Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Kovas 31 Antradienis
 

Legalių žudikų valstybė, arba D.Kedžio ir A.Ūso nužudymas – valstybės paslaptis

2010-08-09 09:00 | Redakcijos skiltis | Komentarų (109)

Klausimas Generalinei prokuratūrai: KAS SEKANTIS? (KK nuotr.)

Giedrė Gorienė

Kai Seimas vienbalsiai pakėlė rankas už tai, kad KAM karininkas G.Grina būtų patvirtintas Valstybės saugumo departamento direktoriumi, o balsuojant jį labiausiai liaupsino būtent vadinamieji klano atstovai Seime, supratau, kad iš G.Grinos nieko gero nelauk. Jei jis tinka klanui, akivaizdu, kad jis netinka valstybei. Jei jis tinka klanui, akivaizdu, kad tai ne tas žmogus, kuris šitame poste galėtų ką nors padaryti Lietuvai.

Tačiau tada, po G.Grinos paskyrimo, tylėjau. Galvojau, jeigu jau Prezidentė šį žmogų pasirinko, jį paskyrė, vadinasi, ji juo pasitiki ir žino, ką daro.

Tačiau nereikėjo laukti ir šimto dienų, kaip mano niūrios prognozės pasitvirtino – Valstybės saugumo departamento fronte, atėjus G.Grinai, niekas nepasikeitė. Legalios žmogžudystės, t.y. tos, kurios įvykdomos arba spec./slaptųjų tarnybų žmonių, arba jų surastų vykdytojų, ir toliau šiurpino Lietuvą. Kitaip sakant, atėjus G.Grinai, „valstybinės“ žmogžudystės Lietuvoje nesiliovė. Po G.Grinos atėjimo buvo nužudyti dar du juodosios pedofilijos bylos dalyviai – tai savo mergaitę nuo pedofilų klano gynęs Drąsius Kedys ir vienintelis kaltinamasis pedofilijos byloje Andrius Ūsas.

Paukščiukai iš slaptosios prokuratūros čiulba, kad rudenį bus ir dar mirčių. Sako, šį kartą – iš gerųjų stovyklos. Gal A.Venckus, gal – N.Venckienė. O gal – mergaitė. Nes rudenį verkiant reikės kažkokio šoko, kas įaudrintų žmones, kadangi planuose – kirtimas Prezidentei, destrukcija Seime, Vyriausybės nuvertimas ir priešlaikiniai Seimo rinkimai. Jau ateinančių metų vasario mėnesį – kartu su savivaldybių rinkimais. O Generalinė prokuratūra šitų žmogžudysčių („nelaimingų atsitikimų“) netirs, nes klano būstinė – Lietuvos Valstybės saugumo departamentas – prokuratūrai šito paprasčiausiai neleis.

„Kol nepasikeis VSD, tol nepasikeis ir prokuratūra. Todėl visiškai nesvarbu, kas į generalinio prokuroro kėdę atsisės – Darius Valys ar kas nors kitas, – saugumas šitų žmogžudysčių tirti niekam neleis“, – mano „Karšto komentaro“ šaltiniai iš Generalinės prokuratūros.

Bet gal tai – klaidingas mąstymas? Jeigu VSD sistemos pamatus griaužia supuvę, nuodingi ir valstybei pavojingi kirminai, tai ar ne Generalinė prokuratūra ir turėtų būti tas kardas, kuris iškapotų tas pašvinkusias, supuvusias kirmėles Valstybės saugumo departamente? Nes, jeigu ne Generalinė prokuratūra, tai kas?

Niekada nedirbau Valstybės saugumo departamente, todėl iš vidaus šitos institucijos virtuvės nežinau, tačiau pažįstu pakankamai buvusių saugumo pareigūnų, iš kurių pasakojimų galėjau susidaryti pakankamai aiškią nuomonę apie šią kontorą.

Pavyzdžiui, „štai šitas teismo ekspertas – alkoholikas, todėl, kad jo neišmestų iš darbo, kai jis prisigėręs po tris dienas neateidavo į darbą, aš parašydavau pažymą, kad jis tuo metu vykdė VSD užduotį“.

