Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Sausis 20 Trečiadienis
 

L.Stankūnaitė verčia savo dukrą meluoti (papildyta)

2010-02-16 09:30 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (104)

Laima Stankūnaitė geros nuotaikos - jai patarnauja ir Generalinė prokuratūra, ir viena komercinė televizija, o netrukus Jonavos r. apylinkės teismas jai sugrąžins dukterį, ir L.Stankūnaitė išvažiuos 'ten, kur šilta'. Ten, kur paprasčiau ją su dukrele bus 'likviduoti'? (KK nuotr.)

Vakar po susitikimo su mama Laima Stankūnaite, Drąsiaus Kedžio dukrelė pradėjo skųstis, kad jai skauda galvą ir pilvą. Mergaitės globėja Neringa Venckienė nuvežė mergaitę į Kauno klinikas, kur, apžiūrima gydytojos, mergaitė prisipažino, jog jai nieko neskauda, o taip sakyti jai susitikime liepė mama.

„Man mama liepė sakyti, kad man pilvą ir galvą skauda“, – gydytojai ir savo tetai N.Venckienei prisipažino mergaitė.

Mergaitės močiutė L.Kedienė mano, kad šitokiu būdu, versdama mergaitę meluoti, L.Stankūnaitė greičiau galės susigrąžinti dukterį.

„Jai reikia įrodyti, kad Neringa netinkamai rūpinasi mergaite, reikia rašyti skundus, todėl ir verčia mergaitę meluoti“, – mano mergaitės močiutė.

D.Kedžio mama taip pat susirūpinusi ir dėl L.Stankūnaitės interviu viename dienraštyje paminėtos teismo posėdžio datos.

„Stankūnaitė savo interviu sako, kad teismo posėdis Jonavos rajono apylinkės teismo dėl mergaitės gyvenamosios vietos nustatymo vyks jau rytoj – vasario 17 d. Tačiau Neringa jokio šaukimo iš teismo negavo. Todėl gali būti, kad jau rytoj Jonavos teisme įvyks nuo mūsų slepiamas teismo posėdis, kuriame mergaitė bus grąžinta L.Stankūnaitei, nepaisant to, kad Vilniaus apygardos prokuratūros nutarimas nutraukti ikiteisminį tyrimą L.Stankūnaitei yra apskųstas“, – nuogąstavimus dėl rytoj galimai įvyksiančio už akių Jonavos rajono apylinkės teismo posėdžio „Karštam komentarui“ išsakė Drąsiaus Kedžio mama Laima Kedienė.

Kaip žinia, Drąsius Kedys, pakilęs į kovą su pedofilų klanu, dingo praėjusių metų spalio 5 d. Generalinė prokuratūra iki šiol nei D.Kedžio šeimai, nei visuomenei nepateikė nė vieno įrodymo, kad Drąsius Kedys yra gyvas. Todėl galima manyti, kad tiek teisėjas J.Furmanavičius, tiek L.Stankūnaitės sesuo V.Naruševičienė, tiek pats Drąsius Kedys buvo likviduoti mūsų juodosios teisėsaugos „kilerių“.  (2010-02-16)

***

Neringa Venckienė šiandien paskambino į Jonavos apylinkės teismą ir sužinojo, kad teismo posėdžio data pagal L.Stankūnaitės skundą dėl gyvenamosios vietos nustatymo D.Kedžio dukrelei dar nepaskirta. "Iš kur L.Stankūnaitė ištraukė, kad teismo posėdis bus vasario 17 d., aš nežinau", – "Karštam komentarui" sakė Neringa Venckienė.

KK inf.

 

Komentarai

 

 

 
 1. Kodel stankes tevai nenori susigrazinti kitos anukes kuri isvezta i Vokietija. Todel kad ji uztildyta ir niekas uz ja nekovoja o deikia uztildyti tik sita mergaite uz kuria kovojama. Prakeiksiu as asmeniskai tave stanke nebesivaipysi tu pries kameras velnio ispera.O tavo tevai kandziulnikai ko jie dar nori remontas padarytas ir uso jau nebera.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. as juos abu tuos slykstynes nudeti noreciau savom rankom.kokius vejus cia ta ema raso, kad atiduoti mergaite motina, ar tu su protu susipykai dura tu?ar tokia pati imbicile esi?as nesuprantu, kas cia per salis, kas cia per valdzia, kas per teisesauga,kazkox nesuvokiams protu kosmaras.cia viskas senai aisku, buvo taip kaip buvo, tas storas parsas tvirkino mergaite, o ta kale atsilikusiu daunes snukiu pardavinejo savo vaika.tai juos abu kisti uz grotu iki gyvos galvos ir dar cia labai gerai.siaip butu labai gerai jei kas is rimtesniu kokiu rusijos mafijozu geru gerai juos pakankintu pries uzlenkiant, labai nuosirdziai tikiuosi, kad panasiai kazkas tiek usui tiek tai durai atsitiks viena diena.o kad ta kale pats usas viena diena uzvers tai cia be kalbu faktas kaip blynas, tik kazin ar tai durai su tokiu protu ir morale daeina.cia virsuniu virsune savo vaika pardavineti pedofilams as nzn ja uzmusti tikrai per maza.sugadinta mergaites vaikyste, as pati mama esu, man kraupu pagalvoti kokia isgama padugne turi buti iskrypele suknista.o mergaite turi buti isvezta kazkur saugiai gyvenimui normaliu zmoniu rimtu pareigunu kuriu lt turbut kaip ir nebera, kad pats tas usas gyvenime nesuuostu kur ji yra.tikiuosi greitu metu uzsilenks jie abu tie padugnes.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. kazkokiu budu reikia gelbet mergaite nuo tokios mamos

  lietuviai gelbekim mergaite,gal gali padet uzsienio lietuviai,gal gali padet pasaulio visuomenines organizacijos

  baisu,kad visai neliks mergaites,nes nereikalingos tokios,kurios uzaugusios prisimins tu sysalu veidus

