Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Spalis 26 Pirmadienis
 

Lemiamas A.Zuoko „buldozeris“ dėl „Vilniaus energijos“ akcijų perleidimo neaiškiai prancūzų bendrovei – jau šiandien

2011-06-13 10:15 | Naujienos | Komentarų (20)

Lemiamas "buldozeris" dėl "Vilniaus energijos" akcijų perleidimo neaiškiai prancūzų bendrovei - jau šiandien. Prieš pirmąjį balsavimą A.Zuokas net iš ligoninės parlėkė (KK nuotr.)

Jau šiandien 13-14 val. Vilniaus miesto savivaldybės taryboje meras Artūras Zuokas teiks balsavimui klausimą dėl UAB „Vilniaus energijos“ akcijų perleidimo prancūzų bendrovei „Societe Valmy Defense 22“.

Kaip žinia, prieš pirmą balsavimą šiuo klausimu Vilniaus miesto savivaldybėje sunegalavo ir ligoninėje atsidūrė Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Prieš antrąjį – Vilniaus centre buvo nužudytas su „Rubikono“ įmonėmis sietas advokatas, Vilniaus miesto tarybos narys Sergejus Novikovas.

Oficialiai teigiama, kad šio akcijų perleidimo reikia tam, kad būtų galima gauti investicijų iš Pasaulinio banko ir Europos plėtros ir rekonstrukcijos banko.

Tuo tarpu neoficialiai kalbama, kad „Vilniaus energijos“ akcijų perleidimo „Societe Valmy Defense 22“ reikia norint įgyvendinti energetinius projektus buvusiose NVS šalyse, o taip pat – kad pasibaigus Vilniaus šilumos ūkio nuomos 15 metų  sutarčiai, kad būtų galima už viršytas investicijas perimti privačion nuosavybėn Vilniaus šilumos ūkį.

Jei Vilniaus miesto savivaldybės tarybos valdančioji dauguma, vadovaujama Artūro Zuoko, šiandien balsavimu leis perleisti „Vilniaus energijos“ akcijas neaiškiai prancūzų bendrovei „Societe Valmy Defense 22“, tai jau bus trečias kartas, kai pasikeis „Vilniaus energijos“ akcininkai.

Paskutinį kartą „Vilniaus energijos“ akcininką pakeisti A.Zuoko vadovaujama Vilniaus miesto savivaldybė leido 2003 m. gruodžio 24 d. Tą dieną Vilniaus meras Artūras Zuokas pasirašė raštą, jog Vilniaus miesto savivaldybė neprieštarauja, kad Dalkia S.A.S perleistų Dalkiai International 100 proc. „Vilniaus energijos“ akcijų.

Nors minėtame rašte teigiama, kad A.Zuokas tokį raštą pasirašė vykdydamas savivaldybės tarybos duotą sutikimą, šiuo metu tikrinama, ar iš tiesų Vilniaus miesto savivaldybės taryba 2003 m. buvo balsavusi dėl „Vilniaus energijos“ akcijų perleidimo.

Kaip žinia, dėl šio akcijų perleidimo į Generalinę prokuratūrą kreipėsi Vilniaus miesto savivaldybės tarybos TS-LKD frakcija, tačiau atsakymas iki šiol negautas.

Tuo tarpu teisėsauga šiuo metu tiria, ar apskritai teisėtas yra Vilniaus šilumos ūkio išnuomojimas, kadangi A.Zuoko vadovaujama Vilniaus miesto savivaldybės taryba 2002 m. sausio 9 d. sprendimu Nr. 477 15 metų išnuomojo AB „Vilniaus šilumos tinklai“ visą nekilnojamąjį, kilnojamąjį turtą bei veiklą t.y. šilumos, karšto vandens ir elektros energijos gamybą, perdavimą ir pardavimą, sprendime nenurodytai bendrovei.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. labai uzimtas, kepa teroristus per interneta, jesko po krumais nacionaline gresme…va, taip ir surado pedof. karaliene Stanke, o tuo metu grupuotes, ” v zakone,” dalina Lietuvos turta (nepreklausomybe)
  i kaire i desine. Manau reikietu jiems pakelti alga, kad dirbtu Lietuvai???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. “Vilniaus energijos” akcijos trečiu balsavimu perleistos Dalkios antrinei įmonei. A. Zaremba nors ir nebalsavo, bet sėdėjo salėje ir kvorumas buvo. “Už” balsavo 24 tarybos nariai ir esant kvorumui to pakako. Viskas tiksliai apskaičiuota. Vilniaus daugiabučių gyventoaji, kurie balsavo už Zuoką žiemą galės ‘ pasišildyti”. Būtųj jis, arba DP vienu mandatu gavę mažiau-negalėtų tokių neaiškių projektėlių prastumti. Dabar yra kaip yra.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Jei Dalkia turėtų teisę laisvai disponuoti minėtomis akcijomis, tai be tarybos jas perleistų, kuriems velniams tas balsavimas taryboje, ir tie visi Zuoko erzeliojimai, galų gale, kam reikėjo skersti advokatą? Ir jei taryba gali sutrukdyti tam “nevienareikšmiai vertinamam” veiksmui, tai balsuodama turi apie Lietuvos naudą pagalvoti, o ne apie Zuoko sveikatą ir gerovę…Nes tai ne paskutiniai rinkimai buvo, kurie tarybą į valdžią atvedė.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. na reikia vergams to zuoko, reikia jiems..jie negali be jo gyvent.. tai tegul ir perleidineja kam tik nori tas akcijas.. ruras atstato ir laukia tegul..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Vilniaus avinams taip ir reikia.Ne veltui sakopma,kad durną ir bažnyčioje muša.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Jei aš išnuomoju butą, tai nuomuotojas gali jį pardavinėti? Aš išnomavau garažą, ten nuomotojas vykdo veiklą, tai garažas jau nemano?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Kur jūs matote, kad kažkas perduodama,kas priklauso Vilniaus miestui? Kaip pirmokams jums pateikiu ištrauką iš savivaldybės tinklalapio>
  2002m.pasirašyta sutartis dėl SP AB „Vilniaus šilumos tinklai“ ilgalaikio išnuomojimo bendrovei „Dalkia“. Sutartį pasirašė Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas, SP AB „Vilniaus šilumos tinklai“ generalinis direktorius Bronius Cicėnas,
  „Dalkia” per 15 nuomos sutarties galiojimo metų planuoja investuoti 564 mln. Litų

