Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Vasaris 26 Penktadienis
 

Lėktuvo katastrofa Ukrainoje – lietuviškų Medininkų variantas ar kariaujančiųjų pusių klaida? [Prezidentės pozicija: “tai buvo teroro aktas”; nuolat pildoma]

2014-07-18 01:39 | Užsienis | Komentarų (159)

 Keleivinio Malaizijos lėktuvo  "Boeing-777" numušimas Ukrainoje -  lietuviškų Medininkų variantas (tik kur kas didesniu mastu) ar kariaujančiųjų pusių klaida? Stop kadras

Ketvirtadienį buvo numuštas iš Amsterdamo (Nyderlandai) į Kualą-Lumpur (Malaizija) skridęs keleivinis lėktuvas „Boeing-777“, kuris nukrito vadinamoje Donecko liaudies respublikoje, maždaug 60 km nuo Ukrainos sienos. Lėktuve buvo apie 300 žmonių, visi žuvo.

Tuo tarpu Ukrainos valdžia ir Rytų Ukrainos sukilėliai dėl Malaizijos lėktuvo numušimo kaltina vieni kitus.

Ukraina

Ukrainos Prezidentas Petro Porošenka pareiškė, kad tai teroristinis aktas ir inicijuoja tarptautinę komisiją šiai lėktuvo katastrofai ištirti.

Ukrainos pusė dėl numušto Malaizijos lėktuvo kaltina Rytų Ukrainos sukilėlius.

Ukrainos naujienų portalas unian.ua paskelbė, jog „youtube“ paskelbti „teroristų telefoniniai pokalbiai“, kuriuose jie esą kalbasi apie numuštą „Boeing-777“.

„JAV žvalgyba patvirtina, kad Malaizijos lėktuvas buvo numuštas raketa „žemė-oras“, – pranešė „The Wall Street“.

„Lugansko liaudies respublika“

Tuo tarpu „Lugansko liaudies respublika“ paskelbė pareiškimą, kad Malaizijos lėktuvą numušė Ukrainos karinių oro pajėgų naikintuvas. Dėl to lėktuvas sudužo ore, o jo skeveldros išsibarstė 15 km.

„Liudytojai, stebėję keleivinio lėktuvo „Boeing-777“ skrydį, matė, kaip Ukrainos KOP naikintuvas atakavo lėktuvą. Po ko keleivinis lėktuvas ore sudužo į dvi dalis ir nukrito DLR teritorijoje. Po atakos ukrainiečių naikintuvas buvo numuštas ir nukrito LLR, rajone Krasnoje Luča. Vykdoma numušto lėktuvo paieška“, – skelbiama LLR pareiškime.

„Donecko liaudies respublika“

DLR vicepremjeras TV kanalui „Rossija-24“ pareiškė, kad ukrainiečių kariai galėjo numušti Malaizijos lėktuvą, palaikę jį Rusijos lėktuvu-šnipu, kuris, kaip tvirtinama Kijeve, skraido po Ukrainos teritoriją.

Taip pat pranešama, kad DLR specialistai, dirbantys „Boeing-777“ nukritimo vietoje, rado Malaizijos lėktuvo „juodąsias dėžes“.

„Lėktuvo nukritimo vietoje rastos „juodosios dėžės“, – žiniasklaidai patvirtino „Pietų-Rytų fronto“ informacinio centro vadovas K.Knyrik.

Pranešama, kad šios „juodosios dėžės“ bus perduotos ekspertizei į Maskvą – tarptautiniam aviacijos komitetui.

Rusija

„Ispanų dispečeris, kuris vadovavo nukritusiam „Boeingui“, Twitter’yje paskelbė, kad du ukrainiečių naikintuvai buvo pastebėti šalia lėktuvo kelios minutės iki tol, kol lėktuvas dingo iš radarų“, – paskelbė kp.ru.

Ukrainos raketos tikslas galėjo būti Rusijos Prezidentas Vladimiras Putinas, apie tai, remiantis agentūra „Interfaks“, paskelbė kp.ru.

Skelbiama, kad Rusijos lėktuvas „numeris vienas“ ir Malaizijos „Boeing“ susikirto viename ir tame pačiame taške ir vienoje pakopoje. Tai buvo arčiau Varšuvos 10100 metrų aukštyje 330 ešelone. V.Putiną skraidinęs lėktuvas ten buvo 16:21 msk, o Malaizijos lėktuvas – 15:44 msk.

„Abiejų lėktuvų kontūrai iš esmės panašūs, išmatavimai taip pat panašūs, o išorės dažų spalva beveik identiška“, – skelbia Rusijos žiniasklaida.

Taip pat paskelbta versija, jog Ukrainos pusė iš anksto buvo suplanavusi lėktuvo ataką ir propgandiškai ruošėsi apkaltinti sukilėlius.

„Likus pusvalandžiui iki lėktuvo sudužimo, Ukrainos SNBO „nuleido“ žiniasklaidai informaciją, kad gauta informacija, jog į Ukrainos teritoriją pateko įrenginiai, kurie gali numušti lėktuvus labai dideliame aukštyje. „Tarp jų buvo ir įrenginys „Buk“, – į Ukrainos SNBO atstovo A.Lysenkos „nuleistą“ Ukrainos žiniasklaidai informaciją prieš pusvalandį iki lėktuvo katastrofos atkreipė dėmesį rt.com.