Kas už tai? Turbūt patys suprantate – kai jiems reikėdavo „teisingos“ teismo ekspertizės ar „teisingo“ eksperto paliudijimo teisme, šitas alkoholikas teismo medicinos ekspertas už pažymas šitai kontorai ir atidirbinėdavo.

O neseniai sužinojau dar vieną pritrenkiantį dalyką. Viena buvusi psichiatrinės gydytoja „Karšto komentaro“ žurnalistui papasakojo: kai Valstybės saugumo departamento vadovu tapo Jurgis Jurgelis, saugumas pareikalavo visų ligonių ligos kortelių. Kad turėtų įrankį – kuo ir ką šantažuoti. Gydytoja nesutiko šokti pagal tuomečio saugumo dūdelę ir buvo priversta iš darbo psichiatrinėje ligoninėje išeiti. Išvadas galite daryti patys…

20 Lietuvos nepriklausomybės metų, o Lietuvos saugumo vis dar nėra. Tai iš kokio STT agento Rusijos šnipą padaro, tai iš jaunos merginos – tarptautinio masto „teroristę“, neva ketinusią „susisprogdinti Rusijoje“. Galiausiai ir iš garsiosios pedofilijos bylos Kauno ir Klaipėdos saugumo galai lenda – ir tai labai juodi galai.

„Teisėjas Jonas Furmanavičius pradėjo trukdyti prokurorams, eiti prieš juos ir todėl buvo „nuimtas“. Dar praėjusią vasarą jūsų saugumas tarp čečėnų ieškojo, kas galėtų „nuimti“ Furmanavičių, sakė: „Jūs tik darbą atlikit, o mes rasim, kam „nurašyti““, – „Karštam komentarui“ neseniai pasakojo vienas čečėnas.

Sakė, kad, be saugumiečio, „užsakant“ Furmanavičių, pokalbyje su čečėnu dalyvavo ir vienas prokuroras, kuris turėjo šį reikalą pridengti prokuratūroje.

„Ir dėl Ūso užsakymas buvo – net nuvežė, parodė, kur gyvena. Užsakymą reikėjo atlikti iki teismo (pedofilijos bylos teismo posėdžio – G.G.). Bet mūsiškiai „nepasirašė“, – viską tiesiai šviesiai pasakojo vienas čečėnas.

Taigi, čečėnai „nepasirašė“, bet … vienintelis kaltinamasis pedofilijos byloje Andrius Ūsas vis tiek buvo rastas negyvas Alytaus rajone, likus dviem dienom iki pedofilijos bylos teismo posėdžio. Kas šį kartą vykdytojai? Įdomu…

Beje, penktadienį, birželio 11-ąją, per Seime vykusią „teroristės“ artimųjų spaudos konferenciją, kurioje Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas A.Anušauskas vis šokinėjo prie LNK televizijos žurnalistės J.Svirnelytės, kad ši užduotų tai tokį, tai tokį klausimą iš VSD ir A.Kliunkos varpinės pusės „teroristės“ artimiesiems, aš priėjau prie A.Anušausko ir pasakiau: „Jūs nedėkit į kišenę to saugumo“. Ir papasakojau apie tai, ką man neseniai buvo papasakojęs čečėnas. A.Anušauskas neatrodė nustebęs dėl to, ką išgirdo. Pasakė, kad saugume vyksta reorganizacija – taigi, suprask, kad ateityje tokių dalykų neturėtų būti. Arba bent jau ne taip grubiai – kad viskas iki žiniasklaidos „nutekėtų“…

