Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Vasaris 25 Ketvirtadienis
 

Lenkiška isterija Lietuvoje – JAV slaptųjų tarnybų operacija, nukreipta prieš ES?

2011-09-03 14:00 | Aktualu | Komentarų (43)

Penktadienį prie Prezidentūros lenkai surengė didžiulį mitingą, o sekmadienį į Lietuvą "spręsti lenkų problemų Lietuvoje" atskrenda Lenkijos premjeras. Kas tai - suaktyvėjusi JAV slaptųjų tarnybų diriguojama operacija? KK nuotr.

Buvusio lenkų diplomato Slavomiro Borovy, dirbusio Jungtinių Tautų Tarptautinių korporacijų centre, kur buvęs Lenkijos diplomatas dalyvavo JAV FTB projekte, susijusiame su JAV vidaus saugumo apsauga, dokumentai, išsiųsti 2006 metų spalio 12 d. buvusiam JAV prezidentui Dž. H. Bušui, tuometiniam JAV prezidentui Dž.Bušui, tuometiniam JAV viceprezidentui Dikui Čeiniui atskleidė buvusio Lenkijos prezidento Aleksandro Kvasnievskio, premjerų, kitų Lenkijos politikų ir diplomatų ryšius su Lenkijos, Rusijos, JAV slaptosiomis tarnybomis bei Izraelio “Mosad”.

Po to, kai šie dokumentai buvo išsiųsti tuometinei JAV vadovybei, buvęs FTB slaptųjų projektų dalyvis Slavomiras Borovy, bijodamas susidorojimo, šiuos aštuonis dokumentus persiuntė į Europą. Šiuose dokumentuose – ypatingai daug informacijos apie Lenkijos prezidentų ir Amerikos slaptųjų tarnybų ryšius.

Ši buvusio Lenkijos diplomato, buvusio JAV slaptųjų tarnybų pareigūno informacija leidžia susidaryti prielaidą, kad Lenkijos klausimas Lietuvoje – ne atsitiktinis: per šį Lenkijos-Lietuvos konfliktą JAV slaptosios tarnybos galimai siekia susilpninti Europos Sąjungą.

Buvusio JAV slaptųjų tarnybų darbuotojo į Europą persiųsti dokumentai rodo, kad JAV „įgaliotinis“ Rytų Europoje buvo buvęs Lenkijos prezidentas Aleksandras Kvasnievskis.

Dokumentuose atskleidžiama tokia schema: Lenkijos karinė žvalgyba (kai kurie aukšti Lenkijos politikai) buvo kontroliuojama Rusijos GRU, o vėliau šiuos kontaktus perėmė JAV slaptosios tarnybos.

Dokumentuose taip pat nurodoma, kas iš Lenkijos vadovų kur Amerikoje mokėsi, atskleistos jų finansinės aferos Lenkijoje, įvardijamos sumos.

Tai leidžia atsakyti į klausimą, kodėl Lietuvos prezidentas V.Adamkus, neturėdamas aiškaus tikslo, kaip pranešė Wikileaks, po Aleksandro Kvasnievskio telefono skambučio nuskrido į Ukrainą, gelbėti „prezidento rinkimų“ – kad Ukrainos prezidentu būtų išrinktas ne V.Janukovičius, o V.Juščenka.

Į Europą patekęs buvusio Lenkijos diplomato, buvusio JAV FTB slaptų projektų pareigūno aštuonių dokumentų (beveik 90 lapų) turinys leidžia susidaryti tokią schemą: Lenkijos atstovas buvo Rusijos GRU rezidentas Rytų Europoje, tačiau perėjus į Amerikos slaptąją tarnybą, pradėjo dirbti „kitai stovyklai“ – atstovauti JAV geopolitikos interesams Rytų Europoje.

Ar tai ir nebus atsakymas į klausimą dėl Lenkijos specialiai keliamos isterijos Lietuvoje?

KK inf.