Skelbiama Rusijos specialistų nuomonė, kad Ukraina turėjo uždaryti oro erdvę ir neleisti skristi keleiviniam lėktuvui per teritoriją, kurioje vyksta kariniai veiksmai.

V.Putinas: dėl „Boeingo“ tragedijos atsakomybė tenka Ukrainai

Rusijos Prezidentas V.Putinas pareiškė, kad dėl šios lėktuvo katastrofos atsakomybė tenka Ukrainai.

„<…> Ši tragedija nebūtų įvykusi, jeigu šioje žemėje būtų taika, bet kokiu atveju, jeigu nebūtų atnaujinti kariniai veiksmai pietryčių Ukrainoje. Ir, be jokios abejonės, valstybė, virš kurios teritorijos tai įvyko, atsako už šią baisią tragediją“, – cituoja V.Putiną Kremliaus spaudos tarnyba.

Rusijos Prezidentas pavedė Rusijos Vyriausybei padaryti viską, kad būtų nustatyta katastrofos priežastis.

„Mes padarysime viską, viską, kas nuo mūsų priklauso, bet kokiu atveju, kad to, kas nutiko, objektyvų paveikslą pamatytų ir mūsų visuomenės, ir visuomenės Ukrainos, ir viso pasaulio visuomenės.

Tai absoliučiai nepriimtini dalykai, ir niekas neturi teisės praeiti pro šalį be atitinkamų išvadų ir be to, kad pas mus visus būtų objektyvi įvykiusio informacija“, – cituoja V.Putiną Kremliaus spaudos tarnyba.

Papildyta. Penktadienis, liepos 18 d.

Ukraina

Ukrainos infrastruktūrų ministerija paskelbė, kad penktadienį, liepos 18 d., Ukrainos valstybinė aviacijos tarnyba pilnai uždarė oro erdvę virš zonos, kur vyksta kariniai veiksmai.

„Valstybinė aviacijos tarnyba po informacijos apie „Boeing-777“ nukritimą patvirtinimo Donecko apskrityje pilnai uždarė oro erdvę skrydžiams virš Donecko, Lugansko apskričių ir dalies Charkovo apskrities“, – pranešė Ukrainos infrastruktūrų ministerija.

Taip pat informuojama, kad katastrofos ištyrimui sudaryta speciali vyriausybinė komisija. Tragedijos priežastis aiškintis taip pat padės ir aviacijos saugos specialistai iš tarptautinių organizacijų.

Į tyrimą bus pakviesti ir Malaizijos bei Nyderlandų aviacijos institucijų atstovai.

„Donecko liaudies respublika“

Amerikos valdžios atstovams paprašius nutraukti ugnį karo zonoje, kol tarptautiniai ekspertai tirs Malaizijos lėktuvo nukritimo aplinkybes, „DLR gynybos ministras“ I.Strelkovas paskelbė, kad lėktuvas nukrito „giliai užnugaryje nuo DLR sukilėlių“ ir todėl jokioms „humanitarinėms paliauboms“ ar „koridoriams“ būtinybės dėl objektyvaus tragedijos priežasčių ištyrimo nėra.

„Komisija gali atvykti ir pilnai ištirti įvykio vietą. Niekas jai netrukdys. Tačiau stabdyti kovinius veiksmus prieš apsupto priešininko grupuotę netikslinga“, – cituojamas I.Strelkovas sukilėlių oficialiame tinklapyje.

Lietuva

Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės vertinimu, Ukrainoje vakar buvo įvykdytas teroro aktas.

„Prezidentės vertinimu, tai brutalus teroro aktas, kuris akivaizdžiai parodė, kad tarptautinės bendruomenės pastangos, sprendžiant krizę Ukrainoje, yra per menkos arba nepakankamos.

Visiškai nepateisinama, kai 21-ame amžiuje nuo karo ginklų žūsta niekuo dėti žmonės, tarp jų – dešimtys vaikų.

Tragedijos kaltininkai privalo būti aiškiai įvardinti ir prisiimti atsakomybę. Tarptautiniams stebėtojams turi būti sudarytos visos sąlygos išsiaiškinti šios katastrofos vykdytojus ir užsakovus“, – tokią Prezidentės D.Grybauskaitės poziciją dėl lėktuvo katastrofos Ukrainoje penktadienio pavakaryje paskelbė Prezidentės atstovas spaudai Modestas Naudžius.

Rusija

„LifeNews“ paskelbė, kad Rusijos gynybos ministerijos duomenimis, raketa galėjo būti paleista iš baterijos, dislokuotos netoli Donecko.

Rusijos gynybos ministerijos spaudos tarnybai pranešta, kad maršrutas, kuriuo liepos 17 d. skrido „Boeing-777“, o taip pat jo kritimo vieta yra ukrainiečių dviejų didelio nuotolio zenitinių raketų komplekso (ZRK) S-200 baterijų bei trijų vidutinio nuotolio ZRK baterijų “Buk-M1”, pasiekiamumo zonoje.

