Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Liepa 1 Penktadienis
 

Lietuva pirmoji pasaulyje pradeda kurti unikalų vėžio gydymą

2015-12-07 11:45 | Politika | Komentarų (176)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vilniuje atidarė „Thermo Fisher Scientific“ laboratoriją, kurioje gaminamos magnetinės dalelės turėtų tapti rimtu priešnuodžiu kovoje su onkologinėmis ligomis ir ŽIV. Nuotr. iš www.lrp.lt

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vilniuje atidarė „Thermo Fisher Scientific“ laboratoriją, kurioje gaminamos magnetinės dalelės turėtų tapti rimtu priešnuodžiu kovoje su onkologinėmis ligomis ir ŽIV. Lietuva – pirmoji ir kol kas vienintelė pasaulyje valstybė, pradedanti gaminanti tokio lygio technologinius produktus.

„Lietuvos mokslininkų kuriami produktai atveria naujas galimybes kovoti su pasaulį žudančiomis ligomis. Tai geriausias įrodymas, kad mūsų šalies žmonės savo kompetencijas ir žinias panaudoja ne tik pasaulinėms problemoms spręsti, bet ir gelbsti žmoniją bei prisideda prie milžiniškos technologinės revoliucijos“, – sakė šalies vadovė.

Unikalioje laboratorijoje įrengta moderniausia technika pasaulyje leis Lietuvos mokslininkams atverti kelią inovatyviai gydymo krypčiai – individualiai medicinai. Mūsų šalyje gaminami produktai bus naudojami gydymo būduose, pritaikytuose kiekvienam pacientui asmeniškai. Pasitelkiant šiuos gydymo būdus, kova su vėžiu, ŽIV ir autoimuninėmis ligomis bus gerokai efektyvesnė ir paprastesnė.

Antikūnais padengtos magnetinės dalelės sužadina paciento limfocitus ir jie pradeda intensyviai dalytis. Šios ląstelės bus papildomai perprogramuojamos ir sugrąžinamos į to paties paciento organizmą, kuris jas atpažinęs sunaikins vėžines ląsteles. Tikimasi, kad ateityje šis metodas pakeis tradicinius vėžio gydymo būdus, pavyzdžiui, chemoterapiją.

Prezidentės teigimu, tai, kad į Lietuvą ateina pačių inovatyviausių produktų gamyba, yra visos Lietuvos įvertinimas. Šalies vadovė pabrėžė, kad Lietuva vis labiau įsitvirtina kaip pažangi, žiniomis grįsta ekonomika, kurianti pasaulinio lygio mokslą ir inovacijas.

Prieš 5 metus mūsų šalyje veiklą pradėjusi „Thermo Fisher Scientific“ – biotechnologijų rinkos lyderė ir viena iš didžiausių pasaulio kompanijų, kurianti produktus gyvybės mokslų tyrimams ir diagnostikai. Lietuvoje gaminami produktai yra naudojami visame pasaulyje tiriant genų sandarą ir kuriant naujus įgimtų, paveldimų ir užkrečiamųjų ligų diagnostikos metodus.

„Thermo Fisher Scientific“ padalinyje Vilniuje dirba 570 darbuotojų. Čia veikia vienas didžiausių privačių mokslinių tyrimų centrų Baltijos šalyse.

Komentarai

 

 

 
 1. Ir man suprantamas vatinuku pasipiktinimas, kad Polikarpovna i burzuazinius mokslus krypsta. Kokie dar „Thermo Fisher Scientific“ !?? Visa laika visur barstem su TSRS israstu dustu ir jokiom ligom kolukieciai ir darbininkai nesirgo. Nebent pirmadieniais.
  Paklauskit Babos.
  Vienintele pateisinama mirties priezastis buvo susaudymas.

