Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Rugsėjis 21 Antradienis
 

Lietuva pirmoji pasaulyje pradeda kurti unikalų vėžio gydymą

2015-12-07 11:45 | Politika | Komentarų (176)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vilniuje atidarė „Thermo Fisher Scientific“ laboratoriją, kurioje gaminamos magnetinės dalelės turėtų tapti rimtu priešnuodžiu kovoje su onkologinėmis ligomis ir ŽIV. Nuotr. iš www.lrp.lt

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vilniuje atidarė „Thermo Fisher Scientific“ laboratoriją, kurioje gaminamos magnetinės dalelės turėtų tapti rimtu priešnuodžiu kovoje su onkologinėmis ligomis ir ŽIV. Lietuva – pirmoji ir kol kas vienintelė pasaulyje valstybė, pradedanti gaminanti tokio lygio technologinius produktus.

„Lietuvos mokslininkų kuriami produktai atveria naujas galimybes kovoti su pasaulį žudančiomis ligomis. Tai geriausias įrodymas, kad mūsų šalies žmonės savo kompetencijas ir žinias panaudoja ne tik pasaulinėms problemoms spręsti, bet ir gelbsti žmoniją bei prisideda prie milžiniškos technologinės revoliucijos“, – sakė šalies vadovė.

Unikalioje laboratorijoje įrengta moderniausia technika pasaulyje leis Lietuvos mokslininkams atverti kelią inovatyviai gydymo krypčiai – individualiai medicinai. Mūsų šalyje gaminami produktai bus naudojami gydymo būduose, pritaikytuose kiekvienam pacientui asmeniškai. Pasitelkiant šiuos gydymo būdus, kova su vėžiu, ŽIV ir autoimuninėmis ligomis bus gerokai efektyvesnė ir paprastesnė.

Antikūnais padengtos magnetinės dalelės sužadina paciento limfocitus ir jie pradeda intensyviai dalytis. Šios ląstelės bus papildomai perprogramuojamos ir sugrąžinamos į to paties paciento organizmą, kuris jas atpažinęs sunaikins vėžines ląsteles. Tikimasi, kad ateityje šis metodas pakeis tradicinius vėžio gydymo būdus, pavyzdžiui, chemoterapiją.

Prezidentės teigimu, tai, kad į Lietuvą ateina pačių inovatyviausių produktų gamyba, yra visos Lietuvos įvertinimas. Šalies vadovė pabrėžė, kad Lietuva vis labiau įsitvirtina kaip pažangi, žiniomis grįsta ekonomika, kurianti pasaulinio lygio mokslą ir inovacijas.

Prieš 5 metus mūsų šalyje veiklą pradėjusi „Thermo Fisher Scientific“ – biotechnologijų rinkos lyderė ir viena iš didžiausių pasaulio kompanijų, kurianti produktus gyvybės mokslų tyrimams ir diagnostikai. Lietuvoje gaminami produktai yra naudojami visame pasaulyje tiriant genų sandarą ir kuriant naujus įgimtų, paveldimų ir užkrečiamųjų ligų diagnostikos metodus.

„Thermo Fisher Scientific“ padalinyje Vilniuje dirba 570 darbuotojų. Čia veikia vienas didžiausių privačių mokslinių tyrimų centrų Baltijos šalyse.

Komentarai

 

 

 
 1. Visi viską žino, bet nieko nedaro. Vis dėlto, klausiu: Kas sutvarkys šią vagių gaują, kuri pavogė Snoro banką ir išvogė akcininkų, indėlininkų, klientų pinigus??? Visi veikiantys asmenys žinomi – Grybauskaitė, Kubilius, Šimonytė, Vasiliauskas, toliau jų pasikviesti užsieniečiai bankroto administratoriai – Friklis ir Kuperis. Visą šią aferą dangstė LAWINų advokatų kontora ir jos vadovas Valiūnas. Dabar toliau: vogimo estafetė perduota vietiniam bankroto administratoriui – UAB “Valnetas” vadovui Adomoniui, niekas nesikeičia, toliau apvaginėjami banko kreditoriai, pusvelčiui pardavinėjant Snoro turtą, o viską dabar dangsto “Sutkiene Tark Grunte” advokatų kontora ir jos vadovas Sutkienė. Niekas nesikeičia: 4 metus visi vagia iš, neva, nacionalizuoto “mirusio” banko Snoras,o pinigai niekaip nesibaigia! Gali vogti kiek nori, kai tavo “stogas” prezidentė??? O, kas gali paneigti, gal viską “stoguoja” pats laisvės premijos kandidatas???