Pranešama, kad Rusijos kariškiai liepos 17 dieną fiksavo raketų komplekso „Buk M1“ radiolokatorių stoties RLS-9S18 „Kupol“ signalus, kurių šaltinis buvo netoli Stylos gyvenvietės už 30 kilometrų į pietus nuo Donecko.

Gynybos ministerija nurodė, kad „Buk“ sistema leidžia keistis informacija apie oro taikinius tarp vieno diviziono raketų baterijų, todėl raketos galėjo būti paleisto iš visų baterijų, dislokuotų prie Avdijivkos miesto (už 8 kilometrų į šiaurę nuo Donecko) arba Hruzko-Zorianskės kaime, esančiame už 25 kilometrų į rytus nuo Donecko.

Nuolat pildoma

Komentarai

 

 

 
 1. perskaicius komentarus: 1. jau geriau JAV su visomis jos blogybemis ( gyvenant ju sistemoje,jas galima ir aplenkti,o gyvenant su sovietu blogybemis,- ju nesudorosi,nes jos amzinos) 2. kaip sia katastrofa neargumentuotume,as ja vadinu zudiku ispuoliu ir neatsakingumu is rusijos teroristu puses( atsirado mat oro sargai- zudikai,tokius tik i pragara) 3. putinas buvo ir liks kvailumo,ziaurumo ir bukumo simboliu visam laikui ,nes yra didysis Ostapas Benderis,tik jau issigimes musu laikmetyje…Vienintelis kelias putinui,kad rusu liaudis dar liktu gerbiama ir priimtina visuomenese,tai karo nutraukimas, banditu atsaukimas ir viso pasauliui istartas atsiprasymas uz esamas pasekmes,tai gal dar ….

  Thumb up 0 Thumb down 3

 2. Antakalnio 30.
  Pabego peleckiukas! Pozymiai -koloradke, kompas, prisistato -Saulėlydis.
  Pastebejus -nesiartinti!

  Thumb up 1 Thumb down 9

  • paprasčiausias kvailys kokių net psichoneurologiniuose dispanseriuose sunkiai surasi.

   Thumb up 3 Thumb down 0

 3. O ka reiskia dvokiantys keliu dienu lavonai is lektuvo, medikamentai, kraujo serumo dideli kiekiai ?!?!?!

  Thumb up 1 Thumb down 0

  • savo akimis matei? savo nosimi užuodei? manau kad ne…. tad kodėl čia rašai apie tai kaip apie įrodytą faktą??????????????? nesuprantu tokių lopų

   Thumb up 1 Thumb down 0

  • svarbu – parodyt šunišką nuolankumą ir ištikimybę šeimininkui. gal duos kaulą.
   o kas bus paskui…
   pikasas iki šiol kliedi, kad rusija užpuolė gruziją….

   Thumb up 9 Thumb down 1

 4. sraute išryškėjo du vienas kitą papildantys veikėjai “Algirdas” ir ,kaip bebūtų keista “Beta vulgaris”. Jų pagrindinis rūpestis vodka ir gėrimas (pro šią prizmę jie ir komentuoja įvykius). Komentarai neturi praktiškai nieko bendro su realiais įvykiais, išskyrus kai kurių faktų asmeninė nuomonė. aAlgirdas

  Thumb up 3 Thumb down 2

  • Kartą Putinas išsikvietė pas save ekstrasensą. Putinas:
   – Žmogau, papasakok man apie mano ateitį.
   Ekstrasensas:
   – Prezidente, Taro kortos rodo, kad jūs mirsite ukrainiečių valstybinės šventės dieną.
   Putinas:
   -Kokia tai bus šventė?
   Ekstrasensas:
   – O Prezidente, nesvarbu kurią dieną numirsite, ji taps pačia didžiausia, pačia svarbiausia Ukrainos valstybine švente.

   Thumb up 4 Thumb down 5

   • Jūs ne tik gėrimas domina, kažkiek domitės ir anekdotais. Tai gal geriau rašykite anekdotus ir nesikiškite į politiką. Pagarbiai aAlgirdas

    Thumb up 5 Thumb down 4

    • Nesinervuokite, ar taip ar taip Putleris karą pralaimės- JAU pralaimi. Rusijai ateina paskutinioji. 😉

     Thumb up 3 Thumb down 8

     • bet “iš kur mergaitei tiek drąsos” — žinote kas parašė? Sužinokite, nes tai tinka ir Jums, — įsivaizduojate save kaip super ekspertę. Tk mažytė pastabėlė, pavardės iškraipymas vietoje argumentų parodo Jūsų kompetenciją ir net padorumą. Atsiprašau aAlgirdas

      Thumb up 3 Thumb down 4

     • nesivargink.
      vulgaris kaposis iki kraujų, nes jo žodis visada turi būti paskutinis.
      toks šio paciento kompleksas

      Thumb up 3 Thumb down 2

  • beta vulgaris dirba argumentuodamas.
   tiesa, jis turi vienintelį argumentą: putin – chuilo.
   bet tą argumentą įvairiai apiformina ir gaunasi genialūs komentarai.

   Thumb up 1 Thumb down 1

 5. Berasciai—patriotai ;negerbiantys saves, issitaisykite savo klaidas!!!!!!Visiskai nemokate gramatikos, o kalbate ape patriotinius jausmus!

