Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 5 Penktadienis
 

L.Stankūnaitės pasimatymai su dukra – tarsi psichiatriniai seansai: „Aš tavo mama, nes aš tave išgimdžiau“

2010-11-19 10:43 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (654)

Prieš kiekvieną pasimatymą su dukra L.Stankūnaite susitinka su psichologe, o per pasimatymus su mergaite bando jai įteigti, kad ji turi gyventi su L.Stankūnaite dėl to, kad ši ją "išgimdžiusi" (KK nuotr.)

„Kaip tiktai pasimatymas, taip mergaitė iš jo sugrįžta kaip nesava. O paskui po kokios valandos vėl atsigauna“, – „Karštam komentarui“ sakė D.Kedžio dukrelės močiutė Laima Kedienė.

Mergaitė močiutei nuolat skundžiasi, kad L.Stankūnaitė (taip mergaitė vadina savo biologinę motiną) per pasimatymus jai aiškina, kad Neringa nėra jos mama, kad mama – ta, kuri išgimdė, todėl mergaitė turi gyventi pas mamą.

Tuo tarpu mergaitė nenori sugrįžti pas mamą, nes, kaip sakė savo seneliams Laimai ir Vytautui Kedžiams, nenori, kad jai „vėl į burną būtų kišamas „sysalas“.

Kadangi mergaitės yra ypatingai artimas ryšys su nužudyto tėvelio D.Kedžio seserimi Neringa Venckiene ir seneliais – Laima ir Vytautu Kedžiais, ir mergaitė savo mama laiko ne L.Stankūnaitę, bet tetą Neringą Venckienę, o L.Stankūnaitės mergaitė bijo („Nes pas ją ateidavo trys vyrai“, – rašoma psichologo išvadose teisėjui B.Varsackiui), per mergaitės pasimatymus su biologine motina L.Stankūnaite vyksta mergaitės „apdirbinėjimas“.

„Ir vėl pasimatymą L.Stankūnaitė mergaitei aiškino, kad „tai aš tavo mama, nes aš tave išgimdžiau“. L.Stankūnaitę per pasimatymus nuolat akcentuoja tą žodį – „išgimdžiau“, – „Karštam komentarui“ sakė mergaitės močiutė.

Mergaitė seneliams taip pat papasakojo, kad L.Stankūnaitė atsinešė į pasimatymą kompiuterį ir jame  parodė mergaitei nėščios moters nuotrauką.

„L.Stankūnaitė rodė nėščios moters nuotrauką – neva tai ten ji, L.Stankūnaitė, rodė pilvą ir aiškino, kad tame jos pilve išaugo mergaitė ir kad paskui L.Stankūnaitę ją išgimdė, todėl mergaitė turi gyventi su ja, o ne su Neringa. Štai kaip mergaitė nustatinėjama prieš Neringą per pasimatymus. Ir kiekvieną pasimatymą tas mergaitei kalama į galvą“, – „Karštam komentarui“ pasakojo mergaitės močiutė.

Iš Panevėžio miesto apylinkės teisme nutrauktos pedofilijos bylos

„Mergaitė pasakoja, kad Andrius Ūsas atsistojo ir vėl tą patį darė, o paskui jam kremas išbėgo. Kremas išbėgdavo iš sysalo. Ir tada pimpalas pasidarydavo mažiukas. Ir tada jie… jau kaip nebėgo jiems (mergaitė naudoja žodžius jie ir jiems, kas leidžia pagrįstai manyti, kad ji pasakoja ne apie vieną prievartautoją), buvo didelis pimpalas. Ir paskui nu ir jie (vėl galima pagrįstai manyti, kad nukentėjusioji kalba apie kelis prievartautojus)… o jam ..jis jau atsigulė ir ji turėjo… va paskui taip turėjo (rodo ką turėjo daryti). Mergaitė parodo kokia poza turėjo būti, kai jis, Andrius Ūsas, ją laižydavo. Pasakoja, kad jis, Andrius Ūsas, buvo nuogas. Pasakoja, kad jai šortus nuėmė (parodo judesiu šortų nuėmimo veiksmą). Mergaitė pasakoja, kad mama jį biški mušė su savo diržu, mama girdėdavo, kad jisai prašydavo, kad jį laižytų. O paskui jis ateidavo ir ją laižydavo. Ir jam vėl tas tepalas iš „sysalo” išbėgdavo.Su tepalu jis ištepdavo. Jis pradėdavo verkti ir jam vėl tas kremas išbėgdavo. Jam visada kremas išbėga ir jis kažką daužo (15 tomas, b.1.4).