Komentarai

 

 

 
  • I agree completely. I am in love with Mirei Kinjo! She is so buuetifal. More buuetifal then any of the other AV models. I used to like Yaya Kouzuki. Mirei is even prettier then her.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 1. 199 % palaikau Justą. Ir dar pridursiu, jog nenustebsiu, kai kažkada bus išsiaškinta, kad visa ši pasaulinė krizė, žydelių darbas per Amerikos bankus. Kas valdo merikonų didžiuosius bankus? Žinoma – žydai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Šituos juodus popierėlius labai sėkmingai tvarko po pasaulį išsibarstę žydai.Nei viena pasaulio tauta neturi tiek ryšių kiek žydai,mat žydai yra įsiterpę beveik į visas pasaulio tautas ir rases.Na juos gal nedomina laukinės ir puaslaukinės tautos.Žydą kaip ir žvirblį surasime visuose pasaulio žemynuose.Žydai darė ir daro pasaulines revoliucijas.Žydeliai padarė 1917m. Rusijos “revoliuciją”,kur iš 48 komisarų(taip vadino ministrus)_Rusijoje po “revoliucijos” buvo 44 žydai 1 rusas -Antonov Ovsejenko,1 gruzinas Stalin,1 lenkas Dzeržinskij ir 1 latvis Berzin.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. O ką reiškia straipsniai ir pareiškimai iš buvusių aukštų JAV pareigūnų, kad JAV su Europa nesikalbės tol, kol pastaroji neturės ,,telefono numerio” (t.y. tol, kol nebus vieninga)? Juk dabar valdžioje yra B.Obamos administracija. Jos politika skiriasi nuo Dž.Bušo. Jis netęsia Dž.Bušo administracijos politikos – net ją nutraukia (pvz., Gvantanamo kalėjimo uždarymas).

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Bušo įsiūbuotas laivas kelia bangas sėkmingai toliau – Adamkus juk “bušistas”, be to, Obama tik galva, o kaklas ir raumenys JAV liko tie patys.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Les amis, ne vous inquie9tez pas, j’ai pre9vu de mettre le tir de Kecman en ligne auoujrd’hui. Ce sera la vide9o du jour bien e9videmment

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Nenustebciau jei tas isgama antra syki parduotu Lietuva .Pirma syki Jogaila pardave o dabar Kubilius .Nebera padoriu zmoniu lietuvoje .

   Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Kažkodėl padrikame rašinyje nepateiktas nei vienas faktas ar nuoroda į cituojamą dokumentą.Kodėl? Šiaip jau Lubianka,dar Šaltojo karo įkarštyje nustekeno besikuriančią E.S,papirkdama socialdemokratų,eurokomunistų ir žaliųjų politikus Europoje,ką puikiai atskleidžia žymus rusų disidentas Vladimiras Bukovskis.Kam JAV stengtis pūdyti,ir taip pūvantį,kompostą?! :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Aš tai susidariau įspūdį, kad čia tik įžanga. O ir WikiLeaks cituojami dokumentai niekada nebūna su nuorodomis – nei datos, nei numerio, nei dokumento pavadinimo.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Šiaip jau visi leidiniai,rašantys Wikileaks dokumentų tema,įmeta nuorodą į originalų dokumentą.Gal tik koks “Russkij reporter” to nedaro,nes jų “vertimas” ir interpretacijos,dažniausiai neturi nieko bendro su,Wikileaks atskleistu,dokumentų turiniu.Liūdna,bet ir KK,naudojasi šia,gėdinga,praktika.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • Iš lenkų ambasados būsi ar iš bumbliauskinių kontoros? Jeigu jau KK apie tai rašo, vadinasi, turi

     Thumb up 0 Thumb down 0

    • esi paprasčiausias provokatorius, norintis išsiaškinti, iš kur tie dokumentai išplaukė

     Thumb up 0 Thumb down 0

    • esi bumbliauskinis, nes tik šitai gvardija klijuoja tokias etiketes: jeigu esi antilenkiškas, tai esi prorusiškas, su tavimi viskas aišku

