko sukilėliai paskelbė 06 18 į nelaisvę paėmę dvi moteris, iš kurių vienos veidas - nerodomas.  LifeNews stop kadras


Giedrė Gorienė

Lietuvai pradėta blokuoti Rusijos TV reportažų, kuriuose kalbama apie Luhansko sukilėlių sulaikytus snaiperius, peržiūra.

„Šita peržiūra jūsų regione ribojama“ – štai toks užrašas atsiranda vietoj Rusijos TV reportažo, pavadinto „Žuvusių žurnalistų tyrimas: šalia minosvaidžio dirbo snaiperiai“, vaizdo įrašo.

Rašytiniame reportažo variante snaiperio tema taip pat nutylėta.

Kyla klausimas: kas čia vyksta?

Peržvelkime įvykių chronologiją:

Birželio 17 d. Luhansko liaudies respublikos lyderis Valerijus Bolotovas spaudos konferencijoje paskelbė, kad visą naktį iš birželio 16 į birželio 17 d. iki pat ankstaus ryto prie Metalisto gyvenvietės, netoli Luhansko, vyko mūšiai, kurių metu sukilėliai perėmė 6 vienetus sunkios karinės technikos, iš kurios 3 sunaikino, ir 4 bepiločius lėktuvus. Taip pat paėmė į nelaisvę penkis kovotojus, tarp kurių, pasak V.Bolotovo, – viena moteris snaiperė, „preliminariai iš Lietuvos“.

Tą pačią dieną, birželio 17 d., mūšiams nurimus, prie Metalisto gyvenvietės atvažiavo du rusų žurnalistai – Igoris Korneliuk ir Anton Vološin filmuoti reportažo apie besitraukiančius iš karo zonos pabėgėlius.

Netrukus pranešta, kad jie apšaudyti iš minosvaidžio. Igoris Korneliuk buvo sunkiai sužeistas ir mirė Luhansko ligoninėje, o A.Vološino vieta – nežinoma. Tačiau neužilgo buvo rastas ir antro žurnalisto kūnas, tiksliau, keli jo daiktai, nes minos skeveldra pataikė A.Vološinui tarp kaklo ir krūtinės ląstos – iš kūno ne kažin kas liko.

Birželio 19 d. pranešta, kad birželio 18 d. sukilėliai sunaikino „Aidar“ balaljoną ir į nelaisvę paėmė 8 jo kovotojus, tarp kurių kelios – moterys. Viena moteris veidą buvo užsidengusi geltona skarele su Maidano užrašais ir neigė esanti snaiperė, teigė esanti „automatininkė“. Kas tokia antroji moteris, nutylėta. Parodytas tik jos veidas.

O birželio 20 d. Rusijos TV pasirodė reportažas, kad per išpuolį prieš Rusijos žurnalistus prie Lugansko šalia minosvaidžio „dirbo ir snaiperiai“.

Tačiau šio reportažo peržiūra Lietuvai yra užblokuota: „Šita peržiūra jūsų regione ribojama“.

Rusijos TV šiandien pranešė, kad birželio 17 d. nužudyti žurnalistai „Aidaro“ buvo medžiojami keturias dienas.

Vakar oficialioji Ukrainos valdžia nuo „Aidaro“ išpuolių prieš Rusijos žurnalistus atsiribojo: pareiškė, kad „Aidar“ veikė nesankcionuotai, savavališkai, neturėdamas įsakymo iš centro.

Kas gali paneigti, kad…?

Taigi, žiūrime, ką turime:

Pirma, Luhansko liaudies respublikos lyderis pranešė, kad tarp iš birželio 16 į 17 d. paimtų nelaisvių – viena moteris snaiperė „preliminariai iš Lietuvos“;

Antra, birželio 20 d. Rusijoje pasirodo reportažas „Žuvusių žurnalistų tyrimas: šalia minosvaidžio dirbo snaiperiai“, kurio peržiūra Lietuvai – užblokuota.

Klausimas: ar tai reiškia, kad sukilėliai Luhanske į nelaisvę iš tiesų paėmė lietuvę, vyksta slaptos derybos su Rusija dėl jos sugrąžinimo į Lietuvą (nes siena su Rusija Luhansko regione, kaip žinia, prasidėjus mūšiams, Ukrainos nekontroliuojama) ir dėl to informacija ta tema Lietuvai viešojoje erdvėje ribojama?