Ūsas laižydavo pusseserę ir ją, laižydavo, nes ji buvo pas pusseserę. Jos mama matydavo, kaip jisai, Ūsas, lįsdavo, nes Violeta (teta) buvo pas jos mamą ir tada mama būdavo. Mama matė, kaip tas tepalas išbėgdavo.

Mergaitė pasakoja, kad jam kremas išbėgo va taip (mergaitė abiem rankom parodo veiksmą nuo lytinių organų rankas išskleisdama į šalis). Jis pradėdavo verkti, nes ten kremas toks kaip skystis ir jis turėdavo tada va taip daryti. Jis ją paimdavo ir į vonią nunešdavo, ir vadindavo, kad ji miela mažytė tokia kaip violetinė žuvytė.

Jis ją maudydavo su kremu, bet ne ten kur „sysalas”. Ten toks paprastas kremas kur žandams. Jis be drabužių būdavo, tik su triusikais.

Tas skystis, tas tepalas jam išbėgdavo iš sysalo. Išbėgdavo kur … kur labai jam skauda (mergaitė sakė, kad jis rėkdavo, verkdavo, kai bėgo kremas). Jau kaip jam iškrisdavo … (pasakoja apie bėgantį kremą iš „sysalo”), jam, kad jau va taip (mergaitė parodo, kaip atrodydavo Andriaus Ūso veidas).

Mergaitė pasakodama, kaip atrodo Andrius Ūsas, pasakoja, kad atrodo, kad tokie papai, tokie va; o kad jau kaip skystis, kad dar mažiukas, va toks (pasakoja apie A.Ūso sysalą). Prie jos lįsdavo nusirengęs.

Violeta (Naruševičienė) paprašė, kad ji ateitų pas ją į namus ir tada Ūsas buvo pas Violetą ir jis tada atėjo, nu ir sako sveika, nu ir paskui ją paėmė ir laikė.

Jis (A. Ūsas) lįsdavo ir prie pusseserės (15 tomas, b.1.7). Ji buvo su pussesere ir tada jam iškrito du telefonai, nes jis turi du telefonus. Ūsas liepdavo jai daryti (parodo veiksmus). O paskui Deividas (Violetos Naruševičienės vyras, pusseserės tėvas) eidavo, eidavo, pamatė Ūsą ir tada jis dingo iš namų Ūsas, nes pamatė. Ūsas išsigando Deivido, nes jis jau didelis… bet ir Ūsas didelis ir dėl to išsigando to Deivido, nes jo nematė iš pradžių.

Mama sakė, kad aš niekam nesakyčiau (mergaitė pasakoja apie tai, kad prasidėjus ikiteisminiam tyrimui mama atėjusi į mergaitės darželį liepė meluoti, kad ją krikštijo ne Ūsas, o kitas asmuo). Nes buvo iš tikrųjų (krikšto tėvas) Ūsas. Ir dėl to sakė, kad ji nesakytų niekam (15 tomas, b.1.8).

Jis, Andrius Ūsas, o jam čia iš „putės” toks kaip kremas iš „putės” čia krenta ir jis tada rėkė ir tada ji jam sakė, kad tuoj tikrai tau skaudės, o paskui jam kažkaip į vidų įsikiša (išbėgus kremui, sysalas pasidaro mažas). Ją nešiodavo po kambarį. Paskui nuėjo ir jam pasakė, kad tikrai jos nelaižyk, o jam kaip jis kažką padaro, jam visada išlenda tas (sysalas) vėl.

