Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Sausis 17 Sekmadienis
 

Lemiamas A.Zuoko „buldozeris“ dėl „Vilniaus energijos“ akcijų perleidimo neaiškiai prancūzų bendrovei – jau šiandien

2011-06-13 10:15 | Naujienos | Komentarų (20)

Lemiamas "buldozeris" dėl "Vilniaus energijos" akcijų perleidimo neaiškiai prancūzų bendrovei - jau šiandien. Prieš pirmąjį balsavimą A.Zuokas net iš ligoninės parlėkė (KK nuotr.)

Jau šiandien 13-14 val. Vilniaus miesto savivaldybės taryboje meras Artūras Zuokas teiks balsavimui klausimą dėl UAB „Vilniaus energijos“ akcijų perleidimo prancūzų bendrovei „Societe Valmy Defense 22“.

Kaip žinia, prieš pirmą balsavimą šiuo klausimu Vilniaus miesto savivaldybėje sunegalavo ir ligoninėje atsidūrė Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Prieš antrąjį – Vilniaus centre buvo nužudytas su „Rubikono“ įmonėmis sietas advokatas, Vilniaus miesto tarybos narys Sergejus Novikovas.

Oficialiai teigiama, kad šio akcijų perleidimo reikia tam, kad būtų galima gauti investicijų iš Pasaulinio banko ir Europos plėtros ir rekonstrukcijos banko.

Tuo tarpu neoficialiai kalbama, kad „Vilniaus energijos“ akcijų perleidimo „Societe Valmy Defense 22“ reikia norint įgyvendinti energetinius projektus buvusiose NVS šalyse, o taip pat – kad pasibaigus Vilniaus šilumos ūkio nuomos 15 metų  sutarčiai, kad būtų galima už viršytas investicijas perimti privačion nuosavybėn Vilniaus šilumos ūkį.

Jei Vilniaus miesto savivaldybės tarybos valdančioji dauguma, vadovaujama Artūro Zuoko, šiandien balsavimu leis perleisti „Vilniaus energijos“ akcijas neaiškiai prancūzų bendrovei „Societe Valmy Defense 22“, tai jau bus trečias kartas, kai pasikeis „Vilniaus energijos“ akcininkai.

Paskutinį kartą „Vilniaus energijos“ akcininką pakeisti A.Zuoko vadovaujama Vilniaus miesto savivaldybė leido 2003 m. gruodžio 24 d. Tą dieną Vilniaus meras Artūras Zuokas pasirašė raštą, jog Vilniaus miesto savivaldybė neprieštarauja, kad Dalkia S.A.S perleistų Dalkiai International 100 proc. „Vilniaus energijos“ akcijų.

Nors minėtame rašte teigiama, kad A.Zuokas tokį raštą pasirašė vykdydamas savivaldybės tarybos duotą sutikimą, šiuo metu tikrinama, ar iš tiesų Vilniaus miesto savivaldybės taryba 2003 m. buvo balsavusi dėl „Vilniaus energijos“ akcijų perleidimo.

Kaip žinia, dėl šio akcijų perleidimo į Generalinę prokuratūrą kreipėsi Vilniaus miesto savivaldybės tarybos TS-LKD frakcija, tačiau atsakymas iki šiol negautas.

Tuo tarpu teisėsauga šiuo metu tiria, ar apskritai teisėtas yra Vilniaus šilumos ūkio išnuomojimas, kadangi A.Zuoko vadovaujama Vilniaus miesto savivaldybės taryba 2002 m. sausio 9 d. sprendimu Nr. 477 15 metų išnuomojo AB „Vilniaus šilumos tinklai“ visą nekilnojamąjį, kilnojamąjį turtą bei veiklą t.y. šilumos, karšto vandens ir elektros energijos gamybą, perdavimą ir pardavimą, sprendime nenurodytai bendrovei.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. labai uzimtas, kepa teroristus per interneta, jesko po krumais nacionaline gresme…va, taip ir surado pedof. karaliene Stanke, o tuo metu grupuotes, ” v zakone,” dalina Lietuvos turta (nepreklausomybe)
  i kaire i desine. Manau reikietu jiems pakelti alga, kad dirbtu Lietuvai???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. “Vilniaus energijos” akcijos trečiu balsavimu perleistos Dalkios antrinei įmonei. A. Zaremba nors ir nebalsavo, bet sėdėjo salėje ir kvorumas buvo. “Už” balsavo 24 tarybos nariai ir esant kvorumui to pakako. Viskas tiksliai apskaičiuota. Vilniaus daugiabučių gyventoaji, kurie balsavo už Zuoką žiemą galės ‘ pasišildyti”. Būtųj jis, arba DP vienu mandatu gavę mažiau-negalėtų tokių neaiškių projektėlių prastumti. Dabar yra kaip yra.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Jei Dalkia turėtų teisę laisvai disponuoti minėtomis akcijomis, tai be tarybos jas perleistų, kuriems velniams tas balsavimas taryboje, ir tie visi Zuoko erzeliojimai, galų gale, kam reikėjo skersti advokatą? Ir jei taryba gali sutrukdyti tam “nevienareikšmiai vertinamam” veiksmui, tai balsuodama turi apie Lietuvos naudą pagalvoti, o ne apie Zuoko sveikatą ir gerovę…Nes tai ne paskutiniai rinkimai buvo, kurie tarybą į valdžią atvedė.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. na reikia vergams to zuoko, reikia jiems..jie negali be jo gyvent.. tai tegul ir perleidineja kam tik nori tas akcijas.. ruras atstato ir laukia tegul..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Vilniaus avinams taip ir reikia.Ne veltui sakopma,kad durną ir bažnyčioje muša.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Jei aš išnuomoju butą, tai nuomuotojas gali jį pardavinėti? Aš išnomavau garažą, ten nuomotojas vykdo veiklą, tai garažas jau nemano?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Kur jūs matote, kad kažkas perduodama,kas priklauso Vilniaus miestui? Kaip pirmokams jums pateikiu ištrauką iš savivaldybės tinklalapio>
  2002m.pasirašyta sutartis dėl SP AB „Vilniaus šilumos tinklai“ ilgalaikio išnuomojimo bendrovei „Dalkia“. Sutartį pasirašė Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas, SP AB „Vilniaus šilumos tinklai“ generalinis direktorius Bronius Cicėnas,
  „Dalkia” per 15 nuomos sutarties galiojimo metų planuoja investuoti 564 mln. Litų