Ir todėl, kai šiandien generalinis prokuroras Darius Valys rimtu veidu aiškina į spaudos konferenciją gausiai susirinkusiems žurnalistams, kad Drąsius Kedys mirė ne smurtine mirtimi, o užspringęs savo skrandžio turiniu bei žolės lapeliu, o prokuroras Aidas Mažeika aiškina, jog kaulas iš D.Kedžio kojos toje vietoje, kur yra didžiulė kraujosrūva, buvo išimtas dėl to, kad ekspertai ieškojo planktono (kuris, jei būna, tai būna randamas plaučiuose arba skrandyje, bet tikrai ne kojos kaule), jau net nesinori juoktis, nes iš tiesų yra graudu. Kad Lietuvai ir vėl nepasisekė su generaliniu prokuroru, kuris, atėjęs į tokį atsakingą postą iš Naujosios Akmenės, akivaizdžiai nesuvokia, kur jis pateko, kokia atsakomybė jam teko ir ką jis šitame poste turi padaryt. Dar baisiau – kad jis savo kaimietiškais ir trumparegiškais veiksmais pakiša Lietuvos Respublikos Prezidentę, kuri Dariumi Valiu pasitikėjo ir skyrė į šį postą būtent jį – žmogų, kuris, rodės iš pažiūros, yra pakankamai sąžiningai ir gali iškopti prokuratūros mėšlides. Deja, deja…

Kai šiandien prie Generalinės prokuratūros prasidėjo ilgalaikė protesto bado akcija, nes Drąsiaus Kedžio šeima nemato kitų galimybių, kaip išjudinti iš mirties taško pedofilijos bylą ir priversti prokurorus tirti Drąsiaus Kedžio nužudymą, aš prisiminiau pokalbį su vienu aukštu CŽV pareigūnu.

Kadaise vienas aukštas CŽV pareigūnas man papasakojo, kokius egzaminus jam JAV, baigus tam tikrą mokyklą, jam reikėjo išlaikyti. Apvogti banką (esmė – įveikti vieną labai sudėtingą seifą) ir nuvykti iš taško A vienoje JAV valstijoje į tašką B kitoje JAV valstijoje. Per visą žiniasklaidą buvo paskelbta jo medžioklė, o policija nežinojo, kad čia – CŽV kursanto baigiamasis egzaminas, todėl gaudynės buvo tikros.

Apie tai, kad tai buvo egzaminas, žinojo vos keli asmenys. Tas CŽV egzaminas buvo valstybės paslaptis.

Kursantas sėkmingai įveikė seifą, pabėgo iš banko ir po visą valstiją prasidėjo bėglio gaudynės. Viename miestelyje jis buvo sulaikytas policijos pareigūnų, tačiau iš policijos areštinės sėkmingai pabėgo. Ar bandant pabėgti buvo aukų, istorija apie tai nutyli – valstybės paslaptis.

Žinau tik tiek, kad galiausiai šiam CŽV kursantui pavyko sėkmingai išlaikyti egzaminą, jis nuvyko iš taško A į tašką B, tapo aukštu CŽV pareigūnu, vėliau sėkmingai vykdžiusiu operacijas Tibete, Kambodžoje, Vietname ir daug kur kitur, o galiausiai – Lietuvoje.

Nežinau kodėl, bet visa šita pedofilijos byla Lietuvoje, tiksliau – jos dalyvių žudynės, kažkodėl man asocijuojasi su valstybės paslaptimi, o kiekviena žmogžudystė – su slaptu VSD (ar kokios nors super slaptos tarnybos Lietuvoje, apie kurios egzistavimą mes net neįsivaizduojam) egzaminu. Įsivaizduoju, kaip saugumo kileriai sėdi kokiame nors saugumo kabinete, o kokie nors saugumo asai jų egzaminus priiminėja: „Furmanavičių ir Naruševičienę nuėmėt profesionaliai, bet padarėt grubią klaidą prie Naruševičienės namų Kedį pagrobdami – jus užmatė Naruševičienės kaimynė“… „Blogai imitavote Kedžio paiešką – imitacija buvo tokia prasta, kad sukėlė priešingą visuomenės reakciją. O dar tas Betingio pareiškimas…“„Propagandos karą, vyručiai, pralaimėjote. Eikite ir dar kartą perskaitykite „Karo meno“ knygos tą vietą, kur rašoma, kad karą galima pralaimėti vien dėl to, kad vieno arklio vienoje pasagoje trūksta vieno vinies. Pasiimkite po sąsiuvinį ir šitą sakinį perrašykite po tūkstantį kartų, kad per kitą karą atsimintumėte“…