  Thumb up 5 Thumb down 1

  • Norėjo Grybauskaitė sunaikinti Rusiją, bet pasirode subinė per maža,
   tai moteriškė sunaikino Snorą. Bestija YRA bestija.

   Thumb up 4 Thumb down 1

 2. Gal tegul pirma išmoksta paprastas ligas išgydyti, o paskui tik imasi vėžį gydyti.
  Arba bent teisingą diagnozę nustatyti.

  Thumb up 4 Thumb down 1

 3. „Esame tie, į kuriuos žiūrės pasaulis, kurie gydys žmones“ Teisingiau butu ne ESAME, o ESATE, nes ji ten nedirba ir yra “nei prie ko”.

  Thumb up 5 Thumb down 1

  • istorijos nesuklastosi, kad ir kaip klastojant savo biografija, ar draudziant tv laidas, taciau didzioji dauguma pilieciu zino kur buvo ir ka veike polikarpowna tuo metu kai tukstanciai paprastu zmoniu kovojo uz Lietuvos laisve.

   Thumb up 6 Thumb down 2

   • Asmuo, užimantis Prezidento postą, sėkmingai paverstas žmogum iš niekur. Nei praeities, nei dabarties, nei ateities, nei draugų, nei giminių, nei sąjungininkų. Net šeimos nėra. Svetima tarp savų ir sava tarp svetimų. Artima dešiniesiems, svetima kairiesiems, su tokia neištrinama sovietine praeitimi, kad dabar patologiškai siekia būti europiete ir net ne rytų, o tik vakarų. Užduotis įvykdyta, nes asmuo, užimantis Prezidento postą, bijo net savo pirmtako šešėlio. Provokacijai visiškai sunokęs.

    Thumb up 7 Thumb down 1

    • Grybauskaitė apie savo valdymą: “Žuvis gėrė vandenį. Vandens buvo daug. Daug buvo visur. Visur buvo aplinkui. Aplinkui buvo šlapia. Šlapia buvo visur. Visur buvo žuvis. Žuvis gėrė vandenį… Tfu…

     Thumb up 4 Thumb down 2

 4. Ar zinot,kas geriausiai gydo alkoholizma?O gi darbas urano kasyklose!Isgydo per trumpa laika,garantuotai ir visam laikui.

  Thumb up 7 Thumb down 0

 5. Tuo pačiu paskaitykite – “Prie maisto paketų – eilės, kokių matyti dar neteko” – PASKAITYKITE DELFYJE.

  Thumb up 4 Thumb down 2

  • As galvojau,kad ten eiles vaikus parduoti uz alaus buteli ir skalbimo milteliu pakeli.Pries desetka metu lietuviai taip ir padare,o dabar paskutinius marskinius nusivelka uz euroduonos su gmo dziuveseli.Vokieciai,anava,Maldyvuose pensionauja,o musu “senjorai” ir “senjoritos” balsuoja uz tuos pacius,kurie jiems pensiju neatstato.

   Thumb up 9 Thumb down 0

   • vokieciai yra tauta,o musu runkeliai tik baudziauniku ir vergu palikuonis,siuo laiku jie vadinami megztomis beretemis,o kai kas ir sunauja

    Thumb up 2 Thumb down 0

 6. Tilis Ulenšpygelis per porą dienų išgydė visus ligoninės pacientus. Mokykitės iš profesionalų.

  Thumb up 4 Thumb down 0

 7. Tikrai geras firmos “LIETUVISKAS” pavadinimas….kada baigsim lysti i …..gera vieta be muilo….
  Vadinasi yra geda firmos pavadinima parinkti LIETUVISKA ….taip uzsinietis ….nesupras o gal jau pats laikas juos mokyti …..
  Kam reikalinga ta kalbos inspekcija ?????