  Thumb up 72 Thumb down 3

 2. KODĖL NEPAKVIETĖTE Į ATIDARYMO ŠVENTĘ GRYBAUSKAITĖS ŽMONOS ULBINAITĖS, GRYBAUSKAITĖS VYRO ŠIMONYTĖS, NEPAKVIETĖTE R.KAZILIŪNIENĖS, KURI YRA GRYBAUSKAITĖS DRAUGĖ IR BUVUSI KAMBARIOKĖ BRIUSELYJE. IR ALDONOS, KURI TVARKO DALIOS KAMBARIUS, O DALIA TVARKO JĄ – NEPAKVIETĖTE. PRASTA ŠVENTĖ. IR PIKUL IŠ ŠVENČIONIŲ NEPAKVIETĖTE. ACHUJIELI, ŠTOLI???

  Thumb up 72 Thumb down 1

 3. Kai su tuo pačiu rūbu matai eilę metų, tai, net, atrodo, kad smirdi net per kompiuterį. Gal ji ir turi kelis tokius komplektus, bet vistiek ,,neskaniai,, atrodo…

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • labai jau bukai saviniesi jo varda.
   stasys net ir baisiausiuose savo kosmaruose neisdristu net panasiai parasyt apie faktini valstybes vadova ar jo statytine.
   persistengi.

   Thumb up 72 Thumb down 3

   • Laiminga Lietuva tik del to, jog turi ismintinga Prezidente.Kuri gerai supranta,kad yra provokuojama istarti nors viena pavarde ir bus apkaltinta kisimosivivteisesaugos darba ir bus jai surenkta apkalta.O niekam cia ne paslaptis kad politikai,teisesauginkai vieningai ir is vien doroja sazingu valstybes tarnautoju ir zmoniu,likuti.Oligarhai ir banditai politikoje ir teisesaugoje sudaro 80%.Jien lengvai uzvalde Lietuva Adamkyzmo laikais.Todel dabartine Prezidente jiems priesas Nr.1 !!?

    Thumb up 72 Thumb down 7

  • Gerbiami komentatoriai, nors kokia bebūtu LR Prezidentė, manau nepadoru anonimiškai įžeidinėti už akių. Jei nesutinkate su jos nuomone, rinkite žodžius, ar su plakatais stokite prie prezidentūros. Nes primena Paksogeitą.

   Thumb up 72 Thumb down 6

 4. – Nu tikrai kaip čia dabar ..pasirodo Lietuvoje ne tik apšniurkštos karvės laukuose ganosi ..duodamos pieno kuro niekam nereikia ir kiaulidėse paršai kuičiasi nuo per niek auginamų niekam nereikalingu kilogramu ..o čia bac..ir aukštos technologijos ..kurių niekaip nepaaiškinsi .. babos sijono kloste patiesus . ..dyvu dyvai ..kas čia daros. Teks toms pakso mergelams iš naujo rusiška mietka stročinti . ..nepadės net snoriniai vaiduokliai , su Ukrainos rytuose gyvenančiais troliais .

  Thumb up 72 Thumb down 4

  • Jei pagaučiau auksine zuvele, tai paprasyciau: 1.kad mano seneliu padarytu V.Landsbergi 2.tevu padarytu kubiliu 3. mama padarytu grybauskaite.

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • Ostapas Benderis buvo teisus – opiumas liaudžiai. Įdomiausia, kad opiumas – amerikonas.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Na Lietuviai prisitylėjome , gavome ko ir nusipelnėme . Dauguma tylėjome kai buvo klastojami tyrimai dėl politinių nužudymų , dėl pedofilijos , dėl finansinių nusikaltimų tyrimų . Dabar daugelis tylime , dėl atviro karo kurstymo ir tyčinio bandymo itraukti Lietuvą į karinį konfliktą su Rusija . Visa tai daroma prisidengiant Lietuvos interesais . Kiek dar tylėsite prieš neteisėtą Lietuvos valdžią valdomą Grybauskaitės ? Teisėta valdžia neorganizuoja nužudymų , negrobia vaikų ir nedangsto pedofilų , nežlugdo finansiškai savo piliečių .

