Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Gegužė 29 Penktadienis
 

Laisvės premijų komisija subyrėjo

2015-11-25 12:18 | Politika | Komentarų (44)

Seimui nepatvirtinus Laisvės premijų komisijos sprendimo - Laisvės premiją skirti Vytautui Landsbergiui, subyrėjo Laisvės premijų komisija. KK nuotr.

Šiandien Seime įvyko Laisvės premijų komisijos narių Sauliaus Pečeliūno ir Povilo Urbšio spaudos konferencija dėl vakarykščio Seimo sprendimo nepritarti Laisvės premijų komisijos teikimui. Konferencijoje stebėtasi trumparegišku Seimo sprendimu Laisvės premijos neskirti profesoriui Vytautui Landsbergiui. Kritiškai vertindami šį žingsnį ir suprasdami išreikštą nepasitikėjimą Laisvės premijų komisija, drauge su Irena Anna Gasperavičiūte, Nikolajumi Medvedevu ir Ona Valiukevičiūte, S. Pečeliūnas ir P. Urbšys nebemato prasmės toliau tęsti veiklos šioje komisijoje ir atsistatydina.

„Vakar Seimas nepritarė Laisvės premijų komisijos teikimui. Apgailestaujame, kad Laisvės premijų skyrimas politizuojamas, o kandidatai tampa politinių intrigų įrankiu“, – sakė P. Urbšys.

„Kitais metais Lietuvos Laisvės gynimo 25-mečio proga Laisvės premija nebus įteikta ir šiuo metu nėra jokių juridinių galimybių tai atlikti. Vienintelė galimybė – Seimui grįžti prie mūsų teikimo ir jį patvirtinti. Ar Seimas grįš prie jo ir pripažins savo klaidą, pamatysime. Tai jau jų sąžinės reikalas. Mes viską atlikome laiku, teisėtai ir atsakingai“, – sakė S. Pečeliūnas.

Komentuodamas vakarykštį Seimo posėdį, S. Pečeliūnas stebėjosi kolegų išsakytais komentarais: „Kad ir kaip Seimo nariai būtų balsavę, jie turėjo nepraleisti progos patylėti ir neafišuoti savo nežinojimo, neišmanymo, nesusivokimo ir mėginimo dar kartą pretendentą pažeminti, apjuodinti. Šitaip elgdamiesi, jie niekina ir juodina, pirmiausia, patys save. Klausytis tokių niekų tikrai buvo gėda“.

„Galų gale gal tauta, taip drastiškai supurtyta, pradės mąstyti, jog negalima rinkimuose elgtis neatsakingai ir rinkti asmenis, kurie kritiniu momentu padarytų neatsakingus žingsnius. Kaip elgtis turime galvoti visi: ir tauta, ir jos atstovai“, – sakė S. Pečeliūnas.

Vakar Seimo Pirmininkės pavaduotoja Irena Degutienė atsistatydino iš Lietuvos Laisvės premijos komisijos pirmininkės pareigų. Pareiškime, įteiktame Seimo Pirmininkei, I. Degutienė teigia: „2015-11-24 Seimo sprendimą nepritarti Laisvės premijų komisijos teikimui siūlyti 2015 m. Laisvės premiją skirti pirmajam atkurtos nepriklausomos Lietuvos Respublikos vadovui, Aukščiausiosios Tarybos – Atkuriamojo Seimo Pirmininkui, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarui Vytautui Landsbergiui vertinu kaip nepasitikėjimą Laisvės premijų komisija ir manimi, kaip Laisvės premijų komisijos pirmininke. Todėl nebematau galimybių būti Laisvės premijų komisijos pirmininke ir iš šių pareigų šiandien atsistatydinu. Taip pat prašau mane išbraukti iš Laisvės premijų komisijos sudėties“.

Argumentuodama tokį savo sprendimą, I. Degutienė Seimo salėje pabrėžė, kad minėtas Seimo daugumos apsisprendimas visiškai paneigia Lietuvos Laisvės premijos komisiją, įkurtą dar 2011 m.