  Thumb up 7 Thumb down 0

  • tvarkingai, sovietmečiu pirmas pavadinimas buvo irgi nelietuviškas. Net ant parduotuvės pvz buvo užrašyta Ryba

   Thumb up 2 Thumb down 2

   • durneli,ka tu lygini,tada buvo “okupantai”dabar gi tu gyveni “laisvoje” “demokratiskoje” “nepriklausomoje” lietuvoje,ar skiri ka nors ar tau jau pakausi aredromas ir proto nera,tikras tu ryba besmegene rado kuom ikasti,idjotas

    Thumb up 1 Thumb down 0

 8. Patiko Algirdas 2015-12-07 – 15:48 komentaras:
  „Kokie dar „Thermo Fisher Scientific“ !?? Visa laika visur barstem su TSRS israstu dustu ir jokiom ligom kolukieciai ir darbininkai nesirgo. Nebent pirmadieniais.
  Paklauskit Babos.
  Vienintele pateisinama mirties priezastis buvo sušaudymas“.

  Jooo, ir norėdama negalėčiau nepritarti. Gerai prisimenu, kai po gero sambario pirmadieniais, skaudančiomis galvomis, atsipagiriojantys vyrai kalbėdavo:
  – Neblogas buvo Jokūbo alus, tik dusto permažai buvo įdėta,- alus baigėsi, o mes vis dar po stalu gyvi ropinėjome…
  Dustinis alus iš runkelių tais laikais labai buvo madoje.

  Thumb up 4 Thumb down 0

  • Bičkauskas kažkada eteryje pasakojo atvejį, kai kažką sušaudė, o paskui paaiškėjo, kad nekaltą

   Thumb up 4 Thumb down 0

   • Na ir kas? Po mirties reabilitavo. Kiek tokių atvejų Stalino laikais buvo. Kiek jų yra ir dabar. Panašiai ir Lietuvoje, tik dar viešai nesušaudo, bet išsidirbinėja taip, kaip tik kam ant seilės užeina.
    Pav.: Be jokių kaltės įrodymų padarytas atpirkimo ožiu ir nuteistas iki gyvos galvos Michailov- Nikulin’as, vien todėl, kad kažką reikėjo nuteisti, o kaltininkų nerado, tai ir griebė pirmą po ranka pasitaikiusį.
    Arba Prezidentas Rolandas Paksas. Neteko ką tik žmonių išrinkto posto ir politiškai iki gyvos galvos buvo apribotos pilietinės žmogaus teisės už kažkokį kvailą leidimą suprasti, kurio net patys sąmokslininkai nesupranta. Negi imsi ir paviešinsi, kad už tai, jog Laurinkui su Paulausku neleido JAV saugumo milijonų įsisavinti už leidimą statyti Lietuvoje kalėjimą.
    Ir Kiesams galvas nukapojo už tai, kad nesutiko MN Amerikos žydams dovanoti. Ir Abromavičių susprogdino, kad teroristų galus atkapstė, ir teisėją J.Furmanavičių nušovė už tai kad norėjo politikų orgijas paviešinti, ir… Galima vardinti ir vardinti.

    Thumb up 6 Thumb down 0

 9. Niekas to vezio isgydyti nenori.Farmacijos firmos “isranda”” vaistus”,kad biznis nesustotu,o ne kad isgydytu liga.Bet,suprantat,Grybauskaitei jura iki keliu bet kuriuo atveju.Jeigu ji leidziasi save mulkinama,tai tegul nemulkina musu.Kazkada rusu caras uzdraude baudziauninkams gerti degtine su cesnaku,nes anie kazkodel nebesirgo daugiau.Niekas neleis pagarsinti tokiu vaistu ar bent juos israsti,kurie vezi ar diabeta isgydytu.
  Masoniskos pasakos apie isgydymus.Dabr mastoma,kad mazinti zmoniu skaiciu pasaulyje,o cia mat isgydys.Nesapnuokim gal.Nenorit veziuko?Klizmuokites viena karta per menesi,valgykit cesnaka,su meile dirbkite sode ar darze.Pradziai to pakaks.P.S.Cia pateikiame slaptas zinias.Visiems zinomas

  Thumb up 5 Thumb down 0

  • gali sveikas būti tik gyvendamas vienkiemyje ir valgydamas savo išsiaugintą maistą

   Thumb up 7 Thumb down 0

 10. svedams bankus, norvegams laboratorijas, mums uz tai Gaspromas duju Terminala, gosdepas prezidente, malonus veiklos pasidalinimas. Mums, darbas ir gamtos tarsa, uzsienieciams pelnas. Kodel prezidente nekerpa juosteles jungiant Gaspromo duju Terminala prie elektros skaitliuku? Plest tai ruosiasi juodai.