Tas Ūsas bijo Deivido, bijo. O mama atėjo, o paskui Ūsas buvo pas Violetą. Ir paskui Deividas išmetė iš Deivido namų tą Ūsą išmetė iš namų, paskui vėl atėjo, pasitukseno Ūsas.

Ūsas atvažiuodavo ten, kur Violeta. Mama gyvena prie parduotuvės (M. Gimbutienės g. 8-1). Jis, Andrius Ūsas, ten atvažiuodavo. Atvažiuodavo ir paskui ją laižydavo ten. Mergaitė rodo, ką A. Ūsas jai liepdavo daryti (15 tomas, b.1.9).

Mama sakė, kad aš taip daryčiau, bet mama liepdavo taip daryti (mergaitės motina L. Stankūnaitė stebėdavo).

Kai pas mamą jis be drabužių būdavo, mama išvažiuodavo. Jis nemušdavo jos. Jis tik laižydavo ją. Mergaitė parodė, kur jis laižydavo. Laižydavo visur. Parodo, kaip gulėdavo ant žemės, kojos praskiestos, o Andrius Ūsas apkabindavo ir laižydavo. Mergaitė patikslina, parodo kaip Ūsas gulėdavo, kur ją laižydavo (15 tomas, b.1.12).

Kai Ūsas ateidavo, pirma būdavo su drabužiais, paskui nusirengdavo. Mama tada irgi būdavo. Būdavo, kad mama ia vieną palikdavo. Ji su Ūsu būdavo. Ji važiuodavo į Ūso namus. Ir buvo pas Frančeską namuose. Bet Frančesko gražesni namai, gražesni.

Mergaitė pasakoja, kad su Ūsu buvo sename kambaryje, ir Ūsas irgi turi seną kambarį. Ir mama, kur Eugenija (Bylos medžiaga patvirtina, kad iš tikrųjų su L. Stankūnaitė gyveno draugė Eugenija) (15 t., b.l. 14).

Ūsas pats ją nurengdavo. Ūso ji nerengdavo. Jis prašydavo, kad ji nurengtų jį, bet ji nenurengdavo jo. Jis pats nusirengdavo.

Kai jam čia iš „sysalo” išbėgdavo kremas, jis rėkdavo va taip a-a-a-a. Garsiai rėkdavo. Kai tas skystis išbėgdavo, jis rėkdavo ir viskas. Ir ją liesdavo su tais kremais. Jis ją visą su tuo kremu tepdavo. Mergaitė patikslina, kad ne visą tepdavo, tik čia (mergaitė parodo į savo lytinius organus) ir čia va (mergaitė parodo ties krūtine, pilvu) (15 t., b.l. 17).

Toliau rėkdavo, viskas … daugiau nieko nedarydavo. Plaudavo šikną, kad neskaudėtų, ir viskas ir … jie laižydavo ją. Kai tas kremas išbėgdavo jau, nu tai rėkdavo. Tada jam kaip išbėgdavo, mažiukas (sysalas) būdavo.

Andrius Ūsas, kai įkišdavo „sysalą”, ji turėjo laikyti. Kremas iš „sysalo” išbėgdavo jai į burną į burną taip įbėgdavo ir ji spjaudavo taip – tfu. Mama viską matydavo. Jis paskui maudydavosi su ja. Paskui jai į burną šitas ir paskui ji turėjo laikyti ir jis kišdavo, pats laikydavo dar savo „sysalą”. Dar pats. Kremas jai į burną bėgdavo, o ji spjaudavo.

Mergaitė pasakoja apie Andrių, Joną ir Aidą. Jie laižydavo, tampydavo tą sysalą. Jie nuogi visi būdavo. Visi trise nuogi.