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • O man atrodo,tamsta,pats vadovaujatės nuostata juoda-balta ir esate baisiau už bumblauskinius,jei nusispjaunate į tai,kad Varšuvoje,valdžioje dabar tupi Kremliaus marionetės,o Lietuvoje Lenkijos ambasadorius remia ir kursto prorusiškas ir antilietuviškas, “lenkiškas” jėgas. :) O gal,paprasčiausiai,būsite šių kliedesių autorius? :)

      Thumb up 0 Thumb down 0

    • Yeah, AV Reina, I’m all for it.Actually, I think Tsunku should count his lssoes and turn all MM into the adult business. That would pay big time.What about a X-rated graduation concert for Eri, Jun and Lin, in which the audience would be asked to join the act (Shining Musume, anyone?)I suggest also a new song about the joy of lovemaking, with very explicit PV. Who’s with me?@AnonCoudn’t open the image. Any other link? (me too, for scientific purpose, of course).

     Thumb up 0 Thumb down 0

  • O man tų pavadinimų pvz ir nereikia, man svarbu esmė, ir dabar man aišku, kodėl Adamkus taip klausė Lenkų

   Thumb up 0 Thumb down 0

 5. rimtas straipsnis ir ne kiekvieno smegenelems i ji isigilinti ir komentuoti,o ne kaip apie pedofilus kur jau per tiek metu ismoko ir paskutiniai nemoksos komentuoti ir
  nesvarbu, kad nieko nesupranta kas vyksta svarbu komentuoti,o ka jiems jau manau nesvarbu….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. chebra einam i lietryti su pedafilu klanu kovoti ir jo vadove stankunaite. Sako duoda uz dyka alaus ir sasisku.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Tu ne fioletavas, o pedofilinis silpnaprotis ir nereikia cia rodytis kaip didziausiam subingalviui.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Visi „komentuotojai“ išėjo į frontą lryte Stankūnaitę pulti. Kaip čia Tamstą vieną paliko? Pamiršo pakviesti ar specialiai Babą užsipuldinėti paliko?
   Labai įdomu, kaip tu, vaikeli, nustatinėji kas skystas, kas tirštas, kas propagandistas, kas – ne, o tik savo nuomonę reiškia? Iš naudojamų keiksmažodžių komentare skaičiaus, iš papūginio kudakavimo ir kitų minčių pritarimo bei kartojimo, iš, atsiprašant, šūdo malimo, ar dar iš kokių kitų kriterijų? Gal kokį specialų prietaisą tam išradęs esi? Jei – taip, tai žiauriai tas Tamstos prietaisas išsiderinęs. Nepakenktų perstyguoti.Pasidalink patirtimi su liaudimi, kaip nustatinėji tuos skystumus ir tirštumus. Va Tamstos šis komentaras, mano kvailu supratimu, yra labai tirštas, daug pasakantis ir pamokantis. Na, tiesiog kaip kokio doktoranto mokslinis traktatas. Jei ne daugiau…

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ka kontoroj šiandien išeiginė,girdėjau ūkė pelėda,kad iš ten žada visas Babas ir kedainiečius su bolionkėm atleisti,nes nemoka anglų kalbos ,kadangi matyt žada ,kai kurias dielas paskubinti,reikės mokėti kalbą,nes be pagalbos neištirs,kam mokėti algą “darbuotojams “kurie tik trina kelnes,o nieko nedirba,arba tik pašalinius darbus-versliukus prasuka,nes kasčiumas prabangus neišeis,už algą -tik badas laukia…

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • ar bent jau baigei čekistų mokyklą,girdėjau per rosijos kanalą ,kad kgb-istai neturėjo net knygų juos mokėseni partiniai-čekistiniai kadrai,kadangi jie intelektu nepasižymėjo,tai tavo išsimokslinimas tolygus”O”,ir kaip dar kontoroj tokį dar laiko,o išsilavinusiam jaunimui nėra vietos,turi išvažiuoti,o seni partijcai sėdi…žinai ,kaip elgiasi verslininkai įteikia visiems atleidimo lapelius,o paskui kitus etatus įkuria ir atsikrato nereikialingų ir neefektyvių žmonių….

   Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Jo, apie Lenkijos keliamas isterijas Lietuvoje, tik penki skysti komentarai, o lryte apie Deimantės Kedytės su ginkluota palyda pirmos dienos apsilankymą mokykloje – jau per tūkstantį ir, tikriausia, sumuš visus komentarų po straipsniais rekordus. Totalus visuomenės pamišimas dėl krepšinio bei Venckienės neriboto tyčiojimąsi iš nelaimingo nuo motinos izoliuoto vaikelio.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. CŽV perverbavo KGB agentus.Kompras yra,todėl visi dirba kaip pakusnūs dvorniaškos pagal komandą “FAS”.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • o ka reiskia “FAS”,suniukai taip daro tik uz desrą,a ta babune ,idomu uz evrus ar rablius

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • O koks Tamstai skirtumas ir kodėl taip idomu uz evrus ar rablius? O kad ir už šekelius, frankus, lyras ar svarus sterlingų. Tamstai nuo to geriau? Gal be migdomųjų užmigsi. Labos.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • Chi chi chi.Naktinėje dirbai?Šeštą valandą ryte dar linki “labos”.Galėjai pasakyti “Einu į būdą”.

     Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Nesupratau, tai lenku padeti pabloginusius įstatymus priimantis seimas, premieras ir prezidente vykdo JAV slaptųjų tarnybų operacija ? Paaiškinkit kas nors.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. kadd tie vilnijos “lenkai”tai tuteisiai,kalbantys po prostu-tai baltarusiai,o lenkiskai juos ismoke lietuvos valstybe

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Tai yra atsakymas,kodel Fermeris buvo abejingas Lietuvai,taciau vos ne subine plesydavosi del Ukrainos,Lenkijos,Gruzijos reikalu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Kam tai ruseliams, kiršint lietuvį su lenku,tai aišku.Nors ne visi mato,kas džiaugiasi Kaukaze neišardoma Armėnų ir Azerbaidžanų tautų draugyste.Šioj srity jie tokie pat meistrai,kaip bonkę degtinės iš kakliuko.Nieks Europoj neprilygs.Labai mylintys savo Prezidentę tikrai nepastebėjo,kas šliūkštelėjo žibalo,su ta kvaila priverstine lenkų mokymo programa.Bet kam jankiams pilavot šaką ant kurios sėdi? Anie tai gi durniai niekada lyg ir nebuvo? Nei Komunizmą statė,nei Gruziją vadavo.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Nugaros masažai – kiekvienam
Moderni maisto pramonės įranga
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip derinti skirtingus interjero stilius? 
Šiuolaikinis interjero dizainas pasižymi stilių įvairove. Nuo modernaus iki klasikinio, nuo minimalistinio iki...

Vilniuje atsidarė naujas globos skyrius 
Vilniuje atsidarė VšĮ „Sveikatos metai“ įkurtas „Senjorų avilio“ globos skyrius, kuriame teikiamos ilgalaikės/trumpalaikės socialinės...

Greitas ir patikimas įmonių steigimas 
Įmonių steigimas kartu su profesionalų pagalbą vyksta greitai ir paprastai. Iš tiesų nereikia...

Greitas ir patikimas apleistos apskaitos tvarkymas 
  Reikalingas apleistos apskaitos tvarkymas, kuriuo pasirūpins patyrę buhalteriai? Skaitote kaip tik tai,...

Kalėdos – puikus metas nudžiuginti ne tik kitus, bet ir save 
Vis labiau artėjant Kalėdoms daugelis pradeda ieškoti dovanų artimiesiems ir skiria tam nemažai...

Kaip išsirinkti tobulą kvapą namams? 
Namų kvapai padeda sukurti norimą atmosferą: prabangią, gaivią, atpalaiduojančią ar bet kurią kitą....

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...