O po Drąsiaus Kedžio mirties, įsivaizduoju, saugumo asai turėjo maždaug taip siautėti: „Jūs, ką, bl, debilai? Negalėjote už penkių metrų krūmų apžiūrėti? Ar jūs to buvote mokyti? Ten gi du liudytojai – du žvejai – gulėjo ir matė, kaip jūs tą Kedį iš maišo iškratėt! Ir kodėl dar tie du liudytojai gyvi? Ach, jūs apie antrą žveją nieko nežinojote? Jeigu apie jį žiniasklaida pirmiau išknis, nei jis dings kokioje nors „psichuškėje“, tai jūs irgi būsit surasti užspringę savo skrandžio turiniu, kaip ir Kedys. Ar supratot?“.

Na, dėl A.Ūso „egzamino“, manau, saugumo kileriai – praktikantai jau gavo ne tiek daug velnių: blogai, kad du medžius, kur per kelią buvo perrištas trosas, kažkokie žurnalistai atkniso, kad uošvienė klykė, jog jos žentelis – nužudytas, kad ant kūno – virvės žymė. Tačiau viskas galiausiai baigėsi gerai – Ūso tėvai ir uošvė nekels triukšmo dėl nužudymo, o mainais už tai jų sūnelis bus reabilituotas pedofilijos byloje… Taigi, šis egzaminas išlaikytas pažymiui „gerai“.

Na, o kai bus „egzaminas“ dėl L.Stankūnaitės… Po šitokios didžiulės „praktikos“, manau, šitas „egzaminas“ turėtų taip sklandžiai pavykti, kad net šuo nesulos, jog su šita L.Stankūnaite čia atsitiko kažkas „ne taip“. Iš pradžių maniau, kad idealiausias jų „egzaminas“ būtų – jei L.Stankūnaitė per gimdymą numirtų. Nes žinot, būna, kad gimdyvės siaubingai nukraujuoja… Bet, atrodo, L.Stankūnaitei šitoks „egzamino“ scenarijus nepavyks – visiškai neseniai L.Stankūnaitė iš VRM gydymo įstaigos išsiėmė pažymą, kad ji – ne nėščia… (Tiesiog pastaruoju metu sustambėjo dėl pernelyg gero valstybės saugojimo ir gero gyvenimo).

Taigi, žiūriu į „nesmurtines“ Drąsiaus Kedžio nuotraukas ir galvoju: gal iš tiesų tiek Kauno žudynės, tiek Drąsiaus Kedžio bei Andriaus Ūso mirtys – kokie nors mūsų valstybinių žudikų a la „egzaminai“? Gal tai ir yra ta „valstybės paslaptis“, už kurios saugojimą iš generalinio prokuroro posto atsistatydinęs Algimantas Valantinas su Prezidentės Dalios Grybauskaitės „patepimu“ vėl tapo teisėju ir sparčiai kyla teisėjo karjeros laiptais, o naujasis generalinis prokuroras Darius Valys, atrodo, skradžiai žemę prasmegs, išgirdęs žodžius „pedofilijos byla“ arba „Drąsiaus Kedžio nužudymas“, ir vis kažką neaiškiai po nosimi murma apie „valstybės paslaptis“…

Ir iš tiesų: Valstybės saugumo departamento agentūra (įskaitant ir agentus pedofilus) – valstybės paslaptis. O jeigu Drąsius Kedys sukėlė grėsmę nacionaliniam saugumui ir, galimai ir pats to nežinodamas, ketino šitą agentūrą demaskuoti, tai akivaizdu, kad VSD pasirūpino Drąsiaus Kedžio likvidacija – valstybės paslaptis (agentų pedofilų tinklas) juk turi būti apsaugota. Tai – visų valstybių slaptųjų tarnybų pareiga. Bet… ar būtinai dėl to turi būti nužudyta šitiek žmonių?