  Thumb up 0 Thumb down 1

  • Kiniečiai jau prie Uralo. Bet ne su ginklais, o su kastuvais žemei kasti ir su augalų sėklų krepšiais ant kaklo.
   Rusams lieka Marsas. Susėda sau ant kraterio krašto, žiūri į du Mėnulius (Deimas ir Fobas) ir vodkę geria.
   Viesiems gerai. 😀

   Thumb up 2 Thumb down 3

   • Na, beretkai visada ne LIETUVA rūpi , o Rusija. Rusas puola ar ne? Pikasius klonuotas…fui

    Thumb up 2 Thumb down 0

  • Kas tie “mūsiškiai”??? Ar lietuviai jau tenai su butkevičium?O gal Kijevo kruvini fašistai? Mirtis banderoms! Duskit!!!

   Thumb up 4 Thumb down 3

  • Nuvaziuok, puiki Anastasija, i Klaipeda. Nauja daina sukurkit. Kada mes “budem bratjami”? Penkta kolona -kolorado vabalas, mane nelabai baugina. Po Sajudzio, tai sudas. O ir Jus baigiat susitvarkyt. Ka patriotai kubilojdai su Venckiene padare -neitiketina, slykstu, baisu.

   Thumb up 5 Thumb down 5

 6. O jūs, Lietuvoje gyvenantus ruseliai, kurie nekenčiate Ukrainos ir Lietuvos, ir čia smeižiate bei meluiojate komentaruose, esate tokie menkaverčiai, kad net neverta su jumis diskutuoti,nes esate visur padugnės, kur begyventumėte. Bet tas padugnes vis viena reikia neutralizuoti, nes jos nužudo net vaikus ir jaunus žmones, skrendančius sau atostogauti. Vienu žodžiu, jūs esate parazitai, o žinote, kaip elgiamasi su parazitais?

  Thumb up 2 Thumb down 7

 7. koloradai
  jau bus pasidarbave katastrofos vietoje,prisirinko svariu kojiniu ir triusiku,na ir kito gero.

  Thumb up 2 Thumb down 7

 8. Putinas duoda separistams ginklu, patarimu, ir kareiviu (juk buvo anksciau pranesimu, kad zuvo kareiviai su rusiskais pasais karo veiksmuose), to pasekoje tie separistai nusauna keleivini lektuva. Ir tada putinas pasako: Russian President Vladimir Putin said responsibility for the crash …you are responsible. Tai kaip cia suprast? Putinas dave ginklus ir kareivius, nusiunte juos nelegaliai i ukraina, ir tada sako, kad ukraina pati kalta, kad ju pirmiau pati nenusove?
  Paaiskinkit blondinei :(

  Thumb up 2 Thumb down 5

  • tikrai taip.
   pranešimų – nors vežimu vežk. pilnas lrytas, delfis.
   tik va bėda, kad taip ir nepavyko paimti į nelaisvę nei vieno tokio su rusišku pasu, nerasta nei vieno lavono su rusišku pasu…
   o pranešimai pilasi kasdien: nukauta 1000, vėl 1000, 500, 200, nusiskandino keli šimtai ežere su rusiškais pasais, rasta masinė kapavietė su šimtais lavonu ir su rusiškais pasais..
   o nors vieno, realaus, gyvo ar negyvo – kaip nėr taip nėr.
   tačiau pranešimų buvo yra ir bus.
   mes net neabejojam pancerovais, pikasais, ukrainos generolais-majorais, kuznecovaitėm, vinokurais, timčiukais, procenkom, noreikienėm…
   jie praneša tiesą ir tik tiesą. gaila – faktų nėra. bet ir nereikia.
   mes tikim ir be faktų.

   Thumb up 7 Thumb down 3

   • Ka dar paiste ruskiu televizirius?
    Komunizmas ne uz Uralo kalnu?
    Po kiek vodka liaudziai?

    Thumb up 2 Thumb down 9

    • tu nesinervuok.
     juk matai, parašė kaip tik tau. ragina dar labiau tikėti chuntos ir landsbauskaitės režimais be jokių įrodymų. tiesiog, kad taip privaloma demokratinėj lietuvoj.
     va, jei netikėsi….

     Thumb up 3 Thumb down 0

 9. o tai kokie pedoRasiejos materialiniai resursai? Veltiniai ir vatinukės? Žmogiškieji – alchašai ir bratva? Grabe mes matėm tokią valstybę! Numetė tau degalinės direktorius 30 rublių ir ambriji, ciuciuk, Šarikovai-Sokolovai-Ananiskin, dvasios ubage…

  Thumb up 1 Thumb down 8

  • mes viską galim argumentuotai patvirtinti.
   putin – chuilo. ką jūs galit įrodyt prieš tokius faktus!!!!!!

   Thumb up 2 Thumb down 5

   • jusu strelkovas prisipazino kad numuso lektuva,ar jus rusai savo dievaiciu netikit

    Thumb up 2 Thumb down 3

    • matyt, per išpažintį paršenkai, obamai ir landsbauskaitei. o tu buvai šalia klausyklos ir taip pat girdėjai.
     sveikinu – turi gerą klausą.