Mergaitė patikslina, kad kartais taip būdavo, kad Jonas nenusirengdavo. Tik būdavo nusirengdavo, kad tik… sysalą… su maike tik būdavo. Kartais tik triusikus nusiimdavo.

Jonas pusseserei jai ten kišdavo į „sysalą”, ji verkdavo. (15 t., b.1.30). Jai kišdavo į šikną. Aidas irgi būdavo nuogas. Tas Aidas daugiausia lįsdavo prie jos, ne prie pusseserės.

Mamos piniginė raudonos spalvos. Ji dėdavosi pinigus į tą raudoną piniginę. Jie (tie vyrai) gerdavo tenai. Jie ilgai būdavo. Naktį ten nebūdavo. Miegodavo tai pas save namuose.

D.Kedžio dukrelės pusseserė net per apklausą nelaikė išmatų

Iš pedofilijos bylos medžiagos matyti, kad D.Kedžio dukrelės pusseserė net per apklausą turėjo sveikatos problemų, susijusių su išmatų ir/ar šlapimo nelaikymu: vienintelės apklausos metu, kuri vyko tik apie valandą laiko – nuo 9.45 val. iki 11 val., mergaitės pusseserei reikėjo eiti pasikeisti kelnes.

Iš motinos V. Naruševičienės kalbos (17 t., b,1.15): „na patikrinsim, kas tenai, kokie reikalai”, „sakau, jai kelnytes reikia dar man patikrinti. Mes prie to pačio vis tiek norėsiu kelnytes susitikrint”.

Kaip matyti iš byloje esančių rašytinių įrodymų, D.Kedžio dukrelės pusseserės sveikatos problemos, susijusios su išmatų nelaikymu, atsirado būtent laikotarpiu nuo 2006 m. pradžios iki 2008 m. pabaigos, kuris sutampa su A. Ūsui inkriminuotos nusikalstamos veikos padarymo laiku.

Kaip matyti iš liudytojo G. Čereškevičiaus apklausos protokolo (17 t., b.l. 145-146), pastarasis parodė, kad būtent 2008 m. sausio mėnesį sulaukė nusiskundimų dėl to, kad mergaitė  nelaiko išmatų, nors, kaip matyti iš ikiteisminio tyrimo medžiagoje esančio 2009-10-16 liudytojos N. Naruševičienės (pusseserės močiutės) apklausos protokolo (17 t., b.l. 57-58) pastaroji, priešingai V. Naruševičienės ir D. Naruševičiaus parodymams, teigia, kad mergaitės sveikatos problemų, susijusių su išmatų nelaikymu, turėjo nuo 2-3 metų, kas taipogi akivaizdžiai prieštarauja ikiteisminio tyrimo metu apklaustų pedagogų (mokytojų, darželio auklėtojų) parodymams.

Šios apklausos metu liudytojas G. Čereškevičius parodė, kad esant funkciškai padidėjusiai mergaitės tiesiajai žarnai, kaip viena iš tokio sutrikimo alternatyvu gali būti sąlygotą lytinių santykių su mergaite per tiesiosios žarnos išeinamąją angą.

Iš esmės ta pati patvirtino ir liudytojas R. Bagdzevičius 2009-10-23 liudytojo apklausos metu (17 t., b.l. 148-149). Šis liudytojas taipogi patvirtino, jog pirmas mergaitės vizitas pas jį dėl tuštinimosi problemų, buvo 2008-12-08, tai yra jau pradėjus šį ikiteismini tyrimą ir esant pagristai rizikai, kad mažamečiu tvirkinimo bei seksualinio prievartavimo faktai gali būti išaiškinti.