Lietuvos Laisvės premijos komisijos sprendimui Seimas nepritarė pirmą kartą.

Komentarai

 

 

 
 1. Jei Zemkalnis Snieckaus zydam partizanavo- – taip gyresi pats Snieckus. Tai Vytukas sudo vietoj-mano nuomone!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. O cia ar ne tas pats Medvedevas,kuris pirmas Medininku zudynese prisistate ir patvarke zudiku paliktus pedsakus????Gal todel ir komisijoje sitoj,kad reikalui esant patvarkytu ir kitus “reikalus”??????? Argi toks nutars neskirti premija savo istikimam prievaaizduj?????manau,kad tokia komisija sendienos Lietuvos gubernijai tikrai nereikalinga,lygiai taip pat ,kaip ir tokia premija.Ar komisijos “ponai” isivaizduoja jog sendien Lietuva Laisva ir Nepriklausoma????

  Thumb up 3 Thumb down 2

 3. Štai Landsbergis pradžioj praardė, po to – pavertė niekaisi visą laisvės premijos komisiją

  Thumb up 5 Thumb down 1

 4. gera Urbšio iniciatyva. Gal toks naujas sąjūdžio judėjimas už premiją tautos skiriamą premiją Landsbergiui taps pagrindu naujai partijai. Verkiant reikia keisti šį seimą iš pagrindų! Aptuko jau jų smegenėlės vien oligarchų ir stambių neaiškių korporacijų bei monopolijų interseus tenkinant.

  Thumb up 2 Thumb down 4

 5. kad bet kokia monopolija yra neefektyvi. O PRIVATI MONOPOLIJA YRA KUR KAS ŽIAURESNĖ UŽ VALSTYBINĘ.
  Tad koks tikslas valstybinę monopoliją iškeisti į privačią? Ypač jei privati nemoka pelno mokesčių?
  Tačiau Sysas siūlo progresiškai ne pelnus monopolijų apmokestinti, o tik darbuotojų pajamas. Ir tai kalba socialistas? Nieko bendra su socialiniu teisingumu mūsų socialistai neturi.
  Tik pažiūrėkit kur link vairuoja ES mūsų socialistas Andriukaitis – link EURAZIJOS!
  Ar ne laikas juos skelbti laisvės išdavikais? Kartu su darbo partija?

  Thumb up 1 Thumb down 4

 6. 1.Seimui:prasau pasakyti Tautai kas tas tipelis-V.Lansbergis?Vieni sako ,kad zydas ir ju agentas?2.Gal tie kurie neskyre tos Premijos zino?3.Bet 75 meteliams seimas Tautai uzriso akis!Demokratija a ne?

  Thumb up 9 Thumb down 3

 7. Tiems, kas labai pasipiktinę, kad laisvės premija nuplaukė pro šalį, rekomenduočiau susimesti po kelis eurus ir padovanoti Tatai auksu inkrustuotus su minkštu pamušalu antrankius, kurie, kaip sėkmės išraiška, simboliškai kur kas labiau tiktų prie veido, nes maloniai primintų kandidatui į nominantus visus gerus jo darbus bei nuopelnus, kuriuos jis per ketvirtį amžiaus pradedant Mažeikiais ir baigiant Garliava, padarė Lietuvai ir liko už visą tai išvengęs tokių apdovanojimų.

  Thumb up 15 Thumb down 2

  • Garliava palik ramybej.Tata bande prisigretinti,bet jis gyvena su buvusia pedofilo Sakalo zmona.To paties,kuris vaiku namuose irenge teiseju baliams sales.Jam nieko kito neliko,kaip tik bandyti susitapatinti su Garliava.Is tikruju,jis priklauso tam paciam KGB,kuris prievartauja vaikus Lietuvoj.