2010-08-09

Komentarai

 

 

 
 1. Nors truputį mąstantiems jau senai aišku,jog šioje istorijoje įsipainioję asmenys iš aukštų valdžios sluoksnių.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. nereikia mūms tų, nežinia kam tarnaujančių vesdistu,-kgbistų, uždaryt tą Šaraškino kontorą, o kai kurias, nedideles funkcijas palikt policijai, štai ir viskas.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 3. Žinoma, didelės raiškos kino kokybė apima daug atminties , tai kodėl ji kelia geresnę kokybę .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. ko laukia prezidente , seimas?Negi , jie visa tai toleruoja?Jei nori prezidente buti gerbiama -ji turi ta zudiku sutve isardyti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. O TAM, KAD IŠKRYPELIAI PEDOFILAI ISKAITYTŲ IR SUPRASTŲ KAS JŲ LAUKIA. O GAL KAIKURIE IŠ JŲ NEDAMATO ? AŠ APIE PROKURORUS, NES KIEK Į JUOS BESIKREIPK, NORS IR PATEIKI AUDIO ĮRODYMUS, VISTIEK TAS PATS ATSAKYMAS.. NĖRA NUSIKALTIMO SUDĖTIES, ARBA KREIPKITĖS Į TEISMĄ PRIVATAUS KALTINIMO TVARKA.

  TAI GAL JUOS REIKIA GYDYTI NE TIK NUO PEDOFILIJOS, BET IR NUO TRUMPAREGYSTĖS ?

  Thumb up 1 Thumb down 0

 6. nesivelkit i diskusijas su LIETUVA, jai tik gera darot, tegul rasosi sau viena , NEATSAKINEKIT,negi nesuprantat su kuo bendraujat.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. TAI KĄ PEDOFILAI IR JŲ GYNĖJAI, JAUČIATE, KAD KUO TOLIAU, TUO SUNKIAU NUSLĖPTI NUSIKALTIMUS ? TODĖL IR BANDOTE SU PROVOKATORIŲ PAGALBA JUODINTI ŽMONES KURIE VIEŠINA JŪSŲ NUSIKALTIMUS. IR VIENAS IŠ PASENUSIŲ KGB BŪDŲ, IŠVADINTI ŽMOGŲ NESVEIKU. JŪS NET KOMENTARUOSE BIJOTE PASIVADINTI TIKRAIS VARDAIS. IR LOJATE KAIP ŠUNYS IŠ UŽ KAMPO. JŪS PATEIKITE NORS VIENĄ ARGUMENTĄ, AR NUSIKALTIMŲ ĮRODYMĄ, KOKIUS PATEIKIU AŠ. TADA GALĖSITE SPRESTI APIE ŽMONES KURIE KOVOJA PIEŠ VYKDOMUS PROKURORŲ ORGANIZUOTUS NUSIKALTIMUS, IR UŽ VAIKUS KURIE BUVO IŠNIEKINTI, SULUOŠINTI.
  KIEKVIENAS IŠ JŪSŲ TURITE VAIKUS, O JEI TAI ATSITIKTU SU JŪSŲ VAIKU ? O JŪS VIENAS IR BEJĖGIS.
  VISI KAS DOMISI NUSIKALTIMAIS KURIUOS BANDO NUSLĖPTI PROKURORAI; SURINKITE "google" ŠIAS PROVOKATORIŲ IR ŽUDIKŲ PAVARDES, gintaras bertulis, grigorij ulevic, ania chomiakova, rima androsova (jos nusikaltimus bando nuslėpti kaip ir Stankunaitės), algirdas katkus, rimante salasaviciute. PASKAITYKITE, DAUG KĄ SUPRASITE.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 8. tikrai galėjo pasiskirti su kiaušais saugumo vadą ir su kiaušais gen prokurorą, kurie nedrebintų savo kinkų prieš pedofilų išnaras.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Autorės įdomūs pamąstymai. Gal čia Kedys ir atlikinėjo ,kažkokį slaptą saugumo egzaminą. Atliko egzaminą, o po to vietoj jo nugalabijo kokį į ji panašų bomžą sudėję porcelianinius dantis ir palaidojo:)))anot autorės saugumas viską gali