     Thumb up 2 Thumb down 0

 10. Visai nestebina gal būt ne tik lietuviškas bruožas, kai masiškai aptarinėjami įvykiai, politinė santvarka ar ekonominė padėtis kitose šalyse ir tokie straipsniai būna daug populiaresni, nei tie kur aprašoma kas vyksta savoje šalyje. Visi puola pademonstruoti išminti kurios prisigraibė iš įvairių šaltiniu ir straipsnelių ir pateikti lyg tai butu asmeninė nuomonė ir politinė išmintis. Atrodo jog kiekvienas lietuvis geriau supranta kas vyksta kitose šalyse nei kas vyksta savoje ir skuba pademonstruoti svetimos informacijos nuosava suvokimą. Gal palikite teisę kitos šalies visuomenei pačiai vertinti ir spręsti savo šalies iškilusius klausimus ir problemas?

  Thumb up 6 Thumb down 3

  • “Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės vertinimu, Ukrainoje vakar buvo įvykdytas teroro aktas.”
   ————————
   O ko kito tu norėtum?
   Jei Landsbauskaitė valstybės vardu daro pareiškimus, neturėdama jokių faktų, net “neprisigraibiusi iš jokių šaltinių” jokios informacijos, o tik automattiškai pakartodama JAV valdomos chuntos vadovo Paršenkos nuosprendį, tai kodėl piliečiai negali reikšti savo nuomonės, prisigraibę informacijos iš įvairių šaltinių?
   Primenu, Landsbauskaitė – ne šiaip eilinė tryzniojanti boba, o valstybės vadovė. Ji išreiškia OFICIALIĄ Lietuvos poziciją, nors faktiškai yra tik absoliučiai angažuota, tryniojanti boba, marionetė šeimininkų rankose, ginanti šeimininkų, o ne savos valstybės reikalus.
   Ir ta boba pliurpia ne kaip koks anoniminis niekam nesvarbus pensininkas pikasas, o iš valstybinės tribūnos.
   Lietuvos žmonės jau ir taip užspausti, varomi iš savo valstybės, jiems pateikiama tik griežtai cenzūros atrinkta informacija, tai gal nors anonimiškai jie gali bent kažką išsakyti?
   Ar ir to negalima?
   P.S. Kitų problemas mes aptarinėjame daug labiau negu Lietuvos, nes suprantam, kad mūsų žodis mūsų valstybėj neturi jokios reikšmės. Ypač – esant Landsbauskaitės režimui. Vienintelės, teisios, neklystančios…..

   Thumb up 8 Thumb down 0

 11. “UŽ LAISVĘ TURI BŪTI AUKŲ” ( Tata )

  Kaip ten bebūtų, bet ši tragedija galimai bus panaudota tam, kad užčiauptų Vakarų šalių žmones, taip pat ir žurnalistus, dar abejojančius jiems brukamomis “tiesomis” apie dabartinį Kijevo režimą…Juolab, kad Ukrainos tarnybos jau “surado kaltininkus”. “Surado” daug greičiau, nei amerikiečiai ieškojo savo seno agento Bin Ladeno. Mokiniai pralenkia mokytojus…

  Thumb up 9 Thumb down 4

 12. „Ispanų dispečeris, kuris vadovavo nukritusiam „Boeingui“, Twitter’yje paskelbė, kad du ukrainiečių naikintuvai buvo pastebėti šalia lėktuvo kelios minutės iki tol, kol lėktuvas dingo iš radarų“,
  ————————–
  Pats skaičiau šio ispano įrašus. Jis dirba Ukrainoj dispečeriu. Spėjau nusikopijuoti
  Carlos. @spainbuca
  El avión B 777 voló escoltado por 2 cazas de ukraine hasta minutos antes, de desaparecer de los radares,
  7:48 PM – 17 июля 2014.
  Dar jis rašė, kad boingui dingus iš radarų, Kijevo valdžia jiems pranešė, kad lėktuvas sudužo. Karlosas stebisi iš kur jie taip greit sužinojo.
  Kitam pranešime jis rašė, kad kariškiai patvirtino, jog lėktuvą numušė Ukrainos pusė, tik dar nežinoma kas davė įsakymą.
  Bet kuriuo atveju, Karloso blogas tviteryje dingo jau po kelių valandų.
  Sorry, that page doesn’t exist.

  Thumb up 14 Thumb down 1

  • galimai ir pats Carlos’as papuolė į pvz.autokatastrofą…

   Thumb up 8 Thumb down 0

  • Linkevičius viską labai aiškiai pasakė: pagaliau įvyko lūžis :)
   kas turi smegenų, tas viską labai gerai suprato

   Thumb up 12 Thumb down 0

  • Original: EturboNews (ETN Global Travel Industry News) – July 17, 2014

   ETN received information from an air traffic controller in Kiev on Malaysia Airlines flight MH17.

   This Kiev air traffic controller is a citizen of Spain and was working in the Ukraine. He was taken off duty as a civil air-traffic controller along with other foreigners immediately after a Malaysia Airlines passenger aircraft was shot down over the Eastern Ukraine killing 295 passengers and crew on board.