   Thumb up 9 Thumb down 4

 8. Dar kart:
  – visus tokius TSRS profesorius linkevičius paulauskus grybauskaites apdovanoti TIK PO bendradarbiavusiuju su KGB sąrašo paviešinimo….
  Nu labai nuo jų komunistinis raugas eina….
  O kad jie kalba ,,teisingai,, ? Nu tai jiems nieko nekainuoja… Ir beretNIKAI NIEKO NEITARS….
  Dabar sakykim pabandytu Dalė palaikyti teroristų naikinimą Sirijoj – tuoj beretai prisimintų ką ji veikė pas draugą Burokevičių…. Todėl dalei geriau palaikyti Rusijos naiukinamus teroristus – Linkevičius juk jos poziciją išsako? O tas už tai kad Rusijos lėktuvus numušinėt….

  Thumb up 12 Thumb down 1

 9. .Irenai Degutienei nevelu dar viena nama nelegaliai pasistatytit draustinyje.Ir dar viena ezera apsitverti. Gal net tris namus pasistatyti,sujungti juos koridoriukais ir pareiksti ,kad tai ne trys namai,bet vienas. Tokiais korupciniais ispuoliais pries Lietuva,Irena Degutiene pati pamina valstybes istatymu virsenybe virs asmeninio godumo ir melo.
  Gal ji net nenori prisiminti Mazeikiu naftos “pardavimo”(dar su primokejimu ir Zemaitijos merginomis seksualiniui “investuotoju” alkiui numalsinti) aferos?

  Thumb up 20 Thumb down 1

 10. prorusiška AMBER GRID dujų vamzdžių prižiūrėtoja ATPIGINO GASPROM mokestį už dujų tranzitą į Kaliningradą, už tai turės užmokėti Lietuvos gyventojai.
  Ir už tai kaltas LANDSBERGIS, a ne?
  Ką veikia tas mūsų miegantis seimas? a?
  ką daryt? kaip nusikratyt tuo sunkiu akmeniu ant kaklo? ar jis mūsų neprismaugs?

  Thumb up 0 Thumb down 10

 11. kad “mažumų” dminuojančiai Policijai perleidžiama visa slaptųjų tarnybų galia.
  Ar nekvepia pervesmu , prisidengiant terorizmo grėsme? Policijos profsąjungoms irgi rusas vadovauja. Pasirodo, Skvernelis atšaukė jų protestą. Vadinasi jo galioj sušaukti policijos profsąjungų protestą ir atšaukti:)
  Tikra demonokratiją!!

  O Paulauskas jau ginklus perka. Gal iš Borisovo? Juk arčiausiai. Kalašnikovais jau aprūpino. Tik neaišku vis dar prieš ką jie bus jie panaudoti? Garliavos šturmas su antiteroristine Aro brigada ir po to sekę teismai, aiškiai parodė, kas pagrindinis mūsų seimo daugumos priešas. Gali aš, gali tu…

  Thumb up 5 Thumb down 1

 12. na ir eisingai kad neskyre nafik uz ka ,kad yra intrigantas,kad kai tankai supo seima jis kaip spokas iskases tuneli po semu reke,kad liaudis gelbetu,o ka jis po to padare,kad isporcialiavo Lietuva su savo gauja sudo jam

  Thumb up 19 Thumb down 0

 13. Venskienės namus šturmavęs Šileris dabar Skvernelio paaukštintas.
  Žinoma, jis tik vykdė zuokininko VRM Meliano įsakymą.

  Thumb up 19 Thumb down 2

  • Kažkodėl neįtikinai, na, pakelti 240 pareigūnų ? ? nežinau, nežinau ???

   Thumb up 0 Thumb down 2

   • Pakelti, smulkūs miltai, du šimtus keturiasdešimt pareigūnų išlaisvinti vaiką iš vergovės, kad išvengti pamišusios minios smurtinių veiksmų – blogai?
    O pakelti tris tūkstančius dėl vieno narkomano čigono su pačių pareigūnų įteiktu į rankas užtaisytu automatu – gerai!
    Labai jau įdomūs Tamstos, rupūs miltai, vertinimo kriterijai.

