Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Gegužė 31 Sekmadienis
 

L.Stankūnaitei gresia baudžiamoji atsakomybė už šmeižtą

2010-11-11 22:22 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (28)

L.Stankūnaitę nuo baudžiamosios atsakomybės už šmeižtą bandys gelbėti Kauno apygardos prokuratūra (KK nuotr.)

Vilniaus apygardos teismas patenkino Neringos Venckienės ir jos mamos Laimos Kedienės skundą ir nusprendė, kad Vilniaus m. 3 apylinkės teismas privalo svarstyti D.Kedžio sesers Neringos Venckienės ir jos motinos Laimutės Kedienės pareiškimą dėl baudžiamosios bylos Laimutei Stankūnaitei už šmeižtą iškėlimo.

N.Venckienė ir mama kreipėsi į teismą, kad baudžiamojon atsakomybėn būtų patraukta mažametės biologinė mama L.Stankūnaitė, kuri po garsiosios spaudos konferencijos Policijos departamente “Lietuvos ryto” televizijos laidoje viešai pareiškė, kad mergaitė visus 9 mėnesius buvo tvirkinamas Kedžių ir Venckų namuose.

Teismas N.Venckienės ir jos mamos skundą priimti atsisakė, todėl toks Vilniaus miesto 3 apylinkės teismo sprendimas buvo apskųstas Vilniaus apygardos teismui.

Tačiau gali būti, kad šmeižto byla dėl L.Stankūnaitės viešai mestų kaltinimų N.Venckienei, esą “visus tuos devynis mėnesius mergaitė buvo tvirkinta pas juos (Venckus ir Kedžius)”, vis dėlto kol kas nebus iškelta. Vakar Kėdainių r. apylinkės teisme, kur buvo svarstomas mergaitės sugrąžinimo klausimas, L.Stankūnaitė paprašė, kad teismas išreikalautų iš Kauno apygardos prokuratūros ikiteisminio tyrimo bylą, kuri esą iškelta dėl mergaitės tvirkinimo Venckų namuose. Teismas, “Karšto komentaro” duomenimis, šį L.Stankūnaitės skundą patenkino.

“Aš irgi sutikau, kad ta byla būtų išreikalauta, nes pirmą kartą apie tokią bylą tik teisme išgirdau iš L.Stankūnaitės. Man ir pačiai bus labai įdomu paskaityti, ką K.Betingis ten ištirs”, – “Karštam komentarui” sakė Neringa Venckienė.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Ugireojfe whfiwehfjwehwhfjehfwefhweh 777uiop fweh iwehf weiohf wieohf iwehf iweyu59tu328hfire iuwfodhqw934785 h3urh9wjfwgut h9wh9889wh98r h4wt93qrj29th2 rj2ghw9tfq.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Pgksrjgiohi hw hweokfjeq ojfe jfweiogwo gwoj wijf gdhgtrj575 y6u75tyhgf 5yu5regr

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. kiek dar Lietuvos politikams bus dzin, kad Lietuva garsinama, kaip pedofilu meka, teisesauga spjauna i parodymus, marina bylas, akyvaizdziai nuzudytus zmones skelbia girtai uzspringusiais…kiek dar?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Stankūnaitės laukia užspringimas tuo daiktu.kuriam burnoje ne vieta,nes dievo duota vieta yra kitur,o iškrypėliai greitai ir į ausį pradės naudoti vietoj krapštuko.Fui,šlykštu ir tiek,net tarp suaugusių ,bet kada yra šitaip elgiamasi su vaikais ,kurie negali apsiginti,tai jau dėt ant kaladės ir kirsti su visais pomidorais.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. nesuprantu ko Laimute laukia, jai reikia kuo greiciau Venskiene i teisma duoti, sitiek ja apsmeize.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. teisėsaugą šokdins tol kol pedofilų klanas
  , arba tiksliau kol Stankunaitė “pati” neužsprings pvz.:koldūnu…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Mielieji, viskas bus kaip visada. Teisybes is vis niekur Lietuvoje nera.Negaliu ziureti i ta stankunaite , i jos ironiska , kvaila , slykscia sypsena. Savo vaiko tvirkintoja-butinai uztarkit mieli ponai ja. Juk tai tapo madinga.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Tikras beprotnamis, nei juokas neima su mūsų teisėsauga ir įtariamoji, kuriai jau seniai mesti kaltinimai, dar saugoma, nu kas be ko, kiek galima tą liaudį durninti…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. bulvonai pastatę Stankūnaitė ,kai vyko televizinis ir Jakilaičio laidos šou,ar tiems valdiškiems bulvonams nebuvo juokinga,aš manau ,tie besmegeniai mus lygina su Stankūnaite kad esam verti tokios psichinės valdžios,kad neišsilavinusi merga aiškintų BK CK,-tai matyt tokio lygio teisėsaugoj ir dirba “specialistai”

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. O Laimočka,eilinė Kauno prostitutė išgasėjo…….Čekistams,tame skaičiuje ir Dašai Polikarpovnai teisingumo reikalai nerūpi,nes jų tikslai griuti Lietuvą,bet kokiais metidais.Vytautas Landsbergis,atsitiktinai tapęs lietuviu,sugrivė Lietuvos pramonę……..toliau patys pagalvokite,kaip šitas Slavinų šeimos narys “padėjo” Lietuvai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. na paziuresim, itariu kad Stankūnaites kaltinimai venckienei yra realus.Ziuresim kaip rangysis intrigante brolio zmogzudzio bendrininke, idomus jos vadmuo filmavime.Kilpa verziasi apie kuda kakla, ar ne?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. su diplomuota venckiene beraste stankunaite daro ka nori, venckiene labai greitai iseina is veziu, kai tik kalba pasisuka apie stankunaite, o stankunaite samoningai ar ne pradejo zaisti venckienes zaidimo taisyklemis, si karta tas taisykles primesdama paciai poniai teisejai: tik isgirdo venckiene stankunaites interviu ir op suraite skunda net nepamastydama, kad norint pakedenti plunksnas stankunaitei , tos plunksnos bus visu pirma iskedentos paciai venckienei, jau usas buvo surinkes per viesasiias informavimo priemones paskleista smeizta, kad ir pvz : “matosi is veido , kad pedofilas” ir pan. stankunaite matyt padare ta pati ir tik laukia akistatos su venckiene, ir matant , kad venckiene uzkibo ant kabliuko, matyt , kad stankunaite jau trinasi rankas