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • nakti klausiau vatikano radija,Popiezius pasake:”kas kursto kara tebuna
   prakeiktas amziams”

   Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Kas pasaulyje didžiausia išverstaskūrė??? Tu Burokevičiaus pakalike… Tu koloborante… Tu komuniste…. Tu karo kurstytoja… Tu kgb darbininkėle…

  Thumb up 72 Thumb down 0

   • O į pranciškono pantį keisti nenorėtum?
    Su juo kur kas patogiau būtų pasikarti. Ir patikimumas ir komfortas kur kas aukštesnio lygio nei juodo karatė diržo. O kam ant šakos kabančiam dar rožančius ?

    Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Knyga “Raudonoji Dalia” turėtų būti dalijama mokyklose ir darželiuose vyresniųjų grupėse,kad ateinanti karta nepadarytų tokios pat klaidos kokia buvo padaryta dabar. O knygos apie Landsbergių-išdavikų dinastiją reikalinga ,kad finansuotų valstybė ir būtų kaip mokyklinis vadovėlis,kad ,Neduok Dieve, vėl negimtų ir neplistų tokia giminė. Niekada. Dalijama turėtų būti ir nepaprastai įžvalgi Vytauto Petkevičiaus knyga “Durnių laivas”.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Grybauskaitė ruošėsi būti CK pirma sekretore, o jūs ją išrinkot prezidente, tai ir sunku jai, užjauskit moteriške.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Vien del Ukrainos krizes ja reikia teisti, o jau nekalbant apie Lietuvos nuskurdinima, kodel Lietuva nuritinta i paskutine vieta, kas gali pasakyti kodel? O budama finansu ministre nesugebejo , o gal kiti dalykai, uzkirsti kelia nei Uspaskicho nesumoketiems mokesciams / 280 milijonu /, nei Vilniaus prekybai / 78 milijonai / ..

  Thumb up 72 Thumb down 1

  • NKVD-isto gairininko dukra, ta mėlyna tumba veda šalį subinėn…Vis tamsyn…ir tamsyn…

   Thumb up 72 Thumb down 1

   • kai valdzioje sedi ozio statytiniai ir statytines, – viskas pagal dedules projekta…- griauk LR !

    Thumb up 72 Thumb down 0

 9. „Thermo Fisher Scientific“ padalinyje Vilniuje dirba 570 darbuotojų. Čia veikia vienas didžiausių privačių mokslinių tyrimų centrų Baltijos šalyse.
  Kaip faina! Koks gražus lietuviškas pavadinimas! Kokia viliojanti gaminamų vaistų perspektyva milijonieriams! Kokia pažįstamo veido šaunuolė būsimoji tos įmonės direktorė!
  Juk tik Dalios nuopelnų dėka tie naujieji vaistai ir buvo išrasti. Dalia įsakė mokslininkams sukurti kažką tai tokio stebuklingo, – mokslininkai ėmė ir padarė. O kur jiems dėtis? Beliko Dalei tik užsivilkus ant mėlino tradicinio žipono baltą chalatėlį nueiti įsitikinti ar viską padarė taip, kaip ji nurodė.
  Šaunuolė Dalia! Bėgam visi dabar jai už tai pasiklonyti, kol dar per pagyrimo raštus, diplomus, premijas, ordinus ir auksinius lenciūgus galima prie jos prasibrauti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • – kur ten įsakė ? o gi pati , kaip tas Nikita su batų (be kulniuko) tikslus ir planus JTO padėjo ..:))

   Thumb up 72 Thumb down 0

 10. – va va paskui ‘vatinkas’ ir ‘coloradiniai’ iš visokiu pakampių ėmė šliaužti . Laikykis Tauta ..tai jau dabar tie šliaužiantis kaip drėbs “visa tiesa” ko mate ir ko ne ..mažai tikrai nepasirodys . :)