   The air traffic controller suggested in a private evaluation and basing it on military sources in Kiev, that the Ukrainian military was behind this shoot down. Radar records were immediately confiscated after it became clear a passenger jet was shot down.

   Military air traffic controllers in internal communication acknowledged the military was involved, and some military chatter said they did not know where the order to shoot down the plane originated from.

   Obviously it happened after a series of errors, since the very same plane was escorted by two Ukrainian fighter jets until 3 minutes before it disappeared from radar.

   Radar screen shots also show an unexplained change of course of the Malaysian Boeing. The change of course took the aircraft directly over the Eastern Ukraine conflict region.

   Thumb up 4 Thumb down 0

   • nesvarbu kas ką rašo, nesvarbu faktai ir įrodymai.
    svarbu: kaltumo prezumpcija, kaip teigia pikasas.
    svarbu, kad mes žinom,jog putinas asmeniškai numušė tą lėktuvą ir nesvarbu kad nėra jokių įkalčių.
    kaltumo prezumpcija ir taškas.
    putin chuilo. tuo viskas paremta.
    gero ryto.

    Thumb up 3 Thumb down 0

 13. “tai koks tai nukautas keleivinis laineris su keliais šimtais keleivių netgi ne naujiena (prisimenant panašų atvejį prie Korėjos)’
  ——————————
  kaipgi pikasas pajėgtų be primityvaus melo klastočių ir šmeižtų.
  pikasius sapalioja apie kažkokį ‘prie korėjos’, puikiai žinodamas, kad specialiai nukreiptas tas lėktuvas buvo numuštas virš tsrs teritorijos.
  dėl to buvo tarptautinis tyrimas ir nustatyti faktai, kurių pikasas net nebandys pateikti, nes absoliučiai griūna jo kliedesiai.
  savaime aišku, pikasius neskiria rusijos ir tsrs, nes – taip reikia. galiu priminti tik tai, kad pilotas, kuris numušė minimą lėktuva, buvo ukrainietis. tačiau aišku – dėl to kaltas putinas.
  galima imti bet kurį pikasiaus sakinį ir tai bus arba jo širdžiai mieli seni komunistiniai loozungai, tik vietoj imperializmo įrašius – rusija, arba melas, šmeižtas klastotės.
  kad ir kaip stengtųsi, pikasiui nepavyks pripaišyti 1986 ukrainiečio numušto lėktuvo putinui ir rusijai.
  tačiau 2001 ukrainiečių numuštą keleivinį lėtuvą, kai žuvo 78 žmonės, net nereikia pripaišinėti ukrainai. nes tą lėktuvą numušė būtent konkrečios šiuolaikinės ukrainos kariškiai.
  tai patvirtino tarptautuinės komisijos, teismai, kurie priteisė ukrainai mokėti kompensacijas (iki šiol neišmokėjo), net pikaso šeimininkai – pentagonas.
  vieninteliai, kurie iki šiol net neatsiprašė – ukrainiečiai. o jų prezidentas pačiu ciniškiausiu būdu pareiškė: “na ir kas čia tokio. juk pasaulyje būna dar didesnių klaidų…”
  kaip matome, kaip tik ukraina turi šviežią patirtį numušinėti keleivinius lėktuvus ir tą neigti.

  Thumb up 4 Thumb down 0

  • Numušė virš TSRS teritorijos pilotas ukrainietis.
   Tas lėktuvas buvo specialiai nukreiptas nuo kurso (turėjo skristi toli nuo TSRS teritorijos), neatsiliepė jokios užklausimus.
   Jau seniai išsiaiškinta, kad amerikiečiai specialiai jį nukreipė, kad išsiaiškintų TSRS priešlėktuvinės gynybos objektus.

   Thumb up 10 Thumb down 3

 14. IŠ ŽINIASKLAIDOS:

  “Ukrainos dispečeriai lėktuvui nurodė skristi žemiau
  „Malaysia Airlines“ bendrovės atstovai pranešė, kad virš Ukrainos sudužusio „Boeing 777“ orlaivio pilotas gavo nurodymą skristi žemiau nei prašė iš anksto sudarytame skrydžio plane. Apie tai informuoja „Reuters“….”

  Thumb up 8 Thumb down 0

 15. na ir slyksus tas pikasas,kodel jis musa I vienus vartua.Kodel nemato to juoduko Obamos kiek zmoniu nuzude Sirijoje Afganistane Izraelyje,juk ten niekada negyveno amerikonai,o bombarduoja,nekaltus civilius.Prakeiktas juodukas,ir jei ne Putinas,ai Sirija skestu kraujyje

  Thumb up 14 Thumb down 3

 16. cia grynai kaip pas su MEDININKAIS juk be kokiu budu reikejo irodyi,kad padare rusai,o is ikruju as tai netikiu,nes byla neistira,ji sufabrikuoa.Na ir cia kazkam reikia kazka irodyti ,jiem zmoniu gyvybes vertos nuliui