  Be šių investicijų bendrovė taip pat įsipareigoja skirti 80 mln. litų „Vilniaus šilumos tinklų“ skoloms grąžinti, 25 mln. litų – šilumos tinklams ir katilinėms, kurios nepriklauso „Vilniaus šilumos tinklams“, modernizuoti, 40 mln. litų – šilumos tinklų plėtrai naujuose miesto rajonuose, 35,5 mln. litų – mokesčiui į savivaldybės biudžetą ir 7,5 mln. litų – renginiams Vilniaus mieste remti.

  Be to, bendrovė numato kasmet „Vilniaus šilumos tinklų“ remonto darbams skirti apie 8 mln. litų (120 mln. litų per 15 metų).
  turto nuoma užtikrina nuosavybės teisių į VŠT akcijas išlaikymą.

  Tai viskas ir padaryta.Grąžintos anksčiau pridarytos savivaldybės skolos{beje valdant tam pačiam šilumos tinklų direktoriui Cicėnui, kuris tapęs paksistų ima kelti bangas} Modernizuoti šilumos tinklai , patys matote.Vilniaus savivaldybė nieko neatiduoda, tik suteikia teisč Dalkiai savo pačios akcijas perleisti kitai, naujai steigiamai bendrovei, kuri kuriama kartu su dviem bankais. Mažiau klausykit paistalų…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. jei tau nerupi tai ir tu nesirupink ir komentaru nerasinek! Lysk i siaudus ,apsiklok galva ,kad saule neperkaitintu!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. PERDUOKIME VISKA IR PASKUTINIUS TRIUSIKUS NUSIMAUKIM ! PABRANGS ENERGIJA IR TT, TAI GALESIM NUSIMAUTI TRIUSIKUS IR TON VIETON UZSIDETI KLEVO LAPA .O TIK BLOGIAUSIA PROBLEMA ZIEMA ,NES LAPU NERA .NEZINAU KA MASTO LIETUVAICIAI? GREITAI VISKAS BUS ISPARCELIUOTA ,PERDUOTA …O KA TOLIAU DARYSIME ,KAD NEBEBUS KO? NEBEBUS IR KO PAKLAUSTI? JAV

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. aktorius R.B. per TV parode nezinantiems, kaip atrodo vagis ir nusikaltelis, butent ABONENTO ABROZDELI. daugiau, deja, pridurti nera ka.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. k.k rupi vilniaus energija…?tegul ta energija perduoda nors ir Medvedevui..nman tas pats.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. “Vilniaus energija” yra Dalkios įmonė.100 proc. tos įmonių akcijų priklauso Dalkiai.Kodėl dalkia savo kitai bendrovei pegali perleisti akcijų? Juk ne mūsų akcijas perleidžia

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • jei zuokas emigruotu i prancuzija mes ji surasim nepergyvenkit tai ka is jusu paims jum negrazins bet Marselio voram zakone tikrai atiduos tas zuokelis dar budamas jaunas sazine nepasizymejo tiksliau aferistas ir kai kas tai gerai pamena

   Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Zuokas ruošiasi emigruoti į prancuziją,galės ilsėtis,o žmonės mokės pinigus(niekur nesidės)rudenį vėl brangs šildymas-kuo ne pelna-gyvenimas

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Lietuvos saugumas, ka jis apskritai saugo? Tas saugumas tai is vis kazkokia neaiskiais reikalais uzsiimanti organizacija…

   Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pasaulinės širdies dienos proga Molėtų meras prisimena savo istoriją: „Gydytojai padovanojo antrą šansą gyventi“
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Bendras Lietuvos ir Prancūzijos Prezidentų ir Latvijos Ministro Pirmininko pareiškimas dėl demokratijos išsaugojimo (1)
2019 m. liepos 16 d. pristatydama politinius prioritetus Europos Parlamentui...
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (6)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...