  Thumb up 72 Thumb down 7

 11. Praėjusios kadencijos metu ji daugiausia kariavo su vietiniais oligarchais ir partijomis. Dabar ji pakilo į kito, jau tarptautinio lygio kovą su Kremliumi ir jos vadovu Putinu. Prezidentė siekia tapti globalia lydere. Ji savo karingos retorikos dėka yra nuolat matoma ir girdima ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Bet ar ten ji vertinama ir pripažįstama? Net jeigu ir taip, nereikia užmiršti, kad kažkada ir Hitleris (1938 metais) su Stalinu (1939 ir 1942 metais), o 2007 metais ir dabartinis prezidentės priešas V.Putinas buvo paskelbti įtakingiausiais pasaulio žmonėmis. Ar ji ir kartu mes visi norime tokios pat šlovės Lietuvai? Prezidentė negali atsikratyti savo kompleksų, išrauti iš psichikos gelmių suvešėjusių sovietinio ir autoritarinio mąstymo daigų ir, pati to nesuprasdama, tapo psichologiniu V.Putino klonu. Ji agresyvi, tiesmukiška ir kategoriška. Jos mąstymo ir kalbėjimo stilius panašus į V.Putino. Taigi ir Lietuvoje turime tipišką autokratišką valstybės vadovę.

  Thumb up 72 Thumb down 1

  • Jei ne Lietuvos žmonių iškovota nepriklausomybė, tai raudonoji Dalia šiendien su draugovininko raudonu raiščių prie pažnyčios stovėtu ir ciokintų, kas ten vaikšto.

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • Neklaidink , stasy, žmonių. Nepriklausomybę ne Lietuvos žmonės, o Vytautas Profesorius Landsbergis Lietuvos žmonėms iškovojo ir ją saugoti atidavė į patikimas Lenkijos Boženos, o vėliau ir į Lietuvos Dalios rankas. Laikas būtų tokius elementarius istorinių įvykių politikų pripažintus vertinimus jau žinoti. „Usiok“?

    Thumb up 72 Thumb down 0

    • Cia toks stasys, kaip tu Algirdas.
     Negi manai, kad stasys parasytu, jog Nepriklausomybe Lietuvai padovanojo ne Landsbergis?
     Negi nematai, kad keleta paskutiniu komentaru parase ne stasys, o jo palatos kolega, prisidengdamas stasio vardu.
     Matyt, del relaniumo susiriejo, tai kersija….
     Usiok

     Thumb up 72 Thumb down 1

 12. Kol koloborante vadovaus Lietuvai, kol jos paskirti kiseniniai prokurorai
  bus prokuraturos vadovais tol bus isvagiamas Lietuvos turtas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Suprantu Butkevičius buvo vertas ordino iš Grybauskaitės rankų, kad
   nedalyvavo prezidento rinkimuose, iškėlė LSDP “lepšį”kandidatą ir
   išsaugojo lesbietei prezidento postą?

   Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Krenta keturkampės tumbos mėlynu chalatu autoritetas,- apkalta už Snorą gresia, už Ukrainos žudynes-Hagos tribunolas, už aferas energetikoje-Sniego gatvės izoliatorius. Jo, dasigyveno baltapūkė šliudra.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. prezidentūra pagal savo struktūrą yra pati uždariausia, neskaidriausia ir labiausiai hierarchinė institucija iš visų Lietuvos institucijų.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Pamiršote kaip bolševikus mokė Leninas. Galiu priminti: “Dezinformacijos ideologinius pagrindus suformulavo pats Leninas. CITUOJU: “Komunistai turi būti pasiruošę viskam: jeigu yra būtina, privalo griebtis klastos ir intrigų, naudodami neteisinius metodus, kad nuslėptų tiesą (…) Mes, komunistai, privalome sukiršinti vieną šalį su kita” (11t.)