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Man juokingiausia, kai jie apoaksja kokie skurdžiai, valgyti neturi, o vagia tai tik: TV, kompus ir žaidimų konsoles.. Grynai kaip kokie čigonai Lietuvoje, tik dar Lietuvos policija ne tokia maloni, tai iš kart suima ar moka bananus efektyviai panaudoti Nors ir to ta pati tolerancija , kai net nesugeba viename tabore tvarkos padaryti su narkotikų ir stuff pardavinėjimu Tai ką iš vis ir kalbėti apie kokius Britus.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Nuo pat pradziu pedofilijos byla buvo pakreipta kedziu ir Vencku apkaltininmui. Prokuratura teoriskai rase isteisinimus pedofilams ir kure nusikaltima Venckams ir Kedziams. Kas cia naujo? Pociunas taip pat VSD uzsakymu buvo nuzudytas ir apkaltintas uz tai , kad uzciuope korupcijos gyjas ir pinigu plovyklas. Tikiu jog Venckienei bus pripaisytas mergaites tvirkinimas ,del filmavimo. Cia Lietuva ,cia teisesauga tvirtai ir nebaudziamai laiko korupcijos stoga.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Prokuraturos mafija byla apverte aukstyn kojomis.Venckiene bus apkaltinta mergaites tvirkinimu. Siaubo filmas ta musu teisesauga!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Manau, kad ta Laimutė seniai “patvarkyta’ kaip reikia klanui – išplauta atmintis (kad ir hipnozės pagalba). Dabar ji gal ir tikrai (net ir norėdama) nebeatsimena kai kurių savo gyvenimo periodų. Juk vis tik ji ir jos dukrelė – tiksinčios bombos ped.klano pašonėj.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Laimute, reikia tau tik kalbeti tiesa ir apsaugosi tauta nuo iskrypeliu ir ,,garliaviskiai” saugos tave kaip didvyre. Jei tu padesi isaiskinti nusikaltelius viesai, jie nieko tau nebepadarys, ojei bijosi, bijoti reiks dar ilgai, kalbek ne ka tau liepia, o ka sako sazine, nuo kurios vistiek niekada nepabegsi. Slibinai, kai gaus ko jie troksta( tavo dukreles)… galvok, turejai jau suaugti per tiek laiko. Visada buna du keliai. Ir nusidejele gali tapti sventaja. Atsivertimo galimybe turi kiekvienas. Dievas myli ir tave ir mane, kad ir koks musu gyvenimo turinys butu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Kiek ta fundementali bizniere-verslinyke sumokejo mokesciu valstybei uz dezuciu gamybos versla ?????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. klausimas:kodel kauno dienos asta parase”gali gresti”,o giedre parase “gresia” byla.tai jau realiai gresia,ar ti gali gresti?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. problemos klanui su tokia dura, būt nors trupinėlį gudresnė, tai galėtų eit į teismą ir blefuot, bet juk gimė tokia išskirtinių protinių gabumų, kad tenka saugoti nuo visuomenės

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Na jeigu jau kaltinamasis Usas o Stankunaite galvoja, kad Usas mergaite tvirkino pas Kedzius karu su apsauginiais, kodel gi ne. Bus isties idomu, Stanke visada sake, kad mergaite netvirkinta, o pries teisma pasake jau tvirkinta Kedziu namuose (na zinot, kai reikia nuo saves nusikaltima nusimesti). Net nesitebiu, kad Betingis ka nors “ras”. Ir tada Venckiene ta medziaga gales panaudoti pedofilijos byloje :)).

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Kokie lenktynių žaidimai piereikta tik tokius dalykus kaip kamuoliukų žongliravimas. Kas nėra susieta su ekstremaliu sportu tiesiogiai, bet vistiek pravažiuoti tuos posūkius ar sugaudyti kamuoliukus reikia sugebėjimų už sąmonės ribų. Visai kaip lekiant dviračiu. Skirtumas tik tas, kad mažiau adrelino, nes nukritę kamuoliukai ar game over didelio įspūdžio mums nepalieka kaip baime arti nosim žemę, kuri labiau motyvuoja.. bet esmė ta pati, kad reikia pasąmonės jėgų, kas reikalauja to pačio adrenalino ir kito, kad galėtum greičiau kažką padaryti, nei net spėji suvokti. Kas grįžta prie to pačio dalyko, kodėl žmonės mėgsta užsiimti ekstremaliais dalykais ir kartu žaisti tokius žaidimus. Nors jiems i to jokios kitos naudos nėra ar tikrai jis važinėja ne todėl, kad nori gerinti sveikatą pirmoje vietoje..

   Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
STT vadovui – nemalonūs Seimo narių klausimai: nuo ryšių su kadriniu KGB darbuotoju iki į azartinius lošimus įnikusio STT agento (1)
    Šiandien, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Seimo statuto 209 straipsnio 1 dalimi, Specialiųjų...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...