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Jeigu atidžiau pažvelgsite į D.Valio veidą, jūs tikrai įžvelgsite jame nuolatinę neišsakytą baimę…Taigi, prezidentė rinkdamasi kandidtaus į šį postą arba tikrai neturėjo iš ko rinktis, arba ji labai prasta psichologė…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Labai tiksliai įvertinot dabartinę Prezidentės vietą ir įtaką valstybės valdyme. Tik nesutikčiau, kad šitas bardakas – vien šios Prezidentės nuopelnas. Nemenkinkime jos pirmtako.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Straipsnyje vel ginama prezidente, rasoma kad jai ruosiasi "suduoti" smugi.Juk VSD nera pati auksciausia grandis, ji pavaldi gen. prokurorui, todel uztektu tu 2 saziningu zmoniu (gen.prokuroro ir VSD vado). Bet ji pasirinko tuos kurie saugoja valst. paslapti ir negalvoja apie teisinguma. Vadinasi ji pati yra ju bendrininke, nes daugiau niekas negali itakoti siu tarnybu darbo. Todel visiskai aisku kad ji zino tikra tiesa apie pedofilijos byla, bet ir pati bijo, todel vyksta toks bardakas, kokio nebuvo nei prie vieno prezidento. Ne bereikalo JAV pries rinkimus, visaip "iskratomas" kanditatas i prezidentus, net gimines, ar zmona negavus nuo kazko, kazkada dovanu. O musu prisimeluoja pries rinkimus, nusikalteliai dar sumoka uz reklama ir po to gaunasi tokie bardakai. Toki prezidenta galima stumdyti kur nori ir kada nori.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 13. XXX – 2010 08 09 13:22

  Vakar per savaitės pokalbius D.Valys pasakė, kad ir kokie būtų ekspertizės patikslinimai dėl D.kedžio mirties, bylos tyrimas nesikeis. Kaip supratau dėl nužudymo tikrai jie net nežada tirt, užtat ir sako, kad kovojat su vėjo malūnais. Bet kaip gali valdžia žudyti ir nieko nieks negali padaryt?
  Pranešti apie neleistiną turinį

  Thumb up 1 Thumb down 0

 14. Straipsnis, kaip pirštu į akį, žinoma truputį alegoriškai persakytas veiksmas, bet tai esmės nekeičia.Suprantate visame tame yra lietuviškas bruožas kopijuoti, bet nedaryti , kaip reikia prie esamų sąlygų.Visose valstybėse valdžiažmogiai vagia, tai nepaslaptis, bet yra skirtumas, kai su samčiu pakabina iš statinės(pvz JAV)ar kai su tokiu pat samčiu kabina iš lėkštės (pvz. Lietuva). Norim būti ir mes kapitalistai,todėl kopijuojam, nors mums tas jų COPY-PASTE visai netinka.Su saugumu, tai kas daroma (pvz.JAV) saugumo tarnybų, mūsų saugumas nori pritaikyti ir pas save.Tik jie nesupranta, kad tokių pačių bajerių Lietuvoje daryti negalima, nes JAV jie ištirpsta 300 milijonų minioje, o pas mus prisidirbus tokių pat darbelių reikia ištirpti tik 3mln. minioje, tai gaunasi, kad lietuvos saugumietis turi būti 100 kartų protingesnis už JAV saugumietį. Taigi reikia viskam daryti DELETE ir kuri savo, o nedaryti COPY_PASTE. Bet tas jau per ilgą laiką išsikerojęs virusas niekaip išDELYTINIMUI nenori pasiduoti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. niekaip nesuprantu, kodel tamstele taip aktyviai komentuodama spjaudotes…. Veltui nei vienas protingas zmogus laiko nesvaisto, matomai gerai sumokejo :))). O gal tai etatinis darbas? Galu gale, kaip ten bebutu, patvirtinkit, kad Lietuvoj ir prostitucijos nera, tada visai nusiraminsiu.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? (1)
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities” (1)
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (5)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...