Komentarai

 

 

 
 1. … .is tiesu, nieko tikro mes nezinome, kas ten vyksta, abi puses saudo ir provokuoja vieni kitus, tas vyko ir LT ir visame pasaulyje… kazkokios apylinkes atsiskyrineja, skelbiasi respublikomis… Ar labai mums patiktu, jei atskira respubl.pasiskelbtu kokia Perloja ar sakykim, Klaipedos krastas?
  Tokie straipsniai tik musu skaitytoju emociju provokacija, nes neteikia nei jokio aiskumo..o provokacija visada yra su tikslais.

  Thumb up 3 Thumb down 2

 2. Goriene,ar nusiuntei užuojautą žuvusių žurnalistų artimiesiems,draugams,bendražygiams?Garantuoju kad ne.Juk ir tu kaip ne kaip vaidini “žurnaliuga”.Ir dar,kada baigsi Kolomoiskio,Jerašo ,Avakovo,pedofilo Leško propogandas varinėti Lietuvoje.Koke tu vargšė, man tavęs tiesiog gaila.

  Thumb up 3 Thumb down 5

  • O man tavęs gaila kad tu naktimis nemiegi, kai kiti normalūs žmonės miega.
   Kokia propaganda: kad lietuvė nesuimta? Melskis, kad jos nenušautų.

   Thumb up 2 Thumb down 3

   • Ar moterims kariauti?Tegul barscius verda ,snaiperes vadinasi.Na ko cia melstis ,kad nenusautu,tegul nusauna,o ka ji ten pyragaicius kepa?

    Thumb up 1 Thumb down 1

 3. Per kara su Cecenija “veike” pabaltijo BALTOS KOJINES – snaiperes……Dabar snaipere lietuve…ECH, maza musu tautele , o kokios moterys – aprupina visa antirusiska erdve baltomis snaiperemis….Labai IDOMI KK POZICIJA – su straisniu tikrais ir isgalvotais autoriais ….IDOMI IR PERMATOMA….Sekmes, Giedre….

  Thumb up 2 Thumb down 0

 4. Kazkam labai noretusi save pakelti i aukstumas,todel iesko nepamete.Nesiparinkit didieji politikai! jeigu ta snaipere ir egzistuoja,tai cia ne LIetuvos problema.Jeigu mergai niezti tarpkojis tegul ir kasosi i sautuvo vamzdi.Norejo saudyti,dabar pacia susaudis.Aplamai,kam idomu skaityti apie krastutinumus.Uztenka ,jau penkis metus skaiteme ir tebeskaitome apie didziaja “teroriste” ,kuria pagamino lietuviskas saugumas.Geriau turetu tie tyrejai ,kurie cia taip uoliai puole gelbeti snaipere,galetu pradeti tyrima,kur dingsta dori Lietuvos jaunuoliai ir net pagyvene.Iseina is namu ir kaip nezinia.Jeigu vienus dar randa vandeny,tai dideles daugumos niekas nebemato.

  Thumb up 4 Thumb down 0

 5. mir druzba zvacka
  Dideja kolorado vabalu importas. dideja ir Raudonuju grabu eksportas.
  pu tin chuj lo, La la la la la la la la!

  Thumb up 4 Thumb down 8

 6. jau cenzūra iš rusų pusės? Tai ko jie kaukia, kad pas mus jų kanalai uždarinėjami?

  Thumb up 2 Thumb down 1

 7. LIETUVOS ŽMOGAUS TEISIŲ STEBĖTOJŲ SĄJUNGA

  Siūlau Lietuvos valdininku vaikus ir anūkus ko greičiau pakviesti i kariuomene
  Saugodama savo vaiku ir anūkų gyvybes valdžią pradės ieškoti diplomatiniu keliu spręsti iškilusia problema
  Valstiečių, darbininkų ir runkeliu vaikai liks gyvy ir sveiki
  Sutaupysim milijardus ir galėsim padidinti pensijas ir algas mokytojams, gydytojams, policininkams

  V.Landsbergio anūkui, euro parlamentarui pirmam įteikti šaukimą ginti tėvyne

  Karas karui! Nė lašo kraujo už „valdžią”! Tai ne mūsų karas!!!

  Thumb up 17 Thumb down 1

 8. tai užblokavo straipsnį k k apie galvų medžiotoją už 1 ir už 0,5 mln. $.

  Aš žinau antrą snaiperę – tai lenkaitė. Ir mes eisim medžiot galvų.

  Thumb up 1 Thumb down 1

  • toj nuotraukoj aktorius Nakas žadėjo gauti pinigų iš Izraelio, arba susirinkt iš tautiečių.