Šios apklausos metu liudytojas patvirtino, jog mergaitei buvo diagnozuotas lėtinis tiesiosios žarnos funkcijos sutrikimas – tiesioji žarna buvo išsiplėtusi virš amžiaus normos ribu. Kaip vieną iš tokio funkcijos sutrikimo priežasčių liudytojas R. Bagdzevičius taipogi įvardijo išorinį poveikį mergaitės išangei.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. k1 6i suknista parazit4 ir prastitut4 turi pasakyt,kaip ked5 su pedofilais nu=ud4,bet ta pati lemtis ir 6ei kurvai paruo6ta

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. negaliu patiket,kaip baisu,kaip slykstu.As,suaugus,zinau,kaip skauda,o cia mazam vaikui i subinele.Ir jei nebesulaiko ismatu,tai kiek ilgai ja taip tvirkint galejo…Siaubas.Kodel tiek daug vyru palieka pedofilais?Ar mazai Prostituciu?Musu seimoj ir buvo nemazai dedziu,kurie lindo prie manes,prie vaiko(alkoholizuoti).Del to ir lekiau is Lietuvos lauk(18metu).Ir kramtau sia Problema iki siol.
  O kaip pabegti vaikuciams,kuriuos taip tvirkina?Nes jais niekas netiki,ju rimtai neisklauso.Beviltiska tai…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. ar gi bereikia daugiau irodymu cia ir taip aiskiai matosi kad jos abi buvo prievartaujamos baisu slykstu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. mazos mergaites pasakojimu ir ji tai daro,nes kaip ir kiekvienas save mylintis zmogeliukas,jaucia,kad yra isnaudojamas ir to nenori,bet juk mama liepe ir dedes moka,vaikas supranta,kad tai ,ko is jos reikalauja dedes yra labai svarbu jos motinai ,nes abiems reikia valgyti,bet maza mergaite dar jaucia,kad tai ,kas su ja daroma ,jai slykstu ,nemalonu ir vempt norisi,bet juk mama leidzia,vadinasi taip reikia, taip galvojo mazoji,o progai pasitaikius ,ji pasitikslino pas mociute ,ar taip tikrai gerai ,kas jai liepiama, ji niekada neuzmirs sios baisios patirties tol ,kol motina su jos prievartautojais nebus nubausti,tada mergaitei tikrai palengves,nes ji zinos,kad tie ,kurie skriaudzia mazus vaikus,tikrai nubaudziami ir pati uzaugusi kovos pries blogi,ir tai naturalu,nei esant vaiku teisiu ministre,sakyti,kad nieko nera,nekovoti,o pritarti blogiui,tai jau issigimimas,ar jums atrodo kitaip???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. netikiu, kad Lietuvoje tokia byla bus atnaujinta ir iškrypėliai nubausti.
  Ta proga prisiminiau anekdotą apie pedus:

  Mama išgirdusi dėdės klyksmą atbėgo į kambarį ir klausia, kas čia nutiko?
  Dukrytė ir pasakoja:
  – dėdė davė man pažaisti su jo lėlyte. Aš ją aprengiu, nurengiu, aprengiu, nurengiu. Ji man kaip spjovė į veiduką, tai aš jai ir nusukau galvytę…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. jei butu isgyvenusi mergaite tikraji pedofilu lytini akta ar seksualini potyri, – mergaites pasakojimas butu ne toks SMAGUS, visiskai laisvai ir saugiai ir smagiai JI jauciasi pasakodama sITA pornografija.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. vaikas pasakoja porno filma,kuri mate realiai uz duru, ar uz sienos, mergaites paskojime nera jokios kancios. kur jus tamsuoliai lietuviai izvelgiate mergaites isgyvenimus tame visame mergaites pasakojime, paprastai ir aiskiai JI pasakoja tai- ka mate darant suaugusiuosius.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Man 35 metai, turiu labai skaudziai isgyventa Vaikystes pasamoneje -patirti,kuri man leidzia suprasti, ka BUTENT KEDYTE, pasakoja apie Pedofilija. labai noriu tiketi, kad tokius mergaites pasakojimus tiria istikruju stiprus geri specialistai -profesionalus psichologai. Mergaites fantazijos verziasi is to, ka ji mate kitus TAI (uzsiiminejancius seksu suaugusiuosius) darant.
  Tevas, kuris issiskyres su dukros mama ,jaute neapykanta savo buvusiajai draugei- mergaites mamai- klausdamas apie mama, ar apie tai, ka vaikas veike tas dienas , kai gyveno su mama, – Jis isgirdo jos -mergaites -Fantazijos kibirkstele, ji-maza mergaite- mate labai aiskiai lytiskai santykiaujancius suaugusiuosius ir budavo nuolatos palikta uz Borto, jai nebuvo leista isitraukti i sita suaugusiuju Zaidima,.tai todel mergaite pradejo Fantazuoti, kad TAI vyksta su ja pacia.Kalbu labai drasiai sita versija, nes atsimenu savo mazos isgyvenimus,kai teko man(, 6)seseriu metu mergaitei, girdeti ir stebeti seksu uzsiimancia mama su nasliu kaimynu is antro auksto-as taip panasiai pasakodavau savo mociutei,mamos mamai. labai gaila, kad suaugusieji neatsargiai , neuzsitikrine kad yra tik JIE SUAUGE KAMBARYJE AR KT . VIETOJE,, kad niekam nematant, paslapciomis stebint-lytiskai megaujasi vienas kitu.(nors tie suaugusieji galvojo,kad ju vaikai nestebi ir nieko nesupranta). kai prasidejo sita Pedofilijos Sumaistis Lietuvoje, stebejauviska is salies, buvo nemalonus mano pacios gyvenimo atsiminimai, iki siol nekenciu mamos, sunku su ja bendrauti, nes mano vaikysteje jos pasirinkti veiksma mane zalojo ir traumavo is vidaus,pasamoneje mane suzalojo nepagydomai,. mano tetis mire ,kai man buvo 5 metai, mama pradejo susitikineti su kitais vyrais, daznai ateidavo kaimynas,naslys is antro auksto ,ir mama su juo myledavosi kitame kambaryje, o man liepdavo zaisti virtuveje su savo lelemis. be abejones,man buvo smalsu kaip vaikui ka jie ten daro, taip isigudrinau stebeti per raktu skylute,ir klausydavausi kaip ir ka jie ten daro. bandziau ta pati atkartoti su savo panasaus amziaus drauge darzelyje, zaideme ir su lelemis ir pacios su savimi kavalieriu ir pana lygiai taip pat , kaip maciau savo mama darant su kaimynu. nesuprasdavau, kodel saukia, dejuoja mama ir vel vis ta pati daro kita diena su tuo paciu kaimynu.
  karta net pribegau prie duru surikdama, MAMA, ATIDARYK, TAU SKAUDA, NELEISK JAM ANT TAVES KVEPUOTI SKAUDZIAI, verkiau, dauziau duris, bet jie is vidaus uzsirakine nekreipe i mane demesio.nesuvokiau ,kaip jie gali abu sypsotis iseidami jau susitvarke is kambario, ir kodel mama vel taip vis daro ir daro jei skauda.mama neaiskino ir neatsakydavo man kai to jos klausdavau, tik liepdavo zaisti ar iseiti i kiema zaisti, nelysti KUR NEREIKIA. Okai man buvo 10 metu, mama antra karta istekejo uz vieno latrelio is kito miesto, kuris pirstis atvaziavo mamai ir pasiliko su visam. mes issikrausteme gyventi i kita miesta, nes mama laukesi kudikio, kad arciau ligonines. taip man buvo aiskinama,kas ir kaip – as net dabar ,jau suaugusi budama, negaleciau paaiskinti.