    Thumb up 2 Thumb down 9

 14. yra tai, kad LANDBERGI vos nesugriovė Putino KGB planų Europoj, su ta PRAHOS DEKLARACIJA.
  Kur tai matytyta – sulygunti NKVD nusikaltimus su Nacių nusikaltimais! Hitlerį su Stalinu!!!
  Dabar D.Katzo mylimas vargšs V.Andriukaitis turi tiek vargo, kol šias i”storines klaidas” ištaisys.
  Tad už ką socialistams su darbiečių liberalais mylėt Landsbergį?
  Kuris melagis myli tiesą? :)

  Thumb up 0 Thumb down 7

 15. nu jo
  pas mus jau taip: Venckienė tvirkino dukterėčią, o Brazauskas iškovojo nepriklausomybę.

  Thumb up 2 Thumb down 8

 16. pardavė šis seimas mus VEOLIAI, o kaltes už emigraciją gudriai meta ant laisvės ir nepriklausomybės.
  Juk ne Landsbergis davė leidimą VEOLIA įmonėm nekontroliuojamai plėšt gyventojus, juos iš namų varyti. Ne Landsbergis ir daugiabučių renovaciją su visais es pinigais perleido veolia įmonėm.. ir t.t. tereikia pažiūrėt seime kas už ką balsavo. Gal todėl ir seimo svetainę sumanė duot Nakui pakeisti, kad nematytume? ir dar už 4 milijonus eurų!Kiek liemenių arui už tai galima būtų nupirkti? Bet jukvisokiem “vidmantam mykolam” visvien kaltas LANDSBERGIS!!!!!!
  kas laiko lietuvos piliečius tokiam mankurtiškam mąstyme?
  Gal visokių “žentų” valdomi “visuomeniniai ryšiai”, kontroliuojant žiniasklaidą?

  Thumb up 1 Thumb down 9

  • Nakui davė seimo svetainę pakeisti ? Na, jau virš visko :)
   Nakas iškėlė klausimą dėl svetainės, nes Seimo internetinei svetainei tobulinti išleisti 4 milijonai 128 tūkstančiai 474 eurai ir 80 centų (14 milijonų 243 tūkstančiai 238 litai ir 6 centai) !!!, o ne pakeitė svetainę.

   Thumb up 6 Thumb down 0

 17. ypač kai nesenai paklausiau youtubėj buvusio GRU šnipo Viktoro Suvorovo (dabar žymus istorinių romanų rašytojas Anglijoj) interviu penktąją dalį pavadinimu: PUTINUI NELIEKA NIEKO KITO, KAIP TIK PASIIMTI LIETUVĄ.

  Ten jis įrodo, kad net mažyčio beginklio Lichtenšteino Putinas nepasiimtų, jei ten nebūtų tam palankios politinės valios.
  Tada galvojau – o kas jau tai politinei valiai pas mus atstovauja?
  Ogi dabar viskas paaiškėjo kaip ant delno: ši premija buvo kaip lakmuso popierėlis.

  Thumb up 1 Thumb down 4

 18. Malonu,kad Seimas priėmė absoliučios daugumos sąmoningiausiųjų Lietuvos žmonių palaikomą sprendimą.Netgi kai kurie mano pažystami aktyvūs konservatoriai ploja rankomis,jog šis negerbiamiausias žmogus minėtos premijos negaus.

  Thumb up 10 Thumb down 1

 19. drg. Peceliunas visai laiku atsistatydino is jam per sunkiu pareigu.
  Tatos nuopelnai zinomi ir tukstancius kartu aptarti, o vat p.Venckiene tikrai nusipelno sios garbingos Premijos.
  Murkis xyilo!