  Thumb up 11 Thumb down 1

 17. Apie Pikasas3 2014-07-18 – 11:47. Būtinai perskaitykit

  Pateikei tikrai genialius faktus, įrodančius, kad Rusija numušė šį lėktuvą:
  1. gan vieninga Pasaulio visuomenės nuomonė dėl šiurpios katastrofos
  2. Melo ir blogio imperija
  3. Rusijos imperijos agresija
  4. Lenino paminklai
  5. rusiškasis neonacizmas ir jo fašistinė propagandą
  6. Čečėnija, Gruzija, Sirija, Ukraina
  7. sovietinis režimas parodė savo aštrius nagus
  8. Kremliaus karinių maitvanagių grupuotė
  9. Rusijos karinių raumenų auginimas
  10. neofiureris Putinas ir jo aplinka
  11. visa atsakomybė tenka Kremliui
  12. Ir pagrindinis: PUTIN – CHUILO

  Amžina padėka už tokias anallytines įžvalgas.
  Tik viena bėda: to nukopijavai Kijevo chuntos faktus.
  Deja, šių faktų gali nepakakti, norint įrodyti neofiurerio Putino ir jo karinių maitvanagių nusikaltimams.
  Ką tada darysim, kolega?
  Manau, jau laikas kurti daug rimtesnius argumentus, faktus, įkalčius, nes šiuos kasdien trimituoja visa Landsbauskaitės režimo žiniasklaida šimtus kartų.
  Taigi, kibkiim į darbą, daugiau miegokim ir savo košmariškus sapnus aprašinėkim kaip faktus apie ruskių nusikaltimuis.
  Tepadeda mums profesorius gerb. Vytautas Profesorius Landsbergis.

  Thumb up 6 Thumb down 4

  • skubu pagelbėti kolegai pikasiui pateikiu jums tvirčiausią nenuginčijamą argumentą kurio hagoj tikrai užteks-PUTIN KUILO :)

   Thumb up 2 Thumb down 0

   • kolega, jūs neatidus.
    jūsų minimas superargumentas, savaime aišku, gerb. pikaso paminėtas. cituoju: “12. Ir pagrindinis: PUTIN – CHUILO”
    nebent jus suklaidino viena raidė. tačiau gerb.pikasas šį argumentą pateikia taip, kaip originaliai (chuilo) taria chuntos atstovai, o jūsų variantas (kuilo), tai tik apčiulptas ir praradęs tikrą įrodymų jėgą.
    bukit atidesnis ir mokykitės iš profesionalaus partorgo-propagandisto pikasiaus.
    geros dienos.
    PUTIN – CHUILO.

    Thumb up 4 Thumb down 0

    • Jūs dėl tų įrodymų labai nepergyvenkit – reikės ir bus. Barakas gražiai paprašys Dalios; Dalia gražiai paprašys Tatos; Tata gražiai paprašys A.Butkevičiaus (na to, kuris dirba strategu Kijeve), tas duos nurodymą Vaitiekūnui, (na tam, kuris ten dirba ambasadoriumi), tas pasiūs kokį medvedjevą ar petruškevičių su šoferiu įvykio vieton ir tie, pasiknaisioję, būtinai nufotkins ten rastą kokį mineralinio butelį su Putino autografu ar kokią raketos skeveldrą su Putino inicialais ir pristatys ant porcelianinės lėkštutės Porošenkai. Garantuotai. Jie gi tokią panašią „gamybinę“ praktiką turintys tos srities specialistai, kad galite net neabejoti, – įrodimų bus tiek, kiek reikės ir dar tiek, kiek tik galės panešti.

     Thumb up 8 Thumb down 0

     • Kodėl neklausiate, o kas toliau? Negi neįdomu?
      O toliau – Poršenka tuos įkalčius per televiziją parodys Barakui. Barakas nurodys Daliai paskelbti karą Rusijai. Dalia duos nurodymą tam ministeriui su varlike pulti ir sunaikinti Putino armiją. Ministeris mes atakon savo armiją, abu tankus, tris NATO naikintuvus, Nacionalinės Tautos vertybės D.Teišerskytės vadovaujamą savanorių abozą su provizija ir amunicija ir lauks pastiprinimo iš NATO bei Amerikos. Kol anie susiruoš, karas, ko gero, jau bus pasibaigęs. Labai didelė tikimybė, kad karą pralaimėsime. Ir tai – tik į sveikatą. Nebereikės visokių durnių rinkti į valdžią. Putinas paskirs gubernatorių, o tas pasiskirs savo kadrus. Klounų valdžion jie nerenka. Pradėsime atsigauti. Turėsime visko: ir dujų ir saliarkos, ir medienos, ir katankės – pigiai ir daug. Po kelių metų gyvensime kaip juodieji afrikiečiai Vokietijoje.
      Žinau, čia pasireiškiantys „entuziastai“ sakys, kad laimėti karą prieš Rusiją, kaip du pirštus apm… Kas tada? O kas būtų tada – baisu net pagalvoti. Mano ir Antanienės kvailu supratimu, tada jau prie Putino vis tiek būtų kelis kartus geriau, negu prie Kubiliaus ir jo Co…

      Thumb up 9 Thumb down 0

    • persiprašau gerb.kolega už neatidumą.tiesiog mane užhipnotizuoja žodis “pikasas” (susilieja visos raidės)