  Be šių investicijų bendrovė taip pat įsipareigoja skirti 80 mln. litų „Vilniaus šilumos tinklų“ skoloms grąžinti, 25 mln. litų – šilumos tinklams ir katilinėms, kurios nepriklauso „Vilniaus šilumos tinklams“, modernizuoti, 40 mln. litų – šilumos tinklų plėtrai naujuose miesto rajonuose, 35,5 mln. litų – mokesčiui į savivaldybės biudžetą ir 7,5 mln. litų – renginiams Vilniaus mieste remti.

  Be to, bendrovė numato kasmet „Vilniaus šilumos tinklų“ remonto darbams skirti apie 8 mln. litų (120 mln. litų per 15 metų).
  turto nuoma užtikrina nuosavybės teisių į VŠT akcijas išlaikymą.

  Tai viskas ir padaryta.Grąžintos anksčiau pridarytos savivaldybės skolos{beje valdant tam pačiam šilumos tinklų direktoriui Cicėnui, kuris tapęs paksistų ima kelti bangas} Modernizuoti šilumos tinklai , patys matote.Vilniaus savivaldybė nieko neatiduoda, tik suteikia teisč Dalkiai savo pačios akcijas perleisti kitai, naujai steigiamai bendrovei, kuri kuriama kartu su dviem bankais. Mažiau klausykit paistalų…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. jei tau nerupi tai ir tu nesirupink ir komentaru nerasinek! Lysk i siaudus ,apsiklok galva ,kad saule neperkaitintu!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. PERDUOKIME VISKA IR PASKUTINIUS TRIUSIKUS NUSIMAUKIM ! PABRANGS ENERGIJA IR TT, TAI GALESIM NUSIMAUTI TRIUSIKUS IR TON VIETON UZSIDETI KLEVO LAPA .O TIK BLOGIAUSIA PROBLEMA ZIEMA ,NES LAPU NERA .NEZINAU KA MASTO LIETUVAICIAI? GREITAI VISKAS BUS ISPARCELIUOTA ,PERDUOTA …O KA TOLIAU DARYSIME ,KAD NEBEBUS KO? NEBEBUS IR KO PAKLAUSTI? JAV

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. aktorius R.B. per TV parode nezinantiems, kaip atrodo vagis ir nusikaltelis, butent ABONENTO ABROZDELI. daugiau, deja, pridurti nera ka.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. k.k rupi vilniaus energija…?tegul ta energija perduoda nors ir Medvedevui..nman tas pats.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. “Vilniaus energija” yra Dalkios įmonė.100 proc. tos įmonių akcijų priklauso Dalkiai.Kodėl dalkia savo kitai bendrovei pegali perleisti akcijų? Juk ne mūsų akcijas perleidžia

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • jei zuokas emigruotu i prancuzija mes ji surasim nepergyvenkit tai ka is jusu paims jum negrazins bet Marselio voram zakone tikrai atiduos tas zuokelis dar budamas jaunas sazine nepasizymejo tiksliau aferistas ir kai kas tai gerai pamena

   Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Zuokas ruošiasi emigruoti į prancuziją,galės ilsėtis,o žmonės mokės pinigus(niekur nesidės)rudenį vėl brangs šildymas-kuo ne pelna-gyvenimas

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Lietuvos saugumas, ka jis apskritai saugo? Tas saugumas tai is vis kazkokia neaiskiais reikalais uzsiimanti organizacija…

   Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Santaros klinikos dėl COVID-19 nestabdo ir kitų gyvybiškai pacientams svarbių paslaugų
Žuvinto biosferos rezervatas apsaugotas nuo medžioklės, žvejybos ir plaukiojimo poveikio
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kalėdos – puikus metas nudžiuginti ne tik kitus, bet ir save 
Vis labiau artėjant Kalėdoms daugelis pradeda ieškoti dovanų artimiesiems ir skiria tam nemažai...

Kaip išsirinkti tobulą kvapą namams? 
Namų kvapai padeda sukurti norimą atmosferą: prabangią, gaivią, atpalaiduojančią ar bet kurią kitą....

Užuolaidos: šiek tiek iš istorijos 
Užuolaidos sutinkamos daugumoje erdvių. Jos tokios įprastos, kad daugelis retai kada susimąsto, kaip,...

Kaip išlaikyti motyvaciją sportui namuose? 
Drastiškai pasikeitus mūsų kasdieniam gyvenimui vis dažniau susimąstoma, kaip palaikyti fizinį aktyvumą. Tai...

Burnos ir bendra organizmo būklė – kaip jos susijusios? 
Burnos ertmės sveikata yra glaudžiai susijusi su bendra organizmo būkle. Todėl pastebėjus dantų,...

Nuotekų valymo įrenginiai: kokie mitai sklando apie juos? 
Biologiniais nuotekų valymo įrenginiais šiais laikais naudojasi nemaža dalis gyventojų. Dideliu efektyvumu pasižyminti...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
Lietuva toliau grimzta į skolas:  vidaus rinkoje pasiskolino 30 mln. eurų
Finansų ministerija informavo, kad Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...