  Thumb up 10 Thumb down 2

  • Mergaite venckiene tikrai anksciau ar veliau gaus ko nusipelne.
   Nors ir kaip ja gelbetu Landsbergis, jo statytine Grybauskaite…

   Thumb up 0 Thumb down 5

 20. – spyris Soc.demams į minkšta vieta . Bijau kad soc.demai per anksti startavo į Seimo rinkimus su tais savo aukštais reitingais ,..metai laiko ilga distancija ir pakankamai laiko konservatoriaus juos dar pasivyti ir aplenkti .Beje klausiau čia kuri tai vakarą Siso per ŽR komentarą dėl tos taikos premijos motyvų nebalsuoti už V.L. ..tai pasirodo tas barzdyla papyko jog prieš tai Seimas, tu pačiu konservatorių padedamas, atmetė jo pačio siūloma progresiniu mokesčiu pataisą ..taip kad ne Seimas o kažkoks natūriniu mainu turgelis.

  Thumb up 0 Thumb down 10

  • tai ne spyris, Paulauskas su NS 2000 metais seimo rinkimus laimėjo per anketą: ką reikėtų pasodinti į teisiamųjų suolą. Ir žmonių dauguma nurodė: Landsbergį. Scd puikiai žino, kad žaidžiant ta korta reitingai tik padidės.

   Thumb up 8 Thumb down 1

   • viskas priklauso nuo to kada ir kaip ,..jei paleisi akmenį per anksti ..tas pats akmuo gali sugrįžti ir bumerango stiliumi..O situacija būtent tokia ir šviečiasi ..

    Thumb up 1 Thumb down 4

  • Kad ir kaip keista, bet šį kartą seimo nuomonė ir didžiosios daugumos Lietuvos žmonių sutapo.Taškas.Po mūšio kardais nemojuojama.

   Thumb up 10 Thumb down 1

   • Landsbergis savo kardeliu mosikuojasi, trepsi jau seniausiai pralaimejes visus musius pries tauta.
    Paskutini karta tautos isrinktas kaip Landsbergis, kaip asmuo, jis buvo 1996 m. (i Seima).
    1997 m. Prezidento rinkimuose tauta parode kaip ji vertina Landsbergi – nepraleido net i antra tura. Pirmame ture uz ji balsavo 15,9% dalyvavusiu rinkeju. Is VISU Lietuvos rinkeju uz Landsbergi balsavo tik 11,2%.
    Kitais metais (2016) stasiai, pikasai sves apvalu jubilieju – 20 metu, kai ju sudievintasis vadeiva nebuvo niekur isrinktas kaip zmogus. Visur – tik kaip sarasinis clienas. Bet ir tai tik todel, kad visada konservatoriai ji iraso pirmuoju. Nezinia kaip butu buve, jei jis butu irasomas kazkelioliktu. Mat Landsbergis tapo pirmuoju ir kol kas vieninteliu partijos vadu Lietuvoje, kuri nereitingavo (nustume sarase zemyn) jo paties partijos salininkai. Kaip zinia, partini sarasa reitinguoja tik tie, kurie balsuoja uz ta partija.
    Todel landsbergis ir mosuoja kardeliu po pralaimetu musiu, dega neapykanta tautai, rinkejams (lietuvos zmonems) ir lietuvai, kurioje gyvena jo newmegstantys, negerbiantys pilieciai.
    Tiek ir tokiu slyksciu “epitetu” tautai, neklijavo nei vienas politikas ar zynus veikejas

    Thumb up 2 Thumb down 0

 21. Šis seimas daro žalą mūsų valstybei ir jis turėtų būti paleistas. Valstybės priešai negali kurti įstatymų!

  Thumb up 4 Thumb down 10 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (1)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
STT vadovui – nemalonūs Seimo narių klausimai: nuo ryšių su kadriniu KGB darbuotoju iki į azartinius lošimus įnikusio STT agento (1)
    Šiandien, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Seimo statuto 209 straipsnio 1 dalimi, Specialiųjų...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...