     Thumb up 3 Thumb down 0

 18. Netikiu jokiais įsivaizduojamais staigiais lūžiais. Buvusių nebūna… Jei nuo V.Putino, kaip nuo žąsies vanduo, nutekėjo Čečėnijos 150 tūkstančių gyvybių, kurių tarpe 40 tūkstančiai vaikų, satelito Sirijos 160 tūkstančių aukų ir milijonai priverstų palikti šalį, neatkreiptas rimtesnis Pasaulio dėmesys kaip buvo sudraskyta Gruzija, tai koks tai nukautas keleivinis laineris su keliais šimtais keleivių netgi ne naujiena (prisimenant panašų atvejį prie Korėjos) , o tik nemalonus incidentas, kurio kaltę skubama suversti Rusijos režimo įtakoje niokojamai Ukrainai. Dargi pusę lūpų žadama vienu smūgiu atkeršyti Kijevui… Režimas meta paskutinius milijardus naujiems vojažams, opozicijos daigai baigiami sutrypti, o neofiureriui gausiai “narodo” siunčiami šlovinantys ditirambai. Istorija rodo, kad tokiems režimams, jų vadams ir juos palaikantiems pagirios būna labai sunkios…

  Thumb up 3 Thumb down 6

  • pagirių jau nebus niekam ar supranti “proto bokšte” kas vyksta tikrovėje? ar tu tik gauni temą landsbirbinės pakraipos ir “kali centus”?

   Thumb up 6 Thumb down 3

  • …ir dar -ar tiki kad paskutinis usa p rezidentas daleis nepriklausomą tragedijos tyrimą? nemanau…panašu jau viskas nuspręsta…

   Thumb up 5 Thumb down 3

  • Vis dar gerai apžiojęs amerikos balsui esi, gal jau pasprink tu savo fašistine propaganda?

   Thumb up 1 Thumb down 0

 19. aš viską dariau ligitymiai. Už tai dabar guliu garbingai slovike. Ir už tai mane ateina uostyti daug birkinų – ruselių.

  Jeigu tada Romanovas būtų pabėgęs, – aš irgi nebūčiau šaudęs jo šeimos ir laistęs sieros rūgštimi. Bet jis nepabėgo. Todėl ir išvirė su savo vaikais rūgštyje. Dar aš sugalvojau lagerius, kuriuos net hitleris nukopyrino. Tik , kad pas jį nebuvo ledo, – tai jis lavonų smarvę degino.

  Bet dabartiniai vadai yra labai silpni. Jeigu jie bijo nugalėti pasaulinėj revoliucijoj – tai juos ant mauzoliejaus ……….. pakabins už mašnos žemyn galva ir į burną dar įdės granatą piechoty.

  5 sek.

  BUM.

  Thumb up 3 Thumb down 5

 20. Dalia pamiršo kaip Maidane dalino jos pavaldinys pirštines? Nuvertėt teisėtą prezidentą ir dabar ukrainoje bardakas…. Nejauti savo kaltės? O Loreta? Nesijauti kalta už kraują?

  Thumb up 9 Thumb down 1

  • ” panelė” turbūt šventai tiki kad ir jai atsiras “vieta” sionistų slėptuvėj…

   Thumb up 5 Thumb down 0

 21. malaizija pranešė-prieš pat katastrofą ukrainos dispečeriai ekipažui liepė mažinti aukštį,kodėl kol kas neaišku

  Thumb up 4 Thumb down 0

 22. “Tačiau stabdyti kovinius veiksmus prieš apsupto priešininko grupuotę netikslinga”- netiesa. gal po valandos ar dviejų po katastrofos sukilėliai paskelbė apie vienašalį ugnies nutraukimą trims dienoms

  Thumb up 2 Thumb down 0

 23. iš priežasčių, kodėl JAV bando okupuoti pasaulį ir kuria panašias į 9/11 versijas:
  h t t p://earth-chronicles.ru/news/2014-07-18-68483

  Thumb up 2 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Nugaros masažai – kiekvienam
Moderni maisto pramonės įranga
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip derinti skirtingus interjero stilius? 
Šiuolaikinis interjero dizainas pasižymi stilių įvairove. Nuo modernaus iki klasikinio, nuo minimalistinio iki...

Vilniuje atsidarė naujas globos skyrius 
Vilniuje atsidarė VšĮ „Sveikatos metai“ įkurtas „Senjorų avilio“ globos skyrius, kuriame teikiamos ilgalaikės/trumpalaikės socialinės...

Greitas ir patikimas įmonių steigimas 
Įmonių steigimas kartu su profesionalų pagalbą vyksta greitai ir paprastai. Iš tiesų nereikia...

Greitas ir patikimas apleistos apskaitos tvarkymas 
  Reikalingas apleistos apskaitos tvarkymas, kuriuo pasirūpins patyrę buhalteriai? Skaitote kaip tik tai,...

Kalėdos – puikus metas nudžiuginti ne tik kitus, bet ir save 
Vis labiau artėjant Kalėdoms daugelis pradeda ieškoti dovanų artimiesiems ir skiria tam nemažai...

Kaip išsirinkti tobulą kvapą namams? 
Namų kvapai padeda sukurti norimą atmosferą: prabangią, gaivią, atpalaiduojančią ar bet kurią kitą....

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...