  Thumb up 4 Thumb down 0

  • sveika,grybauskaite,melagysčių pilnoji, kubilius su tavimi, tu pagirta
   tarp melagių ir pagirtas tavo stogas landsbergis.

   Thumb up 4 Thumb down 1

 11. Ir vis tik, kas tuos vaistus kuria? Grybauskaitė ar mokslininkai? Jeigu mokslininkai, tai kodėl ne jie nufotografuoti laboratorijos fone, bet Grybauskaitė? Jei jau taip neatsispiria prieš norą save demonstruoti, tai bent grupinėje nuotraukoje fotografuotųsi.
  Vienintelis dalykas kuo tos moteriškės neapkaltinsi, tai kuklumu. Jau kuo ne tai ne.

  Thumb up 7 Thumb down 2

  • – o tu nueik po str. duotu adresu ..rasi tu nuotraukų kurios čia nepublikuojamos .

   Thumb up 1 Thumb down 6

   • kai tau pataria nueiti kokiu nors adresu, kuriame patvirtinami kijevo chuntos, amerikieciu nusikaltimai, irodomas ju melas… ar bet kas, kas neatitinka tavo landsbergines sektos dogmu, tu nusiunti kitu aderu – ant triju raidziu.
    na o grybauskaites saite kelios nuotraukos, kuriose kazkokie zmones tik del fono grybauskaitei – kaip taburetes ar kitos interjero detales. jokiu pavardziu, pareigu ir po visomis vienas ir tas pats parasas “Prezidentė atidaro naują „Thermo Fisher Scientific“ laboratoriją”.
    visus mokslininkus, darbuotojus atstoja viena vienintele neklystancioji diktatore. lygiai tokio pacio tipo nuotraukos apie s.korejos vadova. visur jis, jis, jis, jis ir …interjeras ar eksterjeras….
    p.s. palygink diktatoriu foto. grybauskaites ir Kim Jong Un.

    http://naenara.com.kp/en/

    Thumb up 4 Thumb down 1

   • kai tau pataria nueiti kokiu nors adresu, kuriame patvirtinami kijevo chuntos, amerikieciu nusikaltimai, irodomas ju melas… ar bet kas, kas neatitinka tavo landsbergines sektos dogmu, tu nusiunti kitu aderu – ant triju raidziu.
    na o grybauskaites saite kelios nuotraukos, kuriose kazkokie zmones tik del fono grybauskaitei – kaip taburetes ar kitos interjero detales. jokiu pavardziu, pareigu ir po visomis vienas ir tas pats parasas “Prezidentė atidaro naują „Thermo Fisher Scientific“ laboratoriją”.
    visus mokslininkus, darbuotojus atstoja viena vienintele neklystancioji diktatore. lygiai tokio pacio tipo nuotraukos apie s.korejos vadova. visur jis, jis, jis, jis ir …interjeras ar eksterjeras….
    p.s. palygink diktatoriu foto. grybauskaites ir Kim Jong Un.

    naenara. com. kp/ en/ (panaikinti tarpus)

    Thumb up 7 Thumb down 1

    • – ot žioplas ,..kas gi oficialų Prezidentūros tinklalapį sulygina su Delfio .lt užsakomaisiais str. Kuo pavirstu Prezidentūra .. jei kiekvienas pasikvietęs Ja į svečius imtu dar ir reklamuotis oficialiame Lietuvos Prezidentūros tinklalapyje . Jus gal tamstele busite iš tu babos borisovu giminės ..kuriam duris atidarinėti rankomis ne lygis ..!?

     Thumb up 2 Thumb down 7

     • Matai, mokslininkų rodyti saugumas neleidžia. Jie anoniminiai. Grynai saugumo sumetimais, kad kitos valstybės jų neperpirktų ir paslapčių neišduotų. O Grybauskaitės joks velnias ir veltui negriebs…

      Thumb up 5 Thumb down 1

     • Per savo begaline meile Grybauskaitei, tu net nesuvoki savo paties kliedesiu.
      Prie ko cia kazkokie delfiai, kai tau raso apie tave ir tavo demagogijqas, tavo bukuma ir persiidelogizavima?
      Ligoni, zmogus parase, kad nuotraukose vien tik Grybauskaite, o tu nurodei kad ne vien ji jos saite, kuriame kaip pasirode, vis tiek vien ji.
      Tada susapalioji, kad reikejo ten neziureti, nes Grybauskaites saite ir neturi buti kitu.
      Aisku, gal tu ir suvoki situacijos absurdiskuma, bet tavo darbas kitaip neleidzia. Uzsakovas pamates kad nerodai suniskos istikimybes, gali nutraukt mokejimus. Tai ir atidirbi…..
      O nurodyta saita pasiziurek. Pamatysi, kad diktatore kuriai tu tarnauji, nesiskiria nuo kolegos is S.Korejos.

      Thumb up 3 Thumb down 1

     • – čia matyt iš tu pokalbiu kai vienas bukas bando suprasti kita dar bukesni, taip ir nesugebėjusio atsidaryti to lrp.lt tinklalapio. ..sunki ta emigranto duona ..

      Thumb up 1 Thumb down 1

     • zioplys tai tu kaimo jape,,bet jau toks asilas,kad net vemti vercia,is kur tu kaimietuk nelaimingas,kas tave toki durniu pagimde

      Thumb up 1 Thumb down 0

  • O, pagaliau prezidentė išmoko sudėlioti prioritetus! Nes kai bėgo į Ikea atidarymą, tai nei verkt, nei juoktis – kerpa juostelę eilinės zamorskos pardavyklos bei rąstą pjauna. Ir visai kitas lygis – šita laboratorija! Nors į antros kadencijos pabaigą susiprotėjo… ilgai komunistė,aišku, mąstė, bet kažkas patarė…

   Thumb up 4 Thumb down 1

 12. Norėčiau išvysti komentarus darbuotojų, kurie patvirtintų/paneigtų, kad ne viskas auksas, kas auksu žiba.

  Thumb up 6 Thumb down 0

  • Pasaulis juoksis uz kiek pigiai dirba ten specialistai praktiskai duoda 600€ ten pradziai suzinojau kai draugas darbinosi. Lietuvai jau pareina sakes visi isvaziuoja nes neimanoma gyventi net uzsienio imones moka grasius

   Thumb up 5 Thumb down 0

 13. Dynabeads yra 1976 metais sukurta technologija. Dynabeads gamyklos atidarymas nieku gyvu nera Lietuvai svarbi inovacija, i kuria imerkti mokesciu moketoju pinigai. Kas yra svarbi inovacija, yra autoimunine terapija, taciau iki jos registravimo dar toli ir teigti, kad technologija pavirs gydymu dar nera pagrindo. Tai ne kompanijos ThermoFisher ir ne Lietuvos valdzios kompetencija, bet vaistu registravimo agenturu kompetencija, suteikiant leidima naudoti vaista zmonems. Kol tai neivyko, dziugauti nera pagrindo. Tik 3-4% vaistu pasiekia sekminga registracija. Didzioji dauguma gi nepasiteisina. SUprantu kompanijos nora pateisinti mokesciu moketoju pinigu panaudojima ir gamyklos atidarymas yra svarbus etapas, taciau jusu pranesimas spaudai is sio garbingo ir grazaus ivykio labaiu jau daro skandala ar bent jau zmoniu mulkinima, nes nepagristai uzkelia lukescius. Linkejimai sekmes vystant tech nologija (be ironijos).

  Thumb up 1 Thumb down 0

 14. Ir vel ji piarinasi? Uz ka? Gal kaskom padejo. Bet piarinasi visur kur tik uzsienio kapitalas. Tfu! Parsidave. Atvaziok Polikarpovna i Lazdinu lygonine, atvaziok paziurek kokiom saligom cia daktarai dirba ir ligoniai guli. Pamirsai gal apie Zverino infekcine ligonine? Kas buvo taip ir liko. Tuscia vieta o ne prezidente!

  Thumb up 8 Thumb down 1

  • Sveikinimai, tapus žydų biotechnologų bandomaisiais triušiais. Po tokių labaoratorijų atidarymo Ukrainoje, ten labai paplito AIDS, šiltinė ir kitokios ligos.

   Thumb up 5 Thumb down 1

   • Jei vezys butu isgydomas ryjant abrikosu kauliukus, ar vaistai butu senai israsti, tai tokie milijardieriai kaip jobsas,nebutu uzsiverte nuo vezio. Galima spresti kad tik vienas is 5 lietuviu nera susikises galvos i mesla, ir masto pozityviai.