   O aš Juo tikiu.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Kai vyksta karas, vieni žmonės žudo kitus.
  Iš išorės sukurstytas Ukrainos vidaus karas palaipsniui pereina į tarptautinį ginkluotą konfliktą, nes jame akivaizdžiai jau dalyvauja kovotojai iš įvairių šalių.
  Tai yra žmonijos beprotybės pasireiškimas ir labai gaila, kad lietuvos žmonės šioje beprotybėje aktyviai dalyvauja. Nesvarbu, kurioje pusėje.
  Beje, esu tikras, niekas iš lietuvaičių ten nėra nusiųstas prievarta.
  -Povilas-

  Thumb up 12 Thumb down 0

  • į Gruzijos karą irgi niekas nesiuntė prievarta, o kai ant minos užlėkė ir invalidu liko, tai Lietuvoje jau niekam nebuvo įdomu

   Thumb up 5 Thumb down 0

   • Kai tokios mergos ir bernai pajunta gazą nieko neveikti ir dirbti kariais, tai paskui neįsivaizduoja normalaus gyvenimo, kad reikės keltis anksti ryte, eiti į darbą. Todėl ir varo daryti nesąmones karštuose taškuose

    Thumb up 2 Thumb down 0

 10. Noreciau,jog Jus paziuretumete You Tube “Moment istini”(“Teisybes momentas”) laida 6.16 2014,gal daugiau suprasite ,atsiraS KITOKIU MINCIU1

  Thumb up 1 Thumb down 1

 11. IŠ ŠIOS DIENOS ŽINIASKLAIDOS:

  Во время атаки карателей на Славянск погибла 30-летняя Надежда Данченко. Она была убита при попытке забрать с улицы домой своего 5-летнего сына Арсения. Мальчик, собственными глазами увидевший смерть своей мамы, был сильно ранен и скончался в больнице.
  В нескольких метрах от погибших разорвался минометный снаряд, они не успели спастись, спрятавшись в подвале, сообщают “Вести ФМ” со ссылкой на LifeNews.
  В ходе минометного обстрела Славянска пострадали еще семь человек, двое из них также умерли в больнице, которая переполнена ранеными, многие из них находятся в тяжелом состоянии.
  “Стреляли с Карачуна и стреляли из крупнокалиберного. Есть воронки, есть следы. Пусть украинские власти смотрят и делают выводы. Мы, Славянск, уже так просто не сдадимся”, — пообещал муж Надежды Данченко Руслан Хакимов в беседе с корреспондентом ВГТРК Кириллом Кирьяновым.

  Thumb up 3 Thumb down 2

  • O tu ar ten buvai? Kam platini nepatvirtintą propogandą. Ar žinai kas nušovė, snaiperis iš Lietuvos ar Čečnios, o gal Tambovski volk?

   Thumb up 2 Thumb down 5

    • Taip, viskas propaganda ką rašo iš įvykio vietos, o ne propaganda ką rašo ponios Garbačiauskaitės delfis.

     Thumb up 1 Thumb down 0

 12. Nekurkite sąmokslo teorijų. Nereikia mums prorušiškų interpretacijų. Ten vyksta karas, o kare žūna žmonės. Pagal jus, jeigu į jūsų pusę šaudo, tai nereikia atsišaudyti. Kodėl negali būti snaiperių. Juk reikia ne tik šaudyti į priešo pusę kur papuolė, o taikyti į tą, kuris šaudo.

  Thumb up 3 Thumb down 8

  • Ir snaiperių iš Lietuvos jums ten reikia?
   Ar mes jau savo problemų neturime, kad siunčiame ten ir patarėjus ( kaip Audrius Butkevičius), ir net snaiperes?
   Ir dar. Jums nereikia, jūs ir nežiūrėkit. Bet kodėl kitiems žmonėms reikia blokuot naujienų portalus? Jau tuoj ir lietuvišką žiniasklaidą blokuot pradės….

   Thumb up 5 Thumb down 1

   • Tai gal galvoji, kad lietuvišką snaiperį (merginą baltomis kalgotkėmis), Grybauskaitė nusiuntė? Kvailas esi ir nesigydai.

    Thumb up 2 Thumb down 4

 13. Dėkui Giedrei už teisingą, drąsų straipsnį!
  Mūsų valdantieji privalo atsakyti už tokią “šešėlinę” politiką, tiek informacinę, tiek ir galimai karinę…

  Thumb up 8 Thumb down 3 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...