   Thumb up 72 Thumb down 1

   • Tegul ta Musmyrė pirmiausia keliais nušliaužia į Donecką ir Luganską ir atsiprašo 6000 nužudytųjų artimųjų.

    Thumb up 72 Thumb down 0

  • krito pas mus Bronislovas Lubys, krito nelygioje kovoje su Grybais ir pianistais…

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • Sakė B.Lubys Dalytei ką jūs darot kam jūs tokį didelį perkat arenduojat kas jį išlaikys? Siūlė B.Lubys iš savo kišenės ir nuosavą nupirkt bet kur tau kur atkatai kur pasipinigavimas… Tauta? Juk čia pilkoji masė! Ir buvo liepta daugiau B.Lubio į Daukanto aikštę neįleist! Toliau viską patys žinot Lubio gyvenimo istoriją…Sako, kad konservai nuvertė nuo dviračio Druskininkuose…Va taip…

    Thumb up 72 Thumb down 0

  • Pilna grandinė: ISIS-Ukraina-Lietuva-Turkija-JAV. Tai kraujo kelias, pasižymintis kruvinais režimais ir pseudo valstybėmis.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Prezidente susirietusi prieš Landsbergį, matyt, vis tebijanti, kad ją komunistine praeitimi nedemaskuotų, Tokia jau jos dalia, kaip ir buvusių komuniagų ir KGB agentų visose partijose įsitrynusių.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Grybauskaitė uoliai tarnaudama Vašingtono maitėdoms įgijo absoliutų imunitetą, dabar ji turi tokį stogą, kad gali Lietuvoje daryti ką nori, kad ir kišti bet ką į kalėjimus, o JAV valdoma ,,demokratinė” Lietuvos žiniasklaida tylės ir dar pritars.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 16. p. Grybauskaitei su tokiu antsvoriu ir dar užimant aukštas pareigas metinė medicinos patikra ir oficialus komunikatas visuomenei apie jos sveiktas būklę – ne tik būtinas, bet ir p r i v a l o m a s.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Pas pačią Daukantinės Bobą jau pilvas didesnis už moterišką krūtinę…t.y.papus….negerai…reikėtų, jog patarėjos kokią dietą pasiūlytų arba kalorijas skaičiuotų… Nesolidu šalies vadovei…O gal mažiau ėsti reikia?…

   Thumb up 72 Thumb down 1

   • Islys ji kada is to melyno balachono, ar taip ir baigs kadencija vieninteliu rubu. Mano sena mama geriau rengiasi. Geda is tikro uz musu panele.

    Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Gal tikrai pasiūlyti bent pabandyti sukurti kokia vakcina nuo progresuojančios ‘smegenų vatinkos’ sindromo ..suaugusiems . Vėžys tai šast ir viskas, o ta zaraza prisitaiko ir nei badu nei ugnimi jos nepaimsi ..sėdi prie aliaus kioskelio ir dejuoja apie bloga gyvenimą.!

  Thumb up 72 Thumb down 6

  • kai tau vietoj smegenu implantavo berete, tai iki grabo lentos.
   ir nesvarbu ar berete vatine ar is tautiniu juosteliu sukurpta. rezultatas tas pats: stasys-pikasius.

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • būtinai paskolinsiu tau savo mėlyna patrinta chalatėlį ..kad vienišumo nesijaustu . Pažadu trispalviu Lietuvišku juostelių ant jo nerasi ..vien tik rusiški ‘trikolorai’ .

    Thumb up 72 Thumb down 4

 18. Kad tu sena tarka niekada meilės ir artimųjų šilumos nepatirtum, kad
  senatvėje nebūtų kas tau, aferiste, vandens stiklinės, kai reikės
  nebūtų, kas paduoda…

  Thumb up 72 Thumb down 1

  • Nesvaik savo prakeiksmais. Baigusi kadenciją iki pat grabo lentos ji turės personalinį vairuotoją su valdišku limuzinu, personalinį daktarą, ekonome, sodininką, virėją, ir keturis apsauginius.
   Taip kad ne tik vandens paduoti, bet ir pampersus pakeisti bus kam. Nepergyvenk.