    Thumb up 5 Thumb down 1

    • tamstos ziniai vaistai senai israsti,tik deja pasauline mafija neleidzia,o mafijos centras jankynas,ten kuriems tarnauja musu klapciukai

     Thumb up 1 Thumb down 0

 15. SITOJE SITUACIJOJE TURETU DALYVAUTI SVEIKATOS MINISTRE IR PREMJERAS, BET NE, PAPUDRUOTA VEL PASIRODE VISAME GRAZUME, SI PANELE PRASMIRDUSE MELYNA SUKNELE JAU TIEK IKYREJO TAUTAI, KAD MATYTI NESINORI,SU SGD TERMINALU IRGI JA MATEME, KUO BAIGESI , OGI BERETEM UZDEJO MOKESTI TURI BERETE DUJAS AR NETURI?

  Thumb up 7 Thumb down 1

 16. NU JO ČIA GERAS BIZNESS. KURS NAUJAS LIGAS IR NUO TU LIGU SKEPUS VAISTUS. POTO SAKYS JAI VAIKUS NESKIEPISITE GAUSITE BAUDA. SUPER :)

  Thumb up 3 Thumb down 0

  • Už ką Dievas mus baudžia ,kad vien vagys ,melagiai ir sukčiai
   atstovauja mūsų valstybei.Gal čia didieji išbandymai mūsų
   kantrybe,prieš didįjį šėtono apsėstųjų sunaikinimą.Juk Dievas ne
   piemuo,kad ilgai kęstų šėtono juodus darbus.Melskimes ir vienykimes
   pažemintieji,alkani, basi ir apgauti .Dievas mus išgirs ir ateis
   apsivalymo laikas.

   Thumb up 8 Thumb down 2

  • tik visiškas besmegenis degradaras uteliokas gali garbinti ir palaikyti
   šia raudonają utelę KGB-pisto OŽIO statytinę

   Thumb up 4 Thumb down 1

 17. Politinė ir kriminalinė mafija- tai grybės, ožio ir kubilo sąjunga?!!

  Thumb up 11 Thumb down 2

 18. Lubys ruošėsi statyt terminalą tik va, kai užsiminė per TV apie
  konservatorių planuojamas per dujų terminalo jūroje statybas vagystes,
  numirė po poros dienų ganėtinai keistai… sako “nuvertė” nuo dviračio
  konservai Druskininkuose… kaip ir kitos mirtys, kur tik konservuotos
  išperos pasirodo : tai Kiesų šeimos nužudymas, prieš padovanojant usa
  žyderoms “Mažeikių naftą”… sako Grybės nurodymu konservų užsakyti banditai galvas a.a.Kiesui ir jo sūnui nupjovė…, tai ir Atominės direktoriaus
  nuskendimas metro gilyje, konservatorių chuntai išvogus milijardus, kaip
  sakant – galai į vandenį… Labai daug kas numiro, kur konservuotas
  gaivalas savo nagus yra prikišęs… Baisu, kur tik prisiliečia tas konservuotas
  gaivalas… Baisiau, nei baisu…

  Thumb up 9 Thumb down 1

  • Lietuvoje žiūriu nieko naujo: dvigubi standartai, švogerizmas, korupcija, verslo konkurentų šalinimas, teisinis nihilizmas, telefoninė teisė.

   Thumb up 7 Thumb down 1

    • kvaily,ka tu lyginidabar tu asileli “laisvej”gyveni,o tada “okupuotas”buvai ir jauti skirtuma,vardeli tu vargeli

     Thumb up 1 Thumb down 0

 19. Turbūt Grybauskaitės patarėjai nepasako jai, kokia Lietuvos žmonių
  nuomonė apie prezidentę. Negi tai žinant galima ramiai gyventi ir tokias
  pareigas užimti. Save gerbiantis žmogus seniai būtų atsistatydinęs.
  Bet čia ne apie Grybauskaitę.

  Thumb up 8 Thumb down 1

  • Kokie tos bobos paakiai nudribę, pati nutukusi, pilvas jau už moterišką krūtinę didesnis. Sveikatą tikrintis laikas. Arba mažiau ėsti.