  tai sitas patevis kai man prasidejo pirmosios menesines 13 metu, sake- NU DABAR JAU IR TAVE GALIMA TVARKYTI.puikiai supratau ,ka tas TVARKYTI reiske, nes visuomet , kai mama su juo uzsiiminedavo seksu-JIS SAUKDAVO- Patvarkysiu tave kurva.O JI atasakydavo jam- TVARKYK , TU MANO BYBY,. Man tik visad buvo keista kodel jiems patinka TAS darymas kai jie tokie ziaurus , negraziai viens kitam kalba, saukia, verkai, dejuoja, lyg tuo butu skaudu ar blogai. Daznai budavau palikta pas mociute, visuomet tetos, mociute mokydavo tik graziu dalyku, tetu vyrai elgdavosi svelniai su savo zmonomis, turejau is ju visiskai skirtinga pavyzdi ir mama smerkdavau, kodel ji TAIP kencia, pirma su kaimynu, dabar su situo zmogenu.?
  Kedytes perziuretame video, galiu teigti, kad tai mergaites matyti vaizdai , ka suaugusieji dare, bet ji pati buvo isgrusta uz sienos, uz duru, todel pradejo pasakoti tevui sitokias fantazijas , paversdama save Heroje, nes mate, kaip TAS pasakojimas itakoja TEVA,o jai TAIP norejosi buti demesio centre, nes visuomet mama elgiasi paslaptingai , o kartu brutaliai, ne sneuzsitikrino suaugusieji, kad VAIKAI JU NESTEBI, negirdi.
  Kedyte nepasakotu tik sausus pornografijos vaizdelius, jei butu JA, MERGAITE -istikruju seksualiai isnaudoje,laize, liete, -JI PASAKOTU KAIP TAI JAI PATIKO AR NEPATIKO, PASAKOTU KA JAUTE ,KAI BUVO LIECIAMA, BUTU JOS PASAKOJIMAI NE TOKIE ATVIRI PORNO VAIZDAI- O STENGTUS KUO MAZIAU VAIZDU ,O DAUGIAU APIE TAI KAIP JAI NESMAGU,AR SMAGU , BUVO SITOKS ELGESYS SU JA.
  puikiai prisimenu, kai mano patevis budamas girtas liete mano visiskai dar nespejusios pradeti formuotis krutines ,sakydamas-NU A DIDELI TAVA PAPUKAI, KURVIKI BUSI.
  va kas veikia vaika, jo pasamone ir nesuvoki kas TAI yra, ka tas zmogus daro.Nemalonumas ir baisumas apima vaiko vidu, smegenis uzgozia pasibaisetinas liudesys, ir baime.
  Bet sitie kliedesiai , kuriuos pasakoja Kedzio dukra- tai yra paprasciausias vaiko matytas aktas kaip suaugusieji zaidzia SEKSA.
  o mergaite , pajutusi, kad yra TOKS ivykis (kazkoks didelis demesys ,kuris leidzia jai-mergytei- vadovauti,SPRESTI, REGULIUOTI IVYKIUS- AR NORI MAMOS, AR NORI TO , AR NORI ANO,… ) ivykis JA PAVEIKE IR DABAR MERGAITE ZAIDZIA JAU TAI KAIP ZAIDIMA, manipuliuoja suaugusiais.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. I do love the manner in which you have presented this specific challenge plus it really does supply me a lot of fodder for consideration. Nevertheless, from what I have witnessed, I basically hope as the feed-back pile on that people today continue to be on issue and not start on a tirade of some other news du jour. Yet, thank you for this fantastic point and though I can not necessarily go along with it in totality, I value the perspective.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. SIAUBAS. Ar tuos vaiko parodymus teisėtvarka vadina “išmokymu”. Čia ne eilėraštis, kurį galima išmokti….SIAUBAS. Mažas vaikas išgyveno tokius potyrius, o tie, kas turėtų vaiką ginti, nuo jo nusigręžė.
  SIAUBAS…….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Kosmaras,dabar sedi kruva neisaiskintu pedofilu prie sito straipsnio ir varvina seile maitindami savo fantazija.Nemanau,kad viskas taip issamiai turi buti atskleista,tai taip pat mergaites teise!

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...