  GELBEKIM

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. reikia dukrele grazinti motinai-tegu issiveza mergaite.Isprotes,kiek galima vaika kankinti?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Mano vyras domisi ta pedoffilu istorija nuo pat jos pradzios, mat zmogaus gyvenimas yra nuobodus, nedirba, yra mano ir valdzios islaikomas. Pasirodo, kad mano ligonis,septinta desimti einantis vyras yra susidejes su ta paleistuve Laimute, raso viens kitam aistringus laiskus apie meile ir seksa.Saldziais zodziais ji bando is Amerikos “biznieriaus” isplesti pinigu. Neabejoju,kad geri komentarai rasyti apie ja yra mano vyro darbas.Vadina ja “Motina- Madona”.Stankunaite platina savo dukros nuotrauka per kompjuteri viso pasaulio pedofilams-persiunte Deimantes nuotrauka mano vyrui. Stanke uz zmoniu suaukotus pinigus ruosiasi pabegti i uzsieni ir atsidaryti ” hoteliu valymo bizni”,tiksliau toliau paleistuvauti, o jei atgaus dukra, tai ir ja idarbins. Mano vyras prase muziko A.Lapinsko parasyti teigiama straipsni apie ta paleistuve, taip pat zurnalistes A.Kuznecovaites. Lapinskas sutiko. Kas per issigimimas. Irena Klimasauskaite jai paaukojo 2.500 lt. Petrasiunu Kale skundesi, kad jai reikia 500.00 lt., kad pabegtu i uzsieni.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Tokioj Amerikoj stankūnaitei būtų uždrausta matytis su mergaite visai ir ko gero būtų iškelta baudžiamoji byla, dėl grėsmės sukėlimo vaiko sveikatai. Jei mergaitė neprisipažintų, kad meluoja jai tektų skirti gydymą, o jei ji susirgtų kita liga su kitokiais simptomais, toks gydytojų klaidinimas kelia grėsmę vaiko sveikatai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. na pas mane vyras zuvyte, jautrus,dvasingas,gailestinga s,nesavanaudis,o del melo,na buna kad sumeluoja , bet labai subtiliai,moka isvartyti. gal gali vnuoruoda atsiusti , as taip neradau. atsiusk i delfi straipsny apie stankunaite. nes cia neatsius

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. dabar tik daėjo – tai šį savaitgalį mergaitės gimtadienis buvo? Įdomu, ką gavo dovanų nuo "krikštatėvio"?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. O ką čia daug paišyti, Indira? Bendrai paėmus, nieko gero, daug sunkių išbandymų. Žuvų ženklo žmogutis, sugrąžintas į alkoholikų aplinką, arba neišgyvens, arba visiškai degraduos (nežinia kas geriau?) Kad mergaitė ne pagal metus rimta ir protinga, tai Venckienė jau pastebėjo. Be to, Žuvis niekada nemeluotų, priešingai negu koks nors Avinas, kuris gali meluoti nors ir kasdien, be jokio reikalo, tik kad pramogą pasidaryt:)Manau, ta mergaitė žino ir supranta daug daugiau, negu pasakė. Todėl ją reikia LABAI saugoti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Kaip jum negeda sitaip sneket, kaip jnus galit svarstyt ar vaikui geriau isgyvent ar geriau ne. Gedos turetumet, Speju kad vaiku neturite. Kaip jum liezuvis sitaip apsivercia. Palikit jus vis ta vaika ramybej. Ereliai, visi ziniuoniai, viska zino, viska mato. Kartais tiesa buna pati netikeciausia. Taip kad jus atsargiai, nes ziniasklaida irgi savo daro…

   Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Santaros klinikos dėl COVID-19 nestabdo ir kitų gyvybiškai pacientams svarbių paslaugų
Žuvinto biosferos rezervatas apsaugotas nuo medžioklės, žvejybos ir plaukiojimo poveikio
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kalėdos – puikus metas nudžiuginti ne tik kitus, bet ir save 
Vis labiau artėjant Kalėdoms daugelis pradeda ieškoti dovanų artimiesiems ir skiria tam nemažai...

Kaip išsirinkti tobulą kvapą namams? 
Namų kvapai padeda sukurti norimą atmosferą: prabangią, gaivią, atpalaiduojančią ar bet kurią kitą....

Užuolaidos: šiek tiek iš istorijos 
Užuolaidos sutinkamos daugumoje erdvių. Jos tokios įprastos, kad daugelis retai kada susimąsto, kaip,...

Kaip išlaikyti motyvaciją sportui namuose? 
Drastiškai pasikeitus mūsų kasdieniam gyvenimui vis dažniau susimąstoma, kaip palaikyti fizinį aktyvumą. Tai...

Burnos ir bendra organizmo būklė – kaip jos susijusios? 
Burnos ertmės sveikata yra glaudžiai susijusi su bendra organizmo būkle. Todėl pastebėjus dantų,...

Nuotekų valymo įrenginiai: kokie mitai sklando apie juos? 
Biologiniais nuotekų valymo įrenginiais šiais laikais naudojasi nemaža dalis gyventojų. Dideliu efektyvumu pasižyminti...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
Lietuva toliau grimzta į skolas:  vidaus rinkoje pasiskolino 30 mln. eurų
Finansų ministerija informavo, kad Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...