   Thumb up 4 Thumb down 1

 20. Čia tikrai rimtas psichinių ligonių portalas!
  Kažin kaip pas juos internetas da yra?
  Gorienė turbūt Wi-Fi paskolino…

  Thumb up 3 Thumb down 6

 21. Prezidentė,Dalia Grybauskaitė yra demokratinio cenralizmo sukurta
  gėrybė – “Rot-Front’ininkė” iš Smoliankos (Ždanovkos). Demokratinis
  centralizmas-svarbiausias marksistinės -lenistinės komunistų
  partijos,socialistinės valstybės organizacinės struktūros veiklos,
  vadovavimo ir socialistinės ekonomikos valdymo principas. To mokė ją,to
  ji mokė visos SSSR komunistus Vilniaus aukštojoje komunistų
  partmokykloje. Taip ji vadovauja “demokratinei” Lietuvos Respublikai.Tuo
  metu įstatymą atstodavo “zvanok iz bolšovo doma” (“skambutis iš didelio
  namo”). Dideliu namu buvo miesto,rajono,respublikos komunistų partijos
  buveinė.Ji iki šiol neužmiršo skambučio “iz bolšovo doma
  daukantinėje” ir juodo-kitaip galvojančių negu ji- sąrašo principų
  galią,juos “demokratiškai” plėtoja “Rot-Frontininkų” kumščiu.

  Thumb up 4 Thumb down 0

  • ĮDOMU, KODĖL KUPRIUKAS IR MAGNOLIJA NEDUODA JANUTIENĖS Į TEISMĄ UŽ ŠMEIŠTĄ? AR BIJO, JOG DAR DAUGIAU FAKTŲ APIE JŲ BENDRADARBIAVIMĄ SU SPEC.TARNYBOMIS NEIŠAIŠKĖTŲ?

   Thumb up 3 Thumb down 0

   • nerasyk tokiom raidem ,dauguma neskaito,negi taip sunku buti kaip visiems,o ne isskirtiniu

    Thumb up 0 Thumb down 1

 22. DIEVE TEVE SVENCIAUSESI VIESPATIE VISAGALI.apsugok tu LIETUVELE nuo isverstaskuriu,nuo KGB parazitu,nuo tevynes priesu ir tautos naikintoju,nuo
  tokiu kaip D.GRYBAUSKAITE ir V.LANDSBERGIS o nuo priesu ir negandu jau mes apsiginsime patys.AMEN.

  Thumb up 8 Thumb down 0

  • Kiekvienas mokinys turi praaugti savo mokytoją.Bet ideologinė mokinė
   susitapatino su marazminiu ,,mokytoju,,Marazminiam senoliui
   atleidžiama,juk jam galima senatvinė dimensija.Bet mokinei dar anksti
   būtų supanašėti su ,,mokytoju,,.Linkiu Jiems sveikatos.

   Thumb up 3 Thumb down 0

  • GALĖSIT PASIREIKŠTI PER RIKIMUS…jei komunistus vėl išrinksit,tai jų ir verti….dar tratins lietuvą 4 metus………teisėsauga tiek panaši su rusijos,tiesiog dvyniai

   Thumb up 2 Thumb down 0

   • na prie ko cia rusija,kvaily tu netasytas,saves ble ziurek,o tu rusai puola irgi sergi,ar is durnyno rasai?

    Thumb up 2 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
3 patarimai, norintiems puikiai pasiruošti anglų kalbos valstybiniam brandos egzaminui
Kaip pasirinkti plautuvę virtuvei?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Pasiruošimas jūsų tobulai kelionei: ką verta žinoti? 
Manote, kad pats laikas atitrūkti nuo kasdienybės ir bent trumpam leistis į nuotykius?...

Dovanos sužadėtuvių proga: kaip pasveikinti įsimylėjėlius? 
Neseniai susižadėję draugai pakvietė paminėti ypatingą įvykį? Nėra dvejonės, dalintis džiaugsmu – smagu,...

Tabu temos poroje – kaip jų atsikratyti? 
Jaučiate, kad mylimas žmogus su jumis nėra šimtu procentų atviras? Normalu, visiems pasitaiko...

Praktiškos dovanos žmonėms, besidomintiems konditerija 
Draugų rate turite žmogų, kuris kiekvieno susitikimo metu atsineša kažką saldaus? Jo šokoladiniai...

Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...