   Thumb up 72 Thumb down 1

    • O va, kaip tik, kotą tai jau kažin ar kada beturės. Taip ir liks kirvelis be koto. Kas išdrįs jai tą kotą pasiūlyti?
     Vėl pramovei, staseli, pro šalį…

     Thumb up 72 Thumb down 0

 19. GERAI TAS, KAD “ĮTEMPTA” PREZIDENTĖS DIENOTVARKĖ NESUTRUKDO FILMUOTIS REKLAMOSE. O GAL JI, BAIGUS KADENCIJĄ, GYDYS NUO VĖŽIO?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Čia matyti yra atsilikusių su psichikos negalia portalas?
  Nes tiek klaikių komentarų kitur nėr!

  Thumb up 72 Thumb down 7

  • mes cia ne atsilike, o pirmaujantys psichinemis negaliomis. mus lenkia tik driziaus organas.
   o pas mus vien tik algirdas ononaitis su savo draugeliu valdu lukoseviciumi ir dvasiniu vadovu stasiu, perspiauna didziausius durniu namus.
   ka bekalbet, kai prisijungiu as su kolegomis….

   Thumb up 72 Thumb down 3

 21. Cia talaboratorija jei gerai supratau gejamsirlesbems ,tipo kad neuzsikrestu jei sumaisytu partnerius

  Thumb up 72 Thumb down 1

 22. Todel yra baimes pagrindas,kad paprasti pilieciai gali buti uzkresti veziu!!!O kaip kitaip isnaikinsi prasciokus,kurie vis kimba i atlapus vergvaldziams:)

  Thumb up 72 Thumb down 1

  • tave jau uzkrete veziu, kai dulkino veziuko pozoj (rakom).
   smegenys jau suestos.
   dabar uzkres kaukoles sukretimu, kaires kojos luziu ir pasinu siknoj. na, tu pats zinai visas uzkreciamas ligas.
   a+a

   Thumb up 72 Thumb down 4

 23. girdejau, kad ale nusizudes buves VSD darbuotojas Arunas Paukste, o
  greiciau nuzudytas, arba priverstas nusizudyti, buvo Snoro nacionalizacijos
  vienas is vykdytoju, bet nacionalizacija buvo ”lieva”……ta va…

  Thumb up 72 Thumb down 2

  • Tai jau dabar reikėtų voratinklius praardyti nuo Snoro bylos, o po to eilė ateis ir pedofilijos bylai. Manau, kad abi vienodo kalibro kulkos buvo iššautos to paties šaulio. Štai ir aišku, kodėl Grybauskaitė gelbėjo tuos VSD vyrukus, įmerkusius sysalus vaikui, o šie gelbsti storo pasturgalio savininkę dėl jos įvykdytos Snoro aferos..

   Thumb up 72 Thumb down 0

 24. Man labai patinka, kad Lietuvos vardas garses visame pasaulyje.
  „Thermo Fisher Scientific“ – puikus lietuviskas pavadinimas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 25. Šita ponia ar panelė galės gydytis. Bet manau, kad tai eilinis farsas, pagyvensim-pamatysim .

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • eiliniams lietuviams tai nebus jokia preke. nebent tu preke vadini ir zvaigzdes danguje.
   eiliniams lietuviams eiliniai masines gamybos vaistai yra prabangos preke.
   net nedristu isivaizduoti, kiek kainuos individualiam gydymui gaminani unikalus preparatai. eilinis lietuvis per eilini gyvenima gales uzdirbti tik etiketei nuo siu preparatu pakuotes.
   o ir turtingu valstybiu eiliniai nepajegus tokiais gydymais naudotis. joks draudimas tokiu saskaitu nepadengia.

   Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką reikia žinoti apie veido kosmetiką?
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras